PDA

Επιστροφή στο Forum : Ποια προτεινη θα μου συνηστουσατε;



Χρήστος1992
03-04-11, 01:37
Καλησπερα, εδω και μια βδομαδα διαβαζω τα forum τα οποια με βοηθησαν αρκετα.
Ειμαι 1.84 και 71 19 ετων κανω προπονηση ογκου εδω και 3 μηνες αλλα δν μπορω να ανεβω κιλα (ισως φταιει και το προγραμα μου διοτι η διατροφη μου δν ειναι η καλυτερη δυνατη).Απο τα forum εχω καταληξει σε μερικες μαρκες αλλα δν ειμαι σιγουρος.
Θα μπορουσατε να μου προτινεται μια προτεινη για να ανεβω οσον τον δυνατον γρηγοροτερα κιλα να φτασω τουλαχιστον 80 σε 2-3 μηνες με 5 φορες την εβδομαδα προπονιση.

Ευχαριστω εκ των προτερων.

Ramrod
03-04-11, 02:01
Καλησπερα, εδω και μια βδομαδα διαβαζω τα forum τα οποια με βοηθησαν αρκετα.
Ειμαι 1.84 και 71 19 ετων κανω προπονηση ογκου εδω και 3 μηνες αλλα δν μπορω να ανεβω κιλα (ισως φταιει και το προγραμα μου διοτι η διατροφη μου δν ειναι η καλυτερη δυνατη).Απο τα forum εχω καταληξει σε μερικες μαρκες αλλα δν ειμαι σιγουρος.
Θα μπορουσατε να μου προτινεται μια προτεινη για να ανεβω οσον τον δυνατον γρηγοροτερα κιλα να φτασω τουλαχιστον 80 σε 2-3 μηνες με 5 φορες την εβδομαδα προπονιση.

Ευχαριστω εκ των προτερων.

Όπα κάτσε...τι κιλά θες να πάρεις σε 3 μήνες? Μυϊκά? Ούτε με φάρμακα...αμα θες να βάλεις ότι να ναι μια είναι η λύση! Πολυ φαϊ...φάε ότι θες πολύ!

Όσο για πρωτεϊνη πάρε μια της reflex, αν θες καθαρη την instant whey, αν θες isolate την micro whey, αν θες gainer πάρε instant mass.

Stamer
03-04-11, 03:22
φιλε μου και εγω είχα προβλημα με τα κιλα μιασ και ημουν 1.79 64 κιλά...εμένα προσωπικα αν και εχει χαρακτηριστει απο πολου ως αντιοικονομικη και οχι και η καλυτερη λύση η mass impact της muscle asylum project με βοηθησε παρα πολυ στο να ξεκολησω γρηγορα στα κιλα και παντα με καλη διατροφη να αποφύγω το πολυ πολυ λιπος...:thumbup::thumbup:

giannis64
03-04-11, 12:53
σα 130γρ mass impact 20γρ πρωτεινη και 100 γρ υδατανθρακα?

καλυτερα μια αλλη πρωτεινη και υδατανθρακα της επιλογης μας.

sobral
03-04-11, 13:44
σα 130γρ mass impact 20γρ πρωτεινη και 100 γρ υδατανθρακα?

καλυτερα μια αλλη πρωτεινη και υδατανθρακα της επιλογης μας.

:thumbup: γι αυτό τον βοήθησε αφού είναι φούλ στον υδατάνθρακα(από δεξτρόζη κιόλας νομίζω ε?). Μην πάρεις κάτι τέτοιο φίλε.Καλύτερα μία whey και υδατάνθρακα από vitargo ή waxy maize starch. (+ το ποιοτικό και πολύυυυυ φαγητό σ έτσι??:green: )