PDA

Επιστροφή στο Forum : αποριες για κρεατινη



aris1988
01-03-11, 19:03
καταρχας σορρυ που ανοιγω καινουριο topic αλλα εχω παρατηρησει πως οσοι ανοιγουν νεα συζητηση σε παλιοτερα topic δεν απαντιουντε..
λοιπον επειδη δεν εχω ξαναπαρει κρεατινη εχω μερικες αποριες.
Πρωτα απο ολα θελω να μου προτεινετε ποια θα με βοηθησει για το σκοπο που τη θελω δηλαδη ημουν σε φαση λιποδυαλυσης με μια ωρα αεροβιο αλλα και οσο το δυνατον γινετε αυξηση μιικου ιστου αλλα παροτι εκανα αρκετα δυντη προπονηση μετα την αεροβια ειδα πως δεν ηταν και πολυ δυνατον αυτο που ζητουσα.οποτε τωρα απο κει που κανα -500 θερμιδες υποθερμιδικη διαιτα θα κανω -300 και τη μια ωρα αεροβιο θα τη κανω μισι για να μπορεσω να φουσκωσω και λιγο τους απ τη στιγμη που χω αρκετα αποτελεσματα στο θεμα της λιποδυαλυσης αλλα οπως καταλαβενετε δε θελω να γεμισω νερα υπαρχει καποια πρωτεινη οπως η krealkalyn που χω ακουσει να μου δωσει λιγο ογκο αλλα χωρις πολλα νερα η αν παρω μονουδρικη οταν σταματησω τη ληψη της μετα απο ποσο καιρο θα εξαφανιστουν τα νερα γυρω απο τη κοιλια?επισης υπαρχει περιπτωση με σωστη διατροφη και αεροβια να μη παρω νερα στη κοιλια?παρακαλω αν μπορειτε οπως αλλωστε το χετε ξανακανει βοηθηστε!

giannis64
01-03-11, 19:10
αρη για να μπορεσεις να καταλαβεις τι πρεπει να κανεις για να καταφερεις αυτο που θελεις
( το τελειο δηλαδη) θα πρεπει να διαβασεις τα αρθρα του φορουμ. νομιζω ειναι αρκετα δυσκολο να σου απαντησει καποιος μεσα σε λιγες σειρες τι πρεπει να κανεις για να το καταφερεις.

αν τωρα θες μια μονολεκτηκη απαντηση στην ερωτηση σου...

παρε μια μονουδρηκκη κρεατινη και εισαι οκ.

aris1988
01-03-11, 19:16
εχω διαβασει αρκετα θεματα στο forum αλλα συνηθως οι αποψεις διηστοντε(ας με διορθωσει καποιος γιατι δε τα παω καλα με την ορθογραφια) πιστεβω πως θα με βοηθουσε περισοτερο να μιλαω με καποιον-καποιους ο ιδιος για να καταλαβω καλυτερα..δηλαδη με μια μονουδρικη και αεροβιο δε θα παρω περιτα κιλα και κυριως αυτο που με απασχολει νερα στη κοιλια γιατι πραγματικα κουραστηκα πολυ καλα για να δοιωξω τα περιτα κιλα και το σωσιβιο απο πανω μου..