PDA

Επιστροφή στο Forum : MensHealth



ang3lfitness
19-02-11, 19:16
το τελευταίο mensheath το έχει κανεις? έχει ένα πρόγραμμα γυμναστικής μέσα, και θέλω να μου πει κάποιος αν το έχει δει, λέει για super set κτλπ αλλα είναι λίγο μπερδεμένο

ionos1
13-03-11, 15:17
Οπως όλα τα τεύχη :..................... κάψε σωσίβιο, γίνε φέτες , γ#$α!!!!!

exkaliber
14-03-11, 23:26
Οπως όλα τα τεύχη :..................... κάψε σωσίβιο, γίνε φέτες , γ#$α!!!!!

τοσο απλα :thumbup::thumbup::thumbup::thumbup::thumbup:

Devil
15-03-11, 13:16
μην δινεις τα λεφτα σου εκει..... καλητερα μικυ μαους....

Coleman
15-03-11, 13:38
θυμαμαι που πηρα ενα τευχος πριν τεσσερα χρονια και ειπα να αγορασω μετα απο 3 χρονια το περιοδικο ιτανε ακριβως το ιδιο το εξοφυλλο και τα λογια και λεω και εγω πλακα μου κανουν μετα απο τρια χρονια εβγαλαν το ιδιο και ιθελα να διαβασω τιποτα καινουργιο :turtle:

exkaliber
15-03-11, 15:50
μην δινεις τα λεφτα σου εκει..... καλητερα μικυ μαους....

e oxi kai μικυ μαους

αρκα καλυτερα :green::green::green:

Titanium
15-03-11, 19:05
Εγω παντος εχω πανω απο 30 menshealth.....Το επερνα καθε μηνα παλια και τωρα κλεω τα λευτα αν και φτινο ειναι...Τα θελει κανεις??? τα πουλάω 100 ευρο ολα:green::P....(Ναι τοσα μου λείπουν:green:)

tasos2
16-03-11, 02:35
Παρε κανενα musclemug καλυτερα

Αντωνης
16-03-11, 02:41
Και η μαλακια ειναι οτι εχει και τρελες πωλησεις:shock:

Μα καλα ολοι αυτοι που το παιρνουν για τα εξωφυλλα,που στην πλειοψηφια τους δειχνουν εναν κατακομμενο τυπο και απο κατω με μαυρα/κοκκινα γραμματα:''Κανε αυτο το 6-πακ σε 8 βδομαδες'',μολις περασουν οι 8-9-10 βδομαδες και δεν εχουν φτασει τον τυπο του εξωφυλλου ουτε στο ελαχιστο δεν καταλαβαινουν οτι κατι παει στραβα?:cursing:

COBRA_STYLE
16-03-11, 12:48
Kαλα ρε,για αυτο το λογο παιρνετε το περιοδικο αυτο??Για τα προγραμματα που εχει μεσα??

εχει κ αλλα καλα πραγματακια μεσα....:green:

Αντωνης
16-03-11, 14:12
Kαλα ρε,για αυτο το λογο παιρνετε το περιοδικο αυτο??Για τα προγραμματα που εχει μεσα??

εχει κ αλλα καλα πραγματακια μεσα....:green:

Nαι,το Μens Health περιμενα να μου κανει υποδειξεις πως να γ@μ%σω

Titanium
16-03-11, 14:35
Εγω παντος το επερνα μονο και μονο επειδή ειναι φτηνό να παιρναει η ωρα...:green:

COBRA_STYLE
16-03-11, 21:15
Nαι,το Μens Health περιμενα να μου κανει υποδειξεις πως να γ@μ%σω
εσυ μπορει να εισαι μαστερ,μερικοι ισως χρειαζονται βοηθεια:turtle:

Polyneikos
16-03-11, 22:58
Eνταξει,αυτο το περιοδικο εχει καταντησει η χαρα του metrosexual αντρα,βαζω 5 διαφορετικες κρεμες στο σωμα μου(προσωπου,σωματος,ματιων κτλ),προσπαθω να κανω six pack ενόψει καλοκαιριου και το βραδυ clubaki με στενο μπλουζακι να φορτωσουμε την καλυτερη γκόμενα,όπου θα της κανουμε και το καλύτερο sex που της εχει τυχει στην ζωη της !!:turtle::turtle:

COBRA_STYLE
16-03-11, 23:36
Eνταξει,αυτο το περιοδικο εχει καταντησει η χαρα του metrosexual αντρα,βαζω 5 διαφορετικες κρεμες στο σωμα μου(προσωπου,σωματος,ματιων κτλ),προσπαθω να κανω six pack ενόψει καλοκαιριου και το βραδυ clubaki με στενο μπλουζακι να φορτωσουμε την καλυτερη γκόμενα,όπου θα της κανουμε και το καλύτερο sex που της εχει τυχει στην ζωη της !!:turtle::turtle:
AXXAAXAXAXAXAXAXAXAXXA:rolf::rolf::rolf::rolf::rolf:

Titanium
17-03-11, 00:30
Eνταξει,αυτο το περιοδικο εχει καταντησει η χαρα του metrosexual αντρα,βαζω 5 διαφορετικες κρεμες στο σωμα μου(προσωπου,σωματος,ματιων κτλ),προσπαθω να κανω six pack ενόψει καλοκαιριου και το βραδυ clubaki με στενο μπλουζακι να φορτωσουμε την καλυτερη γκόμενα,όπου θα της κανουμε και το καλύτερο sex που της εχει τυχει στην ζωη της !!:turtle::turtle:

:bowdown::bowdown::bowdown::bowdown:+10000:turtle:

Galthazar
17-03-11, 00:44
Eνταξει,αυτο το περιοδικο εχει καταντησει η χαρα του metrosexual αντρα,βαζω 5 διαφορετικες κρεμες στο σωμα μου(προσωπου,σωματος,ματιων κτλ),προσπαθω να κανω six pack ενόψει καλοκαιριου και το βραδυ clubaki με στενο μπλουζακι να φορτωσουμε την καλυτερη γκόμενα,όπου θα της κανουμε και το καλύτερο sex που της εχει τυχει στην ζωη της !!:turtle::turtle:

χαχαχχαχαχα :bowdown::bowdown:

Spyros1993
17-03-11, 14:36
έπαιρνα και εγώ το περιοδικό αυτό πολύ παλιά, πριν 2 χρόνια έτσι για να περνά η ώρα... :P

stamthedrum
28-03-11, 17:32
Ένας γνωστός μου απ' τη σχολή παίρνει το Men's Health. Τίτλος σε άρθρο για συμπεριφορά σε ραντεβού: "Το Άγγιγμα του Πήδα"
:rolf: :rolf: :rolf: :rolf:

PMalamas
28-03-11, 23:04
Καλα αυτοι βαζουν πολλα τετοια κατα καιρους..
Γελαω τωρα, που το επαιρνα μικρος..

magdaline
28-03-11, 23:20
Καλα αυτοι βαζουν πολλα τετοια κατα καιρους..
Γελαω τωρα, που το επαιρνα μικρος..
Εγώ να δεις πόσο γελάω που διάβαζα σούπερ Κατερίνα!

PMalamas
28-03-11, 23:28
χαχαχαχχα :rolf:
Πιστευω να μετανοεις διβαζοντας Fitness RX Women ετσι?

magdaline
28-03-11, 23:32
χαχαχαχχα :rolf:
Πιστευω να μετανοεις διβαζοντας Fitness RX Women ετσι?

Και RX και GSXR και για διαστημόπλοια πλέον, δεν ξεπλένεται τέτοια ντροπή

Niiick
29-03-11, 01:11
To αντρικο cosmopolitan!

:rolf::rolf: