PDA

Επιστροφή στο Forum : Φωτογραφιες με τα συμπληρωματα μας



Σελίδες : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 [12] 13 14 15 16 17 18 19

aqua_bill
14-09-12, 09:49
orange triad πολυβιταμινη της controled labs

ArgoSixna
14-09-12, 16:28
Αυτα απο εναν φιλο

και αυτα δικα μου
53482

angus young
14-09-12, 16:30
Και φαρμακακι ο φιλος σου???:P:P:green:

aqua_bill
14-09-12, 16:30
φαρμακείο ο φίλος σου για ποιο λογο τα δείχνεις?. το eca extreme ειναι μούφα ;)

ArgoSixna
14-09-12, 16:40
Αν υπαρχει καποιο προβλημα ας διαγραφει η πρωτη φωτογραφια..

karpoutzidis
14-09-12, 16:41
να βαλω και εγω τι περνω???
δεν ειναι αας αλλα ειναι πολυ παραμα.τα μικρα θα ψαρωσουν αμεσως.:P:P:P

Mcstefan7
14-09-12, 16:55
Γι αυτα που θέλει ο φίλος σου να πάρει το milk thistle δν κάνει..Καλύτερα να πάρει κατι πιο δυνατό για το συκώτι

ChRiSbB
15-09-12, 03:48
Η κρεατίνη της Dymatize είναι καλή;

billys15
15-09-12, 07:55
Απο ποια αποψη chris? Ελπιζω να εχεις καλη απορια,οχι "στα αποτελεσματα"! :)

ArgoSixna
15-09-12, 12:50
Δεν μου αφησε καλη εντυπωση , γιατι δεν ειχε σκουπακι μεσα :P

Επεισης το σκουπακι απο την XCORE ειναι 15γρ ενω η δοση ειναι 28γρ 1scoop .. δεν ξερω γιατι τα κανουνε αυτα......

Devil
15-09-12, 14:26
του φιλου σου τα εστειλα... καταλαβαινεις τον λογο....

την επομενη πες του οτι θα τον κανω μπαν....:green:

ArgoSixna
15-09-12, 14:40
απαπα κακιες παρεες , λεω να μην παω για ΜΠΑΝ-ιο μαζι τους το καλοκαιρι!!

ChRiSbB
15-09-12, 14:56
Απο ποια αποψη chris? Ελπιζω να εχεις καλη απορια,οχι "στα αποτελεσματα"! :)

Εννοείται :-)
Όταν πήρα την κρεατίνη της MP που απο ότι έγραφε δεν χρειαζόταν να κανείς φόρτωμα και απλός την επερνες μετά την προπόνηση είδα καλύτερα αποτελέσματα απο ότι αυτή της Reflex δηλαδή λίγο καλύτερο πρηξιμο και λίγο περισσότερη δύναμη.
Επειδή τον άλλο μήνα θα ξανά ξεκινήσω κρεατίνη είμαι ανάμεσα στην MP(blend) και σε αυτήν της dymatize.

ArgoSixna
15-09-12, 15:08
καμια δεν θελει φορτωμα , ειναι προαιρετικο !

sobral
15-09-12, 15:10
Εννοείται :-)
Όταν πήρα την κρεατίνη της MP που απο ότι έγραφε δεν χρειαζόταν να κανείς φόρτωμα και απλός την επερνες μετά την προπόνηση είδα καλύτερα αποτελέσματα απο ότι αυτή της Reflex δηλαδή λίγο καλύτερο πρηξιμο και λίγο περισσότερη δύναμη.
Επειδή τον άλλο μήνα θα ξανά ξεκινήσω κρεατίνη είμαι ανάμεσα στην MP(blend) και σε αυτήν της dymatize.

αν σε βοήθησε καλύτερα αυτή της MusclePharm (πολύ καλή!:thumbup: ) δεν υπάρχει λόγος να γυρίσεις σε σκέτη μονουδρική. Δεν βλέπεις διαφορές από μονουδρική σε μονουδρική μόνο η ποιότητα, οι πρώτες ύλες κτλ αλλάζουν (reflex καλύτερη γιατί είναι creapure), πρακτικά όμως καμία διαφορά.

spartan77
19-09-12, 11:07
αν και δεν εχω προλαβει να βαλω τις προηγουμενες παραλαβες...
βαζω μια τωρα πρωινη που πηρα απο το ταχυδρομειο:green:
53718
αφου μαζεψαμε στυλους μεζουρες ,τωρα στελνουν ξυστρες...:unsure:αντε με κανα 2 παραγγελιες ακομα
θα τα πουλησω για σχολικα ειδη:P

Marios1991
22-09-12, 18:51
Να η νεα παραλαβη μου προχθες ... Θα το ξεκινησω αρχες Οκτωβριου .. Το εχει δοκιμασει κανεις αλλος ?
53903

No Fear
22-09-12, 19:33
Εγω το Testogen εχω δοκιμασει αλλα δεν ειδα τιποτα.Απο γευση μια χαρα ηταν.
Πανακριβα τα συμπληρωματα του Coleman.

Marios1991
22-09-12, 19:55
Εγω το Testogen εχω δοκιμασει αλλα δεν ειδα τιποτα.Απο γευση μια χαρα ηταν.
Πανακριβα τα συμπληρωματα του Coleman.

Ειχα δει ενα review απο τον Brian Hendricks , του εχω μιλησει και προσωπικα μου ειπε οτι ειναι ενα απο τα καλυτερα στακ το testogen μαζι με το myo-blitz.

panosralliart
23-09-12, 07:07
για εμενα απο τα χειροτερα pre workout που εχω δοκιμασει μαζι με το x-pand

Lao
23-09-12, 14:20
Αυτά έχω αυτή την στιγμή, συν μια Whey Shake που είναι σε τάπερ κτλ...

marvin
23-09-12, 16:04
Εντυπωση μου κανει....:unsure: εσυ να χρησιμοποιεις ελευθερο;:P:P

Την Whey Shake δεν με χαλαει..την δεχομαι και σε ταπερ!!!!:turtle::turtle::turtle:

Lao
23-09-12, 16:13
Εντυπωση μου κανει....:unsure: εσυ να χρησιμοποιεις ελευθερο;:P:P

Την Whey Shake δεν με χαλαει..την δεχομαι και σε ταπερ!!!!:turtle::turtle::turtle:

:green::green::green::P:P:P

marvin
23-09-12, 16:17
:rolf::rolf:Οκ οκ καταλαβα...κοντεψες να μου βγαλεις τα ματια!!!!:P:P

Στην επομενη παραγγελια λεμε!!!Ηταν να μην γινω τζανκι...:P:P:P






:welcome::welcome:

chris corfu
23-09-12, 18:26
Αυτά έχω αυτή την στιγμή, συν μια Whey Shake που είναι σε τάπερ κτλ...

ωραιος και κλασικος γενικα, αλλα ρε συ οχι λεφτα για γκεινερ.. Φαε εκει κανα γλυκακι να σε ''δει ο θεος''...:green: πραγματικα τωρα και η γρηγορη λυση να σου ειναι υπαρχουν λιχουδιες που θα τις φας το ιδιο γρηγορα και θα γουσταρεις κιολας..

στο ελευθερο ποσο χρησιμοποιεις τωρα?? 1 ή 2 γρ??

Lao
23-09-12, 20:44
ωραιος και κλασικος γενικα, αλλα ρε συ οχι λεφτα για γκεινερ.. Φαε εκει κανα γλυκακι να σε ''δει ο θεος''...:green: πραγματικα τωρα και η γρηγορη λυση να σου ειναι υπαρχουν λιχουδιες που θα τις φας το ιδιο γρηγορα και θα γουσταρεις κιολας..

στο ελευθερο ποσο χρησιμοποιεις τωρα?? 1 ή 2 γρ??

Εκτός του ότι είμαι οπαδός των gainers :P δεν μου λείπουν τα γλυκά από την καθημερινότητά μου. ;)

Το eleuthero θα το ξεκινήσω σε κανά μήνα...

Stark
27-09-12, 13:15
54130 Για να δουμε τι λεει και τουτο

ΦΩΤΗΣ83
27-09-12, 17:59
54149
54149

billys15
27-09-12, 19:12
Κατι γλουταμινες βλεπω,κατι ΗΜΒ βλεπω...Παρτε ρε σεις καμια εξτρα 2κιλη whey να πιασει τοπο,μην τρελαινεστε μ'αυτα! :)

ΦΩΤΗΣ83
27-09-12, 21:06
Κατι γλουταμινες βλεπω,κατι ΗΜΒ βλεπω...Παρτε ρε σεις καμια εξτρα 2κιλη whey να πιασει τοπο,μην τρελαινεστε μ'αυτα! :)

δηλαδή φιλαράκι λες πως δεν αξίζει η γλουταμινη.. ?? για την ΗΜΒ το ξέρω δεν θα την ξανά πάρω αλλά η γλουταμινη νομιζω πως βοηθάει όταν καταναλώνω 15 με 30 γρ την ημέρα νιώθω ποιο ξεκούραστος και με λιγότερους πόνους από την προπόνηση.. αυτό το κατάλαβα όταν την επερνα για 4 μήνες συνεχόμενα και 2 μήνες σταμάτησα κατάλαβα τελικά την αξία της αλλά μέχρι εκεί όχι κατή παραπάνω δηλαδή βοηθάει αρκετά στην ανάρρωση αυτό παρατήρησα...

ArgoSixna
27-09-12, 21:13
Εννοει οτι δεν χρειαζεται να περνεις ξεχωριστα γλουταμινη

ΦΩΤΗΣ83
27-09-12, 21:55
ναι αλλά ξεχωριστή γλουταμινη 15 γρ παραπανω έχει και κάποιο μικρο αποτέλεσμα στην ανάρρωση.. αυτό μονό εγώ δεν πιστεύω πως δεν αξίζει βεβαια άμα δεν μας περισσεύουν καλύτερα πρωτεΐνη και bcaa και κρεατινη και γενικά της βιταμίνες αυτά..

amateur666
27-09-12, 22:08
54159
εχω δοκιμασει μονο την peak π ειναι βανιλια κ ειναι η μοναδικη πρωτεινη που μου αρεσε η γευση βανίλια.

chris corfu
28-09-12, 22:01
μαλλον δεν εχεις δοκιμασει της syntrax σε βανιλια γι αυτο το λες... :green:

amateur666
28-09-12, 23:48
οχι την εχω δοκιμασει κ δεν μου αρεσε ιδιαιτερα η βανιλια γτ ηταν πολυ γλυκια για τ γουστα μ..:bbbiceps:

chris_gratsas
29-09-12, 01:12
Παμε να αρχισουμε δυνατα... :bbbiceps:
54216

billys15
29-09-12, 01:35
Για βοηθα λιγο γιατι απο Amix δεν εχω ιδεα..Αυτο το κουτι ειναι κατι σε gainer?

Anithos
29-09-12, 10:58
kai η elite XT τι λεει απο γευση και διαλυτοτητα ;

chris_gratsas
29-09-12, 12:13
Για βοηθα λιγο γιατι απο Amix δεν εχω ιδεα..Αυτο το κουτι ειναι κατι σε gainer?

Οχι,ειναι καθαρη πρωτεινη.Το σκουπ της χτυπαει τα 29 γρ πρωτεινης(ετσι λεει τουλαχιστον).Τωρα θα δειξει εν καιρω.



kai η elite XT τι λεει απο γευση και διαλυτοτητα ;

Προσωπικα μου αρεσει πολυ.Οι γευσεις της ειναι εντονες.Τοπ για μενα η Fudge γευση.Απο διαλυτοτητα ειναι καλη,θελει αρκετο κουνημα ομως για να διασπαστει καλα,θα βαζα ενα 7.5/10...

Anithos
29-09-12, 14:31
α και πες μας και για την whey shake τι λεει απο γευση και διαλυτοτητα ;

Hardy
29-09-12, 14:51
Παμε να αρχισουμε δυνατα... :bbbiceps:
54216

Eνα review για το x-plode Hardcore please!!!!

chris_gratsas
29-09-12, 15:27
α και πες μας και για την whey shake τι λεει απο γευση και διαλυτοτητα ;

Μπορω να πω οτι εγινε απο τις αγαπημενες μου.Γευση φραουλα,απλα μοναδικη.Θελω να την βαζω παντου,ακομα και στο κοτοπουλο :P. Πραγματικα ομως ειναι πολυ γευστικη και απο διαλυτοτητα σκιζει.θα εδινα ενα 9.5/10 γευση και 9.5/10 διαλυτοτητα.Προτεινω να την δοκιμασεις!!!



Eνα review για το x-plode Hardcore please!!!!

Αρχικα θα ηθελα να αναφερω οτι δεν περιμενα να εχει τοσο ωραια γευση.Εχω παρει blackcurrant flavour και ειναι πολυ ωραια.Αφριζει αρκετα βεβαια,αλλα μεταξυ μας υπαρχουν και νιτρικα που "σκανε"(N.O explode),οποτε δεν ειναι και τοσο μειον.Στα αγωνιστικα τωρα.Ξεκινησα με 2 scoop οπως προτεινει και ειχα αρκετα τσιμπηματα και ενεργεια,σε φυσιολογικα βεβαια επιπεδα.Αυτη την βδομαδα δοκιμασα στα 35 γρ πριν την προπονηση και τα πραγματα ηταν εντελως διαφορετικα.Τα τσιμπηματα αρχισαν μετα απο κανενα 3λεπτο να με πιανουν εντονα.Στο 20λεπτο με επιασε μια ταχυκαρδια που κρατησε ελαχιστα.Και απο εκει και περα ηθελα να ξεριζωσω οτι εβρισκα μπροστα μου.Επισης εδωσε και αρκετη βλεφικοτητα.Για πρηξιματα δε μπορω να πω οτι εδωσε κτ τρελο σε σχεση με αλλα νιτρικα.Γενικα πιστευω θα το προτιμησω ξανα μονο και μονο για την ορεξη που μου δινει και φυσικα για την γευση...:green:

Hardy
29-09-12, 15:41
Αρχικα θα ηθελα να αναφερω οτι δεν περιμενα να εχει τοσο ωραια γευση.Εχω παρει blackcurrant flavour και ειναι πολυ ωραια.Αφριζει αρκετα βεβαια,αλλα μεταξυ μας υπαρχουν και νιτρικα που "σκανε"(N.O explode),οποτε δεν ειναι και τοσο μειον.Στα αγωνιστικα τωρα.Ξεκινησα με 2 scoop οπως προτεινει και ειχα αρκετα τσιμπηματα και ενεργεια,σε φυσιολογικα βεβαια επιπεδα.Αυτη την βδομαδα δοκιμασα στα 35 γρ πριν την προπονηση και τα πραγματα ηταν εντελως διαφορετικα.Τα τσιμπηματα αρχισαν μετα απο κανενα 3λεπτο να με πιανουν εντονα.Στο 20λεπτο με επιασε μια ταχυκαρδια που κρατησε ελαχιστα.Και απο εκει και περα ηθελα να ξεριζωσω οτι εβρισκα μπροστα μου.Επισης εδωσε και αρκετη βλεφικοτητα.Για πρηξιματα δε μπορω να πω οτι εδωσε κτ τρελο σε σχεση με αλλα νιτρικα.Γενικα πιστευω θα το προτιμησω ξανα μονο και μονο για την ορεξη που μου δινει και φυσικα για την γευση...:green:

Aυτο με την ταχυκαρδεια φανταζομαι ειναι επικινδυνο.. κανονικα ειναι 20γ κ εσυ παιρνεις 35?
Γενικα εγω θελω να δοκιμασω το 1ο μου pre-work και το συγκεκριμενο εχει πολυ καλα συστατικα κ αναλογιες δε ξερω αν συμφωνεις..Θα μου το προτεινες?κ αν οχι ποιο αλλο εχεις στο μυαλο σου?

chris_gratsas
29-09-12, 16:05
Aυτο με την ταχυκαρδεια φανταζομαι ειναι επικινδυνο.. κανονικα ειναι 20γ κ εσυ παιρνεις 35?
Γενικα εγω θελω να δοκιμασω το 1ο μου pre-work και το συγκεκριμενο εχει πολυ καλα συστατικα κ αναλογιες δε ξερω αν συμφωνεις..Θα μου το προτεινες?κ αν οχι ποιο αλλο εχεις στο μυαλο σου?

Κοιτα οι ταχυκαρδιες μπορει να ειναι και συνδιασμος του οτι παιρνω καφεινη πριν οποτε προκαλει μια επιπλεον ενταση.Εξαλλου η δοσολογια ειναι ενδεικτικη.Βλεπεις αν σε πιανει και αν οχι αυξανεις.Ειναι στον καθε οργανισμο πως θα χειριστει τα συστατικα που λαμβανει.Το ιδιο συμβαινει και με τα νιτρικα.Σε αλλους ποιανουν και σε αλλους οχι.Εγω αυτο στο προτεινω.Τα συστατικα ειναι πολυ καλα και σε καλες δοσολογιες.Εκτος απο αυτο,εχω δοκιμασει και Ν.Ο Εxplode της bsn και Χ-pand της Dymatize.Της Βsn μακραν καλυτερο.Εχω ακουσει ομως και καλα λογια για jack3d.Οποτε συκρινεις,βλεπεις τι σου ταιριαζει δοσολογικα και οικονομικα και το παιρνεις!!!

Hardy
29-09-12, 16:07
Κοιτα οι ταχυκαρδιες μπορει να ειναι και συνδιασμος του οτι παιρνω καφεινη πριν οποτε προκαλει μια επιπλεον ενταση.Εξαλλου η δοσολογια ειναι ενδεικτικη.Βλεπεις αν σε πιανει και αν οχι αυξανεις.Ειναι στον καθε οργανισμο πως θα χειριστει τα συστατικα που λαμβανει.Το ιδιο συμβαινει και με τα νιτρικα.Σε αλλους ποιανουν και σε αλλους οχι.Εγω αυτο στο προτεινω.Τα συστατικα ειναι πολυ καλα και σε καλες δοσολογιες.Εκτος απο αυτο,εχω δοκιμασει και Ν.Ο Εxplode της bsn και Χ-pand της Dymatize.Της Βsn μακραν καλυτερο.Εχω ακουσει ομως και καλα λογια για jack3d.Οποτε συκρινεις,βλεπεις τι σου ταιριαζει δοσολογικα και οικονομικα και το παιρνεις!!!

Eγινε ευχαριστω για την απαντηση φιλαρακι!

chris_gratsas
29-09-12, 16:25
Να σαι καλα,παιδαρα μου...

tolis93
01-10-12, 21:49
καλως τα μου54468

STIVAS
01-10-12, 23:05
Αυτό είναι υποκατάστατο του καφέ με Ganoderma lucidum. Το Ganoderma lucidum μπορεί να σε επηρεάσει λιγάκι ορμονικά μειώνοντας το DHT όπως το saw palmetto. Βέβαια δεν το έχω δοκιμάσει για να ξέρω σε τι βαθμό και ποσότητες αλλά ξέρω περιπτώσεις από άτομα που ήταν prone σε gyno και με το saw palmetto ειδικά όταν το πήραν βράδυ ένιωθαν ενοχλήσεις στις ρόγες τους .Λιγότερο DHT σημαίνει περισσότερα οιστρογόνα. Γενικά θέλουν λίγο προσοχή όλα τα 5αλφα inhibitοrs ακόμα και τα φυτικά γιατί είναι case sensitive, εκτός αν παίρνεις ανδρογόνα και τα χρησιμοποιείς σαν προστασία.Με μέτρο αυτός o καφές …

tolis93
01-10-12, 23:39
Αυτό είναι υποκατάστατο του καφέ με Ganoderma lucidum. Το Ganoderma lucidum μπορεί να σε επηρεάσει λιγάκι ορμονικά μειώνοντας το DHT όπως το saw palmetto. Βέβαια δεν το έχω δοκιμάσει για να ξέρω σε τι βαθμό και ποσότητες αλλά ξέρω περιπτώσεις από άτομα που ήταν prone σε gyno και με το saw palmetto ειδικά όταν το πήραν βράδυ ένιωθαν ενοχλήσεις στις ρόγες τους .Λιγότερο DHT σημαίνει περισσότερα οιστρογόνα. Γενικά θέλουν λίγο προσοχή όλα τα 5αλφα inhibitοrs ακόμα και τα φυτικά γιατί είναι case sensitive, εκτός αν παίρνεις ανδρογόνα και τα χρησιμοποιείς σαν προστασία.Με μέτρο αυτός o καφές …

το γνωριζω αυτο.1 τη μερα πινω μετα τη προπονα κυριως.βοηθαει στην αναρωση αρκετα μπορω να πω και πινω με διαστηματα διοτι αλλα ματζουνια δε παιρνω . ευχαριστω για την ενημερωση παντως διοτι για αυτο περι της βραδυνης ληψης ουτε που το ηξερα

beefmeup
02-10-12, 10:33
πανω σε αυτο που λετε κ την ουσια αυτη,οι μονες αναφορες που υπαρχουν ειναι σε ποντικες..
εχω καιρο τωρα που εχω παψει να στηριζομαι σε μελετες για ποντικια κ να κανω αναγωγη πανω σε ανθρωπους.

Christos100
02-10-12, 23:49
54537

billys15
03-10-12, 00:52
Τελειως βασικα.:thumbup: Δεν βλεπουμε ομως βιταμινες,αλλα υποθετω πως ειναι δεδομενο.:green:

Stamer
03-10-12, 01:08
Αυτό είναι υποκατάστατο του καφέ με Ganoderma lucidum. Το Ganoderma lucidum μπορεί να σε επηρεάσει λιγάκι ορμονικά μειώνοντας το DHT όπως το saw palmetto. Βέβαια δεν το έχω δοκιμάσει για να ξέρω σε τι βαθμό και ποσότητες αλλά ξέρω περιπτώσεις από άτομα που ήταν prone σε gyno και με το saw palmetto ειδικά όταν το πήραν βράδυ ένιωθαν ενοχλήσεις στις ρόγες τους .Λιγότερο DHT σημαίνει περισσότερα οιστρογόνα. Γενικά θέλουν λίγο προσοχή όλα τα 5αλφα inhibitοrs ακόμα και τα φυτικά γιατί είναι case sensitive, εκτός αν παίρνεις ανδρογόνα και τα χρησιμοποιείς σαν προστασία.Με μέτρο αυτός o καφές …

φιλε εγω που περνω κανα χρονο σιγουρα τις adam σε tabs που εχουν saw palmeto πηραζει?? να τιθς σταματησω? καποιες φορες το ενα tabs το επαιρνα κατα της 9 το βραδυ η και 11....
:unsure::unsure:

Christos100
03-10-12, 01:08
Τελειως βασικα.:thumbup: Δεν βλεπουμε ομως βιταμινες,αλλα υποθετω πως ειναι δεδομενο.:green:
αυτο εννοειται¨)

Christos100
03-10-12, 01:25
αυτο εννοειται¨)

τι αλλο θεωρεις οτι πρεπει να προσθεσω?

darksniper87
03-10-12, 10:14
Να και τα δικά μου. Σε συνδιασμό με καλή διατροφή πιστεύω θα δω τρομερά αποτελέσματα αυτό το χειμώνα. Ο χρόνος θα δείξει.

54559

tolis93
03-10-12, 11:22
Να και τα δικά μου. Σε συνδιασμό με καλή διατροφή πιστεύω θα δω τρομερά αποτελέσματα αυτό το χειμώνα. Ο χρόνος θα δείξει.

54559

ολα καλα τα βλεπω.κ αυτη η κρεατινη τελευταια τη βλεπω ολο κ πιο πολυ νο 1 σε πωλησεις σε διαφορα site .κανε ενα ριβιου μετα τον κυκλο της αν δε σ ειναι κοπος

ChRiSbB
03-10-12, 12:25
Ας βάλω και εγώ μία photo
54560

billys15
03-10-12, 12:31
τι αλλο θεωρεις οτι πρεπει να προσθεσω?

Ψαρολαδο σιγουρα εκτος απο βιταμινες.Απο κει και περα διαλεγεις και βαζεις,προσωπικα αυτα κραταω μονο.

sobral
03-10-12, 12:55
darksniper87 αναμένω review από το fierce domination! Βάση label είναι κ μαμώ τα προϊόντα.;) Το hybrid NO θα το κάνεις στακ με αυτό λογικά ε? Γιατί από μόνο του έχει χάλια ποσότητες, δεν κάνει τίποτα...

darksniper87
03-10-12, 13:23
ολα καλα τα βλεπω.κ αυτη η κρεατινη τελευταια τη βλεπω ολο κ πιο πολυ νο 1 σε πωλησεις σε διαφορα site .κανε ενα ριβιου μετα τον κυκλο της αν δε σ ειναι κοπος

Να σου πω την αλήθεια προσωπικά δεν πιστεύω να δω καλύτερα αποτελέσματα με αυτή σε σχέση με την Creapure που χρησιμοποιούσα.
Ο λόγος που την πήρα ήτανε επειδή την είχε προσφορά 2+1 δώρο και την θέλανε κάποιοι φίλοι μου και προσφέρθηκα να μπω στην αγορά.


darksniper87 αναμένω review από το fierce domination! Βάση label είναι κ μαμώ τα προϊόντα.;) Το hybrid NO θα το κάνεις στακ με αυτό λογικά ε? Γιατί από μόνο του έχει χάλια ποσότητες, δεν κάνει τίποτα...

Μόλις τη χρησιμοποιήσω αρκετά θα κάνω ένα review. Όπως σωστά είπες το Hybrid NO έιναι για το κάνω στακ με το FierceD. Κανονικά θα έπαιρνα αγματίνη καθαρή αλλά βρήκα το Hybrid NO κάπου σε προσφορά και το προτίμησα.

Christos100
03-10-12, 14:52
Ψαρολαδο σιγουρα εκτος απο βιταμινες.Απο κει και περα διαλεγεις και βαζεις,προσωπικα αυτα κραταω μονο.

ψαρολαδο??μπορεις να βοηθησεις λιγο?

billys15
03-10-12, 14:59
Ελα ρε συ,εχουμε και topic με μουρουνελαιο.:) Fish oil/EPA/DHA,ψαξ'το ετσι και θα βρεις πολλα.

Christos100
03-10-12, 15:02
Ελα ρε συ,εχουμε και topic με μουρουνελαιο.:) Fish oil/EPA/DHA,ψαξ'το ετσι και θα βρεις πολλα.
αα τωρα καταλαβα, ευχαριστω πολυ. εσυ τι βιιταμηνες χρησιμοποιεις?γιατι εγω χρησιμοποιω φαρμακειου .

tolis93
03-10-12, 15:02
Να σου πω την αλήθεια προσωπικά δεν πιστεύω να δω καλύτερα αποτελέσματα με αυτή σε σχέση με την Creapure που χρησιμοποιούσα.
Ο λόγος που την πήρα ήτανε επειδή την είχε προσφορά 2+1 δώρο και την θέλανε κάποιοι φίλοι μου και προσφέρθηκα να μπω στην αγορά.



Μόλις τη χρησιμοποιήσω αρκετά θα κάνω ένα review. Όπως σωστά είπες το Hybrid NO έιναι για το κάνω στακ με το FierceD. Κανονικά θα έπαιρνα αγματίνη καθαρή αλλά βρήκα το Hybrid NO κάπου σε προσφορά και το προτίμησα.

εσυ πηρες τη δωρο?:green:

billys15
03-10-12, 17:36
αα τωρα καταλαβα, ευχαριστω πολυ. εσυ τι βιιταμηνες χρησιμοποιεις?γιατι εγω χρησιμοποιω φαρμακειου .

Δεν εχω καποια συγκεκριμενη.Τωρα ας πουμε εχω τις sentry απο βοτανι.Οποιες βρω σε καλυτερη τιμη ουσιαστικα,ασε που βλεπω οτι εχουν ΣΗΠ 100% στις περισσοτερες,αρα ειμαι ΟΚ.

amateur666
03-10-12, 17:48
ολα καλα τα βλεπω.κ αυτη η κρεατινη τελευταια τη βλεπω ολο κ πιο πολυ νο 1 σε πωλησεις σε διαφορα site .κανε ενα ριβιου μετα τον κυκλο της αν δε σ ειναι κοπος

μια απλη κρεατινη ειναι σαν ολες τις αλλες. :jason::jason:

s0k0s
04-10-12, 11:10
54537

Χρηστο η Sci-mx whey απο γευσης τι λεει;

STIVAS
04-10-12, 14:01
φιλε εγω που περνω κανα χρονο σιγουρα τις adam σε tabs που εχουν saw palmeto πηραζει?? να τιθς σταματησω? καποιες φορες το ενα tabs το επαιρνα κατα της 9 το βραδυ η και 11....
:unsure::unsure:

Αν θυμάμαι καλά αυτές έχουν πολύ μικρές ποσότητες και το βάλανε μέσα γιατί αυτές τις παίρνουν και ‘παππούδες’ . Dont worry. Αλλά την πολυβιταμίνη πάρτην το πρωί αν βέβαια η διατροφή σου δεν είναι πλήρες διαφορετικά είναι πολυτέλεια.

liveris
04-10-12, 23:43
54727 my way...

Christos100
05-10-12, 00:05
Χρηστο η Sci-mx whey απο γευσης τι λεει; η βανιλια της ειναι απιστευτη δηλαδη 10/10 , τωρα αυτη που εχω ειναι σοκολοτα μεντα και μπορω να πω πως δεν τρελενομαι ιδιαιτερα....

ArgoSixna
05-10-12, 20:57
Περιμενοντας 2 jack3d και 1 craze!! λιγο τσιμπημενες τιμες αλλα δεν εβρισκα πουθενα αλλου!!

Apollonas
06-10-12, 00:22
54760ΑΠΛΟ ΣΤΑΚ ΓΙΑ ΟΓΚΟ...

Christos100
06-10-12, 02:16
54760ΑΠΛΟ ΣΤΑΚ ΓΙΑ ΟΓΚΟ...
φιλε apollona η prostar τι λεει γενικα'??

Apollonas
06-10-12, 23:25
φιλε apollona η prostar τι λεει γενικα'??

Από γεύση πολύ καλή, αν και την έχω ξαναπάρει πιο παλιά, η μόκα κάνει την διαφορά από τα συνηθισμένα σοκολάτα, βανίλια, φράουλα και τα λοιπά. Από διαλυτότητα άριστη αφού με 3 χτυπήματα είναι κομπλέ. Τώρα να έρθουμε στο ενδιαφέρον σημείο, κλασσική whey 25γρ πρωτείνη, 2γρ υδατάνθρακα και 1γρ λίπους όπου το 0,5 είναι κορεσμένα. BCAA έχει πάνω από 6γρ και σε γενικές γραμμές την βρίσκω καλύτερη από της ΟΝ. Τουλάχιστον εδώ που μένω εγώ αξίζει τα λεφτά της, Ελλάδα άγνωστο...!!!

Christos100
07-10-12, 01:28
Από γεύση πολύ καλή, αν και την έχω ξαναπάρει πιο παλιά, η μόκα κάνει την διαφορά από τα συνηθισμένα σοκολάτα, βανίλια, φράουλα και τα λοιπά. Από διαλυτότητα άριστη αφού με 3 χτυπήματα είναι κομπλέ. Τώρα να έρθουμε στο ενδιαφέρον σημείο, κλασσική whey 25γρ πρωτείνη, 2γρ υδατάνθρακα και 1γρ λίπους όπου το 0,5 είναι κορεσμένα. BCAA έχει πάνω από 6γρ και σε γενικές γραμμές την βρίσκω καλύτερη από της ΟΝ. Τουλάχιστον εδώ που μένω εγώ αξίζει τα λεφτά της, Ελλάδα άγνωστο...!!!
ωραιος,ευχαριστω

panosralliart
09-10-12, 16:51
54958

takir1dac
09-10-12, 17:32
54962
Μου ηρθαν σημερα εκτος απο istant, bcaa και γλουταμινη.

ArgoSixna
09-10-12, 18:40
Στοκαρισμαααααααααααααααααααααααααααααααα!!!!!!!!!!! :bowdown::bowdown::bowdown:

54963

54964

billy89
09-10-12, 18:43
Τα amino energy σου κάνουν τίποτα? Για pre τα χρησιμοποιείς?

ArgoSixna
09-10-12, 18:44
Δεν εχω ανοιξει τιποτα , αλλα ναι μονο για pre θα τα βαλω!!

Πιο παλια τα εβαζα πριν την δουλεια (εντονη εργασια)..

nisgia
09-10-12, 20:41
54966



σημερινη παραλαβη!!!!μαζι με αυτα εχω ηδη δεξτροζη και micro whey ..
την one stop θα τη δουλεψω απο νοεμβρη και ειναι η πρωτη φορα που χρησιμοποιω φορμουλα εστω και light σχετικα!!

GeoDask
09-10-12, 21:53
Τα amino energy σου κάνουν τίποτα? Για pre τα χρησιμοποιείς?

Δουλεύουν. Αν η τιμή τους ήταν λογική θα αξίζανε.

gspyropo
09-10-12, 21:58
54966



σημερινη παραλαβη!!!!μαζι με αυτα εχω ηδη δεξτροζη και micro whey ..
την one stop θα τη δουλεψω απο νοεμβρη και ειναι η πρωτη φορα που χρησιμοποιω φορμουλα εστω και light σχετικα!!


απο που παραγγειλες scitec kai xtend?

Plus`
09-10-12, 22:18
αυτα εδω χρησιμοποιω αυτον τον καιρο-και εχουν αρχισει να τελειωνουν-



45636


5 κιλα σοκολατενιοα μπισκοτα
5 κιλα μιλκ προτειν αγευστη
10 κιλα βρωμη




45637




45638

Αυτη τη βρώμη που μπορω να την βρω? είναι οικονομικη?

nisgia
09-10-12, 23:41
απο που παραγγειλες scitec kai xtend?
πορτογαλια μερια

ArgoSixna
09-10-12, 23:49
nisgia , Γιαννακη μου γιατι δεν περνεις απο ελλαδα το xtend?? o πορτογαλος το εχει ΠΟΛΥ ακριβο......

nisgia
10-10-12, 10:24
δυστυχως το ειδα οταν ηταν ηδη αργα εχεις απολυτο δικιο... :bowdown:
παντως απο γευση με αποζημειωσε!! :thumbup:

amateur666
10-10-12, 14:54
γιατι να παρετε xtend τ purple wraath ειναι πολυ πιο φτηνο κ ωραιο...

ArgoSixna
10-10-12, 23:14
Απο γευση τι λεει το purple? Ενταξει οχι και τοσο τραγικη διαφορα , αναλογως απο που παιρνεις το καθε προιον!!

amateur666
10-10-12, 23:21
τ θεμα δεν ειναι η γευση τ wraath εχει ΕΑΑ κ bcaa..T xtend εχει bcaa μονο..τ κομεντ απο πανω τ εκανα γτ σας ειδα τρελαμενους σε εισαγωγικα με τ xtend..

Mpozos
17-10-12, 23:57
55465

4 πρωτείνες : myofusion, whey gold standard (chocolate), biotech iso whey Zero 900 gr ( vanillia ) και πάλι την ηδια στα 3 κιλα.
1 Beef aminos universal , l Glutamine Reflex.
3 Πολυβιταμίνες : dymatize, tested nutrition , biotech once a day.
3 βιταμίνες C : c-500 scitec nutrition, biotech c 500 , biotech c 1000
1 Κρεατίνη biotech monohydrate 500 γρ.
1 λυποδιαλύτης thermo Gold chambion nutrition, και έχω εναν ακόμα που δεν τον εχω στη φώτο (eca 25 Xtreme).

leftis
23-10-12, 16:51
55751

αυτά ηρθαν σήμερα απο πορτογαλία και περιμένω από βότανο D3 και zinc.

Eddie
23-10-12, 17:04
Ο τσαμπας ζει ^^ :green:

Ειχα παρει κι εγω..η fudge brownies μου αρεσε περισσοτερο.

leftis
23-10-12, 17:18
Ο τσαμπας ζει ^^ :green:

Ειχα παρει κι εγω..η fudge brownies μου αρεσε περισσοτερο.

χαχαχα τι να κάνω...από το τίποτα κάτι είναι και αυτό. η γεύση δεν είναι τίποτα ιδιαίτερο αλλά πίνεται ευχάριστα.

Δανάη
23-10-12, 17:59
Ο τσαμπας ζει ^^ :green:


δεν ειναι τσαμπα,σχεδόν ιδια τιμη με την matrix έχει και εξηγούμαι:


Dymatize Elite XT: (1995 gr)x(62%)=1237 gr πρωτεινης με κοστος 29 ευρω => 23,4 ευρώ/κιλό πρωτεινης

Syntrax Matrix: (2270gr)x(77%)=1748 gr πρωτεινης με κόστος 43 ευρώ =>24,6 ευρώ/κιλό πρωτεινης

primordial
23-10-12, 18:03
δεν ειναι τσαμπα,σχεδόν ιδια τιμη με την matrix έχει και εξηγούμαι:


Dymatize Elite XT: (1995 gr)x(62%)=1237 gr πρωτεινης με κοστος 29 ευρω => 23,4 ευρώ/κιλό πρωτεινης

Syntrax Matrix: (2270gr)x(77%)=1748 gr πρωτεινης με κόστος 43 ευρώ =>24,6 ευρώ/κιλό πρωτεινης

:bowdown::bowdown::bowdown:..... Smart shopping, όχι μ@λ@κίες....

Well done Δανάη...:thumbup:

Eddie
23-10-12, 18:18
δεν ειναι τσαμπα,σχεδόν ιδια τιμη με την matrix έχει και εξηγούμαι:


Dymatize Elite XT: (1995 gr)x(62%)=1237 gr πρωτεινης με κοστος 29 ευρω => 23,4 ευρώ/κιλό πρωτεινης

Syntrax Matrix: (2270gr)x(77%)=1748 gr πρωτεινης με κόστος 43 ευρώ =>24,6 ευρώ/κιλό πρωτεινης

Ε καλα κι εσυ :green: αν το βλεπεις ετσι,δεν υπαρχει πιο φθηνη πρωτεινη απ τη nutrisport που-θε-να :clap:

Ασε που την ματριξ με το ζορι την ηπια,δε μου αρεσε καθολου..

Metalhead|T|
31-10-12, 02:11
συγνώμη αν γίνομαι γραφικός,αλλα μια και διαβασα ΚΑΙ τις 114 ( :green: ) σελιδες,μπορεί καποιος-οι να μου υποδείξουν με πμ καποιο εμπιστο site (εξωτερικού) που να μην ''ρίχνει στα αυτια'' με τις τιμές του και να εχει και αρκετα πραματα?..απο οτι διαβασα οι περισσότεροι προτιμούν παραγγελίες απέξω (εγω το συνηθίζω γενικά σε χομπυ μου αλλα...) καθότι με τα λεφτα που εδω παιρνεις 2-3 κουτια απ έξω παιρνεις παραπάνω(διαβασα αρκετες τετοιες απόψεις)...ευχαριστώ εκ τον προτέρων :welcome:



YΓ αν υπάρχει καποιο σχετικό thread(το οποίο δεν πήρε το ματι μου -?-) μπορείτε να με παραπέμψετε εκει...

tzouas
05-11-12, 23:54
ενα χειμερινο stack....να προσθεσω/αφαιρεσω τιποτα?

GeoDask
06-11-12, 01:19
ενα χειμερινο stack....να προσθεσω/αφαιρεσω τιποτα?

Άσε μην πείς τίποτα σε κατάλαβα απο τα συμπληρώματα...τέλλλλος.

Μπόμπα είσαι.

tzouas
06-11-12, 19:23
χαχαχα....τωρα ειμαι στον ογκο.....τελοςςςς

θα δειξει τη δουλεια θα κανουν ολα μαζι στους επομενους μηνες

FiVo-Alex/City
06-11-12, 20:28
Α,ρε tzouas! Με κατέστρεψες!
Πάν' οι παλιές καλές εποχές που δεν έλειπε τίποτα απο το "οπλοστάσιο"!
Τώρα,μετρημένα τα κουκιά!

tzouas
06-11-12, 22:22
και εγω fivo ενα ανοιγμα εκανα τωρα για να ''γεμισω''....θα περασει αρκετος καιρος να ξαναανοιχτω τοσο πολυ για συμπληρωματα...

jimis7
07-11-12, 21:10
Είδα ότι παρήγγηλες από bb.com.Υποθέτω δεν υπάρχει πλέον θέμα με τελωνεία κλπ κλπ?

tzouas
08-11-12, 23:51
νομιζω υπαρχει προβλημα με τελωνειο απλα η παραγγελια μου ηταν μικρη και πιο πολυ για δοκιμη γιαυτο δεν ειχα θεμα.κοιτα απο μικροσκονες και χαπακια δεν υπαρχει θεμα νομιζω μεχρι ενα ποσο 70-80$.τωρα πρωτεινες/καρμπο και τετοια σιγουρα θα ποιαστουν αλλα υπαρχουν και αλλα σαιτ ευροπαικα που βρισκεις οτι χρειαζεσαι οποτε δεν αξιζει το ρισκο

fatals
14-11-12, 16:34
http://s11.postimage.org/6sy5otzxr/DSC_0339.jpg (http://postimage.org/image/6sy5otzxr/)

Mikekan
14-11-12, 20:07
Και τα δικά μου:

spartan77
15-11-12, 00:39
μια χειμωνιατικη παραγγελια
57131

john 88
15-11-12, 09:41
μια χειμωνιατικη παραγγελια
57131

η whey αυτη ειναι καλή την εχεις ξανα δοκιμασει?

spartan77
15-11-12, 10:42
αυτην αγοραζω απο πριν το καλοκαιρι ..και θα συνεχισω να προτιμω απο δω και περα

την 5κιλη παιρνω συνηθως αλλα επειδη εχω ακομα γυρω στα 3 κιλα ...αυτη η παραγγελια ειναι 2.5 κιλα αγευστη και 2.5 κιλα σοκολατα...


ριξε μια ματια στο λινκ να δεις λεπτομερειες :thumbup:

http://forum.bodybuilding.gr/showthread.php?21761-Impact-Whey-Protein-(Myprotein)

SOSTARAS
16-11-12, 00:49
λοιπον αολα αυτα σε εναν μηνα να δουμε τι παραπανω θα κανω !!!

panakos
16-11-12, 11:22
φορτωμενος εισαι φιλε!!!ωραιος!!:thumbup:

gspyropo
16-11-12, 11:58
λοιπον αολα αυτα σε εναν μηνα να δουμε τι παραπανω θα κανω !!!

απο που εγινε η παραγγελια???η nitrotech ti leei???

COBRA_STYLE
16-11-12, 14:35
το αστερι της φωτογραφιας ειναι η IsoGold:clap:

primordial
16-11-12, 14:36
:unsure:... ειρωνία ή πραγματικότητα...??? Τόσο καλή?

SOSTARAS
16-11-12, 14:58
ολα ειναι απο διαφορετικα φουσκωταδικα οπωσ ειδατε !!!ειμαι στην 8 μερα τωρα μιλισ φτασω στισ 3 εβδομαδεσ θα σασ πω παντωσ isogold κ nitrotech γευση και δυαλιτηκοτητα τελεια !!!myobuild φαρμακι το βαζω δεχτρο μεσα

a-mad
16-11-12, 15:02
αυτη η ον :puke::puke::puke: το μετανιωσα που την πηρα και ειναι σχεδον γεματη,να δω πως θα την κατεβασω:unsure::unsure:

SOSTARAS
16-11-12, 15:04
αυτη η ον :puke::puke::puke: το μετανιωσα που την πηρα και ειναι σχεδον γεματη,να δω πως θα την κατεβασω:unsure::unsure:

αν εχεισ blender βαλτην με μελι και χτυπα την και θα δεισ μια χαρα θα κατεβει

fatals
16-11-12, 15:05
αυτη η ον :puke::puke::puke: το μετανιωσα που την πηρα και ειναι σχεδον γεματη,να δω πως θα την κατεβασω:unsure::unsure:

Τοσο χαλια?

a-mad
16-11-12, 15:09
απο που εγινε η παραγγελια???η nitrotech ti leei???

σε γευση ειναι πολυ καλη,φραουλα 9/10 μ θυμιζε λιωμενο παγωτο φραουλα:green::green:....

SOSTARAS
16-11-12, 15:13
:turtle::turtle::turtle::turtle::turtle::turtle::turtle::turtle::turtle::turtle:
σε γευση ειναι πολυ καλη,φραουλα 9/10 μ θυμιζε λιωμενο παγωτο φραουλα:green::green:....

a-mad
16-11-12, 15:15
Τοσο χαλια?

βασικα ειναι τελειως ανοστη για τα δικα μ γουστα το θεωρω αυτο απαραδεκτο....(για double rich chocolate λεω δεν εχω δοκιμαση σε αλλη γευση)

fatals
16-11-12, 15:27
βασικα ειναι τελειως ανοστη για τα δικα μ γουστα το θεωρω αυτο απαραδεκτο....(για double rich chocolate λεω δεν εχω δοκιμαση σε αλλη γευση)

Πουλησε την σε κανενα γνωστο ;)

COBRA_STYLE
16-11-12, 17:29
:unsure:... ειρωνία ή πραγματικότητα...??? Τόσο καλή?
πραγματικοτητα....πολυ καλη ποιοτικα και τρομερη διαλυτοτητα,αλλα η τιμη δεν συμφερει...δε τη βρισκεις και ευκολα επισης.

Mikekan
16-11-12, 18:15
βασικα ειναι τελειως ανοστη για τα δικα μ γουστα το θεωρω αυτο απαραδεκτο....(για double rich chocolate λεω δεν εχω δοκιμαση σε αλλη γευση)

Μια on που είχα δοκιμάσει στη Βραζιλία ήταν όντως double rich chocolate, φανταστική γεύση σαν MILKO! Αυτη που παρά απο Ελλάδα ήταν όπως τη λες τελείως αγευστη!

Georges
16-11-12, 21:43
βασικα ειναι τελειως ανοστη για τα δικα μ γουστα το θεωρω αυτο απαραδεκτο....(για double rich chocolate λεω δεν εχω δοκιμαση σε αλλη γευση)

Aκριβώς την ίδια γνώμη και γω για τη συγκεκριμένη γεύση.Σαν αποτυχημένο κακάο σε νερό. Αντίθετα καραμέλα και κρέμα και μπισκότο πολύ καλές

ger1975
16-11-12, 22:18
57233

Αυτά και από μένα

Από αυτά δεν χρησιμοποιώ ακόμα τον λιποδιαλύτη και την καρνιτίνη προς το παρόν......

spartan77
20-11-12, 11:02
με την καινουργια edition Anavite

Lao
20-11-12, 17:00
@spartan77, βλέπω κάτι πεντοχίλιαρα στην D και τρομάζω...:P:P:P

spartan77
20-11-12, 17:18
για χειμωνα την πηρα για ν αυξησω λιγο την δοση...μερα παρα μερα ομως...

τελειωνει σχεδον η 2000iu κ ειπα να δω και στις 5000 τι γινεται :green:

Lao
20-11-12, 17:31
για χειμωνα την πηρα για ν αυξησω λιγο την δοση...μερα παρα μερα ομως...

τελειωνει σχεδον η 2000iu κ ειπα να δω και στις 5000 τι γινεται :green:

:rolf::rolf::rolf:

spartan77
20-11-12, 17:32
Λες????????????? :green: χαχαχα :toast::toast:

leftis
20-11-12, 20:22
@spartan77, βλέπω κάτι πεντοχίλιαρα στην D και τρομάζω...:P:P:P


σόρρυ για το οφφ, αλλά και εγώ πεντοχίλιαρα έχω. Να παίρνω μέρα παρα μέρα? Μην πάθουμε και τπτ... :green:

Lao
21-11-12, 13:48
σόρρυ για το οφφ, αλλά και εγώ πεντοχίλιαρα έχω. Να παίρνω μέρα παρα μέρα? Μην πάθουμε και τπτ... :green:

Όπως έχουμε πει στο γνωστό θέμα, η δοσολογία της D είναι σχετική...

a-mad
21-11-12, 15:05
με την καινουργια edition Anavite

την αναβιτ την δοκιμασες????σε δινει καθολου ενεργεια????

spartan77
21-11-12, 15:56
οχι ακομα φιλε..απο βδομαδα ξεκιναω σγα σγα

θα γραψω ριβιους αφου την ξεκινησω..

Eddie
22-11-12, 13:25
57716




Επιτελους... :turtle:

primordial
22-11-12, 13:37
Με αγχώνεις ρε bill..... θα σου φτάσουν για φέτος...:P:P????
Ευτυχώς τελειώνει ο χρόνος....

καλοφάγωτες...:thumbup:

Eddie
22-11-12, 13:39
Χα!Δεν ειναι ολα δικα μου ρε φιλε,280 ευρω δεν ειχα να δωσω με την καμια για σκονες.. :green:

Tnx ;)

Lao
22-11-12, 13:46
@Eddie καλοφάγωτες :toast:

Παίρνεις και άλλα supps;

Eddie
22-11-12, 13:49
Ευχαριστω φιλε μου!Λογο αφραγκιας αυτα που παιρνω πλεον ειναι μονο 2-4 ομακορ τη μερα και οποτε θυμηθω παιρνω 1γρ βιτ c και 400iu vit E μετα την προπονηση.

Spiros1994
24-11-12, 12:53
57780

Αυτα τα λιγα απο μενα ας οψεται η κριση... :thumbdown:
(το ενα ταπερακι εχει μεσα syntrax shake(λογω δοκιμης) και το αλλο βρωμη:P)

Apollonas
10-12-12, 18:35
58674Musclepharm Combat, Assault και κρεατίνη. Σύν δεξτρόζη από olimp και το φτωχό πλήν τίμιο Metabolon το οποίο είναι HMB...!!

sobral
17-12-12, 16:58
http://sphotos-b.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/563816_505493512814791_1750739482_n.jpg

ήρθε το διαόλι το πρωί:green: Είναι το παλιό με το γεράνιο. Αν λείψω απ το φόρουμ, θα ξέρετε:turtle::turtle:

spartan77
17-12-12, 17:06
ωραιοοος:thumbup: καλοφαγωτο μαν

ριβιου οποτε μπορεσεις να γραψεις!


Είναι το παλιό με το γεράνιο. Αν λείψω απ το φόρουμ, θα ξέρετε:turtle::turtle:

δεν θα ειναι λογω χριστουγεννων ε? :P

sobral
17-12-12, 17:11
ωραιοοος:thumbup: καλοφαγωτο μαν

ριβιου οποτε μπορεσεις να γραψεις!

δεν θα ειναι λογω χριστουγεννων ε? :P
Ευχαριστώ φίλε μου! Εννοείται θα έχει ριβιού (αν προλάβω να το τελειώσω) χτύπα ξύλο σήμερα χαχαχαχα:green::green:
χαχαχα όχι ρε λείπω εγώ από το φόρουμ?δεν αντέχω...Από άλλο θα είναι:P

COBRA_STYLE
17-12-12, 18:28
η Παναγια μαζι σου Γιωργη,θα'ναι δυσκολος ο δρομος..:turtle::turtle::rolf:

sobral
17-12-12, 18:30
η Παναγια μαζι σου Γιωργη,θα'ναι δυσκολος ο δρομος..:turtle::turtle::rolf:

χαχχα!θενξ μαν!:green::green: Το έχεις δοκιμάσει? καλά αμα με πειράξει έχω κάτι φίλους stim junkies να το δώσω χνιεχ:P

COBRA_STYLE
17-12-12, 18:39
αυτο οχι.Το Maximize v2 ειχα δοκιμασει απο δειγμα,ειχε methyl-synephrine και γερανιο εχω την εντυπωση.Κατι ειχα νιωσει.

γενικα παντως δε με ακουμπανε τα stims κι οχι μονο...:rolf::rolf:

spartan77
18-12-12, 15:38
μια χριστουγεννιάτικη παραγγελια για να φτιαξω κουραμπιεδες :P

58994

beefmeup
18-12-12, 16:49
το φυστικοβουτυρο αυτο να το παρεις με κανελα κ σταφιδες αν δεν το εχεις κανει ηδη..
εχει λιγη ζαχαρη παραπανω,αλλα θα παθεις ατυχημα μολις το δοκιμασεις..:bbbiceps:

spartan77
18-12-12, 17:16
οχι δεν το εχω παρει αυτο που λες ...( Cinnamon Raisin Swirl ε?)...πως μου ξεφυγε κατι τετοιο!?!?

θα το παρω ευκολα λεμεεε


ωραιοοοοος beef μ εφτιαξες γιατι ειμαι φαν στα φυστικοβουτυρα:welcome::thumbup::toast:

beefmeup
18-12-12, 17:17
απλα αν το παρεις,ανακατεψε το πρωτα γιατι οι σταφιδες καθονται κατω..
ειναι σκετο εγκεφαλικο λεμε...:turtle:

spartan77
18-12-12, 17:23
α οκ...:thumbup:

μονο το απλο εχω παρει και το αλλο με dark chocolate(επισης ζημια κ αυτο) ...

αλλα με τετοιο συνδιασμο κανελα/σταφιδα θα βαλω τα κλαμματα στανταρ :green:....

θεeeeνκς Beef:rocking::toast:

Cero
19-12-12, 21:16
λετε να φτασουν για τα χριστουγεννα :rolleyes:
59045

ArgoSixna
19-12-12, 22:19
για 5-6 μερες καλα ειναι

warrior s
19-12-12, 22:27
λετε να φτασουν για τα χριστουγεννα :rolleyes:
59045

Δεν ξέρω αν θα σου φτάσουν μέχρι τα χριστούγεννα :P. Αυτό που ξέρω είναι ότι εδώ βάζουν φωτογραφίες με supps όχι τρόφιμα:turtle:

Cero
20-12-12, 01:36
Δεν ξέρω αν θα σου φτάσουν μέχρι τα χριστούγεννα :P. Αυτό που ξέρω είναι ότι εδώ βάζουν φωτογραφίες με supps όχι τρόφιμα:turtle:

ειναι το μονο σχετικό που βρηκα για ανεφοδιασμο για να το ποσταρω σου ζητω συγνωμη αμα σε πειραξε.

s0k0s
21-12-12, 12:55
59168

Ηρθαν κ τα δικα μας :green:
impact whey αγευστη, σαν γαλατακι με λιγο νερακι, με βρωμη ειναι μια χαρα.
:thumbup:

Nikolas_mk2
21-12-12, 17:29
59168

Ηρθαν κ τα δικα μας :green:
impact whey αγευστη, σαν γαλατακι με λιγο νερακι, με βρωμη ειναι μια χαρα.
:thumbup:

Ξεχασα να σε πω στο τηλ.την δικιά μου να την κανεις συσκευασια δωρου να χαρω περισσότερο αλλά νταξ....Μπομπα είναι κι ετσι-νομιζω καλυτερα να εβγαζες φωτο τα τσουβαλια που ειναι μέσα! :thumbup:

s0k0s
22-12-12, 00:31
Πετουσα το κουτι κ τοτε θυμηθηκα κ δν ειχα χρονο να ξανα μπω μεσα κλπ.. :green:
Του χρονου θα στην φερω κατω απο το δεντρακι σου Νικολακι! Αφησε μου μια γκοφρετα με πολυ πρωτεινη χεχεχε :green:

Nikolas_mk2
22-12-12, 01:38
Του χρονου θα στην φερω κατω απο το δεντρακι σου Νικολακι!

Καπως έτσι εννοείς???? :green:

59182

s0k0s
23-12-12, 23:52
ΧΑΧΑΧΑ ΝΑΙ! :D

zakoni
24-12-12, 11:59
σκεφτομαι αρκετο καιρο να το παραγγειλο τυν συγκεκρυμενη προτεινη αλλλα δεν ξερω αν αξιζει ,θα μπορουσες να μου δωσεις τα φωτα σου..

reborn
24-12-12, 15:00
59168

Ηρθαν κ τα δικα μας :green:
impact whey αγευστη, σαν γαλατακι με λιγο νερακι, με βρωμη ειναι μια χαρα.
:thumbup:

Από τιμή και ποσότητα ;;

Nikolas_mk2
24-12-12, 15:10
Για τα λεφτά της μια χαρά ειναι,80αρα με πολυ καλη διαλυτικότητα,βγηκε γυρω στα 65 το ατομο το 5κιλο της φωτό.... :thumbup:

KARAOLANIS
28-12-12, 17:19
μια χριστουγεννιάτικη παραγγελια για να φτιαξω κουραμπιεδες :P

58994


ADAM Softgels απο Ελλαδα γιατι δεν βρισκω ξερετε? απο ενα καταστημσ ενασ τυπας μ ειπε οτι τα σταματησαν τα σογττζελς..τα εχτρεεμε δεν εχουν..απο που θα βρω??

COBRA_STYLE
28-12-12, 17:34
απ'εξω θα βρεις.Καρτουλα χρεωστικη απλα και ωραια.

KARAOLANIS
28-12-12, 17:45
απ'εξω θα βρεις.Καρτουλα χρεωστικη απλα και ωραια.

ευχαριστω για την απαντηση φιλε! το θεμα ειναι αξηζει μονο αυτο νσ παρω? κσι το ρωταω συτο για τα μεταφορικα..επισης δεν ξερω κσι την ολη διαδικασια,,:unsure:

COBRA_STYLE
28-12-12, 17:55
εξαρταται απο που θα παρεις φιλε,για να σου πει καποιος αν αξιζει.Απο το βοτανο ας πουμε θα αξιζε.

Δεν ειναι καμια ιδιαιτερη διαδικασια,πας τραπεζα με ταυτοτητα και ΑΦΜ και τους λες θελω να βγαλω χρεωστικη.

KARAOLANIS
28-12-12, 18:01
εξαρταται απο που θα παρεις φιλε,για να σου πει καποιος αν αξιζει.Απο το βοτανο ας πουμε θα αξιζε.

Δεν ειναι καμια ιδιαιτερη διαδικασια,πας τραπεζα με ταυτοτητα και ΑΦΜ και τους λες θελω να βγαλω χρεωστικη.

ευχαριστω φιλε! θα το κανω. θα παω σε οποια τραπεζα και αν ειναι? θα βαλω ακριβως τα λεφτα μην γινει κσμισ χαζομαρα..απο βοτσνο να δω αρα..thnx man!!

SOSTARAS
05-01-13, 15:12
απο δευτερα παμε να δουμε τι θα γινει:P:P:green::green::turtle::turtle:

Mpozos
12-01-13, 20:12
60165

1 πολυβιταμινη της ON
2 5 κιλες impact whey unflavoured της myprotein.
1 καζεινη 4κιλη unflavoured της myprotein
500 γρ βιταμινη C της myprotein.
και λ-καρνιτινη της biotech 500 ml.

Mikekan
12-01-13, 21:19
Updated!

http://i400.photobucket.com/albums/pp81/kharmacoma/437b4be2e271092820c5f7e1cddf795b.jpg

andreasaxo
13-01-13, 17:15
Updated!

http://i400.photobucket.com/albums/pp81/kharmacoma/437b4be2e271092820c5f7e1cddf795b.jpg
Το εχεις ξανα δοκιμαση το horny goat;

ger1975
13-01-13, 17:17
Την ίδια ερώτηση θα έκανα και εγώ για το horny goat...

Επίσης γιατί τόσα πολλά και διαφορετικά Ω3?

Mikekan
13-01-13, 17:54
Για τα ω3 δεν τα παίρνω όλα μαζι απλα έχω στοκαρει λόγω παραγγελιών!

Ναι το Horny Goat Weed, σίγουρα δουλεύει! εγω ειμαι 31, πρωτη φορα το παιρνω, δεν χω κάποιο θεμα, αλλα σίγουρα είσαι πιο turbo, το ευχαρίστιεσαι περισσότερο και πας βουρ για δεύτερο και τρίτο γύρο! Ολες οι μελέτες εξάλλου λένε το ίδιο δεν ειναι αμφιλεγόμενο προϊόν! Δεν γιατρευει κάτι, το τονίζω, απλα βοηθάει!

andreasaxo
13-01-13, 20:06
Για τα ω3 δεν τα παίρνω όλα μαζι απλα έχω στοκαρει λόγω παραγγελιών!

Ναι το Horny Goat Weed, σίγουρα δουλεύει! εγω ειμαι 31, πρωτη φορα το παιρνω, δεν χω κάποιο θεμα, αλλα σίγουρα είσαι πιο turbo, το ευχαρίστιεσαι περισσότερο και πας βουρ για δεύτερο και τρίτο γύρο! Ολες οι μελέτες εξάλλου λένε το ίδιο δεν ειναι αμφιλεγόμενο προϊόν! Δεν γιατρευει κάτι, το τονίζω, απλα βοηθάει!
Το ξερω οτι βοηθαει, εχω γραψη εδω γι'αυτο, απλα ηθελα να δω της γνωσης σου επ'αυτου.
Κανη πολυ καλη δουλεια.

beefmeup
13-01-13, 20:09
παιδια σε τι δοσεις το δουλευετε?

Mikekan
13-01-13, 20:20
Το ξερω οτι βοηθαει, εχω γραψη εδω γι'αυτο, απλα ηθελα να δω της γνωσης σου επ'αυτου.
Κανη πολυ καλη δουλεια.

Εχεις κάποιο link?


Beef εγω το χρησιμοποιώ καθαρά για boost στο σεξ, δεν κάνω καθημερινή χρήση μονο 1-2 καψουλες δυο φορές πριν!

Εσείς πως το χρησιμοποιείτε? θέλει off?

beefmeup
13-01-13, 20:22
οχι εγω δεν εχω αποψη,απλα ρωταω απο περιεργεια...(κ καλα:green:)
:turtle:

GeoDask
13-01-13, 20:52
οχι εγω δεν εχω αποψη,απλα ρωταω απο περιεργεια...(κ καλα:green:)
:turtle:

:rolf::rolf::rolf:

andreasaxo
14-01-13, 00:36
Εχεις κάποιο link?

http://forum.bodybuilding.gr/showthread.php?19512-D-Aspartic-Acid-%28AI-Sports-Nutrition%29/page2

post 27 ειμαι εγω

Mikekan
14-01-13, 10:37
http://forum.bodybuilding.gr/showthread.php?19512-D-Aspartic-Acid-%28AI-Sports-Nutrition%29/page2

post 27 ειμαι εγω

οκ συμφωνούμε δηλαδή! :green:

Δανάη
14-01-13, 14:20
οχι εγω δεν εχω αποψη,απλα ρωταω απο περιεργεια...(κ καλα:green:)
:turtle:

καλα ειναι δυνατον εσεις που ειστε νεα παιδια να χρειαζεστε τετοια 'ματσούνια';......εκτος αν έχετε πέσει σε καμια λυσσαρα και θέλει ολη την ώρα :green:

tolis93
14-01-13, 14:34
καλα ειναι δυνατον εσεις που ειστε νεα παιδια να χρειαζεστε τετοια 'ματσούνια';......εκτος αν έχετε πέσει σε καμια λυσσαρα και θέλει ολη την ώρα :green:

ουτε εκει θελει ματζουνια.τι ειναι η ζωη χωρις σεξ και βαρη?:green:

andreasaxo
14-01-13, 15:43
καλα ειναι δυνατον εσεις που ειστε νεα παιδια να χρειαζεστε τετοια 'ματσούνια';......εκτος αν έχετε πέσει σε καμια λυσσαρα και θέλει ολη την ώρα :green:
Εγω Δαναη για αλλο λογο το ειχα παρει, αλλα.... :turtle::turtle: αλλα ανακαλυψα.

Mikekan
14-01-13, 15:45
Aς πούμε όλοι τις δικαιολογίες μας λοιπόν τότε! :green:

Εγώ έχω μπλέξει με μία πιτσιρίκα! :P

andreasaxo
14-01-13, 15:52
Aς πούμε όλοι τις δικαιολογίες μας λοιπόν τότε! :green:

Εγώ έχω μπλέξει με μία πιτσιρίκα! :P
Οχι αληθια λεω, τοτε ειμουν παντελος ασχετος με τα συμπληροματα, νομιζα οτι με φυσικο τροπο αυξανη την τεστο, χαχαχαχαχαχαχα

beefmeup
14-01-13, 16:57
καλα ειναι δυνατον εσεις που ειστε νεα παιδια να χρειαζεστε τετοια 'ματσούνια';......εκτος αν έχετε πέσει σε καμια λυσσαρα και θέλει ολη την ώρα :green:

κατ αρχας αν αναφερεσαι σε μενα να ξερεις οτι το "νεα" με το "παιδια" ειναι πραγματα πολυ σχετικα,που θα ελεγε κ μια ψυχη..:green:
απο την αλλη,νταξ εγω απο παλι εχω μια μανια να δοκιμαζω διαφορα συμπληρωματα,για να εχω προσωπικη αποψη οσον αφορα το τι κ αν κανουν κατι,οποτε μεσα σε ολα τα αλλα,μαλλον θα το δοκιμασω κ αυτο καποια στιγμη..:turtle:

Lao
16-01-13, 00:15
Τα υλικά για το Pak μου άρχισαν να καταφτάνουν... 1-2 πινελιές ακόμα μένουν... :green:

pizzass
16-01-13, 00:29
Lao θα ηθελα ενα μινι λογκ απο το πακ σ στο θεμα με τις multies. αν εχεις χρονο παντα! εχει καποιο συγκεκριμενο σκοπο (πχ performance/αυξηση αντοχης) το πακ η θεσ απλα κατι "γεματο" ?

Lao
16-01-13, 00:41
Lao θα ηθελα ενα μινι λογκ απο το πακ σ στο θεμα με τις multies. αν εχεις χρονο παντα! εχει καποιο συγκεκριμενο σκοπο (πχ performance/αυξηση αντοχης) το πακ η θεσ απλα κατι "γεματο" ?

Απλά πάω στο επόμενο level, δηλαδή Paks κομμένα και ραμμένα στα μέτρα μου, και το κάθε τι όταν το θέλω εγώ.

Δεν φτιάχνω Pak με την λογική «όλα με την μία» όπως το Animal, αλλά Pak με την λογική το κάθε τι να είναι στην κατάλληλη ώρα, να είναι βιοδιαθέσιμο και να μην ανταγωνίζεται τα υπόλοιπα.

Θα γράψω αναλυτικά και στο γνωστό θέμα, αλλά δεν ξέρω τι log περιμένεις να δεις, μιας και οι προπονήσεις μου έχουν τα βάρη ως συμπληρωματικό στοιχείο και όχι κύριο.

pizzass
16-01-13, 01:20
το ξερω αν θυμαμαι καλα ασχολεισαι κυριως με τις πολεμικες τεχνες? καταλαβα το νοημα του πακ οκ. οταν λεω λογκ εννοω τυχον διαφορες π θα παρατηρησεις στο βαθος του χρονου σε συναρτηση με τη διατροφη και τους στοχους σου. anyway μην βγουμε και τελειως οφ περιμενω το σχολιο σου στο αναλογο τοπικ :thumbup: καλοφαγωτα btw !

Lao
16-01-13, 13:04
το ξερω αν θυμαμαι καλα ασχολεισαι κυριως με τις πολεμικες τεχνες? καταλαβα το νοημα του πακ οκ. οταν λεω λογκ εννοω τυχον διαφορες π θα παρατηρησεις στο βαθος του χρονου σε συναρτηση με τη διατροφη και τους στοχους σου. anyway μην βγουμε και τελειως οφ περιμενω το σχολιο σου στο αναλογο τοπικ :thumbup: καλοφαγωτα btw !

Δεν ασχολούμαι κυρίως με τις ΠΤ αλλά μόνο με αυτές. :green:

Anyway, πολλές φορές υπάρχει μια δυσκολία να «μεταφράσω» αυτό που κάνω με όρους bbing γιατί εκτός του ότι η μέθοδος προπόνησής μου είναι διαφορετική, οι στόχοι διαφέρουν επίσης κατά πολύ.

Σε γενικές γραμμές πάντως, σαν martial artist, με ενδιαφέρει η «χρυσή τομή» στα πάντα: δύναμη, ευλυγισία, αντοχή, αλτικότητα, εκρηκτικότητα - ταχύτητα, ανθεκτικότητα στις κρούσεις και στα χτυπήματα, to name a few. Ακόμα και η σωματική διάπλαση («μυική ανάπτυξη» σε όρους bbing) λογίζεται ως μέσο και όχι ως σκοπός.

Για τους λόγους αυτούς, φοβάμαι ότι ένα log από εμένα θα ήταν από αδιάφορο έως παράταιρο εδώ μέσα...:P

ArgoSixna
30-01-13, 03:18
την προηγουμενη φορα "δουλεψε" το daa επειδη ειχα απειρες θερμιδες και σοβαρη προπονηση.. τωρα υποθερμιδικα και αυριο τελειωνει το 1ο κουτι και δεν βλεπω αισθητη διαφορα..
60841

Πολυ θα το ηθελα ενα τετοιο , σαν το τσιμεντο μοιαζει

60842

NASSER
30-01-13, 18:37
Ωραίος ArgoSixna! Περιμένω ενημέρωση σε πμ για daa :)

panakos
30-01-13, 19:29
20 κιλη ρε θηριο??:shock:
μπραβο!εγω εχω ενα προβλημα δεν μπορω να ανεβασω φωτο...:(

ArgoSixna
31-01-13, 17:54
Eυχαριστω Χαραλαμπε , αψογος αποδειχτηκε τελικα ο καινουριος !! Ο προηγουμενος που ειπε για αποδειξη να ξανακοιταξει , αυτο το ασπρο τυλιγμενο ειναι η αποδειξη !
Αλλα ρε παιδια το assault τι ΣΚΟΥΠΑΡΑ ηλεκτρικη ειναι αυτη που εχει μεσα , 30αρη σκουπ ιδιο με της πρωτεινης..
60945

Θεμιστοκλης
31-01-13, 18:02
Eυχαριστω Χαραλαμπε , αψογος αποδειχτηκε τελικα ο καινουριος !! Ο προηγουμενος που ειπε για αποδειξη να ξανακοιταξει , αυτο το ασπρο τυλιγμενο ειναι η αποδειξη !
Αλλα ρε παιδια το assault τι ΣΚΟΥΠΑΡΑ ηλεκτρικη ειναι αυτη που εχει μεσα , 30αρη σκουπ ιδιο με της πρωτεινης..
60945

Αστα να πανε... Το δοκιμασα και γω για καποιο καιρο αλλα με τετοια δοση δεν συμφερει! Εσυ βαζεις ενα ολοκληρο σκουπ ή μεχρι τη γραμμουλα που εχει;

ArgoSixna
31-01-13, 19:12
μισο και ισως λιγο λιγοτερο!

venom1987
06-02-13, 10:17
οριστε και τα δικα μου , τα χρεισιμοποιω για περιπου 6 μηνες μαζι με ALL IN ONE προγραμμα γυμναστηκης και διατροφη

61264








ειμαι περιπου 77 κιλα με 64 μυικα , 1,78 υψος , 26 χρονων , στοχος οσο το δυνατον περισσοτερη καθαρη μυικη μαζα......

γνωμες??

tolis93
06-02-13, 12:27
οριστε και τα δικα μου , τα χρεισιμοποιω για περιπου 6 μηνες μαζι με ALL IN ONE προγραμμα γυμναστηκης και διατροφη

61264








ειμαι περιπου 77 κιλα με 64 μυικα , 1,78 υψος , 26 χρονων , στοχος οσο το δυνατον περισσοτερη καθαρη μυικη μαζα......

γνωμες??

το xtend ποιας εταιριας ειναι? εκανε τπτ? τα ψαρολαδα κομπλε?τι αναλογιες παιζουν?:thumbup:

tolis93
06-02-13, 12:33
οριστε και τα δικα μου , τα χρεισιμοποιω για περιπου 6 μηνες μαζι με ALL IN ONE προγραμμα γυμναστηκης και διατροφη

61264








ειμαι περιπου 77 κιλα με 64 μυικα , 1,78 υψος , 26 χρονων , στοχος οσο το δυνατον περισσοτερη καθαρη μυικη μαζα......

γνωμες??

το xtend ποιας εταιριας ειναι? εκανε τπτ? τα ψαρολαδα κομπλε?τι αναλογιες παιζουν?:thumbup:

ArgoSixna
06-02-13, 14:08
http://www.musclebody.gr/endoproponitika/129-scivation-xtend-30servs.html

Υπαρχουνε και καλυτερα απο το xtend , Purple wraath (controlled labs)

Εγω το xtend που ειχα δοκιμασει μου αρεσε πολυ παντως εβαζα και επιπλεον αμινο , αν ηταν πιο φθηνο θα το ξαναεπαιρνα.

Mikekan
06-02-13, 14:10
Ακριβό, μπορείς να φτιάξεις μόνο σου με τα ίδια συστατικά πιο φτηνό και να κρατήσει και παραπάνω.

TheWorst
06-02-13, 15:02
Scivation ειναι η εταιρια νομιζω . Εχω δοκιμασει το παλιο ομως.

venom1987
06-02-13, 17:06
το xtend ποιας εταιριας ειναι? εκανε τπτ? τα ψαρολαδα κομπλε?τι αναλογιες παιζουν?:thumbup:

τωρα θα τα ξεκινησω πριν επαιρνα της universal (αλλα με ΒΒ που εχω μιλησει ειναι απο τα καλυτερα αν οχι τα τοπ), της ON τα ωμεγα-3 ειναι απο τα καλυτερα στην αγορα με την πηγη τους να ειναι ο σολωμος.....
τωρα για τα υπολοιπα δεν χρειαζεται να πω κατι ΟΝ = ΜΑΣΤΕΡ σε καθαρη και καζεινη........

beefmeup
07-02-13, 16:02
ας βαλω κ γω μια με κατι σκατολοιδια..αν κ αφησα αρκετα επεξω οπως το neurocore,κατι inhibit e(τα εχω ξαναβαλει αυτα νομιζω,ακομα να τα ξεκινησω:turtle:),κ κανα 2 ακομα..
απο πρωτεινες εχω αγευστη κονσε απο μυπ,κ νουρτι isolate που δεν τις εβαλα κ αυτες..εγγυηση.
μην ρωτησετε για την φωτο,ειχε κυμα οταν την εβγαζα...:green:


61298

sofos
07-02-13, 23:30
beef η bulbine τι λεει?:turtle::green:

Mikekan
07-02-13, 23:41
Δεν το ήξερα ότι υπαρχει σκόνη Acetyl L-Carnitine απο την primaforce. Την έχω τσιμπήσει στεγνά στην επόμενη παραγγελία απο βοτανο.

Nikolas_mk2
07-02-13, 23:47
Αντε ρε.....Εχεις Μιτοτροπίν.... :( Το πουλάς??? :green:

gspyropo
08-02-13, 06:23
το Co Q10 τι λεει σαν συμπληρωμα και ποια η ιδιοτητα του?

Mikekan
08-02-13, 08:14
Επίσης Beef τη γλουταμινη ποτε τη παίρνεις?

average_joe
08-02-13, 12:48
το Co Q10 τι λεει σαν συμπληρωμα και ποια η ιδιοτητα του?

τσεκαρε εδω
Συνένζυμο CoQ10 (http://forum.bodybuilding.gr/showthread.php?3215-%CE%A3%CF%85%CE%BD%CE%AD%CE%BD%CE%B6%CF%85%...)

beefmeup
08-02-13, 13:23
beef η bulbine τι λεει?:turtle::green:

οταν θα παρω θα σου πω..θα ποσταρω στο θεμα..;)
εχεις να προτεινεις καμια δοση,γιατι δεν το εχω πολυψαξει ακομα..
αν ειναι απαντα στο θεμα,υπαρχει


Αντε ρε.....Εχεις Μιτοτροπίν.... :( Το πουλάς??? :green:

θα το σκεφτω κ θα σου πω στο κοντινο μελλον...μπορει κ ναι,περισοτερο απο περιεργεια το πηρα γιατι δεν εχω ξαναδοκιμασει κατι με τ2..


Επίσης Beef τη γλουταμινη ποτε τη παίρνεις?

μετα την προπονηση..καπου 6γρ..(μην το δει ο ντεβιλ μονο)

sobral
08-02-13, 14:27
μία με CEE μία με γλουταμίνη την άλλη με bulbine έχεις χαλάσει beef:P:P χεχε!αστειεύομαι...μάλλον θες να τα δοκιμάζεις όλα:weights: Κάτσε να τα δει ο Διάολος και θα σε φτιάξει αυτός... Έχεις απ όλα πάντως μια χαρά!

Edit: η GPLC (no bomb) θέλω να μάθω πως θα σε πάει...προσοχή πάντως γιατί έχω έρευνα που λέει πως στις υπερδοσολογίες έχει ανάποδα αποτελέσματα από αυτά που θελουμε, ρίχνει την απόδοση.;)

Mikekan
08-02-13, 14:28
5 γρ. γλουταμίνη πριν τον ύπνο μαζί με καζεΐνη έχει κάποιο νόημα?

ArgoSixna
08-02-13, 17:17
Μικε αυτο να το ρωτησεις εδω : http://forum.bodybuilding.gr/showthread.php?5401-%CE%93%CE%B5%CE%BD%CE%B9%CE%BA%CE%B5%CF%82-%CE%B5%CF%81%CF%89%CF%84%CE%B7%CF%83%CE%B5%CE%B9%CF%82-%CE%B3%CE%B9%CE%B1-%CF%83%CF%85%CE%BC%CF%80%CE%BB%CE%B7%CF%81%CF%89%CE%BC%CE%B1%CF%84%CE%B1/page315

όχι εδώ ! ειναι μονο φωτογραφιες εδω !

ας μας διωξει καποιος ευγενικος οφφισερ!

alex-xx
08-02-13, 17:27
61393

δεν εχω δει πουθενα στο τοπικ την sci-mx και ανχωνομαι..

sobral
08-02-13, 17:50
61393

δεν εχω δει πουθενα στο τοπικ την sci-mx και ανχωνομαι..

μην αγχώνεσαι η εταιρία είναι πολύ αξιόπιστη και ποιοτική.;)

alex-xx
08-02-13, 18:10
μην αγχώνεσαι η εταιρία είναι πολύ αξιόπιστη και ποιοτική.;)

ωραια :green:

NASSER
08-02-13, 20:07
Στις πρωτεΐνες υπάρχει η εταιρεία
100% Ultragen Whey Protein (Sci-MX) (http://forum.bodybuilding.gr/showthread.php?15643-100-Ultragen-Whey-Protein-%28Sci-MX%29)

GeoDask
08-02-13, 20:19
ας βαλω κ γω μια με κατι σκατολοιδια..αν κ αφησα αρκετα επεξω οπως το neurocore,κατι inhibit e(τα εχω ξαναβαλει αυτα νομιζω,ακομα να τα ξεκινησω:turtle:),κ κανα 2 ακομα..
απο πρωτεινες εχω αγευστη κονσε απο μυπ,κ νουρτι isolate που δεν τις εβαλα κ αυτες..εγγυηση.
μην ρωτησετε για την φωτο,ειχε κυμα οταν την εβγαζα...:green:


61298

Έχεις κρατήσει γεράνιο ρε θηρίο ;

1 κουτί έχεις; :green:

andreasaxo
08-02-13, 20:21
Το mitotropin βγενει ακομα; :unsure:

sobral
08-02-13, 20:24
Στις πρωτεΐνες υπάρχει η εταιρεία
100% Ultragen Whey Protein (Sci-MX) (http://forum.bodybuilding.gr/showthread.php?15643-100-Ultragen-Whey-Protein-%28Sci-MX%29)

και όχι μόνο;) τα πάντα υπάρχουν:
http://forum.bodybuilding.gr/showthread.php?20898-X-PLODE-Hardcore-(Sci-MX)
http://forum.bodybuilding.gr/showthread.php?23975-BCAA-Hardcore-(Sci-Mx)
http://forum.bodybuilding.gr/showthread.php?23841-Whey-Hardcore-(Sci-Mx)
http://www.bodybuilding.gr/forum/showthread.php?7013-Omni-mx-Hardcore-(Sci-Mx)
http://forum.bodybuilding.gr/showthread.php?23041-X-Plode-Hardcore-(Sci-MX)
http://www.bodybuilding.gr/forum/showthread.php?17272-Lean-Grow-MRF-(Sci-Mx)
http://www.bodybuilding.gr/forum/showthread.php?20075-Creatine-Monohydrate-(Sci-MX)
http://www.bodybuilding.gr/forum/showthread.php?22803-Pure-Protein-GRS-5-(Sci-MX)
http://forum.bodybuilding.gr/showthread.php?19915-Grow-Hardcore-(Sci-MX)
http://forum.bodybuilding.gr/showthread.php?13181-Pyro-MX-Leanburn-(Sci-MX-Nutrition)
http://www.bodybuilding.gr/forum/showthread.php?13180-Pyro-Mx-Stimulant-free-(Sci-MX-Nutrition)
http://forum.bodybuilding.gr/showthread.php?14243-Tri-Omega-EFA-(Sci-MX)
http://www.bodybuilding.gr/forum/showthread.php?6912-Mass-System-(Sci-Mx)
http://www.bodybuilding.gr/forum/showthread.php?8723-17-T-Somatocri-MX-(SCI-MX)
http://forum.bodybuilding.gr/showthread.php?15935-Creatine-CT-MX-(Sci-MX)

vaggan
08-02-13, 21:31
ας βαλω κ γω μια με κατι σκατολοιδια..αν κ αφησα αρκετα επεξω οπως το neurocore,κατι inhibit e(τα εχω ξαναβαλει αυτα νομιζω,ακομα να τα ξεκινησω:turtle:),κ κανα 2 ακομα..
απο πρωτεινες εχω αγευστη κονσε απο μυπ,κ νουρτι isolate που δεν τις εβαλα κ αυτες..εγγυηση.
μην ρωτησετε για την φωτο,ειχε κυμα οταν την εβγαζα...:green:


61298αυτα ολα μαζι τα βαζεις ρε θηριο??:shock:

beefmeup
09-02-13, 13:34
Edit: η GPLC (no bomb) θέλω να μάθω πως θα σε πάει...προσοχή πάντως γιατί έχω έρευνα που λέει πως στις υπερδοσολογίες έχει ανάποδα αποτελέσματα από αυτά που θελουμε, ρίχνει την απόδοση.;)

μαν αυτο το δοκιμασα 3 φορες με 6 καπς,κ νομιζω ειχα φοβερα αποτελεσματα..
θα γραψω κ στο θεμα του,αλλα η φουλ δοση λεει οτι ειναι 4.2γρ(6 καπς) η μπορεις να περνεις 3 καπς(μιση δοση)..
εγω καπου στα 3γρ ηξερα για δαυτο..
εχεις ακουσει κατι αλλο?


Έχεις κρατήσει γεράνιο ρε θηρίο ;

1 κουτί έχεις; :green:

εχω κ κατι αλλα με γερανιο..
βασικα 2 κουτια ειχα κ το ενα το εδωσα στον ντεβιλ..ψεμματα εκεινος μου ζητησε να του παρω ενα..:P
υπαρχει ακομα στοκ αν ψαξεις..


Το mitotropin βγενει ακομα; :unsure:

οχι,αλλα το βρηκα προσοφρα οσο κανει μια μεγαλη πιτσα κ το αγορασα..wtf..


αυτα ολα μαζι τα βαζεις ρε θηριο??:shock:

χαχαχα..οχι ρε βαγγο..θα τιναζα τα πεταλα..:rabbit:
το NO SHOTGUN να φανταστεις το χω πριν απο το καλοκαιρι που περασε κ ακομα δεν εχει τελειωσει..
γενικα εχω διαφορα κ περνω 1-2 μαζι καθε φορα,εκτος απο τα βασικα(πρωτεινη/αμινο/ψαρολαδα/καμια μουλτι)

Mikekan
09-02-13, 14:17
Για την καρνιτινη τη γνώμη έχεις? προσωπικα εχω μείνει πολυ ευχαριστημένος, νομίζω ότι κάνει καλη δουλεια σε ενέργεια και κάψιμο λίπους!

sobral
09-02-13, 14:44
μαν αυτο το δοκιμασα 3 φορες με 6 καπς,κ νομιζω ειχα φοβερα αποτελεσματα..
θα γραψω κ στο θεμα του,αλλα η φουλ δοση λεει οτι ειναι 4.2γρ(6 καπς) η μπορεις να περνεις 3 καπς(μιση δοση)..
εγω καπου στα 3γρ ηξερα για δαυτο..
εχεις ακουσει κατι αλλο?

μία έρευνα που είχα διαβάσει, έλεγε για αντίθετα αποτελέσματα σε μεγάλες δόσεις, την ξαναβρήκα μόλις, την μεταφράζω, την σουλουπώνω και upload:green: πάντως έχει ενδιαφέρον αυτή η μορφή.

edit:δεν ξέρω αν είναι αξιόπιστη

magavaTOUT
12-02-13, 16:02
BOOM
61587

Lao
12-02-13, 16:08
BOOM
61587

Έτσι, να βλέπω Life Force :welcome:

magavaTOUT
12-02-13, 16:09
Μου τελειωνει η οπτιμεν σε καμια βδομαδουμε και μετα ξεκιναω αυτην. Απο μυρωδια παντως.. ΣΚΙΖΕΙ!

Lao
12-02-13, 16:11
Μου τελειωνει η οπτιμεν σε καμια βδομαδουμε και μετα ξεκιναω αυτην. Απο μυρωδια παντως.. ΣΚΙΖΕΙ!

Το καλό πράμα βρωμάει :P:P:P

Πάντως η Opti-Men πάντα μου έφερνε σε ψαρικό, και η LF με κάψουλες σε... ελιά(!):shock:

spartan77
12-02-13, 16:31
Μου τελειωνει η οπτιμεν σε καμια βδομαδουμε και μετα ξεκιναω αυτην. Απο μυρωδια παντως.. ΣΚΙΖΕΙ!


Τo Life force club μεγαλωνει λεμεε:green:

καλοφαγωτες μαν:thumbup:

την γλουκοζαμινη-χονδροιτινη την εχεις ξαναδοκιμασει?
παιρνω συχνα γλουκ/χονδρ αλλα την συγκεκριμενη δεν την εχω δοκιμασει...

ArgoSixna
12-02-13, 16:32
πωωω εχει ακριβος αυτα που χρειαζομαι!!

magavaTOUT
12-02-13, 16:38
Τo Life force club μεγαλωνει λεμεε:green:

καλοφαγωτες μαν:thumbup:

την γλουκοζαμινη-χονδροιτινη την εχεις ξαναδοκιμασει?
παιρνω συχνα γλουκ/χονδρ αλλα την συγκεκριμενη δεν την εχω δοκιμασει...

αυτο ειναι το δευτερο πακετο που παιρνω και στο πρωτο ειμαι τωρα στις 20 μερες. Απλα το παρηγγειλλα γιατι λεω να το παρω για ενα τετραμηνο να δω αν θα φανει καμια βελτιωση στα γονατο. Θα γραψω εντυπωσεις σε καναν μηνα αν δω οτι "δουλεψε".

spartan77
12-02-13, 16:47
εχει καλες μορφες παντως γλουκ/χονδ :thumbup: και σε βγαζει για 2 μηνες το καθε κουτι

στα υποψιν για να την δοκιμασω

Arlond
21-02-13, 22:17
ηρθαν τα συμπληρωματα της Ιρμας ωρα να γινει bulldog
to noxplode εχει κουλουρακια μεσα της μαμας!
http://i296.photobucket.com/albums/mm172/tripios/irmafarmakia.jpg

Giogiannis
28-02-13, 00:57
62147

NASSER
02-03-13, 10:32
Η τελευταία παραγγελία μου που παρέλαβα χθες. Όλα απαραίτητα για την προετοιμασία μου!
Επικρατούν τα προϊόντα xcore καθώς τα θεωρώ αξιόπιστα και οικονομικά, αλλά και ιδανικά για αυτή τη περίοδο.

62303

billys15
02-03-13, 11:03
Νασερ απο διαλυτοτητα και γευση η hydro καλη? Συστατικα-τιμη ειναι φοβερη,οντως.

Mikekan
02-03-13, 11:52
Πολύ καλα τα xcore, συμφωνω!

Nasser η Natrol τι λέει σαν εταιρία?

Fataoulas
02-03-13, 14:52
Νασερ απο διαλυτοτητα και γευση η hydro καλη?

Την cookies&cream δε θα την ξαναπαιρνα, αλλα η σοκολατα εμενα μου αρεσει ;)
Διαλυεται μια χαρα :thumbup:

Gorillas
02-03-13, 16:37
Το στακ μου εδώ και ένα μήνα. Όπως βλέπεται λείπει η πρωτείνη!

62335

Gorillas
02-03-13, 16:55
Εδώ το στακ του αδερφού μου

62338

Υπάρχουν κ άλλα containers με waxy maize και instant oats, γενικά τους κατεβάζει τους υδατάνθρακες

NASSER
02-03-13, 18:24
Νασερ απο διαλυτοτητα και γευση η hydro καλη? Συστατικα-τιμη ειναι φοβερη,οντως.

Δεν τις έχω δοκιμάσει ακόμα, μάλλον απόψε θα κάνω την πρώτη δοκιμή σε γεύση cookies&cream και θα σας πω εντυπώσεις.


Πολύ καλα τα xcore, συμφωνω!

Nasser η Natrol τι λέει σαν εταιρία?

Πουλάει πολύ καθώς έχει καλές αναλογίες και προσιτή τιμή !


Την cookies&cream δε θα την ξαναπαιρνα, αλλα η σοκολατα εμενα μου αρεσει ;)
Διαλυεται μια χαρα :thumbup:

Από θέμα γεύσης αναφέρεσαι ή και σε διαλυτότητα? Σε γεύση δεν με ενοχλεί καμία και από διαλυτότητα αν κάποια είναι ζόρικη την βάζω στο πρωινό που ανακατεύω με βρώμη ή ρύζι. :thumbup:

NASSER
02-03-13, 23:48
Τελικά γεύση και διαλυτότητα της cookies&cream πολύ καλή!

arnoldmitsos88
03-03-13, 01:04
62446