PDA

Επιστροφή στο Forum : NO-Xplode vs SuperPump250 vs Jack3d vs NaNO Vapor



RENEgr
02-03-11, 04:00
Ποιο θεωρειτε κατα την γνωμη σας οτι ειναι καλύτερο νιτρικό και γιατι?

Napakos
02-03-11, 13:05
Ποιο θεωρειτε κατα την γνωμη σας οτι ειναι καλύτερο νιτρικό και γιατι?

x-plode πολυ τουμπανέ! ! !

iLoVeSqUaT
02-03-11, 16:16
To καλύτερο νιτρικό για εμένα είναι το Glycocarn Powder της Primordial Performance. Αλλά επειδή βλέπω βάζεις στην λίστα και Pre-Workout πάρε ένα review και από εμένα για τα Pre-Workout:

1.M.R Powder : 9/10

Animal Pump: 10/10 γιατί είναι το μόνο Pre-Workout που σου δίνει την δυνατότητα αφαιρώντας το κόκκινο χάπι να γίνει αυτόματα ένα Non-Stimulant Pre-Workout!(για αυτούς που είναι ευαίσθητη στην καφεΐνη)

Dark Rage:8/10

Hemo Rage Ultra Concentrate: 8/10

NO Shotgun : 8/10
Superpump Max:8/10
DY Nox Pump:9/10

To NaNO Vapor δεν το έχω δοκιμάσει αλλά σε όλα τα υπόλοιπα που έχεις στην ψηφοφορία τα βάζω 7,5/10.

Βέβαια όλα αυτά τα Pre-Workout έχουν μικρή διάρκεια ζωής και μετά αρχίζουν και ξεψυχούν σιγά σιγά και σου μένει μόνο το ΝΟ effect.

sobral
02-03-11, 16:41
ilovesquat είδα σε μία συζήτηση και ανέφερες καλά λόγια για το aminocell.αν μπορείς πες μου πιο αναλυτικά για το συγκεκριμένο. Όσο για το θέμα αν κ δεν τα έχω χρησιμοποιήσει δεν θα πήγαινα στο NO-xplode γιατί έχει πάρα πολύ καφείνη και πιστεύω βασίζεται κυρίως εκεί.

iLoVeSqUaT
02-03-11, 16:47
Αν δεν θες καφεΐνη πάρε το Animal Pump χωρίς το κόκκινο χάπι! ;)

iLoVeSqUaT
02-03-11, 17:12
ilovesquat είδα σε μία συζήτηση και ανέφερες καλά λόγια για το aminocell.αν μπορείς πες μου πιο αναλυτικά για το συγκεκριμένο.

Το aminocell για μένα είναι ίσως το κορυφαίο “intra” (κατά την διάρκεια της προπονήσεις) και επίσης και το Chain'd Out αλλά αυτά είναι BCAA's.

deluxe
02-03-11, 21:13
Το Glycocarn Powder δεν ειναι πανακριβο; Και βγαζει μονο 10 δοσεις!!

Σε βλεπω πολυ ψαγμενο παντως. Δε παιρνεις τα κλασσικα.

Για εμενα απο τα καλυτερα jack3d και presurge. Αλλα τωρα θα ξεκινησω green magnitude + clycergrow να δω πως θα παει.

iLoVeSqUaT
02-03-11, 23:06
Το Glycocarn Powder δεν ειναι πανακριβο;

Ναι δυστυχώς. Το ίδιο και το Code Red της MuscleMeds , ίσως βγαίνει λίγο πιο φθηνό αυτό :unsure: αλλά δεν το έχω δοκιμάσει ακόμη.

beefmeup
02-03-11, 23:08
nano vapor k jack3d,με διαφορα.

Gorillas
02-03-11, 23:12
Δεν έχω δοκιμάσει κανένα από αυτά. Αν κ θα προτιμούσα να είναι μέσα κ το NOX pump του Dorian Yates :P

barbell
03-03-11, 00:42
H αληθεια ειναι πως οταν βλεπω την λεξη ''νιτρικο'' κατι με πιανει...Ειναι καθαρα μαρκετινγκ,καθως νιτρικο οξειδιο ειναι αεριο που διημιουργειται στο σωμα μεσο μιας πολυσυνθετης διαδικασιας.Ναι παραγεται απο την αργιννινη αλλα αυτο δε σημαινει πως αν παρουμε μεγαλη δοση αργιννινης το σωμα μας θα παραγει περισσοτερο ν.ο τελεια.Τα συμπληρωματα αυτα ''δουλευουν'' γιατι περιεχουν μεγαλες δοσεις διεργετικων(καφεινη,γερανιο..)τα νιωθουμε δηλ,μας ανεβαζουν.Το πρηξιμο ειναι κατι τελειως διαφορετικο και εχει να κανει με την συγκετρωση στην προπονηση,τα αποθεματα γλυκογονου και την καλη ενυδατωση.Ειρωνικο ειναι επισης πως ουσιες οπως το γερανιο δρουν ανταγωνιστικα της αγκειοδιαστολης...Η σωστη ερωτηση λοιπον θα ηταν ''ποιο προ-προπονητικο συμπληρωμα ειναι το καλυτερο?''Η αποψη μου:πανω κατω ολα το ιδιο ειναι μικρες δοσεις αργιννινης/καφεινης/κρεατινης/β-αλανινης και ενα σωρο συστατικα απλα για να πιανουν χωρο και να εντυπωσιαζουν με αποκορυφωμα το nanovapor αν βγαλεις τη ζαχαρη μενουν 10γρμ για 60 συστατικα...μονο η καφεινη ειναι στη σωστη δοσολογια/τυχαιο?δε νομιζω!

beefmeup
03-03-11, 00:44
H αληθεια ειναι πως οταν βλεπω την λεξη ''νιτρικο'' κατι με πιανει...Ειναι καθαρα μαρκετινγκ,καθως νιτρικο οξειδιο ειναι αεριο που διημιουργειται στο σωμα μεσο μιας πολυσυνθετης διαδικασιας.Ναι παραγεται απο την αργιννινη αλλα αυτο δε σημαινει πως αν παρουμε μεγαλη δοση αργιννινης το σωμα μας θα παραγει περισσοτερο ν.ο τελεια.Τα συμπληρωματα αυτα ''δουλευουν'' γιατι περιεχουν μεγαλες δοσεις διεργετικων(καφεινη,γερανιο..)τα νιωθουμε δηλ,μας ανεβαζουν.Το πρηξιμο ειναι κατι τελειως διαφορετικο και εχει να κανει με την συγκετρωση στην προπονηση,τα αποθεματα γλυκογονου και την καλη ενυδατωση.Ειρωνικο ειναι επισης πως ουσιες οπως το γερανιο δρουν ανταγωνιστικα της αγκειοδιαστολης...Η σωστη ερωτηση λοιπον θα ηταν ''ποιο προ-προπονητικο συμπληρωμα ειναι το καλυτερο?''Η αποψη μου:πανω κατω ολα το ιδιο ειναι μικρες δοσεις αργιννινης/καφεινης/κρεατινης/β-αλανινης και ενα σωρο συστατικα απλα για να πιανουν χωρο και να εντυπωσιαζουν με αποκορυφωμα το nanovapor αν βγαλεις τη ζαχαρη μενουν 10γρμ για 60 συστατικα...μονο η καφεινη ειναι στη σωστη δοσολογια/τυχαιο?δε νομιζω!

ναι οτι γραφεις ισχυει κ αν διαβασεις το φορουμ τα εχουμε γραψει πολλακις..

απτην αλλη υπαρχουν ουσιες που οντως δουλευουν ως προς την αγγειοδιαστολη μια χαρα,πλην της αργινινης κ καποιες περιεχονται σε διαφορα prewo σε καλες ποσοτητες.
σε αλλα οχι,αλλα γιαυτο επιλεγουμε τι θα παρουμε;)

pikos
03-03-11, 12:47
Σωστά τα έγραψες, τουλάχιστον σύμφωνα και με την δική μου άποψη. Για αερόβια αθλήματα δεν κάνει τίποτα

Έχω κάνει καταγραφή των ασκήσεων μου πλήρως με διάφορες παραμέτρους και το συμπέρασμα είναι ότι δεν με βοηθάει σε κάτι παραπάνω από τον καφέ ή ένα ενεργειακό ποτό με καφέ.

Για bb το αφήνω σε εσάς αν βοηθάει ή όχι.

pizzass
04-03-11, 00:40
περιμενω πως κ πως να δοκιμασω το no xplode αλλα ακομα πιο πολυ to nano vapor !

iron maiden
04-03-11, 12:41
1.super pump 2.nano vapor 3 no xplod.

koulisss
04-03-11, 12:49
εγω που τα δοκιμασα 1 βαζω το jack3d,2 nanovapor pro seiries,3 noxplode,4 superpump.

Serious7
10-07-11, 11:48
N.O Xplode...γιατι αυτο εχω δοκιμασει :P

amateur666
10-07-11, 13:10
N.O Xplode...γιατι αυτο εχω δοκιμασει :P

+1 :green:

tonycub
10-07-11, 20:49
+1 στο superpump 250!

Danath
28-07-11, 00:25
Εγω παιδια το superpump εχω δοκιμασει και μπορω να πω οτι εχω μεινει ικανοποιημενος. παω κοιμισμενο στο γυμ. και απλα μετα απο κανενα 15λεπτο πουτο παιρνω απλα θελω να τα Μαμησω ολα εκει μεσα..... επισης φοβερη φλεβικοτητα...

τωρα σκεφτομαι να παραγγειλω το superpump max

sofos
28-07-11, 03:29
Εγω παιδια το superpump εχω δοκιμασει και μπορω να πω οτι εχω μεινει ικανοποιημενος. παω κοιμισμενο στο γυμ. και απλα μετα απο κανενα 15λεπτο πουτο παιρνω απλα θελω να τα Μαμησω ολα εκει μεσα..... επισης φοβερη φλεβικοτητα...

τωρα σκεφτομαι να παραγγειλω το superpump max

το παιρνεις πανω απο καμια βδομαδα το 250?γιατι μετα απο τοσο πολλα ατομα εδω μεσα σταματησε να μας πιανει..μετα απο 5-6 δοκιμες..

Kaloutsikos
28-07-11, 14:10
x-plode πολυ τουμπανέ! ! !

Σε σχέση με τα άλλα δεν το νομιζω! :)

FiVo-Alex/City
28-07-11, 20:15
1)Assault by Muscle pharm
2) Hemo rage Ultra cons.

BODYMPAL
28-07-11, 20:24
+1 super pump !!!!το παίρνω 3 βδομάδες και όντος με ξυπνάει και δεν περνω ούτε καν τι μέγιστη δόση που ειναι τα 3 scoop περνω ή 1.5 ή 2 ανάλογα τι μυική ομάδα που κάνω π.χ. πόδια και στήθος που είμαι πίσω αναλογικά με άλλες μυικές ομάδες στ σωμα μου παιρνω 2 και στης άλλες ομάδες 1,5....:P:P:P

sobral
28-07-11, 22:40
1)Assault by Muscle pharm :thumbup::thumbup::thumbup:
2) Hemo rage Ultra cons.

το πρώτο έχω δοκιμάσει, πολύυ καλό. Μεγάλες ποσότητες β-αλανίνης και γενικά λίγα πράγματα και καλά. Και η εταιρεία παρ ότι έχει μπλέντ δεν το κρύβει. Εγώ το έχω βγάλει όλο τι ποσότητες περιέχει. Ούτε υπερφορτωμένο με καφείνη. Θετικά σχόλια γενικά από μέρους μου τουλάχιστον.;)

tvg5
04-08-11, 14:58
N.O. Xplode, το καλυτερο.

thanasis76
04-08-11, 15:18
εγω παιδια δεν εχω παρει νιτρικο ποτε αλλα σε λιγες μερες θα εχω στα χερια μου το
MUTANT RAGE xtreme.
οταν θα περασει μερικες μερες δοκιμης θα μπορω να πω εντυπωσεις...

Kaloutsikos
04-08-11, 16:16
N.O. Xplode, το καλυτερο.

Εχεις δοκιμάσει τα άλλα?

murder
28-11-11, 18:52
nano vapor με μεγαλη διαφορα..εγγυηση:green:

Madd_Chadd
28-11-11, 19:48
Τα εχω δοκιμασει ολα,για μενα η σειρα παει ετσι 1)NanoVapor και Jack3d - 2)ΝoΧplode - 3)Superpump.

Απλα να πω οτι το Jack3d με βοηθησε παρα πολυ οσο αφορα συγκεντρωση και ενεργεια,δε μειωθηκε η επιδραση του στο διαστημα των 30 ημερων που το χρησιμοποιησα.

To NanoVapor μου εδωσε τα παραπανω αλλα +δυναμη γι'αυτο και το θεωρω το καλυτερο,το μονο μου με τρομαξε με το συγκεκριμενο ειναι πως κατα τη διαρκεια της προπονησης η μυικη ομαδα που γυμναζα μουδιαζε και οταν τελειωνα τη προπονηση το μουδιασμα πηγαινε στο κεφαλι.

murder
04-12-11, 17:44
Τα εχω δοκιμασει ολα,για μενα η σειρα παει ετσι 1)NanoVapor και Jack3d - 2)ΝoΧplode - 3)Superpump.

Απλα να πω οτι το Jack3d με βοηθησε παρα πολυ οσο αφορα συγκεντρωση και ενεργεια,δε μειωθηκε η επιδραση του στο διαστημα των 30 ημερων που το χρησιμοποιησα.

To NanoVapor μου εδωσε τα παραπανω αλλα +δυναμη γι'αυτο και το θεωρω το καλυτερο,το μονο μου με τρομαξε με το συγκεκριμενο ειναι πως κατα τη διαρκεια της προπονησης η μυικη ομαδα που γυμναζα μουδιαζε και οταν τελειωνα τη προπονηση το μουδιασμα πηγαινε στο κεφαλι.
νε ρε φιλαρακι εχεισ απολυτο δικιο ...γιατο τοσο μουδιασμα το κεφαλιπαντα στο τελος...συνιθωσ στους κοιλιακους:bowdown:

Keirox
04-12-11, 21:41
Jack3d μόνο και μόνο για την καφείνη και το DMAA (1.3 dimethylamylamine)!