PDA

Επιστροφή στο Forum : Φωτογραφιες με τα συμπληρωματα μας



Σελίδες : 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19

Kaloutsikos
13-10-11, 00:24
κρύψε αυτά που δεν πρέπει να μας δείξεις χαχαχαχα:turtle::turtle::turtle: πλάκα κάνω εννοείται μην παρεξηγηθούμε κιόλας:)
πολύ optimum μυρίζομαι (gold stand.whey + pro complex?) και από nutrabolics hyperwhey είναι? ε την nectar δεν την αναφέρω είναι ευκολάκι:green:

δεν δείχνω τίποτ' άλλο:P:P:P:P
οχι ρε τι να παρεξηγηθούμε:toast:

την pro complex δεν την έχω πάρει (ακόμα):P
της nutrabolics είναι το waxybolic.

Tasos Green
13-10-11, 00:24
Δεν ξερω,μπορει και να μου φενεται εμενα μονο ασχημη η γευση της,λογω τις συνηθειας απο την ΟΝ που επινα μεχρι τωρα εδω και αρκετο καιρο,τι να πω εχω απελπιστει :( ,και το κακο ειναι,οτι ειναι και σχετικα μεγαλη η ποσοτητα...

πια γευση πηρες? θα δοκιμασω και γω 2.5 κιλα γευση μπανανα.. τζαμπα μου το δωσανε πινετε δεν πινετε θα καταναλωθει...

αμα θέλετε να λέγεστε Ηardcore πρέπει να κατεβάσετε 4 κουτια aminovit σερι χωρίς να αλλάξετε πρωτεΐνη ενδιαμεσα! εγω το περασα το τεστ! :green::turtle::turtle:

COBRA_STYLE
13-10-11, 00:29
δεν δείχνω τίποτ' άλλο:P:P:P:P
οχι ρε τι να παρεξηγηθούμε:toast:

την pro complex δεν την έχω πάρει (ακόμα):P
της nutrabolics είναι το waxybolic.

στειλε σε πμ τι πηρες ρε...με εχει φαει η περιεργεια...ή βαλε φωτο με τα κουτακια αναποδα,θα καταλαβουμε οσοι ειναι να καταλαβουμε:P...εχω ανεβασει κ γω φωτο εξαλλου και ζει ακομα:green:

Xxlakis
13-10-11, 00:47
πια γευση πηρες? θα δοκιμασω και γω 2.5 κιλα γευση μπανανα.. τζαμπα μου το δωσανε πινετε δεν πινετε θα καταναλωθει...

αμα θέλετε να λέγεστε Ηardcore πρέπει να κατεβάσετε 4 κουτια aminovit σερι χωρίς να αλλάξετε πρωτεΐνη ενδιαμεσα! εγω το περασα το τεστ! :green::turtle::turtle:

Υπαρχει ακομα?Η πρωτη μου πρωτεινη πριν καααααααααααατι χρονια..την επαιρνα πριν την προπο θυμαμαι και μετα απο τον τιγκα υδατανθρακα εκανα τρελες προπονησεις και πολυ ιδρωτα θυμαμαι..μην πω για την μπακα που μου εφτιαξε...απο γευση ρε συ ελεγε αν θυμαμαι παντως.

Tasos Green
13-10-11, 00:51
Υπαρχει ακομα?Η πρωτη μου πρωτεινη πριν καααααααααααατι χρονια..την επαιρνα πριν την προπο θυμαμαι και μετα απο τον τιγκα υδατανθρακα εκανα τρελες προπονησεις και πολυ ιδρωτα θυμαμαι..μην πω για την μπακα που μου εφτιαξε...απο γευση ρε συ ελεγε αν θυμαμαι παντως.

ναι υπαρχει νομιζω ακομα η All stars την βγαζει.... και εγω πιστευω οτι αν και 60αρα ηταν απο τις καλυτερες!

δεν ξερω εγω ειχα αγορασει πριν 2 χρονια 4 κουτια και δεν πινοντουσαν... πολυ χαλια ηταν... αλα δεν τους χαρίστηκα! :green:

Kaloutsikos
13-10-11, 01:13
στειλε σε πμ τι πηρες ρε...με εχει φαει η περιεργεια...ή βαλε φωτο με τα κουτακια αναποδα,θα καταλαβουμε οσοι ειναι να καταλαβουμε:P...εχω ανεβασει κ γω φωτο εξαλλου και ζει ακομα:green:

δεν πήρα τίποτ άλλο ρε πλάκα έκανα :P

Eddie
13-10-11, 01:50
Δεν ξερω,μπορει και να μου φενεται εμενα μονο ασχημη η γευση της,λογω τις συνηθειας απο την ΟΝ που επινα μεχρι τωρα εδω και αρκετο καιρο,τι να πω εχω απελπιστει :( ,και το κακο ειναι,οτι ειναι και σχετικα μεγαλη η ποσοτητα...

οχι ρε φιλε..μου συγκρινεις το πινελο με τη μπαντανοβουρτσα??η νουτρι ειναι μιλια μπροστα σε γευση απ την ΟΝ..στο μονο που υστερει ειναι σε διαλυτοτητα,που η ον ειναι κατουρι κι ας βαλεις μισο κιλο σκονη σε 2ml νερο.


πια γευση πηρες? θα δοκιμασω και γω 2.5 κιλα γευση μπανανα.. τζαμπα μου το δωσανε πινετε δεν πινετε θα καταναλωθει...

Αν πετυχεις καλη παρτιδα θα σ αρεσει μαλλον.. :thumbup:

Tasos Green
13-10-11, 02:02
Αν πετυχεις καλη παρτιδα θα σ αρεσει μαλλον.. :thumbup:

ναι ειχα διαβασει που εγραψες οτι πρεπει να παει με παρτιδες η γευση... κοιτα και λιγο χαλια να ειναι εμενα δεν με πειράζει... αν μου κατσει καλα παω στο 5κιλο μετα γιατι εχουν ζορια οι καιροι...

Anithos
13-10-11, 09:23
χαχαχα δε τη βαριεμαι ποτε αυτη ισα ισα τη γουσταρω περισσοτερο.μετα τη προπο με ζεστο νερακι γινεται σα λευκη σοκολατα η γευση της.μαζι με γαλα σογιας κιολας....παντως φθηνη κ πολυ καλη πρωτεινη.η πιο καθαρη π εχω παρει

tolis μπορεις να μας πεις πιο πολλα για αυτη την πρωτεινη ,τα συστατικα στο κουτι πια ειναι γιατι στο σαιτ δεν τα λεει ; διαλυτοτητα,πεψη , αφρο κανει οταν την χτυπας ;

Tasos Green
13-10-11, 11:46
επιτελους ηρθαν και τα δικα μου... :turtle:

32304

αυτο το δείγμα muscle marinade μου φαινεται πολυ σωστο pre... χωρις blend και μαλ@κιες...

32305

primordial
13-10-11, 11:51
Η Recover με τι ημερομηνία λήξης σου ήρθε...???? Το κουτάκι από Fussion τι είναι..???
Πολύ σωστό στακάρισμα....:bowdown:

Tasos Green
13-10-11, 11:55
αστα με τσατισανε λιγο με το recover pro.. μου στείλανε παλια σειρά λήγει δεκεμβριο.

το κουτακι της fusion ειναι καφεινη..

beefmeup
13-10-11, 11:58
αστα με τσατισανε λιγο με το recover pro.. μου στείλανε παλια σειρά λιγη δεκεμβριο.



κ μενα το ιδιο μου ειχαν στειλει,αλλα πριν 1μιση μηνα...ακομα εεεεχειι....
αλλα δεν τρεχει θα το περνω ετσι κ αλλιως κ μετα την ληξη του..:thumbup:

primordial
13-10-11, 12:01
αστα με τσατισανε λιγο με το recover pro.. μου στείλανε παλια σειρά λήγει δεκεμβριο.

το κουτακι της fusion ειναι καφεινη..

xaxaxa.... Βρήκανε τους λακαμάδες να ξεστοκάρουνε.... κ εγώ το ίδιο πακέτο έφαγα....... τον σταυρό μας πρίν από κάθε serving....:green:

Tasos Green
13-10-11, 12:04
οπως ειπε και ο διονυσης και να ληξουν δε πετιέται τιποτα.. :green:

ρε συ ειμαστε Hardcore εμεις γιαυτο μας τα στελνουν.... τα αγγλακια παθαίνουν κρισης πανικου αμα δουνε οτι ληγουν!:turtle:

μας εχουν παρει μπρεφα οι μαστορες...

manos_
13-10-11, 12:07
τα οποια παιζει να τους δημιουργουν παρκινσον....:green:
γενικα ειναι χασιμο.... και απ οσο ξερω δεν το προκαλουν ολοι οι dopamine receptors... θελει πολυ δουλεια ακομα για να καταληξουν σε κατι στανταρ.... γενικοτερα αυτα τα συστηματα απο nts μπλεκοντε και αλληλεπηδρουν πολυ ασχημα μεταξι τους....


ακυρη η απαντηση μου χρονικα αλλα αυτο δεν παιζει πλεον με τα νεα ατυπικα αντιψυχωτικα συνεβαινε παλαιοτερα και μετα απο μακροχρονια χρηση.Και την l dopa ουτε εγω την συνιστω γιατι παει περιφεριακα κυριως.

lila_1
13-10-11, 12:22
Να δω πως θα καταφερω δυο να πιω 2 5κιλα νουτρι που εχω εδω και 10 μερες,δεν κατεβαινουν με τιποτα,:(πως τις πινετε ρε παιδια για πειτε κανενα κολπο γιατι θα πανε για πεταμα!

Το ωραιο ειναι οτι ηθελα να παρω 4 πεντοκιλα για να ξεμπερδευω για καιρο αλλα ευτυχως το μετανιωσα.:green:

ΟΟΧΙ!!!
Φέρτες απο δώ! Μη κάνεις κανα αστείο!
Αν βγείς εκτός εαυτού και διαπράξεις το έγκλημα, στείλε μου ένα πμ με διεύθυνση σε παρακαλώ..

Devil
13-10-11, 15:17
ακυρη η απαντηση μου χρονικα αλλα αυτο δεν παιζει πλεον με τα νεα ατυπικα αντιψυχωτικα συνεβαινε παλαιοτερα και μετα απο μακροχρονια χρηση.Και την l dopa ουτε εγω την συνιστω γιατι παει περιφεριακα κυριως.

παιζει απλα σε μικροτερο βαθμο.... δεν ειναι ακομα ξεκαθαρη η λειτουργια τους... δλδ στο πως ακριβως δρουν...

chris corfu
13-10-11, 18:12
επιτελους ηρθαν και τα δικα μου... :turtle:

32304

αυτο το δείγμα muscle marinade μου φαινεται πολυ σωστο pre... χωρις blend και μαλ@κιες...

32305

τα recover pro ποιας εταιρειας ειναι?? (η βετα αλα ειναι i force?? )

Tasos Green
13-10-11, 18:37
τα recover pro ποιας εταιρειας ειναι?? (η βετα αλα ειναι i force?? )

της anabolic innovations ειναι το recover....
ναι της iforce ειναι η beta.. μισο κιλο..

deluxe
13-10-11, 18:42
επιτελους ηρθαν και τα δικα μου... :turtle:

32304

αυτο το δείγμα muscle marinade μου φαινεται πολυ σωστο pre... χωρις blend και μαλ@κιες...

32305Πολλα δειγματα βλεπω.. Και εγω εδω και 1,5 χρονο δε παιρνω τιποτα!

caterpillar
14-10-11, 20:05
εσυ κοιτα να κλισεις κανα μηνα στο φορουμ κ να δεις τι προτυνω κ τι τρωω κ μετα ξανα ποσταρε για συμπληρωματα π δε κατεβαινουν;)

Νομιζεις οτι με ενδιαφερει το τι μπορει να τρωει ενα δεκαοχταχρονο που ασχολειται καποιους μηνες? :green:

YΓ.Τι μηνα να κλεισω εισαι γραμμενος 3 ημερες πριν απο εμενα και κοντευεις 2000 spam post σε 6 μηνες,μαλλον παλιωσες και εσυ αποτομα.
Καποια ατομα εδω μεσα δεν γραφουν ουτε για τον χαβαλε τους,ουτε για να περασουν την ωρα τους αυξανοντας μονο τα posts τους,oποτε καλυτερα εφοσον δεν εχεις να πεις κατι επι της ουσιας για το θεμα να αφησεις τους υπολοιπους,που ισως εχουν να προσφερουν κατι,να το κανουν!

Madd_Chadd
14-10-11, 20:12
Νομιζεις οτι με ενδιαφερει το τι μπορει να τρωει ενα δεκαοχταχρονο που ασχολειται καποιους μηνες? :green:

YΓ.Τι μηνα να κλεισω εισαι γραμμενος 3 ημερες πριν απο εμενα και κοντευεις 2000 spam post σε 6 μηνες,μαλλον παλιωσες και εσυ αποτομα.
Καποια ατομα εδω μεσα δεν γραφουν ουτε για τον χαβαλε τους,ουτε για να περασουν την ωρα τους αυξανοντας μονο τα posts τους,oποτε καλυτερα εφοσον δεν εχεις να πεις κατι επι της ουσιας για το θεμα να αφησεις τους υπολοιπους,που ισως εχουν να προσφερουν κατι,να το κανουν!

Δυνατο ποστ !:lift2hand:

caterpillar
14-10-11, 20:27
πια γευση πηρες? θα δοκιμασω και γω 2.5 κιλα γευση μπανανα.. τζαμπα μου το δωσανε πινετε δεν πινετε θα καταναλωθει...

αμα θέλετε να λέγεστε Ηardcore πρέπει να κατεβάσετε 4 κουτια aminovit σερι χωρίς να αλλάξετε πρωτεΐνη ενδιαμεσα! εγω το περασα το τεστ! :green::turtle::turtle:

Σοκολατα πηρα αλλα μαλλον προς κατι αλλο μοιαζει..:(

Στο παρελθον εχω κατεβασει και εγω πρωτεϊνες που δεν πινονταν,αλλα τοτε ημουν και σε πιο νεαρη ηλικια και χωνευα και πετρες,τωρα μαλλον μεγαλωνοντας,καλοεμαθα!Χαχαχαχα!!!


οχι ρε φιλε..μου συγκρινεις το πινελο με τη μπαντανοβουρτσα??η νουτρι ειναι μιλια μπροστα σε γευση απ την ΟΝ..στο μονο που υστερει ειναι σε διαλυτοτητα,που η ον ειναι κατουρι κι ας βαλεις μισο κιλο σκονη σε 2ml νερο.



Αν πετυχεις καλη παρτιδα θα σ αρεσει μαλλον.. :thumbup:

Οταν πρωτοδιαβασα την απαντηση νομισα για λιγο οτι εννοεις την νουτρι μπαντανοβουρτσα,lol!

Μαλλον εγω πετυχα "καλη" παρτιδα! :green:




ΟΟΧΙ!!!
Φέρτες απο δώ! Μη κάνεις κανα αστείο!
Αν βγείς εκτός εαυτού και διαπράξεις το έγκλημα, στείλε μου ένα πμ με διεύθυνση σε παρακαλώ..

Σοβαρα εαν δεν τα καταφερω και φτασω στο απροχωρητο,δεν θα την πεταξω,θα την χαρισω σε καποιον που θα εκτιμησει την αξια της :green:,οποτε σε εχω υπ'οψιν.

beefmeup
14-10-11, 20:30
Σοβαρα εαν δεν τα καταφερω και φτασω στο απροχωρητο,δεν θα την πεταξω,θα την χαρισω σε καποιον που θα εκτιμησει την αξια της :green:,οποτε σε εχω υπ'οψιν.

φιλε να ξερεις οτι με αυτο που της εγραψες θα γινει φιλη σου για μια ζωη..:P:P:P
κ ειμαι σιγουρος οτι θα στο επιβεβαιωσει κ η ιδια μολις το δει:turtle::turtle:

οποτε μπορει να χασεις μισο κουβα πρωτεινη,αλλα θα κερδισεις μια πραγματικη φιλη..κατι ειναι κ αυτο:geek::geek:

sofos
14-10-11, 20:32
γιατι ρε παιδια μπορει να τυχει και κακη παρτιδα γευσεων στη νουτρι?:unsure:

vill@g3r
17-10-11, 01:33
32682

να και τ δικα μ!!στο κουτι της myofusion εχει ακομα μια whey shake!!t υπολοιπα τ βλεπετε!τ μικρα ειναι
citrulline malate primaforce
mesomorph aps
launch caps san
aminomax gaspari
leukine primaforce
creatine nitrate aps
creatine monohydrate nutrisport(δωρο απο ισολατε τ καλοκαιριου) :P
κ περιμενω κ μια πολυβιταμινη

Eddie
17-10-11, 01:36
γιατι ρε παιδια μπορει να τυχει και κακη παρτιδα γευσεων στη νουτρι?:unsure:

Καπως ετσι.Κακη δε ξερω αν ειναι,αλλα σιγουρα αλλαζουν οι γευσεις και σε μια isolate παλαιοτερα ειχα παρατηρησει διαφορα και στην υφη-διαλυτοτητα.

sofos
17-10-11, 01:37
32682

να και τ δικα μ!!στο κουτι της myofusion εχει ακομα μια whey shake!!t υπολοιπα τ βλεπετε!τ μικρα ειναι
citrulline malate primaforce
mesomorph aps
launch caps san
aminomax gaspari
leukine primaforce
creatine nitrate aps
creatine monohydrate nutrisport(δωρο απο ισολατε τ καλοκαιριου) :P
κ περιμενω κ μια πολυβιταμινη

το mesomorph ειναι καλο?η myofusion ειναι σοκολατα?αν ναι εχει διαφορα με την παλια?γιατι καποιοι ειπαν ειναι πιο πικρη...

COBRA_STYLE
17-10-11, 01:40
το mesomorph ειναι καλο?η myofusion ειναι σοκολατα?αν ναι εχει διαφορα με την παλια?γιατι καποιοι ειπαν ειναι πιο πικρη...

η myofusion εχει whey shake μεσα μπουφο:green:

sofos
17-10-11, 01:44
η myofusion εχει whey shake μεσα μπουφο:green:

τωρα το δα :banghead: νταξει δικαιολογουμαι σημερα ειμαι με 2 ωρες υπνο κεφτεδακο μου :P:green:

COBRA_STYLE
17-10-11, 01:48
παντως βλεπω οτι στις περισσοτερες παραγγελιες παιζουν η Nutri και η Whey Shake,οικονομικες επιλογες:thumbup:

sofos
17-10-11, 01:52
παντως βλεπω οτι στις περισσοτερες παραγγελιες παιζουν η Nutri και η Whey Shake,οικονομικες επιλογες:thumbup:

εχει κ αλλες φτηνες το γνωστο σαητ που παραγγελνουν πολλοι....αρκει να κανει ενας την αρχη και να δουμε τι παιζει,οπως εγινε κ μ αυτες :green::turtle:

sobral
17-10-11, 01:52
εγώ θέλω review από το launch της SAN.;) πολύυυυ καλό μου φαίνεται βάση συστατικών! Εσύ θα μας πεις στην πράξη τώρα:green::green:

vill@g3r
17-10-11, 01:54
τ mesomorph τ πηρα 2 φορες!τν πρωτη φορα τ πηρα ειχα χερια κ πηγα προπονηση μετα απο 10 λεπτα!!προφανως βιαστηκα!!κανω προπονηση σαφως ανεβασμενος μ πολυ καλο pump τελειωνω προπονα κ παιρνω 5 ταμπς αμινομαχ,5γρ λευκινη κ 3γρ κρεατινη(απλα ηθελα ν δοκιμασω)!παω σπιτι πινω πρωτεινη κ κοιμαμαι μιση ωρα(ειχα ετοιμο φαγητο κ ημουν ψοφιος) μετα μ βγηκε η ενεργεια!!κ δν ειμαι κ ευαισθητος στ στιμσ!!κοιμιθηκα 5 τ πρωι!!δν την παλευα ν κατσω μ τπτ!!ααα κ αισθανομουν τ αιμα στ χερια κ 3 ωρες μετα!!απο δευτερα ξεκιναω φορτωμα κ κανονικα ολα!!κ θα γραψω γ πιο καλες εντυπωσεις!

Xxlakis
17-10-11, 02:00
Και το Launch ειναι πολυ καλο απο τα λιγα Pre που αξιζανε τα λευτα τους.

sobral
17-10-11, 02:03
Και το Launch ειναι πολυ καλο απο τα λιγα Pre που αξιζανε τα λευτα τους.

το έχεις δοκιμάσει δηλ? σε μορφή tabs ή powder? αν θες πες δυο λόγια ή πήγαινε στην αξιολόγηση κ πες μου όποτε μπορείς:) εγώ το είχα ποστάρει.;)

tolis93
17-10-11, 14:18
εχει κ αλλες φτηνες το γνωστο σαητ που παραγγελνουν πολλοι....αρκει να κανει ενας την αρχη και να δουμε τι παιζει,οπως εγινε κ μ αυτες :green::turtle:

αν μπορεις μεσω pm να μου επισημανεις αυτο το γνωστο σαιτ σου ειμαι υποχρεος.... παντως η whey shake ειναι απο τις καλυτερες επιλογες για μενα.γιατι οκ αν συγκρινουμε τιμη με το ποσο καθαρη ειναι συμφερει με τα 10000000α!

ArgoSixna
17-10-11, 19:08
32799
32800
32801

Adinamos
17-10-11, 20:30
Ωραιος.:thumbup:

dio32
17-10-11, 20:47
ας βαλω και εγω τα δικα μου

Kaloutsikos
17-10-11, 23:19
έτσι βάλτε κι άλλες φώτο, (πως μου αρέσει να βλέπω φώτο με συμπληρώματα):P

sobral
17-10-11, 23:25
έτσι βάλτε κι άλλες φώτο, (πως μου αρέσει να βλέπω φώτο με συμπληρώματα):P

:thumbup::toast:

Kaloutsikos
18-10-11, 00:04
:thumbup::toast:

:toast:

Roid Rage
18-10-11, 00:39
To ποδηλατο τι μαρκα ειναι; (ΠΑΝΤΑ να περιμενεις μια τετοια ερωτηση)

ArgoSixna
18-10-11, 00:42
To ποδηλατο τι μαρκα ειναι; (ΠΑΝΤΑ να περιμενεις μια τετοια ερωτηση)

ήμουν σιγουρος ότι κάποιος θα το πρόσεχε!

Αυτο που φαινεται ειναι απο Ghost asx 4900.. διπλα ειναι ενα pro rider και ενα Giant tcrκουρσακι!

Roid Rage
18-10-11, 00:56
Με τους πατρινους που αντι για φρενο πατανε γκαζι πως την παλευεις.. Εγω ενα Giant εχω αλλα το βρηκα ετοιμο, δεν ξερω τι και πως. Αλλα εχω χασει τη μπαλα με τοσες μαρκες που υπαρχουν, οταν ημουν σχολειο 2-3 μαρκες ειχαμε (ΙDEAL, Carrera) και αλλες 2-3 καλες (GT)..

deluxe
18-10-11, 03:49
Και μετα λετε εμενα οτι παιρνω πολλα συμπληρωματα, επειδη ανοιγω διαφορα θεματα!! :unsure:

COBRA_STYLE
18-10-11, 11:39
Και μετα λετε εμενα οτι παιρνω πολλα συμπληρωματα, επειδη ανοιγω διαφορα θεματα!! :unsure:

εσενα δεν μπορει να σε νικησει κανεις σε αυτο τον τομεα:green::green::green:

SOSTARAS
18-10-11, 11:59
εσενα δεν μπορει να σε νικησει κανεις σε αυτο τον τομεα:green::green::green:

απλα ο deluxe ειναι πιο ψαγμενοσ γιατι ψαχνει σε πολλα φορυμ ββκινκ αυτο ειναι ολο !!!!:P:P:P:P

Lao
18-10-11, 12:02
ας βαλω και εγω τα δικα μου

Συγχαρητήρια για το Uni-Liver, άλλος ένας πιστός :thumbup::thumbup::thumbup:

Η βανίλια στην Elite σου αρέσει; Εμένα ΚΑΘΟΛΟΥ :unsure:


Και μετα λετε εμενα οτι παιρνω πολλα συμπληρωματα, επειδη ανοιγω διαφορα θεματα!! :unsure:

deluxe, o λαός θέλει μια photo από τα δικά σου! :green:

tolis93
18-10-11, 12:33
εχω 3 αλλα ανεβαζω μονο μια.την αγαπημενη μου.κατα μακρααααααν

COBRA_STYLE
18-10-11, 13:01
deluxe, o λαός θέλει μια photo από τα δικά σου! :green:

αστο μην πεσει ο server παλι ρε:turtle::green:

aqua_bill
18-10-11, 13:08
τολις τι είν τουτό ωρέ?

tolis93
18-10-11, 13:10
τολις τι είν τουτό ωρέ?

τουτο ειν καθαρη 100αρα ΑΤΡ. βανηλια καρυδα. μιλαμε για γευση... εχει ανοιχτει κ θεμα για τη συγκεκριμενη πηγαινε να τσεκαρεις αν θελεις.ΠΟΛΥ καλη

dio32
18-10-11, 14:42
Συγχαρητήρια για το Uni-Liver, άλλος ένας πιστός :thumbup::thumbup::thumbup:

Η βανίλια στην Elite σου αρέσει; Εμένα ΚΑΘΟΛΟΥ :unsure:
εμενα προσωιπικα ναι μου αρεσει η βανιλια της,αν κια πιστευω η φραουλα της που την εχω δοκιμασει ειναι ακομα ποιο ωραια

primordial
18-10-11, 15:01
τουτο ειν καθαρη 100αρα ΑΤΡ. βανηλια καρυδα. μιλαμε για γευση... εχει ανοιχτει κ θεμα για τη συγκεκριμενη πηγαινε να τσεκαρεις αν θελεις.ΠΟΛΥ καλη

Επειδή δεν μπορώ να το βρώ... δώσε λίγο το link....

tolis93
18-10-11, 15:02
Επειδή δεν μπορώ να το βρώ... δώσε λίγο το link....

http://forum.bodybuilding.gr/showthread.php?156-Formel-100-%28ATP%29 ετοιμοοοοος

Kaloutsikos
18-10-11, 15:43
deluxe, o λαός θέλει μια photo από τα δικά σου! :green:

+1:turtle:

Giannistzn
18-10-11, 15:48
deluxe, o λαός θέλει μια photo από τα δικά σου! :green:

Αν και η περιεργεια δεν ειναι καλο πραμα, και εγω +1 σε αυτο :turtle:

deluxe
18-10-11, 17:14
Θα εχετε μια φωτο αυτες τις ημερες. Περιμενω μια τελευταια παραγγελια απο τον ταυρο!

Kaloutsikos
22-10-11, 01:00
33076

για να μην λένε μερικοί μερικοί ότι δεν παίρνουμε Ελληνικά προϊόντα :green:

από γεύση, δεν έχω δοκιμάσει χειρότερη!

υ.γ. δεν θέλω σχολιασμό για το χαλί :P

karpoutzidis
22-10-11, 01:02
τι γευση ειναι?
ετσι πως βλεπω το κουτι σαν κατι παλιου ντενεκεδες που βάζαμε τις ελιες στο χωρίο ειναι ελεος

sofos
22-10-11, 01:02
33076

για να μην λένε μερικοί μερικοί ότι δεν παίρνουμε Ελληνικά προϊόντα :green:

από γεύση, δεν έχω δοκιμάσει χειρότερη!

υ.γ. δεν θέλω σχολιασμό για το χαλί :P

αχαχαχχααχ η καινουργια ειναι αυτη?και σε τι γευση βανιλια?:green:

Kaloutsikos
22-10-11, 01:05
τι γευση ειναι?
ετσι πως βλεπω το κουτι σαν κατι παλιου ντενεκεδες που βάζαμε τις ελιες στο χωρίο ειναι ελεος

:green::green::green::green::green::green:


αχαχαχχααχ η καινουργια ειναι αυτη?και σε τι γευση βανιλια?:green:

ναι η καινούρια είναι,
γεύση σοκολάτα :puke::puke::puke:

exkaliber
22-10-11, 01:09
ετσι πως βλεπω το κουτι σαν κατι παλιου ντενεκεδες που βάζαμε τις ελιες στο χωρίο ειναι ελεος

για να τονιστει η ελληνικοτητα του προιοντος
παραδοσιακο με την βουλα

Georges
22-10-11, 02:08
H τραγίλα υπάρχει ακόμα;

tolis93
22-10-11, 08:38
για να τονιστει η ελληνικοτητα του προιοντος
παραδοσιακο με την βουλα

ναι μωρε αλλα ξενερα.ακου εκει σοκολατα.επρεπε να βγαινει σε γευση ελια.ντοματα λιαστη.φετα.σουβλακι.μουσακα...τι σοκολατες κ μλκιες ελληνικουρα ειπαμε

Kaloutsikos
22-10-11, 09:46
ναι μωρε αλλα ξενερα.ακου εκει σοκολατα.επρεπε να βγαινει σε γευση ελια.ντοματα λιαστη.φετα.σουβλακι.μουσακα...τι σοκολατες κ μλκιες ελληνικουρα ειπαμε

:bowdown::green:

Αντωνης
22-10-11, 10:45
Mην πεφτετε σε παγιδες τυπου ''στηριξης ελληνικων προιοντων'' που ειναι επικληση στο συναισθημα του καταναλωτη και οχι στην λογικη οπως θα πρεπε

Την Ηρακλης την ειχα δοκιμασει παλια απο εναν φιλο που ειχε παρει με γευση ''φρουτα του δασους'' η' καπως ετσι.Νταξει απλα απο αποψη διαλυτοτητας και γευσης ηταν οτι χειροτερο εχω δοκιμασει(αντε,μετα απο Warriorlab...)

tolis93
22-10-11, 11:55
Mην πεφτετε σε παγιδες τυπου ''στηριξης ελληνικων προιοντων'' που ειναι επικληση στο συναισθημα του καταναλωτη και οχι στην λογικη οπως θα πρεπε

Την Ηρακλης την ειχα δοκιμασει παλια απο εναν φιλο που ειχε παρει με γευση ''φρουτα του δασους'' η' καπως ετσι.Νταξει απλα απο αποψη διαλυτοτητας και γευσης ηταν οτι χειροτερο εχω δοκιμασει(αντε,μετα απο Warriorlab...)

φρουτα του ελληνικου δασους δλδ.κουκουναρι και βελανιδι γευση,η ακομα καλυτερα καρβουνο μιας κ δν εχει μηνει τπτ:P και διαλυτοτητα....θυμιζε σταχτουλα το ροφημα?:green:

tvg5
22-10-11, 12:23
τι γευση ειναι?
ετσι πως βλεπω το κουτι σαν κατι παλιου ντενεκεδες που βάζαμε τις ελιες στο χωρίο ειναι ελεος

Εγω λέω να μην παραπονιόματε, θα μπορούσαν να την βάλουν σε τσίγκινο ντενεκέ που χρεισιμοποιούν σε ελιές, τυρι φέτα, κ.τ.λ., αυτό τουλάχιστον είναι πλαστικό :P

karpoutzidis
22-10-11, 13:01
Εγω λέω να μην παραπονιόματε, θα μπορούσαν να την βάλουν σε τσίγκινο ντενεκέ που χρεισιμοποιούν σε ελιές, τυρι φέτα, κ.τ.λ., αυτό τουλάχιστον είναι πλαστικό :P

πρεπει να εχει μαλώσει με την καλόγουστια ο τυπος

TEFAAtzis
24-10-11, 14:00
33150

Και μερικα δικα μου!!!

Eddie
24-10-11, 14:10
Ωραιος^^

Η whey shake τι λεει??Ειναι απο αξιοπιστη εταιρια απ οτι βλεπω..αγγλικη νομιζω.

john john
24-10-11, 14:10
αυτη η γευση στα bcaa σου ειναι ωραια??

TEFAAtzis
24-10-11, 14:14
αυτη η γευση στα bcaa σου ειναι ωραια??

επειδη εχω πιει και την αλλη ναι μια χαρα ειναι

ArgoSixna
24-10-11, 15:01
ΦΊΛΕ στα bcaa πόσο νερό βάζεις και πως τα χτυπάς και πόσα σκουπ? στις 4 φορές μονο 1 καταφερα να το κανω σωστα..

TEFAAtzis
24-10-11, 15:05
ΦΊΛΕ στα bcaa πόσο νερό βάζεις και πως τα χτυπάς και πόσα σκουπ? στις 4 φορές μονο 1 καταφερα να το κανω σωστα..

βαζω γυρω στα 500 μλ αλλα συνηθως παιρνω 3 σκουπ οχι 2 που ειναι η προτεινομενη δοση.Τα χτυπαω λιγο και τα πινω.Το κακο ειναι οτι μενει πανω πανω ο αφρος οποτε βαζω και ξαναβαζω νερο για να το πιω και αυτο

TEFAAtzis
24-10-11, 15:07
Ωραιος^^

Η whey shake τι λεει??Ειναι απο αξιοπιστη εταιρια απ οτι βλεπω..αγγλικη νομιζω.

καλη ειναι Βασιλη,δοκιμασα την καρυδα που την εδωσα σε φιλο οπως και την μπανανα και εμεινα ικανοποιιμενος.Light γευσεις καλη διαλυτοτητα και ευπεπτες.Την καρυδα την συνιστω ανεπιφυλακτα σε οποιον θελει να ξεφυγει απο τις κλασσικες γευσεις των Whey

Eddie
24-10-11, 15:23
καλη ειναι Βασιλη,δοκιμασα την καρυδα που την εδωσα σε φιλο οπως και την μπανανα και εμεινα ικανοποιιμενος.Light γευσεις καλη διαλυτοτητα και ευπεπτες.Την καρυδα την συνιστω ανεπιφυλακτα σε οποιον θελει να ξεφυγει απο τις κλασσικες γευσεις των Whey

Οκ ρε συ,να την εχουμε στα υποψην τοτε για αλλαγη. :clap:

TEFAAtzis
24-10-11, 15:25
Οκ ρε συ,να την εχουμε στα υποψην τοτε για αλλαγη. :clap:

θα σου φερνα να δοκιμασεις αλλα την εχω κλειστη για δωσιμο:green:
Δες για την Matrix το review που εκανα στο τοπικ της

ArgoSixna
24-10-11, 15:33
βαζω γυρω στα 500 μλ αλλα συνηθως παιρνω 3 σκουπ οχι 2 που ειναι η προτεινομενη δοση.Τα χτυπαω λιγο και τα πινω.Το κακο ειναι οτι μενει πανω πανω ο αφρος οποτε βαζω και ξαναβαζω νερο για να το πιω και αυτο

Γι αυτο σε ρωτάω για τον αφρό.. είναι αναλογα το ποσο νερο και πως θα το χτυπησεις .. δεν ξερω μια φορα πως τα καταφερα και δεν εμεινε αφρος ήταν ολο υγρο..

Xxlakis
24-10-11, 15:39
33150

Και μερικα δικα μου!!!

Η Νutri η σοκολατα σου διαλυεται καλα?Σε μενα θελει κανα μισολιτρο για να στρωσει καπως ενω η 90αρα μια χαρα διαλυεται και σε λιγο.Περιεργα πραγματα ρε πστη μου.

TEFAAtzis
24-10-11, 15:40
Η Νutri η σοκολατα σου διαλυεται καλα?Σε μενα θελει κανα μισολιτρο για να στρωσει καπως ενω η 90αρα μια χαρα διαλυεται και σε λιγο.Περιεργα πραγματα ρε πστη μου.

Ναι ολα κομπλε:unsure:

Eddie
24-10-11, 15:44
Γι αυτο σε ρωτάω για τον αφρό.. είναι αναλογα το ποσο νερο και πως θα το χτυπησεις .. δεν ξερω μια φορα πως τα καταφερα και δεν εμεινε αφρος ήταν ολο υγρο..

Για να μη σου κανει αφρο λογικα θα χρειαστει μιξερακι,χτυπημα με πολυ νερο και το μιξερακι να μη τον γυρνας προς την επιφανεια του νερου αλλα οσο πιο βαθια μπορεις.

tolis93
24-10-11, 15:45
παιδια αν εχει hydrolized μεσα ειναι π κανει ΠΟΛΥ αφρο.ενα τιπ π δοκιμασα σε μια π μ εκανε αφρο ηταν το εξης.100 μλ ζεστο νερο.χτυπημα.αλλα 100 μλ νερο.παλι χτυπημα.δε κανει ουτε αφρο μετα ουτε τπτ

Gianna
24-10-11, 22:11
παιδια αν εχει hydrolized μεσα ειναι π κανει ΠΟΛΥ αφρο.ενα τιπ π δοκιμασα σε μια π μ εκανε αφρο ηταν το εξης.100 μλ ζεστο νερο.χτυπημα.αλλα 100 μλ νερο.παλι χτυπημα.δε κανει ουτε αφρο μετα ουτε τπτ

Τώρα που πιάνει λίγο κρύο, βάζω το πρωί την πρωτεϊνη σε ζεστό νερό για να φάω τη βρώμη. Σαν να μου φαίνεται ότι διαλύεται πιο δύσκολα, ή είναι ιδέα μου;

gspyropo
24-10-11, 22:15
εγω παλι γιατι ψαχνω πρωτεινες που κανουν πολυ αφρο????δεν ξερω αλλα θελω να κανει αφρο η πρωτεινη

tolis93
24-10-11, 22:20
Τώρα που πιάνει λίγο κρύο, βάζω το πρωί την πρωτεϊνη σε ζεστό νερό για να φάω τη βρώμη. Σαν να μου φαίνεται ότι διαλύεται πιο δύσκολα, ή είναι ιδέα μου;

εμενα παντα πιο ευκολα μ διαλυοταν τωρα δε ξερω...:unsure:

Tasos Green
24-10-11, 22:24
παιδια αν εχει hydrolized μεσα ειναι π κανει ΠΟΛΥ αφρο.ενα τιπ π δοκιμασα σε μια π μ εκανε αφρο ηταν το εξης.100 μλ ζεστο νερο.χτυπημα.αλλα 100 μλ νερο.παλι χτυπημα.δε κανει ουτε αφρο μετα ουτε τπτ


Τώρα που πιάνει λίγο κρύο, βάζω το πρωί την πρωτεϊνη σε ζεστό νερό για να φάω τη βρώμη. Σαν να μου φαίνεται ότι διαλύεται πιο δύσκολα, ή είναι ιδέα μου;

δεν ξέρω κατα ποσο ειναι καλο να διαλύουμε την πρωτεΐνη σε ζεστο νερο.

προσωπικά προτιμώ να μην διαλυθεί τελείως παρα να το επιχειρήσω αυτο...

tolis93
24-10-11, 22:32
δεν ξέρω κατα ποσο ειναι καλο να διαλύουμε την πρωτεΐνη σε ζεστο νερο.

προσωπικά προτιμώ να μην διαλυθεί τελείως παρα να το επιχειρήσω αυτο...

γιατι τι παθαινει??:unsure: απο οσο ξερω κιολας το ζεστο νερο απορροφαται σε μεγαλυτερη ποσοτητα απο οτι το κρυο

beefmeup
24-10-11, 22:41
απο οσο ξερω κιολας το ζεστο νερο απορροφαται σε μεγαλυτερη ποσοτητα απο οτι το κρυο

ποιος,ποιος??:unsure:

exkaliber
25-10-11, 00:01
αυτο της now τι ειναι???

TEFAAtzis
25-10-11, 16:18
ας μεταφερθουν τοτε τα ποστ που ειχαν σχεση με αυτο το θεμα απο καποιον mod σε ενα αλλο τοπικ και ας μεινει εδω η αξιολογηση και μονο των συμπληρωματων

Devil
25-10-11, 16:29
ας μεταφερθουν τοτε τα ποστ που ειχαν σχεση με αυτο το θεμα απο καποιον mod σε ενα αλλο τοπικ και ας μεινει εδω η αξιολογηση και μονο των συμπληρωματων

τα ποστ μεταφερθικαν εδω...

http://forum.bodybuilding.gr/showthread.php?1033-%CE%9D%CE%B5%CF%81%CE%BF/page6

deluxe
25-10-11, 21:25
Και μη ξεχνατε. Πανω απ'ολα διατροφη, καλος υπνος και σκληρες προπονησεις! :weights::weights:

Eddie
25-10-11, 21:30
Ρε ντελουξ,φαι τρως καθολου??Εγω με ολα αυτα θα χορταινα :green:

Εισαι μερακλης και κουβαρντας,μπραβο :thumbup:

caterpillar
25-10-11, 21:30
Deluxe εχω μεινει αφωνος,:shock:

Πες μου οτι τα παιρνεις και ολα μαζι!:green:

deluxe
25-10-11, 21:43
Αχαχα. Οχι δε τα παιρνω ολα μαζι.


1η φωτο : Διπλα στο κρεβατι. Για υπνο και caffeine nap, οποτε χρειαζομαι

2η φωτο : Παραγγελια φιλων μου!

3η φωτο :Πρωτεϊνες και ω3,προβιοτικα (ψυγειο)

4η φωτο : Νεα παραλαβη. Ηρθε πριν 1 ωρα! Ξεκιναω σε λιγες ημερες το καινουριο μου στακ + DAA

5η,6η,7η φωτο : Τα μισα τα παιρνω, τα μισα οχι.. Μερικα ειναι και κλειστα, οπως τα Ajipure..



Ρε ντελουξ,φαι τρως καθολου??Εγω με ολα αυτα θα χορταινα :green:

Εισαι μερακλης και κουβαρντας,μπραβο :thumbup:Μερακλης ειμαι, το θεμα ειναι καποτε να φτασω στα επιπεδα σου, εστω να σε πλησιασω!!

Tasos Green
25-10-11, 21:51
Delux καπως ετσι ειχα στο μυαλο μου την κατασταση! :bowdown::bowdown::bowdown::bowdown:

COBRA_STYLE
25-10-11, 21:55
ρε σεις αλλαξαν συσκευασια στο Xtend????:unsure::shock:

Tasos Green
25-10-11, 21:56
ναι αυτα ειναι τα καινουργια...

destroyerody94
26-10-11, 12:24
Μου φαίνεσαι λίγο υπερβολικός ρε φίλε πάντως...

TEFAAtzis
26-10-11, 12:46
Delux καπως ετσι ειχα στο μυαλο μου την κατασταση! :bowdown::bowdown::bowdown::bowdown:

θα συμφωνησω με τον Τασο:green:

Adinamos
26-10-11, 13:45
Delux καπως ετσι ειχα στο μυαλο μου την κατασταση! :bowdown::bowdown::bowdown::bowdown:

Μαγαζι εχεις μηπως?:green:

Ωραιος!!!:clap:

deluxe
26-10-11, 16:04
Μου φαίνεσαι λίγο υπερβολικός ρε φίλε πάντως...Μη νομιζεις οτι τα παιρνω ολα μαζι. Καποια τα εχω και χρονια, καποια τα παιρνω οποτε τα θυμαμαι, αλλα πανε για πεταμα..

chris corfu
26-10-11, 21:01
για πες γιοχιμπινη εχεις χρησιμοποιησει καθολου μονη της?? (εννοω χωρις κανενα λιποδιαλυτικο μαζι)

deluxe
26-10-11, 23:46
Κλειστο το εχω, δε ξερω καν εαν το χρησιμοποιησω αυτους τους μηνες.. Εχει yohimbine το alpha t2 που θα ξεκινησω, οποτε δε κολλαει καπου. Ισως μονο πριν το σεξ :P

Στην αεροβια λετε να βοηθαει;

noz1989
27-10-11, 14:50
Μη νομιζεις οτι τα παιρνω ολα μαζι. Καποια τα εχω και χρονια, καποια τα παιρνω οποτε τα θυμαμαι, αλλα πανε για πεταμα..Για πεταμα?????? και εμεις εδω τι ειμαστε???:green:

Devil
27-10-11, 14:54
Για πεταμα?????? και εμεις εδω τι ειμαστε???:green:

οπα οπα.... κι εγωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω........:green::turtle::turtle::turtle:






οκ ναι το ξερω ειναι σπαμ το ποστ μου...:P

deluxe
27-10-11, 15:54
Καποια συμπληρωματα οπως η C, το Saint john wort, b12, echinacea και μια ξεχασμενη μελατονινη, δε νομιζω να τα χρησιμοποιησω ξανα.. Ειναι και παλια!

beefmeup
27-10-11, 15:58
Καποια συμπληρωματα οπως η C, το Saint john wort, b12, echinacea και μια ξεχασμενη μελατονινη, δε νομιζω να τα χρησιμοποιησω ξανα.. Ειναι και παλια!

πες μου που εισαι κ τι κανεις???:geek:
σωπα ρε..κ να φανταστεις οτι εγ πληρωσα τωρα για να παρω c..κ ξερω καποιον που πληρωσε για να παρει εχινατσια.
μηπως να τα μοιραζες,ρε συ?
οι καιροι ειναι δυσκολοι..:turtle:

thanos col
27-10-11, 16:03
πες μου που εισαι κ τι κανεις???:geek:
σωπα ρε..κ να φανταστεις οτι εγ πληρωσα τωρα για να παρω c..κ ξερω καποιον που πληρωσε για να παρει εχινατσια.
μηπως να τα μοιραζες,ρε συ?
οι καιροι ειναι δυσκολοι..:turtle:

:thumbup: :thumbup: εχει ενα δικιο!μπορω να κανω και εγω τον κουβα για τα συγκεκριμενα σκουπιδια :P :P :P

Vassilis_X
27-10-11, 16:15
33329

Να και τα δικα μου. Σημερα ηρθαν. το μονο αρνητικο οτι δε μου εστειλαν δειγματα να δοκιμασω. :(

Tasos Green
27-10-11, 16:24
εχθες κοιτουσα για υδατανθρακα... το vitargo s2 το 2κιλο δεν ειναι χωρις γευση? καλο εχω ακουσει οτι ειναι αν και λιγο ακριβο....

αντε καλοφαγωτα...:thumbup:

Vassilis_X
27-10-11, 16:31
χωρις γευση ειναι ναι.. thanks ;)

Adinamos
27-10-11, 17:15
ΠΟλυ Xtend παιζει τελευταια στις συλλογες βλεπω.... Μετραει?

Tasos Green
27-10-11, 17:18
ΠΟλυ Xtend παιζει τελευταια στις συλλογες βλεπω.... Μετραει?

η γευση καρπουζι που εχω εγω μετραει μεχρι εθισμού...:green: για τις αλλες γεύσεις δεν ξερω..

deluxe
27-10-11, 18:31
ΠΟλυ Xtend παιζει τελευταια στις συλλογες βλεπω.... Μετραει?Η γευση καρπουζι ( παλια συσκευασια μετραει πολυ ασχημα )

Απο νεες που δοκιμασα lemon lime και blue raspberry, και αυτες πολυ καλες!



Οπωςδηποτε review για το vitargo!

Vassilis_X
27-10-11, 19:11
η γευση πορτοκαλι ειναι φανταστικη.λες και πινεις fanta.

karpoutzidis
27-10-11, 20:46
η γευση πορτοκαλι ειναι φανταστικη.λες και πινεις fanta.

δεν μου αρεσει το πορτοκαλι αλλα αμα λες φαντα θα την χτυπήσω δευτερα

exkaliber
27-10-11, 22:07
Και μη ξεχνατε. Πανω απ'ολα διατροφη, καλος υπνος και σκληρες προπονησεις! :weights::weights:

:bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown:

chris corfu
27-10-11, 23:21
Κλειστο το εχω, δε ξερω καν εαν το χρησιμοποιησω αυτους τους μηνες.. Εχει yohimbine το alpha t2 που θα ξεκινησω, οποτε δε κολλαει καπου. Ισως μονο πριν το σεξ :P

Στην αεροβια λετε να βοηθαει;

καλα αν το χεις κλειστο ας το βαλε απο ανοιξη καλυτερα, οχι τωρα..

Adinamos
28-10-11, 00:38
δεν μου αρεσει το πορτοκαλι αλλα αμα λες φαντα θα την χτυπήσω δευτερα

H τιμη στο ελλαδα ειναι περι τα 60Ε... Ευγε!:turtle:

karpoutzidis
28-10-11, 00:39
H τιμη στο ελλαδα ειναι περι τα 60Ε... Ευγε!:turtle:

φιλε 45 ευρα και 5 ευρα μεταφορικα το μεγαλοοοοοο.

Adinamos
28-10-11, 14:22
φιλε 45 ευρα και 5 ευρα μεταφορικα το μεγαλοοοοοο.

Αμα ειναι να μπλεξω με eshop, καρτες και μεταφορικα, περναω απο τα γνωστα μερη και φορτωνω και διαφορα αλλα επισης.;)

Lao
28-10-11, 15:09
Και μη ξεχνατε. Πανω απ'ολα διατροφη, καλος υπνος και σκληρες προπονησεις! :weights::weights:

:bowdown::bowdown::bowdown:



2η φωτο : Παραγγελια φιλων μου!


deluxe... ΦΙΛΕ ΜΟΥ... :green::green::green:

Lao
28-10-11, 16:53
Ξέρω, μπροστά στον deluxe δεν πιάνω μία :P:P:P

sofos
28-10-11, 16:56
Ξέρω, μπροστά στον deluxe δεν πιάνω μία :P:P:P

μια χαρα εισαι λαο,ουσιαστικα αυτα ειναι τα βασικα...

Tasos Green
28-10-11, 17:07
μεγαλο ερωτα για το uni liver λεμε...:green:

Lao
28-10-11, 17:43
μεγαλο ερωτα για το uni liver λεμε...:green:

Αυτό αποδεικνύει πως ό,τι λέω καιι το προτείνω και σε άλλους, το έχω εφαρμόσει πρώτα εγώ. ;)

Tasos Green
28-10-11, 18:19
Αυτό αποδεικνύει πως ό,τι λέω καιι το προτείνω και σε άλλους, το έχω εφαρμόσει πρώτα εγώ. ;)

καλα κανεις... πολυ ποικιλία στις βιταμίνες παντως.. περιμένω και γω μια optimen.

Lao
28-10-11, 18:28
καλα κανεις... πολυ ποικιλία στις βιταμίνες παντως.. περιμένω και γω μια optimen.

Δεν έχω άδικα την φήμη που απολαμβάνω :P:P:P

Απλά, κάνω μαζικές παραγγελίες ώστε να μην ασχολούμαι για μήνες ;)

Στην πραγματικότητα, το κουτί της Anavite έχει το περιεχόμενο 2 συσκευασιών (έχει πολύ κενό μέσα όταν το παίρνεις), όπως το ίδιο ισχύει και με την D3 της NOW και την Opti-Men.

Α, και το UL είναι γεμάτο μέχρι πάνω :green::green::green:

karpoutzidis
28-10-11, 22:25
Αμα ειναι να μπλεξω με eshop, καρτες και μεταφορικα, περναω απο τα γνωστα μερη και φορτωνω και διαφορα αλλα επισης.;)

το ενα σου ξινίζει το άλλο σου βρωμάει λεω εγω.απλός στα γνωστά τηα έρθει σε 7-15 μέρες ενω στο αλλο σε 2.με ιδια τιμή ετσι.

Kaloutsikos
29-10-11, 00:23
Δεν έχω άδικα την φήμη που απολαμβάνω :P:P:P

Απλά, κάνω μαζικές παραγγελίες ώστε να μην ασχολούμαι για μήνες ;)

Στην πραγματικότητα, το κουτί της Anavite έχει το περιεχόμενο 2 συσκευασιών (έχει πολύ κενό μέσα όταν το παίρνεις), όπως το ίδιο ισχύει και με την D3 της NOW και την Opti-Men.

Α, και το UL είναι γεμάτο μέχρι πάνω :green::green::green:

και πολύ καλά κάνεις! :thumbup:

Lao
31-10-11, 15:47
Σημερινή παραλαβή...

stelios17
01-11-11, 13:25
Εκανα την πρωτη μου παραγγελια απο το iβοτανο (και γενικα την πρωτη μου παραγγελια απο το εξωτερικο) στις 10/10 και σημερα ηρθαν σπιτι...
(Μεσολαβησαν αρκετες αργιες γιαυτο και αργησε λιγακι...)


Αν και αυτη η παραγγελια ηταν της πλακας - δοκιμαστικη , εμεινα παρα πολυ ευχαριστημενος απο το εν λογο καταστημα και αυριο κιωλλας , θα παω να φορτωσω την καρτα για να κανω "καλη" παραγγελια ...

33584

thanos col
04-11-11, 19:40
33744 ηρθαν και τα δικα μου

average_joe
04-11-11, 19:54
^το μικρο πακετακι της mp τι ειναι?

επισης αν δεν σου κανει κοπος γρψε και ημερομηνια παραγωγης και ημερομηνια ληξης στο αντιστοιχο θεμα των Bulk.
thnx!

thanos col
04-11-11, 21:31
^το μικρο πακετακι της mp τι ειναι?

επισης αν δεν σου κανει κοπος γρψε και ημερομηνια παραγωγης και ημερομηνια ληξης στο αντιστοιχο θεμα των Bulk.
thnx!

το μεγαλο ειναι 5κγ μαλτο ημ.ληξης 01/2013
το αλλο κουακερ 2.5κγ ημ.ληξης 04/2013
η μικρη σακουλα ειναι το pulse berry blust ημ.ληξης 07.2013

τελικα εχει καλες ημερομηνιες ληξης και οχι εξαμηνο που μου ειχες πει ;) και αποστολη μεσα σε 3 με 5 εργασιμες μερες

average_joe
04-11-11, 21:43
δεν ειμαι σιγουρος γιατι δεν πηρες whey.
στην δικια μου whey εγραφε ενα 7μηνο και οταν ειχα ρωτησει μου χαν πει το ιδιο.
thnx παντως!
με γεια!

jGod
05-11-11, 21:49
33765

tolis93
05-11-11, 21:54
σημερινη παραλαβη. μαρεσουν τα στατ της και η δε γευση απλα....ναρκωτικο

Lao
05-11-11, 22:32
σημερινη παραλαβη. μαρεσουν τα στατ της και η δε γευση απλα....ναρκωτικο

Τι είναι αυτό; Πρώτη φορά το βλέπω.

Lao
05-11-11, 22:34
33765

Έλα ρε μάγκα, βλέπω μια Super 2 Daily!

Ικανοποιημένος;

jGod
05-11-11, 22:42
απο τις κριτικες σου πηρα την αποφαση να την δοκιμασω,συνολο στην ζωη μου εχει χρησιμοποιησει γυρω στις 13-15 διαφορετικες βιταμινες, πιστευω ειναι η καλυτερη αν οχι μια απτισ καλυτερες..τωρα να μου πεις πως το κρινω..ειχα αρκετη διαθεση για φαγητο και προπονηση και οταν αισθανομουν αδιαθετος και ετοιμος να αρρωστησω και μαλιστα τωρα προσφτα..θεωρω πως με βοηθησε στο να μην αρρωστησω.αν και συνηθιζω να αλλαζω καθε φορα εταιρια θα την ξανατιμησω..ειδικα μαυτη την τιμη!:green:

Lao
05-11-11, 22:45
απο τις κριτικες σου πηρα την αποφαση να την δοκιμασω,συνολο στην ζωη μου εχει χρησιμοποιησει γυρω στις 13-15 διαφορετικες βιταμινες, πιστευω ειναι η καλυτερη αν οχι μια απτισ καλυτερες..τωρα να μου πεις πως το κρινω..ειχα αρκετη διαθεση για φαγητο και προπονηση και οταν αισθανομουν αδιαθετος και ετοιμος να αρρωστησω και μαλιστα τωρα προσφτα..θεωρω πως με βοηθησε στο να μην αρρωστησω.αν και συνηθιζω να αλλαζω καθε φορα εταιρια θα την ξανατιμησω..ειδικα μαυτη την τιμη!:green:

Εμ, ο Lao ξέρει τι λέει :P:P:P

Δε μου λες, ποια έκδοση έχεις, την καινούργια; Πόση D3 λέει ότι έχει, 1600 IU;

jGod
05-11-11, 22:58
ναι

Lao
05-11-11, 23:08
ναι

Nice, nice.

Όποτε θες και έχεις την δυνατότητα, πρόσθεσε ginseng ή ελευθερόκοκκο και κανά Q10 και θα με θυμηθείς ;)

ελμερ
06-11-11, 01:24
33785

Tasos Green
06-11-11, 01:29
μου αρεσει που εχεις την marcus σπιρουλινα με το biosol το γυαλί και καλα μην παθει τιποτα... :green:

ωραια πραγματα... αντε καλοφαγωτα! :thumbup:

ελμερ
06-11-11, 01:34
μου αρεσει που εχεις την marcus σπιρουλινα με το biosol το γυαλί και καλα μην παθει τιποτα... :green:

ωραια πραγματα... αντε καλοφαγωτα! :thumbup:

ε τι τυχαιοι ειμαστε? :turtle::turtle:

Lao
06-11-11, 01:35
33785

Βότανο, βότανο;;; :green::green::green:

Ξέρω ότι μόνο εγώ θα μπορούσα να εστιάσω σε κάτι τέτοιο :P αλλά δεν έχουμε πει ότι δεν παίρνουμε Ω 3-6-9;;; :spank::spank::spank:

ελμερ
06-11-11, 01:37
Βότανο, βότανο;;; :green::green::green:

Ξέρω ότι μόνο εγώ θα μπορούσα να εστιάσω σε κάτι τέτοιο :P αλλά δεν έχουμε πει ότι δεν παίρνουμε Ω 3-6-9;;; :spank::spank::spank:

βοτανο...;) τα πηρα την πρωτη φορα τα 3-6-9 που δεν ηξερα...τωρα μονο ω3...(το uni liver το ειδες?;) :welcome:

Lao
06-11-11, 01:39
βοτανο...;) τα πηρα την πρωτη φορα τα 3-6-9 που δεν ηξερα...τωρα μονο ω3...(το uni liver το ειδες?;) :welcome:

Φυσικά και το είδα και επικροτώ! Ποιο είναι, το 250άρι ή το 500άρι;

ελμερ
06-11-11, 01:40
500 αρι βεβαια....:green: (πρεπει να βγαλω κι αλλη φωτο ,απο δεξια χαθηκαν καποια συμπληρωματα πολυβιταμινες κτλ....:)

Lao
06-11-11, 01:41
500 αρι βεβαια....:green:

Ήμουν έτοιμος να σου την πω αν έλεγες το 250άρι :P:P:P

Πως το χρησιμοποιείς;

ελμερ
06-11-11, 01:42
συνηθως πριν την προπονηση (οταν το θυμηθω) παιρνω μια 4 αδα και αλλη μια μετα....:welcome:

Lao
06-11-11, 01:45
συνηθως πριν την προπονηση (οταν το θυμηθω) παιρνω μια 4 αδα και αλλη μια μετα....:welcome:

Καλό σε βρίσκω (το «όταν το θμηθώ» κάνω πως δεν το είδα :P).

Μπορείς να το βάζεις και ανάμεσα στα γεύματά σου ή και να τα συμπληρώνεις αν δεν έχεις πάρει αρκετή πρωτεϊνη. Προσοχή μόνο στο ασβέστιο, κάθε ταμπλέτα έχει 6% της ΣΗΔ, δηλαδή 60 mg.

ελμερ
06-11-11, 01:45
μεχρι ποσες να παιρνω τη μερα?

Lao
06-11-11, 01:47
μεχρι ποσες να παιρνω τη μερα?

Εξαρτάται από το πόσο ασβέστιο παίρνεις από την διατροφή και τα συμπληρώματα.

Π.χ. ένα ποτήρι γάλα έχει περίπου 250-300 mg και το άνω ασφαλές όριο είναι 2 με 2,5 gr.

ελμερ
06-11-11, 01:49
thanks....χαθηκε η πολυβιταμινη της natrol once daily multivitamin...(θα την ξερεις φανταζομαι ε?;) :welcome:

Lao
06-11-11, 01:58
thanks....χαθηκε η πολυβιταμινη της natrol once daily multivitamin...(θα την ξερεις φανταζομαι ε?;) :welcome:

Φαντάζομαι ότι την έχεις για τις διακοπές, τις αργίες, τις εθνικές επαιτείους... :P:P:P

Kaloutsikos
06-11-11, 05:00
Ετσι να βλεπω γεματα τα ραφια με συμπληρωματα!

Ουτε κριση ουτε τιποτα δεν μας αγγιζει! :p

ελμερ
06-11-11, 07:17
Φαντάζομαι ότι την έχεις για τις διακοπές, τις αργίες, τις εθνικές επαιτείους... :P:P:P

:rolf::rolf: :welcome:

tolis93
06-11-11, 10:49
Τι είναι αυτό; Πρώτη φορά το βλέπω.

Ο Lao βλέπει πρώτη φορά συμπληρωμα π εχω. Νιώθω υπερήφανος :-P. Πρωτεινουλα είναι

Anithos
06-11-11, 19:31
Ο Lao βλέπει πρώτη φορά συμπληρωμα π εχω. Νιώθω υπερήφανος :-P. Πρωτεινουλα είναι

η 80αρα ΑΤΡ ειναι το ιδιο καλη με την 100αρα τολη ;

exkaliber
06-11-11, 19:36
33785

ωραια πραγματα :thumbup::thumbup::thumbup::thumbup:

εγω θα αλλαζα τα εξης

το egc της now με το leam green

h maca σου κανει τπτ?
θα την επερνα σε σκονη που βγαινει στην συσκευασια 1 λιμπρα


σχετικα με τα κολαγονα,(για τις αρθρωσεις τα πηρες?)
ειχαμε πει οτι ειναι καλυτερο να το συνθετει μονος του ο οργανισμος,οποτε:
βιταμινη c,l proline σε σκονη και elastamine

tolis93
06-11-11, 21:29
η 80αρα ΑΤΡ ειναι το ιδιο καλη με την 100αρα τολη ;

κοιτα η 100αρα ειναι φουλ πρωτεινη.η 80αρα θα λεγα ειναι καλυτερη βασικα.εχει παραπανω αμινο μεσα εχει παραπανω βιταμινες κ βγαινει κ σε σοκολατα και βανηλια και φραουλα.καλα η φραουλα δε π εχω ειναι εξαρτηση.μυριζει παραδεισσος αυτο το πραγμα...με 9 γρ υδατανθρακα στα 100 και 80-82 γρ πρωτεινη αν θυμαμαι καλα τα χω ποσταρει κ αυτα στη φωτο.αλλα γενικα μαρεσει τρελα η συγκεκριμενη εταιρια.η αγαπημενη μ θα λεγα

Goofonly
06-11-11, 22:25
Ένα σας λέω! Μην έρθει κανείς μετά από αυτές τις φωτογραφίες που ανεβάζετε και κλαφτεί για την οικονομία, θα τον καρυδώσω! :shoot::rifle: :P:P:P

Lao
06-11-11, 22:30
Ένα σας λέω! Μην έρθει κανείς μετά από αυτές τις φωτογραφίες που ανεβάζετε και κλαφτεί για την οικονομία, θα τον καρυδώσω! :shoot::rifle: :P:P:P

Και όμως, τα λεφτά δεν ειίναι τόσα όσα νομίζεις, γιατί αγοράζουμε απο το εξωτερικό.

ελμερ
06-11-11, 22:32
αυτο που λεει ο lao ειναι σωστο και ισχυει και για μενα.....απ την αλλη εγω δουλευω αρκετα, πολλες φορες εις βαρος της προσωπικης μου ζωης (θελοντας και μη) ....καθε πραγμα εχει και το τιμημα του....(σορρυ για το off) :welcome:

chris corfu
07-11-11, 19:56
33934

COBRA_STYLE
07-11-11, 19:58
chris το Storm το εχεις ξεκινησει?αν ναι,τι λεει σχετικα με την αποδοση?

chris corfu
07-11-11, 20:04
οχι ακομα, απο αυριο εχω σκοπο να το ξεκινησω ακριβως οπως πρωτεινει η universal, κανα 20-30 λεπτα πριν ενα σκουπ κ αλλο ενα μετα προπο και θα δουμε τι κανει...

COBRA_STYLE
07-11-11, 20:06
οκ,οποτε μπορεις κανε μια μινι αξιολογηση...δλδ μετα απο 1-2 βδομαδες,ειναι καλο λενε και το ψηνω και γω:green:

chris corfu
07-11-11, 20:10
ναι και απο το βοτανο βγαινει οκ τιμη γτ εδω κλασικα το χουν για χρυσαφι.. οκ θα κανω αξιολογηση οταν ειναι στο θεμα του..

Tasos Green
08-11-11, 02:06
θα περιμένω και εγω review απο το storm. + τα καινουργια xtend τι γευση ειναι και αν ειναι καλη.. :thumbup:

Lao
08-11-11, 03:52
33934

Τι γίνεται, όλοι στην Super 2 Daily το ρίξατε; Νιώθω περήφανος... :P:P:P

Tasos Green
08-11-11, 03:58
Τι γίνεται, όλοι στην Super 2 Daily το ρίξατε; Νιώθω περήφανος... :P:P:P

ζήτησε ποσοστα επι των πωλήσεων Lao... τουλαχιστον να σου στέλνουν τζαμπα multis για να κανεις review...:green:

Lao
08-11-11, 14:56
ζήτησε ποσοστα επι των πωλήσεων Lao... τουλαχιστον να σου στέλνουν τζαμπα multis για να κανεις review...:green:

Χαχα ώρες ώρες φαντάζομαι να κοιτάει ο Sales Manager της Carlson απότομη αύξηση των πωλήσεων στην Ελλάδα και να απορεί... :P:P:P

chris corfu
08-11-11, 21:00
ναι ηταν σε ελλειψη η ανταμ και δεν ειχα περιθωρια να περιμενω και πηρα αυτην που θεωρω οκ.. εχει κ λιγο πιο μικρα softgel αυτη, για οποιον εχει προβλημα το αναφερω..

@τασο τα xtend εινα καρπουζι, θα τα ξεκινησω σε 2-3 μερες που μου τελειωνει το ενα κουτι modern κ θα κανω ρεβιου στο αντιστοιχο για την γευση.. (σημερα τελικα ξεκινησε κ το στορμ)

den23
09-11-11, 15:37
ναι ηταν σε ελλειψη η ανταμ και δεν ειχα περιθωρια να περιμενω και πηρα αυτην που θεωρω οκ.. εχει κ λιγο πιο μικρα softgel αυτη, για οποιον εχει προβλημα το αναφερω..

@τασο τα xtend εινα καρπουζι, θα τα ξεκινησω σε 2-3 μερες που μου τελειωνει το ενα κουτι modern κ θα κανω ρεβιου στο αντιστοιχο για την γευση.. (σημερα τελικα ξεκινησε κ το στορμ)

σαν intra το xtend??? η prewo???

Kaloutsikos
09-11-11, 19:22
σαν intra το xtend??? η prewo???

όπως σε βολεύει εσένα,

εγώ τα παίρνω για πόστ.

chris corfu
09-11-11, 19:30
σαν intra το xtend??? η prewo???

σαν intra το χρησιμοποιω σε ολη τη διαρκεια της προπονησης..

Tasos Green
10-11-11, 15:42
σημερινή παραλαβή τιποτα σπουδαίο απλα πραγματα..

34120

Lao
11-11-11, 03:05
Πάντως, κάτι που με εντυπωσιάζει είναι ότι σχεδόν σε κάθε φωτογραφία βλέπει κανείς και κάτι από την NOW. Αυτή η εταιρεία πρέπει να έχει ξεσκιστεί στις πωλήσεις.

average_joe
11-11-11, 03:19
και γιατι οχι?
αφου καταπιανεται με τα παντα και "βγαζει" αξιοπιστια full.
ασε που βγαζει συμπληρωματα standalone και οχι blend πραγμα που σε βοηθα να στακαρεις οτι θελεις και στις ποσοτητες που θες.
προσωπικα ειμαι πολυ φανατικος των προιοντων της.

deluxe
11-11-11, 03:42
Η μαλτοδεξτρινη της ομως ειναι πολυ μαπα! Απαραδεκτο προϊον. Διαλυτοτητα τελειως χαλια, αναρωτιεμαι εαν οντως ειναι μαλτοδεξτρινη μεσα..

Lao
11-11-11, 03:43
και γιατι οχι?
αφου καταπιανεται με τα παντα και "βγαζει" αξιοπιστια full.
ασε που βγαζει συμπληρωματα standalone και οχι blend πραγμα που σε βοηθα να στακαρεις οτι θελεις και στις ποσοτητες που θες.
προσωπικα ειμαι πολυ φανατικος των προιοντων της.

Πράγματι, έχει ότι στο καλό standalone μπορεί να φανταστεί κάποιος και, μάλιστα, αρκετές φορές σε διάφορες δσσολογίες.

Κάποιες φορές όμως, δεν ξέρεις και τι να διαλέξεις.

Πάντως και εγώ την προτιμώ πολύ.

Tasos Green
11-11-11, 12:53
Πάντως, κάτι που με εντυπωσιάζει είναι ότι σχεδόν σε κάθε φωτογραφία βλέπει κανείς και κάτι από την NOW. Αυτή η εταιρεία πρέπει να έχει ξεσκιστεί στις πωλήσεις.

lao το πρωτο μου συμπλήρωμα ηταν η ADAM... αυτο θα πω μονο! :green:

Giannistzn
11-11-11, 21:17
34150

Απλα και λιγα. Η shake ειναι στα τελευταια της, αν εχει κανεις υποψην κανενα σαιτ απ'εξω που να εχει διαθεσιμη, ας στειλει ενα πμ ;)

chris corfu
11-11-11, 23:50
σημερινή παραλαβή τιποτα σπουδαίο απλα πραγματα..

34120

ποο μου ανοιξε η ορεξη με την cookies, μολις μου τελειωσουν οι τωρινες μου θα ξανατσιμπησω μια, ειναι τρομερη, ειμαι και fun των cookies γενικα κ αυτη δεν διαφερει καθολου απο τα oreo τα μπισκοτα.. με το γαλα ειδικα δεν καταλαβαινεις καν την γευση των κουακερ..

Spyrous
12-11-11, 00:41
TASO καλοφαγοτα:thumbup:

Tasos Green
12-11-11, 01:02
ποο μου ανοιξε η ορεξη με την cookies, μολις μου τελειωσουν οι τωρινες μου θα ξανατσιμπησω μια, ειναι τρομερη, ειμαι και fun των cookies γενικα κ αυτη δεν διαφερει καθολου απο τα oreo τα μπισκοτα.. με το γαλα ειδικα δεν καταλαβαινεις καν την γευση των κουακερ..

+οτι εχει μια υφη που με εχει τρελάνει σαν κρεμα γίνεται... μου αρεσει υπερβολικά η συγκεκριμένη γευση πρωτη φορα την δοκίμασα εγω... συνήθως σοκολατα έπαιρνα... :thumbup::thumbup:


TASO καλοφαγοτα:thumbup:

thanks ρε...

chris corfu
12-11-11, 04:59
+οτι εχει μια υφη που με εχει τρελάνει σαν κρεμα γίνεται... μου αρεσει υπερβολικά η συγκεκριμένη γευση πρωτη φορα την δοκίμασα εγω... συνήθως σοκολατα έπαιρνα... :thumbup::thumbup:


ναι δεν ειναι καθολου αραιη και εχει αυτο το κρεμωδες που δεν ειναι ομως σαν στοκος να μην πινεται..
καλη και η σοκολατα αλλα ειναι απλα σοκολατα ενω στις αλλες γευσεις βρισκεις διαφορες μεγαλες αναμεσα στις εταιρεις και ειδικα αν θελεις αλλαγη γευσης..
και την βανιλια εχω δοκιμασει και ειναι κι αυτη το ιδιο κρεμμωδες, δλδ γι οσους αρεσει η βανιλια ειναι ακριβως σαν παγωτο vanillia creme, το κανονικο ομως οχι το ασπρο που το λεμε βανιλια.. :thumbup: :thumbup:

ελμερ
12-11-11, 11:09
σε λιγες μερες θα βγαλω νεα (μαλλον νεες photos) μαζι με τις νεες παραλαβες για να χωρεσουν ολα τα συμπληρωματα)..θα φαω κραξιμο.....:sneaky: :welcome::welcome:

No Fear
12-11-11, 22:19
Παλικαρια καλησπερα!Μηπως θα μπορουσε καποιος να μου στειλει ενα πμ με καταστηματα στο ιντερνετ που ψωνιζετε?Ειχα ρωτησει και παλιοτερα αλλα δυστυχως δεν πηρα απαντηση.Το ψαχνω και εγω για την Syntrax κτλ.Εως τωρα απο το βοτανο και την τιγρη εχω ψωνισει.
Ευχαριστω πολυ!

velinos
16-11-11, 00:03
34371

καλη μου ορεξη...:toast:

exkaliber
17-11-11, 18:29
μερικα παιδικα σαπς,σχεδον κοριτσιστικα που μου ρθαν τουντει


34447


34448

Ευρης
17-11-11, 23:00
Οριστε και τα δικα μου!!!!34462

Goofonly
17-11-11, 23:48
Δεν την πας την Myofusion, φαίνεται. :P

Ευρης
18-11-11, 00:54
Δεν την πας την Myofusion, φαίνεται. :P
την απεχθανομαι ...:green:

Dreiko
19-11-11, 10:33
να και η δικια μου...:green:

34530

GREEK POWER
19-11-11, 11:12
Καλοφαγοτα :thumbup: Αυτα βλεπουν οι απεξω και σου λενε εχουν φραγκα οι Ελληνες βαρατε:green::P

Svein
19-11-11, 12:22
34532

ελμερ
19-11-11, 12:41
svein και συ κολλαγονο ε?(και γω την ιδια μαρκα παιρνω):welcome:

Svein
19-11-11, 12:44
svein και συ κολλαγονο ε?(και γω την ιδια μαρκα παιρνω):welcome:

Χρονια τενοντίτιδα στο αριστερό καρπό (από τα βάρη ) , ο ώμος του κολυμβητή (από το αγωνιστικό κολύμπι ) , περιτονιο στο πόδι (από τον στίβο ) πως γυμνάζομαι ακόμα η καρδούλα μου το ξέρει....!

ελμερ
19-11-11, 12:48
και γω εχω αυτους τους πονους στους πηχεις στο κοκκαλο (δεν ξερω πως λεγονται) και μ εχει βοηθησει,παλια υπεφερα μετα απο σκληρη προπονηση καιγανε,τωρα εχουν σχεδον μηδενιστει οι πονοι...):welcome:

SilverMan
19-11-11, 13:10
svein τα βαζακια πανω αριστερα,(3) στον αριθμο τι ειναι?γιατι δεν εχουν βγει πολυ καλα.

Svein
19-11-11, 15:09
svein τα βαζακια πανω αριστερα,(3) στον αριθμο τι ειναι?γιατι δεν εχουν βγει πολυ καλα.
Τρίβολο , Spirulina και Astravar (http://www.xtr.gr/eidika_proionta/11683/ASTRAVAR_30_caps_%28TOP_SECRET%29.htm)

Lao
19-11-11, 15:13
34532

Svein, τι λέει το Animal Flex; Δεν ξέρω κανέναν που να το χει πάρει...

beefmeup
19-11-11, 15:13
σωπα δεν ηξερα οτι το εχουν φερει κ εδω το αστραβαρ...:unsure:
θα το δοκιμασω..:thumbup:
εχει παρει τρελα ρηβιους απο τα αμερικανακια..βεβαια θα μου πεις δεν ειναι κ το μονο..:green:

Svein
19-11-11, 15:14
Svein, τι λέει το Animal Flex; Δεν ξέρω κανέναν που να το χει πάρει...

’Aκουγα κρακ κρακ από ωμους και καρπούς και μέσα σε 10 μέρες που το πήρα σταμάτησαν...επίσης ελαττώθηκε και ο πόνος...! είναι ότι καλύτερο στην κατηγορια του !

Kaloutsikos
19-11-11, 15:18
’Aκουγα κρακ κρακ από ωμους και καρπούς και μέσα σε 10 μέρες που το πήρα σταμάτησαν...επίσης ελαττώθηκε και ο πόνος...! είναι ότι καλύτερο στην κατηγορια του !

έτσι ακριβώς κάνω κι εγώ...

άντε ρε συ, τόσο καλό είναι?

Svein
19-11-11, 15:20
έτσι ακριβώς κάνω κι εγώ...

άντε ρε συ, τόσο καλό είναι?

Ναι....σε εμενα τουλάχιστον που έχω χρόνιους τραυματισμούς με έχεις βοηθήσει πολύ...!

Kaloutsikos
19-11-11, 15:21
Ναι....σε εμενα τουλάχιστον που έχω χρόνιους τραυματισμούς με έχεις βοηθήσει πολύ...!

πόσο καιρό το παίρνεις και ποια στιγμή της ημέρας?

Lao
19-11-11, 15:23
’Aκουγα κρακ κρακ από ωμους και καρπούς και μέσα σε 10 μέρες που το πήρα σταμάτησαν...επίσης ελαττώθηκε και ο πόνος...! είναι ότι καλύτερο στην κατηγορια του !

Έχεις σκεφτεί ποτέ να το στακάρεις με Animal Omega;

Svein
19-11-11, 15:29
πόσο καιρό το παίρνεις και ποια στιγμή της ημέρας?
Περίπου 20 μέρες....! Με το πρωινό μου !

Έχεις σκεφτεί ποτέ να το στακάρεις με Animal Omega;
Έχει μέσα Ω3 λιπαρά...! Το animal Omega το έχω πάρει και είναι πολλά λεφτά για το τίποτα...έχω βρει φτηνότερα και πολύ καλά Ω3....!

Lao
19-11-11, 15:37
Έχει μέσα Ω3 λιπαρά...! Το animal Omega το έχω πάρει και είναι πολλά λεφτά για το τίποτα...έχω βρει φτηνότερα και πολύ καλά Ω3....!

Κοίτα, το 1 gr λινέλαιο που έχει το Flex, δεν είναι και κάτι ιδιαίτερο από άποψη ποσότητας. ;)

Ποια είναι τα πολύ καλά Ω3 που χρησιμοποιείς;

Svein
19-11-11, 15:56
Κοίτα, το 1 gr λινέλαιο που έχει το Flex, δεν είναι και κάτι ιδιαίτερο από άποψη ποσότητας. ;)

Ποια είναι τα πολύ καλά Ω3 που χρησιμοποιείς;
PLUSEPA 1500mg

Lao
19-11-11, 16:05
PLUSEPA 1500mg

Τα κοίταξα.

Ποιο είναι το σκεπτικό σου βάσει του οποίου τα προτιμάς;

Svein
19-11-11, 16:13
Τα κοίταξα.

Ποιο είναι το σκεπτικό σου βάσει του οποίου τα προτιμάς;

Ότι μου το είχε προτείνει η αθλητίατρος που με παρακολουθούσε όταν έκανα αγωνιστικό κολύμπι ;) ...!

Dimitrios
23-11-11, 13:52
34696


Να και τα δικά μου για αυτή την σεζόν...
Πάμε δυνατά!! :)

sofos
23-11-11, 15:10
34696


Να και τα δικά μου για αυτή την σεζόν...
Πάμε δυνατά!! :)

η dymatize iso απο γευση πως παει?καλυτερη απ την gold?πιο γλυκια?

Dimitrios
23-11-11, 15:17
η dymatize iso απο γευση πως παει?καλυτερη απ την gold?πιο γλυκια?

Είναι σίγουρα διαφορετική.. Είναι πιο γλυκιά αλλά προς το τέλος πικρίζει λίγο αλλά είναι καλύτερη και πιο ευκολοχώνευτη! Το ίδιο και από διαλυτότητα.. Πολύ καλύτερη!
Αυτή που με ξετρέλανε είναι η Μυοφusion που είναι η πρώτη μου φορά που την παίρνω (Μπανάνα) και είναι τέλεια! Πραγματικά μαγωτό μπανάνα θυμίζει...:P:P:P

sofos
23-11-11, 16:18
Είναι σίγουρα διαφορετική.. Είναι πιο γλυκιά αλλά προς το τέλος πικρίζει λίγο αλλά είναι καλύτερη και πιο ευκολοχώνευτη! Το ίδιο και από διαλυτότητα.. Πολύ καλύτερη!
Αυτή που με ξετρέλανε είναι η Μυοφusion που είναι η πρώτη μου φορά που την παίρνω (Μπανάνα) και είναι τέλεια! Πραγματικά μαγωτό μπανάνα θυμίζει...:P:P:P

θα τη δοκιμασω και ελπιζω να μην ειναι σα την dymatize elite την σοκολατα :puke:

Dimitrios
23-11-11, 16:29
Κοίτα από γεύση σ'ιγουρα μην έχεις μεγάλες προσδοκίες...
Απλά πίνεται. Ούτε κρύο ούτε ζέστη.. Απλά είχα βαρεθεί τόσους μήνες τη σοκολάτα της Ον και την άλλαξα.
Άσχετο τα Νιτρο μόνο πριν και μετά την προπόνηση έτσι; Αλλά αν δεν κάνω μία μέρα να πάρω ένα pack ή όχι;

sofos
23-11-11, 16:32
Κοίτα από γεύση σ'ιγουρα μην έχεις μεγάλες προσδοκίες...
Απλά πίνεται. Ούτε κρύο ούτε ζέστη.. Απλά είχα βαρεθεί τόσους μήνες τη σοκολάτα της Ον και την άλλαξα.
Άσχετο τα Νιτρο μόνο πριν και μετά την προπόνηση έτσι; Αλλά αν δεν κάνω μία μέρα να πάρω ένα pack ή όχι;

ναι :thumbup: οταν δε προπονεισαι μη τα παιρνεις καν δεν υπαρχει θεμα..

Dimitrios
23-11-11, 16:38
Πάντως καμία σχέση με αυτά της On... Κατεβαίνουν πανεύκολα και τα 9 δλδ να τα βάλεις τα κατβάζεις πιο εύκολα από της ΟN και με 2 προπονήσεις που τα πήρα είδα μια μικρή ένταση που ηθελα..
Μετά πάντως λώ αν την βρω κάπου φθηνά αντί για ISO 100 την VP2 της AST ..

Dimitrios
24-11-11, 01:19
μερικα παιδικα σαπς,σχεδον κοριτσιστικα που μου ρθαν τουντει


34447


34448

Άκυρο τελείως αλλά έχουμε το ίδιο στερεοφωνικό...χαχαχα

TEFAAtzis
08-12-11, 21:02
Ηταν + 1 Μatrix απλα επειδη εσπασε το κουτι της την εβαλα σε ενα αλλο παλιο της Nutri:P
36123

sofos
08-12-11, 21:09
Ηταν + 1 Μatrix απλα επειδη εσπασε το κουτι της την εβαλα σε ενα αλλο παλιο της Nutri:P
36123

τι λενε οι γευσεις τους?:green::P

TEFAAtzis
08-12-11, 21:13
τι λενε οι γευσεις τους?:green::P

Καλες,ειδικα η banofee που ειχα πριν πολυ ωραια.Η μυρωδια ειναι βεβαια ολα τα λεφτα,πραγματικα θες οταν τις μυριζεις να τις φας με το κουταλι.Και το ιδιο και η whey της Syngex τουλαχιστον η cookies,απιστευτη μυρωδια μεχρι που δεν αντεξα και εφαγα λιγο με το κουταλι:)

sofos
08-12-11, 21:17
Καλες,ειδικα η banofee που ειχα πριν πολυ ωραια.Η μυρωδια ειναι βεβαια ολα τα λεφτα,πραγματικα θες οταν τις μυριζεις να τις φας με το κουταλι.Και το ιδιο και η whey της Syngex τουλαχιστον η cookies,απιστευτη μυρωδια μεχρι που δεν αντεξα και εφαγα λιγο με το κουταλι:)

χαχαχαχ μια χαρα,τον λεφτι αυτη εμετο τον φερνει παντως :turtle: χαχαχ η ματριξ η καινουργια που πηρες σοκολατα ειναι?λεει κ αυτη?

TheWorst
08-12-11, 21:20
Εγω ξερναω οταν πινω πινω την syngex coockies and cream.. Σαν εμετος ειναι. :green:

sofos
08-12-11, 21:23
Εγω ξερναω οταν πινω πινω την syngex coockies and cream.. Σαν εμετος ειναι. :green:

σωστος μπερδευτηκα λολ

TEFAAtzis
08-12-11, 21:24
χαχαχαχ μια χαρα,τον λεφτι αυτη εμετο τον φερνει παντως :turtle: χαχαχ η ματριξ η καινουργια που πηρες σοκολατα ειναι?λεει κ αυτη?


Εγω ξερναω οταν πινω πινω την syngex coockies and cream.. Σαν εμετος ειναι. :green:

Μια χαρα η σοκολατα,τι να σου πω ρε φιλε εμενα παλι μου θυμιζει οπως ειχε πει και ενα αλλο μελος cookies παγωτο απο τα haagen dazs,ισως δεν εχεις πιει πρωτεινη που να σου φερνει πραγματικα εμετο για να το λες αυτο(δες η παλια Ηρακλης);)

Eddie
08-12-11, 21:25
Ωραιος ρε μητσο,για πες λιγο για τις ματριξ!!Ψηνομαι να παρω καμια 10ρια κιλα για αλλαγη,αν κι εχω ακομα 3-4 nutri λεω να την δοκιμασω.Banofee λες δηλαδη?

TEFAAtzis
08-12-11, 21:27
Ωραιος ρε μητσο,για πες λιγο για τις ματριξ!!Ψηνομαι να παρω καμια 10ρια κιλα για αλλαγη,αν κι εχω ακομα 3-4 nutri λεω να την δοκιμασω.Banofee λες δηλαδη?

Banofee με 1000 Βασιλη:thumbup:.Και οι αλλες ωραιες οπως ειπα αλλα αυτη ξεφευγει και οχι μονο αυτο τοσο καιρο που την επινα δεν την βαριοΜΟΥΝΑ κιολας:green:

Devil
08-12-11, 21:34
δινουν ακομα δωρο αυτο το εκνευριστικο σεικερ.....:box1::shoot: τα εχω πεταξει ολα....

Eddie
08-12-11, 21:37
Banofee με 1000 Βασιλη:thumbup:.Και οι αλλες ωραιες οπως ειπα αλλα αυτη ξεφευγει και οχι μονο αυτο τοσο καιρο που την επινα δεν την βαριοΜΟΥΝΑ κιολας:green:

Ok,ωραιος!!!Θα παιξει δοκιμη :green:

TEFAAtzis
08-12-11, 21:39
δινουν ακομα δωρο αυτο το εκνευριστικο σεικερ.....:box1::shoot: τα εχω πεταξει ολα....

ναι:P

Keirox
08-12-11, 21:40
36129

Να και τα δικά μου! :P

TheWorst
08-12-11, 21:45
Αυτα τα myprotein ειναι σαν εκεινα τα γαλατα μεσα σε πλαστικη σακουλα με 2,5 φορες μικροτερη τιμη απο τα κανονικα :turtle:

Keirox
08-12-11, 21:47
Αυτα τα myprotein ειναι σαν εκεινα τα γαλατα μεσα σε πλαστικη σακουλα με 2,5 φορες μικροτερη τιμη απο τα κανονικα :turtle:

Οι σακούλες MP είναι τελείως μούφα..!

Kaloutsikos
09-12-11, 03:26
Οι σακούλες MP είναι τελείως μούφα..!

Γιατί ?

primordial
09-12-11, 16:01
Γιατί ?

Μέχρι στιγμής έχω πετάξει κοντά στα 2κιλά oats γιατί δεν είχε κλείσει καλά η σακούλα, με αποτέλεσμα να πάρει υγρασία και να γίνει σοβάς...
Πρόσεξα στην συνέχεια ότι αυτά τα resealable zip packs της MP είναι ψιλόμούφα..... Θέλουν πολύ προσοχή για να διασφαλίζεις ότι κλείνουν αεροστεγός...
Η καλύτερη πρακτική πάντως είναι κ τα bulk tubs.... Αξίζει σε περίπτωση που κάποιος είναι bulk-άκιας........:P

Devil
10-12-11, 05:51
36327

λοιπον μιας και τα περισσοτερα κουτακια τελειωσαν αυτην την εβδομαδα ειπα να ανεβασω μια φοτο πριν τα πεταξω.... οτι χρησιμοποιησα τον τελευταιο καιρο και μερικα που μου εμειναν....

απο αριστερα προς τα δεξια....

5kg oats myp
5kg nutrisport 90+ καμουφλαρισμενη σε κουτι απο bp...
2 κουτακια pump-bol
1 πολυβιταμινη Alive once a day
1 κουτακι calcium 650 jamieson
1 κουτι ALC +watt
2 κουτια forskohlin +watt
1 κουτι tricreatine malate (tcm) olimp nutrition
1 κουτι myofusion
1 μπουκαλακι Ω3 απο ΜΥΡ
1 μπουκαλακι βιταμινη D jamieson
2 κουτια β-αλανινη natroid
1 κουτι amino8000 gaspari
1 κουτι recoverpro AI
1 κουτι slinsane genomyx
1 κουτι glycobol ΑΙ
1 κουτι ΑLA απο MYP