PDA

Επιστροφή στο Forum : help



kostasxania
11-03-11, 00:36
γεια σας..
ειμαι 19 χρωνον, 1.75, 79.5κιλλα με 13.3%λιπος.στο γυμναστηριο αρχισα να δουλευω μυηκη αναπτυξηκαι μετα τηα δουλεψω γραμωση..θελω να μου προτηνετε κατι για να παρω αν υπαρχει ωστε να παρω λιγο πιο πολυ μυηκο ιστο ή κατι σαν πριξιματα ωστε οταν δουλεψω γραμωση να φενονται πιο αισ8ιτα οι μυες,,!

Kaloutsikos
11-03-11, 02:08
γεια σας..
ειμαι 19 χρωνον, 1.75, 79.5κιλλα με 13.3%λιπος.στο γυμναστηριο αρχισα να δουλευω μυηκη αναπτυξηκαι μετα τηα δουλεψω γραμωση..θελω να μου προτηνετε κατι για να παρω αν υπαρχει ωστε να παρω λιγο πιο πολυ μυηκο ιστο ή κατι σαν πριξιματα ωστε οταν δουλεψω γραμωση να φενονται πιο αισ8ιτα οι μυες,,!

Για να φτιάξεις τον μυικό σου ιστό θέλει να φας πολύ πρωτεΐνη και σκληρή προπόνηση, τώρα για πρηξίματα ίσως σε βοηθήσει κανένα νιτρικό.....

Ramrod
11-03-11, 02:13
γεια σας..
ειμαι 19 χρωνον, 1.75, 79.5κιλλα με 13.3%λιπος.στο γυμναστηριο αρχισα να δουλευω μυηκη αναπτυξηκαι μετα τηα δουλεψω γραμωση..θελω να μου προτηνετε κατι για να παρω αν υπαρχει ωστε να παρω λιγο πιο πολυ μυηκο ιστο ή κατι σαν πριξιματα ωστε οταν δουλεψω γραμωση να φενονται πιο αισ8ιτα οι μυες,,!

Μάλλον δε τα πολυδιάβασες αυτά που σου είπα.

Όπως σου ξαναείπα, με αυτά που τρως και το πρόγραμμα προπόνησης που έχεις δύσκολα θα βάλεις μυες, ότι και να πάρεις!