PDA

Επιστροφή στο Forum : σε ποιο μαγαζί μπορώ να βρω την dark matter



alexhs
23-02-11, 23:23
για σε ολο το φρουμ μήπως γνωρίζη κανείς να μου ποι που μπορώ να πάω να αγοράσω την dark matter σε πιο μαγαζί στην αθήνα ευχαριστω

28782878
23-02-11, 23:35
φιλε πουθενα δεν εχει μονο αν το φερεις απο εξω !!!

alexhs
23-02-11, 23:47
κατάλαβα παλούκι το θέμα είναι πως δεν γνωρίζω να παραγγέλνω από έξω εάν ψάξτο πολύ πεζει να το βρω και εδώ ένας φίλος μου το βρίσκη στην θελσαλονική αλλά εγώ μενο αθήνα ευχαριστώ φίλε μου μήπως γνωρίζει κάνης τίποτα αλο και ξερή που μπορώ να το βρω

sobral
24-02-11, 02:56
υπάρχει ρε παιδιά ελλάδα. για το προιόν της MHP δεν συζητάτε? την εταιρεία την φέρνει ο Αλέκος Σιατραβάνης.νομίζω δεν επιτρέπεται να δώσω λίνκ αλλά είναι πανεύκολο να το βρείτε με ένα κλικ στον γούγλη. ;) στο σάιτ του γράφει αποκλειστική διάθεση της MHP. ελπίζω να βοήθησα. (Βάλτε το προιόν στην αξιολόγηση να του γίνει και μία ανάλυση εκ βαθέων :P )

Polyneikos
27-02-11, 20:15
υπάρχει ρε παιδιά ελλάδα. για το προιόν της MHP δεν συζητάτε? την εταιρεία την φέρνει ο Αλέκος Σιατραβάνης.νομίζω δεν επιτρέπεται να δώσω λίνκ αλλά είναι πανεύκολο να το βρείτε με ένα κλικ στον γούγλη. ;) στο σάιτ του γράφει αποκλειστική διάθεση της MHP. ελπίζω να βοήθησα. (Βάλτε το προιόν στην αξιολόγηση να του γίνει και μία ανάλυση εκ βαθέων :P )

η Ηealth2Day ειναι χορηγος του φόρουμ,οπότε επιτρεπονται τα λινκς.



για σε ολο το φρουμ μήπως γνωρίζη κανείς να μου ποι που μπορώ να πάω να αγοράσω την dark matter σε πιο μαγαζί στην αθήνα ευχαριστω

Αυτο ζητας

http://www.healthy2day.gr/product.asp?catid=2114

aepiskeptis
27-02-11, 20:18
στο Cern ισως

geo28
27-02-11, 20:26
στο Cern ισως

:rolf::rolf::rolf::rolf:

iLoVeSqUaT
27-02-11, 21:17
για σε ολο το φρουμ μήπως γνωρίζη κανείς να μου ποι που μπορώ να πάω να αγοράσω την dark matter σε πιο μαγαζί στην αθήνα ευχαριστω

Εγώ το είχα παραγγείλει από το ίντερνετ. Αλλά δεν μου άρεσε καθόλου. Waxy maize είναι με κρεατίνη και από γεύση χάλια. Την πάτησα και εγώ και το παρήγγειλα επειδή στα reviews το θεωρούνε το κορυφαίο post workout και το καλύτερο recovery αλλά προσωπικά πιστεύω ότι δεν είναι καλύτερο από το after max.Αλλά δοκίμασε το, δεν χάνεις τίποτα γιατί οι γνώμες διίστανται.