PDA

Επιστροφή στο Forum : Hemavol (I Force)



Michaelangelo
05-10-10, 22:57
Προτάθηκε αυτό το προϊόν σαν νιτρικό σαν το... κορυφαίο!!! Έχει κανεις καμια γνώμη περί αυτού?

Αν και μου τι σπάει που έχει μονο 16 δόσεις, αν είναι το καλο, ίσως να το δοκιμάσω μια. (πολλά τα λεφτά όμως γαμώτο για 16 δόσεις!)

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=16511&stc=1&d=1286392693




160 Capsules
Supplement Facts
Serving Size10Capsules
Servings Per Container16

Amount Per Serving % Daily Value

Niacin 25mg 250%
Vitamin B12 (As Methylcobalamin) 2.5mg 41,665%

Hemodynamix Matrix:

Agmatine Sulfate 1000mg
Citrulline Malate 5000mg
Glycerol Monostearate 2000mg
Norvaline 250mg

No2² Vasodilation Support Matrix: 500mg
Proprietary Blend
L-Alpha-Glycerylphosphorylcholine, Vitamin C (As Ascorbic Acid), Rutaecarpine, Epimedium (20%)

* Percent Daily Values not established
Other Ingredients:
Magnesium Stearate, Gelatin.

Panoseph
06-10-10, 01:21
16 δόσης=1 μηνας γιατί παίρνεις 4 τη βδομάδα. Φίλος m p το pore Είναι πολύ ευχαριστημένος...

Bane
06-10-10, 22:07
Η φόρμουλα είναι πολύ καλή αν και προσωπικά για εμένα η Αgmatine δεν έκανε ποτέ απολύτως τίποτα

Michaelangelo
08-10-10, 00:20
Η φόρμουλα είναι πολύ καλή αν και προσωπικά για εμένα η Αgmatine δεν έκανε ποτέ απολύτως τίποτα

Είναι τόσο καλο ώστε να το αποκαλούνε κορυφαίο στο είδος του όμως? Τα αξίζει τα λεφτά του η είναι πολύ ''παραφουσκωμένα' όλα αυτά?

COBRA_STYLE
08-10-10, 00:34
Είναι τόσο καλο ώστε να το αποκαλούνε κορυφαίο στο είδος του όμως? Τα αξίζει τα λεφτά του η είναι πολύ ''παραφουσκωμένα' όλα αυτά?
μια δοκιμη θα σε πεισει:green:

Bane
08-10-10, 13:25
Είναι τόσο καλο ώστε να το αποκαλούνε κορυφαίο στο είδος του όμως? Τα αξίζει τα λεφτά του η είναι πολύ ''παραφουσκωμένα' όλα αυτά?

Το αν κάτι αξίζει τα λεφτά του είναι τελείως υποκειμενικό και προσωπικό θέμα. Υπάρχουν άνθρωποι που ορκίζονται στην Αγματίνη και άλλοι σαν και μένα για τους οποίους δεν έκανε τίποτα.

finalgates
08-10-10, 13:33
εγω το δοκιμασα και δεν ειδα τιποτα παντως.αλλα εσενα μπορει να σε πιασει .

Michaelangelo
08-10-10, 15:33
Το μονο μου κόλλημα βρε παιδιά είναι ότι με το "ηεμορουση" ακόμα κλαίω τα λεφτάκια μου! Οποτε ψάχνω κάτι να δουλέψει σίγουρα. Και ειδικά αυτό το προϊόν για τι διάρκεια του είναι πολύ πιο ακριβό από τα αλλα :(

Bane
08-10-10, 15:51
Το μονο μου κόλλημα βρε παιδιά είναι ότι με το "ηεμορουση" ακόμα κλαίω τα λεφτάκια μου! Οποτε ψάχνω κάτι να δουλέψει σίγουρα. Και ειδικά αυτό το προϊόν για τι διάρκεια του είναι πολύ πιο ακριβό από τα αλλα :(

Τουλάχιστον το εν λόγο προιόν είναι "τίμιο", αναγράφει δηλαδη τα συστατικά χωρίς proprietary blend, εδώ δεν αγοράζεις ζάχαρη και καφείνη σε τιμή χρυσάφι. Η αγματίνη δυστηχώς είναι πολύ ακριβή.

Michaelangelo
08-10-10, 15:58
Τουλάχιστον το εν λόγο προιόν είναι "τίμιο", αναγράφει δηλαδη τα συστατικά χωρίς proprietary blend, εδώ δεν αγοράζεις ζάχαρη και καφείνη σε τιμή χρυσάφι. Η αγματίνη δυστηχώς είναι πολύ ακριβή.

Κοίτα και το άλλο προϊόν που πείρα υποτίθεται δεν είχε. Thanks πάντως!

Devil
11-10-10, 05:16
bane η Αγματίνη εχει sides???

μερικοι λενε οτι μπλοκαρει την παραγωγη no ισχυει???

Bane
11-10-10, 17:36
bane η Αγματίνη εχει sides???

μερικοι λενε οτι μπλοκαρει την παραγωγη no ισχυει???

Αναστέλλει την iNOS και την nNOS κάτι επιθημητό, την eNOS την προάγει

Devil
11-10-10, 20:59
Αναστέλλει την iNOS και την nNOS κάτι επιθημητό, την eNOS την προάγει

thanks;)

κατι αλλο

μπλοκαρει τους NMDA receptors???

TEFAAtzis
03-06-11, 02:49
τελικα δουλευει το προιον παιδια???Τι γινεται??

TEFAAtzis
03-06-11, 12:50
κανεις???Σκεφτομαι να το παρω για αυτο ρωταω

Devil
03-06-11, 16:29
κανεις???Σκεφτομαι να το παρω για αυτο ρωταω

Agmatine Sulfate 1000mg
Citrulline Malate 5000mg
Glycerol Monostearate 2000mg
Norvaline 250mg

με αυτα που εχει μεσα οχι απλα πρεπει να δουλευει.... λογικα θα εχεις τρελο pump... το θεμα ειναι με το στομαχι σου και τα 5γρ cintrulline....;)

TEFAAtzis
03-06-11, 16:38
Agmatine Sulfate 1000mg
Citrulline Malate 5000mg
Glycerol Monostearate 2000mg
Norvaline 250mg

με αυτα που εχει μεσα οχι απλα πρεπει να δουλευει.... λογικα θα εχεις τρελο pump... το θεμα ειναι με το στομαχι σου και τα 5γρ cintrulline....;)

δεν νιωθω και πολλα γενικα.Και αυτος ειναι και ενας λογο που ειπα να το δοκιμασω.Αφου δεν με πιανουν που δεν με πιανουν τα αλλα με τα στιμς ας παρω αυτο που δεν εχει:)

Devil
03-06-11, 16:43
δεν νιωθω και πολλα γενικα.Και αυτος ειναι και ενας λογο που ειπα να το δοκιμασω.Αφου δεν με πιανουν που δεν με πιανουν τα αλλα με τα στιμς ας παρω αυτο που δεν εχει:)

κοιτα στα χαρτια ειναι οτι καλητερο εχω δει απο προιοντα για pump... το καθε συστατικο που εχει συμβαλει στο pump διαφορετικα.... τον συνδιασμο τον βρισκω σχεδον τελειο....

αν το παρεις θελω review...;)

pizzass
03-06-11, 17:02
παιδια μην τη φοβαστε την κιτρουλινη για το στομαχι..περνω πριν απο καθε προπονηση το animal rage π εχει μεσα κιτρουλινη(βεβαια σε μπλεντ ειναι δν ξερω ποσο) και ξεχωριστα 6-7 γρ εξτρα ;) ποτε δν ειχα το παραμικρο προβλημα και ειμαι μολις 67 κιλα:green:

Devil
03-06-11, 17:17
παιδια μην τη φοβαστε την κιτρουλινη για το στομαχι..περνω πριν απο καθε προπονηση το animal rage π εχει μεσα κιτρουλινη(βεβαια σε μπλεντ ειναι δν ξερω ποσο) και ξεχωριστα 6-7 γρ εξτρα ;) ποτε δν ειχα το παραμικρο προβλημα και ειμαι μολις 67 κιλα:green:

υπαρχουν πολλα ατομα που αυτη η ποσοτητα τα στελνει βολτα στο ''θρονο''....;)

pizzass
03-06-11, 21:26
Θεωρειται οτι θα μπορουσε να στακαριστει με animal pump + animal m stak ?

COBRA_STYLE
03-06-11, 21:34
Θεωρειται οτι θα μπορουσε να στακαριστει με animal pump + animal m stak ?

γιατι να βαλεις και pump και hemavol μαζι?ειναι too much!!

επισης μην πατε και πετατε τα λεφτα σας στο μ-στακ

pizzass
03-06-11, 21:37
γτ το pump δν ειναι καθαρα νιτρικο και το hemavol ειναι ιδιαιτερα καθαρο και σκεφτηκα πως θα μπορουσαν να στακαριστουν ιδανικα :thumbup: btw εχω μια λιγο αλλη αποψη για το m stak ;)

TEFAAtzis
03-06-11, 21:44
γτ το pump δν ειναι καθαρα νιτρικο και το hemavol ειναι ιδιαιτερα καθαρο και σκεφτηκα πως θα μπορουσαν να στακαριστουν ιδανικα :thumbup: btw εχω μια λιγο αλλη αποψη για το m stak ;)

το μ-στακ δεν λεει.Παλι καλα ειχα παρει 2 σακουλακια το υπολοιπο το πουλησα:P

pizzass
03-06-11, 21:46
θα μπορω να πω με σιγουρια του χρονου π θα το ξαναδοκιμασω πιο σωστα :thumbup:

Niiick
03-06-11, 21:51
παιδια μην τη φοβαστε την κιτρουλινη για το στομαχι..περνω πριν απο καθε προπονηση το animal rage π εχει μεσα κιτρουλινη(βεβαια σε μπλεντ ειναι δν ξερω ποσο) και ξεχωριστα 6-7 γρ εξτρα ;) ποτε δν ειχα το παραμικρο προβλημα και ειμαι μολις 67 κιλα:green:


Γιατι παιρνεις κιτρουλινη σκετη?

TEFAAtzis
03-06-11, 21:52
οσον αφορα στο θεμα μας και στο hemavol σε καμια 10 μερες που θα το χω θα ξεκινησω να γραψω ενα review μιας και μου το ζητησαν και κανα 2 ατομα

pizzass
03-06-11, 21:55
γτ οχι? για μενα η κιτρουλινη ειναι φοβερο συμπληρωμα ειδικα οσον αφορα money value. ειναι φθηνη και δινει πολυ δυνατα πρηξιματα σε μενα προσωπικα. τεεφατζης περα απτο αν αξιζει η οχι το μ στακ (:P) πιστευεις οτι θα υπηρχε θεμα να στακαριστει το hemavol με m stak και pump ??

TEFAAtzis
03-06-11, 21:59
γτ οχι? για μενα η κιτρουλινη ειναι φοβερο συμπληρωμα ειδικα οσον αφορα money value. ειναι φθηνη και δινει πολυ δυνατα πρηξιματα σε μενα προσωπικα. τεεφατζης περα απτο αν αξιζει η οχι το μ στακ (:P) πιστευεις οτι θα υπηρχε θεμα να στακαριστει το hemavol με m stak και pump ??

μιας και οπως ειπες και εσυ το hemavol ειναι καθαρο νιτρικο και το pump εχει και αλλα ματζουνια μεσα νομιζω πως γινεται ο συνδιασμος,απλα προσωπικα θα προτιμουσα πχ το hemavol και θα εβαζα αντι για pump και m-stak αμινοξεα και κρεατινη.Οπως θα το κανω δλδ εγω

pizzass
03-06-11, 22:02
λες καλυτερα απλη monohydrate ε? εγω σκεφτομουν αμινοξεα απτο μ-στακ και κρεατινη απο pump (3 γρ νμζω ειναι) και στο μεταπροπονητικο monohydrate ;) περιμενω ομως και το reviw σου για να εχω μια πιο πληρη αποψη επι του προιοντος ;)

TEFAAtzis
03-06-11, 22:08
λες καλυτερα απλη monohydrate ε? εγω σκεφτομουν αμινοξεα απτο μ-στακ και κρεατινη απο pump (3 γρ νμζω ειναι) και στο μεταπροπονητικο monohydrate ;) περιμενω ομως και το reviw σου για να εχω μια πιο πληρη αποψη επι του προιοντος ;)

θα εχω το πρωι νυστικος 3 γρ μονουδρικη,1 ωρα πριν την προπονηση hemavol,κατα την διαρκεια το power shock,και μεταπροπονητικο bc+eaa μαζι με tricreatine malate της San

pizzass
03-06-11, 22:11
:thumbup:

gspyropo
04-06-11, 03:44
και εγω περιμενω να μου ερθει να το ξεκινησω!!!εχει καλα reviews παντος

skiadis
04-06-11, 05:23
γραφουν οτι δεν πρεπει να το χρησιμοποιησεις πανω απο 4 φορες την βδομαδα...:unsure:
ειναι οντως τοσο δυνατο ή τα παραλενε?

gspyropo
04-06-11, 05:53
γραφουν οτι δεν πρεπει να το χρησιμοποιησεις πανω απο 4 φορες την βδομαδα...:unsure:
ειναι οντως τοσο δυνατο ή τα παραλενε?


θα δουμε!!!!:unsure:

Devil
04-06-11, 14:53
γραφουν οτι δεν πρεπει να το χρησιμοποιησεις πανω απο 4 φορες την βδομαδα...:unsure:
ειναι οντως τοσο δυνατο ή τα παραλενε?

μαλλον το 2ο.... δεν εχει στιμς μεσα.... δεν θα νιωσεις τιποτα....

απλα το 4 φορες την εβδομαδα κολλαει στο οτι θα κρατησει για 4 εβδομαδες ετσι...

skiadis
04-06-11, 18:21
χμμμ..
κατι τετοιο ψιλιαζομουν και εγω!
παντως οντως για 16 δοσεις ειναι πολλα τα λεφτα :unsure:

kad
05-06-11, 13:13
Για το Blue Print(ΜΑΝ) σε σχεση με το Hemavol τι εχετε να πειτε ?

Devil
05-06-11, 15:31
Για το Blue Print(ΜΑΝ) σε σχεση με το Hemavol τι εχετε να πειτε ?

πολυ ανωτερο το hemavol.... πολυ περισσοτερα και καλητερα συστατικα...

το αλλο εχει μονο agmatine και R-ALA...

TEFAAtzis
23-06-11, 01:51
το ξεκινησε τελικα κανεις???Εγω το χω αλλα θα το βαλω μετα απο 2 βδομαδες

Devil
23-06-11, 02:46
το ξεκινησε τελικα κανεις???Εγω το χω αλλα θα το βαλω μετα απο 2 βδομαδες

πολυ το αργεις....:green::green::green:

βγηκε και σε σκονη...

TEFAAtzis
23-06-11, 03:19
πολυ το αργεις....:green::green::green:

βγηκε και σε σκονη...

Καλυτερα οι καψουλες ειναι πιο hardcore:weights::)!!!

Devil
23-06-11, 03:24
Καλυτερα οι καψουλες ειναι πιο hardcore:weights::)!!!

πρεπει να ειναι και του γραμμαριου απ οτι φανταζομαι...:green::green:

COBRA_STYLE
03-07-11, 23:42
κανα review?gspyro??

neilone
09-07-11, 13:04
κανενα νεο τιποτα?ενδιαφερομαι και εγω

TEFAAtzis
09-07-11, 13:14
κανενα νεο τιποτα?ενδιαφερομαι και εγω

απο Δευτερα το ξεκιναω!!!

panos5
09-07-11, 16:49
εγω ρε παιδια που το δοκιμασα δυο βδομαδες δεν ειδα τπτ ...λιγο ενταση μονο :shock:

beefmeup
09-10-11, 18:55
παιδια μετα απο μια ευγενικη χορηγια του ginus δοκιμασα το συγκεκριμενο για 5 προπονησεις με φουλ δοσεις(10 καπς)
αν εξαιρεσεις την μια της πλατης που μου πονουσα απο τα πρηξιματα μετα,οι αλλες 4 ηταν μια απτα ιδια,ειτε με ειτε χωρις..
απο ενεργεια τπτ,δεν το συζηταω.
απο πρηξιματα π@ρια..
το μονο που μου εκανε τις 2 φορες στο γυμναστηριο ηταν ενα πρηξιμο στην κοιλια..:(

αφου οταν γυρισα σπιτι,διαβαζα κ ξαναδιαβαζα το κουτι να δω τι εχει,μπας κ εκανα λαθος στα συστατικα..:green:
μηδεν λεμε..

ginus
09-10-11, 18:59
παιδια μετα απο μια ευγενικη χορηγια του ginus δοκιμασα το συγκεκριμενο για 5 προπονησεις με φουλ δοσεις(10 καπς)
αν εξαιρεσεις την μια της πλατης που μου πονουσα απο τα πρηξιματα μετα,οι αλλες 4 ηταν μια απτα ιδια,ειτε με ειτε χωρις..
απο ενεργεια τπτ,δεν το συζηταω.
απο πρηξιματα π@ρια..
το μονο που μου εκανε τις 2 φορες στο γυμναστηριο ηταν ενα πρηξιμο στην κοιλια..:(

αφου οταν γυρισα σπιτι,διαβαζα κ ξαναδιαβαζα το κουτι να δω τι εχει,μπας κ εκανα λαθος στα συστατικα..:green:
μηδεν λεμε..

μεγαλη απογοητευση πραγματικα...κριμα τα λεφτα του...ανεβασες τλκ που ελεγες?
παντως και να ανεβαζες μια απο τα ιδια..λες και παιρναμε αερα..
για οποιον δεν εχει δει παραπεμπω στο λογκ
http://forum.bodybuilding.gr/showthread.php?16706-hemavol-log-by-Ginus-the-truth-between-the-lines&highlight=hemavol

beefmeup
09-10-11, 19:01
μεγαλη απογοητευση πραγματικα...κριμα τα λεφτα του...ανεβασες τλκ που ελεγες?


μπα οχι,εχω ακομα αλλη μια δοση..δεν εχει νοημα να ανεβασω..
το τζακντ το δοκιμασες?

sTeLaKoS
09-10-11, 19:02
Διονυση πως δικαιολογείς τα πρηξίματα στη 1η προπόνηση;

sofos
09-10-11, 19:03
παντως για την agmatine σε ξενα φορουμ λενε τα καλυτερα και γενικα βλεπω εχει και epimedium και κιτρουλινη,δεν εχει αργινινες και ορνιθινες,αλλα για να το λετε....

ginus
09-10-11, 19:04
μπα οχι,εχω ακομα αλλη μια δοση..δεν εχει νοημα να ανεβασω..
το τζακντ το δοκιμασες?

ε αυτη η δοση ειναι που θα κανει την διαφορα:P:P:P

τσου μεσα στην βδομαδα...θα σε ενημερωσω αναλογως και για τις αγορες που λεγαμε

beefmeup
09-10-11, 19:09
Διονυση πως δικαιολογείς τα πρηξίματα στη 1η προπόνηση;

στελιο στην 3η προπονηση εκανα πλατη..οποτε μονο σε αυτην με επιασε..στις πριν κ στην μετα τπτ..
τωρα για εξηγηση δεν ξερω,μπορει επειδη 2 μερες πριν κανω πλατη ξεκινησα παλι κρεατινη κ εκανα φορτωμα 15γρ ανα μερα.

andreasaxo
19-02-13, 15:22
Πολυ καλα πρηξιματα, το τελειοσα, κακο το οτι εχει μονο 16 δοσεις.

tsoumi7
10-06-13, 15:47
Παίδες ν το βάλω μαζί με το craze?

ArgoSixna
27-10-13, 13:46
73938
να δουμε πως θα παει η εβδομαδα!!

No Fear
27-10-13, 14:04
Καλοφαγωτο!;)
Ποσα σκουπακια ειναι μαζεμενα εκει?

ArgoSixna
27-10-13, 15:59
5σκουπ ζητησα , ειναι 30γρ. νομιζω ειναι 7.5γρ το σκουπ ομως.. αρα θα το παρω σε 4 προπονησεις

No Fear
28-10-13, 11:15
5 ειναι αρκετα για να το αξιολογησεις με σιγουρια!;)

deluxe
29-10-13, 19:28
Πως μπορω να φτιαξω δικο μου bulk παρομοιο με το hemavol;

Θα χρειαστω agmatine, citrulline, τι αλλο; Και απο που μπορω να τα βρω σε καλη τιμη;

ArgoSixna
29-10-13, 21:17
b complex, d3 1000, beta alanine 3gr !

No Fear
30-10-13, 09:39
Δοκιμασα χθες ενα δειγμα σε γευση καρπουζι,ωραια γευση,απο διαλυτοτητα αφησε καταλοιπα.
Απο αποτελεσματα απολυτως τιποτα,ηταν σαν να μην το ειχα παρει καθολου!

ArgoSixna
30-10-13, 15:07
δεν ειμαι ο μονος δηλαδη??! :turtle::turtle::turtle:

No Fear
30-10-13, 15:25
Eμενα γενικοτερα δεν με πιανουν τα προεξασκητικα,πολυ σπανια.
Το μονο που εκανε δουλεια παντα ηταν το Mr.Hyde με γερανιο και καψουλες γερανιο με καφεινη.Ουτε Craze ουτε τιποτα.
Θελω καποια στιγμη να δοκιμασω το Mr.Hyde V2 αν μπορεσω καθως και το Pump HD.