PDA

Επιστροφή στο Forum : Purple Wraath (Controlled Labs)



aqua_bill
06-02-11, 23:59
βλέπω πως πολλοί τα χρησιμοποιείται. για δώστε μας review .διαβάζω τα καλύτερα στο εξωτερικό

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=20794&d=1297025985



http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=20793&d=1297025975

beefmeup
07-02-11, 01:26
μου φενεται περιεργο που δεν το ειχαμε μεχρι τωρα στην αξιολογηση:unsure:
τεσπα..
ειναι απτα καλυτερα για aroundwo..
μπορεις να το παρεις κυριως μετα,κ μεσα,αλλα κανει κ για πριν.
καλη εταιρια,κ γενικα πολυ τουμπανο προιον:thumbup:

tommygunz
07-02-11, 01:28
Το X-tend της Scivation πιστεύετε είναι καλύτερο;
Γιατί και εγώ που ετοιμάζω παραγγελιά τώρα, στην αρχή έλεγα να πάρω το Purple Wraath, αλλά μάλλον για X-tend με βλέπω.

(Edit: Beef, πετάξου μια στο τόπικ με το c-bol...;))

lef
07-02-11, 01:31
Το X-tend της Scivation πιστεύετε είναι καλύτερο;
Γιατί και εγώ που ετοιμάζω παραγγελιά τώρα, στην αρχή έλεγα να πάρω το Purple Wraath, αλλά μάλλον για X-tend με βλέπω.

αν το 8ες για πριν και μεσα στιν προπονα purple..β-αλανινη;)

beefmeup
07-02-11, 01:49
Το X-tend της Scivation πιστεύετε είναι καλύτερο;
Γιατί και εγώ που ετοιμάζω παραγγελιά τώρα, στην αρχή έλεγα να πάρω το Purple Wraath, αλλά μάλλον για X-tend με βλέπω.

(Edit: Beef, πετάξου μια στο τόπικ με το c-bol...;))

εγω μεταξυ των 2 που λες προτιμω αυτο.

πεταχτηκα κ απο κει:green:

tommygunz
07-02-11, 02:12
εγω μεταξυ των 2 που λες προτιμω αυτο.

πεταχτηκα κ απο κει:green:

Γιατί προτιμάς αυτό αν επιτρέπεται beef;
Απλά το άλλο μου γέμισε περισσότερο το μάτι γιατί γράφει και ακριβείς ποσότητες... Το x-tend έχει:

3,5 γραμμάρια λευκίνη
1,75 γρ. ισολευκίνη
1,75 γρ. βαλίνη
1 γρ. citrulline
2,5 γρ. γλουταμίνη.

Απλά για τη σύγκριση το γράφω.

Devil
07-02-11, 07:49
δεν ξερω τι λετε αλλα διπλη δοση απο αυτο στο prewo... απλα τα σπαει...:green::green::green:

τομ η διαφορα τους ειναι οτι το xtend εχει bcaa και γλουταμινη ενω αυτο εχει eaa...

αλλο εχτρα του pw ειναι οτι εχει beta alanine μεσα...

και ολα τα αλλα extra... cintruline,betaine , norvaline κυριως για pump.... και focus...

αλλα και το xtend δεν ειναι καθολου ασχημο για τα λεφτα του....:green:

beefmeup
07-02-11, 13:15
Γιατί προτιμάς αυτό αν επιτρέπεται beef;



δεν ξερω τι λετε αλλα διπλη δοση απο αυτο στο prewo... απλα τα σπαει...:green::green::green:

αλλα και το xtend δεν ειναι καθολου ασχημο για τα λεφτα του....:green:
^^^
τομυ για οτι γραφει η μητσους απο πανω:green:

tommygunz
07-02-11, 13:29
Μετά από λίγο ψάξιμο βρήκα αυτά τα 2... Νομίζω από το συγκεκριμένο site επιτρέπεται λινκ. Αν δεν επιτρέπεται σβήστε μου το ποστ, κανένα πρόβλημα.

http://forum.bodybuilding.com/showthread.php?t=109032411

http://forum.bodybuilding.com/showpost.php?p=188769841&postcount=39

Νομίζω βοηθάνε...;)

lef
07-02-11, 13:43
δεν ξερω τι λετε αλλα διπλη δοση απο αυτο στο prewo... απλα τα σπαει...:green::green::green:

τομ η διαφορα τους ειναι οτι το xtend εχει bcaa και γλουταμινη ενω αυτο εχει eaa...

αλλο εχτρα του pw ειναι οτι εχει beta alanine μεσα...

και ολα τα αλλα extra... cintruline,betaine , norvaline κυριως για pump.... και focus...

αλλα και το xtend δεν ειναι καθολου ασχημο για τα λεφτα του....:green:


δλδ ποσο γρ χτυπας ρε μητσο
εγω εφτασα τα 24 και δεν με πιανει πλεον τοσο παρολο που το περνω 2 φορες την βδομαδα τωρα που κανω μονο ποδια
νομιζω η αλανινη θελει και λιγο οφ για να σε πιανει ε?

Devil
07-02-11, 16:05
δλδ ποσο γρ χτυπας ρε μητσο
εγω εφτασα τα 24 και δεν με πιανει πλεον τοσο παρολο που το περνω 2 φορες την βδομαδα τωρα που κανω μονο ποδια
νομιζω η αλανινη θελει και λιγο οφ για να σε πιανει ε?

και εγω 24γρ prewo επαιρνα....

νταξ ουτε εγω τα ντιμπιματα... οπως ειχα την πρωτη φορα που το πηρα αλλα δουλευει....;)

jimmy007
20-02-11, 11:29
Ελλάδα παίζει πουθενά αυτό?

deluxe
20-02-11, 20:26
Ενταξει, τι να σας πιασει ρε μαγκες; Θελετε να εχετε φαγουρες; Μια χαρα κανει τη δουλεια του. Ελλαδα δε νομιζω να υπαρχει, και καλυτερα, γιατι το εβλεπα κοντα στα 70 ευρω!!

Dimitrios
30-12-11, 00:49
Λέω να τα πάρω αντί για τα Νίτρο που έχω τώρα; Λένε τίποτα; :unsure:

deluxe
31-12-11, 06:37
Πολυ καλο φιλε μου, ειδικα για αεροβια και αθληματα! Ακομα καλυτερα οταν συνδιαζεται με το Purple Psyk0!

Dimitrios
31-12-11, 12:25
Πολυ καλο φιλε μου, ειδικα για αεροβια και αθληματα! Ακομα καλυτερα οταν συνδιαζεται με το Purple Psyk0!

Πότε μου το προτείνεις αφού το έχει χρησιμοποιήσει; Πριν ή μετά την προπόνηση;

deluxe
31-12-11, 18:47
Ενδιαμεσα ή πριν.

sofos
31-12-11, 19:00
δε θα δινα τοσα λεφτα γι αυτο κ ουτε για το psycho,καλυτερα bcaa με κιτρουλινη και β-αλανινη..φτηνοτερα και κρατανε περισσοτερο και κανεις την ιδια δουλεια...

deluxe
02-01-12, 19:35
Για κατι που το πινεις καθε ημερα και καθ'ολη τη διαρκεια της προπονησης θα πρεπει να εχει και καποια α γευση.

aqua_bill
02-01-12, 19:52
Για κατι που το πινεις καθε ημερα και καθ'ολη τη διαρκεια της προπονησης θα πρεπει να εχει και καποια α γευση.

ε δεν νομίζω τώρα αυτό είναι θέμα γούστου. Δεν ξέρω πως μπορείς να δεις αν δουλεύει ή όχι ένα τέτοιο προιον όλοι λένε πάντως πως δουλεύει και θεωρείτε από τα τοπ της αγορας. Σε ότι αφορα τη γεύση και τα ibcaa έτσι τα κατεβάζω ένα συνήθειο είναι.

sofos
02-01-12, 20:43
ε δεν νομίζω τώρα αυτό είναι θέμα γούστου. Δεν ξέρω πως μπορείς να δεις αν δουλεύει ή όχι ένα τέτοιο προιον όλοι λένε πάντως πως δουλεύει και θεωρείτε από τα τοπ της αγορας. Σε ότι αφορα τη γεύση και τα ibcaa έτσι τα κατεβάζω ένα συνήθειο είναι.

σα τι να δουλευει δηλαδη?:unsure: το ιδιο πραγμα κανει κ αν πιεις ενα σκουπ πρωτεινης με β-αλανινη και κιτρουλινη....για το ginger και την betaine δε θα μιλησω...ειναι αχρηστα...νταξει η betaine βοηθαει σε θεμα υγειας,αλλα μονο εκει...

deluxe
02-01-12, 21:53
Και η norvaline βοηθαει στα pumps και ειναι ακριβη. Βασικα δε νομιζω να υπαρχει σε bulk.

jannous44
02-01-12, 22:06
αρκετα ακριβο για αυτα που δινει :thumbdown:

GeoDask
03-01-12, 20:54
Ξεκίνησα με Xtend, πήγα στο Wraath και τώρα πάω προς Intrabolic.

primordial
04-01-12, 10:26
Και η norvaline βοηθαει στα pumps και ειναι ακριβη. Βασικα δε νομιζω να υπαρχει σε bulk.

Υπάρχει σε bulk, αλλά συμβαίνει αυτό που λέει ο jannous από κάτω...


αρκετα ακριβο για αυτα που δινει :thumbdown:

^^^
+1...:P

primordial
04-01-12, 10:44
Υπάρχει σε bulk, αλλά συμβαίνει αυτό που λέει ο jannous από κάτω...



^^^
+1...:P

Διόρθωση... δεν υπάρχει σε bulk.....;)

vaggan
04-01-12, 11:11
σαν το x-pand pre και post και την cyclone κανενα

GeoDask
04-01-12, 15:47
σαν το x-pand pre και post και την cyclone κανενα


Με λίγα λόγια μας λές ότι παίρνεις 15.1g creatine minimum τις μέρες που κάνεις προπόνηση.

Dimitrios
17-01-12, 18:26
Μία και απλή η απορία μου προς αυτούς που τα έχουν δοκιμάσει: Purple Wraath ή XTend;

GeoDask
17-01-12, 18:38
Μία και απλή η απορία μου προς αυτούς που τα έχουν δοκιμάσει: Purple Wraath ή XTend;

Διαφορετικά πράγματα φίλε μου. Intrabolic θα σου έλεγα όμως :)

Dimitrios
17-01-12, 18:46
Διαφορετικά πράγματα φίλε μου. Intrabolic θα σου έλεγα όμως :)

Kοίτα θέλω να βάλω κάτι χαλαρό χωρίς πολλά πολλά ακριβώς πριν την προπόνα και είμαι ανάμεσα σε αυτά τα δύο. Βασικά το Wraath είχα στο μυαλό μου αλλά το βρίσκω πιο δύσκολα από το xtend. Αν εξαιρέσεις την αλανίνη πάνω κάτω μοιάζουν αυτά τα δύο.
Εκτός αν μου την δώσει και πάω για κανά Jack3d.:green::green:

amateur666
17-01-12, 19:26
Kοίτα θέλω να βάλω κάτι χαλαρό χωρίς πολλά πολλά ακριβώς πριν την προπόνα και είμαι ανάμεσα σε αυτά τα δύο. Βασικά το Wraath είχα στο μυαλό μου αλλά το βρίσκω πιο δύσκολα από το xtend. Αν εξαιρέσεις την αλανίνη πάνω κάτω μοιάζουν αυτά τα δύο.
Εκτός αν μου την δώσει και πάω για κανά Jack3d.:green::green:

αυτα τ δυο χρησιμοποιουνται κυριως intra κ οχι pre-w..μπορεις να συνδυασεις τ jack3d μ ενα απο αυτα τ δυο..αν δεν εχεις οικονομικο θεμα..;)

Dimitrios
17-01-12, 22:49
αυτα τ δυο χρησιμοποιουνται κυριως intra κ οχι pre-w..μπορεις να συνδυασεις τ jack3d μ ενα απο αυτα τ δυο..αν δεν εχεις οικονομικο θεμα..;)

Ι know αλλά σε αρκετά reviews τα χρησιμοποιούν πολλοί και σαν prework-out. Ακόμα το ψάχνω το θέμα απλά λόγω υποθερμιδικής διατροφής θέλω ένα έξτρα boost.
Ίδωμεν..:P

Devil
18-01-12, 15:20
Ι know αλλά σε αρκετά reviews τα χρησιμοποιούν πολλοί και σαν prework-out. Ακόμα το ψάχνω το θέμα απλά λόγω υποθερμιδικής διατροφής θέλω ένα έξτρα boost.
Ίδωμεν..:P

το ειχα βαλει παλιοτερα διπλη δοση για prewo... καθολου ασχημο... δεν σου δινει οτι σου δινουν τα prewo με στιμς... αλλα ειναι καλοφτιαγμενο...

Dimitrios
18-01-12, 15:52
το ειχα βαλει παλιοτερα διπλη δοση για prewo... καθολου ασχημο... δεν σου δινει οτι σου δινουν τα prewo με στιμς... αλλα ειναι καλοφτιαγμενο...

Να σου πω την αλήθεια δεν ξέρω κατά πόσο αντέχει το στομάχι μου τα στιμς..:green:
Έλεγα είτε να πάρω αυτό μόνο του, είτε να κάνω ένα στακάρισμα Xtend με Jack3d. Άλλωστε πάνω κάτω το ίδιο μου βγαίνουν από βότανο.;)

Devil
18-01-12, 16:00
Να σου πω την αλήθεια δεν ξέρω κατά πόσο αντέχει το στομάχι μου τα στιμς..:green:
Έλεγα είτε να πάρω αυτό μόνο του, είτε να κάνω ένα στακάρισμα Xtend με Jack3d. Άλλωστε πάνω κάτω το ίδιο μου βγαίνουν από βότανο.;)

αναλογα αν θες στιμς η' οχι.... αν ναι τοτε παει οκ το jack3d..

Dimitrios
18-01-12, 16:34
αναλογα αν θες στιμς η' οχι.... αν ναι τοτε παει οκ το jack3d..

Aνάλογα το στοκ και την έμπνευση...;)

Dimitrios
19-01-12, 15:39
Ποιες από τις δύο γεύσεις προτείνουν όσοι τις έχουν δοκιμάσει;
Juicy Grape - Purple Lemonade

Devil
20-01-12, 07:22
το purple lemonade ηταν καλο...

Dimitrios
20-01-12, 12:37
το purple lemonade ηταν καλο...

:thumbup: και εγώ αυτό κοιτούσα, αν και στο βότανο out of stock.

COBRA_STYLE
22-03-12, 00:42
Το δοκιμασα σημερα 1η φορα,στα 2 scoop....δυστυχως μια ζωη θα κανω λαθος επιλογες στη γευση.Το Juicy Grape ειναι απαισιο,μου φανηκε ακριβως ιδιο με το Shock Therapy που επινα πριν 2 χρονια:puke::banghead: το κερατο μου.Με τα χιλια ζορια θα το πινω καθε φορα.

Ειχα τσιμπηματα απο την b-alanine μεχρι και στα @@ και κρατιομουνα με το ζορι να μην ξυστω:green::turtle:

Mcstefan7
22-03-12, 00:50
Ειχα τσιμπηματα απο την b-alanine μεχρι και στα @@ και κρατιομουνα με το ζορι να μην ξυστω:green::turtle:

Εμένα η αλανίνη μου φέρνει ξύσιμο κυρίως εκεί και στη μύτη :P

liveris
08-03-13, 01:05
γευση lemonade πολυ καλη αν κ δεν θυμιζει κ πολυ λεμοναδα..μου αρεσε σαν ιντρα αν κ εγω δεν καταλαβαινα σχεδον καθολου τσιμπηματα σε σχεση
με αλλα συμπληρωματα..κ επαιρνα 2 σκουπ..

alucardnos
03-10-13, 14:46
νεα συσκευασία.
πως το βλέπετε τώρα? καλυτερο η χειροτερο?
τιμη γυρω στα 34ευρώ απο εξωτερικο

εχει μικροδιαφορές. τα περισσοτερα συστατικά ειναι ίδια και στις ίδιες δοσολογιες.

72753

Dragonbreath
09-11-13, 19:40
Λοιπόν... purple wraath....!

Η αλήθεια είναι, ότι για κάποιο λόγο, ενώ ήθελα να το πάρω εδώ και καιρο, πάντα κάτι συνέβαινε την τελευταία στιγμή, και αγόραζα κάτι αλλο.. φαινομενικά φτηνότερο...μεγάλη μ@λ@κ1@ μου!!.
Πρόκειται για εξαιρετικό προιόν.. πολύ καλύτερο από το recoup(dymatize) ή το aminox της bsn,που έχει τυχει να δοκιμάσω.
Η ανάρρωση σαφώς ταχύτερη και ουσιαστική τόσο στην αναερόβια, όσο και στην αερόβια, συνοδευόμενη από πολύκαλό focus και αντοχή.
Η γεύση συμπαθητική εώς αρκετα καλη(συνηθίζεται), ενώ η απουσία διεγερτικών σου δίνει το optiion να το συνδιάσεις με διάφορα!
Η βήτα αλανίνη και εγώ.. εχουμε τσακωθει εδω και πολυ καιρο...μετα απο τετράμηνη σχεδόν αποχή και παρόλα αυτά..δεν ένιωσα την παραμικρή φαγούρα στη διπλή δόση

...πολύ, πολύ ευχαριστημένος!!

lens
10-09-15, 04:54
Έχει κάποιος καμία ιδέα που μπορούμε να βρούμε οικονομικό purple wraath αυτό το καιρό ? Αν γίνεται θα εκτιμούσα ένα pm. Ευχαριστώ

nikosBMW
27-10-18, 13:41
λεω να το τσιμπησω για pre και intra.. (1 δοση πριν και μια δοση μεσα) μιας και θελω να κανω ενα οφφ απο stims pre workout γτ το χω χεσει το θεμα με τα νιτρικα και δε με πιανει πια τπτ απο dmha κ.α παραμονο τα pumps και θελω παντα κατι να πινω πριν την προπ .. τι λετε αξιζει?

beefmeup
27-10-18, 18:47
πολυ καλο προιον, αλλα ειναι καθαρο intra.

nikosBMW
27-10-18, 19:00
μαλιστα ευχαριστω πολυ απλα επειδη βλεπω οτι στο 1 σκουπ η αλανινη και τα αλλα συστατικα μου φαινονται λιγο underdosed. μαλλον θα το παω 1 σκουπ εντος της προπονησης και θα το συνδυασω με το glycergrow που εχω απο το καλοκαιρι .ευχαριστω ποολυ και παλι για την απαντηση!