PDA

Επιστροφή στο Forum : ΟΓΚΟΣ ΠΑΙΔΙΟΥ



HAMANGR
10-04-11, 03:05
Γεια σας παιδια θα ηθελα να ροτισο καποια πραγματα ειμε 17 χρονον και θελο να παρο ογκο εχο παρι καποιο συμπληρομα για να παρο καποια κιλα που θελο κ μια διατροφη που δν τι κανο κ πολυ καλα οπος τροο λιγο junk foods κ τετοια αλα οσο μπορο τι κανο εκτοσ απο το μεσιμερι που μερικεσ φορεσ φτιαχνει αλα πραγματα ι μανα μυ εχο ακουσι οτι στον ογκο κανις και λιγο τετοια ισχυει?

Teodoro
10-04-11, 03:51
Πρώτα να φτιάξεις την διατροφή σου (κοίτα στο φόρουμ)! Το συμπλήρωμα που λες δεν θα σου κάνει δουλειά αν τσακίζεις πιτόγυρα μέρα παρά μέρα,και αν δεν τρως σωστά γεύματα.

Να κάνω μια ερώτηση χωρίς παρεξήγηση; Είσαι μαλωμένος με το γραμμα "ω"; :shock:

Kaloutsikos
10-04-11, 12:33
Γεια σας παιδια θα ηθελα να ροτισο καποια πραγματα ειμε 17 χρονον και θελο να παρο ογκο εχο παρι καποιο συμπληρομα για να παρο καποια κιλα που θελο κ μια διατροφη που δν τι κανο κ πολυ καλα οπος τροο λιγο junk foods κ τετοια αλα οσο μπορο τι κανο εκτοσ απο το μεσιμερι που μερικεσ φορεσ φτιαχνει αλα πραγματα ι μανα μυ εχο ακουσι οτι στον ογκο κανις και λιγο τετοια ισχυει?

Τι συμπλήρωμα έχεις πάρει?

HAMANGR
10-04-11, 12:45
goliath chocolate protein an dn kano diatrofi auto to mina dn 3anaperno tsaba petao ta money m

Kaloutsikos
10-04-11, 12:50
goliath chocolate protein an dn kano diatrofi auto to mina dn 3anaperno tsaba petao ta money m

Τις Syntrax μάρκα είναι?

HAMANGR
10-04-11, 12:53
dn 3ero sorry re etsi ena paidi m xe pi oti 8a paro kila giauto tin pira an patisis sto google goliath protein 8a bris tin eine se sakoulaki

Kaloutsikos
10-04-11, 14:04
dn 3ero sorry re etsi ena paidi m xe pi oti 8a paro kila giauto tin pira an patisis sto google goliath protein 8a bris tin eine se sakoulaki

http://www.bodybuilding.gr/forum/showthread.php?10398-Goliath-%28Syntrax%29&highlight=goliath

Αυτή είναι?

HAMANGR
10-04-11, 15:26
nai file

***γραφε με ελληνικους χαρακτηρες.MODS TEAM.***

Kaloutsikos
10-04-11, 16:22
nai file

Καταρχήν να ξέρεις πως είναι κανόνας του forum να γράφουμε μόνο με Ελληνικά!

Τώρα εμένα η γνώμη μου είναι πως έδωσες τζάμπα λεφτα, για τον λόγο ότι
έχει πάρα πολύ ζάχαρη-λιπαρά.
Θα μπορούσες να τρως σοκολάτες και θα το ευχαριστιόσουνα κιόλας!

Κάνε μια διατροφή με πολλά γεύματα και σιγά σιγά θα ανεβάζεις κιλά!

Stamer
10-04-11, 16:30
φίλε δεν αξίζει τζαμπα λεφτά.Φτιάξε μια σωστη διατροφή και θα δεις καλά αποτελέσματα:thumbup:

Nio
10-04-11, 17:29
Το πρώτο σου μέλημα (πρέπει να) είναι να φτιάξεις τη διατροφή σου. Το οποίο φυσικά προϋποθέτει να διαβάσεις/-ζεις περί αυτής.
Μετά, μπορείς να τη "συμπληρώσεις" με κάποιο/κάποια συμπλήρωμα/-τα.
Αυτό.
Οτιδήποτε άλλο, θα έιναι καταδικασμένο (και κατά τη γνώμη μου πάντα) να μοιάζει με... τσαπατσουλιά.
Η λήψη πρωτεϊνης δεν είναι δικαιολογία ή κάποιου είδους ελαφρυντικό. Πχ. "τρώω ό,τι να'ναι και junk food και ό,τι μου έρθει, ΑΛΛΑ παίρνω πρωτεϊνη!!!"

Τέσπα,
τροο λιγο junk foods κ τετοια [......] στον ογκο κανις και λιγο τετοια ισχυει?

Ναι, ισχύει αυτό που λες........αν εκτός από μυϊκά κιλά θες να φορτώσεις και αρκετό λίπος.
Διάβασε 5-10 πράματα, διόρθωσε διατροφικές συνήθειες, και τα ξαναλέμε :welcome:

HAMANGR
11-04-11, 15:05
οκ τιν πεταο τιν προτεινι για τιν ορα θα φτιαξο μια διατροφη και τελος δν περνο αλλη προτεινι για τορα σιγα ακομα μικροσ ειμε ετσι κ αλιος για τετοια πιστευο με διατροφη καλι μπορο να παρο ογκο ετσι?

Kaloutsikos
11-04-11, 15:37
οκ τιν πεταο τιν προτεινι για τιν ορα θα φτιαξο μια διατροφη και τελος δν περνο αλλη προτεινι για τορα σιγα ακομα μικροσ ειμε ετσι κ αλιος για τετοια πιστευο με διατροφη καλι μπορο να παρο ογκο ετσι?

Πολύ σωστός.

Ενα μεγάλο μπράβο γιατί δεν έχω ξανακούσει παιδί στην ηλικία σου να πει αυτο που είπες!:clap::bowdown:

HAMANGR
11-04-11, 16:23
ενταξει σιγα μι δινο και λευτα τορα για να περνο αυτις τις μαλακιες σιγα αρκετοι νομιζουν οτι με τις προτεινις θα γινουν τουμπανια αυτα εινε μαλακιες αν δν προσπαθησις δν γαμιθισ στο γυμναστηριο κ αυτα δν θα γινις τπτ ουτε με το καλιτερο φαρμακο

Mrfrank
11-04-11, 16:30
Φιλε μου θα διαφωνησω νομιζω οτι πρωτο σου μελημα θα ειναι να διορθωσεις την ορθογραφια σου...

HAMANGR
11-04-11, 17:58
χαχαχαα απλα γραφο αγγλικα ρε και εχο σινιθησει γιαυτο ρε

jannous44
12-04-11, 11:34
χαχαχαα απλα γραφο αγγλικα ρε και εχο σινιθησει γιαυτο ρε

πολλα "ρε" , ρε παιδι μου.:unsure:

HAMANGR
12-04-11, 20:31
σορρυ ρε φιλε τι να κανο ρε? χα

HAMANGR
17-04-11, 02:14
2 tostakia proi 8 10 meta kata tis 12 2 frouta banana milo) to mesimeri dn boro na bro ti na fao giati ala ftiaxni i mana m k merikes fores bariete na ftiaxni auta p tis leo.ama troo fasolakia i bamies pirazi? k to brady oti to mesimeri

Kaloutsikos
17-04-11, 12:38
2 tostakia proi 8 10 meta kata tis 12 2 frouta banana milo) to mesimeri dn boro na bro ti na fao giati ala ftiaxni i mana m k merikes fores bariete na ftiaxni auta p tis leo.ama troo fasolakia i bamies pirazi? k to brady oti to mesimeri

Ρίξε μια ματιά σε διατροφές από άλλα παιδιά για να καταλάβεις τι παίζει!

adamz
17-04-11, 14:02
http://www.bodybuilding.gr/forum/showthread.php?10398-Goliath-%28Syntrax%29&highlight=goliath

Αυτή είναι?

λιγο εκτος τοπικ θα ειμαι ...αλλα γιατι βγαζουν τετιου ειδους πρωτεινες?..με τοσο ζαχαρη κ λιπαρα? ποιον εξυπηρετουν?