PDA

Επιστροφή στο Forum : Yok3d (USPLabs)



Devil
06-02-11, 06:11
voila..... :green::green::green:

ακουω comments....

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=20771&stc=1&d=1297004948



http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=20772&stc=1&d=1297004958

Eddie
06-02-11, 06:19
Ridiculus pump????Νταξ :bowdown::bowdown::bowdown:


Για πες ρε μητσο,εσυ πως το βλεπεις?Οι δοσεις που βγαζει ειναι καλες,αν εχει και καλη τιμη τοτε συμφερει.


Απ τα συστατικα ομως,περαν της arginine nitrate τα αλλα 2 δε ξερω τι ειναι :green:

Devil
06-02-11, 06:31
Ridiculus pump????Νταξ :bowdown::bowdown::bowdown:


Για πες ρε μητσο,εσυ πως το βλεπεις?Οι δοσεις που βγαζει ειναι καλες,αν εχει και καλη τιμη τοτε συμφερει.


Απ τα συστατικα ομως,περαν της arginine nitrate τα αλλα 2 δε ξερω τι ειναι :green:

χαλια μαυρα το βλεπω.... απατη μεγαλη μου φαινετε.... τα νιτρατε μου δω μεσα....

και το δευτερο το ξερεις....;) για μαντεψε...

οσο για το τριτο... ουτε η μανα του δεν το ξερει... καποιο φυτο απο ινδια λενε... που δεν ξερουμε τι κανει.... κουραγιο...

η ολη απατη ειναι... οτι για ενα ατομο στα κιλα σου bill ενα κουτακι του φτανει για 7 προπονησεις.... και αμα δεν κανω λαθος πρεπει να παει κανα 30$ δλδ σε ευρω ειναι.... παλι 30 ευρα... ετσι κι αλλιως οσο το βλεπεις στην αμερικη σε δολαρια... ειναι ακριβως τοσα και σε ευρο....

Dreiko
06-02-11, 11:42
ενταξει...ειχα δει οτι δε θα ειχε β-αλανινη και κιτρουλινη.....κ.τ.λ....αλλα περιμενα κατι αλλο ρε παιδι μου...
αααα....το powergrape...εχει καμια σχεση με το γνωστο σταφυλι ή λεω μ***κιες???
γιατι αν εχει....ασ'τα να πανε...

lef
06-02-11, 14:12
ρε μητσο οταν διαβασα οτι ετοιμαζει pre η usp για μενα ηταν σαν να το ειχα παρει ηδη.βγαζει ωραια πραγματα η εταιρια.τι ναι ομως τουτο ρε...:doh::doh::doh:

Eddie
06-02-11, 15:29
χαλια μαυρα το βλεπω.... απατη μεγαλη μου φαινετε.... τα νιτρατε μου δω μεσα....

και το δευτερο το ξερεις....;) για μαντεψε...

οσο για το τριτο... ουτε η μανα του δεν το ξερει... καποιο φυτο απο ινδια λενε... που δεν ξερουμε τι κανει.... κουραγιο...

η ολη απατη ειναι... οτι για ενα ατομο στα κιλα σου bill ενα κουτακι του φτανει για 7 προπονησεις.... και αμα δεν κανω λαθος πρεπει να παει κανα 30$ δλδ σε ευρω ειναι.... παλι 30 ευρα... ετσι κι αλλιως οσο το βλεπεις στην αμερικη σε δολαρια... ειναι ακριβως τοσα και σε ευρο....

Κατσε ρε Μητσο,εγω χρειαζομαι 4tabs prew,γιατι 7 προπονησεις??Τι λαθος κανω? :green:

Devil
06-02-11, 15:33
ενταξει...ειχα δει οτι δε θα ειχε β-αλανινη και κιτρουλινη.....κ.τ.λ....αλλα περιμενα κατι αλλο ρε παιδι μου...
αααα....το powergrape...εχει καμια σχεση με το γνωστο σταφυλι ή λεω μ***κιες???
γιατι αν εχει....ασ'τα να πανε...

οπως το ειπες ειναι..... σταφυλι.... και το αλλο για αντιοξιδοτικο το κοβω...

απο τοτε που βαλανε τα nitrate... γεμισαν αντιοξιδοτικα τα prewo...



ρε μητσο οταν διαβασα οτι ετοιμαζει pre η usp για μενα ηταν σαν να το ειχα παρει ηδη.βγαζει ωραια πραγματα η εταιρια.τι ναι ομως τουτο ρε...:doh::doh::doh:

ελα ντε... και εγω περιμενα κατι καλητερο....

αλλα νομιζω δεν βγηκε τυχαια ετσι.... μαλλον το βγαλαν ετσι για να το στακαρουν με το jak3d.... ειναι η μονη λογικη θεωρια νομιζω....

Devil
06-02-11, 15:35
Κατσε ρε Μητσο,εγω χρειαζομαι 4tabs prew,γιατι 7 προπονησεις??Τι λαθος κανω? :green:

μαλακια δικια μου.... νομιζα οτι ηταν πανω απο μια δωση την ημερα....:green::green::turtle:

Dreiko
06-02-11, 16:29
μονο και μονο απο περιεργεια μπορει να το δοκιμασω καποια στιγμη παντως...σε συνδυασμο με κανα αλλο pre...

beefmeup
07-02-11, 02:01
devil αυτο για τον συνδιασμο με αλκοολ η στοματικο διαλυμα με αντιβακτηριδιακη δραση που λεει οτι δεν κανει λογικα για το nitrate γραφει ε?:unsure:

Devil
07-02-11, 08:20
devil αυτο για τον συνδιασμο με αλκοολ η στοματικο διαλυμα με αντιβακτηριδιακη δραση που λεει οτι δεν κανει λογικα για το nitrate γραφει ε?:unsure:

ναι για τα nitrate λεει...

βασικα οτι το αλκοολ προκαλει pump... το ηξερα... αλλα δεν ειμαι σιγουρος αν ριχνει την πιεση σε τετοιο βαθμο για να προκαλεσει προβληματα...

ισως ο συνδιασμος να μην ειναι και τοσο καλος...χαχαχα...

βασικα εγω θα ελεγα να μην χρησιμοποιηθει απο ατομα που παιρνουν φαρμακα για την πιεση... και γενικα απο φαρμακα που αναφαιρει επανω η συσκευασια...

τι σκατα τοσο πολυ ριχνει την πιεση.... μπραβο....

εκεινος ο bane που χαθηκε... να μας πει πεντε πραματα....

Devil
14-02-11, 19:19
65$ κανει το μπουκαλι...... αρα σε ευρο το υπολογιζω κανα 60αρι στο νερο.... ειδομεν....

beefmeup
14-02-11, 22:04
65$ κανει το μπουκαλι...... αρα σε ευρο το υπολογιζω κανα 60αρι στο νερο.... ειδομεν....

65 δολαρια??

καλα πες τους να το βαλουν στον πατο τους.:)

Devil
15-02-11, 01:04
65 δολαρια??

καλα πες τους να το βαλουν στον πατο τους.:)

ναι.... τοσο το εδινε το NP... δεν ξερω βεβαια αν ειναι presale...

salpas18
10-03-11, 03:06
τι λεει κανενα review εχουμε εδω?

Devil
10-03-11, 14:05
δυσκολο δεν εχει εμφανιστει ακομα ευρωπη...

outnumb
10-03-11, 14:25
δυσκολο δεν εχει εμφανιστει ακομα ευρωπη...

εχει εμφανιστει και εχει 35 λιρες

Devil
10-03-11, 14:28
εχει εμφανιστει και εχει 35 λιρες

που????

στειλε πμ....

Miskin
10-03-11, 14:40
που????

στειλε πμ....

**************

***ΔΕΝ ΕΠΙΤΕΡΠΟΝΤΑΙ ΛΙΝΚ ΠΕΡΑΝ ΤΩΝ ΧΟΡΗΓΩΝ.MODS TEAM***

dhmhtrhs
10-03-11, 16:05
καλα απο τα συστατικα και μονο δεν εντυπωσιαζομαι...

fotis_56
19-05-13, 03:19
Το παιρνω εδω και δυο βδομαδες και μπορω να πω οταν δουλευει τα πρηξιματα ειναι οντως απιστευτα. Εγω προσωπικα αν το παρω με φαγητο δε μου κανει τιποτα. Με αδειο στομαχι ειναι κομπλε 1μιση ωρα πριν την προπονηση. Ειδικα οταν κανω πλατη δικεφαλα οι δικεφαλοι γινονται σαν μπαλονια!:bbbiceps:

MUSKLGEORGE
19-05-13, 03:42
μουφα ειναι παιδες.τελειωσα 2 κουτια χωρις να εχω καταλαβει τι ηθελε να σαξει ο επιστημων που το εσαξε.απο ελλαδα παντως,κυκλοφορει με 35 ευροπουλα

ArgoSixna
19-09-13, 23:57
Στα 25 ευρω , τσιμπησα ενα μπουκαλακι και μαλλον θα παρω και δευτερο μου φαινεται

math_
03-10-13, 21:40
που????

στειλε πμ....

Χωρις να θελω να υποτιμησω τους αλλους,απευθυνομαι σε σενα γιατι απο τα γραφομενα σου(γενικοτερα) ξερω πως μπορεις να μου δωσεις μια απαντηση.
Μπορω να συνδυασω το Υοκ3δ με το swollen nutrabolics?...τα εχω και τα δυο αυτη την στιγμη,καλοκαιρι δουλευα το
swollen με επιανε αρκετα καλα και τωρα δοκιμασα το yok3d υστερα απο δυο μηνες αποχης,χωρις καποια ικανοποιητικη επιδραση.
Μπορω να τα παρω μαζι ή θα εχω καποιο προβλημα?

ArgoSixna
12-10-13, 22:21
αν δεν καταλαβαινεις το yoked εισαι σιγουρα πανω απο 15% λιπος και κακως το παιρνεις

AlexakisKon
17-10-13, 16:58
το πηρα και εγω με τα 25 ευρω, ειδομεν!

ArgoSixna
17-10-13, 20:01
Μονο του θα το χρησιμοποιησεις? Ποσα κιλά είσαι? bf%?

AlexakisKon
17-10-13, 23:29
μονο του ναι, ειμαι 97 κιλα και bf δεν ξερω :P

AlexakisKon
18-10-13, 18:38
κανοντας λίγη έρευνα τελικα ακυρωσα την παραγγελια μιας και δεν φενεται και πολυ καλο!

ArgoSixna
18-10-13, 19:17
εγω θα ελεγα οτι ειναι αρκετα καλο..

αν δεν εχεις θεμα παρε κιτρουλινη :thumbup: