PDA

Επιστροφή στο Forum : delivery.....



andag
18-09-10, 20:16
τρώτε καθόλου απέξω? όταν το ψυγείο αδειάζει τι κάνουμε?? εγω συχνά παίρνω μια σαλάτα που μου αρέσει απο ένα μαγαζί με μπαχαρικά και χώρις σάλτσες και ψάχνοντας συνάντησα και ένα κοτόπουλο μαρινάρισμένο με πουρέ και λαχανικά. και ελλείψη φαγητού θα το χτυπίσω σε λίγο. αν ένα φαγητό είναι παρόμοιο με κατι που έχεις στη διατροφή σου υπάρχει κανένα πρόβλημα με το να το πάρεις απέξω που και που κατα τη γνώμη σας?

thegravijia
18-09-10, 21:07
εγω παραγγελνω
μια το μηνα πιτσα λight ναι Light:green:

μια το μηνα επισης κρεπες - πλεον φτιαχνω σπιτι μονος μου λογο χρηματων

πιο συχνα
περνω κοτοπουλο μεριδα με πατατες και ρυζι

η τιποτα κοτοσαλατες η τονοσαλατες

επισης το κινεζικο ειναι οτι καλυτερο εχω φαει - οποιος εχει εκει που μενει να δοκιμασει

Mitsen
18-09-10, 22:07
Εγώ όταν ξεμένω πάω στο supermarket τις γειτονιάς που είναι open μέχρι τις 11 το βραδυ και εφοδιάζομαι για να βγάλω 1-2 μέρες μετά πάω και παίρνω τρόφιμα για καμια βδομάδα.

Μόλις ξεμείνω (και βαριέμαι να πάω για ψώνια) πάω πάλι στο supermarket τις περιοχής μου και φτου από την αρχή

Qlim4X
19-09-10, 13:40
φροντιζω να ειναι γεματο το ψυγειο.

δεν το σκεφτομε καν να φαω απο εξω.:thumbup:

dionisos
19-09-10, 13:54
Στο ψυγείο μου έχει πάντα αυγά και στο ντουλάπι βρώμη οπότε...

Devil
19-09-10, 14:08
καταψυκτης παντα γεματος

και πολεμος να γινει φαι θα εχω

silk
19-09-10, 14:11
κοκκινηστο μακαρονια η ρυζι τ αλλαζω τ φωτα.
μπιφτεκακια το ιδιο.
πιτσα εφαγα μετα απο κανα 6μηνο και μπορω ν πω οτι ελεγε:turtle:
οταν ξεμενο εχω μαγαζι και παω και χτυπαω απο κει πραγματα.

gmalamos
19-09-10, 14:44
Συνηθως εχω γεματο το ψηγειο απο μαρκετ για οτι χρειαστω..Παραγγελνω απ εξω μια φορα την εβδομαδα οταν βαριεμαι να μαγειρεψω..Αλλα κατα βαση απο μεσα..

psonara
20-09-10, 17:14
Συνηθως εχω γεματο το ψηγειο απο μαρκετ για οτι χρειαστω..Παραγγελνω απ εξω μια φορα την εβδομαδα οταν βαριεμαι να μαγειρεψω..Αλλα κατα βαση απο μεσα..
κι εγω φιλε μου αυτο κανω!αν και ειναι γεματο το ψυγειο παντα προτιμω μια μερα να μην εχω φτιαξει τιποτα και βρισκω την ευκαιρια και παραγγελνω απ'εξω!εχω βρει ενα μαγαζι που κανει τελειες κρεπες με φερρερο σοκολατα,τρουφα πουρακια και μπισκοτα ενω πριν χτυπαω ενα υγιεινο σαντουιτς με κοτοπουλο!λεμε τωρα υγιεινο!αλλιως παω σε ενα εστιατορειο τελειο και χτυπαω κατι σαγανακια πατατες.πιτουλες λαδωτες κατι κρασατες τηγανιες!ασε κολαση!χθες το εκανα παλι!την επομενη εβδομαδα παλι!

spyros Bodybuilding
23-09-10, 17:58
εγω φοβαμαι να φαω πια απο εξω και ουτε θελω γιατι μπορει να εχω τιποτα λιγουρες κατα την διαρκεια της διατροφης τι να κανουμε οταν εισαι σε κεντρο αποτοξινωσης δεν πινεις αλκοολ σωστα χαχα ετσι ειναι και με την διατροφη ετσι το βλεπω εγω τουλαχιστον :weights::weights::weights: