PDA

Επιστροφή στο Forum : 1.Μ.R. (Bpi Sports)



Menios Ser1985
25-10-10, 20:43
Μήπως έχει δοκιμάσει κανείς σας το 1.M.R της Bpi Sports?
Είναι pre-workout συμπλήρωμα!Το συγκεκριμένο που ανέβασα είναι σε σκόνη,αλλά βγαίνει το ίδιο και σε κάψουλες!




17468


17469



Directions for BPI Sports 1.M.R:
This is an extremely powerful workout tool that is to be consumed on workout days only. Take 1 serving (scoop) 15-30 minutes prior to training with 6-8 ounces of cold water or beverage. Avoid eating food or drinking a protein shake within an hour after consuming 1MR.

Note: To avoid sleeplessness, do not take within 4 hours of bedtime. Taking 1MR with food or on a full stomach will diminish its effects. Additionally, while taking 1MR it is ideal to keep L-glutamine powder supplementation to 10 grams or under per day. Many individuals may notice the initial energy, mental focus, and volumizing effects within 5-15 minutes of ingestion. These effects tend to become progressively more pronounced every few minutes thereafter. Others may begin to notice initial signs within 30-45 minutes of ingestion.

Warnings: Not intended for use by persons under age 18. Do not exceed recommended dose. Do not consume synephrine or caffeine from other sources, including but not limited to, coffee, tea, soda and other dietary supplements or medications containing phenylephrine or caffeine. Contains caffeine. Do not use for more than 8 weeks. Consult your physician prior to use if you are pregnant or nursing, or if you are taking medication, including but not limited to, MAOI inhibitors, antidepressants, aspirin, nonsteroidal anti-inflammatory drugs or products containing phenylephrine, ephedrine, pseudoephedrine, or other stimulants. Consult your physician prior to use if you have a medical condition, including but not limited to, heart, liver, kidney, or thyroid disease, psychiatric or epileptic disorders, difficulty urinating, diabetes, high blood pressure, cardiac arrhythmia, recurrent headaches, enlarged prostate or glaucoma. Discontinue 2 weeks prior to surgery or if you experience rapid heart beat, dizziness, severe headache or shortness of breath.

This product may contain ingredients banned by certain sports organizations. User assumes all risks, liabilities or consequences respecting testing

Menios Ser1985
25-10-10, 20:45
Να προσθέσω ότι έχει πολύ καλές κριτικές και επίσης έχει δοκιμαστεί από φίλο μου(και τι φίλος:shock:) ο οποίος έμεινε έκπληκτος με την δράση του συγκεκριμένου συμπληρώματος!

Eddie
25-10-10, 21:29
Μπομπα!Βασικα τα γνωστα αγνωστα περιεχει.

Πολυ καφεινη ομως ρε παιδι μου.Λογικο ειναι να πηγαινεις σουρτα φερτα με αυτο στο γυμναστηριο.

Dreiko
25-10-10, 21:44
Μπομπα!Βασικα τα γνωστα αγνωστα περιεχει.

Πολυ καφεινη ομως ρε παιδι μου.Λογικο ειναι να πηγαινεις σουρτα φερτα με αυτο στο γυμναστηριο.

+1:thumbup:
αλλα ρε σεις,η Schizandra A ειναι το ιδιο με το Schizandrol A που εχει το jack3d?

Menios Ser1985
25-10-10, 21:46
Καφεΐνη έχουν όλα μέσα!Το θέμα είναι ότι αν είναι καλό το συμπλήρωμα καταλαβαίνεις και άλλες επιδράσεις,πέρα από αυτές της καφεΐνης!
Το περιμένουμε να έρθει πάντως το συγκεκριμένο και θα το δοκιμάσω σίγουρα!

Menios Ser1985
25-10-10, 21:47
+1:thumbup:
αλλα ρε σεις,η Schizandra A ειναι το ιδιο με το Schizandrol A που εχει το jack3d?

Όπου βλέπετε τέτοια κατάληξη ορμήξ'τε!!!:P
Σοβαρά τώρα δεν γνωρίζω την απάντηση!

Devil
25-10-10, 22:04
+1:thumbup:
αλλα ρε σεις,η Schizandra A ειναι το ιδιο με το Schizandrol A που εχει το jack3d?

ναι;)

Eddie
25-10-10, 22:05
Καφεΐνη έχουν όλα μέσα!Το θέμα είναι ότι αν είναι καλό το συμπλήρωμα καταλαβαίνεις και άλλες επιδράσεις,πέρα από αυτές της καφεΐνης!
Το περιμένουμε να έρθει πάντως το συγκεκριμένο και θα το δοκιμάσω σίγουρα!

Nαι δε λεω οτι δεν εχουν,αλλα 300 μιλι??Τεσπα,μετα χρειαζεσαι ενα μηνα τελειως οφ απο καφεινη για να στανιαρεις.

Senereison
25-10-10, 22:05
Αφού είσαι ήδη>>>:bodybuilder2: :) γιατί να το πάρεις ?,Όλα τα νιτρικά το ίδιο αποοτέλεσμα δίνουνε..

Dreiko
25-10-10, 22:05
Όπου βλέπετε τέτοια κατάληξη ορμήξ'τε!!!:P
Σοβαρά τώρα δεν γνωρίζω την απάντηση!

:rolf::rolf::rolf::thumbup:ωραιος....

Dreiko
25-10-10, 22:06
ναι;)

thanks διαολε....:toast:

Menios Ser1985
25-10-10, 22:08
Αφού είσαι ήδη>>>:bodybuilder2: :) γιατί να το πάρεις ?,Όλα τα νιτρικά το ίδιο αποοτέλεσμα δίνουνε..

Για να γίνω κι άλλο :bodybuilder2: :P
Χρειαζόμαστε μερικές φορές ένα καλό pre-workout για να έχουμε την ώθηση που απαιτείται για δυνατές προπονήσεις!

Δεν είναι όλα ίδια,μερικά αξίζουν τα λεφτά τους!

Senereison
25-10-10, 22:12
Εμενα προσωπικά τα νιτρικά δεν με πιάνουνε και αν θυμάμαι καλά είχα ανοίξει και ένα topic μονο αυτό δεν έχω δοκιμάσει όλα τα αλλα ένα προς ένα...:bbbiceps:

Menios Ser1985
25-10-10, 22:18
Εμενα προσωπικά τα νιτρικά δεν με πιάνουνε και αν θυμάμαι καλά είχα ανοίξει και ένα topic μονο αυτό δεν έχω δοκιμάσει όλα τα αλλα ένα προς ένα...:bbbiceps:

Περίεργο να μήν σου δούλεψε κανένα συμπλήρωμα νιτρικού οξειδίου!Έπαιρνες πάντα σωστή δοσολογία?(Ρωτάω τα βασικά,ας ακούγονται χαζά)!
Πάντως θα δοκιμάσω το 1.M.R και θα δώ τί δράση έχει!

Υ.Γ. Δοκίμασες το NOX PUMP του Yates?Απίθανο!

Devil
25-10-10, 22:19
Περίεργο να μήν σου δούλεψε κανένα συμπλήρωμα νιτρικού οξειδίου!Έπαιρνες πάντα σωστή δοσολογία?(Ρωτάω τα βασικά,ας ακούγονται χαζά)!
Πάντως θα δοκιμάσω το 1.M.R και θα δώ τί δράση έχει!

Υ.Γ. Δοκίμασες το NOX PUMP του Yates?Απίθανο!

καθολου περιεργο...

η αργινινη ειναι μουφα;)

Senereison
25-10-10, 22:20
Nox pup οχι πρώτη φορα το ακούω.. δοσολογία κανονικά ξεκινούσα ένα scoup και μετά ανέβαινα σταδιακά αλλα τίποτα αλλα και πάλι αυτό που θα σε κάνει τούμπανο δεν είναι το νιτρικό άλλο είναι...

Menios Ser1985
25-10-10, 22:31
Nox pup οχι πρώτη φορα το ακούω.. δοσολογία κανονικά ξεκινούσα ένα scoup και μετά ανέβαινα σταδιακά αλλα τίποτα αλλα και πάλι αυτό που θα σε κάνει τούμπανο δεν είναι το νιτρικό άλλο είναι...

Εννοείται πως το νιτρικό εξείδιο δεν θα σε κάνει τούμπανο,λίγο πρήξιμο παραπάνω θα σου δώσει και μία ώθηση στην προπόνηση λόγω των διεγερτικών συστατικών που έχει μέσα το σκεύασμα!

deluxe
26-10-10, 03:33
Ισως απο τα λιγα νιτρικα που λεει 1 scoop και δε μπορεις να παρεις 2ο. Γιατι με 600ml καφεϊνης δε μας βλεπω καλα..

PMalamas
31-03-11, 23:50
Παιδια το δοκιμασατε αυτο?
Δωστε κανα Review γιατι ακουω καλα λογια απο δω κι απο κει..
Πιστευω να μην ειναι φουσκα κι αυτο σα το Jack3d.
Το βρισκετε απο Ελλαδα εσεις?
Γιατι οχι πρωτεινη μεχρι μια ωρα μετα?
Γιατι οχι γλουταμινη οταν το χρησημοποιεις πανω απο 10 γρ/μερα?
Τα παρα λεει μου φαινεται η εταιρια.. Τα φουσκωνει λιγο για να πιστεψουμε οτι ειναι πολυ δυνατο μαλλον.
Menio.....

sobral
15-05-11, 23:15
http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/1678991
αυτά για το schizandrol A. Όποιος ξέρει κάτι πιο χειροπιαστό ας προσθέσει κι άλλα στοιχεία να τα ενώσουμε. :green: Επίσης ξέρει κανείς αν είναι banned από WADA/IOC η συγκεκριμένη ουσία?

Devil
15-05-11, 23:45
http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/1678991
αυτά για το schizandrol A. Όποιος ξέρει κάτι πιο χειροπιαστό ας προσθέσει κι άλλα στοιχεία να τα ενώσουμε. :green: Επίσης ξέρει κανείς αν είναι banned από WADA/IOC η συγκεκριμένη ουσία?

σε ανθρωπο δεν εχω δει μελετη που να λεει οτι κανει κατι....

primordial
13-10-11, 15:09
Χρησιμοποιώ το συγκεκριμένο από την Δευτέρα....

Αν κ θεωρώ ότι είναι λίγο νωρίς για να κρίνω, μπορώ να πώ ότι είναι αρκετά δυνατό. Η προπόνηση της Δευτέρας ήταν πολύ έντονη. Στήθος - δικέφαλα. Από ένα σημείο κ μετά άρχισε να με χαλάει το τόσο έντονο τσίτωμα, γιατί κατέληγε σε ελαφρύ τρέμουλο. Αυτό που χρησιμοποιούν στην εταιρεία σαν ατάκα το "1 More Rep".... κατάλαβα ακριβώς τι εννοούν...
Η επόμενη προπόνηση, της Τρίτης (ώμοι), μπορώ να πώ ότι ήταν επίσης δυνατή, αλλά απουσίαζε το τρέμουλο.

Pumps δεν μπορώ να πώ ότι είδα κάτι τρελό, αλλά υπήρχε διαφορά...

Η γεύση που έχω επιλέξει είναι η Blue Raspberry.. πίνετε χαλαρά, αν κ είναι λίγο πιο γλυκιά απ' ότι θα ήθελα εγώ.....

Γενικά, είναι από τα pre-workouts που έχω ξεχωρίσει.... Ασύμφορο βέβαια, καθώς είναι για 28 servings αν θυμάμαι καλά, κ η τιμούλα του είναι λίγο τσουχτερή.

Να διευκρινήσω ότι το scoop που περιέχει μέσα, δεν αντιστοιχεί στα 8gr. που αναφέρει, καθώς βγαίνει περίπου 12gr.. (επειδή είμαι παθόν το αναφέρω ;))

Αυτά....

sofos
13-10-11, 15:12
224 Grams Watermelon
Serving Size:8Grams(1scoop)
Servings Per Bottle:28
Amount Per Serving % Daily Value
Calories 6
Total Carbohydrates 1.5g <1%†
Sugars 0g *
Thiamin 135mg 9,000%
(Vitamin B1, As Thiamine Disulfide)
Niacin 25mg 125%
(As Nicotinic Acid)
Pre-Workout 1MR™ Energy And Pump Matrix (Proprietary) 5,558mg *
L-Arginine Alpha Ketoglutarate, Beta-Alanine, L-Taurine, Creatine (As Creatine Monohydrate), N-Acetyl-L-Tyrosine, Caffeine (As Caffeine Anhydrous), Citrus Sinensis (Whole Plant), Kigelia Africana (Bark), Paullinia Cupana (Seed), Yerba Mate (Leaf), Adhatoda Vasica (Leaf), Schisandra Chinensis (Whole Fruit), Visnea Mocanera (Leaf), Vitis Vinifera (Seed)
† Percent Daily Values are based on a 2,000 calorie diet.
* Daily Value not established.
Other Ingredients:
Maltodextrin, Natural And Artificial Flavors, Silica, Sucralose, Malic Acid, Acesulfame-K, FD&C Red No. 40, Vitamin C (As Ascorbic Acid). Contains Corn Products.

αυτα ειναι πλεον τα συστατικα του...εχει καιρο που αλλαξαν...πλεον δε νομιζω να ναι τοσο δυνατο..

primordial
13-10-11, 15:20
Αυτό που έχεις ποστάρει, είναι το label του...?? Αν ναί, τότε έχω πάρει την προηγούμενη έκδοσή του....
Επίσης παρατήρησα ότι δεν αναγράφεται πλέον κ η περιεκτικότητα σε caffeine....

deluxe
13-10-11, 18:34
Πολλα βοτανα βλεπω παιζουν στα νιτρικα τωρα τελευταια.. Οικονομικη κριση;

manos_
14-10-11, 09:27
καθολου περιεργο...

η αργινινη ειναι μουφα;)

εγω γιατι πρηζομαι τοτε ακομα και με σκετη αργινινη?Μην σου πω και με ενα μεγαλο μπολ φυστικια.Δεν αντιδρουν ολοι το ιδιο.

Devil
18-10-11, 10:29
εγω γιατι πρηζομαι τοτε ακομα και με σκετη αργινινη?Μην σου πω και με ενα μεγαλο μπολ φυστικια.Δεν αντιδρουν ολοι το ιδιο.

πιο πιθανο να δουλευουν τα φυστικια παρα η αργινινη...

αποδεδιγμενα σε καμια 10 ερευνες δεν εχει κανει τιποτα.... μηδεν... nada....

δεν αντιδρουν ολοι το ιδιο στο placebo effect σιγουρα....

Xxlakis
08-11-11, 20:50
Λοιπον μια που το δοκιμασα τριτη φορα σημερα και με τη κανονικη μου ρουτινα υπνου-διατροφης μπορω να πω πως ειναι αποδεκτο να γραψω ενα μινι review.Ολως περιεργως απο τη πρωτη μεχρι τη τριτη φορα με πιανει ολο και καλυτερα χωρις να το παιρνω καθε μερα αλλα σπαζοντας το και με το δικο μου prewo.Μετα απο κανα δεκαλεπτο και στο δρομο για το gym αρχισε να με πιανει η αλανινη λιγο στα αυτια αλλα δεν περιμενα και τιποτα παραπανω με τοσο μικρη ποσοτητα.Ενταξει τα 300 ml καφεινη ακουγονται πολλα αλλα οντας ανεκτικος σε διεγερτικα δεν τους εδωσα πολυ σημασια.Ουτε ο οργανισμος μου νομιζα πως τους εδωσε αφου μεχρι να ξεκινησω προπονηση ημουνα χαλαρος.Μετα απο 2-3 σετ πλατη αρχισα να κοβω βολτες στο gym για τους γνωστους λογους αλλα ελεγχομενη η κατασταση.
Δυναμη δεν περιμενω τιποτα απο τετοιου ειδους συμπληρωματα ουτε ειδα αλλα δεν με νοιαζει.Αντε να ανεβηκα λιγο αντοχη οποτε αυτο ειναι καλο υποθετω.
To fokus ητανε καλο μεχρι την τελευταια ασκηση.Εκει λογω της εντασης θυσιασα την τεχνικη για χαρη των παραπανω κιλων αλλα δεν μαμιεται ειπα ας μην τα θελω και ολα δικα μου.
Πριξηματα ητανε πολυ καλα...καιρο ειχα να με νοιωσω ετσι οποτε αν οφειλεται στο συμπληρωμα του δινω ενα +.
Κρασαρισμα μετα την προπο δεν ειχα αν και λογω της καφεινης ειναι λογικο να περιμενεις κατι τετοιο αρα αλλο ενα +.
Υπ'οψην ειμαι 2.05 και 105 κιλα περιπου οποτε αναλογικα ενας με πιο νορμαλ αναλογιες μπορει να τον πιασει ακομα καλυτερα.Εγω στο 1 σκοοπ ειμαι και δεν σκοπευω να ανεβασω ουτε εχει νοημα.

RAMBO
27-01-12, 05:28
ειχα την τιμη να δοκιμασω και απο τουτο,γευση fruit punch εμενα πρωσοπικα με πειραζει στο στομαχι,στα 2 σκουπ εφαγα καλεσ τσιτεσ αλλα δεν ειχα διαρκεια

ionos1
27-01-12, 20:13
εγω δοκιμασα ενα δειγμα που μου εδωσαν με μια παραγγελια για πρηξιματα δεν εδωσε και κατι το τρομερο... αλλα τιγκα στα διεγερτικα ειναι με ξεκανε το δειγμα εβγαλα καλη προπονηση , το βραδυ ομως εγινα δρακουλας...

andreasaxo
26-04-12, 17:16
Το δοκίμασα, δυο φορές 30 λεπτά πριν την προπόνηση, την πρώτη φορά είχα στήθος με τρικέφαλα και την δεύτερη φορά είχα πλάτη με δικέφαλα.
Από γεύση :puke::puke: και ήταν fruit punch.
Και στης δυο προπονήσεις παρατήρησα και είδα τα εξής, μετά το πρώτο δεκάλεπτο είχα πιάσιμο στα χέρια μου, σε σημείο που να μην μπορώ να εκτελέσω σωστά της ασκήσεις.
Όταν υποχώρησαν τα πιασίματα άρχισαν τα πρηξίματα, πολύ καλό πρήξιμο, μπορώ να πω με σιγουριά ότι είναι εφάμιλλο των πρηξιμάτων που μου δίνη το GlycerGrow.
Από δύναμη τίποτα το ιδιαίτερο και από ενέργεια κατώτερο από Jack3d.

Universal
27-04-12, 11:30
Ωραίο διεγερτικό preworkout,τώρα δεν ξερω τι αλλο μπορεί να σου προσφέρει ,πάντως που το δοκίμασα βγηκε ευχαριστη η προπόνηση.

pizzass
22-10-12, 03:53
ξερει μηπως κανεις να μ πει ποσο κρεατινη - αλανινη περιεχει στ καθε σκουπ??

beefmeup
10-01-13, 20:00
ας κανω ενα review για αυτο εδω,αλλα σε καπς..

60079


Serving Size: 4 Tablets
Servings Per Container: 30

Amount Per Serving

Vitamin C (As Ascorbic Acid) - 100mg
Niacin - 20mg

Overload Volumizing & Pump Matrix (Master Proprietary Blend) - 5540mg
L-Arginine Alpha Keto-Gluterate (AAKG), Arginine HCL, Arginine Ethyl Ester, Creatine Monohydrate, Taurine, Ligustrazine, Salvia Miltiorrhiza (Root)(Ext), Niacin.

Vascularity & Anti-Oxidant Matrix
Vitamin C (As Ascorbic Acid), Acai Berry (4:1 Extract), Red Wine (Ext)

Non-Stop Energy & Focus Matrix
Caffeine (250mg), N Acetyl L-Tyrosine, Guarana (Ext), Gamma Aminobutyric Acid (GABA), Yerba Mate (Ext), Ginseng (80% Ext), Citrus Aurantium Ext (8% Synephrine), 1,3 Diimethylamylamine.

Anti-Catabolic & Strength Matrix
L-Leucine

το στακαρω με 3 σκουπ glycergrow,2γρ κιτρουλινη,κ 5γρ αιθυλεστερικη κρεατινη..

φοβερη ενεργεια,κ φοκους μεσα στην προπονηση μεχρι εκει που δεν παει..παλι καλα που με πιανει αυτο στα 4 καπς(ακομα δλδ) γιατι με το charge!(labrada),ειχα αρχισει να απογοητευομαι,μιας κ ακομα κ με 4 καπς(40 μιλι γερανιο/400μιλι κεφεινη) δεν εβλεπα κατι..
κριμα που ειχα παρει μονο ενα κουτακι,αλλα αν δεν εισαι σιγουρος δεν μπορεις να ξερεις...
το θεμα ειναι οτι αυτη η εκδοση δεν υπαρχει πια..

Metalhead|T|
10-01-13, 22:09
το θεμα ειναι οτι αυτη η εκδοση δεν υπαρχει πια..

κρίμα..γιατι ότι θα σε ρώταγα που το βρίσκουμε...!!

beefmeup
27-01-13, 18:05
παιδια αυτο εδω ειναι εγγυηση(για την εκδοση με καπς λεω)..το εχω παρει καμια 10αρα φορες κ παντα κανει αυτο που πρεπει να κανει..πολυ καλο:thumbup:
αξιζε ολοκληρα τα 13 ευρο που πληρωσα για να το παρω..:green:
αν το βρειτε πουθενα σε leftovers φτηνα δοκιμαστε το..αν δεν σας κανει κατι,το περνω εγω..:turtle:

beefmeup
17-02-13, 00:06
αυτο εδω στην εκδοση που το περνω πρεπει να εχει κατι αλλο μεσα που δεν γραφει στο κουτι..
δεν εξηγειται αλλιως..
κ αυτο γιατι εχω δοκιμασει να παρω μεχρι κ 60μιλι γερανιο κ τετοια αποτελεσματα δεν εχω..
πραγμα που μας δειχνει

a)η αυτο που εγραψα απο πανω η
β)οτι αυτο εδω (http://forum.bodybuilding.gr/showthread.php?18801-1-3-Dimethylamylamine-(Primaforce)) ,σε καποιες παρτιδες τουλαχιστον ειναι σοβαρα underdosed..:unsure:
γ) εχει πανω απο 60 μιλι γερανιο ανα δοση,που χλωμο το κοβω..

sobral
17-02-13, 02:26
αυτο εδω στην εκδοση που το περνω πρεπει να εχει κατι αλλο μεσα που δεν γραφει στο κουτι..
δεν εξηγειται αλλιως..
κ αυτο γιατι εχω δοκιμασει να παρω μεχρι κ 60μιλι γερανιο κ τετοια αποτελεσματα δεν εχω..
πραγμα που μας δειχνει

a)η αυτο που εγραψα απο πανω η
β)οτι αυτο εδω (http://forum.bodybuilding.gr/showthread.php?18801-1-3-Dimethylamylamine-(Primaforce)) ,σε καποιες παρτιδες τουλαχιστον ειναι σοβαρα underdosed..:unsure:
γ) εχει πανω απο 60 μιλι γερανιο ανα δοση,που χλωμο το κοβω..

ποντάρω τα λεφτά μου στο πρώτο.:green::green: Πρώτον, γιατί την BPI την έχω ικανή (άαανετα) και δεύτερον γιατί έχω περισσότερη εμπιστοσύνη στην primaforce σαν πιο αξιόπιστη brand, που δεν νομίζω να βγάζει underdosed το συμπλήρωμα. Το τρίτο αν το έχουν κάνει είναι επικίνδυνοι κ τραγικοί απλά...(αν κ απίθανο το κόβω)

beefmeup
18-02-13, 11:25
μονο που χλωμο το κοβω να μην νιωθω 60μιλι γερανιο μαν:turtle:
ετσι κ αλλιως το παλιο jck3rd στα 3 σκουπ με επιανε κ αλλη μια φορα που ειχα παρει το γερανιο της πριμα στα 40μιλι με επιανε καλυτερα αποτι τωρα τα 60..
γενικα τα 60 μιλι θεωρουνται πολλα για να μην σου κανουν ουτε καν sides,ξερω γω..:unsure:
αυτο βεβαια δεν αποκλειει το γεγονος να εχει αυτο εδω κατι που δεν γραφει..:green:

sobral
18-02-13, 12:05
μονο που χλωμο το κοβω να μην νιωθω 60μιλι γερανιο μαν:turtle:
ετσι κ αλλιως το παλιο jck3rd στα 3 σκουπ με επιανε κ αλλη μια φορα που ειχα παρει το γερανιο της πριμα στα 40μιλι με επιανε καλυτερα αποτι τωρα τα 60..
γενικα τα 60 μιλι θεωρουνται πολλα για να μην σου κανουν ουτε καν sides,ξερω γω..:unsure:
αυτο βεβαια δεν αποκλειει το γεγονος να εχει αυτο εδω κατι που δεν γραφει..:green:

μα δεν είπα αυτό...ή δεν καταλαβες τι υπονόησα ή εγώ δεν το εξέφρασα σωστά. Εγώ είμαι της άποψης πως κάτι άλλο έχει μέσα (δεν εννοώ γεράνιο;) ) γι αυτό και δουλεύει τόσο. Για τα άλλα δύο ειπα ξεκάθαρα την γνώμη μου. 60μίλι δεν παίζει να έχει σε regular dose.

beefmeup
18-02-13, 13:01
οχι καλα καταλαβα τι εγραψες,εσυ δεν καταλαβες εμενα:P
υπονοησα οτι οντως αυτο της πριμα πρεπει να ειναι underdosed γιατι περνω 60μιλι κ δεν με πιανει οσο αλλες φορες που ειχα παρει γερανιο κ αυτης της εταιριας..

sobral
18-02-13, 13:10
οχι καλα καταλαβα τι εγραψες,εσυ δεν καταλαβες εμενα:P
υπονοησα οτι οντως αυτο της πριμα πρεπει να ειναι underdosed γιατι περνω 60μιλι κ δεν με πιανει οσο αλλες φορες που ειχα παρει γερανιο κ αυτης της εταιριας..

αα οκ τα βρήκαμε :toast::) Πάντως για το συγκεκριμένο, παίζει αυτό που λέμε κ οι δυο να έχει άλλα μέσα. Για το γεράνιο της primaforce, ή παίζει το underdosed (κρίμα αν γίνεται γιατί το παίζει πολύ ποιότητα και CoA η εταιρία) ή παίζει να βάζουν πιο soft μορφή γερανίου -όπως έκαναν πολλές μετά το ban του 1-3 Dimethyl.- αλλά και πάλι παίζει label fail γιατί αυτοί πουλάνε καθαρά 1-3 dim. who knows....

Υ.Γ. μπες να μας πεις τις εμπειρίες σου από την gplc στην έρευνα που είχα ανεβάσει:green:

monster energy
07-05-13, 23:05
εκανα το λαθος και εβαλα δυο σκουπ αντι για ενα ...το κεφαλι κοκκινησε και καιγοταν πραγματικα δεν ξερω τι εχει μεσα!!!για το καινουργιο μιλαω χωρις το γερανιο!

morbit_killer
08-05-13, 08:46
Πολλα βοτανα βλεπω παιζουν στα νιτρικα τωρα τελευταια.. Οικονομικη κριση;

η καφεΐνη είναι ένα απλό διουρητικό και διεγερτικό , τί σχέση έχει με την μυϊκή ανάπτυξη?
γιατί να μην χτυπήσω ένα φραπεδάκι πριν την προπόνηση? στοιχίζει πολύ φθηνότερα :)

pikkos
08-05-13, 15:45
Απο δυνατοτητες καλο σε διάρκεια...κατα τα αλλα μια απ'τα ιδια

Polyneikos
08-05-13, 19:15
Εγω είμαι υπέρ των προεξασκητικών και γενικά με πιάνουν.
Τα xtremes το έχουν σε τιμή στοκ, κατω και από τα διεθνή site, οπότε θα του δώσω μια ευκαιρία :green:

Numerouno
08-05-13, 22:41
ta xtr έχουν την παλιά έκδοση. Στο 1 σκουπ σταθερά με έβγαλε, από τα καλύτερα που έχω πάρει!

Στάλθηκε από το XT910 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk 2

cuntface
09-05-13, 01:07
oταν λες παλια εκδοση με γερανιο ενοις αλλα τσεκαρα το σιτε και δν υπαρχει

M361
07-07-13, 13:06
Καλημέρα σε όλους, στο ψάξιμο το βρήκα διαθέσιμο στο ******Απαγορευονται Link και ονοματα καταστηματων περαν των χορηγων Mods Team****** με 23.39€ το κουτί, τα αξίζει τα λεφτά του ή καλύτερo το jack3d;;;

M361
08-07-13, 01:08
Ζητώ συγγνώμη.

cuntface
07-11-13, 13:04
εδω και λιγο καιρω σε ξενα φορουμς εχω δει για ενα καινουργιο 1mr vortex λεγετε σιγουρα θα το εχετε δει ολοι μιλανε για το απολυτο πρε γορκ και καλυτερο απο το jack3d και μπλα μπλα μπλα ξερει κανεις κατι παραπανο

No Fear
07-11-13, 14:32
Δεν εχει βγει ακομα στην κυκλοφορια,κοντευει η ωρα του.

lazar angelov
06-01-14, 18:31
γεια σας..θα ηθελα να σας κανω μια ερωτηση σχετικα με αυτο το νιτρικο,βαζω ενα scoop σε 250 μλ νερο παω για προπονηση μετα απο μιση ωρα και ειναι λες και δεν το εχω παρει..δεν με πιανει ΚΑΘΟΛΟΥ...μημπως κανω κατι λαθος? :/

MyoBomb
06-01-14, 20:11
γεια σας..θα ηθελα να σας κανω μια ερωτηση σχετικα με αυτο το νιτρικο,βαζω ενα scoop σε 250 μλ νερο παω για προπονηση μετα απο μιση ωρα και ειναι λες και δεν το εχω παρει..δεν με πιανει ΚΑΘΟΛΟΥ...μημπως κανω κατι λαθος? :/

αν έχεις πάρει την τελευταία έκδοση που κυκλοφορεί...δηλαδή αυτό: 78825


Τότε πιο πιθανό είναι να σε πάρει ο ύπνος παρά να κάνεις γυμναστική...απλά καμία σχέση με το παλιό...και παρατήρησε οτι δεν σου έχει ΚΑΝ τις ποσότητες παρα μόνον ενα blend...

Δοκίμασε αντί 250 ml νερού να το διαλύσεις σε 150ml red bull ;)

lazar angelov
08-01-14, 16:22
καλησπέρα παιδιά...πριν 3 μέρες μου έφερε ένας φίλος μου αυτό το προιον http://www.bodybuilding.com/store/bpisports/1-m-r.html περνώ ένα scoop πριν την προπόνηση σε 250 ml νερό και είναι λες και δεν έχω πιει τίποτα...κάνω κάτι λάθος? :/ Όλοι λένε ότι είναι πολύ κάλο νιτρικό ομως σε μενα δεν πιανει με τιποτα ,πηρα μια μερα 1μιση σκουπ και παλι τιποτα...εχετε να μου προτεινεται τιποτα? Ευχαριστω :)

lazar angelov
08-01-14, 16:27
σε ευχαριστω πρωτα απ ολα για την απαντηση σου..ναι φιλε αυτο εχω,οντως ουτε τσιτωμα μου δινει ουτε τιποτα,αν ειχε κρεβατι στο γυμ θα κοιμομουνα :P θα το δοκιμασω σε 150 μλ νερο και θα σου πω ..σε ευχαριστω πολυ και παλι !

lazar angelov
10-01-14, 16:07
αν έχεις πάρει την τελευταία έκδοση που κυκλοφορεί...δηλαδή αυτό: 78825


Τότε πιο πιθανό είναι να σε πάρει ο ύπνος παρά να κάνεις γυμναστική...απλά καμία σχέση με το παλιό...και παρατήρησε οτι δεν σου έχει ΚΑΝ τις ποσότητες παρα μόνον ενα blend...

Δοκίμασε αντί 250 ml νερού να το διαλύσεις σε 150ml red bull ;)

τιποτα ουτε με 150 μλ νερο μ εκανε κατι..μημπως να πιω ολο το κουτι μπας και κανει ? :P