PDA

Επιστροφή στο Forum : Ποιο λιποδιαλυτη χωρις καφεινη να παρω;



kipseli7
26-02-11, 03:06
Παιδια θελω να αγορασω καποιο λιποδιαλυτη αλλα να μην εχει καφεινη η αν εχει να εχει λιγο επειδη εχω προβλημα ,
πινω καφε και με ενοχλει εμετο ζαλαδα και καταλαβα οτι ειναι απο την καφεινη
μετα δοκιμασα τονωτικα που εχουν ταυρινη και αρκετη καφεινη και με χαλουσαν παρα πολυ σαν αρρωστος αισθανομουν για κανενα 4 ωρο οποτε ετσι σιγουρευτηκα.
Τι προτεινετε για λιποδιαλυτη εστω και ελαφρυ.

eri_87
26-02-11, 12:51
Καταρχήν διάβασε λίγο αυτό http://www.bodybuilding.gr/forum/showthread.php?353-%CE%A6%CF%85%CF%83%CE%B9%CE%BA%CE%BF%CE%B9-%CE%9B%CE%B9%CF%80%CE%BF%CE%B4%CE%B9%CE%B1%CE%BB%CF%85%CF%84%CE%B5%CF%82&highlight=%CF%86%CF%85%CF%83%CE%B9%CE%BA%CE%BF%CE%B9
Νομίζω τα σκευάσματα λιποδιαλύτες έχουν όλα καφεΐνη.
Διάβασε κι εδώ http://www.bodybuilding.gr/forum/showthread.php?8523-%CE%9B%CE%B9%CF%80%CE%BF%CE%B4%CE%B9%CE%B1%CE%BB%CF%8D%CF%84%CE%B5%CF%82

gmalamos
26-02-11, 12:56
Δοκιμασε με καλη διατροφη..

Kaloutsikos
26-02-11, 13:25
Παιδια θελω να αγορασω καποιο λιποδιαλυτη αλλα να μην εχει καφεινη η αν εχει να εχει λιγο επειδη εχω προβλημα ,
πινω καφε και με ενοχλει εμετο ζαλαδα και καταλαβα οτι ειναι απο την καφεινη
μετα δοκιμασα τονωτικα που εχουν ταυρινη και αρκετη καφεινη και με χαλουσαν παρα πολυ σαν αρρωστος αισθανομουν για κανενα 4 ωρο οποτε ετσι σιγουρευτηκα.
Τι προτεινετε για λιποδιαλυτη εστω και ελαφρυ.

Σκληρή αερόβια αυτός είναι ο καλύτερος λιποδιαλυτής + σωστή διατροφή!

Devil
26-02-11, 21:25
tta , sesamin , green tea , acetl l carnitine , forskohlin ... δεν μου ερχετε κατι αλλο στο μυαλο τωρα...

Michaelangelo
27-02-11, 13:45
Παιδια θελω να αγορασω καποιο λιποδιαλυτη αλλα να μην εχει καφεινη η αν εχει να εχει λιγο επειδη εχω προβλημα ,
πινω καφε και με ενοχλει εμετο ζαλαδα και καταλαβα οτι ειναι απο την καφεινη
μετα δοκιμασα τονωτικα που εχουν ταυρινη και αρκετη καφεινη και με χαλουσαν παρα πολυ σαν αρρωστος αισθανομουν για κανενα 4 ωρο οποτε ετσι σιγουρευτηκα.
Τι προτεινετε για λιποδιαλυτη εστω και ελαφρυ.

Sida Cordifolia (CNP) :thumbup: