PDA

Επιστροφή στο Forum : Μπακα



jof
01-04-11, 14:46
Μετα απο ενα μικρο διαλλειμα επανηλθα στη μαχη με τα σιδερα:P και σκεφτομαι σιγα σιγα να κανω το πλανο μου για την αλλαγη σε διατροφη και σε προγραμμα για γραμμωση.Ειμαι ικανοποιημενος με την προοδο μου σε μυικο ογκο και σε δυναμη απλα εχω το προβλημα της ''μπακας'' διαβασα αρκετα post κι εδω απλα εχω κανα 2 αποριες.
Σκεφτομαι να χρησιμοποιησω λιποδιαλυτες η το spray TRIMINCIL.Εχω ηδη προμηθευτει μια ζωνη αδυνατισματος και βρισκομαι σε διλυμα ποιο απο τα 2 να διαλεξω.Οι λιποδιαλυτες κανουνε δουλεια?Η ειναι κι αυτο ενα ψεμα στις αγορες διοτι οι αποψεις που διαβαζω και ακουω κι απο γνωστους ειναι διφορουμενες.

Περιμενω προτασεις σας ακομα και για καποιο συνδυασμο που εσεις ως ποιο εμπειροι μπορειτε να προτεινετε.:)

Pavlos17
01-04-11, 14:47
Μετα απο ενα μικρο διαλλειμα επανηλθα στη μαχη με τα σιδερα:P και σκεφτομαι σιγα σιγα να κανω το πλανο μου για την αλλαγη σε διατροφη και σε προγραμμα για γραμμωση.Ειμαι ικανοποιημενος με την προοδο μου σε μυικο ογκο και σε δυναμη απλα εχω το προβλημα της ''μπακας'' διαβασα αρκετα post κι εδω απλα εχω κανα 2 αποριες.
Σκεφτομαι να χρησιμοποιησω λιποδιαλυτες η το spray TRIMINCIL.Εχω ηδη προμηθευτει μια ζωνη αδυνατισματος και βρισκομαι σε διλυμα ποιο απο τα 2 να διαλεξω.Οι λιποδιαλυτες κανουνε δουλεια?Η ειναι κι αυτο ενα ψεμα στις αγορες διοτι οι αποψεις που διαβαζω και ακουω κι απο γνωστους ειναι διφορουμενες.

Περιμενω προτασεις σας ακομα και για καποιο συνδυασμο που εσεις ως ποιο εμπειροι μπορειτε να προτεινετε.:)
οι ζωνες αδυνατισματος δεν κανουν τιποτα...το ιδιο και οι λιποδιαλυτες...
κουζινα iz your friend,my friend

jof
01-04-11, 14:59
Ενα εντονο προγραμμα κοιλιακων θα βοηθησει καθολου?????

Pavlos17
01-04-11, 15:02
Ενα εντονο προγραμμα κοιλιακων θα βοηθησει καθολου?????

στην τονοση τον κοιλιακων ΝΑΙ!
στο καψιμο λιπους? ΟΧΙ

τα αποτελεσματα απτους κοιλιακους θα φανουν μολις καψεις το στρωμα λιπους που βρισκεται πανω απο αυτους

jof
01-04-11, 16:41
Για το σπρει ποια ειναι η γνωμη σου???Δεν ξερω απλα πρεπει να τ ριξω διοτι μ τν εχει ψιλοδωσει :P

giannis64
01-04-11, 16:46
οι ζωνες αδυνατισματος δεν κανουν τιποτα...το ιδιο και οι λιποδιαλυτες...
κουζινα iz your friend,my friend

+1:thumbup:

τους λιποδιαλυτες ας τους για αργοτερα. οταν θα ψαχνεις λεπτομερειες και οταν θα εχεις κολλησει.

Lao
01-04-11, 22:22
Ενα εντονο προγραμμα κοιλιακων θα βοηθησει καθολου?????

Όχι, για τους λόγους που ανέφερε ο Pavlos17. Θα βοηθήσει πολύ όμως ένα πρόγραμμα τρεξίματος ;)

jof
01-04-11, 22:49
Μεγαλες αποστασεις ι σπριντ???Ημουνα παλια σπριντερ και ειχα και διακρισεις στα 100 ποτε δεν ημουνα fun των μεγαλων αποστασεων τι απο τα 2 προτεινετε???

GyM=life
01-04-11, 23:05
οσα ειπες παραπανω τπτ δεν θα σε βοηθησει στο να χασεις λιπος...μονο η κουζινα σ και φυσικα καλη και σωστη γυμναστικη...

jof
02-04-11, 01:07
Αρα λετε οτι λιποδιαλυτες και Σια δεν θα κανουνε δουλεια απο οτι καταλαβα.Μονο διατροφη και αεροβιο.Απο διατροφη εχω ενα πλανο στο μυαλο μου απλα δυστυχως ειμαι λιγο αδιαβαστος στο θεμα φρουτων απο φρουτα τρωω πολλα ακομη στη περιοδο ογκου(μηλα,μπανανες,πορτοκαλια) τι μπορω να τρωω στη περιοδο γραμμωσης?

Lao
02-04-11, 13:55
Μεγαλες αποστασεις ι σπριντ???Ημουνα παλια σπριντερ και ειχα και διακρισεις στα 100 ποτε δεν ημουνα fun των μεγαλων αποστασεων τι απο τα 2 προτεινετε???


Αρα λετε οτι λιποδιαλυτες και Σια δεν θα κανουνε δουλεια απο οτι καταλαβα.Μονο διατροφη και αεροβιο.Απο διατροφη εχω ενα πλανο στο μυαλο μου απλα δυστυχως ειμαι λιγο αδιαβαστος στο θεμα φρουτων απο φρουτα τρωω πολλα ακομη στη περιοδο ογκου(μηλα,μπανανες,πορτοκαλια) τι μπορω να τρωω στη περιοδο γραμμωσης?

Απλά απέφευγε τις υπερβολές και ΤΡΕΧΑ :green:

Στα σοβαρά τώρα, το θέμα είναι να κάνεις χιλιόμετρα στον διάδρομο. Τρέχα 20-30 λεπτά και ανεβοκατέβαζε την ταχύτητα για να μην βαριέσαι. ;)