PDA

Επιστροφή στο Forum : ERWTHSH sxetika me ton ogko kai tn grammwsh!



pdm
02-04-11, 02:53
Kalispera paidia kai katarxin sinxaritiria gia to site.
To vlepw edw k kero k eilikrina bravo gia tn kopo sas..lpn eimai neos k sto forum k stn xwro t bb k 9elw na kanw tn eksis erwtisi
edw k 4 mhnes sxedon kanw programma ogkou k exw kanei enan X ogko..k twra p erxonte oi zestes 9elw na alaksw k na kanw grammwsi...(k etc m lene oti prp na kanw dld k exw akousei)
katarxin thelw na m peite pia ap ts 2 einai kaliteres prwteines
ON-Gold Standard H Sci-mx GRS-5 protein system;
Exw akousei kala eksisou k gia ts 2 proteines k kati telefteo
ean kanw grammwsi tha xasw tn ogko? h o ogkos dn xanete?
Ime lg asxetos kserw alla rwtontas ma9eneis!

arxangelos
02-04-11, 08:40
Στο σιτε γράφουμε μόνο με ελληνικούς μικρούς χαρακτήρες!!!...Οι πιο πολλοί παίρνουν της On...Αν κάνεις σωστή πλούσια σε πρωτεΐνες διατροφή δεν χάνεις μυϊκή μάζα μόνο λίπος

Kaloutsikos
02-04-11, 10:56
Kalispera paidia kai katarxin sinxaritiria gia to site.
To vlepw edw k kero k eilikrina bravo gia tn kopo sas..lpn eimai neos k sto forum k stn xwro t bb k 9elw na kanw tn eksis erwtisi
edw k 4 mhnes sxedon kanw programma ogkou k exw kanei enan X ogko..k twra p erxonte oi zestes 9elw na alaksw k na kanw grammwsi...(k etc m lene oti prp na kanw dld k exw akousei)
katarxin thelw na m peite pia ap ts 2 einai kaliteres prwteines
ON-Gold Standard H Sci-mx GRS-5 protein system;
Exw akousei kala eksisou k gia ts 2 proteines k kati telefteo
ean kanw grammwsi tha xasw tn ogko? h o ogkos dn xanete?
Ime lg asxetos kserw alla rwtontas ma9eneis!

Να προτιμάς γνωστές μάρκες από συμπληρώματα είναι η γνώμη μου, τώρα για να μην χάσεις μυικά κιλά όπως είπε ο φίλος ποιο πάνω θέλει πολύ δουλειά και πολύ πρωτεΐνη!

pdm
02-04-11, 11:52
Στο σιτε γράφουμε μόνο με ελληνικούς μικρούς χαρακτήρες!!!...Οι πιο πολλοί παίρνουν της On...Αν κάνεις σωστή πλούσια σε πρωτεΐνες διατροφή δεν χάνεις μυϊκή μάζα μόνο λίπος

Αυτο δεν το ηξερα οκ.
Ξερω οτι οι περισσοτεροι περνουν της ΟΝ αλλα εχω ακουσει καλα λογια και για τν sci mx
Εγινε παιδια ευχαριστω πολυ.

sobral
02-04-11, 13:14
Να προτιμάς γνωστές μάρκες από συμπληρώματα είναι η γνώμη μου, τώρα για να μην χάσεις μυικά κιλά όπως είπε ο φίλος ποιο πάνω θέλει πολύ δουλειά και πολύ πρωτεΐνη!

μέγα λάθος φίλε καλούτσικε. :) Αμα θές έχω να σου πω γνωστές μαρκες με fail label claims όσες θέλεις... αυτό που λες δεν ισχύει με τίποτα. Τα βαρέα μέταλλα για ψάξε να δεις σε ποιές τα βρήκαν πριν κάνα χρόνο κ θα καταλάβεις... Εγώ ανάμεσα σε αυτές τις δύο θα πήγαινα στην sci-mx.

sobral
02-04-11, 13:16
απλά φίλε μην πάρεις καλύτερα την GRS 5 αλλά την whey της sci-mx.

pdm
02-04-11, 15:11
μέγα λάθος φίλε καλούτσικε. :) Αμα θές έχω να σου πω γνωστές μαρκες με fail label claims όσες θέλεις... αυτό που λες δεν ισχύει με τίποτα. Τα βαρέα μέταλλα για ψάξε να δεις σε ποιές τα βρήκαν πριν κάνα χρόνο κ θα καταλάβεις... Εγώ ανάμεσα σε αυτές τις δύο θα πήγαινα στην sci-mx.

Μπορεις να μου πεις γιατι οχι τν GRS5;
Εχει κατι κακο η απλα δεν κανει την δουλεια που γραφει σωστα?
Διοτι απ' την περιγραφη που διαβασα λεει ακριβως αυτα που θελω για γραμμωση.

Kaloutsikos
02-04-11, 15:51
μέγα λάθος φίλε καλούτσικε. :) Αμα θές έχω να σου πω γνωστές μαρκες με fail label claims όσες θέλεις... αυτό που λες δεν ισχύει με τίποτα. Τα βαρέα μέταλλα για ψάξε να δεις σε ποιές τα βρήκαν πριν κάνα χρόνο κ θα καταλάβεις... Εγώ ανάμεσα σε αυτές τις δύο θα πήγαινα στην sci-mx.

Συμφωνώ σε αυτό που λες, αλλά αυτό δεν πάει να πει ότι όλες οι γνωστές εταιρίες είναι (σκάρτες)!

Πολύ από εδώ μέσα προτιμούν εταιρίες για διάφορους λόγους που δεν έχουν διαφημιστή, εγώ είμαι ένα απο τα θύματα που έχουν πέσει από τα marketing.:P
Ο καθένας μας έχει τα δικά του πιστεύω!