PDA

Επιστροφή στο Forum : Anadraulic State GT (LG Sciences)



beefmeup
19-09-10, 21:59
pre workout,ειναι παιδια αλλα δεν μπορεσα να βρω τα συστατικα σε πινακακι..σορυ.
απο φηντμπακ σκιζει παντως..πολυ καλες κριτικες!!
edit:φχαριστω το "χερι του θεου"για την επεμβαση..!


http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=15903&stc=1&d=1284924708



http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=15904&stc=1&d=1284924718

Devil
19-09-10, 23:54
estrogen control complex και psarm complex τι ρολο βαρανε σε ενα prewo???

beefmeup
19-09-10, 23:57
estrogen control complex και psarm complex τι ρολο βαρανε σε ενα prewo???

αντε ανθρωπε μου..εσενα περιμενα:turtle:
ολα μπλουμ τα κανανε,αλλα δεν φαινεται κακο απο φηντμπακ.

210 κριτικες απο καταναλωτες με 9.1 στα 10 στο ββ.

μαλλον το χω για δοκιμη..αυτα που λες(καποια) τα χει η εταρια κ σε αλλα προιοντα βλ.φορμαντρολ

COBRA_STYLE
19-09-10, 23:57
το blend ειναι πολυ μικρο πιστευω...αμα ηταν μεγαλυτερο θα ηταν πολυ καλο

Devil
20-09-10, 00:04
αντε ανθρωπε μου..εσενα περιμενα:turtle:
ολα μπλουμ τα κανανε,αλλα δεν φαινεται κακο απο φηντμπακ.

210 κριτικες απο καταναλωτες με 9.1 στα 10 στο ββ.

μαλλον το χω για δοκιμη..αυτα που λες(καποια) τα χει η εταρια κ σε αλλα προιοντα βλ.φορμαντρολ

χαχαχα σορρυ για την καθηστεριση μιλαγα στο τηλ...

καλα κοιτα εχω δει και εγω διαφορα log στο AM αλλα τα περισσοτερα ειναι sponsored και οσα δεν ειναι εχουν αλλα εκατο prewo μεσα

δεν ξερω τι να σου πω...

αλλο περιργο ειναι η σειρα των ingredients....δεν εχει νοημα...

beefmeup
20-09-10, 00:05
αλλο περιργο ειναι η σειρα των ingredients....δεν εχει νοημα...

σαν να τα πανε αναποδα δεν ειναι??

Devil
20-09-10, 00:09
σαν να τα πανε αναποδα δεν ειναι??

ναι περιπου ναι.... αλλα κατι δεν μ αρεσει.....

5γρ fat?????

δηλαδη απο τα 16 γραμμαρια τα 7γρ ειναι υδατ και τα 5γρ λιπαρα.....

αρα ολα τα υποληπα ειναι....4γρ...???

beefmeup
20-09-10, 00:11
ναι περιπου ναι.... αλλα κατι δεν μ αρεσει.....

5γρ fat?????

δηλαδη απο τα 16 γραμμαρια τα 7γρ ειναι υδατ και τα 5γρ λιπαρα.....

αρα ολα τα υποληπα ειναι....4γρ...???

αυτο το φατ απο που το χουμε ρε πουστη??το γραφει αλλα απο που?

Devil
20-09-10, 00:16
αυτο το φατ απο που το χουμε ρε πουστη??το γραφει αλλα απο που?

δεν ξερω αλλα θα μαθω.....χιχιχιχιχιχιιιι:green:

beefmeup
20-09-10, 00:18
δεν ξερω αλλα θα μαθω.....χιχιχιχιχιχιιιι:green:

κατι απο αυτα λογικα θα ειναι fatty acid στυλ glycerol mono..

αλλιως δεν εξηγειτε..

Devil
20-09-10, 00:21
κατι απο αυτα λογικα θα ειναι fatty acid στυλ glycerol mono..

αλλιως δεν εξηγειτε..

αστο εμαθα.....

εχουν κανει λαθος την ετικετα

τα fat ειναι 0,5γρ

οι θερμιδες ειναι 30

LOL:green::green::green:

beefmeup
20-09-10, 00:23
αστο εμαθα.....

εχουν κανει λαθος την ετικετα

τα fat ειναι 0,5γρ

οι θερμιδες ειναι 30

LOL:green::green::green:

αλλη μια πετυχημενη ετικετα..:green:

τσαμπα πηγαμε να το κακολογησουμε:green::green::green:

beefmeup
28-09-10, 11:45
τελικα το πηρα αυτο,γιατι το βρηκα σε προσφορα..

αντε να ρθει να δουμε τι θα πει..οι κριτικες που περνει,σκιζουν λεμε.

Devil
28-09-10, 17:28
τελικα το πηρα αυτο,γιατι το βρηκα σε προσφορα..

αντε να ρθει να δουμε τι θα πει..οι κριτικες που περνει,σκιζουν λεμε.

περιμενουμε τα feedback

αμα δεν σ αρεσει τα αγοραζω εγω για 5ευρο το ενα:P

Nosblos
08-02-11, 03:37
εχουμε καποιο νεο....??
:unsure:
εχω διαβασει πολυ καλες κρητικες.....

υ.σ.ισχυει οτι ειναι το μοναδικο με hydrolyzed amino...?

Devil
08-02-11, 05:11
εχουμε καποιο νεο....??
:unsure:
εχω διαβασει πολυ καλες κρητικες.....

υ.σ.ισχυει οτι ειναι το μοναδικο με hydrolyzed amino...?

θα σου πει ο beef...

οχι δεν ειναι το μονο εχουν πολλα hydrolized protein...

beefmeup
08-02-11, 15:08
θα σου πει ο beef...


με τον πονο μου παιζεις ρε αλητη?

αφου σου ειπα οτι ποτε δεν ηρθαν τα συγκεκριμενα,ουτε καν απτο τελωνειο δεν με ειδοποιησαν..
τα λεφτα μου βεβαια τα πηρα πισω (πλην των μεταφορικων,που δεν ηταν κ πολλα),αλλα αλλος ενας λογος που θα το σκεφτω πολυ να ξαναπαρω απο αμερικα πραγματα..

οποτε αποψη για δαυτο,γιοκ:(

Georges
08-02-11, 15:19
με τον πονο μου παιζεις ρε αλητη?

αφου σου ειπα οτι ποτε δεν ηρθαν τα συγκεκριμενα,ουτε καν απτο τελωνειο δεν με ειδοποιησαν..
τα λεφτα μου βεβαια τα πηρα πισω (πλην των μεταφορικων,που δεν ηταν κ πολλα),αλλα αλλος ενας λογος που θα το σκεφτω πολυ να ξαναπαρω απο αμερικα πραγματα..

οποτε αποψη για δαυτο,γιοκ:(

Μη μου λες τέτοια γιατί περιμένω και γω μια παραγκελιά από bb.com. Από κει είχες κάνει και συ;

beefmeup
08-02-11, 15:29
Μη μου λες τέτοια γιατί περιμένω και γω μια παραγκελιά από bb.com. Από κει είχες κάνει και συ;

ω,ναι..ασε γαμησετα ξενερα του κερατα λεμε..:(

ηταν ομως η πρωτη φορα που απλα χαθηκαν,στο πουθενα λεμε..

panos5
17-04-11, 18:39
τελικα μαγκες αξιζει να το αγορασουμε?:P

tommygunz
17-04-11, 23:40
Πάντως τα extreme αν και τα κράζω γενικά για τις υψηλές τιμές, στα προϊόντα της LG έχει βάλει πάρα πολύ καλές τιμές. Αυτό στα 33 το έχει, ενώ στο αντίστοιχο site με το λιονταράκι από αγγλία το έχει 29. Αυτές είναι διαφορές, επιτέλους έχουν αρχίσει και το καταλαβαίνουν...

karpoutzidis
08-06-11, 20:00
λοιπόν!σήμερα πέρασα από τα x-tream και πήρα ένα δεν κρατήθηκα!
έλεγα θα το δοκίμαζα την παρασκευή που θα πήγαινα στο gum άλλα πάλι δεν κρατήθηκα και πήρα ενα scoup!
Γεύση:το ανάμιξα με την intrapro σοκολάτα και δεν ήταν έντονη να σας πω!την παρασκευή που θα το πάρω μόνο του οπου θα δω και τι κάνει!
με 1 scoup και 45 λεπτά μετά νιώθω του μύες πρησμενους(οχι τρελα πράματα)
επίσης και ενα ευχαριστώ τσίτωμα!μέχρι στιγμής το (πουλι) είναι εκεί που ήταν :P γτ υποσχετε και ερωτική αναμπουμπούλα!

την παρασκευή για νεότερα!

RAMBO
09-06-11, 11:59
τωρα το ειδα μα καλα μετα το νιτρικο(anadraulic pump):puke: δεν ειπε κανεισ σε αυτη την παρακμη να αλλαξουν παραγωγη απο συμπληρωματα να φτιαξουν κανα λιπασμα για γκαζον?:unsure:

karpoutzidis
10-06-11, 23:25
λοιπόν η παρασκευή ήρθε και όπως υποσχέθηκα θα κάνω το review!
πήρα 2 scoup 40 λεπτά πριν και πήγα gum!για 40 λεπτά πάνω κάτω είχα ωραίο τσίτωμα.το πρήξιμο ήταν κάλο και όχι υπερβολές.φλεβικοτητα σχεδόν καθόλου.δεν είδα διάφορα στην δύναμη άλλα είδα στην αντοχή.ενώ δεν έβγαζα τα 40 λεπτά στο ελιπτικο σήμερα έβγαλα 1 ώρα και πηγενε και άλλο(δεν ξέρω αν οφείλετε μόνο σε αυτό,αυτή η μεγάλη για μένα διάφορα).γεύση:κάτι σαν πορτοκάλι με λεμονί μαζί!ξινό άλλα το πορτοκάλι γενικά δεν μου αρέσει σε συμπληρώματα.είδα και μεγαλύτερη εφίδρωση.αυτά νομίζω ότι απορία πείτε μου!

Dragonbreath
10-01-13, 14:37
...καιρός για pre.. με stims ξανά!!:turtle::rocking:

το παραλαμβάνω απο εβδομάδα μάλλον, θα επιστρέψω με review..ελπίζω πετώντας!!:P

με όλο το θάρρος... κύριε beef me up.. τελικά το δοκίμασες..? ή κάποιος άλλος πρόσφατα?... που να έχει αντοχή σε stims..

beefmeup
10-01-13, 14:45
τωρα γιατι ξυνεις πληγες..:turtle:
διαβασε απο πανω το ποστ μου..:P

Dragonbreath
10-01-13, 14:57
να, το διάβασα, αλλά έχουν περάσει χρονια...έλεγα μηπως άλλαξε κάτι για αυτο ρωτάω πάλι, μην έκανα μ@..κ@ια φοβάμαι... πήρα δύο. τα βρήκα πολύ φτηνά.. το ξέρω.. ειμαι αχόρταγος!:P

Dragonbreath
14-01-13, 23:22
Λοιπόν, πρώτη επαφή σήμερα.. στα 2 σκουπ(..και λίγο παραπάνω:green:)

γεύση fruit punch......-10/10!!Χριστέ και παναγία μου.:shock:...είχα διαβάσει ότι είναι άσχημο..αλλά είναι πολύ αηδία λέμε! όταν το κατεβάζεις, δεν σου φαίνεται τόσο, αλλά αφήνει μια τρισάθλια επίγευση,που δεν φεύγει με τίποτα!!..κόντεψα να σκάσω απο το νερό που ήπια,για να τη διώξω.. μακραν ό,τι χειρότερο έχω πιει, συμπλήρωμα ή μη!
Διαλυτότητα... 6/10. μέτρια!πολύ ώρα χτύπημα, χωρίς ουσιαστικό αποτέλεσμα, και πολύ αφρός!!

τώρα επί του πρακτέου!
Βαθμό θα δώσω τις επόμενες μέρες μαζί με συνολικές εντυπώσεις(ούτε στο dancing with the stars να μουνα..το ξερω!), αλλά σαν πρώτη εντύπωση και χωρίς τη φουλ δοση,(που σύντομα θα πάρω,αν μπορέσω να την πιω βέβαια:unsure:),πολύ καλη ενέργεια-τσίτωμα-αντοχη-recovery, αλλά όχι τοσο καλo focus-δυναμη- pumps!
Τέλος, εκπληκτικά αποτελέσματα, στην διάθεσή μου γενικά και στην διάρκεια του τσιτώματος, τόσο πολύ όμως, που μου θύμισε...άλλες καταστάσεις... μακρινές και ξεχασμένες!(ακόμα και τώρα που γράφω είμαι στην πρίζα και νιώθω πως σφίγγω τα δόντια μου συνεχώς..παράξενο!!)

2 Ώρες ,πριν το πάρω, είχα πάρει και τη δεύτερη ημερήσια δόση απο mitotropin, μπορεί να συνέβαλε και αυτο λιγάκι, αν και δεν το πιστεύω.
Α!ως συνήθης αχόρταγος στάκαρα και 1,2 γρ. λευκίνης...αυτά!
θα το δοκιμάσω μόνο του 3-4 φορες και θα επιστρέψω με ολοκληρωμένη άποψη!!
Φαίνεται αρκετά καλό πάντως...διαφορετικής ενέργειας απο αυτά με γεράνιο...!αντε να δούμε πόσο θα μου πάρει να συνηθίσω την συνεφρίνη, αν αυτη μου δημιουργει αυτη την ενέργεια- εφορία


...πω πω..πολλά έγραψα...άτιμα στιμς!...γουστάρω..:turtle:

Dragonbreath
31-01-13, 19:11
λοιπόν, αν και από ότι διάβασα εδώ, η LG αποσύρει τα υπάρχοντα προιόντα της και ξεκινάει να βγάζει ειδικά συμπληρώματα μόνο(test boosters κ.τ.λ), θα παραθέσω τις συνολικές εντυπώσεις μου για το εν λόγω προιόν, μολονότι δεν θα είναι εύκολο να το βρει κάποιος προς πώληση από εδώ και πέρα.

Λοιπόν,πρόκειται για τίμιο και αξιόλογο προιόν συνολικά.
Τις πρώτες φορές, όπως ήδη έγραψα, τα διεγερτικά(συνεφρίνη-καφεινη) κάνανε δουλειά, τα συνήθισα γρήγορα όμως ακόμα και στη full δόση(3 σκουπ).
Είχα μία μικρή αύξηση δύναμης γενικά, καλούτσικο focus και αρκετά καλά pumps, τελικά, γενικά .... με φούσκωσε αρκετά!
Το μεγαλύτερο συν για μένα στο συγκεκριμενο συμπλήρωμα, είναι το recovery ανάμεσα στα sets, ξεκουραζόμουν αισθητα πιο γρήγορα.
Τέλος, τουλάχιστον επάνω μου, κράτησε πολλά υγρά ενδομυικά και αυτό το λέω γιατι η ζυγαρια μέσα σε δυο εβδομάδες με δείχνει +2 κιλά,χωρίς αλλαγή διατροφής και χωρίς να έχει αλλάξει κάτι στον καθρέφτη προς το κακό(ίσως, πολύ λίγο στην περιοχή της κοιλιάς, αλλά ..πολύ λιγο).
Το μεγαλύτερο μείον, σίγουρα η άθλια γεύση του..... κάθε φορά που το ετοιμάζω να το πιω, το στομάχι μου.. με απειλει ότι θα με εγκαταλείψει!!:green:. δεν έδινα ποτέ σημασία στη γεύση ενός συμπληρώματος, το θέμα μου ήταν πάντα να δουλεύει, αλλά αυτό δεν μπορώ να το ξεπεράσω με to anadraulic state!!