PDA

Επιστροφή στο Forum : stivos-Bodybuilding



niga
08-09-10, 00:10
ekana Bodybuilding 2 xronia eixa stamatisei 2 xronia gia ton logo oti den eixa katholou xrono..xekinisa pali tous teleftaious 2 mines 4 fores tin evdomada...tha xekinisw paralila k stivo eimai 25 xronon k exw milisei me atoma ston xoro pou einai top..mou eipan oti paizei rolo i texniki i moiiki maza k to pososto loipous sto swma den exw tis adoxes pou exei enas 18ris tha eithela na me diafotisete gia to ti prepei na parw apo simplirwmata gia na adexw Bodybuilding k stivo taftoxrona... :shock:

GiannhsLar
08-09-10, 00:40
τπτ.... η διατροφη τα κανει ολα.......

γραφε ελληνικα!!!

thanasis reaction
08-09-10, 00:40
γραφε με ελληνικους χαρακτηρες.
ποιος σου ειπε οτι συνδιαζονται αυτα τα δυο?στιβο με ποιο αγωνισμα ακριβως?

niga
14-09-10, 18:04
απλά γυμνάζομαι με βάρη δεν το κάνω επαγγελματικά...χρειάζομαι αύξηση μυϊκής μάζας k καθόλου λίπος για να αντέχω στον στίβο...γυμνάζομαι κα παράλληλα..για να καταφέρω κάτι τέτοιο τι συμπληρώματα χρειάζομαι..με απλά λόγια πρέπει να μείνω μυς δέρμα καθόλου λίπος..αν μπορείτε να με διαφωτίσετε σας είμαι εύνομον

thanasis reaction
14-09-10, 18:09
φιλε μου αυτο που θες δυσκολα εως αδυνατο το θεωρω.μονο μυς κ δερμα????το καλυτερο που μπορεις με πολυ σουπερ διατροφη,συμπληρωματα,κ ισως κατι ακομα...να φτασεις 8%-10%.

COBRA_STYLE
14-09-10, 18:09
απλά γυμνάζομαι με βάρη δεν το κάνω επαγγελματικά...χρειάζομαι αύξηση μυϊκής μάζας k καθόλου λίπος για να αντέχω στον στίβο...γυμνάζομαι κα παράλληλα..για να καταφέρω κάτι τέτοιο τι συμπληρώματα χρειάζομαι..με απλά λόγια πρέπει να μείνω μυς δέρμα καθόλου λίπος..αν μπορείτε να με διαφωτίσετε σας είμαι εύνομον
αυτα που περνουν και οι υπολιποι συναθλητες σου...δηλαδη πρωτεινη,αμινοξεα,κρεατινη,πολυβιταμινη και ω3!!!και εισαι οκ!!;)

niga
14-09-10, 18:11
ευχαριστώ φιλε να σε καλά...