PDA

Επιστροφή στο Forum : Maximize V2 (iForce Nutrition)



primordial
11-03-11, 20:07
Maximize V2 Supplement Facts

22946


22947



Σκέφτομαι να το εντάξω στο πρόγραμμά μου, σε συνδυασμό με 1 serving από το XTEND. Ποιά η γνώμη σας τόσο για το προϊόν όσο και για τον συνδυασμό.???

beefmeup
11-03-11, 20:17
γιατι το πρωτο μπλεντ ειναι με τα στιμς??:unsure:

οσον αφορα τους συνδιασμους το εγραψα κ σε ενα αλλο προιον σημερα..
αν ειναι να δωσει καποιος 50 ευρα για να παρει ενα προιον κ αλλα 50 για να παρει ενα δευτερο κ να συνδιασει κ τα 2,μπορει καλιστα να δωσει 100 ευρω κ να παρει απο bulk 3-4 σκονες χωρια κ να κανει καλη δουλεια,γνωριζοντας ακριβως τι δοσεις περνει κ απο τι,οι οποιες μαλιστα θα του βγαλουν κατα πολυ περισοτερες σε δοσεις..

primordial
11-03-11, 20:27
Το ερευνώ...:green: απλά έχω δοκιμάσει τα bulk και από ένα σημείο κ μετά δεν την πάλευα να το παίζω Κύρος Γρανάζης... να μην σχολιάσω και τα σχόλια της γυναίκας μου όταν έβλεπε το όλο στήσιμο...:shock:

beefmeup
11-03-11, 20:27
καλα σε αυτο δεν εχεις αδικο:green:

vill@g3r
31-08-11, 14:24
τελικα παιδια τ εχει δοκιμασει κανενας αυτο?απο συστατικα φαινεται κατι σαν τ hemavol της εταιρειας αλλα με στιμσ!!με αλλα 2gr citrulline+2gr beta-alanine θα γινοταν τουμπανο πιστευω!!

primordial
31-08-11, 21:48
Το τέσταρα λοιπόν, σε συνδυασμό με το Hemavol αλλά σε tabs όχι σε σκόνη. Πολύ καλά τα αποτελέσματα. Κυρίως ενέργεια και κατ' επέκταση μου έβγαζε κ δύναμη, λαμβάνωντας υπόψη την περίοδο "νηστείας" που περνούσα. Από γέυση - fruit punch - πολύ καλή κ σε διαλυτότητα μέτριο, καθώς πάντα στο τέλος μου έμεναν κάτι ψιλά. ¨
Οφείλω να ομολογήσω ότι:
1) Ήταν το μοναδικό pre που έχω ξεκινήσει με 1 scoop και κατέληξα να βάζω το πολύ 1 και 1/2, και αυτό όχι πάντα.
2) Θεωρώ ότι το στακάρισμά του με το Hemavol (σε σκόνη) απλά πρέπει να τα σπάει..!!

Ελπίζω να βοήθησα...:green:

vill@g3r
31-08-11, 21:57
να σαι καλα γ τν απαντηση!!κατι αλλο...τ hemavol τ επαιρνες σε κανονικη δοσολογια(10 καψουλες δλδ)?επαιζες κ καθολου κρεατινη μαζι μ αυτο για ποστ?

primordial
31-08-11, 22:07
Από την αρχή θεώρησα τις 10 καψουλες λίγο υπερβολή. Πάντως το τσέκαρα κ με 10 κ απλά τα έσπαγε...
Συνέχισα όμως με 5πρίν κ 5μετά σε συνδυασμό με BCAA, Vitargo & Εστερική και μετά από κάνα μισάωρο Promax (Πρωτείνη)... Μάλλον θα το ξαναχρησιμοποιήσω απλά αυτή την φορά σε powder μορφή...

vill@g3r
31-08-11, 22:25
thanks για τς πληροφοριες!!κατι παρομοιο σκεφτομαι!!για πρε maximize+2-3gr citrulline+2gr b-alanine κ για ποστ 3gr nitrate creatine+6 tabs aminomax(gaspari) κ μετα whey+dextroze!!καλη η promax αλλα ακριβη!!

Roid Rage
31-08-11, 23:42
Απο label εμενα μ`αρεσε, αλλα στη δοκιμη δε μου εδωσε τπτ ιδιαιτερο, δεν ενιωσα κανενα σοβαρο kick και με εστελνε και πολλες φορες στην τουαλετα.

vill@g3r
31-08-11, 23:50
Απο label εμενα μ`αρεσε, αλλα στη δοκιμη δε μου εδωσε τπτ ιδιαιτερο, δεν ενιωσα κανενα σοβαρο kick και με εστελνε και πολλες φορες στην τουαλετα.
δηλαδη εσυ δν θα τ προτεινες?ειναι κ στν οργανισμο αυτο!!εγω σκεφτομαι η τ maximize η τ superpumpmax π επισης θα προσθετω 2-3γρ κιτρουλινη+2-γρ β-αλανινη!
μαλλον τελευταια στιγμη θα τ αποφασισω!!

Roid Rage
31-08-11, 23:54
Δεν ξερω παντως για μενα δε θα το ξαναπαρω. Υπαρχουν κιαλλα. Σιγουρα ομως δε θα επαιρνα και Superpump.
Αν δεν εχεις αποφασισει για νιτρικο, κοιτα το SAN Launch 4350, best νιτρικο ever.

vill@g3r
01-09-11, 00:12
Δεν ξερω παντως για μενα δε θα το ξαναπαρω. Υπαρχουν κιαλλα. Σιγουρα ομως δε θα επαιρνα και Superpump.
Αν δεν εχεις αποφασισει για νιτρικο, κοιτα το SAN Launch 4350, best νιτρικο ever.

λοιπον μολις τ ειδα!!δν μποω ν πω οτι μ αρεσει ιδιαιτερα!!παιζει μ αργινινη!!τ καλο ειναι οτι εχει νιτρικη κρεατινη!!επισης ειδα οτι βγαινε σε καπσ κ ειναι μπομπα!!!!! :shock:

240 Caplets
Supplement Facts
Serving Size6Caplet
Servings Per Container40

Amount Per Serving % Daily Value**

HS-3 ATP-ReSynthesizer Osmolytic Endurance Complex: 4000mg †
(L-Citrulline Malate, Creatine Nitrate, B-Alanine)

HP-5 Coognitive Pre-Workout Amplifier Complex: 1500mg †
(N-Acetyl-L-Tyrosine, Sulbutiamine, Caffeine Anhydrous, Nicotinoyl-GABA, Fursultiamine, Geranium Oil Extract [98% DMPA])

Roid Rage
01-09-11, 00:38
Και τα 2 ειναι αξεπεραστα. Ο,τι πιο δυνατο εχω δοκιμασει. Ασε που εχει λιγο αργινινη, δεν πειραζει. Προτεινω παντως οποιος τα παρει να εχει πρωτα εμπειρια με άλλα νιτρικα.

vill@g3r
01-09-11, 00:52
σοβαρα??ειναι τοσο καλο κ αυτο μ τισ καψουλες????τ αλλο καλο μ φαινεται αλλα τ λειπει σιγουρα λιγη κιτρουλινη!!!η δικη σ προταση δλδ ειναι αυτο? sorry για τ οφφ!!!

Anithos
01-09-11, 09:08
:thumbup:
Και τα 2 ειναι αξεπεραστα. Ο,τι πιο δυνατο εχω δοκιμασει. Ασε που εχει λιγο αργινινη, δεν πειραζει. Προτεινω παντως οποιος τα παρει να εχει πρωτα εμπειρια με άλλα νιτρικα.
το πηρε ενας φιλος μου και εκανε τρεις ημερες να κοιμηθει:thumbup:

Devil
01-09-11, 15:44
λιγο πολυ σαν ολα τα αλλα prewo ειναι.... δεν μου κανει καμια εντυπωση.... πολλα τα λεφτα για στιμς...

Eddie
12-09-11, 20:43
Τι σκατα εχει μεσα αυτο ρε??Δοκιμασα ενα δειγματακι το οποιο εγραφε dose 1.25 scoop και μεσα στην προπονηση πηγαινα σαν σπινταρισμενος!Μακραν οτι καλυτερο εχω δοκιμασει απο νιτρικοειδη.Βεβαια στο τελος της προπονησης με επιασαν κατι χασμουριτα ενω ειχα τρελη ενταση και τρεμουλο στα χερια.Μαλλον το ΚΝΣ μου θα επαθε ντουβρουτζα.Ακομα εχω μια ψιλοταραχη ομως..

Devil
12-09-11, 20:57
Τι σκατα εχει μεσα αυτο ρε??Δοκιμασα ενα δειγματακι το οποιο εγραφε dose 1.25 scoop και μεσα στην προπονηση πηγαινα σαν σπινταρισμενος!Μακραν οτι καλυτερο εχω δοκιμασει απο νιτρικοειδη.Βεβαια στο τελος της προπονησης με επιασαν κατι χασμουριτα ενω ειχα τρελη ενταση και τρεμουλο στα χερια.Μαλλον το ΚΝΣ μου θα επαθε ντουβρουτζα.Ακομα εχω μια ψιλοταραχη ομως..

εισαι που εισαι ευαισθητουλης στα στιμς.... ειναι και αυτο τουμπανιασμενο.... δεν ηθελε και πολυ....:green:

απλη συνταγη... tyrosine+caffein+dmaa απλα εδω εκαναν τη μαγκια και εβαλαν και methylsynephrine...

Eddie
12-09-11, 21:04
εισαι που εισαι ευαισθητουλης στα στιμς.... ειναι και αυτο τουμπανιασμενο.... δεν ηθελε και πολυ....:green:

απλη συνταγη... tyrosine+caffein+dmaa απλα εδω εκαναν τη μαγκια και εβαλαν και methylsynephrine...

Massacra??Τιποτα...jack3d στα 2.5 σκουπ??τιποτα..anadraulic pump στα 3 σκουπ??τιποτα.. αυτο με τιναξε!!

Ευαισθητουλης λες?Δε ξερω,παντως καφεινη γυρω στα 500 μιλι καθε μερα παιρνω,μπορει καποιο αλλο απ αυτα να εκανε το μαγικο :green:

Devil
12-09-11, 21:09
Massacra??Τιποτα...jack3d στα 2.5 σκουπ??τιποτα..anadraulic pump στα 3 σκουπ??τιποτα.. αυτο με τιναξε!!

Ευαισθητουλης λες?Δε ξερω,παντως καφεινη γυρω στα 500 μιλι καθε μερα παιρνω,μπορει καποιο αλλο απ αυτα να εκανε το μαγικο :green:

και απο τα 3 που ειπες λειπει αυτο.... methylsynephrine.....

μαλλον σε εφτιαξε μαγκα...:green::green::green:

Eddie
12-09-11, 21:18
και απο τα 3 που ειπες λειπει αυτο.... methylsynephrine.....

μαλλον σε εφτιαξε μαγκα...:green::green::green:

Ε τοτε αυτο θα ειναι!!Κατσε να παρω κανα κιλο να ριχνω λιγο στον καφε..θα τα σπασω ολα :turtle:

Εσφιγγα τα δοντια απ τα νευρα μου στο gym,χαχα!!Σεστηκα λιγο :turtle:

Rourke
12-09-11, 21:43
Ο μόνος λόγος για να δώσεις λεφτά να πάρεις το εν λόγο συμπλήρωμα είναι άμα σου αρέσει τόσο πολύ το μπλουζάκι που κάνει δώρο η IForce Chinese Supplements.

Adinamos
12-09-11, 22:13
Εγω ξερω οτι η συγκεκριμενη εταιρια εχει φαει προστιμο 130.000 $ γιατι βρεθηκας ενωσεις ΑΑΣ σε συμπληρωματα της.
Νομιζω αυτο τα λεει ολα.

vill@g3r
12-09-11, 22:18
τοσο πολυ σε επιασε eddie?απο θεμα pump καλο σ φανηκε?θα μ κανετε τελευταια στιγμη ν ακυρωσω τ mesomorph!!! :P

sobral
12-09-11, 22:43
Εγω ξερω οτι η συγκεκριμενη εταιρια εχει φαει προστιμο 130.000 $ γιατι βρεθηκας ενωσεις ΑΑΣ σε συμπληρωματα της.
Νομιζω αυτο τα λεει ολα.

Ισχύει, έχει πολλά στην πλάτη της η συγκεκριμένη.

vill@g3r
12-09-11, 22:48
τωρα μ ψησατε ν τ παρω!!χαχαχαχα!!! :P

Eddie
12-09-11, 22:52
τοσο πολυ σε επιασε eddie?απο θεμα pump καλο σ φανηκε?θα μ κανετε τελευταια στιγμη ν ακυρωσω τ mesomorph!!! :P

Ναι,με επιασε πολυ!!Και απο pump καλο ηταν,οχι τιποτα τρομερο..ειχα και πλατη βεβαια που δεν πριζομαι και τσιτα τελειως,σιγουρα ομως ειχα ενα καλυτερο pump απ οτι συνηθως.Παρε δειγματακι ρε συ,γιατι να το αγορασεις ολοκληρο?

vill@g3r
12-09-11, 23:06
μαλλον αυτο θ κανω!!θα δω αν εχει δειγματα απο εκει π παιρνουμε κ θα παραγγειλω!!παντως αφου σ επιασε τοσο εσενα π εισαι κ παραπανω κιλα μ 1,5 σκουπ εγω λογικα στ ενα θα ειμαι κομπλε!!ειδομεν!!τ mesomprph τ εχω ψησει πιο πολυ γτ εχει κ νιτρικη κρεατινη μεσα!!ν δουμε κ τ λεει η νιτρικη!! :toast:

COBRA_STYLE
15-09-11, 16:35
μαζι με την παραγγελια απο το λιονταρακι μου στειλανε και δειγμα απο δαυτο...θα το δοκιμασω το απογευμα κ το βραδυ θα κανω ενα ριβιου...να πω οτι δεν εχω ξανα χρησιμοποιησει 1,3 Dimethyl και Synephrine...ελπιζω να με χτυπησει καλα:green:

Dreiko
15-09-11, 17:51
λοιπον.....το δοκιμασα κι εγω απο το λιονταρακι....απλα τα σπαει!!!!!!και το λεω εγω αυτο που δε τα παω καλα με τα νιτρικα 3σκουπ jack3d και νανι....:green::green::green:
γευση το fruit punch 8/10 i've had better...:green:
για να σας δωσω να καταλαβετε ειμαι με 5 ωρες υπνο και χθες βοηθησα ενα φιλο με μια μετακομιση και σημερα εβγαλα φουλ προπονα και απο τις πιο δυνατες...παιζει να το τσιμπησω...

sofos
15-09-11, 17:52
λοιπον.....το δοκιμασα κι εγω απο το λιονταρακι....απλα τα σπαει!!!!!!και το λεω εγω αυτο που δε τα παω καλα με τα νιτρικα 3σκουπ jack3d και νανι....:green::green::green:
γευση το fruit punch 8/10 i've had better...:green:
για να σας δωσω να καταλαβετε ειμαι με 5 ωρες υπνο και χθες βοηθησα ενα φιλο με μια μετακομιση και σημερα εβγαλα φουλ προπονα και απο τις πιο δυνατες...παιζει να το τσιμπησω...

κ απ το hemo rage ειναι πιο δυνατο αυτο?

Dreiko
15-09-11, 17:54
hemo rage δεν εχω παρει....αλλα το μονο που το συγκρινω εκ πρωτης εμπειριας ειναι το game day....

vill@g3r
15-09-11, 18:34
απο pump ειχες τπτ παραπανω?η μονο τ στιμσ τν εκαναν τν δουλεια?! :weights:

Dreiko
15-09-11, 18:37
pump οχι τρελα πραγματα...αλλα αμα το παρω με κοβω να παιρνω bulk b-alanine και citrulline και να ριχνω μεσα....μπομπα!:turtle::green:

COBRA_STYLE
15-09-11, 18:43
μολις ηπια το δειγμα fruit punch...με το ζορι κατεβηκε....μπλιαχ

vill@g3r
15-09-11, 19:05
δλδ μ ενα σκουπ πηγες ετσι?ναι οντως...θελει παραπανω β αλανινη κ κιτρουλινη!!

Dreiko
15-09-11, 19:12
με ενα φακελακι απο το δειγμα....μαλλον ενα σκουπ ηταν....(δεν εχω κολληματα εγω με τη ποσοστητα...:turtle::turtle::green:)

Eddie
15-09-11, 20:04
λοιπον.....το δοκιμασα κι εγω απο το λιονταρακι....απλα τα σπαει!!!!!!και το λεω εγω αυτο που δε τα παω καλα με τα νιτρικα 3σκουπ jack3d και νανι....:green::green::green:
γευση το fruit punch 8/10 i've had better...:green:
για να σας δωσω να καταλαβετε ειμαι με 5 ωρες υπνο και χθες βοηθησα ενα φιλο με μια μετακομιση και σημερα εβγαλα φουλ προπονα και απο τις πιο δυνατες...παιζει να το τσιμπησω...


με ενα φακελακι απο το δειγμα....μαλλον ενα σκουπ ηταν....(δεν εχω κολληματα εγω με τη ποσοστητα...:turtle::turtle::green:)

1+1/4 ειναι το φακελακι!Ωραια..τελικα δεν ειμαι ο μονος που την ακουσε!!Οταν και αν παρω νιτρικο,αυτο θα ειναι.
Κομπρα απο γευση νταξ..οχι και χαλια,απλα μετριο.Εχθες δοκιμασα κι ενα φακελακι no xplode blue raspberry που μεσα ειχε 2 σκουπ,και ηταν οτι πιο αηδιαστικο εχω πιει..ακομα κι απ το anadraulic pump!!!Σαν να ανακατευεις rol με νερο.Απο effects...μη χεσω,πιο μουφα δε γινεται..

COBRA_STYLE
15-09-11, 21:45
Λοιπον εχουμε και λεμε:shock:

ο,τι καλυτερο εχω δοκιμασει απο τετοιου ειδους ματζουνια...3η προπονηση πλατης μετα το break του καλοκαιριου και σχεδον τερματισα την ψηλη τροχαλια ανοιχτη λαβη(110kg) και χαμηλη κωπηλατικη (110kg) με μεγιστα τα 120....στην ψηλη τροχαλια μετα τις 3 επαναληψεις χαλασα αρκετα την τεχνικη και χρειαστηκα λιγο βοηθεια αλλα δεν με νοιαζει ηθελα να δω τι παιζει με τη δυναμη....στην χαμηλη κωπηλατικη με κλειστη λαβη ολα οκ(δε χαλαω ποτε τεχνικη) απλα με τσιμπησε λιγο η μεση εκει...μετα κωπηλατικη με μπαρα δεν πηγα για μεγιστα,επαιξα 100 κιλα 8 reps σωστα και οι υπολοιπες ασκησεις οκ....ουσιαστικα στις 2 πρωτες τα εδωσα ολα...να φανταστειτε οτι ψηλη τροχαλια ειχα να κανω απο περυσι τα Χριστουγεννα,μεχρι τωρα εκανα μονοζυγο με το σωματικο βαρος γυρω στα 87 κιλα...

τωρα σχετικα με τα πρηξιματα πλατη δεν πρηζομαι ποτε μονο δικεφαλα(μην πεταχτει κανεις και μου πει οτι τραβαω με τα δικεφαλα και κλεβω δεν ισχυει;)),ηταν απιστευτα...σε καποια φαση μουδιαζε το αριστερο χερι...γυρισα σπιτι και τα πρηξιματα ηταν ακομη πολυ εντονα σε δικεφαλα και τραπεζια στον καθρεφτη(εκανα 2 ασκησεις και απο αυτα)


μεχρι τωρα που γραφω 1 ωρα μετα και βαλε νιωθω ακομα τα δικεφαλα....παντως δε θα μπω στον κοπο να δωσω λεφτα για το συγκεκριμενο και τα υπολοιπα του ειδους του γιατι ηταν δειγμα και ειμαι επιφυλακτικος..


Γενικα πολυ τουμπανο το δειγμα,μου εδωσε ενεργεια,πρηξιματα εντονα και focus δυνατο;):thumbup:

Dreiko
15-09-11, 22:03
χαχαχα μας κβατζωσε ολους το λιονταρακι....:turtle::turtle::turtle:

COBRA_STYLE
15-09-11, 22:04
χαχαχα μας κβατζωσε ολους το λιονταρακι....:turtle::turtle::turtle:

την καλυτερη διαφημιση του κανουμε:green::green:

pelex86
22-09-11, 19:01
Και εγω δοκιμασα δειγμα και στην προπονηση ημουν μηχανη ...ορεξη στο φουλ και δυναμη και αντοχη...αλλα μετα απο την σκληρη προπονηση ημουν πολυ χαλια...πρωτη φορα ενιωσα τοσο σκατα μετα απο gym...αλλα το προιον απεχτο...καμια σχεση με το super pump 250 που παιρνω και σε λιγο τελειωνει :D..αντε να παρουμε το iFORCE :green:

Eddie
22-09-11, 20:28
Μπραβο.........ολο θετικα feedback βλεπω!!Απο δω και περα οταν χρειαστω ντοπα ξερω τι θα προτιμησω..σαν αλογο πηγαινεις που εχει φαει σανο με νιτρο.

sofos
21-10-11, 06:49
στο σαητ της εταιριας δεν εχει μεσα την methyl synephrine,εχει τα ιδια ακριβως συστατικα χωρις αυτη μεσα....

COBRA_STYLE
21-10-11, 11:39
ισως το αλλαξε τωρα?:unsure:εμενα παντως στα συστατικα του δειγματος την ειχε μεσα