PDA

Επιστροφή στο Forum : κυκλος συμπληρωματων.....



koftakos
11-04-11, 17:43
καλησπερα παιδια πηγα και αγορασα καποια συμπληρωματα για να κανω ενα κυκλο να ανεβω λιγο λοιπον θελω να μου πειτα τις δοσολογιες τους και αν θα δω αποτελεσματα γτ πολλα λεφτα.....λοιπον πηρα μια whey protein warrior lab,amino 2222 on,tribulus on, monter pump,kai to fight factor nutrabolic, λοιπον πιο ειναι το ερωτημα τωρα εγω κανω και πυγμαχια καθε δευτερα τεταρτη και παρασκευη και παω και γυμναστιριο το μεσημερι δλδ αυτες τις 3 μερες εχω διπλη προπονιση...πειτε πως να τα χρησιμοποιησω ωστε να με πιασουν καλα... ευχαριστω πολυ παιδια!!!!!! :thumbup: :thumbup:

koftakos
11-04-11, 19:40
καποιος να βοηθησει ρε παιδια????

Lao
11-04-11, 22:03
καποιος να βοηθησει ρε παιδια????

Καταρχήν, με ποιο κριτήριο πήρες τα συγκεκριμένα συμπληρώματα και κατά δεύτερον ποιος είναι ο στόχος σου;

pizzass
11-04-11, 22:14
ηλικια?? γτ το tribulus απο οσο ξερω...θελει να εισαι και πανω απο καμποσο...

koftakos
12-04-11, 11:43
λοιπον ειμαι 20 χρωνων υψος 1,83 95 κιλα και στοχος μ ειναι να παρω καποια καθαρα κιλα να ανεβω λιγο........ασχολουμε με γυμναστιριο 5 χρονια και με πυγμαχια 6....

Kaloutsikos
12-04-11, 14:03
λοιπον ειμαι 20 χρωνων υψος 1,83 95 κιλα και στοχος μ ειναι να παρω καποια καθαρα κιλα να ανεβω λιγο........ασχολουμε με γυμναστιριο 5 χρονια και με πυγμαχια 6....

Πόσο % λίπος έχεις?

pizzass
12-04-11, 15:56
γ μενα κ απο οσο εχω διαβασει απτο tribulus μην περιμενεις κατι σε αυτη την ηλικια..

koftakos
12-04-11, 16:25
δεν ξερω δεν εχω κανει λιπομετρηση ακομα.....αλλα στο ερωτημα μου απαντηση δεν εχω παρει ακομα.......:unsure:

sobral
12-04-11, 18:01
δεν ξερω δεν εχω κανει λιπομετρηση ακομα.....αλλα στο ερωτημα μου απαντηση δεν εχω παρει ακομα.......:unsure:

Πρώτα απ' όλα φίλε δεν παίρνουμε συμπληρώματα χωρίς να ξέρουμε το γιατί και τι χρειαζόμαστε, άμα ήξερες δεν θα ρωτούσες. Φιλικά στο λέω γιατί έτσι θα σε κοροιδέψουν κ είναι κρίμα να πετάς τα λεφτά σου.;) στο θέμα μας τώρα αφού τα έχεις αγοράσει ήδη: την whey μετά την προπόνηση σίγουρα. Τα αμινος μαζί με τα γεύματα σου (μεσημεριανό-βραδινό ας πούμε)βασικά αυτά συμπληρώνουν κάποιο γεύμα που είναι ελλιπές σε αμινοξέα αν τρως αυτά που πρέπει δεν σου χρειάζονται αλλά οκ. Το monster pump πριν την προπόνηση με βάρη. Το fight factor πριν την πυγμαχία. Το tribulus δεν ξέρω κάν γιατί το πήρες. Άχρηστο συμπλήρωμα γενικά και ειδικά σε τέτοια ηλικία. Αν δεν το έχεις ανοίξει γύρισε το και πάρε καμιά πολυβιταμίνη.

koftakos
13-04-11, 00:33
Πρώτα απ' όλα φίλε δεν παίρνουμε συμπληρώματα χωρίς να ξέρουμε το γιατί και τι χρειαζόμαστε, άμα ήξερες δεν θα ρωτούσες. Φιλικά στο λέω γιατί έτσι θα σε κοροιδέψουν κ είναι κρίμα να πετάς τα λεφτά σου.;) στο θέμα μας τώρα αφού τα έχεις αγοράσει ήδη: την whey μετά την προπόνηση σίγουρα. Τα αμινος μαζί με τα γεύματα σου (μεσημεριανό-βραδινό ας πούμε)βασικά αυτά συμπληρώνουν κάποιο γεύμα που είναι ελλιπές σε αμινοξέα αν τρως αυτά που πρέπει δεν σου χρειάζονται αλλά οκ. Το monster pump πριν την προπόνηση με βάρη. Το fight factor πριν την πυγμαχία. Το tribulus δεν ξέρω κάν γιατί το πήρες. Άχρηστο συμπλήρωμα γενικά και ειδικά σε τέτοια ηλικία. Αν δεν το έχεις ανοίξει γύρισε το και πάρε καμιά πολυβιταμίνη.

ευχαριστω πολυ φιλε.....να σε ρωτησω fight factor πινω και στην προπονιση με βαροι στην διαρκεια 1 scoup και στην πυγμαχια μισο scoup να το κανω ενα και εκει???

Kaloutsikos
13-04-11, 00:37
ευχαριστω πολυ φιλε.....να σε ρωτησω fight factor πινω και στην προπονιση με βαροι στην διαρκεια 1 scoup και στην πυγμαχια μισο scoup να το κανω ενα και εκει???

Την ίδια μέρα εννοείς?

sobral
13-04-11, 00:53
ευχαριστω πολυ φιλε.....να σε ρωτησω fight factor πινω και στην προπονιση με βαροι στην διαρκεια 1 scoup και στην πυγμαχια μισο scoup να το κανω ενα και εκει???

δεν μπορώ να σου πω με σιγουριά γιατί δεν γράφει πόση καφείνη έχει (είναι μπλεντ συστατικών και δεν μπορεί να ξέρει κανείς),και καλό είναι να μην ξεφύγεις με την καφείνη. Δεν ξέρω και αν έχεις ευαισθησία σε αυτήν (εγώ έχω:green:) .Να σου πω τι εντυπώσεις πάντως έχεις με το fight factor ως τώρα?

sobral
13-04-11, 00:55
α!και κάτι άλλο, αφού πίνεις το fight factor πριν τα βάρη, τo monster pump που το βάζεις??

koftakos
13-04-11, 12:19
α!και κάτι άλλο, αφού πίνεις το fight factor πριν τα βάρη, τo monster pump που το βάζεις??

το monster pump βαζω 40 πριν τα βαρη και το fight factor κατα την διαρκεια της προπονισης με βαροι ενω στην πυγμαχια πινω καπακι με την μια πριν αρχισω...ειναι παρα πολυ καλο ασχολουμε με πρωταθλητισμο πυγμαχια παλαιοτερα εκανα mma και kick boxing και εχω δοκιμασει πολλα για να ανεβω αλλα αυτο ειναι κορυφη σου δινει ορεξη πολυ ενεργεια και πολυ καλες εκρηξεις κατα την δειαρκεια των χτυπηματων.....και να ξερεις ο καλυτερος συνδιασμος για εμενα για πυγμαχια και γενικα πολεμηκες τεχνες ειναι FIGHT FACTOR -FIGHT FOOD!!!!!!! :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup:

koftakos
13-04-11, 13:42
Την ίδια μέρα εννοείς?

ναι φιλε μου την ιδια μερα αμα εχω και πυγμαχια το απογευμα....

Kaloutsikos
13-04-11, 14:41
το monster pump βαζω 40 πριν τα βαρη και το fight factor κατα την διαρκεια της προπονισης με βαροι ενω στην πυγμαχια πινω καπακι με την μια πριν αρχισω...ειναι παρα πολυ καλο ασχολουμε με πρωταθλητισμο πυγμαχια παλαιοτερα εκανα mma και kick boxing και εχω δοκιμασει πολλα για να ανεβω αλλα αυτο ειναι κορυφη σου δινει ορεξη πολυ ενεργεια και πολυ καλες εκρηξεις κατα την δειαρκεια των χτυπηματων.....και να ξερεις ο καλυτερος συνδιασμος για εμενα για πυγμαχια και γενικα πολεμηκες τεχνες ειναι FIGHT FACTOR -FIGHT FOOD!!!!!!! :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup:


ναι φιλε μου την ιδια μερα αμα εχω και πυγμαχια το απογευμα....

Δηλάδη εσύ την ημέρα πίνεις 2-3 φορές Νιτρικά.?

Για μένα είναι υπερβολικό αυτό που κάνεις,
Τα νιτρικά δεν είναι σαν μια πρωτεϊνούλα, άντε να πίνουμε όλη την ημέρα,
θα πάθεις τίποτα. Κάνεις εξετάσεις καθόλου?

koftakos
13-04-11, 15:39
Δηλάδη εσύ την ημέρα πίνεις 2-3 φορές Νιτρικά.?

Για μένα είναι υπερβολικό αυτό που κάνεις,
Τα νιτρικά δεν είναι σαν μια πρωτεϊνούλα, άντε να πίνουμε όλη την ημέρα,
θα πάθεις τίποτα. Κάνεις εξετάσεις καθόλου?

ναι κανω στο τελος...ναι πινω 2 φορες νιτρικο οταν εχω και πυγμαχια την ιδια μερα και 2 φορες κρεατινη + πρωτεινη tribulus και αμινοξεα....

sobral
13-04-11, 16:05
το monster pump βαζω 40 πριν τα βαρη και το fight factor κατα την διαρκεια της προπονισης με βαροι ενω στην πυγμαχια πινω καπακι με την μια πριν αρχισω...ειναι παρα πολυ καλο ασχολουμε με πρωταθλητισμο πυγμαχια παλαιοτερα εκανα mma και kick boxing και εχω δοκιμασει πολλα για να ανεβω αλλα αυτο ειναι κορυφη σου δινει ορεξη πολυ ενεργεια και πολυ καλες εκρηξεις κατα την δειαρκεια των χτυπηματων.....και να ξερεις ο καλυτερος συνδιασμος για εμενα για πυγμαχια και γενικα πολεμηκες τεχνες ειναι FIGHT FACTOR -FIGHT FOOD!!!!!!! :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup:

ναι μόνο αν το fighters foοd το πάρεις απ έξω γιατί από εδώ μόνο αν έχεις χορηγό την nutrabolics τόσο ακριβό που είναι.:green::green: (και πολύ λίγες δόσεις).

koftakos
13-04-11, 19:35
ναι μόνο αν το fighters foοd το πάρεις απ έξω γιατί από εδώ μόνο αν έχεις χορηγό την nutrabolics τόσο ακριβό που είναι.:green::green: (και πολύ λίγες δόσεις).

:thumbup: :thumbup: να σε ρωτησω ρε φιλε μιας και τα λεμε ξερεις κανενα σαιτ να παραγυελνω απο εκει συμπληρωματα γτ δεν βγαινω απο εδω στειλει σε prive

jimmy007
14-04-11, 00:43
Λοιπόν εγώ προτείνω τα εξής:
1Whey πριν τα βάρη και προαιρετικά το πρωί
2.Aminos μετά τα βάρη
3.Monster pump πριν τα βάρη
4.Fight factor πριν την πυγμαχία

Επέστρεψε το tribulus και πάρε καμία πολυβιταμίνη ή τίποτα για τις αρθρώσεις(με γλυκοζαμίνη,MSM και χονδροιτίνη) ή και τα 2 μαζί(ναι υπάρχει και τέτοια φόρμουλα:thumbup::thumbup:)..

http://www.bodybuilding.gr/forum/showthread.php?10096-Orange-Triad-%28Controlled-Labs%29&

koftakos
14-04-11, 13:25
λοιπον παιδια τρεχω τον κυκλο που εχω γραψει 1,5 βδομαδα τωρα και αλη8εια σας λεω με εχει ανεβασει πολυ αλλαζει το σωμα μου μερα παρα μερα σημερα εκανα χερια το πρωι και εκτος οτι υπαρχει αναπτυξη μυηκη κανω 4 κιλα παραπανω!!!!τι να σας πω μπορει να ειναι η 4μηνη αποχη μου απο τα συμπληρωματα και να μπηκα πολλα και να με επιασαν παντως δεν εχω παραπονο...... :thumbup: :thumbup: :thumbup:

jannous44
14-04-11, 13:33
το κορμι στη φωτο δικο σου ειναι?:shock:

koftakos
14-04-11, 17:54
το κορμι στη φωτο δικο σου ειναι?:shock:

οχι φιλε μου αλλα ειμαι σε καλο επιπεδο μολις ειναι 8α ανεβασω φοτος...