PDA

Επιστροφή στο Forum : Γιατη δεν εχω απωλεια βαρους



dimitris1979
15-03-11, 10:20
Καλημερα πεδες,εδω κ 4 μηνες γυμναζομαι,στο παρελθον ειχα φτασει τα 146-147 κιλα,εκανα διατροφη και ειχα φτασει τα 105-107 κιλα,ξεκινησα γυμναστηριο πολυ αεροβικη κ βαρη,ξεκινησα να παιρνω λιποδιαλυτες κ πρωτεινες χωρις υδατανθρακες,η αληθεια ειναι οτι τωρα το σωμα μου εχει αρχισει και αλαζει πολυ,ειμαι ποιο σφιχτος,κ παραλληλα χανω πολους ποντους,τα ρουχα μου πλεον ρεπει να τα αλαξω για ακομα μια φορα,το θεμα ειναι οτι ανεβηκα σημερα στη ζιγαρια και ειμαι 112 κιλα,δεν θα πρεπε να χανωί ετσι ειναι το φισιολογικο,:unsure:κανω διατροφη απο διατροφολογο κ 1 καλο προγραμμα στο γυμ,οι λιποδιαλιτες που παιρνω εχοθν σαν κυρια βαση την λ τυροσινη,ετσι εκρινε ο διατροφολογος κ ο γυμναστης μου,γιατη εχω παρει κιλα ειναι φισιολογικο?

NASSER
15-03-11, 10:36
Ισως η περισσότερη ληψη πρωτεινης έχει βοηθήσει στο να πριστουν οι μυς και να έχουν κατακράτηση υγρών.
Το θετικό ειναι πως χάνεις πόντους και αυτο πρέπει να σε ευχαριστεί. Αν θες μπορεις να βάλεις και φωτο σου για να κρίνουμε. Καλό ειναι να κρατάς αρχειο φωτογραφιών :)

dimitris1979
15-03-11, 11:01
το ιδιο μου χει πει κ ο γυμναστης μου,αλλα μετα απο ποιο σημειο κ επειτα θα αρχισω να χανω κ κιλα?η λ τυροσινη ειναι καλος λυποδιαλητης?

NASSER
15-03-11, 11:37
το ιδιο μου χει πει κ ο γυμναστης μου,αλλα μετα απο ποιο σημειο κ επειτα θα αρχισω να χανω κ κιλα?η λ τυροσινη ειναι καλος λυποδιαλητης?


Καλός λιποδιαλύτης για τον καθένα ειναι αυτός που τον πιάνει καλύτερα.
Δεν πρέπει να σε απασχολεί η ζυγαριά. παρα μόνο η εικονα σου ;)

Jumaru
15-03-11, 12:00
Καλός λιποδιαλύτης για τον καθένα ειναι αυτός που τον πιάνει καλύτερα.
Δεν πρέπει να σε απασχολεί η ζυγαριά. παρα μόνο η εικονα σου ;)

Η καλύτερη ζυγαριά είναι ο καθρέφτης

ArgoSixna
15-03-11, 15:06
Φίλε αν χάνεις 100 γρ λίπος και πέρνεις άλλα τόσα σε μυες λογικό είναι να σφίγκει το δέρμα και να χάνεις πόντους από τα ρούχα αλλά παραμένεις στα 100 κιλά πχ

Υπομονή!