PDA

Επιστροφή στο Forum : Size on ή Size on Maximum Performance ή Size on Pre Contest?



George 7
01-03-11, 20:45
Παιδιά καλησπέρα σας. θα ήθελα λίγο τα φώτα σας για αυτές τις 3 κρεάτινες. Γυμνάζομαι εδώ και 8 χρόνια με πολύ προσεγμένη διατροφή ολο αυτό το διάστημα. Αχχχχ ωραια τα γλυκα αλλα τι ειναι αυτό? Οκ κάνω της ατασταλιες αραιά και που αλλά με παρά πολύ μεγάλο μέτρο.
2008 και 2009 τέτοια εποχή δούλευα την phosphagen HP της EAS. Πολύ καλα αποτελέσματα μπορώ να πω τότε και μονο με μια καθαρή πρωτεΐνη της dymatize και την phosphagen HP της EAS. Φέτος η ΕΑS ομως μου τα έκανε κάπως. Τώρα μπορώ να πω οτι εχω τα αναμενόμενα φουσκώματα και την ανάλογη γράμμωση λόγο διατροφής αλλα θα ηθελα να φτασω αυτή την εποχη παλι στα επιπεδα τα προπερσινα. Ηδη εχω τα αμινοξεα της dymatize σε υγρη μορφη 23.000mg καθως και την Νitro-tech για πρωτεΐνη.
Θα ηθελα να σας ρωτήσω κατα πόσο απο τα 3 πλησιάζουν την phosphagen HP. Ειχα δοκιμάσει τότε και το betagen αλλα δεν έμεινα και τόσο ευχαριστημένος λογο έλλειψης υδατανθράκων απο το σκεύασμα μάλλον.


SIZE ON Pre Contest Υδατάνθρακα 2 Ζάχαρη 0
http://i404.photobucket.com/albums/pp121/AUDI76/182-351-thickbox.jpg

SIZE ON MAXIMUM PERFORMANCE Υδατάνθρακα 39 Ζάχαρη 37
http://i404.photobucket.com/albums/pp121/AUDI76/101-232-thickbox.jpg

SIZE ON 31 υδατάνθρακα 14.4 ζάχαρη
http://i404.photobucket.com/albums/pp121/AUDI76/105-240-thickbox.jpg

phosphagen HP συστατικά:

Supplement Facts
Serving Size 1 scoop
Amount Per Serving
General Nutrition
Calories 140
Calories from Fat 0
Sugars 34 g
Total Carbohydrates 35 g
Sodium 95 mg
Potassium 80 mg
Phosphorus 200 mg
Magnesium 60 mg
Protein 0 g
Creatine Monohydrate 5.25 g
Taurine 1 g

Με τα συγκριτικά νούμερα πιστεύω ποιο κοντά είναι η MAXIMUM PERFORMANCE. Εσείς τι πιστεύεται?

beefmeup
04-03-11, 01:50
εγω θα διαλεγα το πρωτο η το τριτο..

τους υ/ες γιατι τους θες δεν εχω καταλαβει??:unsure:

sobral
07-03-11, 12:57
μπαίνω στο γνωστό σάιτ από το Αμέρικα και στα δύο size on (max perf.+ pre contest) έχει την παρακάτω προειδοποίηση: WARNING: Athletes or anyone subject to banned substance testing should check with their governing body before using this product. Be sure to read the entire label including full directions as well as any precautions and warnings.
Βάση συστατικών τουλάχιστον δεν βλέπω κάτι που να δημιουργεί πρόβλημα με τέστ κτλ. Ξέρει κανείς κάτι περισσότερο? ευχαριστώ.

beefmeup
07-03-11, 14:43
μπαίνω στο γνωστό σάιτ από το Αμέρικα και στα δύο size on (max perf.+ pre contest) έχει την παρακάτω προειδοποίηση: WARNING: Athletes or anyone subject to banned substance testing should check with their governing body before using this product. Be sure to read the entire label including full directions as well as any precautions and warnings.
Βάση συστατικών τουλάχιστον δεν βλέπω κάτι που να δημιουργεί πρόβλημα με τέστ κτλ. Ξέρει κανείς κάτι περισσότερο? ευχαριστώ.

τπτ..
αν δεν εχει κατι μεσα ετσι το γραφουν,για να το γραψουν..καπου το ειχε ξαναπαρει το ματι μου σε αλλα προιοντα..

sobral
07-03-11, 16:11
τπτ..
αν δεν εχει κατι μεσα ετσι το γραφουν,για να το γραψουν..καπου το ειχε ξαναπαρει το ματι μου σε αλλα προιοντα..

αν δεν έχει γιατί με τον γασπάρι δεν είσαι και σίγουρος ποτέ...:green:

beefmeup
07-03-11, 17:36
αν δεν έχει γιατί με τον γασπάρι δεν είσαι και σίγουρος ποτέ...:green:

μπα δε νομιζω..αλλιως θα ηταν σαν να σου λενε"μεγαλε παρτο,εχουμε βαλει αλλα μεσα,που δεν τα γραφουμε πανω στο κουτι":green:

αλλα δυσκολο μιας κ σαν εταιρια,εχει προχωρησει αρκετα,κ εχει κοινο..δεν τους περνει για ρισκο..αλλα νταξ,ποτε δεν ξερεις βεβαια..

George 7
14-03-11, 03:48
εγω θα διαλεγα το πρωτο η το τριτο..

τους υ/ες γιατι τους θες δεν εχω καταλαβει??:unsure:
Τους υδατάνθρακες απλά τους θέλω για τον λόγο οτι η διατροφή μου δεν έχει και πολύ αυτούς.
Παιδιά με το κλασικό size on τι αποτελέσματα έχετε δει? Δεν εννοώ το Pre Contest ούτε το MAXIMUM PERFORMANCE.

George 7
21-03-11, 00:13
Ξεκινάω αμινοξέα dymatize σε υγρή μορφή, κρεατίνη gaspari SIZE ON MAXIMUM PERFORMANCE και πρωτεΐνη dymatize elite. Θα ήθελα την γνώμη σας παιδιά.

superchargedtas
07-01-12, 13:51
Τους υδατάνθρακες απλά τους θέλω για τον λόγο οτι η διατροφή μου δεν έχει και πολύ αυτούς.
Παιδιά με το κλασικό size on τι αποτελέσματα έχετε δει? Δεν εννοώ το Pre Contest ούτε το MAXIMUM PERFORMANCE.

πολυ καλα αποτελεσματα..
καθολου στομαχικες διαταραχες και ευκολη χρηση
αν το παρεις και κατα τη διαρκεια της προπο σ δινει και λιγο ενεργεια