PDA

Επιστροφή στο Forum : Προταση λιποδιαλυτη



oti_nanai
09-04-11, 16:59
Για σας παιδια και απο εμενα. Ειμαι 21 χρονων και 8ελω να χασω γυρω στα 7 κιλα(ισως λιγα παραπανω, ισως λιγα παρακατω). Εχω ξεκινησει πολεμικη τεχνη και τωρα θα ξεκινησω και τρεξιμο επισης προσπαθω να προσεχω τη διατροφη μου αρκετα. Θα ηθελα να μου προτεινε εναν λιποδιαλυτη(δεν θελω να παρω πανο απο ενα μηνα) που θα εχει οσο το δυνατον λιγοτερες επιδρασεις και δεν θα εχω προβλημα κανοντας αεροβια ασκηση. Ευχαριστω προκαταβολικα

konna
09-04-11, 17:20
Για σας παιδια και απο εμενα. Ειμαι 21 χρονων και 8ελω να χασω γυρω στα 7 κιλα(ισως λιγα παραπανω, ισως λιγα παρακατω). Εχω ξεκινησει πολεμικη τεχνη και τωρα θα ξεκινησω και τρεξιμο επισης προσπαθω να προσεχω τη διατροφη μου αρκετα. Θα ηθελα να μου προτεινε εναν λιποδιαλυτη(δεν θελω να παρω πανο απο ενα μηνα) που θα εχει οσο το δυνατον λιγοτερες επιδρασεις και δεν θα εχω προβλημα κανοντας αεροβια ασκηση. Ευχαριστω προκαταβολικα

Θα μιλήσω για μένα που εχω κιλά να χάσω και κάνω μια προσπάθεια να εχω σωστή διατροφη και κατάλληλη άσκηση, χωρίς να εχω μεγάλο διάστημα που το παλεύω.

Σκέφτηκα λοιπον, να προσπαθήσω οσο μπορώ με άσκηση και διατροφη και οταν πιάσω κανα πλατώ, τοτε και μονο τότε να αρχίσω να σκεφτομαι για λιποδιαλύτες. Ασε που ακομη δεν εχω καταλάβει με ποιον ακριβώς τρόπο επιδρόυν στον οργαανισμο, οποτε χρειάζομαι πολυ διαβασμα και ενημέρωση (το φορουμ παρέχει αρκετη)

Αρα, οταν υπάρξουν και οι δυο αυτες προυποθέσεις πιθανότατα να μην ρωτήσω καν "ποιος λιποδιαλύτης είναι ο καλύτερος" γιατι θα ξέρω.

Lao
11-04-11, 02:12
Για σας παιδια και απο εμενα. Ειμαι 21 χρονων και 8ελω να χασω γυρω στα 7 κιλα(ισως λιγα παραπανω, ισως λιγα παρακατω). Εχω ξεκινησει πολεμικη τεχνη και τωρα θα ξεκινησω και τρεξιμο επισης προσπαθω να προσεχω τη διατροφη μου αρκετα. Θα ηθελα να μου προτεινε εναν λιποδιαλυτη(δεν θελω να παρω πανο απο ενα μηνα) που θα εχει οσο το δυνατον λιγοτερες επιδρασεις και δεν θα εχω προβλημα κανοντας αεροβια ασκηση. Ευχαριστω προκαταβολικα

Ποιο σύστημα κάνεις;

Αν θες μια γνώμη, απλά πρόσεχε το φαγητό σου και συνέχισε με το τρέξιμο. Δεν χρειάζεσαι λιποδιαλύτη.

Michaelangelo
11-04-11, 12:58
Για σας παιδια και απο εμενα. Ειμαι 21 χρονων και 8ελω να χασω γυρω στα 7 κιλα(ισως λιγα παραπανω, ισως λιγα παρακατω). Εχω ξεκινησει πολεμικη τεχνη και τωρα θα ξεκινησω και τρεξιμο επισης προσπαθω να προσεχω τη διατροφη μου αρκετα. Θα ηθελα να μου προτεινε εναν λιποδιαλυτη(δεν θελω να παρω πανο απο ενα μηνα) που θα εχει οσο το δυνατον λιγοτερες επιδρασεις και δεν θα εχω προβλημα κανοντας αεροβια ασκηση. Ευχαριστω προκαταβολικα

Εφόσον δεν έχεις καρδιακά προβλήματα και από ότι βλέπω κανεις αερόβια αθλήματα, σε τέτοια φάση εγώ με το Sida είμαι πολύ ευχαριστημένος.

Devil
11-04-11, 13:36
Εφόσον δεν έχεις καρδιακά προβλήματα και από ότι βλέπω κανεις αερόβια αθλήματα, σε τέτοια φάση εγώ με το Sida είμαι πολύ ευχαριστημένος.

ρε συ μιχελατζελε ποιας εταιριας το σιντα ειχες παρει?

Michaelangelo
11-04-11, 14:46
ρε συ μιχελατζελε ποιας εταιριας το σιντα ειχες παρει?

Το έχω γράψει poses φορες ρε τρελέ, τns CNP!

Να υποθέσω Sida πείρες και δεν σάρεσε και ρωτάς να δεις ποιο σκατά είναι καλο? :P

Devil
11-04-11, 14:55
Το έχω γράψει poses φορες ρε τρελέ, τns CNP!

Να υποθέσω Sida πείρες και δεν σάρεσε και ρωτάς να δεις ποιο σκατά είναι καλο? :P

ναι το ξερω αλλα δεν θυμομουν....χεχεχε

οχι απλα επεσα σε ενα thread προχτες με τις % σε efedrine απο διαφορα φυτα.... ma huang , sida , nevadesis ecc ecc... και ηθελα να σε ρωτησω πιο πηρες... και μου ηρθε τωρα στο μυαλο....:green:

oti_nanai
11-04-11, 18:35
Παιδια ειμαι μεταξυ 2 πακετων

1)των σεναντριν των λευκων - WHEY PROTEIN 100%

και του
1)Complete Gainer, 3000g, Warrior Lab
2)Flaxseed oil, 120 caps, Warrior Lab
3)Twins, 120 tabs, MDY


Τι λετε οτι ειναι καλυτερο?Σκεφτειτε οτι δεν εχω ξαναπαρει ποτε τιποτα, οτι κανω 3-4 φορες προπονηση και οτι δεν θελω κατι που να ειναι πολυ "φαρμάκο"

Michaelangelo
12-04-11, 09:48
ναι το ξερω αλλα δεν θυμομουν....χεχεχε

οχι απλα επεσα σε ενα thread προχτες με τις % σε efedrine απο διαφορα φυτα.... ma huang , sida , nevadesis ecc ecc... και ηθελα να σε ρωτησω πιο πηρες... και μου ηρθε τωρα στο μυαλο....:green:

Με μα-huang είχα πάρει πριν πολλά χρονια, νομίζω stack λεγόταν. Καλά, δεν πιστεύω ότι παιζόταν αυτό το πράγμα! :ο
Δυστυχώς όμως, μας το απαγορέψανε... :(

Polyneikos
16-04-11, 23:11
Παιδια ειμαι μεταξυ 2 πακετων

1)των σεναντριν των λευκων - WHEY PROTEIN 100%

και του
1)Complete Gainer, 3000g, Warrior Lab
2)Flaxseed oil, 120 caps, Warrior Lab
3)Twins, 120 tabs, MDY


Τι λετε οτι ειναι καλυτερο?Σκεφτειτε οτι δεν εχω ξαναπαρει ποτε τιποτα, οτι κανω 3-4 φορες προπονηση και οτι δεν θελω κατι που να ειναι πολυ "φαρμάκο"

Με ποια λογικη βαζεις στις επιλογες σου gainer την στιγμη που θες να γραμμωσεις;:unsure: