PDA

Επιστροφή στο Forum : Γνώμες για λιποδιαλύτες



TrankLL
24-03-11, 23:00
Καλησπέρα σε όλους.
Απ' ότι βλέπετε είμαι καινούριος στο forum. Θέλω να μου πείτε τις γνώμες σας για έναν συγκεκριμένο λιποδιαλύτη και αν χρειαστεί να μου προτείνετε κάποιον. Λίγα λόγια για μένα: Είμαι παίχτης μπάσκετ, το ύψος μου είναι 1,90 και το βάρος μου 100 κιλά (λόγω τραβματισμου εχω λιγα κιλα παραπάνω) εδώ και ενα μηνα εχω ειδική διατροφή απο διαιτολογος της ομάδας μου που κάθε 15 μερες αλαζει συμφονα με την πρόοδο που κανω στο χάσιμο βάρους. Τεστ μεταβολισμού έχει δείξει οτι έχω χαμηλό μεταβολισμό. Εχω παραπανίσιο λίπος(Που πρέπει να χάσω άμεσα). Προπονούμε 5 φορές την εβδομάδα από 2 ώρες. Γυμναστήριο πηγαίνω 2 φορές την εβδομάδα από 1 ώρα και 30 λεπτά έως 2 ώρες.
Αυτός περίπου είναι ο καθημερινός τρόπος ζωής μου.


Λοιπόν επειδή το καλοκαίρι πλησιάζει, και δεν μπορώ να είμαι έτσι όπως είμαι τώρα στην καλοκαιρινή προετοιμασία της ομάδας μου, μου πρότειναν να πάρω το λεγόμενο λιποδιαλυτικό Phen 375. Aπό προβλήματα υγείας δεν έχω κανένα πρόβλημα, οπότε δεν υπάρχει φόβος για κάτι που μπορεί να προκίψη από αυτό.

Θέλω να μου πείτε αν αυτό το προϊόν είναι καλό και μαζί με την δουλεία προπόνησης,διατροφής και γυμναστηρίου θα με βοηθήσει να αυξήσω τον μεταβολισμό μου και να χάσω λίπος.

Το χάπι είναι αυτό: http://xn--mxafenbje2ai0bjl.gr/phen375/
Σας Ευχαριστώ όλους εκ τον προτέρων.

PMalamas
25-03-11, 01:17
Καταρχην καλωσηρθες και περασε απο τα νεα μελη να μας συστηθεις και να σε γνωρισουμε..
Κατα δευτερον σου προτεινω να κανεις και μια αναζητηση στο φορουμ για λιποδιαλυτες..
θα βρεις πολλα πραγματα

Check http://www.bodybuilding.gr/forum/showthread.php?8523-%CE_%CE%B9%CF_%CE%BF%CE%B4%CE%B9%CE%B1%CE%BB%CF_%CF_%CE%B5%CF_&p=346288#post346288

Devil
25-03-11, 04:28
δεν αξιζει τα λεφτα του για τα συστατικα που εχει μεσα....

1,3-Dimethypentylamine Hydrochloride, 1,3,7-Trimethylxanthine, and a Sympathomimetic Amine, LongJack Tongkate ALI,Capsaicin-1.12, l-carnitine

τα βρισκεις και σε αλλα συμπληρωματα.... πιο φτηνα...