PDA

Επιστροφή στο Forum : Muscle Marinade (Purus Labs)



Titanium
01-01-11, 18:50
http://www.aussiebodybuilders.com/store/images/Purus%20Muscle%20Marinade.png

http://lib.store.yahoo.net/lib/yhst-83383719887290/musclemarinadeproductlabel.GIF

Other Ingredients: natural & artificial flavors, citric acid, sucralose, malic acid, FD&C yellow #5, FD&C Red #40

Recommended Use: Take exactly 1 level scoop 20-30 minutes prior to intense exercise. Mix with 12-16 ounces of cold water according to your desired flavor/sweetness level. First time users or users sensitive to stimulants should consume with a small mixed food meal until personal tolerance is assessed. Muscle Marinade(TM)can be used on non-training days as well. Take 1 scoop with breakfast or whenever you need to accelerate you mind and muscles throughout the day. For optimal results consume at least one gallon of water per day, and use Muscle Marinade(TM) in conjunction with a sound exercise and nutrition program.

Warning: WARNING: UNDER NO CIRCUMSTANCES SHOULD YOU CONSUME MORE THEN ONE SERVING (1 LEVEL SCOOP) AT ANY TIME. Muscle Marinade(TM) is not like other pre-workout powders that typically require 2 or 3 servings/scoops in order to be effective. We have specifically engineered each "serving" of Muscle Marinade(TM) to include the maximum clinically supported efficacious dose of each performance/recovery stimulating component and to be devoid of useless fillers. Muscle Marinade(TM) is intended for healthy adults between the ages of 18 and 50 years. Do not use if you are currently pregnant or nursing, could be pregnant, or are attempting to become pregnant. All individuals should consult a licensed health care practitioner before using this product. Do not use if you have been diagnosed with or have a family history of (including but not limited to): heart disease, thyroid disease, liver disease, diabetes, hypoglycemia, high blood pressure, asthma, any psychiatric condition including depression, seizure disorder, if you are taking a monoamine oxidase inhibitor (MAOI), or if you are using any other dietary supplement, prescription drug, or over the counter drug, in particular those intended for cold and sinus, weight loss, or energy enhancement (i.e., stimulants). Discontinue use and contact a medical doctor immediately if you experience an irregular or rapid heartbeat, chest pain, shortness of breath, dizziness, tremors, headache, nausea, or other similar symptoms.
PHENYLKETONURICS: Contains Phenylalanine.

Για ριξτε μια ματια ρε παίδες....Πρώτη φορα την βλεπω αυτην την εταιρία...τη εχετε να πείτε???
Αυτο ειναι το σαιτ της εταιριας.. http://puruslabs.net/

beefmeup
01-01-11, 18:58
κ μετα με ρωταει εμενα ο ντεβιλ που τα βρισκω..:turtle::green:

Titanium
01-01-11, 19:02
κ μετα με ρωταει εμενα ο ντεβιλ που τα βρισκω..:turtle::green:

Εεεε..ειδες:green:Η σησκευασια παντος τα σπαει....Διαβασα καλα λογια ομως για αυτο...για ριξε μια ματια..

Devil
03-01-11, 15:51
κ μετα με ρωταει εμενα ο ντεβιλ που τα βρισκω..:turtle::green:

χχαχαχαχαχαααααα.... το εχω δει ρε αυτο...

φαινετε πολυ καλο... παιζει και να το τσιμπαγα....

ειναι πολυ καλη φαση... εχει τα παντα ουλα μεσα...:green:

arisfwtis
03-01-11, 15:55
το διεγερτικο που εχει ποιο ειναι?

TEFAAtzis
03-01-11, 15:59
το διεγερτικο που εχει ποιο ειναι?

trimethylxanthine δλδ καφεινη

arisfwtis
03-01-11, 16:02
τι τα γραφουν επιστηομονικα γαμωτι:green:

Devil
03-01-11, 16:03
και 1,3-dimethylamylamine.. (geranium)

TEFAAtzis
03-01-11, 16:05
και 1,3-dimethylamylamine.. (geranium)

αυτο δεν ηξερα οτι ηταν η επιστημονικη ονομασια του γερανιουμ και για αυτο δεν το ειπα:green:

Devil
03-01-11, 16:11
αυτο δεν ηξερα οτι ηταν η επιστημονικη ονομασια του γερανιουμ και για αυτο δεν το ειπα:green:

το ιδιο πραμα ειναι το 2-amino-4-methylhexane με το 1,3-dimethylamylamine...

απλα σκοτωνονται οι εταιριες ποια θα το γραψει πιο επιστιμονικα στη συσκευασια.... μλκιες δλδ....:green:

krhthkos
11-08-11, 14:50
Αυτό εδώ όμως πρέπει να είναι πολύ δυνατό, κοστίζει 27 ευρώ οι 27 δόσεις :D

2975129752

beefmeup
11-08-11, 16:41
αυτο μαλιστα:thumbup:
καλες ποσοτητες,οχι μπλεντ κ σωστα πραγματακια μεσα.

krhthkos
11-08-11, 16:43
αυτο μαλιστα:thumbup:
καλες ποσοτητες,οχι μπλεντ κ σωστα πραγματακια μεσα.


αντεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε !! καιρός ήταν να βρω και εγώ κάτι καλό. :D :D κουραστικά να ψάχνω

krhthkos
11-08-11, 18:42
L-Arginine δεν βλέπω μέσα μάλλον πώς κάτι βρήκαμε να λείπει. :D

beefmeup
11-08-11, 21:38
καλα κανει κ λειπει..γιαυτο εγραψα απο πανω οτι εχει μεσα σωστα πραγματακια.

krhthkos
11-08-11, 22:29
χα0χ0αχ0α0χα0χ0 και εγώ νόμιζα πως ήταν κακό που λείπει αλλά σε σχέση με αυτό τον οδηγό http://forum.bodybuilding.gr/showthread.php?9669-%CE%9F%CE%B4%CE%B7%CE%B3%CF%8C%CF%82-%CE%BB%CE%AE%CF%88%CE%B7%CF%82-%CF%83%CF%85%CE%BC%CF%80%CE%BB%CE%B7%CF%81%CF%89%CE%BC%CE%AC%CF%84%CF%89%CE%BD που λέει ότι χρειάζεται 60 λεπτά πριν. για ποιο λόγο δεν χρειάζεται?

beefmeup
11-08-11, 22:30
γιατι τελικα δεν κανει τπτ οσον αφορα την εκριση ΝΟ.

krhthkos
12-08-11, 13:38
αυτό εδώ έχει μέσα tribulus terrestis ??

panosbardas
12-08-11, 14:31
αυτό εδώ έχει μέσα tribulus terrestis ??

οχι δεν εχει..

Kagias
12-08-11, 15:06
Καταρχην εισαι στο μεγιστο ασφαλες οριο προσληψης βιταμινης C μονο απο το συμπληρωμα. Θελει προσοχη στις ημερησιες προσληψεις C στη διατροφη σου.
Κατα δεύτερον o ψευδαργυρος ειναι επισης πολυ ψηλα αν σκεφτεις οτι απο το FDA η μεγιστη ασφαλης ημερησια προσληψη καθοριζεται στα 40mg. Εσυ εχεις 50 μονο απο το Muscle Marinade.
Για κυκλο 27 ημερων δεν πιστευω οτι θα εχεις προβλημα αλλα θελει παραλληλα προσοχη στη διατροφη σου για να αποφυγεις υπερπροσληψεις, με ιδιαιτερη προσοχη στον ψευδαργυρο σου.

Tasos Green
13-10-11, 11:49
θα το τεστάρω σημερα εχω ενα δειγμα... φαινεται πολυ σωστο..

sobral
13-10-11, 11:55
θα το τεστάρω σημερα εχω ενα δειγμα... φαινεται πολυ σωστο..

την καφείνη την είδες ελπίζω ε?:green: 380μγ τα διεγερτικά. Εκτός από αυτό πάντως είναι πολύ ωραίο προϊόν, το έχω τσεκάρει καιρό, αλλά δεν ψάχνω pre συμπλήρωμα αυτό τον καιρό, αργότερα ίσως. Αναμένουμε εντυπώσεις.:thumbup:

Tasos Green
13-10-11, 12:15
ναι την ειδα... ελπιζω να με πιασουν 380mg... :green:

deluxe
13-10-11, 18:37
Δε μου κανει ιδιαιτερη αισθηση.. Μονο beta alanine εχει μεσα και κρεατινη, που πριν την προπονηση δε κανει και τοσο δουλεια.. Απο διεγερτικα λιγα πραγματα. Λιγα αμινοξεα και υλεκτρολυτες μεσα που καλυτερα να τα επινες intra και μια μινι πολυβιταμινη..

Tasos Green
14-10-11, 17:11
εχουμε και λεμε: σημερα εκανα ποδια (ποδια το τραβαω μεχρι εγκεφαλικο)

το δοκίμασα και μπορώ να πω οτι θα του δώσω μια ευκαιρία.. μου φάνηκε πολυ καλο.. πολυ καλο πρήξιμο κόντεψαν να εκραγούν τα τετρακέφαλα μου.

με τα στιμς δεν ειχα ιδιαίτερό θεμα.....

sofos
14-10-11, 17:19
εχουμε και λεμε: σημερα εκανα ποδια (ποδια το τραβαω μεχρι εγκεφαλικο)

το δοκίμασα και μπορώ να πω οτι θα του δώσω μια ευκαιρία.. μου φάνηκε πολυ καλο.. πολυ καλο πρήξιμο κόντεψαν να εκραγούν τα τετρακέφαλα μου.

με τα στιμς δεν ειχα ιδιαίτερό θεμα.....

η β-αλανινη εκανε την δουλεια της,αλλιως δεν εξηγειται :green: αα κ η κρεατινη :turtle:

Tasos Green
14-10-11, 17:37
βασικα κατι που ξεχασα να πω ειναι οτι συμπλήρωσα 2 γρ κιτρουλινη.

Devil
18-10-11, 10:25
ωραιο αυτο.... καλες ποσοτητες εχει σε ολα....και καλα συστατικα (τα βασικα περιπου)... το μονο που με χαλαει ειναι τα στιμς...:green:

aqua_bill
20-03-12, 22:01
http://forum.bodybuilding.gr/showthread.php?12336-Muscle-Marinade-(Purus-Labs) :green:

έχω κι εγώ ένα δειγματακι θα πω εντυπώσεις μόλις το δοκιμάσω

Hercules
20-03-12, 22:38
στην αρχη νομισα οτι ειναι σαλτσα για να μαριναρεις τα κρεατα...::clapping: .ξερει κανεις την εταιρεια?παντως αμερικανικη δεν ειναι..

aqua_bill
20-03-12, 22:40
στην αρχη νομισα οτι ειναι σαλτσα για να μαριναρεις τα κρεατα...::clapping: .ξερει κανεις την εταιρεια?παντως αμερικανικη δεν ειναι..

αφού γραφει πάνω το θέμα purus labs https://www.puruslabs.net/

Hercules
20-03-12, 22:41
αφού γραφει πάνω το θέμα purus labs

ναι λεω τι προελευσης ειναι...

GeoDask
20-03-12, 22:57
Είχα δοκιμάσει ένα sample πoυ μου είχαν στείλει απο τον κυνηγό. Το δοκίμασα σε τελειώματα jacked που είχε φτάσει σε σημείο να μην με πιάνει.

Δυστηχώς όμως το έβαλα πριν απο αγώνα μπάσκετ και όχι βάρη έτσι γιατι ήθελα να το δοκιμάσω. Μιλάμε για τρελές τσίτες και τρελή αντοχή. Για μετά το καλοκαίρι το χω στην λίστα μου.

aqua_bill
02-05-12, 13:39
:shock::shock::shock: αυτό μάλιστα. Με έπιασε περισσότερο απ όλα! υπερδιέγερση λεμε.
τρελό focus και ενέργεια.πολυ ενέργεια.
πρηξίματα κλπ νορμάλ πράγματα.
πάντως είναι αυτό που έψαχνα. τι να τα κανεις τα πρηξίματα και την πρόσκαιρη φλεβικοτητα? Μάλιστα επειδή πήγα αργά στο γυμναστήριο το βραδυ δε μπορούσα να κλείσω ματι!











κρίμα που ήταν δειγματακι και ειχω αγορασεο το c4

GeoDask
11-06-12, 22:23
To παρήγγειλα το εργαλείο μαζί με άλλα 3 καλούδια :green:

Άντε να μας έρθει με το καλο :turtle:

angus young
27-07-12, 22:30
Παιδια,παιζει Ελλαδα αυτο το νιτρικο??λεω να του ριξω μια δοκιμη....οποιος ξερει κατι,ας μου στειλει ενα pm...

GeoDask
28-07-12, 15:09
Παιδια,παιζει Ελλαδα αυτο το νιτρικο??λεω να του ριξω μια δοκιμη....οποιος ξερει κατι,ας μου στειλει ενα pm...

Φίλε μου απο Αγγλία/Αμερική το βρίσκεις σίγουρα. Ελλάδα δύσκολο.

angus young
28-07-12, 15:23
Οκ,θα το κοιταξω απο εξω....σ'ευχαριστω πολυ!