PDA

Επιστροφή στο Forum : θέλω αξιόπιστο λιποδιαλυτή



tasosre
10-04-11, 18:16
παιδιά ξέρω είμαι πιτσιρικάς μονο 15 χρόνον ... .. αλλα θέλω μέχρι το καλοκαίρι να πέσει η κοιλια έχει 3 μήνες p κάνω διατροφή και 2 μήνες p πάω γυμναστήριο έχω χασή 15+ κιλά .. αλλα η κοιλια δεν λέει να πέσει και θέλω κάποιον λιποδιαλυτή που να έχει όσο πιο καλά αποτελέσματα γίνετε... και να μπορώ να τον βρω εύκολα

gmalamos
10-04-11, 18:19
παιδιά ξέρω είμαι πιτσιρικάς μονο 15 χρόνον ... .. αλλα θέλω μέχρι το καλοκαίρι να πέσει η κοιλια έχει 3 μήνες p κάνω διατροφή και 2 μήνες p πάω γυμναστήριο έχω χασή 15+ κιλά .. αλλα η κοιλια δεν λέει να πέσει και θέλω κάποιον λιποδιαλυτή που να έχει όσο πιο καλά αποτελέσματα γίνετε... και να μπορώ να τον βρω εύκολα

Ουτε να το σκεφτεσαι..

tasosre
10-04-11, 18:27
φιλε το μονο που θέλω είναι να μου πεις κάποια καλή μάρκα ... ότι και να μου πεις θα πάρω .... άμα θες βοηθησε να μη πάρω καμια σαβούρα

gmalamos
10-04-11, 19:41
φιλε το μονο που θέλω είναι να μου πεις κάποια καλή μάρκα ... ότι και να μου πεις θα πάρω .... άμα θες βοηθησε να μη πάρω καμια σαβούρα

http://www.bodybuilding.gr/forum/showthread.php?1050-%CE%94%CE%B9%CE%B1%CF%84%CF%81%CE%BF%CF%86%CE%AE-%CE%93%CF%81%CE%AC%CE%BC%CE%BC%CF%89%CF%83%CE%B7%CF%82

dhmhtrhs
10-04-11, 19:46
αφου δεν ακους παρε ο,τι θες..κανεις δεν προκειται να σου προτεινει λιποδιαλυτη σε τετοια ηλικια...

deluxe
10-04-11, 23:43
Ξεκινα με green tea και βλεπουμε. Κανε και καλη διατροφη και αρκετη αεροβια.

Lao
10-04-11, 23:54
παιδιά ξέρω είμαι πιτσιρικάς μονο 15 χρόνον ... .. αλλα θέλω μέχρι το καλοκαίρι να πέσει η κοιλια έχει 3 μήνες p κάνω διατροφή και 2 μήνες p πάω γυμναστήριο έχω χασή 15+ κιλά .. αλλα η κοιλια δεν λέει να πέσει και θέλω κάποιον λιποδιαλυτή που να έχει όσο πιο καλά αποτελέσματα γίνετε... και να μπορώ να τον βρω εύκολα


φιλε το μονο που θέλω είναι να μου πεις κάποια καλή μάρκα ... ότι και να μου πεις θα πάρω .... άμα θες βοηθησε να μη πάρω καμια σαβούρα

tasosre, ο καλύτερος λιποδιαλύτης είναι το...

.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
..........ΤΡΕΞΙΜΟ! ;)

Είναι δωρεάν, δεν θα σου κάνει καμία ζημιά και, το κυριότερο, έχει εγγυημένα αποτελέσματα. Χώρια το ό,τι μιας και είσαι 15 ετών καλό είναι να μάθεις να μην καταφεύγεις στις «εύκολες» λύσεις. No pain, no gain. :toast: