PDA

Επιστροφή στο Forum : Φωτογραφιες με τα συμπληρωματα μας



Σελίδες : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 [17] 18 19

Χρήστος Τριανταφύλλου
29-03-15, 23:25
Καλοφαγωτα nive ,απ ολα τα καλα βλεπω!;)

SOLID
30-03-15, 00:34
σε ολα εισαι στο μυαλο μου..φυσικα κ εχω ρεαλιστικους στοχους ,κ δεν περιμενω "παπαδες"..
ο λογος που δεν προτιμω την αργινινη σαν prewo σε ετοιμη φορμουλα ειναι οτι δεν αξιζει να πληρωνεις 40 ευρω για 20 δοσεις απο 3γρ αργινινη κ αλλα 3γρ κρεατινη κ λιγο καφεινη..οποτε οσον αφορα μια ετοιμη φορμουλα prewo ειμαι απαιτητικος κ σιγουρα δεν θα δωσω λεφτα για κατι τετοιο..
αλλα για συνδιασμους που μπορω εγω να παιξω με τις δοσεις-αναλογιες γιατι οχι?

οποτε για εξετασεις δεν νομιζω γιατι οπως εγραψα δεν περιμενω κατι τοσο δνυατο απο αυτα τα συμπληρωματα,δεν εχει κ νοημα..
εμπηρικα ομως μπορω να καταλαβω 5 πραγματα ,αρα μενω εκει..

Σωστος.Ριξε μια γνωμη μετα για το τριμπ της allmax οπως και να χει.:thumbup:

Anithos
30-03-15, 08:36
φιλε Nive (http://www.bodybuilding.gr/forum/member.php?4728-Nive) ,πολυ θα ηθελε να μας πεις ,αν δοκιμασεις το DHEA την αποψη σου.

Nive
30-03-15, 09:23
Καλοφαγωτα nive ,απ ολα τα καλα βλεπω!;)

Κύριε Χρήστο λίγα και καλά.
The edge + amino μέσα στην προπόνηση απλά κορυφή....μεγάλη διαφορά!! :bbbiceps:

Anithos το DHEA το είχα δοκιμάσει και πέρσυ και είναι από τα καλύτερα διεγερτικά ενδογενούς τεστοστερόνης που έχω πάρει. Είδα διαφορά στην δύναμη και στην αντοχή και φυσικά στην λίμπιντο. :green:
Ανεπιφύλακτα καλύτερο από tribulus terestis-HOC ΚΛΠ.... ;)

primordial
30-03-15, 19:19
πραγμα που εξηγουσα απο παλια στον devil αλλα δεν το καταλαβαινε..



Πρέπει να ήταν κ η τελευταία φορά που μπήκε στο forum...
από μία διαφωνία ξεκίνησε το κακό, από τότε τα ίχνη του έχουν εξαφανιστεί...:green::P:green:



P.S.
Ο καθενας χρησιμοποιεί τα συμπληρώματα ξεκινώντας κ έχοντας σαν βάση την εμπειρία προηγούμενων χρηστών, κάτι το οποίο δεν είναι απόλυτο και σίγουρα δεν είναι το ίδιο για όλους τους χρήστες...
No offense Διονύση, χαβαλέ έκανα...:welcome:

beefmeup
30-03-15, 19:25
ναι ρε συ σιγα ,κουβεντα κανουμε..
αν προσεξεις σε ατομα που μπαινουν κ ρωτανε τι να παρουν ποτε δεν προτεινω διαφορα..μια πρωτεινη ,καμια μουλτι κ ισως κρεατινη.

γιατι ξερω οτι περα απο αυτα το 80% ειναι θεμα marketing κ ειναι μεγαλη βιομηχανεια κ πρεπει να συντηρηθει καπως.
η επιλογη που κανω σε αυτα τα θεματα ειναι συνειδητη κ με πληρη επιγνωση του τι να περιμενω η οχι απο κατι.,,προφανως κ δεν θα προτεινα σε καποιον να "πεταξει" λεφτα αν θες σε διαφορες μακακιες ,απλα αν καποιος θελει κ μπορει ,γιατι οχι?;)

zisis.z
30-03-15, 19:33
beef φιλε πως παει η creakong σε πιανει? εγω ειχα μεινει αρκετα ευχαριστημενος μου δουλεψε αρκετα καλα,κοντα στα επιπεδα της κρεατινης της muscle pharm,να σε ρωτησω κατι,απο μουλτι (βιταμινες) μπορεις να μου προτεινεις 2 με 3 καλες γιατι με ενδιαφερει,θελω να αγορασω και δεν εχω ασχοληθει πολυ με το θεμα....

beefmeup
30-03-15, 19:39
θα την ξεκινησω απο αυριο οποτε θελω κατι μερες για να εχω εικονα..θα ποσταρω κ στο θεμα της οπως κ να χει καποια στιγμη.
για μουλτι εγω περνω αυτη την περιοδο την orange triad που την εχω ξαναπαρει κ στο παρελθον.
κ μια αλλη προταση ειναι η anavite ,που βγαινει κ σε σκονη..
κ αυτη της carlson..

zisis.z
30-03-15, 19:45
θα την ξεκινησω απο αυριο οποτε θελω κατι μερες για να εχω εικονα..θα ποσταρω κ στο θεμα της οπως κ να χει καποια στιγμη.
για μουλτι εγω περνω αυτη την περιοδο την orange triad που την εχω ξαναπαρει κ στο παρελθον.
κ μια αλλη προταση ειναι η anavite ,που βγαινει κ σε σκονη..
κ αυτη της carlson..

Ωραιος θα τις κοιταξω τωρα.......:thumbup:

sAVAZz
30-03-15, 19:57
92222

92223

beefmeup
30-03-15, 20:04
αυτη η promax ειναι φοβερη..ειχα δοκιμασει ενα κουτακι φραουλα παλιοτερα κ η γευση μου αρεσε υπερβολικα..ευπεπτη κιολας..

sAVAZz
30-03-15, 20:13
αυτη η promax ειναι φοβερη..ειχα δοκιμασει ενα κουτακι φραουλα παλιοτερα κ η γευση μου αρεσε υπερβολικα..ευπεπτη κιολας..

μπορει να ειναι πιο ακριβη απο τις αλλες αλλα η ποιοτητα της αξιζει τα λεφτα!!! διαλυτοτητα και το πως καθεται στο στομαχι σε λιγες πρωτεινες θα τα βρεις!!!!

sobral
30-03-15, 20:45
92225

Nive
30-03-15, 22:10
Savvaz προτιμω το ποτηρι που ειναι πισω απο την promax γεματο φυσικα με Paulaner weis!

Sobral ειδα το ML και σε αλλα παιδια....τι λεει αυτο? Προεξασκητικο σωστα?

Metalhead|T|
30-03-15, 22:45
^^ Το ML ειναι η εταιρία myolabs ,το προιον εδω ειναι το Myofuse το προεξασκητικο ειναι το PV7 !!

ArgoSixna
30-03-15, 22:55
1-2 πραγματακια..Φαινονται πολλα , αλλα ειναι λιγα .

92229

sobral
31-03-15, 00:44
Φίλε Nive ό,τι σου είπε ο νέος officer:green: η εταιρία είναι η myolabs, το προϊόν είναι φόρμουλα αμινοξέων με waxy κ ηλεκτρολύτες. Δεν το έχω ανοίξει ακόμη αυτό, θα αφήσω review όταν το δοκιμάσω.

Nive
31-03-15, 10:09
Ευχαριστω μαγκες...

Metalhead|T|
31-03-15, 12:20
Το στακ μου αυτον τον καιρό...λείπουν 2-3 πραγματα (κυρίως HEALTH SUPPS )που θέλω να προσθέσω... 92246

Αλεξανδρος Κυπρος
31-03-15, 20:52
92252

zoulou
01-04-15, 17:40
Το στακ μου αυτον τον καιρό...λείπουν 2-3 πραγματα (κυρίως HEALTH SUPPS )που θέλω να προσθέσω... 92246

Εισαι ευχαριστημενος με την warrior lab?

Metalhead|T|
01-04-15, 19:39
Παρότι ήμουν και εγω απο εκεινους τους δύσπιστους που δεν την είχαν σε εκτίμηση..απο την στιγμή που δοκίμασα καποια προιόντα,οχι μόνο εμεινα ευχαριστημένος αλλα τα προτείνω και τα χρησιμοποιώ κατ'επανάληψη....ειδικά η AFTER με ξάφνιασε παρα πολύ ,κ εχει γινει απο τις αγαπημένες μου σίγουρα :thumbup:

Δεν εχω δοκιμασει ολα τα προιόντα..αλλα τα περισσότερα ειναι VALUE FOR MONEY (οπως για παραδειγμα τα BCAA) !!!!

Tolis 1989
03-04-15, 15:50
Επίσκεψη σήμερα στον ΑΘΛΗΤΗ και πήρα κάποια συμπληρώματα που χρειάζομαι. Είχαμε αποφασίσει σε τι προιόντα θα κινηθούμε αλλά η βοήθεια & οι συμβουλές των παιδιών(του καταστήματος) ήταν χρήσιμη.:thumbup:
92297



Και εδώ όλα μαζί που έχω.
92298

sailim
03-04-15, 16:04
Βλεπω πως υπαρχει maca στη συλλογη..
Εχεις δει βοηθεια απο αυτο το συμπλήρωμα;

Χρήστος Τριανταφύλλου
03-04-15, 16:15
Βλεπω πως υπαρχει maca στη συλλογη..
Εχεις δει βοηθεια απο αυτο το συμπλήρωμα;

Ενσταση!:green: Το maca ,το panax ginseng ,το vitality complex kai η chondroitin glucosamine ειναι μονο δικα μου!:P
Παντως μπραβο για την παρατηρητικοτητα σου.;)

Metalhead|T|
03-04-15, 16:20
Πατέρας και υιός παρα πολύ καλη επιλογή και γκάμα σε HEALTH SUPPS :toast::toast:

Χρήστος Τριανταφύλλου
03-04-15, 16:47
Για την adam που πηραμε σημερα αννοεις metal; :thumbup: Η αληθεια ειναι οτι αναμεσα σε 3 multi ''παιζαμε'' αλλα την επιλεξαμε γιατι εκτος απο τις βιταμινες κ μεταλλα ειχε κ διαφορα ''εξωτικα'';) οπως Co Q10,saw palmeto,lycopene, κ.α.
*H orange triand ειναι στα τελευταια της.;)

Metalhead|T|
03-04-15, 17:54
Mιλάω γενικώς για την ποικιλία που βλεπω επανω στον παγκο..τελευταία εχω αναθεωρησει αρκετα πραγματα,και θεωρώ πως ενα STACK συμπληρωμάτων με συμπληρώματα ''υγειας''(οπως τα αποκαλω) δηλαδη πολυβιταμινες,βιταμινες,συμπλεγματα,ωμεγα,κλπ κλπ κλπ ειναι πολυ χρησιμο και ισως χρησιμότερο άλλων...για μια ισορροπημενη καθημερινη διατροφη :welcome:

Nive
03-04-15, 22:30
Το maca ειναι τεστογενετικο σωστα?
Οποτε κυριε Χρηστο καλο? Προσφατα μου το προτειναν...αλλα πηρα DHEA που το ηξερα.

Τολη το milk thistle για τα συμπληρωματα ειναι?? ;)

Υ.γ Πατερας και γιος η χαρα του μαγαζατορα συμπληρωματων χαχαχα

Χρήστος Τριανταφύλλου
03-04-15, 23:30
Το maca σε συνδιασμο με το ginseng ,ναι...σαν καλο μου φαινεται!;)

COBRA_STYLE
04-04-15, 00:27
Οχι δεν εχει σχεση το maca με την τεστο...για το σπερμα προοριζεται αλλα και παλι περισσοτερο για αποτυχια δειχνουν οι μελετες.

Polyneikos
11-04-15, 12:48
Aντε να βάλω και εγω τα δικα μου καλούδια :weights::bbbiceps:

http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=92563&stc=1

ArgoSixna
11-04-15, 13:26
Life force multi , μιση δοση την μερα σε 2 γευματα αν την ξαναπαρω θα ειναι 1/4 της δοσης την ημερα. 120 μερες με 15 ευρω ειναι κλεψια :green:
omega 3 3+3 σε 2 γευματα , ειτε 2 ultra omega η 10μλ omega 3 myprotein liquid.
Super enzymes 1+1 σε 2 γευματα
p-5-p με το πρωτο γευμα
calcium μαζι με μισο σκουπ amino x
vit d3 2 με το πρωτο γευμα
liquid stevia flavored , 5σταγονες εβαζα σε 1.5 λιτρο νερο αλλα ηταν ΤΡΟΜΕΡΑ διουρητικο και το σταματησα :unsure::unsure:

92564

beefmeup
11-04-15, 14:51
σαν το αυτοσχεδιο κουτακι που γραφει "whey" δεν εχει:green:

αυτο το hd ρε κωστα τι λεει?

Polyneikos
11-04-15, 22:18
To ΗD εχει πάρει καλές κριτικές, δεν το έχω τρέξει ακόμα, ειναι για μετά το Πασχα :bodybuilder1::bodybuilder1:

sobral
12-04-15, 09:39
Mr. Admin πολύ ωραίο κ ολοκληρωμένο το στακ. Με τόση β-αλανίνη προβλέπω πολλαααα σετ στο γυμναστήριο.:green: το gold standard pre το είχα προτείνει σε ένα φίλο κ του δούλεψε πολύ στο κομμάτι αυτό. Μόνο η γεύση (πράσινο μήλο) δεν του άρεσε. Εδώ σε συνδυασμό με το intra θα δώσει επιπλέον διάρκεια στις προπονήσεις. Το thermovol πρέπει να είναι κ αυτό πολυ δυνατό, αναμένουμε εντυπώσεις μιας κ έχεις εμπειρία κ απ το pv-7. Τη βιταμίνη Ε γιατί την έβαλες; η after είναι σε γεύση βανίλλια; την έχεις ανοίξει;

Χρόνια πολλά, Χριστός Ανέστη!

Polyneikos
12-04-15, 20:45
To Gold Standard , το πήρα σε Fruit punch και ενώ γενικά δεν μου αρέσουν αυτές οι "τσιχλένιες" γεύσεις γιατί ειναι πηχτές και γενικά με αναγουλιάζουν, το συγκεκριμένο το ανέχτηκα.
Σαν προιον , θα του έβαζα καλή βαθμολογία, προσφέρει καλη προπονηση, είναι ιδανικό για αυτούς που θέλουν μετριες ποσότητες καφεινης (175γρ) και όχι τίγκα στα stims.

Την Βιταμίνη Ε την παίρνω προληπτικά, ως health supp, κατόπιν παρότρυνσης,δεν μπορώ να πω οτι βλέπω κάτι.

Το thermovol μου έχει αρέσει αρκετά, είναι προσεγμενο προϊόν θεωρώ,σε περιόδους που θελει κάποιος να κυνηγήσει έξτρα καύσεις,με αερόβια.

Το Complete After είναι γεύση βανίλια, πολύ ικανοποιητική, έχω γράψει και στο τόπικ της:thumbup:

Χρήστος Τριανταφύλλου
16-04-15, 18:58
Μια πρωτεινη που δεν την ειχα δοκιμασει κ την ειχα βαλει στο ματι τελευταια. Ε..εφτασε η ωρα της!;)


92725

beefmeup
16-04-15, 19:11
ετσι..
τι γευση πηρες?
δεν μπορω να διακρινω απο την φωτο..

Χρήστος Τριανταφύλλου
16-04-15, 19:15
Bανιλια. Αν κ εχω λιγη ακομη απο την προηγουμενη της my protein whey ,δεν θα αντεξω κ θα την δοκιμασω σημερα μετα την προονηση.:)

beefmeup
16-04-15, 19:15
α,ωραια..να εχουμε κ μια αποψη κ για αυτη την γευση:)

Nive
17-04-15, 21:48
92743
Βρηκα καλη εκπτωση και πηρα δυο....

puzzykillah
22-04-15, 15:06
92743
Βρηκα καλη εκπτωση και πηρα δυο....



απο που?

kostas kou
22-04-15, 17:23
To Gold Standard , το πήρα σε Fruit punch και ενώ γενικά δεν μου αρέσουν αυτές οι "τσιχλένιες" γεύσεις γιατί ειναι πηχτές και γενικά με αναγουλιάζουν, το συγκεκριμένο το ανέχτηκα.
Σαν προιον , θα του έβαζα καλή βαθμολογία, προσφέρει καλη προπονηση, είναι ιδανικό για αυτούς που θέλουν μετριες ποσότητες καφεινης (175γρ) και όχι τίγκα στα stims.

Την Βιταμίνη Ε την παίρνω προληπτικά, ως health supp, κατόπιν παρότρυνσης,δεν μπορώ να πω οτι βλέπω κάτι.

Το thermovol μου έχει αρέσει αρκετά, είναι προσεγμενο προϊόν θεωρώ,σε περιόδους που θελει κάποιος να κυνηγήσει έξτρα καύσεις,με αερόβια.

Το Complete After είναι γεύση βανίλια, πολύ ικανοποιητική, έχω γράψει και στο τόπικ της:thumbup:

τι δοσολογία ακολουθείς στο thermovol? το πηρα σήμερα και ο πωλητής μου είπε 2 το πρωι μετα το πρωινο και ενα 45' πριν την προπονηση, θα μπορουσα να το στακαρω με γιοχιμπινη και β αλαινη?

ArgoSixna
22-04-15, 18:13
Τα 2 απο τα 5 ραφια :turtle::turtle:

92869

Feth
22-04-15, 18:28
Ρε αθεοφοβεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε!!! Πες μου που μενεις θα μπω μέσα!!:green::P:P:P

Billys51
22-04-15, 19:01
Ποσο τα πουλας τα επιπλα ? :green::green::P

Nive
23-04-15, 16:06
απο που?

muscleclub στην Νίκαια.

argosixna έλα πες την αλήθεια....μαγαζί έχεις.... χαχαχα :shock:

Ίων Δραγούμης
23-04-15, 16:52
@Argosixna χαχαχααχαχαχαχαχα θεός!! Νομίζω για σένα είχα διαβάσει ότι "κατάργησες" τα συμπληρώματα από τη ζωή σου.. Μάλλον θα ήταν ειρωνικό και δεν πήρα γραμμή.:P:P
Εμένα μου λένε ότι είμαι υπερβολικός σε ότι έχω στα ράφια μου.
92908

Στο εξής όμως θα δείχνω τη φώτο με τα συμπληρώματα του Argosixna και θα τους αποστομώνω. :banana::banana:

ΥΣ: Να πω πως μέσα τα κουτιά στα ράφια μου έχουν bulk πρωτεΐνες και δεν είναι τα προϊόντα που φαίνονται. Επίσης έχω τόσα τσουβαλάκια φυλαγμένα που ακόμα και κατοχή να έχουμε τη βγάζω κάνα χρόνο εγώ και οι δικοί μου. :green:

ArgoSixna
23-04-15, 17:41
Τα συμπληρωματα ειναι απο πελατες μου :thumbup: Νιτρικα και λοιπες βλακειες οπως καλα θυμασαι λειτουργουν "αρνητικα" πανω μου και γι αυτο παιρνω μονο 2-3 βασικα που δεν με πειραζουν και εχουνε 2-3 ερευνες σωστες απο πισω!

Τα δικα μου ειναι μια isolate myprotein και η σειρα της NOW!

Να ανεβασω και τα υπολοιπα? :green:

*τυπικα και μονο να πω οτι αγοραζω λιανικη και παλι εχω 50% κερδος σε σχεση με τις ελληνικες τιμες

Feth
23-04-15, 18:26
Ιων τα μπουκαλάκια με την πράσινη ετικέτα, αν βλεπω καλα το 1 γραφει omega 3 από myprotein είναι ?:unsure:

Ίων Δραγούμης
23-04-15, 19:12
Ότι έχω και δεν έχω,όλα είναι από mp. Στα κουτιά μέσα επίσης έχω διαφορετικές πρωτεΐνες πάλι από εκεί.

kostas kou
24-04-15, 20:21
92950
Εδώ είναι και τα δικά μου καλούδια,
απο Μάιο μπένω γράμμωση και σκέυτομαι να στακάρω thermovol με yohimbine και b alaine, τι λέτε?

ktm620
25-04-15, 18:35
Δυνατος συνδυασμος σιγουρα....Να μας πεις πως θα παει!

vaggan
25-04-15, 21:33
για την πρωτεινη της λεο να γραψεις κανενα ριβιου

kostas kou
25-04-15, 22:33
για την πρωτεινη της λεο να γραψεις κανενα ριβιου
την χρησιμοποιω τον τελευταιο εναμιση χρονο, εχω μεινει τρομερα ικανοποιημενος, η γευση σοκολατα ειναι απιστευτη, αυτη που εχω τωρα ειναι κουκις και πινετε ευχαριστα, την εχω παρει και σε βανιλια αλλα δεν μου αρεσε τοσο( αν και δεν ειχα ουτε με ευτην προβλημα), ομως γενικα η βανιλια δεν μου αρεσει σε καμια πρωτεινη.
ειναι επισης οικονομικη μου βγαινει 45 ευρω το 2κιλο!

grtech
27-04-15, 22:02
Protein - Carbs stack. Αγγλική 5 κιλά + Σουηδική 4 κιλά άγευστες + μερικές του ενός κιλου για να υπάρχει εναλλαγή γεύσεων όταν δεν θέλω να χρησιμοποιώ oats.http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=93083&stc=1

PRE/INTRA/POST - Workout stack.http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=93084&stc=1

Well-being stack.http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=93085&stc=1

Inflammation/CNS /Joints stack.
http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=93086&stc=1

Metalhead|T|
27-04-15, 23:44
Πολύ ωραίο πλήρες και δυνατό στακ...εμιαι περίεργος να μάθω σε τετοιες περιπτωσεις την ''διαρκεια'' ζωής ,οσων συμπληρωμάτων ειναι ανοικτα,και η κατανάλωση τους δεν γινεται σε καθημερινη βάση....πιστευω πως ειναι ενα θέμα..ειδικά οταν εχουμε μεγαλες συσκευασίες...ή συμπληρώματα τα οποια το ενα λιγο πολύ καλυπτει το αλλο....

πχ bcaa σκέτα αγευστα,whey 9hours με bcaa ,bcaa intra,ή bcaa after (κλπ,εφερα ενα παραδειγμα)

Valentino Rossi
27-04-15, 23:59
Πολύ ωραίο πλήρες και δυνατό στακ...εμιαι περίεργος να μάθω σε τετοιες περιπτωσεις την ''διαρκεια'' ζωής ,οσων συμπληρωμάτων ειναι ανοικτα,και η κατανάλωση τους δεν γινεται σε καθημερινη βάση....πιστευω πως ειναι ενα θέμα..ειδικά οταν εχουμε μεγαλες συσκευασίες...ή συμπληρώματα τα οποια το ενα λιγο πολύ καλυπτει το αλλο....

πχ bcaa σκέτα αγευστα,whey 9hours με bcaa ,bcaa intra,ή bcaa after (κλπ,εφερα ενα παραδειγμα)

Oι πρωτεΐνες δεν παθαίνουν τίποτα, είχα ανοιχτή μία συσκευασία της ΟΝ 6 μήνες, γιατί δεν έκανα μεγάλη κατανάλωση (έπαιρνα μόνο όταν δεν έτρωγα καλά κάποια μέρα) και δεν χάλασε. Τώρα αυτό δεν ξέρω βέβαια αν είναι καλό ή κακό από χημικής άποψης:unsure:

Metalhead|T|
28-04-15, 00:30
Ειδικα οι πρωτείνη που ειναι σε σκόνη,αν παραμεινει για πανω απο 3 μηνες ανοιχτη πιστευω ειναι για πεταμα....και μονο αν σκεφτείς τον αερα που μπαινει-βγαινει και εγκλοβίζεται καθε φορα που ανοιγεις εσυ το κουτί,,ακομα και ετσι φευγουν-εξατμιζονται θρεπτικα συστατικα(ισχυριζονται οι ειδικοι)....

οτιδήποτε βρίσκεται κονσερβοποιημένο-συσκευασμένο,και ειναι σε συσκευασία που το επαναχρησιμοποιούμε θέλει προσοχη

zisis.z
28-04-15, 00:37
τρομακτικα πολλα και διαφορετικα συμπληρωματα...Πω πω το συκωτακι τι δουλεια τραβαει,πιστευω καποιος που κανει τοσο μεγαλη καταναλωση και τοσο διαφορετικα συμπληρωμα θα πρεπει να κανει σιγουρα εξετασεις σε τακτα χρονικα διαστηματα για να εχει και το κεφαλι του ησυχο....:toast: (καλοφαγωτα)

ArgoSixna
28-04-15, 01:05
Τοσες πολλες συσκευασεις , αλλα στην ουσια ειναι λιγα.

Μια πολυβιταμινη ή μια φορμουλα με greens π.χ. ειναι ~10μπουκαλακια απο τα παραπανω σε ενα.

zisis.z
28-04-15, 01:32
Τοσες πολλες συσκευασεις , αλλα στην ουσια ειναι λιγα.

Μια πολυβιταμινη ή μια φορμουλα με greens π.χ. ειναι ~10μπουκαλακια απο τα παραπανω σε ενα.

Εχεις δικιο δεν το χα σκεφτει ετσι.......Απλα ειδα πολλες βιταμινες και τρομαξα,γενικα δεν ειμαι και πολυ υπερ στις βιταμινες και για αυτο,πιστευω οτι δεν κανουν δουλεια πρωτον γιατι καποιος που τρωει σωστα ειναι τις περισσοτερες φορες οκ και κατα δευτερων δεν αποροφουνται....και αναγκαζουν συνεχεια τον οργανισμο και γενικα το συκωτι να δουλευει για να τις αποβαλει....και οι βιταμινες γενικα για να παρει καποιος πρεπει πρωτα να κανει εξετασεις και αν εχει ελειψη τοτε να καταναλωσει γιατ γυριζει μπουερανγκ ολο αυτο αντι να κανεις καλο κανεις το αντιθετο...αλλα ολα στο βωμο του κερδους και κανουν ολοι μοκο....

grtech
28-04-15, 11:34
Ειδικα οι πρωτείνη που ειναι σε σκόνη,αν παραμεινει για πανω απο 3 μηνες ανοιχτη πιστευω ειναι για πεταμα....και μονο αν σκεφτείς τον αερα που μπαινει-βγαινει και εγκλοβίζεται καθε φορα που ανοιγεις εσυ το κουτί,,ακομα και ετσι φευγουν-εξατμιζονται θρεπτικα συστατικα(ισχυριζονται οι ειδικοι)....

οτιδήποτε βρίσκεται κονσερβοποιημένο-συσκευασμένο,και ειναι σε συσκευασία που το επαναχρησιμοποιούμε θέλει προσοχη
Γεια σου Τάσο :welcome:, αυτό που αναφέρεις φίλε γνωρίζω οτι ισχύει σε τρόφιμα, λαχανικά, φρούτα......... ''που δεν έχουν περάσει απο επεξεργασία αποξήρανσης, κονσερβοποίησης, ενίσχυσης με συντηρητικά κλπ''

απο την στιγμη που μιλάμε για αφυδατωμένα προϊόντα, σκόνες αμινοξέων και ορού γάλακτος δεν υπάρχει πρόβλημα με το πέρας του χρόνου να αχρηστευτούν φτάνει να αποθηκεύονται σε μέρη που δεν έχει υγρασία.

Απο εκεί και πέρα τα περισσότερα έχουν ημ.ληξης έπειτα απο 1,5 χρόνο οπότε δεν τίθεται θέμα να σου μείνουν για πέταμα. Ο λόγος που τα αγοράζω σε μέγαλες ποσότητες είναι οτι μου έρχεται πολύ οικονομικά -50% με -70% της κανονικής τιμής.

Τώρα πόσο ειδικοί είναι αυτοι που λένε οτι κάθε φορά που ανοίγω την συσκευασία πρωτεΐνης αυτή θα χάνει τα θρεπτικά συστατικά της δεν το γνωρίζω αλλά και δεν το έχω διαβάσει κάπου, αν έχεις σχετικές πηγές μπορείς να αναρτήσεις.


Τοσες πολλες συσκευασεις , αλλα στην ουσια ειναι λιγα.

Μια πολυβιταμινη ή μια φορμουλα με greens π.χ. ειναι ~10μπουκαλακια απο τα παραπανω σε ενα.
Αυτό :thumbup:.

vaggan
28-04-15, 11:56
δεν χανεται κανενα θρεπτικο συσταρικο δεν ξερω για βιταμινες αλλα η πρωτεινη δεν εξατμιζεται:green:ουτε οποιοδηποτε διατροφικο στοιχειο (υδατανθρακας πρωτεινη λιπαρα)τωρα για τις βιταμινες ξερω οτι ειναι γενικα χαλανε με το παραμικρο

zisis.z
28-04-15, 14:15
δεν χανεται κανενα θρεπτικο συσταρικο δεν ξερω για βιταμινες αλλα η πρωτεινη δεν εξατμιζεται:green:ουτε οποιοδηποτε διατροφικο στοιχειο (υδατανθρακας πρωτεινη λιπαρα)τωρα για τις βιταμινες ξερω οτι ειναι γενικα χαλανε με το παραμικρο

Συμφωνω, δεν μιλησα ομως για πρωτεινη κλπ,μονο για τις βιταμινες ειπα την αποψη μου....

ArgoSixna
28-04-15, 15:04
Δεν λεει εσενα ζηση , στο σχολιο του metalhead αναφερεται

vaggan
28-04-15, 16:23
ακριβως

puzzykillah
30-04-15, 02:32
Τοσες πολλες συσκευασεις , αλλα στην ουσια ειναι λιγα.

Μια πολυβιταμινη ή μια φορμουλα με greens π.χ. ειναι ~10μπουκαλακια απο τα παραπανω σε ενα.


σε ποσοτητες που ειναι το 1/10 ολων αυτων:welcome:

Ίων Δραγούμης
30-04-15, 02:48
Τόσα προϊόντα (περιμένω κι εγώ ανάλογα) και δεν έχουμε κανένα ριβιού,πχ για τα instant oats που πήρα κι εγώ.. τι υφή,γεύση,διαλυτότητα έχουν κτλ.. :unsure:

Metalhead|T|
30-04-15, 10:38
το instant oats το εχω δοκιμασει απο δείγμα εγώ ,το συγκεκριμένο της MP..ειναι πολύ καλύτερο απο το να διαλύεις μονος σου την βρώμη στο μίξερ..και βγαινει και με γευση απο οτι θυμάμαι!?>..επίσης διαλυτοτητα παρα πολυ καλη

liveris
30-04-15, 14:22
93148

grtech
30-04-15, 14:55
το instant oats το εχω δοκιμασει απο δείγμα εγώ ,το συγκεκριμένο της MP..ειναι πολύ καλύτερο απο το να διαλύεις μονος σου την βρώμη στο μίξερ..και βγαινει και με γευση απο οτι θυμάμαι!?>..επίσης διαλυτοτητα παρα πολυ καλη

:thumbup: Αυτό που λέει ο Τάσος για την διαλυτότητα ακόμα και σε αναλογία νερού 250 ml προς 50 Whey + 50 oats powder βγαίνει πηκτό μείγμα αλλά δεν αφήνει γρομπαλακια ή κατακάθι.

Τώρα για τις γεύσεις σχετικά είναι αυτά, γενικά επειδή καταναλώνω άγευστες πρωτεΐνες, τα συμπληρώματα με γεύσεις και δη τα bulk δεν μου λένε κάτι, περισσότερο να σπάνε την μονοτονία.

Η γεύση μπανάνα είναι αυτό που λέει με μερική δόση χημικούρας. Τώρα όσο επιπλέον άγευστα συμπληρώματα ρίξεις στο μείγμα πχ κρεατίνες - αλανινες - κιτρουλινες κλπ ή γεύση μπανάνα επικρατεί αλλά το μείγμα παίρνει περισσότερη οξύτητα και πικρίλα. Την σοκολάτα ακόμα δεν την έχω ανοίξει.

Anithos
01-05-15, 17:41
liveris μπορεις να μας πεις περισσοτερα για την πρωτεινη του jym; γευση,διαλυτοτητα κλπ

liveris
02-05-15, 15:00
η πρωτεινη ειναι αψογη σε ολα ειναι πηχτη λογω καζεινης κ την θεωρω απο τις καλυτερες τις αγορας..μονο που δεν θα την ξαναπαρω γιατι
ειχε κολλησει η παραγγελια τελωνειο μπηκα σε μια διαδικασια με εοφ κτλ οπου ο εοφ τα περασε αλλα για να τα παρω πληρωσα εξτρα χωρια
την ταλαιπωρια με φαξ τηλεφωνα κ την καθυστερηση ..δεν το ξαναρισκαρω..

ArgoSixna
05-05-15, 19:26
καλοκαιριασε :turtle::turtle:
93355

Metalhead|T|
05-05-15, 23:19
Πάρε και κανα AMINO...μη και δε σε φτάσουν ρε αδερφε :rolf::rolf: ΚΑΛΟΠΙΟΤΑ

jimmatas
05-05-15, 23:55
τα περιμενω να ερθουν τα juiced aminos, 2 κουτια πηρα . Τι λενε γενικα? γευση κλπ

ArgoSixna
06-05-15, 01:40
Η γευση "σταφυλι/grape" ειναι πολυ εθιστικη.

Σκεψου οτι το amino x BSN , του εβαζα 10/10 και αυτο εδω 10+/10

Τάσο 2-3 κουτια μωρε για να φθασουν για τον ιουνιο!

93371

ArgoSixna
06-05-15, 01:41
Και μια τελευταια φωτο γιατι θα αδειασει το ραφι γρηγορα :green::green:


93372

Nive
06-05-15, 09:23
arxosixna ο αμινοξεομανής!!! :P

ArgoSixna
06-05-15, 19:03
η γευση grape σε παγωμενο νερο...... πως να την περιγραψω.. :shock::shock::shock:

COBRA_STYLE
07-05-15, 13:37
http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=93400&stc=1

andreasaxo
08-05-15, 15:00
η γευση grape σε παγωμενο νερο...... πως να την περιγραψω.. :shock::shock::shock:
Σε καταλαβαίνω απόλυτα γιατί ειμαι εθισμένος με το grape του universal storm, δεν ξερω αν το εχεις δοκιμασει, αλλα ειναι απιστευτο.

ArgoSixna
08-05-15, 15:35
Τα πηρα για αλλους και τα 10 κουτια αλλα μετα απο review , ανοιξα ενα grape. ε μου φαινεται θα ανοιξω και πορτοκαλι σε λιγες μερες :green::green::green:

Nive
08-05-15, 21:12
93439
....επιασα κατι χρηματα και ειπα να στακαρω!!
Απ'ολα τα καλα του γυμναστηριου!!

Ίων Δραγούμης
08-05-15, 21:32
arxosixna ο αμινοξεομανής!!! :P

Αμινολάγνος!! Φίλε Παντελή είσαι πρότυπο. :turtle:

ArgoSixna
09-05-15, 01:23
Νιve αν εισαι κοντα στα -αντα ηλικιακα , ωραιο στακ αλλιως οχι και τοσο :P

Ασε ιωνα , κρατησα και ενα animal σε πορτοκαλι να το δοκιμασω απο βδομαδα! Αδειασε το ραφι , εμεινε μονο ενα 70αρι της bsn και 3 animal :unsure::unsure:

Παραλιγο να τσιμπησω αλλα 9 70αρια της bsn προχθες αλλα εχουν στοκαρει ολοι οι πελατες μου και θα μου εμεναν στο ραφι :turtle::turtle::turtle:

2+1 δωρο και σε καλυτερη τιμη απο ελλαδα , αμαρτια να μην αγοραζει καποιος τετοιες προσφορες! Με μια απλη παραγγελια βγαζει 60 ευρω καθαρο κερδος :O (αν εχει καποιους να τα πουλησει ομως)..

Nive
09-05-15, 18:36
Για το dhea λες....το παιρνω αντι καποιου tribulus.
29 ειμαι

Nive
09-05-15, 19:11
...δεν παιρνω ολο τον χρονο αν αυτο εννοεις. Το μεγαλο κουτι που πηρα ληγει σε 2χρονια. Μεσα στο καλοκαιρι θα παρω τα δυο μικρα (απο 60 καψουλες των 50mg).

Κιτρουλινη-αργινινη σαν homemade προεξασκητικο.
Τα υπολοιπα ειναι πρωτ.-αμινοξεα

zisis.z
22-05-15, 18:16
http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=94346&stc=1
Σημερα μου ηρθε σε γευση butterscotch ripple (καραμελα βουτυρου) ειναι στα αρριστερα της φωτογραφιας,πραγματικα πολυ καλη γευση,ειναι απολαυση,εχει ακριβως την γευση οπως ειναι η γνωστες καραμελες βουτυρου,και στα δεξια ειναι σε γευση jaffa cake η οποια μου τελειωνει πρεπει να εχουν μεινει κανα 2 σκουπ ακομα και αυτη καλη σαν γευση ειναι σοκολατα με πορτοκαλι.....Πολυ ευχαριστημενος απο την συγκεκριμενη πρωτεινη και πολυ δυσκολα θα την αλλαξω,διαλυτικοτητα αριστη και πολυ ελαφρια στο στομαχι και τεραστια ποικιλια σπο γευσεις και εκπληκτικη τιμη και το ποιο σημαντικο οταν διαβαζεις απο πισω στα συστατικα και βλεπεις οτι το μονο προσθετο ειναι η σουκραλοζη(υποκαταστατο ζαχαρης) .Την παραγγειλα προχθες και μου ηρθε την επομενη,σουπερ μια μονο μερα αναμονης για να ερθει η παραγγελεια,βεβαια την παραγγειλα απο τον επισημο εισαγωγεα απο Ελλαδα γιατι τοσο γρηγορη αποστολη απο Αγγλια ειναι αδυνατο..... :):weights::welcome:;)

zahosA
29-05-15, 18:56
http://images.tapatalk-cdn.com/15/05/29/3bfa9353547f43a72850ceae5df863f6.jpg
Μόλις την παρέλαβα....πρώτη φορά και θα πω αυτό που όλοι λένε,είναι απλά νερό....ή Whey premium της usn ήταν πιο πηχτή μπορώ να πω....από γεύση οκ η vanilla ice cream Είναι όντως σα παγωτό βανίλια....την επόμενη φορά θα προτιμήσω κάτι λιγότερο γλυκό πάντως [emoji6]

PanosDanis
01-06-15, 15:19
http://images.tapatalk-cdn.com/15/06/01/f6d38844dcaae3d702fbb49b8ec8ab8f.jpg

Ωραία καλό μας καλοκαίρι

Αλεξανδρος Κυπρος
11-06-15, 19:17
95578

Nive
21-06-15, 22:33
95958

Τα τελευταια ψωνια μου....

Αλεξανδρος Κυπρος
22-06-15, 12:04
Nive τι λεει η stacker whey?

Nive
22-06-15, 14:37
Mία δόση έχω πιει από έναν φίλο (σοκολάτα) και επειδή μου άρεσε η γεύση την πήρα.
Ευκολόπιωτη, χωρίς φούσκωμα, 24γρ.-4γλουταμίνη-5,4bcaa φαίνεται ανθρώπινη πρωτεϊνούλα. :green:

Αλεξανδρος Κυπρος
22-06-15, 16:25
καλος

ukbulldog3
27-06-15, 21:17
PES Select

http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=96097&stc=1

Feth
09-07-15, 15:55
http://i61.tinypic.com/10yjl15.jpg

Valentino Rossi
09-07-15, 16:00
Γιατί παίρνετε όλοι Ω-3, πως βοηθάει; Εγώ είχα διαβάσει ότι είναι απατεωνιά τα καλά ω-3 λιπάρα, όλα μπορούν να βλάψουν σε μεγάλες ποσότητες, ενώ δεν αναγνωρίζεται κάπου η συμβολή των συσκευασμένων βιταμινών πιο πολύ placebo φάση. με λιγα λόγια μην πετάτε τα λεφτά σας , φάτε κανά ψαράκι

Nive
09-07-15, 16:53
96421

Mikekan
09-07-15, 17:01
Γιατί παίρνετε όλοι Ω-3, πως βοηθάει; Εγώ είχα διαβάσει ότι είναι απατεωνιά τα καλά ω-3 λιπάρα, όλα μπορούν να βλάψουν σε μεγάλες ποσότητες, ενώ δεν αναγνωρίζεται κάπου η συμβολή των συσκευασμένων βιταμινών πιο πολύ placebo φάση. με λιγα λόγια μην πετάτε τα λεφτά σας , φάτε κανά ψαράκι

Tα omega-3 είναι από τα απαραίτητα συμπληρώματα με 100αδες έρευνες για τις πολλές ευεργετικές τους ιδιότητες.

SOLID
09-07-15, 17:49
Νταξ καλα ειναι αλλα ειναι υπερτιμημενα.Πολλα απο τα αρχικα συν που λεγανε οτι κανουν στο καρδιαγγειακο εχουν ακυρωθει με τα χρονια.
Συν του αν δεν εχεις certficate οτι δεν εχουν βαρεα μεταλλα,το πιο πιθανο ειναι να τρως και υδραργυρο,μολυβδο,pcb και αλλα καλουδια.

sobral
15-07-15, 21:37
Ένα review για την select της PES όποτε μπορείς φίλε..

Anithos
16-07-15, 08:44
ας πει και ο φιλος παραπανω ..αλλα απο μενα που εχω την μπισκοτο-κανελα εχω να πω απαιχτη,εκτος απο τον λιγο αφρο που κανει και ενοχλει εμενα,γευση απο αλλο πλανητη, σε απογειωνει στην κυριολεξια(ξεχνας ΟΝ και πρασινα αλογα)διαλυτοτητα (με λιγο νερο)ουτε καν βλεπεις καποιο σβολο,αφομιωση κλπ... αψογα ολα

ukbulldog3
17-07-15, 00:39
Λοιπόν εγώ δοκιμασα δύο γεύσεις: τη σοκολάτα και τη μπισκότο-κανελα.Εμεινα πάρα πολύ ευχαριστημένος και από τις γεύσεις και από το γεγονός πως δεν είχα καμία ενόχληση-δυσανεξια.Θα σας την πρότεινα επομενως με κλειστά ματια και είμαι σίγουρος πως δε θα το μετανιωσετε!!!

liveris
05-08-15, 10:40
96974

Nive
09-09-15, 14:44
97519

Μαζευω καποια πραγματα απο τον Ιουλιο...ειμαστε ετοιμοι για χειμωνα. Μια βητα αλανινη λειπει που θα παρω σημερα.

Feth
09-09-15, 15:09
97519

Μαζευω καποια πραγματα απο τον Ιουλιο...ειμαστε ετοιμοι για χειμωνα. Μια βητα αλανινη λειπει που θα παρω σημερα.


http://i.giphy.com/xTiTnpJf8tsTBU1OYo.gif

Nive
09-09-15, 15:50
αχαχαχαχαχα μέχρι τέλος του χρόνου μου φτάνουν. Είμαι συμπληρωματάκιας...κάνω παύσεις και βάζω milk thistle καλού-κακού (υπερβολή για κάποιους :P)
Κλασικό χειμωνιάτικο στακ (αν εξαιρέσεις το cla), έπαιρνα πράγματα σε προσφορές από τον αθλητή οπότε μου βγήκε πιο οικονομικά. :green:
feth στο φαγητό να δει τι δίνω μιας και έκανες πλάκα σε άλλο θέμα στον Τάσο για τον κρεοπώλη. ;)

panakos
09-09-15, 20:51
ενταξει ειστε ρε παιδια,αν σας δειξω και εγω τι εχω θα παθετε σοκ πραγματικα:turtle:

Nive
09-09-15, 21:11
Δωσε πονο panako!!!

panakos
09-09-15, 21:31
Νασαςπω μόνο 19 κιλά πρωτεΐνη και 4κουτια κρεατινηαυτηντην στιγμή!'!:turtle:

ArgoSixna
09-09-15, 22:30
Να βαλω τις 3 ντουλαπες-ραφια που εχω? (ασχετα αν δεν τα πινω εγω :turtle::turtle:)

#4079 και #4080 :D

Nive
09-09-15, 22:44
Ο γνωστος ΑΜΙΝΟΞΕΟΜΑΝΗΣ!!

PanosDanis
11-09-15, 18:40
97563

Αυτα για την ωρα καλλυμενος απ ολες τις πλευρες. Μια πολυβιταμινη λειπει

Nive
11-09-15, 23:55
After glow???Ακριβο μεταπροπονητικο αλλα δουλευει!!!
Απο πού ψωνιζεις?

PanosDanis
11-09-15, 23:56
Δε ξέρω αν πρέπει να αναφερθεί πλην του χορηγού.. απ το τζινιδης power Στην Λ. Αθηνών

Στάλθηκε από το LG-D802 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Nive
12-09-15, 05:32
Ημουν σιγουρος...γι'αυτο σε ρωτησα. Δεν το εχω δει σε αλλο μαγαζι.
Και ο Βαγγελης και ο Μανολης ειναι αξιολογοι.

LuNaT1C
12-09-15, 15:48
Μου ήρθε και μένα μια παραγγελία πριν από λίγο ! Απλά πραματάκια τπτ το ιδιαίτερο
97577

LuNaT1C
12-09-15, 18:59
Πάντως αυτές οι συσκευασίες της Myprotein θέλουν βελτίωση...δε κλείνουν για κανένα λόγο...
btw πρέπει να είναι αεροστεγώς κλεισμένες ? Δε νομίζω ?!

Feth
12-09-15, 19:03
Τα bcaa και η καζεινη μια χαρά κλείνουν, προφανώς δεν τα εκοψες εσύ καλά, τώρα για τα 5 κιλα τα αλλα πάρτα και βάλτα σε zip bags ή σε δοχεία παλιων συμπληρωμάτων . (Εγω έχω αγοράσει 2 μπετονια απο αυτά που βάζουν τις ελιές μέσα και εχω αδειασει 2 5κιλες.
Αν τις αφησεις για κανα 3ήμερο-5ημερο μέχρι να βρείς που θα τις βαλεις τοτε δεν θα επρεπε να ανησυχεις δεν θα πάθουν τιποτα.

LuNaT1C
12-09-15, 19:12
Μια χαρά τα έκοψα...
Απλα ναι οκ οι πιο μικρές συσκευασίες κλείνουν πιο εύκολα , οι μεγάλες χλωμό ! :)

ArgoSixna
12-09-15, 20:30
κοιτα μηπως εχει στο "zip" μεσα σκονη

ktm620
12-09-15, 22:28
Θα ζήτήσεις απο την μητέρα σου - ή καποιον νοικοκύρη-ά :green:- που πιθανότατα θα έχει σακούλες αποθήκευσης ρούχων - αυτές που τραβάς τον άερα απο μέσα - ένα μικρό , μπλέ είναι συνήθως , πλαστικό που είναι ακριβώς για αυτό το λόγο , να σφραγίζει το ζιπάκι σε χρόνο dt.
Άν το βρείς είναι η ιδανικότερη λύση , αλλιώς άν δέν σου κλείνει βγάλε όσο περισσότερο αέρα μπορείς απο την συσκευασία κλείστην όσο καλύτερα μπορείς - δεδομένου ότι δέν έχεις καλύτερη επιλογή ...αποθήκευσης - και προσωπικά ποτέ δέν μου χάλασε τπτ .Ακόμα έχω πχ περυσινή μάλτο...

Αλεξανδρος Κυπρος
14-09-15, 20:25
97637

ktm620
04-10-15, 09:21
Winter is coming :green:

98370


(2*5kg Unflavoured , 1*5 Chocolate Banana , 1*5 Malto , 1*2,5 Instant Oats Chocolate , 1 NAC Powder , 1 Vit C για να μην σας βγάλω τα μάτια καθώς έκανα αρκετό downsize στη φωτό... )

Είναι και στο δρόμο απο overseas και 1-2 ακόμα πραγματάκια μπόμπα θα σας κάνω εκπληξη όταν έρθουν..

ArgoSixna
04-10-15, 14:24
02/10/2015 φωτο απο τον φιλο s0k0s :turtle::turtle:
98379

Nive
04-10-15, 19:16
Ο ΧΡΙΣΤΟΣ ΚΑΙ Η ΠΑΝΑΓΙΑ!!!
:green:

PanosDanis
04-10-15, 19:23
98399
Για μεταπροπονητικο καλό είναι

Γιώργης7
12-10-15, 16:39
98612




ΑΥΤΑ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΠΑΙΔΙΑ...:weights:

LostAvenue
12-10-15, 17:39
Φίλε Γιώργο την ριβοζη στακ με κρεατινη ε?? Θέλω εδώ κι καιρό να το δοκιμάσω...στον επόμενο κύκλο :thumbup:

Γιώργης7
12-10-15, 18:10
Ναί, δε το χω ξεκινησει όμως ακόμα όταν αρχίσω θα σου πώ γνώμη αμα θές!

ktm620
22-10-15, 10:15
Νιτρογλυκερινη...


http://images.tapatalk-cdn.com/15/10/22/281ebbdbb39028a624ad2f40b23cec07.jpg

Στάλθηκε από το D6503 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

vaggan
25-10-15, 20:27
99035

Alkean
26-10-15, 14:35
To Fierce πολυ καλο το δοκιμασα πριν κανα 2μηνο μου δωσε καλο πρηξιμο κ focus βεβαια δεν ειμαι συνιθησμενος στα pre workout.
Aπο γευση ομως δεν τρελαθηκα,ασε που μενουν κατι σαν σβολακια στον πατο (λογικα glycerol kai αλλα συστατικα)

Οσο για την Iron mass την σοκολατα εχεις?αν την δοκιμασες πες μου τι λεει απο γευση γιατι ψαχνομαι να βρω μια καλη σοκολατα ειτε 80αρα ειτε σε στυλ iron mass

vaggan
26-10-15, 16:49
To Fierce πολυ καλο το δοκιμασα πριν κανα 2μηνο μου δωσε καλο πρηξιμο κ focus βεβαια δεν ειμαι συνιθησμενος στα pre workout.
Aπο γευση ομως δεν τρελαθηκα,ασε που μενουν κατι σαν σβολακια στον πατο (λογικα glycerol kai αλλα συστατικα)

Οσο για την Iron mass την σοκολατα εχεις?αν την δοκιμασες πες μου τι λεει απο γευση γιατι ψαχνομαι να βρω μια καλη σοκολατα ειτε 80αρα ειτε σε στυλ iron massελα φιλε σβολακια??εμενα δεν μου αφηνει τιποτα βεβαια το χτυπαω σε φραπιερα στο τουρμπο για δεκα δευτερα και ειναι σουπερ γευση τωρα το καρπουζι στα 400 ml νερου το βρισκω πολυ ευχαριστο χωρις να λιγωνει..iron mass ναι την σοκολατα γευση δεν ξετρελενει χωρις ομως να ειναι ασχημη απλα δεν ειναι γλυκεια οπως οι συνηθισμενες πρωτεινες ογκου ομως τα συστατικα της ειναι ενα και ενα πρωτεινη απο μοσχαρι isolate και λακτοφερινη υδτανθρακα απο γλυκοπατατα οχι απο ζαχαρες malto dextroκτλ γιαυτο και ειναι απο τις ακριβοτερες ογκου της αγορας εγω την δουλευω στο ενα σκουπ μονο συνηθως σπανια να βαλω δευτερο

Alkean
26-10-15, 17:48
ελα φιλε σβολακια??εμενα δεν μου αφηνει τιποτα βεβαια το χτυπαω σε φραπιερα στο τουρμπο για δεκα δευτερα και ειναι σουπερ γευση τωρα το καρπουζι στα 400 ml νερου το βρισκω πολυ ευχαριστο χωρις να λιγωνει..iron mass ναι την σοκολατα γευση δεν ξετρελενει χωρις ομως να ειναι ασχημη απλα δεν ειναι γλυκεια οπως οι συνηθισμενες πρωτεινες ογκου ομως τα συστατικα της ειναι ενα και ενα πρωτεινη απο μοσχαρι isolate και λακτοφερινη υδτανθρακα απο γλυκοπατατα οχι απο ζαχαρες malto dextroκτλ γιαυτο και ειναι απο τις ακριβοτερες ογκου της αγορας εγω την δουλευω στο ενα σκουπ μονο συνηθως σπανια να βαλω δευτερο

Eγω το blue raspberry ειχα αλλα το διελυα με ενα κουταλακι ισως να μην καθοταν τιποτα αν το κανα και γω στη φραπιερα,οσο για την iron mass μπορει να ειναι πιο νοστιμη σε γαλα λογικα οπως γινεται με τα περισσοτερα gainers

vaggan
26-10-15, 19:04
σε νερο το βαζω το iron

ns13
27-10-15, 01:09
Αν και εχω πει τα χειροτερα για την iron mass στο θεμα της,την ξαναδοκιμασα μετα απο 1 χρονο περιπου και αλλαξα τελειως αποψη.Ουτε με πειραζει στο στομαχι,ουτε η γευση της με πειραζει πλεον τοσο πολυ,η αληθεια ειναι οτι σε νερο δεν μπορω να την πιω,αλλα με γαλα κατεβαινει ευκολα.Παλι καλα γιατι σε 1 μηνα ληγει και ηταν κριμα να παει χαμενη.(σοκολατα μαλτ)

Makros24
29-10-15, 19:50
Παιδιά βλέπω αρκετοί αγοράζετε τις 5κιλες myprotein , απο το site τους να φανταστώ ... Αξίζουν ; εννοω δλδ ως value for money τι λένε ; Βγάζει τπτ προσφορες το σαιτ τους ; Πως λειτουργεί ; Αν έχει κάποιος την καλοσύνη ;)

Feth
29-10-15, 20:06
Παιδιά βλέπω αρκετοί αγοράζετε τις 5κιλες myprotein , απο το site τους να φανταστώ ... Αξίζουν ; εννοω δλδ ως value for money τι λένε ; Βγάζει τπτ προσφορες το σαιτ τους ; Πως λειτουργεί ; Αν έχει κάποιος την καλοσύνη ;)
Φυσικά και αξιζει και ειδικα αν θελεις και οικονομικη 5κιλη myprotein είναι μονόδρομος...
Εχω αγοράσει ουκ ολιγες φορές πρωτεινη από το website τους και ήμουν πάντα ευχαριστημένος.
Πρεπει να έχεις κάρτα τραπεζας.. και ναι βγάζει συνεχως προσφορές (τα μεταφορικά δεν μπορείς να τα γλυτώσεις εκτός και αν κάνεις παραγγελια ανω των 200 ευρω η 270 δεν θυμαμαι ακριβώς)
Ελλάδα 5κιλή whey σε τιμη διψηφιου αριθμου δεν πρόκειται να βρείς.. από εκει και πέρα αν τα έχεις να τα δίνεις εδώ, δώστα.. και η διαφορά στα χρηματα σε σχεση με τα ελληνικά καταστήματα δεν είναι ποσο του 5-10 ευρώ αλλά 30+

Makros24
30-10-15, 02:29
Φυσικά και αξιζει και ειδικα αν θελεις και οικονομικη 5κιλη myprotein είναι μονόδρομος...
Εχω αγοράσει ουκ ολιγες φορές πρωτεινη από το website τους και ήμουν πάντα ευχαριστημένος.
Πρεπει να έχεις κάρτα τραπεζας.. και ναι βγάζει συνεχως προσφορές (τα μεταφορικά δεν μπορείς να τα γλυτώσεις εκτός και αν κάνεις παραγγελια ανω των 200 ευρω η 270 δεν θυμαμαι ακριβώς)
Ελλάδα 5κιλή whey σε τιμη διψηφιου αριθμου δεν πρόκειται να βρείς.. από εκει και πέρα αν τα έχεις να τα δίνεις εδώ, δώστα.. και η διαφορά στα χρηματα σε σχεση με τα ελληνικά καταστήματα δεν είναι ποσο του 5-10 ευρώ αλλά 30+

ναι Prepaid εχω κ απο εξω παίρνω γενικά , που τόσα χρήματα να ψωνίσεις απο ελλάδα , στην επόμενη παραγγελια θα δοκιμασω απο το συγκεκριμένο

DimGi
31-10-15, 22:21
99226 πρωτεινες για ενα χρονο...:P

Nive
04-11-15, 18:07
99298
Ετσι για το καλο...

akantzos
04-11-15, 22:09
Nive, μπορείς να κάνεις ένα review για την LeoWhey?

Nive
04-11-15, 23:25
Ευκολο αδερφε. Την αρχιζω ομως απο Δευτερα. Οποτε σε κανα 2βδομαδο θα εχω βγαλει καποια συμπερασματα αν και την εχω δοκιμασει μια φορα απο φιλο.

Nive
24-11-15, 15:53
H leowhey γευση σοκολατα ικανοποιητικη στην γευση (υποκειμενικο) αλλα το σημαντικο πολυ ευπεπτη. Δοκιμασα και δυο σκουπ με γαλα χωρις καποιο θεμα.
Γευση 6/10
Διαλυτοτητα 8/10
Ευπεπτη 10/10.

Η παρακατω φωτο αφιερωμενη στον Τασο που ειναι σοκολατας!
Οι jumbo ειναι δωρο,δεν υπηρχε περιπτωση να δωσω 4,5€ για σοκολατα
100013

leosamcro
27-11-15, 12:53
100061

αυτα απο εμενα,σκεφτομαι να μην ξαναπαρω nitrotech επειδη ειναι πανακριβη.λεω να δοκιμασω την the protein works whey isolate 90.

Metalhead|T|
27-11-15, 14:35
Η παρακατω φωτο αφιερωμενη στον Τασο που ειναι σοκολατας!
Οι jumbo ειναι δωρο,δεν υπηρχε περιπτωση να δωσω 4,5€ για σοκολατα
100013

EEEEETΣΙ!!!:toast::toast:

ΥΓ ακριβες πολυ!,και παρομοια τιμη εχει κι η CARB CONTROL η μπαρα...για μια φορα για δοκιμη καλες ειναι...!

PanosDanis
27-11-15, 15:02
http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=100064&stc=1 Κατι και απο μενα. Σταθερη αξια πλεον η Scitec :green:

Thanosr7
15-12-15, 17:22
Εδω και τα δικα μου... ειμαι απλος τυπος!! :P
100395

Nikos K
17-12-15, 02:41
http://www.xtr.gr/el/efectiv-mass-5460g.-efectiv.html gnwmh??

LuNaT1C
22-01-16, 11:54
101487

Χτεσινή παραλαβή από ι-βοτανο
Μου προτείνανε αυτά τα ω3, εγώ πάντα επερνα της now foods

Την πολυ-βιταμίνη την παίρνω εδώ και καιρό

Στάλθηκε από το SGP611 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

beefmeup
30-01-16, 16:55
παμε να φτιαξουμε σωμα με τα ψεμματα, που λεει κ μια ψυχη:P
περασα απο κεντρο σημερα κ εκανα μια σταση για restock απο τον Αθλητη..

http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=101993&stc=1

Polyneikos
03-02-16, 16:03
Aν και έπιασες το hot blood πρωτα:P, πες μας την γνωμη σου για το rush enraged που το θεωρω από τα δυνατα:thumbup:

vaggan
03-02-16, 16:28
εγω παλι θελω να μου πεις για το σιροπι καραμελας χωρις θερμιδες:Pβγαζει ματι και αν μπορεις να δωσεις συστατικα απο τι ειναι φτιαγμενο

beefmeup
03-02-16, 17:11
Aν και έπιασες το hot blood πρωτα:P, πες μας την γνωμη σου για το rush enraged που το θεωρω από τα δυνατα:thumbup:

ακομα δεν το εχω ανοιξει, εκανα 3-4 προπονησεις με το hot blood, κ μου βγηκε πολυ καλο..


εγω παλι θελω να μου πεις για το σιροπι καραμελας χωρις θερμιδες:Pβγαζει ματι και αν μπορεις να δωσεις συστατικα απο τι ειναι φτιαγμενο

απο την σειρα της walden ειναι που τπτ δεν εχει θερμιδες..
εκτος απο το νερο μεσα, εχει τοση χημεια που πιστευω οτι αν το κουνησεις αρκετα, μπορει κ να τιναχτεις στον αερα:turtle:
χωρις πλακα, δεν εχει τπτ φυσικο μεσα, ολο χημικες ενωσεις ειναι..σαν γευση, απο ολα αυτα το καλυτερο ειναι η φραουλα, για μενα..

lila_1
03-02-16, 17:24
τι χημικές ενώσεις μωρέ σπίρτο, και το νερό που πίνεις μια χημική ένωση είναι.
Mια χαρά είναι, αλλα αφήνει ενα aftertaste μυστήριο.


https://www.waldenfarms.com/Images-Other/Caramel-Syrup.gif

beefmeup
03-02-16, 17:26
τι χημικές ενώσεις μωρέ σπίρτο, και το νερό που πίνεις μια χημική ένωση είναι.


αν ειχαμε αλλα 3 ατομα σαν εσενα ,κ σας βαζαμε μαζι σε ενα δωματιο θα ειχαμε βρει την λυση σε ολα τα μυστηρια του συμπαντος:turtle:

lila_1
03-02-16, 17:27
έτσι έιναι, άμα έχεις βγάλει μέχρι γυμνάσιο με 12 αυτές τις αηδίες λές :turtle:

beefmeup
03-02-16, 17:28
πες μου οτι σηκωνεις κ πολλα κιλα, αυτο μονο τπτ αλλο:green:

dLazaros
04-02-16, 14:20
Ως ειδικός μάρκετινγκ, να σας ενημερώσω οτι οι ταμπέλες των προϊόντων επειδή γράφουν 0% δεν σημαίνει οτι είναι κιόλας!
Να γνωρίζεται οτι υπάρχουν thresholds (στα ελληνικά μου διαφεύγει πως λέγεται) όπου επιτρέπεται να γράφεις 0% σε οποιοδήποτε συστατικό (ιδιαίτερα σουκρόζη)ακόμα και εάν έχει θερμίδες αλλά είναι κάτω απο το όριο το οποίο ορίζει ο αρχιπαπάρας ο FDA....
Για αυτό τον λόγο η coca cola zero δεν είναι 0% θερμίδες όσο και εάν θέλουν να μας κάνουν να το πιστέψουμε αυτό.

lila_1
04-02-16, 17:59
Ως ειδικός μάρκετινγκ, να σας ενημερώσω οτι οι ταμπέλες των προϊόντων επειδή γράφουν 0% δεν σημαίνει οτι είναι κιόλας!
Να γνωρίζεται οτι υπάρχουν thresholds (στα ελληνικά μου διαφεύγει πως λέγεται) όπου επιτρέπεται να γράφεις 0% σε οποιοδήποτε συστατικό (ιδιαίτερα σουκρόζη)ακόμα και εάν έχει θερμίδες αλλά είναι κάτω απο το όριο το οποίο ορίζει ο αρχιπαπάρας ο FDA....
Για αυτό τον λόγο η coca cola zero δεν είναι 0% θερμίδες όσο και εάν θέλουν να μας κάνουν να το πιστέψουμε αυτό.

congrats πολύ σοφό ποστ.

Μιας και τα trace calories της τάξης του 0.5 kcals ή αλλιώς το 0.000005% του daily value ανα δόση είναι εξαιρετικά σημαντικό να αναγράφονται!!!


:green:

Nive
04-02-16, 21:51
Διονυση κανε ενα review για το rush οταν το δοκιμασεις γιατι λεγονται πολλα καλα!

beefmeup
07-02-16, 00:24
Ναι θα γραψω σιγουρα..προς το παρον δεν το εχω ανοιξει καν, με βολεψε πολυ καλα το hot blood...

Nive
07-02-16, 23:16
Τοσο καλο το hot...?
1 ή παραπανω σκουπ Διονυση?

beefmeup
07-02-16, 23:19
δες μια στο θεμα του (http://forum.bodybuilding.gr/showthread.php?7468-Hot-Blood-(Scitec-Nutrition)&p=853056&viewfull=1#post853056) που εγραψα..
παραμενω στο 1 σκουπ, στουμπωμενο..ναι μου εκατασε πολυ καλα, το συγκκριμενο:thumbup:

Metalhead|T|
08-02-16, 14:45
2-3 δειγματακια που δοκιμασα απο το rush,με εχουν πάει καλα :thumbup: (για το blood τα εγραψα στο αναλογο θεμα)

Nive
09-02-16, 00:15
Κατι λιγα και απο'μενα.
102413

beefmeup
09-02-16, 00:18
ωραια κ τα 3..εχω παρει πολλους κουβαδες απο αυτα τα αμινο, intra..
κ το after απο τα πιο δυνατα συμπληρωματα του ειδους..:thumbup:

Nive
09-02-16, 00:48
Διονυση στο after εχω βρει μεγαλη απολαυση τοσο σε γευση οσο και σε αποκατασταση μεγαλων προπονησεων.
Η stacker πρωτειναρα...τρομερη γευση με ωραιο προφιλ αμινοξεων.
Τα aminox τα πηρα για intra και σημερα τα δοκιμασα πρωτη φορα. Γευση καρπουζι και ενα ηλιθιο χανογελο μεσα στην προπονηση,πολυ ωραια γευση.

beefmeup
09-02-16, 00:51
ναι, καρπουζι κ πρασινο μηλο χρησιμοποιουσα περισοτερο..κ το fruit punch νομιζω που εχουν καλο ηταν...
stacker εχω ενα ακομα δειγματακι σοκολατα, αλλα η βανιλια ηταν αρκετα καλη απο γευση..

Nive
09-02-16, 09:35
Αν και ξερω πως δεν συνηθιζεις να πινεις την πρωτεινη με γαλα δοκιμασε την το βραδυ με 200ml γαλα.
Εγω δεν την αλλαζω την σοκολατα...απλα σοκολατουχο γαλα. ;)

Nive
22-02-16, 12:31
102909
ΤΣΙΤΕΣ!!!

Polyneikos
23-02-16, 20:57
^^ Αυτά κάνεις κ ξεσηκώνεις όλα τα Rush και δεν βρίσκουμε οι υπόλοιποι:P

Nive
23-02-16, 22:51
Κωστα ουτε εγω βρηκα!! Φαντασου τα παρηγγειλα! :green:
Ειναι δυνατα τελικα!!

beefmeup
23-02-16, 23:06
αποτι φαινεται το δοκιμασες πριν απο εμενα, που ακομα δεν τα εχω καταφερει να ανοιξω την συσκευασια..:turtle:
εχω μπλεξει με κατι beta tests που κανω αυτη την περιοδο:green:

LuNaT1C
23-02-16, 23:37
Εκμεταλλευόμενος κάτι πολύ καλά ποσοστά εκπτώσεων...είπα να πάρω κάτι ακριβό !!!
Είναι παραγγελία μαζί με έναν φίλο...

Τα δικά μου είναι τα μεγάλα τσουβαλάκια και η Κιτρουλίνη


102956

Και μία λίγο παλιότερη... Τα Ω3 είναι μετά απο πολύ ψάξιμο...Νομίζω είναι ότι καλύτερο μπορούσα να βρω

102957

Nive
24-02-16, 00:05
αποτι φαινεται το δοκιμασες πριν απο εμενα, που ακομα δεν τα εχω καταφερει να ανοιξω την συσκευασια..:turtle:
εχω μπλεξει με κατι beta tests που κανω αυτη την περιοδο:green:

Διονυση πολυ καλο!! Μισο φακελακι πινω φαντασου! ;)

Χρήστος Τριανταφύλλου
27-02-16, 17:21
Μια κ το ανεφερα για την ΟΝ που ειχα καιρο να την παρω ,επισκεψη σημερα στον Αθλητη. Ειχα σκοπο σε γευση βανιλια που μου αρεσει αλλα λογω προσφορας (περισσοτερη ποσοτητα στην ιδια τιμη) στη γευση σοκολατας ,την προτιμησα.
Μαζι κ μια stacker μικρο σακουλακι κ μια πολυβιταμινη orange triad
103025

Feth
27-02-16, 17:56
Τουμπανιαρα ειναι η συγκεκριμενη multivitamin χρηστο, αν και ειναι λιγο ακριβουτσικη.

Χρήστος Τριανταφύλλου
28-02-16, 03:05
Ναι ειναι ειναι καλη την εχω παρει 3-4 φορες ,οσο για την τιμη ειναι λιγο πιο ακριβη αλλα εχει 270 ταμπλετες οποτε συμφερει. Και ας λεει οτι η ημερησια δοση ειναι 6 ταμπλ. την ημερα ,μπορει καποιος να την προσαρμοσει (προς τα κατω) οπως νομιζει συμφωνα με τις αναγκες του.

ktm620
28-02-16, 09:37
Ήταν η καλύτερη και πιο συμφέρουσα μέχρι που άρχισαν τα μαρκετινίστικα κόλπα... - έτσι για να μή ξεχνιόμαστε... -
Όλα εξαιρετικές επιλογές πάντως Κ.Χρήστο , καλοφάγοτα...
( και το σείκερ ποιοτικότατο:green: )

andreasaxo
11-03-16, 15:18
103408

Αυτά τα ολίγα...

Nive
17-03-16, 13:57
103553
Hydro builder την πηρα σε προσφορα οπως και την king beef (βρηκα την τελευταια)
Ψωνισαμε παλι...:green:

Anithos
18-03-16, 09:33
οταν ανοιξεις την king beef πες μας εντυπωσεις Nive

Nive
18-03-16, 11:47
Γιατι οχι? :thumbup:

DimGi
18-03-16, 16:39
103577 αυτα από εμένα...

Eddie
11-04-16, 21:16
Τωρα μπορω να πω οτι ειμαι κομπλε :clap:

104270

Feth
11-04-16, 21:30
Σου ηρθε η παραγγελια e? :green:

Eddie
11-04-16, 21:35
Ναι κανονικα,δεν εχει αλλαξει τιποτα τελικα.. Οπως παλια :green:

Γιώργος Ν. Τουλιάτος
11-04-16, 22:15
104271

μια παλιά εικόνα από το καλοκαίρι του 2011

vaggan
11-04-16, 22:20
Ναι κανονικα,δεν εχει αλλαξει τιποτα τελικα.. Οπως παλια :green:φιλε ασπαρτικο νολβαντρεν τι ακριβως ειναι αυτα που βοηθανε?το ασπαρτικο ειναι κατι που βοηθαει ενδογενη αυξηση τεστο?

Eddie
11-04-16, 22:24
Ακριβως Βαγγο,και το νολβαντρεν το ιδιο + το οτι βοηθαει λιγο με τα οιστρογονα.

Dimitris Athlitis
11-04-16, 23:18
Τωρα μπορω να πω οτι ειμαι κομπλε :clap:

104270

Εddie να σε ρωτήσω κατι παίρνεις πολλά σκουπ τη μέρα από την whey;
Σε ρωτάω γιατί οπως τα υπολογίζω με 10 ευρώ μεταφορικά για 1,5 σκουπ τη μέρα, προσωπικά δε με συμφέρει η συγκεκριμένη εταιρία.
Τα αγόρασες σε κάποια προσφορά ή τα μοιράστηκες με φίλο; είναι ενα ποσο +10 ευρώ που κανει ολη τη ζημια σε μενα ενω θελω να τη δοκιμασω και ακουω γενικά καλά σχόλια

Feth
11-04-16, 23:24
Που ακριβως δεν συμφερει ? ειναι 5κιλη και με 1,5 σκουπ βγαζεις περιπου 4,5 μήνες. Ακους καλα λογια αλλα τις προαλλες στο τοπικ της impact whey την εθαβες

Eddie
11-04-16, 23:32
Παιρνω ενα με δυο 50αρια σκουπ τη μερα. Για ευνοητους λογους δε μπορω να αναφερω ποσο μου βγηκε με το εκπτωτικο κουπονι 30% αλλα πιστεψε με η τιμη ειναι ξεφτιλα.

Dimitris Athlitis
11-04-16, 23:56
Που ακριβως δεν συμφερει ? ειναι 5κιλη και με 1,5 σκουπ βγαζεις περιπου 4,5 μήνες. Ακους καλα λογια αλλα τις προαλλες στο τοπικ της impact whey την εθαβες

Κάθισα διάβαζα κριτικές τώρα και είδα ότι είναι όλες καλές, ειδικά για την άγευστη, δεν ξερω πως την ειχα παρει με κακο ματι.

Δε με συμφερει και παλι γιατι παιρνω δυο κιλά με 31 ευρώ από Ελλάδα, ενώ αν παρω αυτη κανει 36 τα 2,5
Αν πάρω 5κιλη θα μου κρατησει πάρα πολυ γιατι με 1,5 σκουπ βγαίνει 125 δόσεις, αλλά εγώ παίρνω μονο τις μέρες που γυμναζομαι, οπότε παίζει και να χαλάσει στη σακούλα

Εσείς πως την παίρνετε τόσο φτηνα, δεν μπορεί καποιο κολπο θα υπάρχει, βγαίνουν προσφορές ή τα μοιράζεστε με φίλους

ΕΚΠΤΩΤΙΚΟ ΚΟΥΠΟΝΙ 30%, α πες έτσι λέω και εγώ, γιατί κανονικά δε συμφέρει με τίποτα από Ελλάδα, Αγγλια ειναι πιο φτηνη κ από αλεύρι

Αν μπορείτε στείλτε μου ενα ΠΜ, καταλαβαίνω ότι ξεφευγουμε από το θεμα, αλλα ειναι εποχες που κοιταμε να κοψουμε απο παντου

vaggan
12-04-16, 00:05
Ακριβως Βαγγο,και το νολβαντρεν το ιδιο + το οτι βοηθαει λιγο με τα οιστρογονα.το ανιμαλ θα σε ζορισει να ξερεις θυμαμαι το ειχα παρει καμια δεκαρια χρονια πισω καταπινα καταπινα καταπινα και τελειωμο δεν ειχαν εντωμεταξυ ελεγε να το παιρνεις 3,5 ωρες πριν την προπονηση με ενα σκασμο νερο τοτε εγω εκανα προπονηση απογευμα και συνεπεφτε να το παιρνω οριακα μετα το γευμα μου και πριν την ΤΟΟΟΤΕΕΕΕ μεσημεριανη κατακλιση (ωραιες εποχες)ε φιλε μου με το που πηγαινα να ξαπλωσω μου ρχοταν μετα απο 30 λεπτα κατουρημα :P

Eddie
12-04-16, 00:13
ΧΑΧΑΧΑΧΑΧ οχι ρε δε νιωθω.. πεντε πεντε κατεβαινουν. Τα αμινο του γκασπαρι που ηταν γκουμουτσες μου χαν κανει το λαιμο σωληνα αποχετευσεως και πλεον δε με τρομαζει τιποτα :P

Anithos
12-04-16, 08:26
Δε με συμφερει και παλι γιατι παιρνω δυο κιλά με 31 ευρώ από Ελλάδα, ενώ αν παρω αυτη κανει 36 τα 2,5
Αν πάρω 5κιλη θα μου κρατησει πάρα πολυ γιατι με 1,5 σκουπ βγαίνει 125 δόσεις, αλλά εγώ παίρνω μονο τις μέρες που γυμναζομαι, οπότε παίζει και να χαλάσει στη σακούλα


παιρνεις εσυ 31 ευρω δικιλη απο ελλαδα; μιλας για καθαρη πρωτεινη 70-80% περιπου; ,λιγο δυσκολο αλλα πες μας κ ποια ειναι τοτε;

xaroulisx
14-04-16, 13:26
Κάθισα διάβαζα κριτικές τώρα και είδα ότι είναι όλες καλές, ειδικά για την άγευστη, δεν ξερω πως την ειχα παρει με κακο ματι.

Δε με συμφερει και παλι γιατι παιρνω δυο κιλά με 31 ευρώ από Ελλάδα, ενώ αν παρω αυτη κανει 36 τα 2,5
Αν πάρω 5κιλη θα μου κρατησει πάρα πολυ γιατι με 1,5 σκουπ βγαίνει 125 δόσεις, αλλά εγώ παίρνω μονο τις μέρες που γυμναζομαι, οπότε παίζει και να χαλάσει στη σακούλα

Εσείς πως την παίρνετε τόσο φτηνα, δεν μπορεί καποιο κολπο θα υπάρχει, βγαίνουν προσφορές ή τα μοιράζεστε με φίλους

ΕΚΠΤΩΤΙΚΟ ΚΟΥΠΟΝΙ 30%, α πες έτσι λέω και εγώ, γιατί κανονικά δε συμφέρει με τίποτα από Ελλάδα, Αγγλια ειναι πιο φτηνη κ από αλεύρι

Αν μπορείτε στείλτε μου ενα ΠΜ, καταλαβαίνω ότι ξεφευγουμε από το θεμα, αλλα ειναι εποχες που κοιταμε να κοψουμε απο παντου

Αν γραφτείς στο site τους και τσεκάρεις τα mail κάθε μέρα θα βρεις σίγουρα έκπτωση, συνέχεια βγάζουν. Και εγώ έτσι την έκανα, βγάλανε 30% και έκανα αγορά. :toast:

bocanegra180
09-05-16, 20:21
Ύστερα από αρκετό διάβασμα και ψάξιμο κατέληξα σε αυτά τα τρία προϊόντα . Τα παίρνω εδώ και ένα μήνα και είναι τα πρώτα μου συμπληρώματα οπότε δεν έχω μέτρο σύγκρισης .
http://uploads.tapatalk-cdn.com/20160509/948e5381356a4c3747bcebad00416ddf.jpg
http://uploads.tapatalk-cdn.com/20160509/8df2de50d643e1c88364db04a0780b8a.jpg

LuNaT1C
18-05-16, 11:38
Συμπλήρωσε και ένα zinc piccolinate από την ίδια εταιρία και έχεις τα zma σου έτοιμα :-D

Στάλθηκε από το SGP611 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

beefmeup
28-05-16, 16:10
παμε γερα:green:

http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=106046&stc=1

Panhell34
06-06-16, 22:25
Αρχίζουμε απ'τις whey μου!2 ΟΝ γεύσεις double rich chocolate και caramel frappe (η αγαπημένη μου)! ΖΜΑ και ΗΜΒ warriorlab,το θερμογενετικό μου στη μέση,beta alanine της nutrend,και έχω επίσης 2 gel για τη κοιλιά!Απ΄τη συλλογή μου λείπει αυτή τη στιγμή η creatine mega strong powder της nutrend! (Μη φανταστείτε ότι τα παίρνω όλα αυτό τον καιρό απλά τα έχω για ώρα ανάγκης...)

http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=106434&stc=1

psonara
21-06-16, 21:06
σημερινη παραλαβη(δευτερη φορα που παραγγελνω)!παντα inkospor και παντα απο τον αθλητη!:thumbup:
εκτος απο σοκολατα πηρα να δοκιμασω και βανιλια αυτη τη φορα!
οποτε εχουμε μια 85αρα σοκολατα και μια βανιλια και τα δωρακια του αθλητη που τον ευχαριστω ιδιαιτερα!;)
107176

zoralos
24-06-16, 15:16
Summer Packet !!! :bbbiceps::bbbiceps::):):)107248

karpoutzidis
26-06-16, 20:57
Summer Packet !!! :bbbiceps::bbbiceps::):):)107248

Απο το ελληνικό τα πήρες; Αν ναι σε πόσες μέρες τα είχες;


Sent from my Nokia 3310

Feth
26-06-16, 22:27
Απο το ελληνικό τα πήρες; Αν ναι σε πόσες μέρες τα είχες;


Sent from my Nokia 3310

Ειτε απο το ελληνικο τα πάρεις είτε απο το ξένο απο Αγγλια στελνονται, υπολογιζε 7-8 μέρες, σου δινει track id ώστε να δείς ποτε φθάνει Ελλαδα.

karpoutzidis
26-06-16, 23:29
Ειτε απο το ελληνικο τα πάρεις είτε απο το ξένο απο Αγγλια στελνονται, υπολογιζε 7-8 μέρες, σου δινει track id ώστε να δείς ποτε φθάνει Ελλαδα.

Οκ ευχαριστώ


Sent from my Nokia 3310

PanosDanis
27-06-16, 14:22
Τιμια πρωτεινη :thumbup:
Το νιτρικο μου χει κινησει την περιέργεια και πηρα να δω τι δουλεια θα κανει :weights:
http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=107361&stc=1

andreasaxo
27-06-16, 15:03
107367

Το Gorilla Test ειναι για το κουμπαρακι και το Inferno Amped της γυναικας μου, τα υπόλοιπα δικα μου.

Χρήστος Τριανταφύλλου
29-06-16, 15:38
107439

Οι αγαπημενες μου:thumbup: σε διαφορες γευσεις για να τις εμπεδωσω:green:
Αυτη την εποχη καλυτερα στο ψυγειο για να τις τρωμε κ δροσερες.

parex
29-06-16, 17:05
107439

Οι αγαπημενες μου:thumbup: σε διαφορες γευσεις για να τις εμπεδωσω:green:
Αυτη την εποχη καλυτερα στο ψυγειο για να τις τρωμε κ δροσερες.

Μμμμ πολύ ωραίες φαίνονται φίλε μου

Sokras789
17-07-16, 13:32
107755
Τα Gel είναι για την ποδηλασία που ασχολούμαι σοβαρά για όσους αναρωτιούνται

Mpozos
22-07-16, 14:34
παμε για μονοψήφιο παίδες!

impact whey, dextrose, maltodextrin, taurine citrulline malate 2:1, ibcaa arginine aakg, magnesium citrate, creatine, ornithine HCL

saw palmetto, tribulus, animal cuts, omega 3, vitamin E, chromium picolinate, primrose oil, l carnitine, ZMA

107817

bocanegra180
24-07-16, 18:45
Εδώ και 1,5 μήνα περίπου παίρνω τα παρακάτω χωρίς κάποιο εμφανές αποτέλεσμα. Κάποια μικρή βελτίωση στα κράτσα κρούτσα των αρθρώσεων ίσως αλλά και αυτό μπορεί να είναι ιδέα μου. Μόλις τελειώσουν όλα θα πάω για την optimen.
http://uploads.tapatalk-cdn.com/20160724/a7a8fd58bba9e3f62e81b1da9deea617.jpg

aepiskeptis
24-07-16, 20:44
Εάν έχεις πρόβλημα με τις αρθρώσεις κοίτα λίγο πόσο ελαιόλαδο τρως, αν τρως.

Απ την Αδαμ στην Οπτιμεν?
Ναι γιατί όχι.
Απ το σκουοτ στην πρέσα, δε βαριέσαι και τα 2 πόδια πιάνουν

bocanegra180
25-07-16, 00:21
Εάν έχεις πρόβλημα με τις αρθρώσεις κοίτα λίγο πόσο ελαιόλαδο τρως, αν τρως.

Απ την Αδαμ στην Οπτιμεν?
Ναι γιατί όχι.
Απ το σκουοτ στην πρέσα, δε βαριέσαι και τα 2 πόδια πιάνουν
Γενικά έχουν φάει μεγάλη καταπόνηση τα γόνατα και οι ώμοι από το τριαθλο και τον στίβο και έχω και ιστορικό με δύο μεγάλες τενοντίτιδες σε ώμους και ένα σωρό άλλα στα γόνατα γιαυτό και είπα μπας και βοηθήσει κάπως το παραπάνω συμπλήρωμα μαζί με τα ω3. Ελαιόλαδο τρώω παραπάνω από το κανονικό. Τρώω υπερβολικά πολύ και σπιτικό. Επειδή έδωσα ένα σκασμό λεφτά γιαυτό τα 4 δε θα το ξανά κάνω και είπα να περάσω αποκλειστικά στην optimen. Δε με βλέπω να ξανά παίρνω τέτοιου είδους συμπληρώματα. Μια πολυβιταμίνη και τα υπόλοιπα όσο μπορώ από το φαγητό.

liveris
25-07-16, 00:35
και καλα θα κανεις ,δεν κανουν κ τπτ εδω που τα λεμε! εγω εκοψα κ τις βιταμινες κ ειμαι/νιωθω πολυ καλυτερα

karpoutzidis
01-08-16, 13:22
Άσχετο αλλά γέλασα πολύ http://uploads.tapatalk-cdn.com/20160801/f6a5afa4fe0a7eafd2b3ad78a26f3ea0.jpg


Sent from my iPhone using Tapatalk

bocanegra180
08-08-16, 21:23
Τα ξεκίνησα χθες. Μπορεί κανείς να μου πει την διαφορά της whey με την muscle85? Δεν είχε την whey στο κατάστημα και πήρα αυτήν.
http://uploads.tapatalk-cdn.com/20160808/e581b3c7dc73a92f84861bd7b3bc5972.jpg

sobral
08-08-16, 23:23
Αυτή αποτελείται από 3 πηγές (whey, casein, egg) ενώ η άλλη μόνο από whey. Αυτή βγάζει ποσοστό 85% πρωτείνης ενώ η άλλη 75-76%. Με την Inko πάντως δεν θα έχεις θέμα.:thumbup:

PanosDanis
29-08-16, 12:47
http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=108699&stc=1

Λειπει ενα preworkout και ας αρχισουν τα gains :weights::thumbup:

karpoutzidis
29-08-16, 12:56
http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=108699&stc=1

Λειπει ενα preworkout και ας αρχισουν τα gains :weights::thumbup:

Πόσες μέρες έκαναν;


Sent from my iPhone using Tapatalk

PanosDanis
29-08-16, 13:13
τα παραγγειλα πεμπτη βραδυ κ ηρθαν σημερα στις 12. Καπου ειχα δει οτι αν τα παραγγειλεις δευτερα-πεμπτη εως τις 12μμ ή 2μμ θα τα εχεις την επομενη μερα

Feth
29-08-16, 13:21
τα παραγγειλα πεμπτη βραδυ κ ηρθαν σημερα στις 12. Καπου ειχα δει οτι αν τα παραγγειλεις δευτερα-πεμπτη εως τις 12μμ ή 2μμ θα τα εχεις την επομενη μερα

Ισχύει αυτο που λεει ο πάνος. Στην ουσια σε μια μερα σου ηρθαν αν λαβεις υποψην οτι τα παραγγειλες πέμπτη βραδυ και επεξεργαστηκαν την παραγγελια παρασκευη διενυσες Σ/Κ που δεν γινονται παραλαβες και σου ήρθε σημερα.
Επίσης, εχουν κατεβασει τα μεταφορικά στα 8 ευρω περιπου.

PanosDanis
29-08-16, 13:26
Ακριβως. Πολυ ευχαριστημενος και πετυχα και προσφορα.

karpoutzidis
29-08-16, 14:22
20 τα παράγγειλα και ακόμη να έρθουν !με τι σου ήρθαν?


Sent from my iPad using Tapatalk

Feth
29-08-16, 14:29
Την ανακοινωση για παραλαβες εντος 24-48ωρου την εκαναν 23 οπότε θα σου ερθουν με το παλιο συστημα εξου και η αναμονη.

karpoutzidis
29-08-16, 14:40
Το θεώρησα φυσιολογικό να κάνει μια βδομάδα η αυτό δεν ψάχτηκα αλλά θα τους κάνω ένα Μάιλ να δούμε


Sent from my iPhone using Tapatalk

karpoutzidis
29-08-16, 15:45
Μόλις ήρθαν Χαχχαχα


Sent from my iPad using Tapatalk

amateur666
01-09-16, 13:19
http://uploads.tapatalk-cdn.com/20160901/f85ef8460c93c05213f758a04f76ea91.jpghttp://uploads.tapatalk-cdn.com/20160901/8a3f691abef196de80e8be162e50fcac.jpg

Περιμένω να μ ερθει δυο κιλα βρωμη σοκολατα απο αθλητη και ενα μειγμα για pancakes γευση πορτοκαλι-μελι (το εχω παραγγείλει απο 25 τ μηνος κ ακομα περιμενω...)

επισης σκεφτομαι να αγορασω και κανα συμπληρωμα magnesium



Στάλθηκε από το LG-H815 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Levrone
08-09-16, 20:44
Οι παλιές αγάπες πάνε στον παράδεισο...:P

108893

sobral
08-09-16, 21:01
Isopure ποιότητα!:thumbup:

Predator1995
12-09-16, 16:30
τα δωρα που μου εκανε μια φιλη για την γιορτη μου... για να ξεκινησω λεει καλα την καινουργια σεζον:green::green:

108989

108990

το ενα σακουλακι που δεν φαινεται καλα ειναι το In:fused επισης στην φωτογραφια λειπει το φυστικοβουτηρο η τσαντα για τα 8 γευματα και το σεικερ πρωτεινης... πως τα βλεπεται τα συμπληρωματα αυτα??

Αλεξανδρος Κυπρος
12-09-16, 20:49
109000:weights::weights::weights::weights:

beefmeup
12-09-16, 20:53
το ενα σακουλακι που δεν φαινεται καλα ειναι το In:fused επισης στην φωτογραφια λειπει το φυστικοβουτηρο η τσαντα για τα 8 γευματα και το σεικερ πρωτεινης... πως τα βλεπεται τα συμπληρωματα αυτα??

μπομπα ειναι:thumbup:

Predator1995
12-09-16, 21:07
μπομπα ειναι:thumbup:

να σαι καλα:) με σωστο φαγητο και με αυτα + τις δυνατες προπονησεις πιστευω θα παω λιγο πιο ψηλα απο πριν παω για κατι αρκετα καλυτερο:weights::weights:

beefmeup
12-09-16, 21:09
μια χαρα, ειναι..τα απαραιτητα, δεν θες κατι αλλο ουσιαστικα..αντε κ ενα καλο pre για τις δυσκολες μερες..:turtle:

lila_1
13-09-16, 01:57
μια χαρα, ειναι..τα απαραιτητα


αν τα "απαραίτητα" για σενα είναι 10 κουτιά διαφορετικά συμπληρώματα, φαντάζομαι πόσα λεφτά πετάς σε άχρηστες αηδίες :turtle:

Predator1995
13-09-16, 09:52
πιστευω πως για το καθενα τα "απαραίτητα" ειναι διαφορετικα για εσενα παραδειγμα μπορει να ειναιμια πρωτεινη και μια πολυβιταμινηκαι για καποιον αλλο πρωτεινη κρεατινη αμινοξεα πολυβιταμινη λιπαρα οξεα κλπ... κλπ.... αυτο δεν σημαινει ομως οτι πεταει τα λεφτα του ο καθενας επενδυει τα χρηματα του εκει που πιστευει οτι θα τον βοηθησουν... να εχετε μια ομορφη μερα:)

beefmeup
13-09-16, 10:25
αν τα "απαραίτητα" για σενα είναι 10 κουτιά διαφορετικά συμπληρώματα, φαντάζομαι πόσα λεφτά πετάς σε άχρηστες αηδίες :turtle:

μιλαει αυτη που τρωει 5 κουκις του μυπ σε μια μερα..
μικρο κουκι μανστερ..:turtle:

predator μην δινεις σημασια φιλε αν της τελειωσουν τα κουκις (οπως κ εγινε λογικα) τρολαρει τους αλλους που εχουν απο ζηλια:P
τα ιδια που εχεις κ εσυ χρησιμοποιει κ εκεινη πανω κατω..

lila_1
13-09-16, 14:17
επενδυει τα χρηματα του

that's delusional



τα κουκις δεν τα πήρα γιατί θε με βοηθήσουν σε οτιδήποτε, αλλά γιατί είναι νόστιμα. Μπορεί να πέταξα 15 ευρώ αλλά τουλάχιστον το φχαριστήθηκα χωρίς τύψεις ότι έχει 500 θερμίδες από ζάχαρη το ένα. :turtle:
Εσείς κατεβάστε άνοστα χαπάκια και περιμέντε την νεράιδα των γκέινς :green:

Eggbo
13-09-16, 19:34
Λίγα πράγματα και ποιοτικά ;) η γουει τελειωνει μέσα στην βδομάδα και θα αντικατασταθεί με instant whey reflex !!
το μόνο extra που είχα ήταν και τα bcaa όταν ήμουν στην γράμμωση !

109023

COBRA_STYLE
14-09-16, 14:03
http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=109034&stc=1

beefmeup
14-09-16, 16:10
τοση πρωτεινη την παιρνεις με τη μια η την σπας σε δοσεις??
μην παει χαμενη δλδ, οχι τπτ αλλο κ την κατουρησεις..:P:P