PDA

Επιστροφή στο Forum : Φωτογραφιες με τα συμπληρωματα μας



Σελίδες : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 [14] 15 16 17 18 19

kostas kou
24-10-13, 09:20
ψηλε μηπως να διαγραψουν και τους χορηγους του φορουμ που ψωνιζω και προτινα αρκετες φορες;

να δωσω 10 ευρω παραπανω και να τα εχω σπιτι μου την αλλη μερα οχι να περιμενω ενα μηνα++ για να γλιτωσω ουτε καν μισο μεροκαματο..

και αν εχεις καποιο προβλημα με το προσωπο μου στειλε πμ να το κανονισουμε

:thumbup::thumbup::thumbup::thumbup::thumbup:

hoffman
24-10-13, 12:05
Ρε παιδιά δεν χρειάζεται να μανουριάζεται ο argosixna ρε φίλε για τον Α-Β λόγο μπορεί να διαθέτει αυτά τα 10 με 20ευρώ για τους δικούς του λόγους εσένα μπορεί όχι όπως κ εμένα που ψάχνομαι για προσφορές και τέτοια,αυτό δεν τον κάνει ούτε πωλητή ούτε τίποτα απλά για τους δικούς του λόγους τον συμφέρει από εκεί,θα μπορούσατε να πείτε και ένα ευχαριστώ τουλάχιστον που σας βοήθησε και σας είπε και από που ψωνίζει

Sent from my Xperia Neo V using Tapatalk

tvg5
24-10-13, 12:39
να δωσω 10 ευρω παραπανω και να τα εχω σπιτι μου την αλλη μερα οχι να περιμενω ενα μηνα++ για να γλιτωσω ουτε καν μισο μεροκαματο..

Φιλε μου καποια καταστηματα στο εξωτερικο (Ευρωπη) στελνουν επισεις σε 1 εργασιμη μερα την παραγγελεια και με τιμες ΠΟΛΥ καλυτερες απο Ελλαδα.
Δεν λεω, εχω την καλυτερη διαθεση να ψωνιζω απο τα εδω καταστηματα, ομως θα το κανω ΜΟΝΟ οταν φτασουν οι τιμες τους να ειναι ισες και χαμηλοτερες απο τα καταστηματα της Ευρωπης τουλαχιστον.

ArgoSixna
24-10-13, 12:51
ο χορηγος 200sx musclebody.gr ειχε πει οτι αν βρειτε φθηνοτερα στην ευρωπη του το λετε και το αφηνει στην ιδια τιμη. που κολλατε ;;

stef25
24-10-13, 13:24
Τσέκαρα ότι στο musclebody.gr την ΟΝ whey gold της optimum 2270gr. την πουλάει 52,90 ευρώ και μάλιστα επειδή είναι πάνω από 50ευρώ δεν έχει μεταφορικά. Στα x-treme από όπου ψωνίζω στην πόλη μου (όπου έχουν κ το μονοπώλιο) την πουλάνε 56,90ευρώ....
Τα x-treme ισχυρίζονται ότι είναι οι αποκλειστικοί διανομείς της Optimum στην Ελλάδα, παίζει το musclebody να πουλάει μαιμούδες?

ArgoSixna
24-10-13, 13:48
απο παραπονα που εκανα στην ΜΑΝ sports και ειπανε θα μου στειλουνε ενα προιον δωρεαν το παρελαβα απο το musclebody.gr αρα δεν υπαρχει θεμα "μαιμου" . ποτε δεν ξερεις ομως..

kostas_ntoum
24-10-13, 15:15
Τσέκαρα ότι στο musclebody.gr την ΟΝ whey gold της optimum 2270gr. την πουλάει 52,90 ευρώ και μάλιστα επειδή είναι πάνω από 50ευρώ δεν έχει μεταφορικά. Στα x-treme από όπου ψωνίζω στην πόλη μου (όπου έχουν κ το μονοπώλιο) την πουλάνε 56,90ευρώ....
Τα x-treme ισχυρίζονται ότι είναι οι αποκλειστικοί διανομείς της Optimum στην Ελλάδα, παίζει το musclebody να πουλάει μαιμούδες?


Φίλε δεν μπορείς να εισαι σιγουρος ότι τα προιοντα που πουλάνε μεσω ιντερνετ την whey οn φθηνοτερα ειναι μαιμουδες αν και απο οτι λεει και το site της on ο αποκλειστισικός αντιπροσωπος ειναι τα extreme stores.Στο προζις η τιμη της ειναι 55 αλλα ειναι εκτοσ ελλαδας.Τωρα μια δοκιμη θα σε πεισει πιστευω.

mazas
25-10-13, 03:58
Τσέκαρα ότι στο musclebody.gr την ΟΝ whey gold της optimum 2270gr. την πουλάει 52,90 ευρώ και μάλιστα επειδή είναι πάνω από 50ευρώ δεν έχει μεταφορικά. Στα x-treme από όπου ψωνίζω στην πόλη μου (όπου έχουν κ το μονοπώλιο) την πουλάνε 56,90ευρώ....
Τα x-treme ισχυρίζονται ότι είναι οι αποκλειστικοί διανομείς της Optimum στην Ελλάδα, παίζει το musclebody να πουλάει μαιμούδες?

Δεν πουλαει μαιμου optimum το musclebody απλα τα xtreme stores εχουν τετοιες τιμες στα προιοντα αυτης της εταιρειας επειδη ρε παιδι μου πουλανε και την αυθεντικοτητα,την αποκλειστικοτητα ως μοναδικοι αντιπροσωποι της οπτιμουμ, ξερει δηλαδη ο πελατης οτι αυτη η πρωτεινη ειναι η αυθεντικη και ετσι καταφερνουν εχουν πιο τσιμπημενες τιμες....

Αλλωστε εαν θλεις να παραγειλεις την whey gold απο την εταιρεια που τα παρασκευαζει δηλαδη το site της optimum nutrition θα την αγορασεις ακομη πιο ακριβα απο τα 57 ευρω των xtreme stores
αν το ειχε πιο φθηνα απο τα διαφορα sites ποιος ο λογος να αγορασεις απο το χ ψ καταστημα οταν μπορεις να αγορασεις απο την ιδια την εταιρεια που τα παρασκευαζει σε χαμηλοτερη τιμη και να εισαι και 100% σιγουρος για τη ποιοτητα του προιοντος!!!!

ArgoSixna
25-10-13, 11:07
73838
ποιος μπορει να μαντεψει τι ειναι;;

οποιος ξερει τι δουλεια κανω θα το βρει ευκολα!!

spartan77
25-10-13, 11:25
....νιτρικο με βασιλικο πολτο? :P

κατι με μελισσια μου κανει....

ArgoSixna
25-10-13, 11:30
βασιλικος πολτος, θα συνοδευτει με 100γρ ψωμι 30 μελι καστανιας και ενα εσπρεσσακι με 10γρ ζαχαρη!! και τα κιλα το μεσημερι θα φαινοντε ευκολα στα ποδια!!

NikosSav
25-10-13, 16:14
Μόλις έφτασε η παραγγελία μου.
73851

Καιρός από τρίτη που γυρνάω από τη πόλη μου να ξαναρχίσω τόσο σοβαρά με θέμα διατροφής όσο το έπαιρνα πριν έρθω φοιτητής γιατί δεν μας βλέπω καλά.73852

Tolis 1989
26-10-13, 16:14
Ξεκίνησε σιγά σιγά το ''stocking'' για τον καινούριο χρόνο!:thumbup:

leftis
26-10-13, 16:18
Πως πάτε και παίρνετε muscletech και gaspari δεν μπορώ να το καταλάβω. Οι πιό αναξιόπιστες "γνωστές" μάρκες.

stone garden
26-10-13, 16:35
Πως πάτε και παίρνετε muscletech και gaspari δεν μπορώ να το καταλάβω. Οι πιό αναξιόπιστες "γνωστές" μάρκες.
δεν εχω δοκιμασει ποτε απτον κυριο γασπαρι παντως οτι MT δοκιμασα δεν εμεινα παραπονεμενος. σιγουρα δεν ειναι τοσο καλα οσο φαινονται-ακουγονται αλλα δεν ειναι και στο πατο.

leftis
26-10-13, 16:43
δεν εχω δοκιμασει ποτε απτον κυριο γασπαρι παντως οτι MT δοκιμασα δεν εμεινα παραπονεμενος. σιγουρα δεν ειναι τοσο καλα οσο φαινονται-ακουγονται αλλα δεν ειναι και στο πατο.


Δεν είναι μόνο ότι υπόσχονται πολλά. Αυτό ειναι το λιγότερο.
Πολλά προϊόντα της muscle tech έχουν αφαιρεθεί στο παρελθόν απο τα ράφια γιατί είχαν μέσα παράνομες ουσίες.
Επίσης η πρωτεΐνη του gaspari (και αλλα προϊόντα αν δεν κανω λάθος) έχει αποδεδειγμένα πολύ λιγότερη περιεκτικότητα απο ότι γράφει.

GEOP13
26-10-13, 16:49
ο χορηγος 200sx musclebody.gr ειχε πει οτι αν βρειτε φθηνοτερα στην ευρωπη του το λετε και το αφηνει στην ιδια τιμη. που κολλατε ;;

ARGO εδώ γελάμε... φιλαράκι εγώ προσωπικά όσες φορές του είπα π.χ ότι ο Πορτογάλος το έχει τόσα ευρώ μου απάντησε πάρτο από κει, δεν μπορώ να κατέβω τόσο. Δεν λέω ότι δεν έχει καλές τιμές αλλά το συγκεκριμένο μήνυμα το θεωρώ παραπλανητικό.

stone garden
26-10-13, 16:55
Δεν είναι μόνο ότι υπόσχονται πολλά. Αυτό ειναι το λιγότερο.
Πολλά προϊόντα της muscle tech έχουν αφαιρεθεί στο παρελθόν απο τα ράφια γιατί είχαν μέσα παράνομες ουσίες.
Επίσης η πρωτεΐνη του gaspari (και αλλα προϊόντα αν δεν κανω λάθος) έχει αποδεδειγμένα πολύ λιγότερη περιεκτικότητα απο ότι γράφει.
εμενα προσωπικα δε μου λεει κατι οτι εχει μεσα παρανομες ουσιες , ισα ισα με κανει να θελω να το δοκιμασω περισσοτερο.(ετσι και αλλιως δεν ειναι σε μεγαλες ποσοτητες)
αυτο που λες για τα ψεφτικα στατς υπαρχει σε διαφορα συμπληρωματα και γενικοτερα στη ζωη μας , π.χ. ο χασαπης ισχυριζετε οτι εχει ελληνικα κρεατα και ειναι απο βουλγαρια , το ιδιο και στις λαικες και σε αλλα ποσα διαφορετικα πραγματα και ομως συνεχιζουμε να αγοραζουμε. ο καθενας απτα λαθη του θα μαθει , ετσι δε παει?;)

Tolis 1989
26-10-13, 16:59
Πήρα την Muscletech γιατι και καλη τιμη ειχε και να πω την αληθεια ηθελα να την ανακατεύσω με την Giga Pro Ηρακλής (πρόβατο:green:) για να της βελτιώσω την γεύση.
Εξ αλλου και οι 2 Whey concentrate είναι.
Παντως μια δοση που δοκιμασα απο την Muscletech (σοκολάτα) μου άρεσε.

liveris
26-10-13, 17:07
εμενα προσωπικα δε μου λεει κατι οτι εχει μεσα παρανομες ουσιες , ισα ισα με κανει να θελω να το δοκιμασω περισσοτερο.(ετσι και αλλιως δεν ειναι σε μεγαλες ποσοτητες)
αυτο που λες για τα ψεφτικα στατς υπαρχει σε διαφορα συμπληρωματα και γενικοτερα στη ζωη μας , π.χ. ο χασαπης ισχυριζετε οτι εχει ελληνικα κρεατα και ειναι απο βουλγαρια , το ιδιο και στις λαικες και σε αλλα ποσα διαφορετικα πραγματα και ομως συνεχιζουμε να αγοραζουμε. ο καθενας απτα λαθη του θα μαθει , ετσι δε παει?;)

ρε φιλε γιατι δεν πας κατευθειαν στα παρανομα να τελειωνουμε? τουλαχιστον οταν πας στον χασαπη δεν ξερεις οτι αυτο που σου πουλαει
αν ειναι οντως απο βουλγαρια η απο γουαδελουπη ασπουμε αλλα το να παιρνεις σκονες ξεροντας οτι γραφουν αλλα κ εχουν αλλα κ να σε κανει να τα θες
περισσοτερο ε αυτο ειναι μαζοχισμος..

stone garden
26-10-13, 17:17
μου επιτιθεσαι χωρις λογο πραγματικα. οτι εχει κατι διαφορετικο αποτι λεει μαθαινετε και η εταιρεια πρεπει να πει ψεμματα για να πουλησει πως θα το κανουμε τωρα δηλαδη.

mazas
27-10-13, 21:11
ARGO εδώ γελάμε... φιλαράκι εγώ προσωπικά όσες φορές του είπα π.χ ότι ο Πορτογάλος το έχει τόσα ευρώ μου απάντησε πάρτο από κει, δεν μπορώ να κατέβω τόσο. Δεν λέω ότι δεν έχει καλές τιμές αλλά το συγκεκριμένο μήνυμα το θεωρώ παραπλανητικό.
:thumbup::clap::thumbsup::clapping:

ArgoSixna
27-10-13, 21:14
ARGO εδώ γελάμε... φιλαράκι εγώ προσωπικά όσες φορές του είπα π.χ ότι ο Πορτογάλος το έχει τόσα ευρώ μου απάντησε πάρτο από κει, δεν μπορώ να κατέβω τόσο. Δεν λέω ότι δεν έχει καλές τιμές αλλά το συγκεκριμένο μήνυμα το θεωρώ παραπλανητικό.


:thumbup::clap::thumbsup::clapping:

Δεν ειμαστε φιλαρακια . Επεισης εφοσον γνωριζες οτι δεν τηρει την υποσχεση του γιατι δεν ενημερωσες και εμας ?

mazas
27-10-13, 21:34
Αντιθετως ΟΤΙ και αν ειχε το musclebody.gr πιο φθηνα απο τον πορτογαλλο...με ενα απλο email που εστειλα(στον πορτογαλλο) μου το αφησαν στην ιδια τιμη με το ελληνικο site....και μην βγει κανεις να με διαψευσει,αυτο το πραγμα ειναι γεγονος (εχω και τα emal τους)!
Μου κατεβασε τη τιμη ο πορτογαλλος στη SCITEC WHEY PROFESSIONAL.SYNTRAX MATRIX,NITRO PURE WHEY GOLD και περιμενω να μου αφησουν σε μειωμενη τιμη την allmax allwhey και αλλη μια.
Παλι καλα που υπαρχει και το musclebody.gr και ριχνουμε τη τιμη στον πορτογαλλο :P :green: :rolf:
Αυτα κανει ο υγιης ανταγωνισμος

dimitrispump
27-10-13, 21:59
allmax allwhey 52.99 την εχει για να δουμε ποσο θα στην αφησει, την εχω παρει 45.90 απο Ελλαδα 4 φορες, πιστευω τα ελληνικα καταστηματα εχουν καλες τιμες πλεον, παραδειγμα στην Κορινθο ειχα παρει 2011 την scitec whey 50 ευρω.

mazas
27-10-13, 22:10
Θα μου την αφησουν στην ιδια τιμη με αυτη που θα βρω σε καποιο αλλο καστημα πιο φθηνα....δηλαδη στο πορτογαλλο εχει 53 και περιπου εγω τη βρηκα 48 νομιζω στο ελληνικο σαιτ ....οποτε θα μου την αφησουν 48 οχι πιο φθηνα

tvg5
28-10-13, 01:03
ARGO εδώ γελάμε... φιλαράκι εγώ προσωπικά όσες φορές του είπα π.χ ότι ο Πορτογάλος το έχει τόσα ευρώ μου απάντησε πάρτο από κει, δεν μπορώ να κατέβω τόσο. Δεν λέω ότι δεν έχει καλές τιμές αλλά το συγκεκριμένο μήνυμα το θεωρώ παραπλανητικό.

+1000 :thumbup:

GEOP13
28-10-13, 04:18
Δεν ειμαστε φιλαρακια . Επεισης εφοσον γνωριζες οτι δεν τηρει την υποσχεση του γιατι δεν ενημερωσες και εμας ?

Εντάξει ρε μαν δεν είμαστε φιλαράκια... και επίσης εσένα προσωπικά σου είχα στείλει με πμ ότι έχω πολλά παράπονα από το εν λόγω store(κοίτα κ θα το βρεις). Τεσπα για να μην νομίζεις κ εσύ κ οι υπόλοιποι μενς-φίλοι-συνομιλητές κλπ, λέω ότι με σένα δεν έχω κάτι προσωπικό, σχολίασα την άποψη σου και εν κατακλείδι σε/σας ενημερώνω ότι η συγκεκριμένη υπόσχεση-δέσμευση τηρείται όπου τον συμφέρει, άρα είναι παραπλανητική.

mazas
28-10-13, 20:04
allmax allwhey 52.99 την εχει για να δουμε ποσο θα στην αφησει, την εχω παρει 45.90 απο Ελλαδα 4 φορες, πιστευω τα ελληνικα καταστηματα εχουν καλες τιμες πλεον, παραδειγμα στην Κορινθο ειχα παρει 2011 την scitec whey 50 ευρω.


Τελικα μολις ειδα την απαντηση του πορτογαλλου...μου εκανε γενναια μειωση τιμης στην allwhey της allmax,8.60 λεπτα απο 52.99 στα 44.40:clap:
Αυτοι τις υποσχεσεις τους και τις δεσμευσεις τους τις κρατανε οχι σαν κατι αλλους ελληνες που τζαμπα δεσμευονται σε μειωσεις τιμων!@!:welcome:

dimitrispump
28-10-13, 20:07
ωραιος τσιμπα την, αλλα αφου σου κοβει γιατι δεν την εχει απο την αρχη την μειωμενη τιμη?και κοβει ετσι ευκολα 9 ευρω

chris corfu
29-10-13, 18:11
και γιατι λετε στον αλλο να σαs κοψει και δεν παιρνετε απευθειας απο το musclebody...??? :/

D.ANTONIADIS
30-10-13, 17:04
ΑΡΧΙΖΟΥΜΕ73999

Mikekan
30-10-13, 19:21
Έχω να βάλω καιρό φωτογραφία εδώ. Λίγο από όλα:

74001

kostas kou
30-10-13, 19:55
τα 2 craze τι το διαφορετικο εχουν?

Mikekan
30-10-13, 20:03
Διαφορετική γεύση! ;)

just chris
30-10-13, 21:11
και γιατι λετε στον αλλο να σαs κοψει και δεν παιρνετε απευθειας απο το musclebody...??? :/

ευλογη απορια παντως!!!

mazas
30-10-13, 22:22
Aαααααααααααααααααααααα ποια ειναι αυτη η energybody ρε παιδια που βλεπω στη φωτο πιο πανω:shock:?Ελληνικη εταιρεια ειναι?Απο που μπορω να αγορασω τα συμπληρωματα ?Απο τιμες τι λενε?

dimitrispump
30-10-13, 22:34
γερμανικη νομιζω οτι ειναι

liveris
30-10-13, 22:38
γερμανικη ειναι αν δε κανω λαθος..

D.ANTONIADIS
30-10-13, 23:17
ΕΙΝΑΙ ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΚΑΛΗ ΠΟΙΟΤΗΤΑ ΑΡΚΕΤΑ ΠΡΟΙΟΝΤΑ,ΟΣΟ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑ ΚΥΡΙΩΣ ΒΟΡΕΙΑ ΕΛΛΑΔΑ ΑΠΟ ΤΙΜΕΣ ΠΟΛΥ ΛΟΓΙΚΕΣ.:thumbup:

SotosTheBoss
31-10-13, 00:21
Μιχάλη το craze από που το τσίμπησες;

Το intra εμένα δεν μ άρεσε καθόλου και γενικά αυτή η εταιρία.

Mikekan
31-10-13, 00:33
Απο τον επίσημο εισαγωγέα στην Ευρώπη! Από Αγγλία!

SotosTheBoss
31-10-13, 09:22
Λες από κει Π πουλάει τους αλλού είδους λιποδιαλυτες;

Πόσο έκανε η παραγγελία ν έρθει;

Mikekan
31-10-13, 10:35
Δεν ξέρω τι εννοείς με "του άλλου είδους λιποδιαλύτες!" :green:

7 εργάσιμες!

SotosTheBoss
31-10-13, 16:53
Και καλά τώρα.

Τέσπα ευχαριστώ για τις πληροφορίες.

Mikekan
31-10-13, 17:35
Πραγματικά δεν έχω ιδέα για τι μιλάς.

ArgoSixna
31-10-13, 19:43
Το πορτοκαλι με σημα το λιονταρακι εννοει.

Ναι μεν πουλαει "απο τους αλλους λιποδιαλυτες" και μαλιστα φθηνα , αλλα αν κατσεις κατω να κανεις κατι σωστο θες πανω απο χιλιαρικο στο τελος :turtle::turtle:

Mikekan
31-10-13, 20:23
"Το πορτοκαλί με σήμα το λιονταράκι!" :turtle: :rolf:

Ποιοι είναι αυτοί οι άλλοι λιποδιαλύτες ρε παιδιά? :unsure:

SotosTheBoss
01-11-13, 02:01
Ναι αυτό που εννοεί ο Παντελής λέω.
Σκέψου Μιχάλη ποιος ήταν ο.μοναδικός λιποδιαλυτης που δούλευε και τον κατάργησαν.

liveris
01-11-13, 14:24
καινουργια παραλαβη..

74057
74058

ArgoSixna
01-11-13, 15:44
To monster amino ειναι τοσο καλο οσο λενε??? εντυπωσεις?

sobral
01-11-13, 15:51
ωραίος liveris! Μ' αρέσουν όλα καλές επιλογές έκανες. (μόνο της usp labs τα θεωρώ αχρείαστα αφού έχεις κ τα monster amino)

spartan77
01-11-13, 16:10
καλοφαγωτα μαν :thumbup: αυτο το hyper (bsn) πολυ το βλεπω/ακουω θα το δοκιμασω .... οπως και τα modern bcaa αλλα σε σκονη

liveris
01-11-13, 17:16
To monster amino ειναι τοσο καλο οσο λενε??? εντυπωσεις?

δεν το δοκιμασα ακομα..;)


ωραίος liveris! Μ' αρέσουν όλα καλές επιλογές έκανες. (μόνο της usp labs τα θεωρώ αχρείαστα αφού έχεις κ τα monster amino)

:green: δεν θα τα στακαρω μαζι απλα επειδη στον πορτογαλο την μια βρισκεις την αλλη δεν βρισκεις πηρα να εχω αποθεμα..:green:


καλοφαγωτα μαν :thumbup: αυτο το hyper (bsn) πολυ το βλεπω/ακουω θα το δοκιμασω .... οπως και τα modern bcaa αλλα σε σκονη

σειρα το hyper οπως εχω ξαναγραψει ειναι οτι καλυτερο εχω παρει σε πρε για αυτα που θελω..κ επισης η σχεση αποδοσης τιμης ειναι εξαιρετικη ..:thumbup:
τα modern τα πηρα χαπια γιατι εχω ψιλοβαρεθει συνεχεια σεικερ σκονες αλχημειες ..:P

Mikekan
01-11-13, 19:00
Νατο πάλι το BSN!

Καλοφάγωτα!

D.ANTONIADIS
02-11-13, 19:39
MΕΤΑ ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ 74073

ΣΤΗΝ ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΤΗΣ ΗΜΕΡΑΣ 74074

stef25
04-11-13, 12:45
Φίλε just chris όχι από μένα συγκεκριμένα.. αλλά από οποιοδήποτε ελληνικό μαγαζί.
Στηρίξτε τα ελληνικά καταστήματα.... Στηρίξετε τον εαυτό σας...

Αν ήμουν λίγο απότομος στο προηγούμενο μου ποστ ζητάω συγγνώμη αλλά πραγματικά ένιωσα λύπη για την προσπάθεια που κάνω εγώ καθώς και άλλα ελληνικά μαγαζιά.

Επαναλαμβάνω την ερώτησή μου και αυτή τη φορά ευθέως στον 200sx - ιδιοκτήτη του ελληνικού αυτού site.
Εδώ http://www.optimumnutrition.com/retailers.php - στο επίσημο site της optimum μας πληροφορεί ότι αποκλειστικό κατάστημα λιανικής πώλησης- retailer της ON είναι τα xtreme για την Ελλάδα.....
Μη έχοντας κανένα όφελος να αγοράζω έστω και λίγα ευρώ παραπάνω από τα xtreme την πρωτείνη μου και όχι από εσένα, θέλω να μου λύσεις την απορία πως μπορώ να βεβαιωθώ ότι η συγκεκριμένη μάρκα πρωτείνης που πουλάς δεν είναι απομίμηση......
Πάντα φιλικά ρωτάω!

200sx
04-11-13, 15:10
Το ότι είναι αποκλειστικός αντιπρόσωπος ΟΝ τα xtr σημαίνει ότι η ΟΝ πουλάει ΜΟΝΟ σε αυτόν στην Ελλάδα.
Η ΟΝ Ευρώπης βρίσκεται στην Αγγλία συγκεκριμένα και δεν της επιτρέπεται να μου πουλάει σε εμένα ΟΝ.

Αλλά η ΟΝ δεν πουλάει μόνο στα xtr. Εχει αντιπροσωπο Ιταλίας, Γερμανίας, Ολλανδίας και πάει λέγοντας.
Όλοι αυτοί δεν έχουν καμία υποχρέωση στα xtr να ΜΗΝ πουλάνε σε μένα.
Οπότε αγοράζω από αυτούς.

Βάση νόμου δεν υπάρχουν οι έννοιες αποκλειστικός αντιπρόσωπος κτλ κτλ.
Απλά η ΟΝ έχει συμφωνία με λίγα λόγια να πουλάει μόνο στα xtr και σε κανέναν άλλον στην Ελλάδα.

Κρούσματα από μαιμού ΟΝ έχουν ακούστει για Βουλγαρία.


Επίσης να σας πω οτι οι ΟΝ Whey Gold Standar Ευρώπης (Αγγλία) έχουν το ολόγραμμα γνησιότητας.
Οι αμερικάνικες δεν έχουν και φυσικά δεν σημαίνει ότι είναι μαιμού όσες δεν έχουν.
Οι δικές μου είναι Ευρώπης άρα έχουν ολογραμμα.

totis
04-11-13, 15:20
Το ότι είναι αποκλειστικός αντιπρόσωπος ΟΝ τα xtr σημαίνει ότι η ΟΝ πουλάει ΜΟΝΟ σε αυτόν στην Ελλάδα.
Η ΟΝ Ευρώπης βρίσκεται στην Αγγλία συγκεκριμένα και δεν της επιτρέπεται να μου πουλάει σε εμένα ΟΝ.

Αλλά η ΟΝ δεν πουλάει μόνο στα xtr. Εχει αντιπροσωπο Ιταλίας, Γερμανίας, Ολλανδίας και πάει λέγοντας.
Όλοι αυτοί δεν έχουν καμία υποχρέωση στα xtr να ΜΗΝ πουλάνε σε μένα.
Οπότε αγοράζω από αυτούς.

Βάση νόμου δεν υπάρχουν οι έννοιες αποκλειστικός αντιπρόσωπος κτλ κτλ.
Απλά η ΟΝ έχει συμφωνία με λίγα λόγια να πουλάει μόνο στα xtr και σε κανέναν άλλον στην Ελλάδα.

Κρούσματα από μαιμού ΟΝ έχουν ακούστει για Βουλγαρία.


Επίσης να σας πω οτι οι ΟΝ Whey Gold Standar Ευρώπης (Αγγλία) έχουν το ολόγραμμα γνησιότητας.
Οι αμερικάνικες δεν έχουν και φυσικά δεν σημαίνει ότι είναι μαιμού όσες δεν έχουν.
Οι δικές μου είναι Ευρώπης άρα έχουν ολογραμμα.

Ετσι ακριβως ειναι....και να πουμε και για την ιστορια επειδη πηγαινα ενα διαστημα αρκετα συχνα αμερικη και την ειχα αγορασει πολλες φορες και απο εκει την εμαθα και την πρωτοπηρα την gold standard,οταν αναγκαστηκα αργοτερα και την πηρα απο Ελλαδα που εχει την ευρωπαικη μου κακοφανηκε...ΕΧΕΙ αρκετη διαφορα σε γευση οπως και η συσκευασια που ειναι λιγο πιο μεγαλη η αμερικανικη.........:unsure:

Mikekan
04-11-13, 15:52
Εχει τρελή διαφορά στη γεύση από Αμερική. Ένα παράδειγμα, η extreme milk chocolate στην Αμερική είναι σαν Milko στη κυριολεξία ενώ εδώ είναι τελείως νερουλή!

Chaz
05-11-13, 14:42
74240

Φρέσκα (εκτός της stacker). Το κουνέλι ήταν δώρο με τα συμπληρώματα.

Mikekan
05-11-13, 14:43
Kαλοφάγωτα! Review απο Game day οταν μπορέσεις! :green:

vaggan
05-11-13, 15:02
74240

Φρέσκα (εκτός της stacker). Το κουνέλι ήταν δώρο με τα συμπληρώματα.καντο στιφαδο

Chaz
05-11-13, 15:05
Kαλοφάγωτα! Review απο Game day οταν μπορέσεις! :green:

Απόψε κιόλας.



καντο στιφαδο

Το παιδί μου στιφάδο??

:spank::spank::spank:

ArgoSixna
05-11-13, 22:39
Πληρωνετε 30-40 ευρω τον μηνα.. 30/30μερες = 1ευρω την μερα. Μια σοκολατα = 1ευρω.. Αν πας 3-4 φορες την βδομαδα , χανεις 3-4μερες αρα 3-4 ευρω την βδομαδα Χ 4 βδομαδες= 12-16ευρω τον μηνα

Δεν θα δωσω αλλο παραδειγμα γιατι ηδη τα 12-16 ευρω ειναι αρκετα για να καλυψω τις σκεψεις μου..

Στ αληθεια θα σας σωσει η επιπλεον σοκολατα του πορτογάλου? Μια σοκολατα που περιεχει 20γρ πρωτεινη 40υδ 10λιπ??

Το δωρο δεν συμβολιζει την αξια , συμβολιζει κατι περισοτερο στην σχεση πελατη-πωλητη.. ποτε δεν ζητησα δωρο , αλλα μια σοκολατα ακομη και αν κανω 200ευρω παραγγελια ειναι θετικο για εμενα.. παιρνω απο τα xtr 100 ευρω και ποτε δεν μου βαζει ουτε μια σοκολατα.. δεν ξαναγορασα απο αυτους παρολο που τους προτινω μερικες φορες οταν εχουνε εκπτωση ή καλη τιμη , τελος.
Παιρνω απο τον Ηρακλη και τον Χάρη(ελπιζω να μην κανω λαθος στο ονομα τοσο καιρο 200sx :P).. και μου βαζουν απο σοκολατες εως κουτια πρωτεινης +εκπτωση 5% .. Δηλαδη ειμαι στα 240 , προσθετω 6 σοκολάτες , πετυχαινω εκπτωση 5% , μου βγαινουν δωρεαν οι σοκολατες , μου στελνουν δωρο την πρωτεινη.. τι αλλο να ζητησω??

Τι κέρδος έχω απο τον έλληνα? 27.5 πρωτεινη+6σοκολατες+5% εκπτωση.. κανω καπου λάθος??

Σε προκαλω να μου βγάλεις με απλα μαθηματικα οπως εκανα και εγω τι κερδος έχεις απο τον πορτογαλο που τοσο υποστηριζεις



74254

Mikekan
04-12-13, 13:12
Προβλέπεται "καυτός" ο χειμώνας! :green:

75968

RAMBO
04-12-13, 13:14
Ωραιος παμε γερα...το διπλα silymarin ειναι?

Mikekan
04-12-13, 13:17
Thanks Rambo!

Nαι Silymarin! Μη με ρωτάς γιατί τα παίρνω, από κόλλημα!

Έχω και διάφορα άλλα απλά είπα να αφιερώσω μία Photo στα preworkout (συν το alphamine που είναι αγαπημένο) που θα με βγάλουν μέχρι το καλοκαίρι λογικά! :green:

Με πιάνουν και εύκολα! :shock:

RAMBO
04-12-13, 13:18
Θα ναι σιγουρα καυτος χειμμωνας :weights:

Metalhead|T|
04-12-13, 13:48
τι εκανες εκει ρε τρελέ!!! :shock: το 3 απο κατω παιρνει +1 απο μενα :green::green:

Mikekan
04-12-13, 13:50
A ρε Τάσο, πως το έκοψε το μάτι σου! :green:

Κοίτα όπως είπα θα τη βγάλω μέχρι το καλοκαίρι, φαντάσου στο craze παίρνω μισό scoop εδώ και 6 μήνες και είμαι super.

spartan77
04-12-13, 13:57
Προβλέπεται "καυτός" ο χειμώνας! :green:



ωραία πραγματάκια, καλοφάγωτα

πάρε και κανά prewrkt όμως :P

sobral
04-12-13, 14:05
πολύ πράμα ρε Μάικ!:green: Καλά για craze δεν λέω ξέρεις την άποψη μου, αλλά εσύ έχεις γίνει eth junkie μάλλον χχαχαχαχα:turtle: πλάκα κάνω ε! Assault και hyper σούπερ για αντοχή, πολύ καλά! Γενικά από διεγερτικά πως κρίνεις τον εαυτό σου; σε πιάνουν γενικά εύκολα ή όχι; το alphamine δεν τον έχω δοκιμάσει αλλά έχει πολύ ενδιαφέρον...(yohimbine free είναι αυτό; αν θυμάμαι καλά εσύ είχες δοκιμάσει την usa version)

kostas kou
04-12-13, 14:42
θεος :clap:
pm για το jach εχουμε????

Mikekan
04-12-13, 15:12
Spartan77 :bowdown:. H αλήθεια είναι ότι τη βρίσκω με τα Pre! :green:

Φίλε Sobral, με πιάνουν πάρα πολύ εύκολα και με μικρότερη από τη προτεινόμενη δόση! Γενικά ποτέ δεν έχω ανέβει πάνω από αυτό που λένε στο κουτί. Στο craze πάντα στο μισό scoop εκτός από πόδια που παίρνω ένα. Πολύ καιρό τώρα. Γενικά δεν θέλω να την "ακούω", θέλω απλά ένα boost στη προπόνηση μου. :)

Το Hyper είναι πολύ καλό, το μεγάλο του ατού είναι ότι είναι σχετικά consistent, δηλαδή θα σου βγάλει ότι είναι να σου βγάλει σχεδόν πάντα. Με το assault ενώ είναι πολύ καλό δεν θέλει να το χρησιμοποιείς συνέχεια γιατί κάνεις build tolerance. 1-2 φορές την εβδομάδα, μέχρι εκεί. Το alphamine είναι το αμερικανικό με τη Yohimbine. Δεν έχω μεγάλη εμπειρία από τέτοια σκευάσματα, πάντως σίγουρα μου έκοψε πολύ την όρεξη και είδα διαφορά και σε δύσκολα σημεία με λίπος. Επίσης σου ανεβάζει και τη διάθεση. Θα το κρατήσω για το καλοκαίρι στο cutting!

Κώστα να ρωτήσω τη πηγή μου και να σου πω! :green:

sobral
04-12-13, 15:30
Φίλε Sobral, με πιάνουν πάρα πολύ εύκολα και με μικρότερη από τη προτεινόμενη δόση! Γενικά ποτέ δεν έχω ανέβει πάνω από αυτό που λένε στο κουτί. Στο craze πάντα στο μισό scoop εκτός από πόδια που παίρνω ένα. Πολύ καιρό τώρα. Γενικά δεν θέλω να την "ακούω", θέλω απλά ένα boost στη προπόνηση μου. :)
Το alphamine είναι το αμερικανικό με τη Yohimbine. Δεν έχω μεγάλη εμπειρία από τέτοια σκευάσματα, πάντως σίγουρα μου έκοψε πολύ την όρεξη και είδα διαφορά και σε δύσκολα σημεία με λίπος. Επίσης σου ανεβάζει και τη διάθεση. Θα το κρατήσω για το καλοκαίρι στο cutting!

Από διέγερση πως το είδες; στην δόση δηλ. με τα 125μγ (+ τα υπόλοιπα) πως το βρήκες? κ εμένα δεν θέλω να με χτυπάνε κατακούτελα πια...δεν ψάχνω κάτι να την ακούω, αλλά απλά να έχω αυτό το μικρό boost κ όρεξη για προπόνηση.

Mikekan
04-12-13, 15:36
Φαντάζομαι για το Hyper λες.

Καλή ενέργεια και Focus, τίποτα το εξωπραγματικό αλλά αρκετή για να βγάλεις τη προπόνηση σου άνετα. Εγώ κάνω μία ώρα προπόνηση και 20 λεπτά στο τέλος αερόβιο.Την έβγαζα άνετα.

Το Hyper έχει ένα καλό, μου έδινε κάτι που δεν παίρνω από τα άλλα, ούτε από το craze. Δύναμη. Δεν ξέρω πως να το εξηγήσω αλλά αισθανόμουν πιο δυνατός να σηκώσω κιλά.

primordial
04-12-13, 15:43
Μάτι δεν θα κλείσεις όλο το χειμώνα........:P:green::P:turtle::turtle::turtle:

super....:thumbup:



EDIT:

κ μόλις συνειδητοποίσα ότι ξανάνοιξε το thread.....κάψιμο....:green::geek::geek::geek::1laugh::1laugh:

Mikekan
04-12-13, 15:48
:rolf:

Έχω προπονήσεις, Τρίτη-Τετάρτη-Πέμπτη απόγευμα και Σάββατο-Κυριακή πρωί. Craze & Jack3d μόνο Σάββατο-Κυριακή πρωί ακριβώς για το λόγο που λες.

Έχω θέμα με τον ύπνο, ειδικά με το craze, τον έψαχνα όλο το χειμώνα! :green:

cuntface
04-12-13, 16:18
:rolf:

Έχω προπονήσεις, Τρίτη-Τετάρτη-Πέμπτη απόγευμα και Σάββατο-Κυριακή πρωί. Craze & Jack3d μόνο Σάββατο-Κυριακή πρωί ακριβώς για το λόγο που λες.

Έχω θέμα με τον ύπνο, ειδικά με το craze, τον έψαχνα όλο το χειμώνα! :green:

το jack3ed:green: ειναι η καινουργια μουφα η το παλιο καλο?

Mikekan
04-12-13, 16:19
Eίναι το παλιό-παλιό! Το πρώτο. Το καλό! :green:

stone garden
04-12-13, 16:21
Μιχαλη εχεις ενα συνολο απο prewo που ειναι ολα ΦΩΤΙΑ τσουρουφλανε λεμε :turtle::turtle::turtle::turtle: χαρα στο κουραγιο σου που δε τα πινεις ολα μαζι :P εγω δε θα αντεχα πραγματικα

cuntface
04-12-13, 16:24
Eίναι το παλιό-παλιό! Το πρώτο. Το καλό! :green: να ερθο στον ηλεκτρικο κατο απο την γεφυρα να σου παρω 1 σκοοπ Pleaseeeeeeeeeeeee

Mikekan
04-12-13, 16:26
Μιχαλη εχεις ενα συνολο απο prewo που ειναι ολα ΦΩΤΙΑ τσουρουφλανε λεμε :turtle::turtle::turtle::turtle: χαρα στο κουραγιο σου που δε τα πινεις ολα μαζι :P εγω δε θα αντεχα πραγματικα

χαχαχα κοίτα μου περνάει από το μυαλό αλλά μετά από λίγο μου φεύγει! :rolf:

Πλέον όπως είπα δεν θέλω να την ακούω απλά να βγάζω ωραία τη προπόνηση μου.

Το ένα craze και το Jack3d είναι σφραγισμένα. Το hyper και το assault για απογευματινές προπονήσεις, το craze για πρωινές! :green:


να ερθο στον ηλεκτρικο κατο απο την γεφυρα να σου παρω 1 σκοοπ Pleaseeeeeeeeeeeee

:turtle:

Τόσο πολύ καλό είναι πια?

cuntface
04-12-13, 16:27
χαχαχα κοίτα μου περνάει από το μυαλό αλλά μετά από λίγο μου φεύγει! :rolf:

Πλέον όπως είπα δεν θέλω να την ακούω απλά να βγάζω ωραία τη προπόνηση μου.

Το ένα craze και το Jack3d είναι σφραγισμένα. Το hyper και το assault για απογευματινές προπονήσεις, το craze για πρωινές! :green:



:turtle:

Τόσο πολύ καλό είναι πια?

απο που το πηρες? εκτοσ αν το εχεις κανει στοκ απο παλια!!! στειλε πμ αν το πηρες τωρα θελω 10

sobral
04-12-13, 16:27
Φαντάζομαι για το Hyper λες.

Καλή ενέργεια και Focus, τίποτα το εξωπραγματικό αλλά αρκετή για να βγάλεις τη προπόνηση σου άνετα. Εγώ κάνω μία ώρα προπόνηση και 20 λεπτά στο τέλος αερόβιο.Την έβγαζα άνετα.

Το Hyper έχει ένα καλό, μου έδινε κάτι που δεν παίρνω από τα άλλα, ούτε από το craze. Δύναμη. Δεν ξέρω πως να το εξηγήσω αλλά αισθανόμουν πιο δυνατός να σηκώσω κιλά.

όχι ρε τρελέ για το alphamine ρωτάω, το hyper fx το έχω δοκιμάσει και έχω αφήσει και review. Άσε που αυτό έχει 275μγ καφείνης/σκούπ. Το alphamine έχει 125μγ + τα υπόλοιπα μαντζούνια.;)

Mikekan
04-12-13, 16:28
όχι ρε τρελέ για το alphamine ρωτάω, το hyper fx το έχω δοκιμάσει και έχω αφήσει και review. Άσε που αυτό έχει 275μγ καφείνης/σκούπ. Το alphamine έχει 125μγ + τα υπόλοιπα μαντζούνια.;)

Ελάχιστα διεγερτικό! Προπόνηση δεν βγάζεις δηλαδή μόνο με αυτό, δεν κάνει για pre! Μια καθαρή χαλαρή ενέργεια αισθάνεσαι.

ArgoSixna
04-12-13, 17:22
75972
150 σκουπ ++ στην αποθηκη :O

ArgoSixna
04-12-13, 17:27
75973
ψαχνουν νεο ιδιοκτητη τα 2-3 και τα υπολοιπα περιμενουν τον ιανουαριο :)
τα 4 ειναι δωρα!
περιμενω και 15 κιλα isolate!

vaggan
04-12-13, 22:06
75983 τα δικα μου

andreasaxo
05-12-13, 00:04
75988
Για 3 μηνες, ειδη ειμαι στον δευτερο μηνα χρησεις τους.

Sport Billy
05-12-13, 01:21
Συγγνώμη εκ των προτέρων διότι μια τέτοια φωτογραφια στις μέρες μας
ειναι προκλητική.Επίσης όσες μούτζες και να μου δώσετε δεν εχω κανένα πρόβλημα,
το κάνω κάθε μέρα στον εαυτό μου λέγοντας"Καλός μαλάκας είσαι,εσύ ιδρώνεις στα
γυμναστήρια,ξοδευοντας παράλληλα τοοσο χρήμα και ο άλλος με τη κοιλούμπα
βρίσκεται στη καφετέρια με το μωρό
Είμαι αδιόρθωτος και μαζόχας
:1laugh:

75990

Αλέξανδροςς
05-12-13, 01:24
Συγγνώμη εκ των προτέρων διότι μια τέτοια φωτογραφια στις μέρες μας
ειναι προκλητική.Επίσης όσες μούτζες και να μου δώσετε δεν εχω κανένα πρόβλημα,
το κάνω κάθε μέρα στον εαυτό μου λέγοντας"Καλός μαλάκας είσαι,εσύ ιδρώνεις στα
γυμναστήρια,ξοδευοντας παράλληλα τοοσο χρήμα και ο άλλος με τη κοιλούμπα
βρίσκεται στη καφετέρια με το μωρό
Είμαι αδιόρθωτος και μαζόχας
:1laugh:

75990



δεν εισαι μαζοχας
εισαι θυμα
που ανατραφηκε απο το υπαρχον bodybuilding life style ωστε να το στηριζει
np

ArgoSixna
05-12-13, 01:25
Αν και σε εχασα καπου με αυτα που γραφεις σπορτ μπιλλυ..

Ψαξου σιγα σιγα και παρε παραδειγμα απο τον Αντρεα πιο πανω και κανε πιο σωστες αγορες με τον καιρο :P

stone garden
05-12-13, 02:56
Συγγνώμη εκ των προτέρων διότι μια τέτοια φωτογραφια στις μέρες μας
ειναι προκλητική.Επίσης όσες μούτζες και να μου δώσετε δεν εχω κανένα πρόβλημα,
το κάνω κάθε μέρα στον εαυτό μου λέγοντας"Καλός μαλάκας είσαι,εσύ ιδρώνεις στα
γυμναστήρια,ξοδευοντας παράλληλα τοοσο χρήμα και ο άλλος με τη κοιλούμπα
βρίσκεται στη καφετέρια με το μωρό
Είμαι αδιόρθωτος και μαζόχας
:1laugh:

75990

εχεις καποια πολυ δυνατα συμπληρωματα αλλα θα μπορουσες με τα ιδια λεφτα και λιγοτερα να παιρνες πολυ καλυτερα απο αυτα που εχεις τωρα. ολα αυτα ποσο καιρο θα σου βγαλουν απο περιεργια?

sobral
05-12-13, 03:22
με όλο το σεβασμό sport billy (δικό σου είναι το πορτοφόλι) αλλά δίνεις άδικα λεφτά...μέτριες επιλογές και μερικά αχρείαστα προϊόντα. Μπορείς να κάνεις πολύ καλύτερες και οικονομικότερες επιλογές. Αν χρειαστείς κάτι, γι αυτό έχουμε το φόρουμ, για να βοηθάμε. :)

primordial
05-12-13, 09:22
Δεν θα μπορούσε να τα πει καλύτερα ο φίλος.

Παντελή κ εσύ πάντως είσαι τίγκα στα sups. Για τι διάρκεια χρήσης τα υπολόγισες?

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

MeL
05-12-13, 10:01
Καλημέρααα!
75994

hoffman
05-12-13, 13:07
Θα βαράει κοφτές στο gym ο mike

cuntface
05-12-13, 14:27
76004


αυτα τα λιγα εχω και περιμενο ενα xtravol και 1 jack3d (απο τα καλα)

just chris
05-12-13, 18:42
^^^
τι λεει η βανιλια της the protein works.γενικα παντως εχει αραιες γευσεις απ'οτι εχω καταλαβει.

cuntface
06-12-13, 14:48
^^^
τι λεει η βανιλια της the protein works.γενικα παντως εχει αραιες γευσεις απ'οτι εχω καταλαβει.

απαισια απλα περιμενω να τελειωση πως και πως

primordial
06-12-13, 15:54
^^^
τι λεει η βανιλια της the protein works.γενικα παντως εχει αραιες γευσεις απ'οτι εχω καταλαβει.

Ισχύει. Σκέψου ότι αυτό ισχύει στην wc (πρός αποφυγή παρεξηγήσεων Whey Concentrate..:green::green:) φαντάζομαι ότι η iso θα είναι νεράκι.

ArgoSixna
06-12-13, 16:24
H isolate της tpw σας δινει εγγυηση το δικο μου στομαχακι οτι ειναι πολυ καλη :shock::shock: θα την εβαζα στο ιδιο ραφι με την allmax isoflex που ειχα πληρωσει 35+ euro το κιλό..

Δεν ξερω ποια απο τις 2 να βαλω στο Νο1.. :shock: silk chocolate tpw , strawberry isoflex με κομματακια φραουλας και καλα!

Νο3 scitec isolate
No4 cheetah hydro prey
No5 hydro isolate prozis

Αυτες εχω δοκιμασει γι αυτο και η λιστα , δεν θα ξαναεπαιρνα το νο5, το νο4 ισως... επεισης δεν θα ξαναγοραζα isoflex πολυ ακριβη οπως και η scitec..

H πιο τιμια επιλογη που εκανα ποτε.. mp isolate 5kg λιγοτερο απο 90 ευρω :shock: απο βδομαδα θα τις δοκιμασω αλλα ακουγονται τα καλυτερα!

primordial
06-12-13, 16:31
By the way, δοκίμασα την whey από Tpw silk choc. με αμυγδαλόγαλα 200ml & 100ml νερό.....!!!!!:turtle::turtle::turtle:
Τέλεια.

Mikekan
06-12-13, 19:28
Super είναι η isolate της Mp. Γενικά ότι γεύση έχω δοκιμάσει από Mp, λέει. Πήγα για δεύτερο 5κιλο βανίλια στη σειρά, στο πρωινό με βρώμη γάλα, ταχίνι και μπανάνα ΣΚΟΤΩΝΕΙ. :thumbup:

No Fear
06-12-13, 19:29
Να βαλω και εγω τις 2 τελευταιες παραγγελιες.

76071

76072

RAMBO
06-12-13, 19:46
Ωραιος,ετοιμο το μαγαζι :P

Αυτο το Xfactor να δω ποτε θα με αξιωσει ο θεος να το παρω

Mikekan
06-12-13, 20:00
Εγώ νομίζω ότι είναι πολύ ακριβό και με αμφίβολα αποτελέσματα ή τέλος πάντων με μη μετρήσιμα.

Προτιμώ να μένω στα κλασικά συμπληρώματα.

No Fear
06-12-13, 22:19
Εγώ νομίζω ότι είναι πολύ ακριβό και με αμφίβολα αποτελέσματα ή τέλος πάντων με μη μετρήσιμα.

Προτιμώ να μένω στα κλασικά συμπληρώματα.
To εχεις δοκιμασει Μιχαλη?Γιατι φιλος που τρεχει το συγκεκριμενο stack βλεπει καλα αποτελεσματα.

Mikekan
06-12-13, 23:39
Όχι προς θεού Γιαννη! Απλά αυτή την εντύπωση εχω γενικώς. Πέρα απο 3-4 συμπληρώματα που αποδεδειγμένα δουλεύουν για τα άλλα δεν ειμαι σίγουρος! Και ειναι και ακριβό αυτο ρε γαμωτο!

RAMBO
06-12-13, 23:41
Το x το φρεναρω λογω χρηματων και οτι θελω να το κανω πιο οργανωμενα,μεχρι το καλοκαιρι θα το εχω παρει,επειδη δεν θυμαμαι το triazole γιατι τ βαζουμε?

ArgoSixna
07-12-13, 02:02
ποσο μπροστα;;
76102

Tommygr
07-12-13, 02:27
Ειχα παρει θυμαμαι το xfactor στις αρχες του καλοκαιριου και μαζι με daa(το πρασινο της anabolic innovations) και triazole ειχα καλα αποτελεσματα. Φλεβικοτητα και πρηξιμο σχεδον μονιμο, αλλα επαιζε ρολο σαφως και το οτι εχανα λιπος απο τη δουλεια ολη μερα εξω στους 40 βαθμους. Τα ειχα παρει και τα 3 σκευασματα επειτα τηλεφωνικης συμβουλης και εκπτωσης απο το γνωστο eshop του Ηρακλη. Αλλα δεν νομιζω να αξιζει να ξανασκασω τοσα χρηματα για ενα παροδικο αποτελεσμα.

Αντιθετως, με το Nolvadren XT μονο του (και οση daa μου ειχε μεινει απο το προηγουμενο stack), δεν πιστευα στα ματια μου. Ημουν 86 κιλα και εκτος των κατω κοιλιακων, παντου φλεβες, ακομη και αργα στην βραδινη εξοδο. Οι αιματολογικες ομως δεν μου αρεσαν μολις επεστρεψα απο την καλοκαιρινη δουλεια. (το nolvadren το πηρα τον Σεπτεμβρη και επεστρεψα μεσα Οκτωβριου για να κανω και τις εξετασεις) και εκανα λαθος που το πηρα, μιας και τωρα καταλαβαινω για ποιο λογο χρησιμοποιειται (pct).

sobral
07-12-13, 02:30
Ειχα παρει θυμαμαι το xfactor στις αρχες του καλοκαιριου και μαζι με daa(το πρασινο της anabolic innovations) και triazole ειχα καλα αποτελεσματα. Φλεβικοτητα και πρηξιμο σχεδον μονιμο, αλλα επαιζε ρολο σαφως και το οτι εχανα λιπος απο τη δουλεια ολη μερα εξω στους 40 βαθμους. Τα ειχα παρει και τα 3 σκευασματα επειτα τηλεφωνικης συμβουλης και εκπτωσης απο το γνωστο eshop του Ηρακλη. Αλλα δεν νομιζω να αξιζει να ξανασκασω τοσα χρηματα για ενα παροδικο αποτελεσμα.

Αντιθετως, με το Nolvadren XT μονο του (και οση daa μου ειχε μεινει απο το προηγουμενο stack), δεν πιστευα στα ματια μου. Ημουν 86 κιλα και εκτος των κατω κοιλιακων, παντου φλεβες. Οι αιματολογικες ομως δεν μου αρεσαν μολις επεστρεψα απο την καλοκαιρινη δουλεια. (το nolvadren το πηρα τον Σεπτεμβρη και επεστρεψα μεσα Οκτωβριου για να κανω και τις εξετασεις) και εκανα λαθος που το πηρα, μιας και τωρα καταλαβαινω για ποιο λογο χρησιμοποιειται (pct).

τι έδειξαν και σε ποιες τιμές είχες θέμα; αν θες εννοείται να πεις.:)

Tommygr
07-12-13, 02:45
τι έδειξαν και σε ποιες τιμές είχες θέμα; αν θες εννοείται να πεις.:)

οχι σαφως και δεν εχω κανενα θεμα, απλα εγω ειμαι ιδιατερη περιπτωση μιας και ειχα υποστει μερικη νεφρικη ανεπαρκεια κατοπιν εγχειρησης πριν 3 χρονια και με τις τελευταιες εξετασεις (ολες οι προηγουμενες του 2013 ηταν πλεον φυσιολογικες για τα δικα μου δεδομενα) που ειχα κανει τον Οκτωβρη, η κρεατινινη, ουρια και το λευκωμα στα ουρα 24ωρου ηταν στα υψη και σαφως εκτος οριων. Ασε που τα σπυρακια στην πλατη και στο προσωπο πεταγοντουσαν λες και περνουσα ξανα εφηβεια (ημουν κρεατινη off ολη την θερινη περιοδο και το φαγητο ηταν πεντακαθαρο καθε μερα σχεδον ( στηθος κοτοπουλο, τζατζικι με απαχο γιαουρτι, μπροκολο, ελαιολαδο, τονος σε νερο, μαρουλι, κοκκινα φασολια, cottage, ντοματα, μπανανα, isolate whey και 3μιση λιτρα εμφιαλωμενο νερο).
Για αυτο πλεον, παρολο την ηλικια μου (29), ψαχνομαι για φυτικα test boosters.

sobral
07-12-13, 03:01
οχι σαφως και δεν εχω κανενα θεμα, απλα εγω ειμαι ιδιατερη περιπτωση μιας και ειχα υποστει μερικη νεφρικη ανεπαρκεια κατοπιν εγχειρησης πριν 3 χρονια και με τις τελευταιες εξετασεις (ολες οι προηγουμενες του 2013 ηταν πλεον φυσιολογικες για τα δικα μου δεδομενα) που ειχα κανει τον Οκτωβρη, η κρεατινινη, ουρια και το λευκωμα στα ουρα 24ωρου ηταν στα υψη και σαφως εκτος οριων. Ασε που τα σπυρακια στην πλατη και στο προσωπο πεταγοντουσαν λες και περνουσα ξανα εφηβεια (ημουν κρεατινη off ολη την θερινη περιοδο και το φαγητο ηταν πεντακαθαρο καθε μερα σχεδον ( στηθος κοτοπουλο, τζατζικι με απαχο γιαουρτι, μπροκολο, ελαιολαδο, τονος σε νερο, μαρουλι, κοκκινα φασολια, cottage, ντοματα, μπανανα, isolate whey και 3μιση λιτρα εμφιαλωμενο νερο).
Για αυτο πλεον, παρολο την ηλικια μου (29), ψαχνομαι για φυτικα test boosters.

ωχ κατάλαβα τα πείραξε όλα. Να πούμε την αλήθεια, μην κοροιδευόμαστε ό,τι δουλεύει καλά, έχει συνήθως παρενέργειες. Ειδικά σε αυτά που ναι μεν νόμιμα αλλά ορμονικά. Όσοι το έχουν πάρει πάντως έχουν τρελαθεί δεν ξέρω αυτό το μαντζούνι μήπως έχει κ τίποτα παραπάνω:green: Μα σε όσους ξέρω κ το πήραν δούλεψε (δεν έχω προσωπική εμπειρία).

Tommygr
07-12-13, 03:09
Ε σιγουρα, για να βλεπω μολις σε 2 εβδομαδες να ξυ΄πναω με πρησμενους πηχεις και φλεβες στο κεφαλι και λαιμο, σαφως και εχει κατι παραπανω απο ματζουνι χεχε, για αυτο και ηταν και θα ειναι το μονο υποπτο test booster που παιρνω.

ArgoSixna
07-12-13, 03:16
Το ειχες αγορασει απο το λιονταρακι? η απο ελλαδα?

Tommygr
07-12-13, 03:29
Απο Ηρακλη το nolvadren xt, απο λιονταρι την ιδια περιοδο το dexaprine xr (αλλη βομβα ταχυπαλμιας και ασταματητου ιδρωτα, μακρια και απο δαυτο)

No Fear
07-12-13, 08:49
Όχι προς θεού Γιαννη! Απλά αυτή την εντύπωση εχω γενικώς. Πέρα απο 3-4 συμπληρώματα που αποδεδειγμένα δουλεύουν για τα άλλα δεν ειμαι σίγουρος! Και ειναι και ακριβό αυτο ρε γαμωτο!
Aυτα δεν ειναι tribulus Μιχαλη,κανουν δουλιτσα.;)

Γιατι ακριβο ρε παλικαρια,εκτος και αν εχετε παρει τιμες μονο απο Ελλαδα.
Το Triazole ειναι αντιοιστρογονικο.

Mikekan
07-12-13, 12:02
Μπορεί κάποια στιγμή να του δώσω μια ευκαιρία Γιάννη!

No Fear
07-12-13, 20:18
Eγω δεν το εχω τρεξει ακομα γιατι πρεπει να κανω μια διατροφη της προκοπης και να γραμμωσω επιτελους.
Οταν με το καλο το τρεξω,θα ενημερωσω!;)

Mikekan
07-12-13, 22:36
Έγινε φίλε περιμενουμε εντυπώσεις, ξερω οτι εισαι αντικειμενικός και συγκρατημένος στις εκτιμήσεις σου! :)

Grigoris Tsiaousis
08-12-13, 00:12
Νέα Παραλαβή !!!!

64687

All Together

64689

τι ειναι αυτο το Muscle and strength και απο που μπορω να το παρω;

ArgoSixna
08-12-13, 00:51
πρωτεινη ειναι , γραψε "bulk protein" στο google και μπες στο πρωτο που θα σε βγαλει.

No Fear
08-12-13, 08:11
Έγινε φίλε περιμενουμε εντυπώσεις, ξερω οτι εισαι αντικειμενικός και συγκρατημένος στις εκτιμήσεις σου! :)
Mα ετσι πρεπει να ειμαστε ωστε να βοηθαει ο ενας τον αλλον και να μπορουμε να κανουμε τις καλυτερες επιλογες και να μην γινομαστε ολοι beta testers.;)

raiden
08-12-13, 20:36
Ειπα και εγω να ανεβασω τα καλουδια μου :)))76150

chris corfu
10-12-13, 03:19
αυτά κι απο εμένα.. πρώτη φορά οι αγευστες απο mp κ με βλέπω να μένω σε αυτές, πιστεύω ότι έχουν τρομερή ποιότητα, και οι σταγόνες γεύσης απλά απίστευτες!

stone garden
10-12-13, 03:41
αυτά κι απο εμένα.. πρώτη φορά οι αγευστες απο mp κ με βλέπω να μένω σε αυτές, πιστεύω ότι έχουν τρομερή ποιότητα, και οι σταγόνες γεύσης απλά απίστευτες!

τι ειναι αυτες οι σταγονες? :P

ArgoSixna
10-12-13, 04:09
ηρθανε και τα δικα μου!! μια μπανανα και μια σοκολατα θα κρατησω! ισολατε!
76243
να γιατι κραταμε τα παλια κουτια!
το ενα amino x το ανοιξα σημερα, το αλλο εχει waxy και το μικρο μπλε ισο! αυτα θα τα περνω μαζι μου στο γυμναστηριο. τα αλλα 2 για το σπιτι!
76244

kazos_GR
10-12-13, 13:57
εχει δοκιμασει κανεις την καζεινη απο mp ?διαλυτοτητα και φουσκωμα? και της σταγωνες των γευσεων μαθαμε απο που της πηρε ο φιλος πιο πανω?

Mikekan
10-12-13, 14:05
Eχω δοκιμάσει δύο γεύσεις bedtime extreme. Πολύ καλή σε γεύση και διαλυτότητα.

spartan77
10-12-13, 14:10
και της σταγωνες των γευσεων μαθαμε απο που της πηρε ο φιλος πιο πανω?

οι σταγόνες είναι από mp ...τσεκ στα flavor drops

kazos_GR
10-12-13, 17:31
ξερετε αν υπαρχει κανα προβλημα με τελωνια κτλ. μεχρι να ερθουν σκεφτομαι να παρω γυρω στα 15kg
δοκιμασες της σταγωνες τι λενε απο γευση?

Mikekan
10-12-13, 18:07
Όχι τι τελωνείο, από Αγγλία ειναι!

Mpozos
10-12-13, 21:26
εχει δοκιμασει κανεις την καζεινη απο mp ?διαλυτοτητα και φουσκωμα? και της σταγωνες των γευσεων μαθαμε απο που της πηρε ο φιλος πιο πανω?

ήπια 4 κιλά καζείνη άγευστη απο την mp πέρυσι στην γράμμωση. Την έπεινα πριν τον υπνο που πεινούσα τρομέρα είχα άδειο στομάχι και με φούσκωνε αρκετά αλλα δεν με ενδιέφερε δεν είχα θέμα. Απο διαλυότητα δεν ήταν και τόσο καλή που επίσης δεν με ενδιέφερε. Είχα Παρατήρηση και το εξής: αργούσα να κοιμηθώ κανα μισάωρο και κάποιες φορές 1 ώρα οταν ξάπλωνα, τώρα αν ευθύνεται η καζείνη η υπερβολική υποθερμιδική διατροφή δεν το γνωρίζω αλλα αυτό παρατήρησα.

Οι γεύσης μπανάνα , βανίλια και κεράσι είναι κορυφή που δοκίμασα σε πρωτεινη σε γιαούρτι καθώς και σε βρώμη. Η σοκολάτα δεν μ'αρεσε καθόλου και την έδωσα σε εναν φίλο.

liveris
10-12-13, 22:07
εχει δοκιμασει κανεις την καζεινη απο mp ?διαλυτοτητα και φουσκωμα? και της σταγωνες των γευσεων μαθαμε απο που της πηρε ο φιλος πιο πανω?

εχω παρει την καζεινη με γευση βανιλια..δεν εμεινα ικανοπιοημενος... διαλυεται πολυ δυσκολα κ κολλαει στον πατο...στο ξεπλυμα του σεικερ δεν εφευγε με τπτ κ οταν
εφευγε δεν διαλυοταν ουτε στο νεροχυτη με το νερο να τρεχει για ωρα κ στο τελος το πετουσα στα σκουπιδια.. σαν ζελε γινοταν σε φαση που λεω τι σκ@τα βαζουμε στο στομαχι μας!! απο γευση οκ..

chris corfu
11-12-13, 00:31
τι ειναι αυτες οι σταγονες? :P

ειναι flavor drops απο το σάιτ του mp. ειναι ότι καλύτερο για προσθήκη γεύσης οταν θες στην αγευστη. σε σοκολάτα και φράουλα που εχω ειναι απλά άψογες και χωρίς πολλα και περιττά γλυκαντικα. επίσης στο γιαούρτι μου δίνει μια ελαφριά γεύση κρεμας καραμελέ κ ειναι πολυ ωραία και η φράουλα σαν γιαουρτακι φράουλα. ;)

Fylpa17
11-12-13, 01:30
76389

2x900gr prozis
1x2000gr prozis
1x1000gr biotech carbox
7x40gr predators pray φακελακια

και μια μπαρα που απλα δεν τρωγετε.
Απο προηγουμενες αγορες εχω κρεατινη της xcore
γλυκερινη απο φαρμακειο οπου την χρησιμοποιω αρεα και που προ-προπονητικα.
και πολυβηταμινες...αυτα δεν βρισκονται στην φωτογραφια.

Chaz
12-12-13, 06:28
Προβλέπεται "καυτός" ο χειμώνας! :green:

75968

Holy shit..


Αδερφέ παίζει κανά pm για Jack3d/Craze ?

Feygatos...
13-12-13, 18:03
Holy shit..


Αδερφέ παίζει κανά pm για Jack3d/Craze ?

Και γω θέλωωωω!!! :P

Archon
16-12-13, 04:14
76723 Απλα και ωραία πραγματα....

ArgoSixna
16-12-13, 16:36
αλλα φευγουν αλλα ερχοντε!! δεν προλαβαινω να αδειασω το ντουλαπι και ξαναγεμιζει!
ειναι και 1.5 σκουπ high volume κρυμμενο στο σεικερ!
76747

Grigoris Tsiaousis
16-12-13, 17:36
αλλα φευγουν αλλα ερχοντε!! δεν προλαβαινω να αδειασω το ντουλαπι και ξαναγεμιζει!
ειναι και 1.5 σκουπ high volume κρυμμενο στο σεικερ!
76747

Αυτο το alphamine ειναι pre???

ArgoSixna
16-12-13, 19:55
το χωριζεις μεσα στην μερα. 1 το πρωι ενα 8-10 ωρες αργοτερα!

Εγω θα παιρνω μονο οταν ξυπναω , οπως παλιοτερα που το ειχα ξαναδοκιμασει!

gspyropo
16-12-13, 20:14
το χωριζεις μεσα στην μερα. 1 το πρωι ενα 8-10 ωρες αργοτερα!

Εγω θα παιρνω μονο οταν ξυπναω , οπως παλιοτερα που το ειχα ξαναδοκιμασει!

σου εχει δουλεψει το alphamine?

ArgoSixna
16-12-13, 21:06
ικανοποιημενος, μου εδινε ωραια αισθηση μεσα στην μερα!

ειναι η εκδοση χωρις γιοχιμβινη , το παιρνω μονο για την ωραια γευση , το ανεβασμα που σου δινει και το placebo παντα!
ημουν 1980 θερμιδες κολλημενος. ανεβασα 2180, 2380 και ακομη χανω γραμμαρια! δεν περιμενω να γραμμωσω με αυτο, στηριζω το 95% στην διατροφη μου.
* σημερα πηρα το απογευμα ενα σκουπ.

Χρήστος Τριανταφύλλου
28-12-13, 21:05
77845

Πηρα μερικες χυμα σκονες για να παιξω λιγο με τις μιξεις μου:P φτιαχνοντας την δικη μου πρωτεινη πολαπλων πηγων.
Πρωτεινη γαλακτος ,ασπραδι αυγου ,σογιας ,λεκιθινη ,κακαο ,κ με την υποστηριξη της ΟΝ;).
Στην αρχη παιζω με τις αναλογιες μεχρι η γευση να γινει αποδεκτη και οταν καταληξω ,τοτε θα κανω την πληρη μιξη.
*Η δεξτροζη δεν εχει θεση στο μιγμα μου θα χρησιμοποιηθει εκει που πρεπει.

Αλέξανδροςς
30-12-13, 02:14
77845

Πηρα μερικες χυμα σκονες για να παιξω λιγο με τις μιξεις μου:P φτιαχνοντας την δικη μου πρωτεινη πολαπλων πηγων.
Πρωτεινη γαλακτος ,ασπραδι αυγου ,σογιας ,λεκιθινη ,κακαο ,κ με την υποστηριξη της ΟΝ;).
Στην αρχη παιζω με τις αναλογιες μεχρι η γευση να γινει αποδεκτη και οταν καταληξω ,τοτε θα κανω την πληρη μιξη.
*Η δεξτροζη δεν εχει θεση στο μιγμα μου θα χρησιμοποιηθει εκει που πρεπει.

πωπω σκονες και κακο

kazos_GR
30-12-13, 13:14
εδω ειναι αυτα που εχω καβατζα:P
77908απο πισω που δεν φενοντε καλα ειναι 4 whey prozis 2κιλες και το μικρο κατω δεξια καφεινη.

εδω ειναι αυτα που χρησιμοποιο τωρα!;)
77909

ArgoSixna
30-12-13, 17:28
Ωραιες επιλογες , μπορεις να διορθωσεις μερικα ομως :green:

kristin
30-12-13, 17:50
ΑΡΧΙΖΟΥΜΕ energybody : Ανακάλυψα ένα μαγαζί στη γειτονιά μου που τα έχει, ήταν κλειστό για να μπω να ρωτήσω πληροφορίες. Απ'όσο έψαξα δεν υπάρχει θέμα γι αυτά τα προϊόντα. Εσύ γιατί δεν άνοιξες;

kazos_GR
30-12-13, 17:56
Ωραιες επιλογες , μπορεις να διορθωσεις μερικα ομως :green:

σαν τι διορθωσει κανε καμια υποδειξη:P:P αν και νομιζω ξερο που το πας ;)

Χρήστος Τριανταφύλλου
30-12-13, 18:26
πωπω σκονες και κακο

Σκονες και κακαο:P

southern
02-01-14, 12:14
:)

polygyros156
02-01-14, 12:34
χρονια πολλα αυτο το μικρο διπλα στην πρωτεινη τι ειναι?

southern
02-01-14, 12:49
καλημερα και χρονια πολλα σε ολους,

κάψουλες γλουταμίνης της efx

SotosTheBoss
03-01-14, 01:18
http://img.tapatalk.com/d/14/01/03/gude3uzy.jpg


Sent from my iPhone using Tapatalk (http://tapatalk.com/m?id=1)

COBRA_STYLE
03-01-14, 14:51
Ηρθαν και τα δικα μου.Την κρεατινη την τρεχω ηδη 2-3 βδομαδες και σημερα ξεκιναω και αυτα μαζι...οταν τελειωσει η κρεατινη θα παρω και 2ο κουτι να το τρεξω σερι.Η λαλακια ειναι οτι μου τελειωσε σχεδον η πρωτεινη,10kg Impact Whey Concentrate απο περυσι τον Οκτωβριο.

Η β-αλανινη θα παει 6-8γρ τη μερα...η κιτρουλλινη 8-10γρ τη μερα...κρεατινη τις on μερες 10γρ,5γρ στις οff. Yohimbine πρωτη φορα παιρνω,θα δειξει,μυριζομαι overdosing :P
78551

spartan77
03-01-14, 15:19
ελα τα primaforce...εκτός την κρεατινη στα υπολοιπα εχουμε τα ιδια ακριβως...... ....κιτρουλλινη γιατι τοσο?....εχω την ιδια και παιρνω μονο πριν τις προπο περιπου 5-6γρ

γιοχιμβ θα ξαναπαρω τωρα σε κανα μηνα με καφεινη μαζι...... να γραψεις εντυπωσεις οποτε μπορεις..

καλοφαγωτα μαν:thumbup:

COBRA_STYLE
03-01-14, 15:32
Απο τη μελετη που'χω κανει για την κιτρουλλινη,εκτος του οτι τα 5γρ μαλλον ειναι λιγα,ειναι και safe και πιο αποτελεσματικο να την τρεχεις πιο ψηλα.

Ενας λογος που πολλοι δεν βλεπουν διαφορά ειναι οτι παιρνουν μικρη δοση και επισης δεν τη λαμβανουν καθημερινα,ανεξαρτητα αν εχεις προπονηση ή οχι.

Το μονο πιθανο side μπορει να ειναι η τουαλετα,δεν εχει παρει το ματι μου τπτ αλλο...αντε ισως σε καποιους κ το στομαχι,που προσωπικα αδιαφορο μου ειναι ως παρενεργεια.

Ναι θα γραψω εντυπωσεις,ευχαριστω.

spartan77
03-01-14, 15:43
ωραιος δεν το ξερα αυτο:thumbup:...παρολο που εχω καποιες σημειωσεις για την κιτρ(αυτο μου ξεφυγε)......και εκτος προπονησης τι δοσολογια ακολουθεις? τις μισες δοσεις η κανονικα οτι και στην προπο?

το προηγουμενο μου στακ ηταν κρεα-β/αλα-κιτρ...και μονο την κιτρ κραταγα τις ον μερες προπονησης.....επειδη εχω καβα αρκετη θα δοκιμασω αυτο που λες.....το τουαλετικο το ξεπερασα με την γλυκερινη :green: οποτε με αυτο θα ναι παιδικη χαρα δεν εχω θεμα...

COBRA_STYLE
03-01-14, 15:57
Στις off μερες,τεταρτη και κυριακη δλδ η β-αλανινη θα παιζει 4γρ και η κιτρουλλινη 6-8γρ.Σημερα το απογευμα θα τα ξεκινησω.

D.ANTONIADIS
03-01-14, 16:30
ΑΡΧΙΖΟΥΜΕ ΤΟ 2014:thumbup:

kostas kou
04-01-14, 20:05
με β αλαινη εχεις δει διαφορα?

COBRA_STYLE
04-01-14, 21:12
2η μερα ειναι σημερα,στα 8γρ...θελει διαστημα...

vaggan
04-01-14, 21:23
Ηρθαν και τα δικα μου.Την κρεατινη την τρεχω ηδη 2-3 βδομαδες και σημερα ξεκιναω και αυτα μαζι...οταν τελειωσει η κρεατινη θα παρω και 2ο κουτι να το τρεξω σερι.Η λαλακια ειναι οτι μου τελειωσε σχεδον η πρωτεινη,10kg Impact Whey Concentrate απο περυσι τον Οκτωβριο.

Η β-αλανινη θα παει 6-8γρ τη μερα...η κιτρουλλινη 8-10γρ τη μερα...κρεατινη τις on μερες 10γρ,5γρ στις οff. Yohimbine πρωτη φορα παιρνω,θα δειξει,μυριζομαι overdosing :P
78551καλα εχεις να κατουρησεις συμπληρωμααααα........τα ουρα σου θα ειναι πολυ θρεπτικα:P:Pμην βαζεις ρε συ τετοιες δωσεις αχρηστες ειναι

Lainus
11-01-14, 15:15
Τώρα που πλησιάζει ταξίδι για εξεταστική και θα τα κουβαλήσω όλα, έχει να πέσει γέλιο αν φάω καναν έλεγχο στο δρόμο... Αντιτρομοκρατική βλέπω να μου φέρνουν!! :P:P:green:

Υ.Γ: ο ένας κουβάς Gold Standard έχει δεξτρόζη!

SotosTheBoss
11-01-14, 16:34
Το κουτί δίπλα απο την whey ειναι green tea warrior lab ?


Sent from my iPhone using Tapatalk (http://tapatalk.com/m?id=1)

Lainus
11-01-14, 19:02
Το κουτί δίπλα απο την whey ειναι green tea warrior lab ?


Sent from my iPhone using Tapatalk (http://tapatalk.com/m?id=1)

Ναι! Για να βρίσκεται...

Ίων Δραγούμης
14-01-14, 18:32
Χαρείτε μαζί μου. Από κάτω βλέπετε τα καλούδια από Myprotein. Δεν είναι όλα τα τσουβάλια πρωτεΐνης της myprotein δικά μου,αλλά τα περισσότερα ναι είναι. :P Όλα τα υπόλοιπα δικά μου.

79421

Στο αριστερό ράφι βλέπετε από αριστερά προς τα δεξιά μια αλοιφή για τους κοιλιακούς,έναν τόνο,ένα Johnnie :P,ένα αψέντι :P,μια γλουταμίνη(MEX),μια κρεατίνη(Dymatize),και ένα Assault(MP).
Στο δεξί ράφι τα άσπρα είναι δεξτρόζες από φαρμακείο,Βρώμη,το κουτί της scitec έχει μέσα τη Pharma Blend(PhD),και δίπλα η Whey Pure Fusion(AMIX).

Από κάτω στο γραφείο βλέπετε ισάριθμα τσουβαλάκια με Impact Blend (3 των 2,25kg) και 2 των 4,5 κιλών. :turtle: :turtle:
Επίσης το ένα τσουβαλάκι είναι η Milk Protein Smooth (2,5 κιλά).

Επίσης βλέπετε μια αγνή καφεΐνη (φραπεδιά γαρ.. ως γνήσιο τέκνον Ελλήνων). :rolf: :rolf:
Ένα κουτί Bcaa tabs,ένα κουτί ω3,μια γλυκοζαμίνη-χονδροϊτίνη,μια πολυβιταμίνη και ένα μικρούλι τσουβαλάκι Βήτα-αλανίνη (250γρ) myprotein όλα. :turtle: :turtle:

kostas kou
14-01-14, 19:41
αψεντι που το βρηκες???:affraid:
εχω κανει κατι μεθυσια....

Mikekan
14-01-14, 19:42
Το αψέντι δίπλα σε κόκκινο Johnny walker ειναι ιεροσυλία! :P

Ίων Δραγούμης
14-01-14, 19:50
αψεντι που το βρηκες???:affraid:
εχω κανει κατι μεθυσια....

Είναι με 50% αλκοόλ. Το άλλο το "απαγορευμένο" είναι νομίζω 70 ή 80%.. (έτσι μου έχουν πει..) πάντως κι αυτό βαράει και θέλει τη κλασσική μέθοδο με το ψήσιμο της (μαύρης) ζάχαρης στο ειδικό κουτάλι με τις τρύπες. Μετά από όλη αυτή τη φάση γίνεσαι σκνίπα!! :cyclops: :cyclops:


Το αψέντι δίπλα σε κόκκινο Johnny walker ειναι ιεροσυλία! :P

Απαραίτητα συμπληρώματα έκαστα.. :banana:

sAVAZz
14-01-14, 20:45
αμα χαλατε τοσα λεφτα για suppl. για φαι τι δινεται???

Ίων Δραγούμης
14-01-14, 20:52
αμα χαλατε τοσα λεφτα για suppl. για φαι τι δινεται???

Λεφτά υπάρχουν,εκατοντάδες δισεκατομμύρια... τρισεκατομμύριααα...
:rolf: :rolf:

Τα συμπληρώματα είναι το shopping -therapy μου... :bbbiceps:

Grigoris Tsiaousis
14-01-14, 22:53
Πολυ πραγμα ρε τρελε ΙΩΝ!!!! :weights::weights::weights:

Ίων Δραγούμης
15-01-14, 03:16
Πολυ πραγμα ρε τρελε ΙΩΝ!!!! :weights::weights::weights:


:nana: :nana: :nana:

No Fear
15-01-14, 08:19
Λεφτά υπάρχουν,εκατοντάδες δισεκατομμύρια... τρισεκατομμύριααα...
:rolf: :rolf:
Σωστος!!!:clap:

SkillBill
15-01-14, 16:39
αμα χαλατε τοσα λεφτα για suppl. για φαι τι δινεται???
ελα ντε..

Ίων Δραγούμης
15-01-14, 17:23
Το ένα (συμπληρώματα) δεν αναιρεί το άλλο (καλό και ποιοτικό φαγητό). :bbbiceps:

Mikekan
15-01-14, 17:38
Να πω την αλήθεια και εγώ δεν κατάλαβα ακριβώς το συσχετισμό.

John L
17-01-14, 15:08
Δέχομαι γνώμεις,παρατηρήσεις και συμβουλές... :turtle::turtle::turtle: Το αριστερό κουτάκι που δεν φαίνεται είναι τα αμινοξέα GELA PURE.

Steloukos
17-01-14, 16:20
Δέχομαι γνώμεις,παρατηρήσεις και συμβουλές... :turtle::turtle::turtle: Το αριστερό κουτάκι που δεν φαίνεται είναι τα αμινοξέα GELA PURE.

H μονη ''παρατηρηση'' που θα κανω ειναι απλως να σε ενημερωσω πως η iso100 εχει λιγοτερη πρωτεινη και περισσοτερη ζαχαρη απ οσο αναγραφει πισω στην ετικετα.Μπορεις να βρεις ποιο αξιοπιστες πρωτεινες με λιγοτερα χρηματα;).

leftis
28-01-14, 10:28
http://s10.postimg.org/hqifekiuh/1390893988754.jpg

liveris
29-01-14, 00:09
79976

σημερινη παραλαβη

Ίων Δραγούμης
29-01-14, 02:28
79976

σημερινη παραλαβη

:clap: :clap: :clap:

Θέλω περιγραφή για την isobolic όποτε ευκαιρήσεις.

totis
29-01-14, 02:38
:clap: :clap: :clap:

Θέλω περιγραφή για την isobolic όποτε ευκαιρήσεις.

Μου ειχε γυαλισει και εμενα η isobolic.Αλλα μετα παρατηρησα ότι είναι τιγκα στα προσθετα (πηκτικα και γλυκαντικες ουσιες).......οι πηγες τις παντος είναι καλες.

Glucose Polymers, Xanthan Gum, Cellulose Gum, Carrageenan, Mono And Diglycerides), SuperFats™ Metabolic Lipid Complex (Cold Process Sunflower Oil Powder, Cold Process Flax Seed Oil Powder, CLA (Micro-Encapsulated Conjugated Linoleic Acid)), Bromelain, Natural And Artificial Flavours, Sucralose, Acesulfame Potassium.

liveris
29-01-14, 02:46
:clap: :clap: :clap:

Θέλω περιγραφή για την isobolic όποτε ευκαιρήσεις.

απο τις καλυτερες γευσεις σοκολατα που εχω πιει κ εχει κ καλες πηγες...τωρα την πηρα βανιλια να δοκιμασω..

Ίων Δραγούμης
29-01-14, 03:04
Μου ειχε γυαλισει και εμενα η isobolic.Αλλα μετα παρατηρησα ότι είναι τιγκα στα προσθετα (πηκτικα και γλυκαντικες ουσιες).......οι πηγες τις παντος είναι καλες.

Glucose Polymers, Xanthan Gum, Cellulose Gum, Carrageenan, Mono And Diglycerides), SuperFats™ Metabolic Lipid Complex (Cold Process Sunflower Oil Powder, Cold Process Flax Seed Oil Powder, CLA (Micro-Encapsulated Conjugated Linoleic Acid)), Bromelain, Natural And Artificial Flavours, Sucralose, Acesulfame Potassium.

Τότι,Αυτά είναι καλά λιπαρά. Λιναρόσπορος,Ηλιέλαιο,CLA κτλ.
SuperFats™ Metabolic Lipid Complex (Cold Process Sunflower Oil Powder, Cold Process Flax Seed Oil Powder, CLA (Micro-Encapsulated Conjugated Linoleic Acid))



απο τις καλυτερες γευσεις σοκολατα που εχω πιει κ εχει κ καλες πηγες...τωρα την πηρα βανιλια να δοκιμασω..

Όντως,γι'αυτό την είχα βάλει στο μάτι. Εξαιρετικές πηγές. Οπότε πες και για τη βανίλια όταν με το καλό την ανοίξεις. Αν και είμαι φραουλιάρης.. :P

totis
29-01-14, 03:17
Τότι,Αυτά είναι καλά λιπαρά. Λιναρόσπορος,Ηλιέλαιο,CLA κτλ.
SuperFats™ Metabolic Lipid Complex (Cold Process Sunflower Oil Powder, Cold Process Flax Seed Oil Powder, CLA (Micro-Encapsulated Conjugated Linoleic Acid))




Όντως,γι'αυτό την είχα βάλει στο μάτι. Εξαιρετικές πηγές. Οπότε πες και για τη βανίλια όταν με το καλό την ανοίξεις. Αν και είμαι φραουλιάρης.. :P

Δεν τα ειδες καλα,εγω απλα πριν εβαλα όλα τα συστατικα....για αυτά ελεγα (Xanthan Gum, Cellulose Gum) Αυτα ανηκουν στην κατηγορια των πυκνωτικων κτλ...βοηθανε να ειναι ομογενοποιημενο το προιον επισης και στην καλυτερη διαλυτοτητα.
Οι κυριες παρενεργειες σε πολλους ειναι εντονο πρηξιμο στο στομαχι και διαρροια.Αυτά τα 2 συστατικα οι εταιρειες που δινουν περισσοτερη εμφαση στην ποιοτητα τα αποφευγουν.....

Ίων Δραγούμης
29-01-14, 03:22
Δεν τα ειδες καλα,εγω απλα πριν εβαλα όλα τα συστατικα....για αυτά ελεγα (Xanthan Gum, Cellulose Gum) Αυτα ανηκουν στην κατηγορια των πυκνωτικων κτλ...βοηθανε να ειναι ομογενοποιημενο το προιον επισης και στην καλυτερη διαλυτοτητα.
Οι κυριες παρενεργειες σε πολλους ειναι εντονο πρηξιμο στο στομαχι και διαρροια

Τα λίπη είναι αυτά που παρέθεσα εγώ στο δικό μου "quote". Επειδή λες πυκνωτικά και γλυκαντικά,αλλά στη παράθεσή σου είχες και τα καλά λίπη που είναι στα συν,δεν ήθελα να τα πάρει κι αυτά η μπάλα.
Γνωστά τα υπόλοιπα. Λίγες είναι οι εταιρείες που δεν χρησιμοποιούν γλυκαντικά και πυκνωτικά και σε λίγους μπορούν να συμβούν αυτές οι παρενέργειες που περιγράφεις. :welcome:

totis
29-01-14, 03:33
Τα λίπη είναι αυτά που παρέθεσα εγώ στο δικό μου "quote". Επειδή λες πυκνωτικά και γλυκαντικά,αλλά στη παράθεσή σου είχες και τα καλά λίπη που είναι στα συν,δεν ήθελα να τα πάρει κι αυτά η μπάλα.
Γνωστά τα υπόλοιπα. Λίγες είναι οι εταιρείες που δεν χρησιμοποιούν γλυκαντικά και πυκνωτικά και σε λίγους μπορούν να συμβούν αυτές οι παρενέργειες που περιγράφεις. :welcome:

ενταξει καλο είναι τα περισσοτερα από αυτά αφου μπορούμε, να τα αποφευγουμε....παράδειγμα ουτε η gold Standard ουτε η combat Powder εχουν αυτά τα πυκτικα....εχουν μονο τα κλασικα γλυκαντικα Sucralose, Acesulfame Potassium.......Οποτε γιατι να επιβαρυνεις τον οργανισμο σου και με πυκτικα.....Καλα τωρα αν πιεις μια δυο φορες δεν θα παθεις κατι εκτος κιαν εχεις πολύ ευαισθητο στομαχι....Αλλα για εμας που περνουμε ασταματηστα πρωτεινη, πρεπει να ειμαστε πιο προσεκτικοι σε αυτά που πινουμε......

liveris
29-01-14, 21:15
Παντος ειναι καλυτερα η πρωτεινη να εχει xanthan gum παρα sucralose που εχουνε οι περισσοτερες πρωτεινες........ειναι πιο φυσικο εγω απο τα λιγα που εψαξα αυτο καταλαβα.....και ενα παραδειγμα η gold standard της on που ειναι και η αγαπημενη μου πρωτεινη εχει μεσα sucralose ενω αν παρεις την gold standard natural η οποια ειναι χωρίς τεχνητά αρώματα, χρώματα, και γλυκαντικά, εχει μεσα xanthan gum αυτο λεει πολλα πιστευω..........

τελικα ρε τοτι αλλα λες εδω κ αλλα απο πανω..

totis
29-01-14, 21:26
τελικα ρε τοτι αλλα λες εδω κ αλλα απο πανω..

Φιλε εχεις δικιο,,,,Αλλα ειχα κανει λαθος τοτε τα ειχα μπερδεψει.....Καλο είναι οι πρωτεινες που περνουμε να μην εχουνε αυτές τα 2 συστατικα (Xanthan Gum, Cellulose Gum) ........Ειδικα εμεις που ξερουμε καποια πραγματα παραπανω μπορούμε να επιλεξουμε κατι καλυτερο,δεν παμε στα τυφλα και καλο είναι να τα λεμε για να μαθαινει και ο περισσοτερος κοσμος αυτό κανει καλο σε ολους μας γιατι οσο πιο επιλεκτικο ειναι το αγοραστικο κοινο τοσο πιο πολυ συμμορφώνονται και οι εταιρειες .....

COBRA_STYLE
29-01-14, 23:40
τελικα ρε τοτι αλλα λες εδω κ αλλα απο πανω..

Ουτε λεξη δεν αλλαξε ο μπαγασας:turtle::turtle:


Tσου,δεν ειναι γλυκαντικα.Γλυκαντικα ειναι η Σουκραλοζη και η Ακεσουλφαμη στην παρουσα πρωτεινη.

Αυτα ανηκουν στην κατηγορια των πυκνωτικων κτλ...βοηθανε να ειναι ομογενοποιημενο το προιον επισης και στην καλυτερη διαλυτοτητα.

Οι κυριες παρενεργειες σε πολλους ειναι εντονο πρηξιμο στο στομαχι και διαρροια.Ρωτηστε τον beef,τα'χει ζησει εντονα:turtle:

totis
29-01-14, 23:42
Ουτε λεξη δεν αλλαξε ο μπαγασας:turtle::turtle:

χα χα χα αφου το διατύπωσες σωστα το θεμα γιατι να ξαναγραφω......:)

totis
30-01-14, 03:30
Ουτε λεξη δεν αλλαξε ο μπαγασας:turtle::turtle:

Tο εψαξα πολύ το θεμα για τα προσθετα,πηκτικα και γλυκαντικες ουσιες.....Για τις πηκτικες ουσιες που αναφέραμε πιο πανω είχαμε αδικο είναι ακίνδυνες....Απλα η xanthan gum ,επειδή παραγεται από ποικιλια τροφων που θεωρουνται αλλεργιογονες όπως καλαμποκι, σογια και γαλακτοκομικα καλο είναι να αποφυγουν την καταναλωση τα ατομα που είναι αλλεργικα σε αυτές τις τροφες,Είναι απολυτα ασφαλες όμως....Για λεπτομεριες μπορει οποιος θελει να μπει στο τοπικ που τα εξηγει αναλυτικα για πολλα από αυτά τα προσθετα...http://forum.bodybuilding.gr/showthread.php?29103-ΠΡΟΣΘΕΤΑ-ΠΥΚΝΩΤΙΚΑ-ΓΛΥΚΑΝΤΙΚΕΣ-ΟΥΣΙΕΣ

Ίων Δραγούμης
30-01-14, 04:12
Tο εψαξα πολύ το θεμα για τα προσθετα,πηκτικα και γλυκαντικες ουσιες.....Για τις πηκτικες ουσιες που αναφέραμε πιο πανω είχαμε αδικο είναι ακίνδυνες....Απλα η xanthan gum ,επειδή παραγεται από ποικιλια τροφων που θεωρουνται αλλεργιογονες όπως καλαμποκι, σογια και γαλακτοκομικα καλο είναι να αποφυγουν την καταναλωση τα ατομα που είναι αλλεργικα σε αυτές τις τροφες,Είναι απολυτα ασφαλες όμως....Για λεπτομεριες μπορει οποιος θελει να μπει στο τοπικ που τα εξηγει αναλυτικα για πολλα από αυτά τα προσθετα...http://forum.bodybuilding.gr/showthread.php?29103-ΠΡΟΣΘΕΤΑ-ΠΥΚΝΩΤΙΚΑ-ΓΛΥΚΑΝΤΙΚΕΣ-ΟΥΣΙΕΣ

Τώρα είδα το θέμα με τις ουσίες που έφτιαξες. Πριν το δω έκανα ένα εκτενή ποστάρισμα στη Cellucor πρωτεΐνη,διότι από πριν γνώριζα πόσο ακίνδυνη είναι αυτή η πηκτική ουσία και εκεί παρέθεσα πληροφορίες που έψαξα να βρω,διότι είχε παραγίνει με την ισοπέδωση της ουσίας αυτής.
Δε ξέρω αν χρειάζεται κάποιος να μεταφέρει το ποστ μου στο θέμα που έφτιαξες. Αυτό ας το κρίνουν οι admin. Επίσης ένας άνθρωπος που έχει αλλεργία στις τροφές που αναφέρεις (και δη στα γαλακτοκομικά) εννοείται πως δε θα έπαιρνε συμπλήρωμα χωρίς να το ελέγξει και δη ορού γάλακτος. :welcome:

leftis
30-01-14, 11:32
Κάποιες σημερινές παραλάβες (magnesium, k2, uniliver, d3 δώρο)

http://i58.tinypic.com/3589f1w.jpg

Feygatos...
01-02-14, 13:46
Ωραίος leftis, για πες μου τη γνώμη σου για το glycergrow, prework το χρησιμοποιείς? Έχω βάλει αρκετά προιόντα της controlled labs στο μάτι, και δεν έχω δοκιμάσει κάτι άλλο εκτός από orange triad.

leftis
01-02-14, 20:18
Δεν νομίζω ότι υπάρχει άλλη χρήση πέρα απο prewo για το συγκεκριμένο.
Τρομερά πρηξιματα, αλλα θέλει και αρκετό όγκο προπόνησης, που σημαίνει ότι το παίρνω μόνο τις μέρες που θα κανω high reps, drop sets κλπ.
Επίσης δούλευει τρομερά, αλλα θέλει πολύ νερό. Το έχω δοκιμάσει στα 3 σκούπ με 700μλ νερό και στα 3 σκούπ με 1.5 λίτρο νερό. Με το 1,5 λίτρο ήταν πολύ ανώτερο.

Flintz
01-02-14, 21:27
Δεν νομίζω ότι υπάρχει άλλη χρήση πέρα απο prewo για το συγκεκριμένο.
Τρομερά πρηξιματα, αλλα θέλει και αρκετό όγκο προπόνησης, που σημαίνει ότι το παίρνω μόνο τις μέρες που θα κανω high reps, drop sets κλπ.
Επίσης δούλευει τρομερά, αλλα θέλει πολύ νερό. Το έχω δοκιμάσει στα 3 σκούπ με 700μλ νερό και στα 3 σκούπ με 1.5 λίτρο νερό. Με το 1,5 λίτρο ήταν πολύ ανώτερο.

τον κισσο γιατι τον περνεις ακριβως? που βοηθα? εψαξα και βρικα οτι βοηθα σαν ισχηρο αντιοξυδοτικο!

Flintz
01-02-14, 21:29
80107




αυτα τα λιγα :P:P:P btw, το presurge/beta alanine (το κοκκινο συμπληρωμα πανω απ το presurge) δεν τα περνω πλεων,εχουν τελειωσει απλα τα κραταω για ενθημιο :green::green::P

leftis
01-02-14, 22:03
τον κισσο γιατι τον περνεις ακριβως? που βοηθα? εψαξα και βρικα οτι βοηθα σαν ισχηρο αντιοξυδοτικο!


Για τις αρθρώσεις. Οταν παίζω low rep προγράμματα, το παίρνω για ενίσχυση αρθρωσεων (βέβαια έκανα την βλακεία και δεν το πολυεψαξα πριν τα πάρω και αγόρασα προϊόν με "λάθος" περιεκτικότητα κισσου. Ναι μεν δουλεύει, αλλα όχι τόσο καλα όσο η σωστή περιεκτικότητα κισσου)

Flintz
01-02-14, 22:06
Για τις αρθρώσεις. Οταν παίζω low rep προγράμματα, το παίρνω για ενίσχυση αρθρωσεων (βέβαια έκανα την βλακεία και δεν το πολυεψαξα πριν τα πάρω και αγόρασα προϊόν με "λάθος" περιεκτικότητα κισσου. Ναι μεν δουλεύει, αλλα όχι τόσο καλα όσο η σωστή περιεκτικότητα κισσου)

χμ καλη φαση! θεωρεις οτι ειναι "must" αν καποιος παιζει low repς για καποιο διαστημα?

Feygatos...
01-02-14, 22:21
Δεν νομίζω ότι υπάρχει άλλη χρήση πέρα απο prewo για το συγκεκριμένο.
Τρομερά πρηξιματα, αλλα θέλει και αρκετό όγκο προπόνησης, που σημαίνει ότι το παίρνω μόνο τις μέρες που θα κανω high reps, drop sets κλπ.
Επίσης δούλευει τρομερά, αλλα θέλει πολύ νερό. Το έχω δοκιμάσει στα 3 σκούπ με 700μλ νερό και στα 3 σκούπ με 1.5 λίτρο νερό. Με το 1,5 λίτρο ήταν πολύ ανώτερο.

Διάβασα πολύ καλά σχόλιο, μπορεί να συνδυαστεί με κρεατίνη? Απότι κατάλαβα είναι παρόμοιο της γλυκερίνης και δεν υπάρχει θέμα.

leftis
01-02-14, 22:32
χμ καλη φαση! θεωρεις οτι ειναι "must" αν καποιος παιζει low repς για καποιο διαστημα?

Οχι δεν ειναι must. Εγώ δεν είμαι φτιαγμενος για low reps, ενώ ειναι κάποιοι με τρομερά ανθεκτικους τενοντες, αρθρώσεις και σκελετικη κατασκευή γοριλλα :P . Αν αισθάνεσαι ενοχλήσεις ενίοτε, καλο θα ήταν να επενδύσεις σε κάποιο συμπληρωμα τέτοιου είδους.


Διάβασα πολύ καλά σχόλιο, μπορεί να συνδυαστεί με κρεατίνη? Απότι κατάλαβα είναι παρόμοιο της γλυκερίνης και δεν υπάρχει θέμα.


Ναι, και εγω το συνδυαζω με κρεατινη. Πολλοί ισχυρίζονται ότι αυξάνει τα αποτελέσματα της κρεατινης (και γενικά οποιασδήποτε ουσίας) εφόσον τραβάει νερά μέσα στα μυικα κύτταρα.

Feygatos...
02-02-14, 22:08
Εδώ η τελευταία παραγγελία που χα κάνει, nutri ήταν η τελευταία φορά που παράγγειλα μια και άλλαξε πηγές πρωτείνης και ποσοστό, από 90 το πήγε 70, το χα αναφέρει και στο ανάλογο θέμα.

http://i1027.photobucket.com/albums/y331/Feygatos/75ea60e2-e30c-4946-a51c-0c7a5b742e88.jpg (http://s1027.photobucket.com/user/Feygatos/media/75ea60e2-e30c-4946-a51c-0c7a5b742e88.jpg.html)

Steloukos
02-02-14, 23:39
Ειπα και γω να βαλω μια φωτογραφια με τα συμπληρωματα μου.Δεν τα χρησιμοποιω ολα αυτην την περιοδο.Και καποια δεν τα χρησιμοποιω καθε μερα.80138

andreasaxo
03-02-14, 16:03
80143

Nikosportara
03-02-14, 16:36
:bowdown::bowdown:

Nikosportara
03-02-14, 16:43
βιταλ λεει εκει???

andreasaxo
03-02-14, 16:50
βιταλ λεει εκει???
Ειναι η τσαμπα πολυβιταμινες που μου δινει η Φαρμακοποιος :P
6 κουτια

sAVAZz
03-02-14, 17:50
flintz την κιτρουλινη αυτη την βρηκες καπου εδω ελλαδα???

ArgoSixna
03-02-14, 18:05
http://www.musclebody.gr/nitrika/251-citrulline-malate.html

sAVAZz
03-02-14, 19:36
ωραιος ευχαριστω

SotosTheBoss
04-02-14, 10:04
Ειπα και γω να βαλω μια φωτογραφια με τα συμπληρωματα μου.Δεν τα χρησιμοποιω ολα αυτην την περιοδο.Και καποια δεν τα χρησιμοποιω καθε μερα.80138

Τι ειναι αυτο που έχεις βάλει το ω3 να κάθεται ;


Sent from my iPhone using Tapatalk

Ίων Δραγούμης
04-02-14, 13:23
Τι ειναι αυτο που έχεις βάλει το ω3 να κάθεται ;


Sent from my iPhone using Tapatalk

Δεξτρόζη από φαρμακείο.

MyoBomb
13-02-14, 19:35
80585

Stark
17-02-14, 20:29
αλλα φευγουν αλλα ερχοντε!! δεν προλαβαινω να αδειασω το ντουλαπι και ξαναγεμιζει!
ειναι και 1.5 σκουπ high volume κρυμμενο στο σεικερ!
76747



Argo απο τη πρωτεινη αυτη εισαι ευχαριστημενος?

ArgoSixna
17-02-14, 22:06
Δεν βλεπω πρωτεινη στην φωτογραφια που δειχνεις :welcome:

παντως απο την εταιρεια ναι εμεινα ευχαριστημενος , ειχα δοκιμασει την isolate

Stark
18-02-14, 00:02
ωπ ειδα protein και μπερδευτικα χαχα τωρα ειδα οτι ειναι βρωμη ! thanks !

Stark
27-02-14, 02:22
Μια ματια και απτα δικα μου , λιγα πραγματα :/

81157

jam
27-02-14, 02:33
τι λεει η bpi whey φιλε ? :unsure::unsure:

Stark
27-02-14, 15:19
απο γευση αρκετα καλη δεν εχω παραπονα 8.5/10 (βανιλια -καραμελα) απο διαλυτοτητα ομως αφηνει κατι πολυ πολυ μικρα κομματακια απο δω και απο κει ακομα και με δυνατο χτυπημα αλλα ενταξει παλαευονται εξαλλου ειναι μια φθηνη λυση :thumbup:

Andreas C.
04-03-14, 13:08
Ανανέωση αποθεμάτων:green:

Agmatine πρώτη φορά θα δοκιμάσω και είμαι περίεργος να δω αν κάνει κάτι!




81406

ArgoSixna
04-03-14, 15:23
Mε βρισκεις συμφωνο με τις εταιρειες και τα προιοντα εκτος απο το μσμ και την αγματινη αντρικο!

Ελπιζω να μην απογοητευθεις και να σου δωσει κατι , ειναι 50-50 να ξερεις!:thumbup:

liveris
04-03-14, 15:43
καλοφαγωτα ανδρεα..:thumbup:

spartan77
04-03-14, 15:48
ωραία ανανέωση :thumbup: ..καλοφάγωτα!

Andreas C.
04-03-14, 17:39
Mε βρισκεις συμφωνο με τις εταιρειες και τα προιοντα εκτος απο το μσμ και την αγματινη αντρικο!

Ελπιζω να μην απογοητευθεις και να σου δωσει κατι , ειναι 50-50 να ξερεις!:thumbup:

Φίλε μου Παντελή όταν έπαιρνα το joint enhance plus msm της scifit (δυστυχώς πλέον δεν βρίσκω από εκεί που ψωνίζω) είχα αρκετή αύξηση της δύναμης!!!!!

Δεν περιμένω και πολλά από αυτή αν κάτσει έκατσε:green:

Andreas C.
04-03-14, 17:46
καλοφαγωτα ανδρεα..:thumbup:

Ευχαριστώ πολύ φίλε μου Λιβέρη:toast:




ωραία ανανέωση :thumbup: ..καλοφάγωτα!

Ευχαριστώ πολύ φίλε μου :toast:

beefmeup
04-03-14, 20:03
καλες εταιριες αντρεα κ σουπερ τα συμπληρωματα..:thumbup:
κ μια ερωτηση..τα αμινο της allmax αν τα δοκιμασεις μπορεις να γραψεις αν ειναι κλασσικη πικρα η απλα σαν νερο στην γευση?

Andreas C.
05-03-14, 00:13
Φίλε μου Διονύση τα δοκίμασα και αυτό που έχω να πω είναι τα καλύτερα που έχω δοκιμάσει, δεν είναι σαν γύψος αλλά έχουν μια γεύση κρεμώδης ελαφριάς βανίλιας!


Φυσικά δεν είμαι και ο καλύτερος για τέτοιες αξιολογήσεις:green:

beefmeup
05-03-14, 00:16
οκ καταλαβα..
δεν ειναι τα κλασσικα bcaa που εχουν γευση οξυ μπαταριας..μια χαρα τοτε μπορει να τα προτιμησω στο μελλον,θενκς:)
αν ηταν πικρα θα το καταλαβαινες πιστεψε με:green:

Andreas C.
05-03-14, 00:32
Όχι δεν είναι, σίγουρα θα είναι τα καλύτερα που έχεις δοκιμάσει:thumbup:

έχω εμπειρία σε μαρμαρόσκονη:P:P

No Fear
05-03-14, 13:49
Kαλοφαγωτα Ανδρεα,ωραια τα εχεις φτιαξει,σαν οχυρο ειναι!:thumbup:

cuntface
05-03-14, 15:29
81431 αυτα τα λιγα απο μενα :):)

stone garden
05-03-14, 16:00
ironmaxx :clap::clap::clap::clap: οτι καλυτερο σε πρωτεινη απλα.

COBRA_STYLE
05-03-14, 16:04
οκ καταλαβα..
δεν ειναι τα κλασσικα bcaa που εχουν γευση οξυ μπαταριας..μια χαρα τοτε μπορει να τα προτιμησω στο μελλον,θενκς:)
αν ηταν πικρα θα το καταλαβαινες πιστεψε με:green:

Τσεκαρε και τα Modern Bcaa Plus της USP LABS αν θες...αυτα παιρνω τωρα κ εχουν αψογη διαλυτοτητα και καλη γευση.

beefmeup
05-03-14, 16:09
αυτα που λες δεν ειναι με γευσεις?
ρωτησα για τα απο πανω επειδη ειναι αγευστα,κ ολοι ξερουμε ποσο "γευστικα" ειναι τα αγευστα χυμα bcaa:P
της usp ειναι κορυφη ετσι κ αλλιως κ λογω αναλογιων..:weights:

COBRA_STYLE
05-03-14, 17:22
Αα για αγευστα λετε οκ...ναι με γευση ειναι εμενα.Οντως φαινονται καλες οι αναλογιες τους.

Andreas C.
06-03-14, 18:39
Kαλοφαγωτα Ανδρεα,ωραια τα εχεις φτιαξει,σαν οχυρο ειναι!:thumbup:

Σε ευχαριστώ πολύ φίλε μου:toast:

polygyros156
06-03-14, 23:24
81491τα δικα μου...ακουω γνωμες

jam
11-03-14, 20:12
ετοιμο το Στακ , μολις πηρα τα μοντερν και κρεα της ΣΑΝ :green:
81621

polygyros156
12-03-14, 11:51
καλημερα φιλε τα modern bcaa ποια γευση ειναι?

jam
12-03-14, 16:45
καρπουζι εκανα ριβιου στο ειδικο τοπικ για τα μοντερν εαν θες τσεκαρε , με τρελλανε πραγματικα η γευση :shock::turtle:

spartan77
13-03-14, 22:43
ένα πακέτο ήρθε...έρχονται κ άλλα....
για το dendrobium μετάνιωσα που το πήρα τελικά....ότι ριβιους διάβασα άκυρα ήταν τα περισσότερα.....θα το τρέξω για λίγο μιας και το χω τώρα και με βλέπω να το φυτέψω στο κήπο για λίπασμα
81657

liveris
14-03-14, 00:02
καλοφαγωτα σειρα..το accelerate τοχεις ξαναπαρει? κανει τπτ?