PDA

Επιστροφή στο Forum : Αλεσμενη βρωμη Θεσσαλονικη



Stalker
29-11-10, 15:35
Καλησπέρα. Ξερει κανεις που μπορω να βρω αλεσμενη βρωμη (σε μορφη σκονης) στη θεσσαλονικη? γιατι εκανα μια βολτα σημερα σε ξηροκαρπαδικα κτλ και με κοιτουσαν λες και ακουγαν πρωτη φορα για αυτο το πραγμα

eri_87
29-11-10, 15:42
Καλησπέρα. Ξερει κανεις που μπορω να βρω αλεσμενη βρωμη (σε μορφη σκονης) στη θεσσαλονικη? γιατι εκανα μια βολτα σημερα σε ξηροκαρπαδικα κτλ και με κοιτουσαν λες και ακουγαν πρωτη φορα για αυτο το πραγμα

Γιατί δεν αλέθεις μόνος σου στο multi; :unsure:

chr04
29-11-10, 16:36
Στον Μασούτη συσκευασμένη έχω βρει.

Stalker
29-11-10, 17:26
Την αλεθω μονος μου αλλα εχω διαβασει εδω στο φορουμ οτι καποιοι την βρισκουν σε σκονη (ποιο καλα αλεσμενη απο οτι στο μουλτι), οπως ειναι για παραδειγμα η βρωμη απο το bulk. φιλε στο μασουτη που λες ειναι καλα αλεσμενη η οπως θα γινοταν στο μουλτι?

Sourlas
29-11-10, 18:23
Γιατί δεν αλέθεις μόνος σου στο multi; :unsure:

:thumbup::thumbup::thumbup:

giannis64
29-11-10, 18:34
Την αλεθω μονος μου αλλα εχω διαβασει εδω στο φορουμ οτι καποιοι την βρισκουν σε σκονη (ποιο καλα αλεσμενη απο οτι στο μουλτι), οπως ειναι για παραδειγμα η βρωμη απο το bulk. φιλε στο μασουτη που λες ειναι καλα αλεσμενη η οπως θα γινοταν στο μουλτι?


χειροτερη... καλυτερα στο μπλεντερ...

Stalker
29-11-10, 19:45
Ρε παιδια το ειπα και στο αρχικο ποστ, στο μπλεντερ δεν δυαλιεται τελειως. Παρ'ολα αυτα καποια παιδια εχουν αναφαιρει οτι εχουν βρει βρωμη σε βιολογικα (αν θυμαμαι καλα) που ειναι σαν πουδρα. Αν καποιος ξερει κανενα τετοιο μαγαζι ας μου στειλει ενα πμ να μου πει

deluxe
30-11-10, 00:54
Που μενεις; Εγω βρισκω αλεσμενη σε ενα σουπερ μαρκετ στο Βυρωνα Αθηνας που μενω.

Stalker
30-11-10, 00:58
Που μενεις; Εγω βρισκω αλεσμενη σε ενα σουπερ μαρκετ στο Βυρωνα Αθηνας που μενω.

Στη θεσσαλονικη....σε τι σουπερ μαρκετ? αλυσιδα? αν ειναι πες μου....

deluxe
30-11-10, 01:50
Alimenda λεγεται, δε ξερω αν ειναι αλυσιδα, και ειναι της fytro, βιολογικος.