PDA

Επιστροφή στο Forum : Φωτογραφιες με τα συμπληρωματα μας



Σελίδες : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 [16] 17 18 19

sobral
04-07-14, 14:22
:clap::clap: soreos!! :green: ποιότητα κ γενναίες ποσότητες ο Jim στα συμπληρώματά του. Περιμένω τα reviews σου. Από το γνωστό σάιτ της Αμερικής τα έφερες? εκεί νομίζω τα έχει μόνο προς το παρόν.

spartan77
04-07-14, 14:25
σημερινη παραλαβη..


γεια σου ρε Stoppani:welcome:
ωραια πραγματακια βγαζει αυτος
καλοφαγωτα μαν

liveris
04-07-14, 19:44
:clap::clap: soreos!! :green: ποιότητα κ γενναίες ποσότητες ο Jim στα συμπληρώματά του. Περιμένω τα reviews σου. Από το γνωστό σάιτ της Αμερικής τα έφερες? εκεί νομίζω τα έχει μόνο προς το παρόν.

ναι απο κει..:thumbup: ετσι λεω να πορευομαι απο δω κ περα ..


γεια σου ρε Stoppani:welcome:
ωραια πραγματακια βγαζει αυτος
καλοφαγωτα μαν

τηνκς σειρα..τα περιμενα πως κ πως ..:green:

primordial
04-07-14, 23:16
Τα χαλβαδιαζω καιρό τώρα αλλά κάθε φορά που προχωράω με την παραγγελία λίγο πριν την ολοκληρώσω βλέπω το κόστος των μεταφορικών κ αισθάνομαι κάπως.... Αισθάνομαι ότι ειναι κοντά η μέρα που θα ξεπεράσω τα κόμπλεξ....... Χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχ

Καλοφαγωτα man....


Sent from my iPad using Tapatalk

Ίων Δραγούμης
04-07-14, 23:30
Τι παίζει ρε παίδες με αυτή τη jym? Πρώτη φορά την βλέπω. Από αμερική έρχονται;; Έχει περιορισμό σε κιλά το δέμα και πόσα τα έξοδα αποστολής;; Αν δεν κάνει να αναφέρετε στείλτε μου αν μπορείτε ένα pm,με ενδιαφέρει μια ποιοτική εναλλακτική από mp.

liveris
05-07-14, 01:09
Τα χαλβαδιαζω καιρό τώρα αλλά κάθε φορά που προχωράω με την παραγγελία λίγο πριν την ολοκληρώσω βλέπω το κόστος των μεταφορικών κ αισθάνομαι κάπως.... Αισθάνομαι ότι ειναι κοντά η μέρα που θα ξεπεράσω τα κόμπλεξ....... Χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχ

Καλοφαγωτα man....


Sent from my iPad using Tapatalk

χεχε κ γω καπως ετσι ημουν το σκεφτομουν καιρο...

αν θελεις να σε βοηθησω να ξεπερασεις καπως το κομπλεξ θα σου πω οτι στο φιναλε αν τα παρεις ολα αυτα ξεχωριστα κιτρουλινες αλανινες bcaa κτλ
δεν εχει κ μεγαλη διαφορα ..;)

mazas
09-07-14, 19:26
85665

zisis.z
10-07-14, 12:43
85665

mazas ξεχασες να γραψεις τι βλεπουμε,αυτη ειναι η πρωτεινη η prozis η αγευστη? η combat powder σε τι γευση την πηρες και αυτο το μπουκαλακι ειναι το σιρόπι για γευση που βαζουμε σε ροφήματα,γλυκά,γιαουρτι και παγωτα?

mazas
10-07-14, 14:04
Γκαβος εισαι ρε τοτις, δε βλεπεις :P η combat powder ειναι γευση cookies (απολαυστικη γευση) του πορτογαλλου ειναι η καινουρια που εβγαλε η prime με κρεατινη, το σιροπι ειναι γευση blueberry

mazas
10-07-14, 14:26
Το super pump ειναι με γευση φραουλα ακτινιδιο και ξεχασα να πω πως η prime ειναι αγευστη

zisis.z
10-07-14, 14:34
Το super pump ειναι με γευση φραουλα ακτινιδιο και ξεχασα να πω πως η prime ειναι αγευστη

Λεφτα να υπαρχουν και να μπορουμε να ψωνιζουμε ανετα....Μια χαρα ολα,καλοφαγωτα.;)

andreas x
11-07-14, 19:17
πες τς μου κ εμενα βρε παιδια απο πιο σιτε τα περνεται αυτα τα προιοντα ενδιαφερομαι

KARAOLANIS
11-07-14, 19:35
85704

sl8
11-07-14, 23:29
πες τς μου κ εμενα βρε παιδια απο πιο σιτε τα περνεται αυτα τα προιοντα ενδιαφερομαι

Εγώ προσωπικά βιταμίνες και μέταλλα βρίσκω σε τιμές πολλές φορές λιγότερο κι απτο μισό σε σύγκριση με Ελλάδα στο amazon Αγγλίας. Θέλει όμως ψάξιμο να βρεις τον αντίστοιχο seller. Π.χ. Ωμεγα 3 της now foods αν στην Ελλάδα τα 90 softgels κοστίζουν ** ευρώ στο amazon τα έχω βρει ** ευρώ τη συσκευασία των 180 softgels. Ελλάδα=ξεφτίλα δηλαδή.

sobral
12-07-14, 10:44
Σου κάλυψα εγώ τις τιμές που έγραψες. Είναι κανόνας του φόρουμ να μην αναφέρονται τιμές, γιατί τη δεδομένη στιγμή να κάνουν τόσο κ μία άλλη φορά αργότερα να είναι διαφορετικές. Οπότε καλύτερα να μην υπάρχουν. Σόρρυ φίλε. :toast:

sl8
12-07-14, 12:27
Σου κάλυψα εγώ τις τιμές που έγραψες. Είναι κανόνας του φόρουμ να μην αναφέρονται τιμές, γιατί τη δεδομένη στιγμή να κάνουν τόσο κ μία άλλη φορά αργότερα να είναι διαφορετικές. Οπότε καλύτερα να μην υπάρχουν. Σόρρυ φίλε. :toast:

Κανένα πρόβλημα φίλε :thumbup:

beefmeup
12-07-14, 12:59
ας ανεβασω μια κ γω,με κατι ψιλα που εχω συν κατι αλλα που ειναι για δοκιμη στο αμμεσο μελλον..
δεν εβαλα μεσα κατι ξεχωριστες βιταμινες c κ ολο το στοκ πρωτεινης που εχω αλλα ουσιαστικα ειναι η whey απο το myp που ειναι στην φωτο κ περνω κ την καζεινη της go nutrition που την εχω σε αλλο κουβα..
ειναι λιγκο κουνημενο το φωτο..:turtle:
ενα μικρο κουτακι που δεν δειχνει καλα ειναι το massularia της ΑΙ.

85733

andreas x
12-07-14, 18:48
Σευχαριστω spyro για την απαντηση, αυτο το μπουκαλι με το συροπι απο απου μπορω να το παρω?

madx
13-07-14, 14:38
85761

Να και τα δικά μου συμπληρώματα τα όποια δεν τα έχω πάρει όλα από μια παραγγελία αλλά τα έχω πάρει σταδιακά . Λοιπόν Impact whey γεύση chocolate caramel πολύ καλή . C4 Cellucor γεύση Pink Lemonade επίσης απίστευτη γεύση αλλά και σαν προ-εξασκητικο άριστο .MusclePharm Combat Powder γεύση βανίλια . 3 φακελάκια Amino1 cherry lime δεν τα έχω δοκιμάσει ακόμη ήταν δώρο όπως και οι 3 Quest bars(Chocolate Peanut Butter, Strawberry Cheesecake , Chocolate Brownie) μαζί με το πακέτο Quest Bars γεύση Chocolate Cookie Dough και Creatine Monohydrate Dymatize

Zorba_The_Freak
13-07-14, 19:36
Έτοιμοι για όταν γυρίσουμε από τις διακοπές με τη γυναίκα μου GiwtaP... :)
http://img.tapatalk.com/d/14/07/14/agy3uma6.jpg

MoBiLe SPeaKiNG...

sl8
13-07-14, 22:07
Πω ρε φίλε με τόσα προιόντα NOW εγώ νόμιζα οτι είμαι υπερβολικός. Είσαι ο ήρωάς μου Χαχαχα

ArgoSixna
13-07-14, 22:16
Eλπιζω παραγγελιες απο εξωτερικο ..

Μπορει να φαινονται πολλα , αλλα ειναι τοσο λιγα αν το σκεφτεις! Καλες επιλογες :thumbup:

Zorba_The_Freak
13-07-14, 23:25
Εννοείται όλα από το εξωτερικό...

Μου αρέσει η Now, οικονομική και αρκετά καλή από ότι διαβάζω εδώ μέσα...

MoBiLe SPeaKiNG...

ktm620
14-07-14, 18:13
+1 για την Now , καλη ποιότητα και οικονομική - από εξωτερικό εννοείται... -

andreas x
14-07-14, 19:23
θα μου πει καποιος απο που μπορω να παρω αυτο το σιροπι στο γυαλινο μπουκαλι?

djroof
14-07-14, 21:32
θα μου πει καποιος απο που μπορω να παρω αυτο το σιροπι στο γυαλινο μπουκαλι?

Η εταιρεία Walden Farms έχει με 0 calories διάφορα προιόντα... σιρόπια, μαγιονέζες, ντίπ κτλ... ψάξε στον γουγλη ;)

ktm620
15-07-14, 16:45
Το Caramel Dip το περιμένω και εγώ σε λίγες μέρες μπάς και με γλιτώσει από τις ξαφνικές πτώσεις του ζαχάρου :P

ktm620
15-07-14, 16:49
Να εμπλουτίσω και εγώ την γκάμα της Νow και λοιπών με την καλοκαιρινή μου συλλογή... - εκτός του Battle Fuel αυτό θα μπεί από Σεπτέμβρη! -

andreas x
15-07-14, 19:29
Σας ευχαριστω για την αμεση απαντηση

spyros!
15-07-14, 19:44
Η εταιρεία Walden Farms έχει με 0 calories διάφορα προιόντα... σιρόπια, μαγιονέζες, ντίπ κτλ... ψάξε στον γουγλη ;)

Μια ερωτηση,απο εδω(ελλαδα) μπορουμε να βρουμε κατι παραμφερι?

SOSTARAS
15-07-14, 20:10
λιγο απο ολαααααα ;););););)

leftko
16-07-14, 00:43
Μια ερωτηση,απο εδω(ελλαδα) μπορουμε να βρουμε κατι παραμφερι?
Αν δεν κάνω λάθος έχουν τα xtr.

spyros!
16-07-14, 14:19
Αν δεν κάνω λάθος έχουν τα xtr.

Θα περασω μια βολτα και βλεπουμε,σε ευχαριστω:thumbup:

Metalhead|T|
26-07-14, 12:26
86101 κάτι ψιλά,που χρειαζόμουν :welcome:

RAMBO
26-07-14, 12:35
Η ΟΝ τι επαθε και αντιγραφει τις συσκευασιες της MP...

sl8
26-07-14, 15:14
Η ΟΝ τι επαθε και αντιγραφει τις συσκευασιες της MP...

Χμ.....

zisis.z
26-07-14, 15:48
Η ΟΝ τι επαθε και αντιγραφει τις συσκευασιες της MP...


Αυτη την πρωτεινη την εβγαλαν για την ευρωπαικη αγορα οπως και κατι νεες σοκολατες που εβγαλε η ON (λογο κρισης,επειδη ο κοσμος εχει στραφει σε πιο φθηνα προιοντα)....... ***παντος αυτο που γραφετε συνεχεια MP σημαινει Muscle Pharm και ειναι αναγνωρισμενο πουθενα δεν βγαινει με MP οπου και να γραψεις στο google η MyProtein, ειναι λαθος συντομευση....

sl8
26-07-14, 18:44
Η ΟΝ τι επαθε και αντιγραφει τις συσκευασιες της MP...

Τώρα μένει να αντιγράψει και τις τιμές της.

sobral
26-07-14, 20:04
Αυτη την πρωτεινη την εβγαλαν για την ευρωπαικη αγορα οπως και κατι νεες σοκολατες που εβγαλε η ON (λογο κρισης,επειδη ο κοσμος εχει στραφει σε πιο φθηνα προιοντα)....... ***παντος αυτο που γραφετε συνεχεια MP σημαινει Muscle Pharm και ειναι αναγνωρισμενο πουθενα δεν βγαινει με MP οπου και να γραψεις στο google η MyProtein, ειναι λαθος συντομευση....

πρώτα βγήκε η MyProtein κ πολύ αργότερα η Musclepharm. Και αν μπεις σε αγγλικά φόρουμς εδώ κ χρόνια ως MP ξέρουν την Myprotein.

zisis.z
26-07-14, 20:10
πρώτα βγήκε η MyProtein κ πολύ αργότερα η Musclepharm. Και αν μπεις σε αγγλικά φόρουμς εδώ κ χρόνια ως MP ξέρουν την Myprotein.

Nαι το ξερω οτι βγηκε πιο πριν αλλα το google αναγνωριζει σαν MP την MusclePharm......γραψε στο google MP η MP supplements,την musclepharm θα σου βγαλει....:toast:

sobral
26-07-14, 21:11
Nαι το ξερω οτι βγηκε πιο πριν αλλα το google αναγνωριζει σαν MP την MusclePharm......γραψε στο google MP η MP supplements,την musclepharm θα σου βγαλει....:toast:

ναι οκ αλλά το google δεν είναι δείκτης και λειτουργεί έτσι λόγω δημοσιότητας της Musclepharm. Η εταιρία είναι αμερικάνικη κ πολύ μεγαλύτερη από την Myprotein, γι αυτό κ την βγάζει πρώτη. Όμως το google δεν είναι λόγος για να μας πεις πως είναι λάθος το MP για την Myprotein. Μπες σε όλα τα αγγλικά φόρουμ (πάρε το λιγότερο μια 5ετία) κ διάβασε να μας πεις μετά ποια εννοούν με το MP.:toast:

sobral
26-07-14, 21:13
Η ΟΝ τι επαθε και αντιγραφει τις συσκευασιες της MP...

μοιάζει πολύ με PhD επίσης και Myprotein, αλλά αυτό έχει εξήγηση.;) Δώσε μου λίγες μέρες να επιβεβαιώσω κάτι κ θα σου πω φίλε Ράμπο.

Chaz
27-07-14, 16:46
86112

Christos100
29-07-14, 04:11
Ειναι κανεις για παραγγελια απο Αγγλια (MP)? :green:

No Fear
30-07-14, 07:23
Nατο και το Frenzy,το ειχαμε χασει αυτο!

andreasaxo
30-07-14, 16:16
86223

Στο μαύρο κουτί είναι 2 κιλά Whey Protein 80 της ''Protein Works'' γεύση μπανάνα, απλά φοβερή

kazos_GR
31-07-14, 15:47
86248:lift2hand:

beefmeup
31-07-14, 16:22
ψαγμενα ολα:thumbup:

Grigoris Tsiaousis
03-08-14, 21:45
86101 κάτι ψιλά,που χρειαζόμουν :welcome:

Αυτό το ***** τι λεει φιλε;; Ειναι καλο;;; Ποσο κοστιζουν τα μεταφορικα του;;;

zisis.z
04-08-14, 20:08
http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=86315&stc=1
Πρωτεινη της musclepharm combat powder σε γευση μπισκοτο και μπανανα,η γευση με το μπισκοτο απλα κορυφαια σε γευση μου τελειωνει κανα 2 μ3 3 σκουπ θα εχει ακομα την μπανανα την πηρα σημερα την δοκιμασα πριν λιγο που γυρισα απο το γυμναστηριο ειναι και αυτη πολυ καλη,η κρεατινη ειναι της mutant μου δουλευει αρκετα καλα θα την ξαναπροτιμουσα ανετα.....

MPOZ
07-08-14, 13:20
για τα προιοντα της μιουταντ εχω ακουσει πολυ καλα λογια,θα την προτιμησω στο μελλον:thumbup:

Ίων Δραγούμης
07-08-14, 19:47
Άλλη μια παραγγελία.. :green:

86373

No Fear
07-08-14, 20:55
Βλεπω ψωνιζεις και εσυ πρωτεινη απο MP.Εως τωρα η επιλογη μου ηταν μονο αγευστη με flavdrops και γευση σε σκονη.
Οταν ξεστοκαρω λεω να παρω impact whey με γευση,εχω δοκιμασει μονο chocolate nut η οποια μπορω να πω πως ηταν καλη.
Απο γευσεις,αν παιρνεις,ποιες προτιμας για να τις εχω στα υποψην?

Ίων Δραγούμης
07-08-14, 21:38
Είμαι της φράουλας φανατικός. Η μπανάνα της impact blend είναι σαν άγευστη (τέρμα ελαφριά). Στην ίδια φόρμουλα το βατόμουρο δε μου άρεσε,ενώ κλασσικά η φράουλα ήταν αρκετά επιτυχημένη. Επίσης η φράουλα στη total milk and whey πολύ καλή. Τώρα επέλεξα την impact whey deluxe &όποτε την ανοίξω θα γράψω εντύπωση.
Η βανίλια μια δόση που είχα πιει δεν ήταν κακή (στην total milk and whey).

gymele
07-08-14, 21:45
Natural Chocolate με κρυο νερο = Milko !!

Mikekan
07-08-14, 22:18
Οι τρεις τελευταίες πεντακιλες που εχω παίρνει ήταν βανίλια. Δεν τη βαριέσαι με τιποτα.

No Fear
08-08-14, 07:14
Παλικαρια ευχαριστω για τις απαντησεις.Ξεχασα να αναφερω πως εχω δοκιμασει επισης σε isolate smooth chocolate,αν θυμαμαι καλα,και ηταν μαι χαρα.
Οσο ναναι η αγευστη με τα συμπληρωματα γευσης κουραζει και πιστευω πως οι ετοιμες με γευση αξιζουν τον κοπο.
Αν πας να δεις τις γευσεις στην impact whey σου βγαζει ενα κατεβατο,οποτε τι να πρωτοεπιλεξεις?

zisis.z
08-08-14, 15:57
για τα προιοντα της μιουταντ εχω ακουσει πολυ καλα λογια,θα την προτιμησω στο μελλον:thumbup:

Μια χαρα εταιρεια ειναι η mutant απο την κρεατινης της ειμαι ευχαριστημενος, αλλα ακομα περισσοτερο ευχαριστημενος ειμαι απο την πρωτεινη της muscle pharm την combat powder,επινα την cookies οπως ειπα που θεωρω απο τις πιο δυνατες σε γευση και τωρα πηρα σε γευση μπανανα την πρωτη φορα που την δοκιμασα μου αρεσε αρκετα αλλα απο την δευτερη και τριτη φορα ξετρελαθηκα,εχει μια γευση σαν τρως φρουτοκρεμα μπανανα μαλλον και για αυτο η muscle pharm την ονομαζει banana cream και οχι απλα μπανανα,πολυ πλουσια γευση......Και μου καθετε και πολυ καλα στο στομαχι δεν εχω ουτε αερια ουτε τιποτα.Ξερεις οταν μια πρωτεινη σου φερνει πολλα αερια ειναι δειγμα οτι δεν σου καθετε καλα και δεν δουλευει σωστα και πρεπει να κοιταξεις καποια αλλη μετα.

sobral
08-08-14, 19:45
για τα προιοντα της μιουταντ εχω ακουσει πολυ καλα λογια,θα την προτιμησω στο μελλον:thumbup:

δεν την λες κ από τις πιο ποιοτικές του χώρου...ειδικά στις πρωτείνες της.

andreas x
09-08-14, 14:02
ξερει κανενασ αν μια πρωτεινη μπορει να σου δημιουργηση δυσκυλιοτητα κ για πιο λογο?

panakos
09-08-14, 14:12
Δυσκοιλιότητα δεν σου προκαλεί φίλε μου η πρωτεΐνη...
Ίσως με την διατροφή σου να υπάρχει κάποιο θέμα δυσκοιλιότητας

Mikekan
09-08-14, 19:30
Γενικά διατροφή με πολλή πρωτεινη και με τάσεις μονοφαγίας μπορει να προκαλέσει δυσκοιλιότητα. Ανέβασε τη πρόσληψη φυτικών ινών και βαλε και λιγο ελαιόλαδο στη διατροφή σου για αρχή.

reignman007
10-08-14, 16:39
ψαγμενα ολα:thumbup:

Τι ειναι το καθε ενα?

andreas x
11-08-14, 12:23
Καλημερα τελικα επιδη ειμουνα σκασμενος απο το εντερο πηρα φυλλα αιγυπτου που ειναι ενα κ ενα για την δυσκιλιοτητα κ καθαρισα εντελως,θα πρωσεξω απο δω κ περα την διατροφη μου καλυτερα για να δω τη συμβενη τελικα.μρωρει καποιος να μου πρωτεινη καποους λυποδιαλητες κ πολυβιταμινες?

GEOP13
22-08-14, 10:55
Στην πρώτη φωτογραφία βλέπουμε τι περίπου έτρεξα χειμώνα 13-14
Στη δεύτερη καλοκαίρι 14
Στην τελευταία, ολόφρεσκη παραγγελία που μόλις παρέλαβα για να είμαστε έτοιμοι για τον χειμώνα. Winter is coming :P:P:P

867198672186722

liveris
22-08-14, 13:58
αυτο το tribulus τι το θελες?

GEOP13
22-08-14, 14:55
αυτο το tribulus τι το θελες?

είναι μαγικόοοοοοοο :shock: :shock: !!!

ArgoSixna
22-08-14, 15:17
Kατεβαινεις νοεμβρη σε αγωνες? :turtle::turtle:

Pappous45
22-08-14, 16:00
Παιδια λεω να παραγγειλω ΜΡ , ανοιξα λογαριασμο στο σαιτ τους ολα οκ, απλως να ρωτησω οσους εχουν παραγγειλει 2 πραγματα,
1) ερχεται με τα ΕΛΤΑ οπως οι παραγγελιες απο το Βοτανο?
2) υπαρχει περιορισμος οπως απο αμερικη στα κιλα που ερχονται η μπορεις να παρεις με την μια 10 κιλα ας πουμε?
Ευχαριστω

leftko
22-08-14, 16:08
1)Από αυτούς φεύγει με dpd και Θεσσαλονίκη το παίρνει η acs και στο φέρνει σπίτι.
2) όχι δεν υπάρχει περιορισμός. Το πολύ πολύ να σου έρθουν σε δύο δεματα. Αν και νομίζω ότι πρόσφατα κάτι είδα για 32κιλα (αλλά στο bulkprotein νομίζω ). Τελωνείο δεν έχεις να φοβάσαι, αν αυτό είναι που σκέφτεσαι. (ευρωπαϊκή ένωση )

Tip: όταν στο σιτε της Dpd δεις ότι είναι Θεσσαλονίκη, μπορείς να πάρεις τηλέφωνο στην acs και να τους πεις να σου πουν τον κωδικό του δέματος της acs

Pappous45
22-08-14, 16:15
1)Από αυτούς φεύγει με dpd και Θεσσαλονίκη το παίρνει η acs και στο φέρνει σπίτι.
2) όχι δεν υπάρχει περιορισμός. Το πολύ πολύ να σου έρθουν σε δύο δεματα. Αν και νομίζω ότι πρόσφατα κάτι είδα για 32κιλα (αλλά στο bulkprotein νομίζω ). Τελωνείο δεν έχεις να φοβάσαι, αν αυτό είναι που σκέφτεσαι. (ευρωπαϊκή ένωση )

Σε ευχαριστω πολυ φιλε!

Ίων Δραγούμης
22-08-14, 16:27
Αν μένεις Ελλάδα (ή εντός Ε.Ε.) δεν υπάρχει περιορισμός στα κιλά. Από Αγγλία προς Αμερική δε ξέρω (γιατί αν θυμάμαι καλά ζεις ή ζούσες Αμερική).

leftko
22-08-14, 16:33
Αν μένεις Αμερική, θα παραγγειλεις απ το αμερικανικό site και δεν έχεις θέμα. Φεύγουν από Σικάγο.

Pappous45
22-08-14, 16:38
Αν μένεις Ελλάδα (ή εντός Ε.Ε.) δεν υπάρχει περιορισμός στα κιλά. Από Αγγλία προς Αμερική δε ξέρω (γιατί αν θυμάμαι καλά ζεις ή ζούσες Αμερική).

Αμερικη ζω αλλα ειμαι εδω και περιπου δυο χρονια στο πηγαινε ελα με περισσοτερο διαστημα στην Ελλαδα λογω του αδερφου μου, εχει καρκινο και ηρθα μολις το εμαθα να τον βοηθησω γιατι δεν ειχαν να του δωσουν ουτε φαρμακα με καποια προβληματα που ειχαν τα νοσοκομεια, τωρα θελω να παρω 15 κιλα περιπου και καποια αλλα προιοντα για νατα εχει και ο ανηψιος μου και θα πινει και ο παππους :)

Pappous45
22-08-14, 16:48
Αν μένεις Αμερική, θα παραγγειλεις απ το αμερικανικό site και δεν έχεις θέμα. Φεύγουν από Σικάγο.

Σικαγο? Οταν γυρισω θα το θυμαμαι, εκει μενω :thumbup:
Αν και εκει τα συμπληρωματα ειναι πολυ πιο φθηνα απο τα αισχη που βλεπω εδω στις τιμες :shock:

leftko
22-08-14, 16:50
http://us.myprotein.com/customer-services/delivery-information.list :)

Pappous45
22-08-14, 16:57
http://us.myprotein.com/customer-services/delivery-information.list :)

Ευχαριστω, θα το χαζεψω τωρα

zisis.z
22-08-14, 17:19
Ευχαριστω, θα το χαζεψω τωρα

Συγνωμη φιλε μου μενεις αμερικη(στον παραδεισο των συμπληρωματων) και σκεφτεσαι να παρεις την my protein bulk πρωτεινη δηλαδη.....Μακαρι να ζουσα εγω αμερικη,εδω οποτε ανεβαινω για δουλειες ερχομαι με ενα καρο συμπληρωματα.....:)Στην αμερικη περνεις πολυ ευκολα ενα κουτι τον 5lb απο μεγαλη εταιρια μονο με 35-40 το πολυ ευρω,χωρις να αναγκαστεις να δωσεις μαζεμενα κατι 250ευρω κατι 300ευρω κτλ για να καταφερεις να το παρεις φθηνα,το μισω αυτο μου αρεσει να τα περνω ενα ενα τα συμπληρωματα μου και μολις τελειωσει παω σε αλλο,αλλη μαρκα αλλη γευση να κανω οτι γουσταρω........

zisis.z
22-08-14, 17:45
Αμερικη ζω αλλα ειμαι εδω και περιπου δυο χρονια στο πηγαινε ελα με περισσοτερο διαστημα στην Ελλαδα λογω του αδερφου μου, εχει καρκινο και ηρθα μολις το εμαθα να τον βοηθησω γιατι δεν ειχαν να του δωσουν ουτε φαρμακα με καποια προβληματα που ειχαν τα νοσοκομεια, τωρα θελω να παρω 15 κιλα περιπου και καποια αλλα προιοντα για νατα εχει και ο ανηψιος μου και θα πινει και ο παππους :)

Mολις τωρα ειδα αυτο το μηνυμα Pappous45,ευχομαι να πανε τα πραγματα ολα οπως τα θελετε και να ειναι περαστικο.......

Pappous45
22-08-14, 22:05
Mολις τωρα ειδα αυτο το μηνυμα Pappous45,ευχομαι να πανε τα πραγματα ολα οπως τα θελετε και να ειναι περαστικο.......

Σε ευχαριστω, το ξερω οτι στην αμερικη ειναι φθηνα αλλα ποσα να φερω για τον μικρο? Ασε που θα κουβαλαω, θα του τα παραγγειλω απο εδω για να εχει, του στελνω κανενα δεμα οταν ειμαι εκει με καποια πραγματα που θελει γιατι εκει ειναι πραγματικα φθηνα, υπαρχει φυσικα μεγαλος ανταγωνισμος, σε ευχαριστω και παλι για τις ευχες σου....

djroof
28-08-14, 14:06
86905

Να 'μαι και εγώ για το ξεκίνημα της σεζόν...

Λοιπόν έχουμε και λέμε:

Whey protein γεύση μπισκότο απο Nutrend
Whey protein γεύση βανίλια απο MyProtein (αυτή την πήρα πιο πολύ για διάφορες συνταγές)
2 πακέτα Pancake Mix απο MyProtein χωρίς γεύση
1kg φυστικοβούτυρο απο MyProtein
Xtend με γεύση lime (περιμένω άλλο ένα Kiwi φράουλα)
3 FISH OIL απο MusclePharm
2 ADAM απο ΝΟW
Eleuthero απο NOW
Men's Life Force Multiple απο Source Naturals

Βρήκα κάτι καλές προσφορές μέσα στο καλοκαίρι και τα μάζεψα σιγά σιγά.

Άντε και καλή μας αρχή απο Δευτέρα :weights:

kazos_GR
31-08-14, 21:45
μετα απο 35 ημερες εφτασαν επιτελους!!:weights:
87020

Mikekan
31-08-14, 22:23
ωραίος! Θα σου πρότεινα, caffeine-yohimbine και πρωινό αερόβιο νηστικός!

Αν δεν έχεις ξαναπάρει yohimbine ξεκίνα με ένα cap!!

gymele
31-08-14, 23:14
Αυτα τα pancake φαινοντε ωραια και καλη λυση για πρωι , αλλα δεν υποτιθεται οτι η whey δεν κανει να ζεσταινεται ?

zoulou
31-08-14, 23:36
Οχι δν ισχυει

Nikolas_mk2
01-09-14, 13:40
Η ορογαλακτική πρωτεΐνη είναι ευαίσθητη σε υψηλές θερμοκρασίες αλλά εάν εκτεθεί μαζί με άλλα μακροσυστατικά (λιπαρά,υδατάνθρακες) τότε δεν έχει πρόβλημα.

zisis.z
22-09-14, 14:24
Ηρθε σημερα και η παραγγελια μου εκανε 9 μερες....Ναι ξερω οτι θα κανει μεγαλη εντυπωση η επιλογη πρωτεινης που εκανα γιατι ειναι γνωστο οτι ειμαι φαν των γευσεων στις πρωτεινες για οσους με εχουνε παρακολουθησει στο φορουμ...αλλα επειδη πινω συνεχομενα ουτε και εγω θυμαμαι πλεον ποσο καιρο πρωτεινη ειπα να σταματησω για ενα διαστημα, αλλα τελικα χλωμο δεν μπορω να σταματησω κιας κανω και πολυ καλη διατροφη γιατι πρωτεινη πινω μονο μια φορα την ημερα.Οποτε σκεφτηκα να παρω μια αγευστη που δεν εχει τιποτα απο προσθετα,την συγκεκριμενη την ειχα δοκιμασει και μου αρεσε για αγευστη πινοτανε πολυ ανετα,τωρα βεβαια θελω να δω πως θα μου κατσει στο καθημερινο γιατι την μια φορα που πινω πρωτεινη ειναι μετα το γυμναστηριο,οποτε σε καμια εβδομαδα θα γραψω μια πιο ολοκληρωμενη και σωστη αποψη για την συγκεκριμενη γευση και πρωτεινη.....;):) Καταφερα και την πηρα με 20% εκπτωση και δωρο το σεικερ,ετσι καπως συμφερει γιατι για μικρες παραγγελιες Κατω απο 20% δεν θα συμφερε η αν ητανε με γευση γιατι στο myprotein ειναι πολυ ακριβα τα εξοδα αποστολης.......

87546 87547

karpoutzidis
23-09-14, 12:30
87577να και τα δικά μου


Sent from my iPhone using Tapatalk

panakos
24-09-14, 13:45
http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=87617&stc=1

panakos
24-09-14, 13:46
συγνωμη για το διπλο μνμ αλλα το πισι μου τα επαιξε λιγο...ααυτα ειναι τα δικα μου συμληρωματα αυτην την περιοδο!:green:

Metalhead|T|
24-09-14, 20:00
Πολεμοφόδια 87629

zisis.z
24-09-14, 20:10
Πολεμοφόδια 87629

Kαλοφαγωτα....η συγκεκριμενη πρωτεινη αρκετα καλη και μαλιστα βγηκε και καινουργια εκδοση στην οποια ειναι απαλαγμενη τελειως απο χοληστερινη μιας και ητανε το μονο ελατωμα που μπορουσε να βρει καποιος περιεργος η πολυ απαιτητικος.Να σε ρωτησω κατι φιλε στην συγκεκριμενη πρωτεινη εχει πανω στην σακουλα το γνωστο πινακακι με τις ποσοτητες πρωτεινης κτλ,γιατι στην myprotein δεν εχει?απο περιεργια ρωταω.....

Metalhead|T|
24-09-14, 20:20
αναγραφει κανονικα φίλε απο πισω...οχι ακριβως πινακακι αλλα τα λεει ,το ενα κατω απο το αλλο :toast:

zisis.z
24-09-14, 20:25
αναγραφει κανονικα φίλε απο πισω...οχι ακριβως πινακακι αλλα τα λεει ,το ενα κατω απο το αλλο :toast:

Μπραβο τους, λεπτομερια αλλα εγω θελω να γραφει,εκανα παραπονα στην myprotein και μου απαντησαν οτι εχουνε σκοπο να ξεκινησουνε να το βαζουνε το πινακακι γιατι το εχουνε ζητησει αρκετοι πελατες για να δουμε(τελικα ειναι πολλοι οι περιεργοι σαν εμενα,δεν ειμαι μονος μου:)).Η συγκεκριμενη που πηρες παντος στην αγορα απο Ελλαδα δεν εχει αντιπαλο οσον αφορα την τιμη της και χωρις επιπλεον λεφτα αποστολης.....

liveris
24-09-14, 20:55
αυτο θα ειναι το στακ για τον χειμωνα

87630

sobral
24-09-14, 21:30
αυτο θα ειναι το στακ για τον χειμωνα

87630

:clap::clap: Τζίμης!!

Metalhead|T|
25-09-14, 00:56
Μπραβο τους, λεπτομερια αλλα εγω θελω να γραφει,.....

στο αναλογο θέμα-αξιολόγηση,ανάρτησα μια φωτό που απεικονίζει το πινακάκι ;)

Alekasas
25-09-14, 10:22
Χθες το απογευμα μου ηρθε η πραματια μου. Παραγγελια απο το e-shop του bodydulding. Σε μια μερα που τα παραδωσανε με δωρεαν μεταφορικα + σεικερακι και δειγματακι preworkout :thumbup:

Αρχιζουμε σοβαρα τωρα :)
87638

vaggan
25-09-14, 12:56
αυτο θα ειναι το στακ για τον χειμωνα

87630τι παιζει εδω τι και τι?τι μαρκα ειναι αυτη πρωτη φορα την βλεπω

Metalhead|T|
25-09-14, 13:04
σειρα συμπληρωμάτων απο τον jim stoppani :welcome:

No Fear
25-09-14, 14:32
αυτο θα ειναι το στακ για τον χειμωνα



Καλοφαγωτα!Περιμενουμε εντυπωσεις απο ολα!Να φανταστω πως ηρθαν απο Αμερικη μεσω Ολλανδιας?


Χθες το απογευμα μου ηρθε η πραματια μου. Παραγγελια απο το e-shop του bodydulding. Σε μια μερα που τα παραδωσανε με δωρεαν μεταφορικα + σεικερακι και δειγματακι preworkout :thumbup:

Αρχιζουμε σοβαρα τωρα :)


Το Mr.Hyde το αγαπημενο μου προεξασκητικο,αυτο με το γερανιο ομως.Ελπιζω να σου δουλεψει!:thumbup:

Alekasas
25-09-14, 14:37
Καλοφαγωτα!Περιμενουμε εντυπωσεις απο ολα!Να φανταστω πως ηρθαν απο Αμερικη μεσω Ολλανδιας?



Το Mr.Hyde το αγαπημενο μου προεξασκητικο,αυτο με το γερανιο ομως.Ελπιζω να σου δουλεψει!:thumbup:


Απο οτι ρωτησα τα παιδια ειναι η Αμερικανικη εκδοση με Yohimbe μεσα. Θα το δοκιμασω σημερα και θα πω εντυπωσεις. Η πρωτεινη παντως την εχω δοκιμασει ηδη. Φοβερη!

andreas x
25-09-14, 21:10
Καλησπερα θελω να παραγειλω μερικα πραγματα απο την my protein μηπωσ ξερεται ποσες μερεσ κανουν να ερθουν κ πως πληρονουμε?

Mikekan
25-09-14, 21:19
9-10 μέρες και πληρώνεις με χρεωστική-πιστωτική!

liveris
25-09-14, 21:55
τι παιζει εδω τι και τι?τι μαρκα ειναι αυτη πρωτη φορα την βλεπω

ε βαγγο αφου δεν παιρνεις τπτ τελευταια εχεις μεινει πισω..:P


no fear

thnks ..οι εντυπωσεις μου ειναι θετικοτατες απο τα πρε κ ποστ που παιρνω το τελευταιο διμηνο..την πρωτεινη θα την δοκιμασω μολις τελειωσω αυτην που παιρνω τωρα..:thumbup:
νομιζω μεσω γερμανιας ερχονται..

Predator1995
29-09-14, 13:18
87744

το στακ μου για τον ογκο για να δουμε :) :weights:

ArgoSixna
29-09-14, 15:00
Βcaa στον ογκο , ωραια επιλογη :thumbup:

Predator1995
29-09-14, 15:06
γενικα ψαχνωμουν για αμινοξεα :thumbup: θα βοηθησουν αρκετα πιστευω :weights:

dio32
29-09-14, 15:19
Βcaa στον ογκο , ωραια επιλογη :thumbup:

ε ποιο πολυ σε περιοδο γραμμωσης δεν πανε?για αποθεραπεια?

Nikolas_mk2
29-09-14, 15:20
Ειρωνικό ήταν βρε αγόρι μου,τι τα θες τα αμινοξέα στον όγκο....Επένδυσε τα λεφτά σου σε κάτι πιο χρήσιμο ;)

Predator1995
29-09-14, 15:59
οπως τι να επερνα??? :unsure:

kazos_GR
29-09-14, 16:26
μάλλον δεν λεει για συμπλήρωμα γενικα μιλαει!

ArgoSixna
29-09-14, 16:30
Καφεινη , κρεατινη , β αλανινη ωμεγα

Nikolas_mk2
29-09-14, 16:44
^ +1 (Ίσως και καμιά βιταμίνη)

Βασικά Κρεατίνη θα έλεγα ως το πιο τίμιο και χρήσιμο συμπλήρωμα - μετά και απο τη whey εφόσον βέβαια τρως αρκετά.

Απο αμινοξέα αν θες οπωσδήποτε κάτι,το πιο χρησιμο για την φαση της υπερθερμιδικής ειναι η σκετη Λευκίνη μέσα στο σεικερ μετα την προπ. ;)

Predator1995
29-09-14, 16:49
μαλιστα φενετα δεν εκανα τοσο καλη επιλογη :unsure:

ArgoSixna
29-09-14, 18:49
Κοιτα πεταμενα λεφτα δεν ειναι οπότε ολα κουλ. Απλα αλλη φορα θα ξερεις να προτιμησεις κατι αλλο

Αλεξανδρος Κυπρος
03-10-14, 21:58
87851 ελα η καλυτερη ετειριααα

gspyropo
04-10-14, 07:19
87856

βαζω και εγω το στοκ μου

stone garden
04-10-14, 10:43
που βρηκες craze φιλε? :P:P:P

vaggan
13-10-14, 16:03
http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=88198&stc=1

τα δικα μου απο το e shop το σεικερ και τα φακελακια δωρο. 148 ευρω στοιχησαν τα συμπληρωματα πραγματικα τα παιδια ειναι πολυ εξυπηρετικα και επειδη ειχαμε μια ασυννενοησια με την πρωτεινη που ζητησα αρχικα και ηταν εκτος στοκ αλλα δεν ειχαν ενημερωσει στο e shop μου κοψανε πεντε ευρω απο την σχετικα ακριβοτερη invictus που μου προτειναν σαν εναλακτικη.θα τους τιμησω και στο μελλον αναλυτικα review θα γραψω ξεχωριστα στην κατηγορια του εκαστωτε συμπληρωματος τοσο στα κυριως συμπληρωματα οσο και στα δειγματακια:welcome:

Polyneikos
13-10-14, 19:50
http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=88198&stc=1

τα δικα μου απο το e shop το σεικερ και τα φακελακια δωρο. 148 ευρω στοιχησαν τα συμπληρωματα πραγματικα τα παιδια ειναι πολυ εξυπηρετικα και επειδη ειχαμε μια ασυννενοησια με την πρωτεινη που ζητησα αρχικα και ηταν εκτος στοκ αλλα δεν ειχαν ενημερωσει στο e shop μου κοψανε πεντε ευρω απο την σχετικα ακριβοτερη invictus που μου προτειναν σαν εναλακτικη.θα τους τιμησω και στο μελλον αναλυτικα review θα γραψω ξεχωριστα στην κατηγορια του εκαστωτε συμπληρωματος τοσο στα κυριως συμπληρωματα οσο και στα δειγματακια:welcome:


Περιμένουμε εντυπώσεις, ειδικά την Invictus την έχω βάλει στο μάτι για δοκιμη;)

vaggan
13-10-14, 20:36
θα γραψω αναλυτικα για ολα κωστα:toast:

zoulou
14-10-14, 10:26
Moλις παρελαβα!
88208

stone garden
14-10-14, 10:56
σα το χημειο του κρατους θα γινει το στομαχι σου με τοσο ανιμαλ :P

ArgoSixna
14-10-14, 11:26
Γιατι το λες αυτο stoned? :unsure::unsure:

ArgoSixna
14-10-14, 11:27
Ωπα , δεν ανεβηκε. 48 χαπια την μερα :shock::shock:

88209

stone garden
14-10-14, 11:40
ολα μια συνηθεια ειναι για να πω την αληθεια το χω κανει και εγω στο παρελθον , απλα μετα απο καποια στιγμη με τοσα χαπια ενιωθα λες και ημουνα αρρωστος :unsure:

zoulou
14-10-14, 13:39
Οντως εχει αρκετα χαπια. Θα τα βαζω πεντε πεντε! :P

ArgoSixna
14-10-14, 13:57
Μα πρεπει να εισαι αρρωστος για να τρως τοσα χαπια :shock:

SotosTheBoss
14-10-14, 14:59
Παντελή τα 2 στην ακρη δεξια ειναι cuts τα αλλα στα αριστερά;


Sent from my iPhone using Tapatalk

ArgoSixna
14-10-14, 17:57
pak omega(ή flex??) και cuts

Καλυτερα να πας στην "σκοτεινη πλευρα" παρα να παρεις την σειρα της animal με τοσα χαπια :turtle::turtle:

**Δεν ειναι δικα μου Σωτο, δεν χρησιμοποιω συμπληρωματα

GEOP13
17-10-14, 11:48
Νιου αραιβαλς...
88271

andreasaxo
17-10-14, 17:55
Νιου αραιβαλς...
88271

Τι ειναι το πανω αριστερα;

beefmeup
17-10-14, 18:04
κοτοπουλο σε σκονη:P

αμα βρω κ πατατες φουρνου σε σκονη εχω ολοκληρωθει σαν αντρας:green:

kazos_GR
17-10-14, 18:07
οταν βρω εγω γαλακτομπουρεκο σε σκονη τοτε κατι γινετε:P

andreasaxo
17-10-14, 19:00
κοτοπουλο σε σκονη:P

αμα βρω κ πατατες φουρνου σε σκονη εχω ολοκληρωθει σαν αντρας:green:

Πλακα μου κανεις τωρα :unsure::unsure:
Ποιο ειναι το πληρες ονομα του συμπληρωματος αυτου;

beefmeup
17-10-14, 19:06
η αληθεια ειναι πως κανω πλακα...:green:
Chicken Protein Carnosine Boost λογικα αυτα ειναι αν κρινω απο τη συσκευασια,αλλα ουσιαστικα ειναι β-αλανινη..δεν ξερω πως τα μπλεξαν με τα κοτοπουλα,αν ειναι αυτο δλδ..:turtle:

andreasaxo
17-10-14, 19:08
η αληθεια ειναι πως κανω πλακα...:green:
Chicken Protein Carnosine Boost λογικα αυτα ειναι αν κρινω απο τη συσκευασια,αλλα ουσιαστικα ειναι β-αλανινη..δεν ξερω πως τα μπλεξαν με τα κοτοπουλα,αν ειναι αυτο δλδ..:turtle:

http://www.proliver.be/nl/chicken-protein-isolate-13.htm

:turtle::turtle::turtle:

beefmeup
17-10-14, 19:10
αλεσμενα κοτοπουλα σε κατασταση πανικου..:jason:

Lainus
17-10-14, 20:44
Πλησιάζουν τα λελέ, το στοκ είναι στο σπίτι έτοιμο, η σεζόν περιμένει!

Τα σακιά είναι: 5kg Isolate, 2.5kg micellar casein και 1kg iBcaa. (την Ultragen την καβάτζωσα από κολλητό που μπήκε πριν ένα μήνα φανταράς! :P)

88281
88282

GEOP13
17-10-14, 21:42
κοτοπουλο σε σκονη:P
Για την ακρίβεια χαποσκονη :shock:


αλεσμενα κοτοπουλα σε κατασταση πανικου..:jason:

beef λες να μου μεταδώσουν τον πανικό τους :P:green:

AlexSk
20-10-14, 22:14
Λοιπον εδω ειναι και τα δικα μουυ :P
Μετα την προπονηση Μονουδρικη Κρεατινη και της μερες ξεκουρασης το πρωι:

88389

40 λεπτακια μετα Whey πρωτεινη:

88390

για πεεε για πεεεε χαχαχα

sobral
22-10-14, 13:52
δεν χρειαζόταν να ανοίξεις καινούργιο θέμα κ ειδικά με τον τίτλο "αξιολόγηση συμπληρωμάτων" γιατί παραπέμπει αλλού, το άλλο θέμα στο κλείδωσα. Η εταιρία six star είναι επιεικώς απαράδεχτη για μένα. Όσο για την κρεατίνη who knows, δεν λέει τίποτα για την προέλευση της κτλ, αν δεν είναι από καμιά Κίνα, όλα καλά, την δουλειά της θα την κάνει.

AlexSk
22-10-14, 15:45
sobral οχι δεν ειναι απο κινα xD . αλλα για την six stars τι λες? δλδ αρνητικα αποτελεσματα? ποιοτητα? ποσοτητα?
αμα χρησιμοποιησω καμια whey πρωτεινη της biotech usa? εσυ ποια μου προτεινεις? θελω μια για γευματα...γτ οτι προλαβαινω τρωω αλλα μεχρι ενα σημειο μετα δυσκολο

sobral
22-10-14, 17:45
sobral οχι δεν ειναι απο κινα xD . αλλα για την six stars τι λες? δλδ αρνητικα αποτελεσματα? ποιοτητα? ποσοτητα?
αμα χρησιμοποιησω καμια whey πρωτεινη της biotech usa? εσυ ποια μου προτεινεις? θελω μια για γευματα...γτ οτι προλαβαινω τρωω αλλα μεχρι ενα σημειο μετα δυσκολο

εννοώ αν προέρχεται η κρεατίνη από κινέζικες πηγές. Αυτό δεν το ξέρει κανείς ούτε εγώ ούτε εσύ μόνο η εταιρία.:green: Ούτε biotech, δεν μου αρέσει καθόλου. Όταν γυρίσω θα σου στείλω γιατί τώρα βιάζομαι. Η Six stars δεν έχει καλή ποιότητα, έχει βγάλει κακά τέστ στο παρελθόν και γενικά η εταιρία είναι ουσιαστικά η παλιά χαζή muscletech με τα τεράστια και άχρηστα μπλέντς στα συμπληρώματα της. Δεν σε ξεχνάω θα σου στείλω πιο βράδυ.

AlexSk
22-10-14, 18:55
να σαι καλα σε ευχαριστω για το χρονο που μου αφιερωνεις :D ... οποτε οταν γυρισεις πες μου μια εταιρεια-μαρκα που προτεινεις ανεπιφυλακτα
μιλαω παντα για whey πρωτεινη σε γευματα

sobral
25-10-14, 19:35
να σαι καλα σε ευχαριστω για το χρονο που μου αφιερωνεις :D ... οποτε οταν γυρισεις πες μου μια εταιρεια-μαρκα που προτεινεις ανεπιφυλακτα
μιλαω παντα για whey πρωτεινη σε γευματα

whey σκέτη δεν κάνει για αντικατάσταση γεύματος, το καταλαβαίνεις πως ένα γεύμα δεν μπορεί να αποτελείται μόνο από πρωτείνη. Τώρα ή θα πας σε ένα έτοιμο ρόφημα με λίγο απ όλα ή θα πάρεις whey και θα την κάνεις εσύ γεύμα προσθέτοντας υλικά όπως βρώμη, φρούτα κτλ.

AlexSk
27-10-14, 14:15
μαλιστα ευχαριστω πολυ... ηδη ειμαι 70 κιλα σταθερος... και οπως παω σηκωνω ολο και πιο πολλα.. βεβαια τελειωσε εχθες η εβδομαδα φορτωματος.. και τωρα παιρνω 2,5-3 γρ κρεατινης... και η διατροφη επισης παει μια χαρα!

PanosDanis
29-10-14, 19:36
88536

Ξεκιναμε με την Scitec nutrition jumbo professional :D
τυχερος που το scoop ηταν στην επιφανεια :banana:

andreasaxo
03-11-14, 16:40
88571

Στο μαύρο κουτί είναι ένα κιλό δεξτροζη, τα πακετάκια animal είναι 12 πακετάκια animal cuts.
Η προτείνη είναι cookies and cream.

zisis.z
06-11-14, 16:37
Hρθε επιτελους η νεα μου παραγγελια της the protein works η νεα πρωτεινη της 80SF+ Σε γευση chocolate silk η αλλη πρωτεινη ειναι της myprotein ειναι αυτη που χρησιμοποιω τωρα (ειναι η αγευστη) ειναι στα τελειωματα της,ανυπομονώ να ξεκινησω την καινουργια δεν θα ξαναπροτιμησω αγευστη ενω ητανε μια χαρα και ημουνα γενικα ευχαριστημενος μετα απο λιγο καιρο σε κουραζει και θες να εχει γευση,εξαλου δεν υπαρχει και λογος να ξαναπαρω αγευστη απο την στιγμη που υπαρχουν πρωτεινες χωρις τεχνιτα αρωματα και χρωματα και διαφορα αλλα περιεργα προσθετα....και αυτος ειναι ο λογος που προτιμησα την νεα μου πρωτεινη την 80SF+ της the protein works η οποια ειναι απαλαγμενη απο ολα αυτα τα προσθετα αλλα εχει και γευση.....Και για τους φαν της εν λογο πρωτεινης να ενημερωσω οτι πλεον ειναι απαλαγμενη τελειως απο χοληστερινη..........;)Μολις την δοκιμασω θα γραψω την αποψη μου στο τοπικ της:)
88696

Fataoulas
09-12-14, 22:07
Ηρθε και για μενα ο Αι Βασιλης. Και μου λεγανε οτι δεν υπαρχει.... :P


89605

Αλεξανδρος Κυπρος
10-12-14, 20:19
89624 απλα..

panakos
10-12-14, 21:20
παιδες συγνωμη γι ατο οφ τοπικ που το ρωταω εδω αλαλ απο myportein ερχεται με αντικαταβολη??

kazos_GR
10-12-14, 22:31
παιδες συγνωμη γι ατο οφ τοπικ που το ρωταω εδω αλαλ απο myportein ερχεται με αντικαταβολη??
οχι!

ArgoSixna
11-12-14, 00:17
Πανο , σε κανα διμηνο θα ξαναβαλουμε παραγγελια εμεις . Αν θελεις να σου στειλω μνμ να γλιτωσεις και εσυ τα μεταφορικα.

panakos
11-12-14, 01:00
Πανο , σε κανα διμηνο θα ξαναβαλουμε παραγγελια εμεις . Αν θελεις να σου στειλω μνμ να γλιτωσεις και εσυ τα μεταφορικα.

ΝΑΙ παντελή αν μπροετε πείτε και μένα να σας δώσω τα χρήματα

sobral
11-12-14, 10:30
αγοράζεις από Ρωσία, Ουκρανία κτλ? Ρωτάω γιατί η micronized creatine της nutrabolics δεν υπάρχει Ευρώπη και υπάρχει σε επιλεγμένες χώρες όπως αυτές που αναγράφω κ γενικά ανατολικά κυκλοφορεί.:green:

Αλεξανδρος Κυπρος
11-12-14, 17:24
οχι απο καταστημα συμπληρωματων εδω στην κυπρο

Αλεξανδρος Κυπρος
11-12-14, 20:25
89635 σημερινη

Hulk_in_Progress
11-12-14, 22:48
ήρθε ο αγιος βασίλης και για μένα :D :turtle: :turtle: :turtle:
Ολα της reflex - ολα απο το e-shop του site :D :weights:

89641

andreas x
20-12-14, 23:34
ποσες μερες κανει να ερθει παραγελεια απο my protein? κ πως πληρονουμε?

Fataoulas
23-12-14, 20:54
^^
paypal, visa, πιστωτικη καρτα γενικα.

Συνηθως 10 μερες. Εχουν και tracking στις παραγγελιες ;)

Αλεξανδρος Κυπρος
15-01-15, 20:35
90103

Billys51
15-01-15, 20:48
Αν και δν νομιζω να κανει τιποτα απο αυτα που υποσχεται παρολα αυτα ασε ενα review στο θεμα του να δουμε τι παιζει αν θες:green:

Αλεξανδρος Κυπρος
15-01-15, 21:50
εγινε

ArgoSixna
15-01-15, 23:15
Aλεξ τι ηλικια εχεις αν επιτρεπεται? Νομιζω εισαι μικρος ή κανω λαθος?

PVT Nero
15-01-15, 23:53
90105

Αλεξανδρος Κυπρος
16-01-15, 13:29
Aλεξ τι ηλικια εχεις αν επιτρεπεται? Νομιζω εισαι μικρος ή κανω λαθος?
17

Metalhead|T|
16-01-15, 15:30
new TOYS 90111 :weights::weights::weights:

Beast
16-01-15, 19:55
90116

NASSER
16-01-15, 21:07
new TOYS .... :weights::weights::weights:

Πολύ καλές επιλογές έκανες Τάσο :thumbup:

Metalhead|T|
16-01-15, 21:18
Σε ευχαριστώ NASSER


Ακριβώς όσα μου χρειαζονται,με βάση τις προπονησεις και την διατροφή που κάνω...

θέλω να συμπληρώσω ακομα : fish oil,και ίσως DAA ..επίσης υπάρχει και μια κρεατινη της universal που δεν ειναι στη φωτό.!!! :welcome:

beefmeup
16-01-15, 21:24
την ιδια γλουατμινη ειχα παρει κ γω πριν λιγο καιρο,οταν ειχαμε παει απο τον Αθλητη μαζι με τον κομπρετι:green:
Τάσε πως την χρησιμοποεις εσυ?

εχω κ την κιτρουλινη της εταιριας για δοκιμη καποια στιγμη;)

NASSER
16-01-15, 22:23
Εγώ τα έχω χρησιμοποιήσει στο παρελθόν σε προετοιμασίες μου και ήμουν απόλυτα ικανοποιημένος. :thumbup:

Metalhead|T|
17-01-15, 02:50
την ιδια γλουατμινη ειχα παρει κ γω πριν λιγο καιρο,οταν ειχαμε παει απο τον Αθλητη μαζι με τον κομπρετι:green:
Τάσε πως την χρησιμοποεις εσυ?



κ εγω απο τον αθλητη τα πήρα αλλα δεν τα εχω ανοιξει ακομα...τα διαλεξα δοκιμαστικα και βλέπουμε...σκοπευω να την χρησιμοποιήσω(γλουταμινη) ή ενδο-προπονητικα μαζι με τα bcaa και κρεατινη ή αμεσως μετα την προπονηση....αλλιώς μιση ωρα πρίν το πρωινό,και αμεσως μετα την προπο..καπως ετσι....

εχεις να προτείνεις καποιο αλλο συνδιασμο?!

raiden
25-01-15, 02:45
Τα bcaa τα βαζεις μαζι με το pv-7 για πριν φανταζομαι ε?

SOLID
25-01-15, 03:50
@Metalhead

Tο x-plode πολυ καλο btw αν και δεν ειμαι φαν των καφεινοδιεγερτικων,πολυ καλα συστατικα του κοτσαρεις λιγη κιτρουλλινη ακομα αν εχεις του στυλ 2-3 γραμμαρια (αν δεν σε πειραζει στο στομαχι) και ειναι τουμπανο.

Γλουταμινη εγω θα την επερνα οπωσδηποτε πριν υπνο και αν δεν ισχυει αυτο που λενε για ανταγωνισμο με κρεατινη τοτε μετα την προπονηση με κρεατινη και απλο καρμπ,αλλιως αν ισχυει αυτο το πρωι.




EDIT:
Βρηκα αυτο που εχει να κανει με ανταγωνισμο κρεατινης γλουταμινης.
Αν γνωριζει κατι καποιος ας δωσει φωτα.

There's not an ounce of truth to this. Creatine and glutamine have completely different receptors. Creatine transport into skeletal muscle is regulated by the Creatine Transporter (http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/11693194?dopt=AbstractPlus) while glutamine transport into skeletal muscle is regulated by a system known as "System Nm (http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/3328779?dopt=AbstractPlus)." The only thing these transporters have in common is that they are both sodium-dependent transporters, meaning that they use differences in sodium concentrations across the cell membrane to drive Creatine into cells. Apparently somewhere along the line, somebody believed that since glutamine and Creatine transporters both shared that characteristic, they must be the same transporter and the myth spread from there. Let the confusion end here: they do not share the same transporter, and taking protein/glutamine with Creatine won't decrease Creatine uptake into muscle.

beefmeup
25-01-15, 13:14
πανω στο θεμα με τους μεταφορεις.
δεν υπαρχει τπτ πουθενα για το θεμα αυτο,κ υπαρχουν αρκετες μελετες με ταυτοχρονη ληψη κρςατινης/γλουταμινης που δεν δειχνουν καπου αλληλεπιδραση των δυο.
αν υπηρχε καπου θεμα με τους μεταφορεις θα φαινοταν στα αποτελεσματα..επειδη τωρα εγραψε ενας τυπος καπου κατι, χωρις υποσταση,κακως το κοιταμε τοσο..ειναι σαν να γραφω εγω ενα αρθρο κ να λεω μια παπαρια αναλογη κ μετα να ψαχνοται ολοι να δουν αν ισχυει.
αποτην στιγμη που δεν υπαρχει αναφορα στο αρθρο σε μελετη η ενδειξη παρομοια,ειναι ΜΟΥΦΑ!!:green:

raiden
25-01-15, 17:26
Να μαστε κ εμεις :)


90312

Αλεξανδρος Κυπρος
26-01-15, 21:31
Να μαστε κ εμεις :)


90312

πολυ καλο στοκ,καλοφαγωτα;)

Αλεξανδρος Κυπρος
26-01-15, 21:33
90337ωρα για μοσχαρακι..

raiden
26-01-15, 21:37
Ναι σαι καλα φιλε μου "σαρκοβορε" :))))

shazam
26-01-15, 23:25
90339

LostAvenue
27-01-15, 15:50
http://imageshack.com/a/img537/4059/15lIVf.jpg

Πρωτεινη whey gold standart ON
Bcaa xtend Scivation
Κρεατινη Musclepharm
Omega-3 Now Foods
Πολυβιταμινη opti-men ON
Δεξτροζη
Μαλτοδεξτρινη

p.s περιμενω και ενα pre-work pv-7(myolabs)

sAVAZz
27-01-15, 15:57
90339

το jum απο που το τσιμπησες φιλε μου?

stone garden
27-01-15, 17:18
Και εγω θελω να μαθω απο που το πηρες και θελω και ενα review οποτε μπορεσεις.

shazam
27-01-15, 18:01
To jym από το γνωστο αμερικανικο site...Review next week οταν θα εχω μια πιο καλή εικόνα.

Αλεξανδρος Κυπρος
29-01-15, 20:11
90390

dio32
29-01-15, 23:33
90390

τι λενε αυτα τα εχεις δουλεψει?τα βαζεις μεσα στην προπονηση?

beefmeup
29-01-15, 23:39
εχω παρει κ γω αρκετα κουτια απο αυτα..ριξε κ μια ματια στο θεμα τους,εχουν γραφτει αρκετα πραγματα:thumbup:

Αλεξανδρος Κυπρος
30-01-15, 10:24
εχω παρει κ γω αρκετα κουτια απο αυτα..ριξε κ μια ματια στο θεμα τους,εχουν γραφτει αρκετα πραγματα:thumbup:

τα ειδα πριν αγορασω,πολυ καλο μου φενεται ριχνω και γλουταμινη μεσα και το καταπινω στην προπο,ποια η γνωμη σου γ'αυτα?

beefmeup
30-01-15, 15:59
βασικα στον φιλο απο πανω αναφερομουν που ρωτησε..
αλλα οπως κ να χει δεν θα ειχα παρει αρκετα κουτια απο αυτα αν δεν μου αρεσαν;)
παντα μεσα στην προπονηση τα χρησιμοποιουσα κ εγω..

Αλεξανδρος Κυπρος
30-01-15, 16:36
βασικα στον φιλο απο πανω αναφερομουν που ρωτησε..
αλλα οπως κ να χει δεν θα ειχα παρει αρκετα κουτια απο αυτα αν δεν μου αρεσαν;)
παντα μεσα στην προπονηση τα χρησιμοποιουσα κ εγω..

καλος

Nive
05-02-15, 21:14
90554

Αυτα απο'μενα...

Χρήστος Τριανταφύλλου
05-02-15, 22:13
Φιλε Nive την Εlite πρωτεινη που επελεξες την θεωρω καλυτερη απο την iso 100 isolate της Elite παλι ,που δεν μου αφησε κ τις καλυτερες εντυπωσεις.
Την D3 την θεωρεις καλο συμπληρωμα γενικα;

Nive
06-02-15, 00:25
Φιλε Χρηστο κατεληξα στην elite μετα απο σκεψη και αν εξαιρεσεις την διαλυτοτητα της ειναι αρκετα καλη και απο γευση σουπερ!!!
Το D3 ηταν δωρο σε μια παλαιοτερη παραγγελια, βοηθα κυριως στην υγεια των οστων. Αν επαιρνα θα προτιμουσα ενα συμπλεγμα B γιατι ειχα δει ωραια πραγματα.
Αυτο που με αφησε αφωνο ηταν το ISO TECH που το παιρνω στο ψαροντουφεκο και πραγματικα σε σχεση με απλο νερο που επινα μεχρι σημερα ειναι η μερα με την νυχτα. Κραμπες μηδεν,διατηρηση δυναμης,φρενο στον κατσβολισμο,διαρκεια στο κολυμπι....φανταστικο!

grtech
06-02-15, 23:31
Το Χειμωνιάτικο stack 2015 με την Whey να κρατά + δίμηνο, δίμηνη χρήση κρεατίνης (προπονήσεις δύναμης)- στο καπάκι δύο μήνες β-αλανίνη - ταυρίνη (προπονήσεις δύναμης/μυικής αντοχής).


http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=90569&stc=1

Hulk_in_Progress
07-02-15, 01:09
90572

Ειναι πολλά τα χάπια.. Άρη :clown2:

COBRA_STYLE
18-02-15, 13:40
O κύριος κορμος του στακ κ μας:turtle:

http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=90808&stc=1

RAMBO
18-02-15, 13:41
Ασε τα φλωρικα και βγαλε αυτα που εχεις κατω απο το στρωμα :P

COBRA_STYLE
18-02-15, 13:44
Εκει βαζουμε τα λεφτα ρε:P:rolf:

xristos12
18-02-15, 14:26
90810

για 1.5 μηνα προπονησης με βαρη ειμαι χαρουμενος για τα συμπληρωματα μου :thumbup:

ξεκινησα με την elite και τωρα που τελειωσε δοκιμαζω την gold απο on,ετσι για να ξεκινησω απο τις διαχρονικες :)

bcaa dymatize τα πρωτα που πηρα

το carbo booster με μαλτρο μεσα το πηρα επειδη δεν ηθελα να παρω χυμα χωρις να εχω ιδεα τι ειναι,γιαυτο προτιμησα μια κλειστη συσκευασια παρολο που απο οτι διαβασα δεν εχει μεσα δεξτροζη.

βιταμινη c 1000 mg

multi της lanes χωρις ιωδιο επειδη εχω το θυροειδη

ξεκινησα με τα ω3 Ε-ΕΡΑ που πηρα απο 1 μαγαζι με συμπληρωματα αλλα αλλαξα γνωμη(γεματο κουτι :( ) και πηρα τα ω3-6-9 της powerhealth,σημερα ηρθαν ακομα δεν τα δοκιμασα :)

αριστερα ειναι το arthrosis της powerhealth μολις ηρ8ε και αυτο με glucosamine kai chondroitin για τα γονατακια ειδικα που νιωθω κατι ενοχλησεις στο gym

αυτο που θα προσθεσω σε μερικους μηνες ακομα ειναι μια κρεατινη.

iovas
18-02-15, 14:33
Οι κολώνιες είναι pre ή post workout?

xristos12
18-02-15, 14:37
:bowdown: :bowdown: :bowdown:

iovas
18-02-15, 14:44
:toast:

spyros!
18-02-15, 15:44
O κύριος κορμος του στακ κ μας:turtle:

http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=90808&stc=1


Ευχαριστημενος με την CREAVAR?Εννοω καλυτερη απο μια μονουδρικη?

COBRA_STYLE
18-02-15, 15:51
Σημερα την πηρα και την ξεκιναω αυριο οπως κ το glycergrow.

Κοιτα,βασει συστατικων ειναι η καλυτερη που χω δει προσωπικα ever.Απο κει κ περα θα δειξει.

Γενικα αυτες που εχουν μπλεντ κρεατινων ειναι πιο αποτελεσματικες απο την απλη monohydrate...κι αυτη εχει κι αλλα εξτρα ακομα.

SOLID
18-02-15, 16:49
Σημερα την πηρα και την ξεκιναω αυριο οπως κ το glycergrow.

Κοιτα,βασει συστατικων ειναι η καλυτερη που χω δει προσωπικα ever.Απο κει κ περα θα δειξει.

Γενικα αυτες που εχουν μπλεντ κρεατινων ειναι πιο αποτελεσματικες απο την απλη monohydrate...κι αυτη εχει κι αλλα εξτρα ακομα.

Δωσε μια ενημερωση μετα το περας της ληψης μπας και την παρω και εγω γιατι σε κρεατινες ειμαι monohydrate ALL the way.Εδω την εχει βεβαια πρωτη στα συστατικα λογικο προφανως,μου αρεσει που εχει το παντζαρακι μεσα.Μαζι με κιτρουλλινη θα ειναι καλη και απο θεμα πρηξιματος λογικα.

Επειδη δεν εχω παρει ποτε blend κρεατινης,στην περιπτωση που οντως λεει η συγκεκριμενη πωα ειναι η ληψη της?Οπως μονουδρικη πας η καμια σχεση?

spyros!
18-02-15, 16:57
Σημερα την πηρα και την ξεκιναω αυριο οπως κ το glycergrow.

Κοιτα,βασει συστατικων ειναι η καλυτερη που χω δει προσωπικα ever.Απο κει κ περα θα δειξει.

Γενικα αυτες που εχουν μπλεντ κρεατινων ειναι πιο αποτελεσματικες απο την απλη monohydrate...κι αυτη εχει κι αλλα εξτρα ακομα.


Μαλιστα,οπως λεει και ο φιλος απο πανω δωσε μια ενημερωση και σε εμας!Το glycergrow τι ακριβως ειναι ?(Εχω ακουσει για καλυτερα πριξιματα,κανω λαθος?)

SOLID
18-02-15, 17:17
Μαλιστα,οπως λεει και ο φιλος απο πανω δωσε μια ενημερωση και σε εμας!Το glycergrow τι ακριβως ειναι ?(Εχω ακουσει για καλυτερα πριξιματα,κανω λαθος?)


http://www.bodybuilding.gr/forum/showthread.php?13768-Glycergrow-%28Controled-Labs%29

spyros!
18-02-15, 17:29
http://www.bodybuilding.gr/forum/showthread.php?13768-Glycergrow-%28Controled-Labs%29


:awesome::awesome:

COBRA_STYLE
18-02-15, 23:54
Δωσε μια ενημερωση μετα το περας της ληψης μπας και την παρω και εγω γιατι σε κρεατινες ειμαι monohydrate ALL the way.Εδω την εχει βεβαια πρωτη στα συστατικα λογικο προφανως,μου αρεσει που εχει το παντζαρακι μεσα.Μαζι με κιτρουλλινη θα ειναι καλη και απο θεμα πρηξιματος λογικα.

Επειδη δεν εχω παρει ποτε blend κρεατινης,στην περιπτωση που οντως λεει η συγκεκριμενη πωα ειναι η ληψη της?Οπως μονουδρικη πας η καμια σχεση?

Κοιτα,αυτη με βαση τα συστατικα κανονικα ειναι για pre-wo...και γω για pre την ειχα στο μυαλο μου και για μετα οπως κ για της off μερες της musclepharm...αλλα στα xtreme μου πανε οτι σταματησε της musclepharm,ξενερα.O μλκς δε το ξερα,να την επαιρνα απο βοτανο,ηλπιζα θα την βρω εδω.

Ε και πηρα κ 2ο κουτι απο αυτο γιατι το να παρω αλλη σκετη monohydrate δε με πιανει.
Απλα η μλκια ειναι οτι τη rhodiola που ειναι adaptogen,με καθε μερα θα την συνηθισω πολυ γρηγορα:banghead:

Απο θεμα πρηξιματος με glycergrow-creavar-lclt και κατι ψιλοδιαστημικες δοσεις κιτρουλλινη που παιζω,ε λογικα θα παει σε αρρωστημενο βαθμο το πραμα:turtle:

spyros!
19-02-15, 19:09
To glycergrow και lclt τα φερνεις απο εξω?Επισης μπορουν για pre να μπουν αυτα που λες +beta alanine +aakg η ειναι υπερβολη?Το λεω γιατι αυτα χρησιμοποιω και ελεγα να προσθεσω και αυτα που λες..[emoji6]

spyros!
20-02-15, 18:23
???

Billys51
20-02-15, 18:34
@spyros η αργινινη δν κάνει τπτ τζάμπα λεφτά και η βαλανινη θέλει καθημερινή δόση για να αρχίσει να δουλεύει.

spyros!
20-02-15, 18:39
Γιατι τσαμπα λεφτα?Β αλανινη σε μερες ξεκουρασης ειναι λαθος,σε μερες προπονησης συμφωνω.Τι προτεινεις εσυ για πριν?

beefmeup
20-02-15, 18:40
παιδια ειστε εκτος θεματος εδω περα.
υπαρχει αναλογο θεμα για να συνεχισετε την κουβεντα.

spyros!
20-02-15, 18:41
To glycergrow και lclt τα φερνεις απο εξω?Επισης μπορουν για pre να μπουν αυτα που λες +beta alanine +aakg η ειναι υπερβολη?Το λεω γιατι αυτα χρησιμοποιω και ελεγα να προσθεσω και αυτα που λες..[emoji6]
Οκ,εγω ρωταω πανω σε αυτο"!

shazam
26-02-15, 17:06
New creatine and pre.Θα αφήσω review σε κανα 2 βδομάδες.
90974

LEGPRESS
26-02-15, 17:45
ωραιος:thumbup::thumbup:...ναι οταν δοκιμασεις πες μια αποψη ειδικα για το pre του labrada...

Αλεξανδρος Κυπρος
28-02-15, 12:34
90999

beefmeup
28-02-15, 12:38
φιλε αν το δοκιμασεις γραψε κ καμια κριτικη στο θεμα του xplode:thumbup:

beefmeup
07-03-15, 17:19
ψωνισαμε σημερα..η βιταμινη ειναι για μενα μιας κ η τιμη ειναι η χαμηλοτερη που υπαρχει γενικοτερα.
η πρωτεινη ειναι για ενα φιλο ,θα τον ρωτησω αποψη οταν την δοκιμασει ,αλλα αυτα που διαβασα απεξω ηταν πολυ καλα.
κ το intra ειναι για τις δυσκολες μερες..:green:
υπερπληρες,θα γραψω κ στο θεμα του μετα την δοκιμη:thumbup:

http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=91276&stc=1

Χρήστος Τριανταφύλλου
07-03-15, 18:20
91296
K εγω Διονυση συμπληρωσα σημερα καποια απαραιτητα ,ελπιζω να περισεψει κ τπτ για μενα!:green:

Metalhead|T|
07-03-15, 18:42
Ειμαι περιεργος να δώ τι λεει αυτη η dietpro..οπως και επισης αν αξιζει το intra to συγκεκριμενο,εναντι του οποιου προτίμησα το XTEND της scivation

sobral
07-03-15, 18:51
'Εχω γράψει ένα review για το complete intra κ έχω βάλει επίτηδες κ φωτογραφία για να φανεί πως είναι διαλυμένο στο νερό. Με ενθουσίασε κυρίως η ελαφριά του γεύση κ ότι δεν σε λιγώνει όπως κάποια άλλα αμερικάνικα με τεχνητά χρώματα κτλ. Δείτε το όσοι ενδιαφέρεστε.

beefmeup
07-03-15, 20:04
Ειμαι περιεργος να δώ τι λεει αυτη η dietpro..οπως και επισης αν αξιζει το intra to συγκεκριμενο,εναντι του οποιου προτίμησα το XTEND της scivation

η δικη μου εμπειρια με το xtend δεν ηταν κ οτι καλυτερο μιας κ η γευση πορτοκαλι που ειχα παρει απο τα xtreme δεν μου αρεσε..γενικα με χαλουσε κιολας,τα εχω γραψει κ στο θεμα του.
αυτο εδω ειναι ακριβως οπως τα γραφει ο sobral απο πανω..
ασε που αν δεν απατωμαι ειναι πληρεστερο του xtend οσον αφορα τα συστατικα του.

για την πρωτεινη θα ρωτησω τον φιλο οταν την δωσω να μου πει..:thumbup:




K εγω Διονυση συμπληρωσα σημερα καποια απαραιτητα ,ελπιζω να περισεψει κ τπτ για μενα!:green:

θα υπαρξουν διαρροες?:P

ArgoSixna
07-03-15, 20:07
6κg amino , το μονο που θα πω ειναι οτι πληρωσα κατω απο 200 ευρω :shock::shock::shock:
91301

spyros!
07-03-15, 20:08
Ολα δικα σου???[emoji14]

Χρήστος Τριανταφύλλου
07-03-15, 20:38
θα υπαρξουν διαρροες?:P

Μαλλον οι διαρροες θα ειναι απο μενα!:P

beefmeup
07-03-15, 21:09
:green:


6κg amino , το μονο που θα πω ειναι οτι πληρωσα κατω απο 200 ευρω :shock::shock::shock:



γιατι ετσι?
κοβεις απο πρωτεινη, η απλα στοκαρεις λογω ΣΥΡΙΖΑ?:green:

COBRA_STYLE
07-03-15, 21:28
Του Τολη ειναι τα περισσοτερα κι αν περισσεψει τπτ θα τσιμπησει κι ο Χρηστος :rolf::rolf::rolf::turtle:

ArgoSixna
07-03-15, 22:14
Τα αγορασα στην τιμη που πουλανε το 30αρι beef.

1 θα κρατησω για εμενα, σε γευση fruit punch.

beefmeup
07-03-15, 22:47
σωραιος..ειναι καλο συμπληρωματακι εχω παρει αρκετα κουτια απο αυτο..
να μην εσκαγε κ στα μουτρα σου ακομα καλυτερα:turtle:

Χρήστος Τριανταφύλλου
07-03-15, 22:58
Του Τολη ειναι τα περισσοτερα κι αν περισσεψει τπτ θα τσιμπησει κι ο Χρηστος :rolf::rolf::rolf::turtle:

Μεσα εισαι!:P

*Αρης
24-03-15, 03:04
http://s8.postimg.org/d4yj8zn8l/IMG_0487.jpg

Απλά πράγματα. http://r14.imgfast.net/users/1417/26/70/48/smiles/3603390610.gif

beefmeup
28-03-15, 16:14
παμε γερα:green:
να φτιαξουμε σωμα με τα ψεμματα που λεει κ μια ψυχη:P

τις κρεατινες τις ειχα απο παλιοτερα..θα την ξεκινησω απο βδομαδα λογικα ,για να δουμε..

http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=92139&stc=1

PanosDanis
28-03-15, 16:20
92143

Γευση καραμελα να ξεφυγουμε και λιγο απ τα συνηθισμενα.. :P

COBRA_STYLE
28-03-15, 18:02
παμε γερα:green:
να φτιαξουμε σωμα με τα ψεμματα που λεει κ μια ψυχη:P

τις κρεατινες τις ειχα απο παλιοτερα..θα την ξεκινησω απο βδομαδα λογικα ,για να δουμε..



Αυτο το "Μilk and Egg" μου θυμιζει το "Σολωμο και αγγουρι":rolf:

beefmeup
28-03-15, 18:04
ε,ναιιιιιιιιι ρε φιλε:turtle:

Metalhead|T|
28-03-15, 19:59
http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=92139&stc=1

Ωραίες. Αγορές. Ρε φίλε... Το μιλκ εν εγκ τι προϊόν είναι! ?? Για το Allmax τριμπουλους στο εξωτερικό δίνουν τρελές κριτικές...φαίνεται πολύ δυνατό προϊόν ..και myofuse τα άλλο
που βλέπω ? Καλοπιοτα

pankol
28-03-15, 21:20
Ας βάλω και γω μια με τα συμπληρώματα που χρησιμοποιώ τώρα. όλα noname, από ένα ολλανδικό κατάστημα92150

COBRA_STYLE
28-03-15, 22:48
ε,ναιιιιιιιιι ρε φιλε:turtle:
Aληθεια τωρα ρε πηρες tribulus?Να πηδηχτω απο το παραθυρο??:turtle::turtle:

SOLID
29-03-15, 03:55
Ειναι στα 90% saponins απο τη μια,αλλα απο την αλλη δεν λεει ποσο εχει σε protodioscin που υποτιθεται ειναι αυτο κυριως που κανει την μπιζνα.Εμενα παλι μου εκανε εντυπωση που πηρες αργινινη beef,νομιζα δεν την ειχες σε υποληψη (τουλαχιστον για preworkout)εκτος αν την πηρες για αλλο σκοπο.Για preworkout κιτρουλλινη για μενα τουλαχιστον ειναι best bet αλλα μπορει μαζι με αργινινη να ειναι ακομα καλυτερα κιολας.Αποτι θυμαμαι ειχες μια της warrior κιτρουλλινη.

primordial
29-03-15, 11:17
Χαίρομαι για τα δυο post που προηγήθηκαν... με έβγαλαν από την δύσκολη θέση...[emoji56] [emoji12] [emoji56]

beefmeup
29-03-15, 13:31
Aληθεια τωρα ρε πηρες tribulus?Να πηδηχτω απο το παραθυρο??:turtle::turtle:

ναι ρε πηρα:green:



εκτος αν την πηρες για αλλο σκοπο.Για preworkout κιτρουλλινη για μενα τουλαχιστον ειναι best bet αλλα μπορει μαζι με αργινινη να ειναι ακομα καλυτερα κιολας.Αποτι θυμαμαι ειχες μια της warrior κιτρουλλινη.

καπως ετσι για την αργινινη..
αρχικα θελω να την δοκιμασω μαζι με την κιτρουλινη σαν prewo κ μετα αν δω οτι δεν φτουραει για βραδυ με το τριμπ..

για οσους διαφωνουν με τις μεθοδους δοκιμης μου:turtle:,να (ξανα) γραψω οτι ολα αυτα τα συμπληρωματα η τα περισοτερα τουλαχιστον τα εχω ξαναδοκιμασει κ στο παρελθον..καποια οντως κατι εκαναν ,αλλα παλι οχι...
γενικα μου αρεσει να δοκιμαζεω διαφορους συνδιασμους ,κ φυσικα καταλαβαινω το σκεπτικο οτι αν κατι δεν δουλευει αποδεδειγμενα γιατι να μπεις στον κοπο να το δοκιμασεις..

η απαντηση ειναι απλη..γιατι μου αρεσει να εχω ο ιδιος αποψη ,μιας κ αρκετες φορες στα συμπληρωματα πραγματα που υποτιθεται δεν εκαναν κατι με ειχαν πιασει αρκετα καλα ,καθως κ το αντιθετο ,πραγμα που εξηγουσα απο παλια στον devil αλλα δεν το καταλαβαινε..
γενικα ομως η νεολαια ετσι λειτουργει:green:

SOLID
29-03-15, 17:13
Και γω ειμαι πολυ υπερ τετοιου τυπου συνδυασμων και οσο για το αν καποιες μελετες δειχνουν πως κατι κανει η δεν κανει κατι οκ τις περνω (μεχρι ενα σημειο) υποψην αλλα οπως εχω πει ξανα παλαιοτερα δεν πιανομαι με νυχια και με δοντια απο αυτες.

Για κατι τετοιο να σου πω την αληθεια νομιζα πως θα ειχες την αργινινη?για συνδυασμο με τριμπ,με προλαβες :green:.
Τα τριμπ παντως κραταω μια πισινη γιατι δεν τα αποκλειω να μην δουλευουν,περιπτωση τριμπς που εχουν ψηλα ποσοστα απο saponins και ειδικα αν αναφερουν protodioscin ποσοστο ανω 25% δεν τα θεωρω πεταμενα χρηματα καθως ειναι πιθανο να κανουν κατι.Οπως και σε fenugreek το ιδιο,δεν ειναι κακη ιδεα.

Εχεις σκεφτει να κανεις εξετασεις πριν κατα τη διαρκεια και μετα το τελος του τριμπ σε ορμονες να εισαι οσο πιο σιγουρος ας πουμε η εμπιστευεσαι καθαρα το πως θα το νιωσεις και θα το αξιολογησεις εμπειρικα??

beefmeup
29-03-15, 19:15
σε ολα εισαι στο μυαλο μου..φυσικα κ εχω ρεαλιστικους στοχους ,κ δεν περιμενω "παπαδες"..
ο λογος που δεν προτιμω την αργινινη σαν prewo σε ετοιμη φορμουλα ειναι οτι δεν αξιζει να πληρωνεις 40 ευρω για 20 δοσεις απο 3γρ αργινινη κ αλλα 3γρ κρεατινη κ λιγο καφεινη..οποτε οσον αφορα μια ετοιμη φορμουλα prewo ειμαι απαιτητικος κ σιγουρα δεν θα δωσω λεφτα για κατι τετοιο..
αλλα για συνδιασμους που μπορω εγω να παιξω με τις δοσεις-αναλογιες γιατι οχι?

οποτε για εξετασεις δεν νομιζω γιατι οπως εγραψα δεν περιμενω κατι τοσο δνυατο απο αυτα τα συμπληρωματα,δεν εχει κ νοημα..
εμπηρικα ομως μπορω να καταλαβω 5 πραγματα ,αρα μενω εκει..

Nive
29-03-15, 22:08
92205
Πηγα για ψωνια!!