PDA

Επιστροφή στο Forum : καλυτερα προιοντα



spyros92
17-03-11, 23:15
ψαχνω τα καλυτερα συμπληρωματα πρωτεινης τυπου isolate, αμινοξεων 2000 και zma! εψαξα στο φορουμ αλλα δεν μπορεσα να καταλαβω. περιμενω αποψεις! ευχαριστω

Nio
12-04-11, 02:47
ψαχνω τα καλυτερα συμπληρωματα πρωτεινης τυπου isolate, αμινοξεων 2000 και zma! εψαξα στο φορουμ αλλα δεν μπορεσα να καταλαβω. περιμενω αποψεις! ευχαριστω


Δηλαδή σε θέμα διατροφής, προπονήσεων, και ξεκούρασης όλα είναι άριστα και έτσι ψάχνεις τα καλύτερα αποκλειστικά?
Άσ'τα να πάνε, και εμείς τα ψάχνουμε αλλά τίποτα.
Αν τα βρεις πάντως τα καλύτερα, μην διστάσεις, μην κρατήσεις τη γνώση για τον εαυτό σου, ενημέρωσέ και εμάς... :welcome::welcome:

spyros92
04-05-11, 21:51
Δηλαδή σε θέμα διατροφής, προπονήσεων, και ξεκούρασης όλα είναι άριστα και έτσι ψάχνεις τα καλύτερα αποκλειστικά?
Άσ'τα να πάνε, και εμείς τα ψάχνουμε αλλά τίποτα.
Αν τα βρεις πάντως τα καλύτερα, μην διστάσεις, μην κρατήσεις τη γνώση για τον εαυτό σου, ενημέρωσέ και εμάς... :welcome::welcome:

οταν λεω οτι ψαχνω τα καλυτερα εννοψ κατα τι γνωμη του καθενος καλυτερα.......

sofos
04-05-11, 22:00
εγω εχω δοκιμασει optimum gold standard double rich chocolate απλα φοβερη,myo fusion σοκολατα τρομερη κ αυτη....nitrotech σοκολατα μαπα δε πινοταν ουτε με γαλα,vpx syngex βανιλια μαπα με κακη διαλυτοτητα αλλα ειναι καλη σε καμια σοκολατα λογικα οταν πεφτουν αφραγκιες :P dymatize elite all natural σοκολατα απαισια,vpx zero carb φραουλα την εχω μια βδομαδα κ την σιχαθηκα παρολο που πινω 2 σκουπ τη μερα....θα ξανα περνα myo η gold.....

tommygunz
04-05-11, 22:37
ψαχνω τα καλυτερα συμπληρωματα πρωτεινης τυπου isolate, αμινοξεων 2000 και zma! εψαξα στο φορουμ αλλα δεν μπορεσα να καταλαβω. περιμενω αποψεις! ευχαριστω

Καλή isolate έχει η reflex, την Micro Whey. Αυτήν έχω και είμαι ευχαριστημένος και από διαλυτότητα και από πέψη και από γεύση (σοκολάτα). Διάβασε κριτικές, έχει καλές.
Καλές επίσης οι isolate της Now και της Dymatize. Και αυτές έχουν καλές κριτικές.

Zma δεν ξέρω, αλλά δεν παίζει να σε βοηθάει πουθενά.
Δώσε πολύ βάση σε διατροφή-προπόνηση-ξεκούραση. Τελευταία τα συμπληρώματα.

sofos
04-05-11, 22:40
Zma δεν ξέρω, αλλά δεν παίζει να σε βοηθάει πουθενά.
Δώσε πολύ βάση σε διατροφή-προπόνηση-ξεκούραση. Τελευταία τα συμπληρώματα.

:clap::thumbup: