PDA

Επιστροφή στο Forum : Καλησπέρα σας,η βοήθεια σας πιστεύω πως θα μου ήταν πολύτιμη



Βασιλακος
01-03-11, 01:28
Καλησπέρα σας θέλω απελπισμένα να ξεκηνίσω προπονήσεις ώστε να χάσω κάποια (πολλά) παραπανίσια κιλά που έχω και σταδιακά να χτίσω ένα κάποιο σώμα...και εδώ είναι που παρεμβαίνεται εσείς. Θα ήθελα να μου πει κάποιος "ειδικός" ή τουλάχιστον κάποιος που να γνωρίζει τι διατροφή να ακολουθήσω και με τι ασκήσεις να ξεκηνίσω στο γυμναστήριο..υπενθυμίζω πως ο προταρχικός μου σκοπός είναι να αδυνατίσω...τα παρακάτω μάλλον θα χρειαστούν για να καταλάβετε περί τίνος πρόκειται...έχω 1.80 ύψος και ζυγίζω κάπου στα 105 κιλά...περιμένω με ανηπομονισια τις συμβουλές σας ώστε να αρχίσω όσο το δυνατών πιο γρήγορα...σας ευχαριστώ εκ των προτέρων.!!!

NASSER
01-03-11, 12:11
ΒΑσιλάκο καλωσηρθες... καλό θα ήταν να αρχισεις να διαβάζεις καποια αρθρα του φορουμ και να βγάλεις καποιο δικο σου πλάνο συμφωνα με τις δυνατοτητες σου.
Επειτα θα σε βοηθησουμε να το διαμορφώσεις ωστε να ειναι σωστο.
Πρπει να κατανοησεις πως απο ενα φορουμ δεν ειναι ευκολο να δωθουν λύσεις αν δεν υπάρχουν διευκρινησεις σε προπονηση, διατροφή, δραστηριοτητες και φυσική κατάσταση.
Περιμένω το δικο σου πλάνο πρωτα ;)