PDA

Επιστροφή στο Forum : Fitness-Συμπληρωματα-Αεροβικη



fitness dream
06-09-10, 22:00
γεια σας παιδια ειμαι καινουριος στο αθλημα βασικα θελω να ασχοληθω με το fitness και θα θελω να μου πειτε τι συμπληρωματα χρειαζομαι και ποσο να κανω αεροβια.........δυστυχως οι φιλοι μου δεν ενδιαφερονται καθολου για το σωμα τους ολη μερα τρωνε.............τα φωτα σας............

Polyneikos
06-09-10, 22:10
Καλησπερα και καλως ήρρθες στο φόρουμ.Το ποστ σου μετακινηθηκε σε ενα καινουργιο δικο σου τόπικ για να παρεις τις απαντησεις που θελεις.Αν θελεις περνα και από τα νεα μελη να συστηθεις.
Στο θεμα μας:fitness εννοείς σε θεμα τροπου ζωης ή με αγωνιστικες βλέψεις;
Γενικα πρεπει να μας παραθεσεις την διατροφη σου,κατι που είναι το Α και το Ω.Τα συμπληρωματα δεν χρειαζεται κατι extreme,περισσότερο να ενισχυεις την διατροφη σου,πολυβιταμινη,καθαρη πρωτεινη και είσαι οκ.Υπαρχουν και αλλα συμπληρωματα,αλλα δνε ξερω τι κανεις για να σου προτεινω.
Αεροβικη εχει να κανει με το πόσο είσαι ηδη σε καλή κατασταση και να κανεις μια συντηρηση ή να πρεπει να χασεις κιλα για να γραμμωσεις.Δωσε μας αν θες περισσότερες πληροφορίες .

Ramrod
06-09-10, 22:11
γεια σας παιδια ειμαι καινουριος στο αθλημα βασικα θελω να ασχοληθω με το fitness και θα θελω να μου πειτε τι συμπληρωματα χρειαζομαι και ποσο να κανω αεροβια.........δυστυχως οι φιλοι μου δεν ενδιαφερονται καθολου για το σωμα τους ολη μερα τρωνε.............τα φωτα σας............

Καλώς ήρθες στο φόρουμ....

Είναι λιγάκι παράλογο να ζητάς συμβουλές για συμπληρώματα και αερόβιο χωρίς να μας πεις κάποια βασικά στοιχεία για εσένα. Ύψος, βάρος, ποσοστό λίπους, ηλικία και διατροφή...:green: