PDA

Επιστροφή στο Forum : Oικονομικα συμπληρωματα όγκου



Giorgos7992
17-03-11, 18:45
Pedia kalispera sas.......ime neo melos ke xriazome ti voh8ia sas an ginete.....ime 17 xronon,73 kila peripou ke exo ipsos 1.87......pao gimnastirio 1 xrono tora ke exo gramosi kala pisteuo.....ixa pari sto parelthon kapia sibliromata ala den ida ti diafora pou tha ithela na do....itan elaxisti ke ta lefta pou edosa itan pola ke den aksize.....tha ithela na me voh8isete me tis apopsis sas.....ti m protinete na paro opou tha ine apodotiko gia na paro oggo sxetika grigora ke xoris na doso tosa pola xrimata.....??? sas euxaristo ke pali....!!!


***Διάβασε τους κανόνες του φόρουμ και γράφε ελληνικά***Mods Team***

sobral
17-03-11, 19:30
Pedia kalispera sas.......ime neo melos ke xriazome ti voh8ia sas an ginete.....ime 17 xronon,73 kila peripou ke exo ipsos 1.87......pao gimnastirio 1 xrono tora ke exo gramosi kala pisteuo.....ixa pari sto parelthon kapia sibliromata ala den ida ti diafora pou tha ithela na do....itan elaxisti ke ta lefta pou edosa itan pola ke den aksize.....tha ithela na me voh8isete me tis apopsis sas.....ti m protinete na paro opou tha ine apodotiko gia na paro oggo sxetika grigora ke xoris na doso tosa pola xrimata.....??? sas euxaristo ke pali....!!!

πρώτον γράφε ελληνικά είναι κανόνας του φόρουμ. Τώρα στο θέμα σου: να φτιάξεις διατροφή πρώτα και μετά να πάρεις συμπληρώματα. Θα το έχεις δει και μόνος σου ότι έδωσες λεφτά χωρίς ιδιαίτερο αποτέλεσμα. Η κρεατίνη είναι ένα συμπλήρωμα που με σωστή χρήση βοηθάει αρκετά αλλά δεν θα στο πρότεινα από τα 17 σου. Αμα πάρεις τώρα μετά τι θα πάρεις...Φτιάξε διατροφή και θα δεις αποτέλεσμα πίστεψε με. Θα σε βοηθήσουν κ εδώ οι πληροφορίες στην ενότητα διατροφή.

humanoid
17-03-11, 19:43
+1 στον σομπραλ

προσπαθησε να φτιαξεις την διατροφη σου,ειναι το Α κ το Ω.

τα συμπληρωματα το λεει κ η λεξη,συμπληρωνουν την διατροφη κ οχι το αντιστροφο.

ριξε μια ματια σε αυτο http://www.bodybuilding.gr/index.php?option=com_content&view=article&id=86:2009-09-25-06-37-51&catid=3&Itemid=4
κ γενικα το υποφορουμ διατροφη να παρεις μια ιδεα του τι περιπου πρεπει να κανεις

Giorgos7992
18-03-11, 16:25
+1 στον σομπραλ

προσπαθησε να φτιαξεις την διατροφη σου,ειναι το Α κ το Ω.

τα συμπληρωματα το λεει κ η λεξη,συμπληρωνουν την διατροφη κ οχι το αντιστροφο.

ριξε μια ματια σε αυτο http://www.bodybuilding.gr/index.php?option=com_content&view=article&id=86:2009-09-25-06-37-51&catid=3&Itemid=4
κ γενικα το υποφορουμ διατροφη να παρεις μια ιδεα του τι περιπου πρεπει να κανεις

επειδη δεν μπορω να κανω πολυ καλη διατροφη λογο σχολειου κε φροντηστηριου......μιποσ βοριτε να μου προτεινετε κανενα καλο συμπληρωμα για ογκο ωστε να εχω ενα αξιοπρεπεσ αποτελεσμα......??

Kaloutsikos
19-03-11, 00:47
επειδη δεν μπορω να κανω πολυ καλη διατροφη λογο σχολειου κε φροντηστηριου......μιποσ βοριτε να μου προτεινετε κανενα καλο συμπληρωμα για ογκο ωστε να εχω ενα αξιοπρεπεσ αποτελεσμα......??

Μην τρελαίνεσαι ρε συ, δεν γίνονται αυτά τα πράγματα από την μια μέρα στην άλλη. Εγω συνέχεια με τα ταπεράκια στο χέρι γυρνάω, δεν είναι και τόσο τραγικό να έχεις στο φροντιστήριο σου ένα σαντουιτσάκι.
Πάρε μια 90άρα πρωτεΐνη και απο συμπληρώματα τίποτ άλλο, δώσε στόχο στην διατροφή σου!

Giorgos7992
19-03-11, 02:03
Σας ευχαριστω πολυ για τις συμβουλες σας....! να ειστε καλα..!

ginus
19-03-11, 02:49
για να μην παρεξηγησεις αυτο που ειπε ο sorbal για την κρεατινη(γιατι καπως ετσι την βλεπω την δουλεια)...εννοουσε οτι ετσι και αλλιως θα εχεις μυικα κερδη οποτε δεν υπαρχει λογος να μπεις απο τωρα σε κυκλο..ετσι και αλλιως δν εισαι και παρα πολυ καιρο..λογικα ακομα και τωρα παιρνεις..μν το παρεξηγησεις οτι ειναι κατι κακο για την υγεια η κατι αλλο...

Giorgos7992
19-03-11, 11:18
για να μην παρεξηγησεις αυτο που ειπε ο sorbal για την κρεατινη(γιατι καπως ετσι την βλεπω την δουλεια)...εννοουσε οτι ετσι και αλλιως θα εχεις μυικα κερδη οποτε δεν υπαρχει λογος να μπεις απο τωρα σε κυκλο..ετσι και αλλιως δν εισαι και παρα πολυ καιρο..λογικα ακομα και τωρα παιρνεις..μν το παρεξηγησεις οτι ειναι κατι κακο για την υγεια η κατι αλλο...

Για να ειμαι ειλικρινης σκεφτομαι να φτιαξω μια καλη διατροφη και να παρω superpump 250 kai sizeon.....εχω ακουσει πολυ καλα λογια......εσυ τι γνωμη εχεις για αυτα....? θα μου τα προτεινες.....? (τωρα δεν περνω τπτ..!)

Gaspari
19-03-11, 12:05
Όχι... Μην πάρεις κάτι τέτοιο... Δεν χρειάζεται και στην τελική δεν θα σου δώσει και κάτι καλύτερο εαν η διατροφή σου δεν είναι σωστή. Εκτός αυτού εισαι μικρός ακόμα.. Συμβουλή; Φτιάξε διατροφή σωστή που να συμβαδίζει και με το ωράριο σου και θα είσαι τζέτ αγορίνα.

Gasp.

Kaloutsikos
19-03-11, 12:10
Για να ειμαι ειλικρινης σκεφτομαι να φτιαξω μια καλη διατροφη και να παρω superpump 250 kai sizeon.....εχω ακουσει πολυ καλα λογια......εσυ τι γνωμη εχεις για αυτα....? θα μου τα προτεινες.....? (τωρα δεν περνω τπτ..!)

To ένα είναι νιτρικό για πριν την προπόνηση και το άλλο είναι για μέσα στην προπόνηση με 3 διαφορετικές κρεατίνες αν δεν απατόμε. Οχι και τα δύο μαζί! Ειδικά στο size on είμαι κατά γιατί περιέχει 3 κρεατίνες!

ginus
19-03-11, 13:50
κοιτα..ουτε εμενα μου αρεσουν τα νιτρικα με κρεατινη μεσα..θελω αυτα που παιρνω να τα διαλεγω εγω και γενικοτερα δν μου αρεσουν τα προιοντα που εχουν πολλα μεσα..εαν εχεις επιλεξει να παρεις νιτρικο που θα σου δωσει ουσιαστικα τσιτες στην προπονηση και φλεβικοτητα καντο..μια χαρα ειναι το superpump..

TheWorst
19-03-11, 14:14
Pedia kalispera sas.......ime neo melos ke xriazome ti voh8ia sas an ginete.....ime 17 xronon,73 kila peripou ke exo ipsos 1.87......pao gimnastirio 1 xrono tora ke exo gramosi kala pisteuo.....ixa pari sto parelthon kapia sibliromata ala den ida ti diafora pou tha ithela na do....itan elaxisti ke ta lefta pou edosa itan pola ke den aksize.....tha ithela na me voh8isete me tis apopsis sas.....ti m protinete na paro opou tha ine apodotiko gia na paro oggo sxetika grigora ke xoris na doso tosa pola xrimata.....??? sas euxaristo ke pali....!!!


***Διάβασε τους κανόνες του φόρουμ και γράφε ελληνικά***Mods Team***

Φιλε μη περιμενεις αποτελεσματα με συμπληρωματα,αυτα που λενε κατι πορωμενοι στο γυμναστηριο που δε ξερουν τπτ,οτι αυτος εδω παιρνει πρωτεινη και για αυτο εγινε ετσι,βλακειες..

Και αν δεν εχεις διατροφη δε θα δεις αποτελεσματα..

Ογκο αν θες να παρεις γρηγορα,τοτε θα ειναι λιγα μυικα κιλα και περισσοτερο λιπος ..

Και κρεατινη πριν απο τουλαχιστον 3 χρονια σοβαρα στο γυμναστηριο μην παρεις :thumbup:

Giorgos7992
20-03-11, 03:12
ευχαριστω πολυ για τις συμβουλες σας και παλι παιδια........!