PDA

Επιστροφή στο Forum : no xplode Η dark matter



alexhs
24-02-11, 02:09
ποια είναι η καλύτερη κρεατίνη ακούω τις γνώμες σας ποια θα μου συνιστουσαντε να πάρω no xplode Η dark matter ευχαριστω

28782878
24-02-11, 02:22
ποια είναι η καλύτερη κρεατίνη ακούω τις γνώμες σας ποια θα μου συνιστουσαντε να πάρω no xplode Η dark matter ευχαριστω

Καταρχην γεια σ και παμε στο θεμα μας κανενα απο τα 2 δεν ειναι κρεατινη ειναι νιτρικα με κρεατινη κλπ φορμουλες δλδ τωρα το ποιο θα δουλεψει πανω σ δεν μπορει να στο εξασφαλισει κανεις ειναι αναλογα απο οργανισμο σε οργανισμο περνεις και βλεπεις αν και το dark matter ελλαδα δεν παιζει τοσο πολυ ,πιο πολυ no xplode super pump και τωρα τελευται jack 3d προσανατολισου σε αυτα κατα την γνωμη μ ...;)

alexhs
24-02-11, 02:29
φίλε μου συγνώμη επειδή δεν γνωρίζω και πολλά τη ακριβώς κάνουν τα νιτρικά από τη είδα σου δίνουν όγκο και δυναμη η κάνω καπιο λάθος

alexhs
24-02-11, 02:31
αυτά no xplode Η dark matter να υποθέσω πως είναι καλύτερα από μια απλή κρεατίνη επιδει είναι και νιτρικά οξι και κρεατίνη μαζί η δεν έχει σχέση αυτό

28782878
24-02-11, 04:08
το θεμα ειναι το τι θες να κανεις σου λεω αυτο και κλεινω γτ βγαινουμε εκτος αν δεν εχεις πολυ καιρο που κανεις βαρη παρε μια πρωτεινη και μια απλη μονουδρικη κρεατινη και κατσε διαβασε αυτα που γραφει εδω για τα συμπληρώματα και την διατροφη ...Τα νιτρικα ειναι για πριν την προπονηση και σου δίνουν μια ώθηση για ποιο εντονες προπονησεις μεσο αγγυοδιαστολης ,θερμογενεσης ,ψυχοτροπων (καφεινη γιοημπινη ,κλπ) και με άλλα συστατικα αλλά αν εισαι σε αρχικο σταδιο ειναι περιττά τζαμπα λεφτα !!!

bodydarma
24-02-11, 07:16
Και τα δύο περιέχουν κρεατίνη αν και στο XPLODE ειναι πολύ λιγη.
Το ΝΟ-ΧPLODE ειναι ειναι νιτρικο μιγμα και ειναι για πριν την προπόνηση για να σου δώσει ενέργεια και πρηξίματα, ενώ το DARK MATTER περιέχει αμινοξέα, υδατάνθρακες και κρεατίνη και ειναι για αμέσως μετά την προπόνηση.
Aυτό που χρειάζεσαι εσύ ειναι μάλλον πολύ διαβασμα για το τι ειναι να τα συμπληρώματα και πως τα χρησιμοποιούμε... και αν εχεις απορίες εδω ειμαστε παλι :)