PDA

Επιστροφή στο Forum : μια μικρη βοηθεια???



stoup
11-04-11, 22:20
καλησπερα παιδια..
ενασ φιλοσ μου πηγε και πηρε τα zma(eas) και τα bcaa(on) το θεμα ειναι οτι αυτα γραφουν να τα περνεισ πριν την προπονηση ( τα zma και πριν τον υπνο)
το θεμα ειναι οτι μαζευοντε πολλες καψουλεσ μαζι πριν την προπονηση
μηπωσ εχει καποιοσ καποια αλλη ιδεα για τον τροπο που να τα παρει
και ακομα....αμα τα παρει ετσι δεν παιζει να παθει τιποτα το στομαχι του??

Lao
11-04-11, 22:30
καλησπερα παιδια..
ενασ φιλοσ μου πηγε και πηρε τα zma(eas) και τα bcaa(on) το θεμα ειναι οτι αυτα γραφουν να τα περνεισ πριν την προπονηση ( τα zma και πριν τον υπνο)
το θεμα ειναι οτι μαζευοντε πολλες καψουλεσ μαζι πριν την προπονηση
μηπωσ εχει καποιοσ καποια αλλη ιδεα για τον τροπο που να τα παρει
και ακομα....αμα τα παρει ετσι δεν παιζει να παθει τιποτα το στομαχι του??

Για πόσα χάπια μιλάμε δηλαδή;

stoup
11-04-11, 22:53
μιλαμε για 5 bcaa και 4 zma 9 στο συνολο!!!

Lao
11-04-11, 22:54
μιλαμε για 5 bcaa και 4 zma 9 στο συνολο!!!

Καλά, πες του φίλου σου ότι αν δεν κατεβάζει 30 χάπια την μέρα δεν είναι Animal... :P:P:P

stoup
11-04-11, 22:56
να τα παρει ολα μαζι πριν ή να τα σπασει και να τα παρει τα αμινοξεα στη μεση τησ προπονησησ ξερω γω????

Lao
11-04-11, 22:57
να τα παρει ολα μαζι πριν ή να τα σπασει και να τα παρει τα αμινοξεα στη μεση τησ προπονησησ ξερω γω????

Ας παίρνει τα αμινοξέα πριν και μετά την προπόνηση και το ZMA 1-2 ώρες πριν κοιμηθεί.

stoup
11-04-11, 23:01
και εγω αυτο του ειχα πει να κανει απλα μου πε οτι τα zma λενε και πριν προπονα και πριν υπνο....δν πεζι προβλημα αμα τα παρει μονο πριν υπνο???

Lao
11-04-11, 23:06
και εγω αυτο του ειχα πει να κανει απλα μου πε οτι τα zma λενε και πριν προπονα και πριν υπνο....δν πεζι προβλημα αμα τα παρει μονο πριν υπνο???

Τι πρόβλημα να παίξει;

Κοίτα, για να μιλήσουμε λίγο επί της ουσίας, το τι «πιάνει» τον καθένα και πόσο, είναι κάπως σχετικό. Εξαρτάται από το τι άλλο παίρνει, τι μεταβολισμό έχει, ποια είναι η ημερήσια δραστηριότητά του, από ποιες - δεκάδες - συνήθειες, ασήμαντες και σημαντικές, έχει...

Εν ολίγοις, πες του να μην το ψειρίζει τόσο, δεν έχει νόημα.

stoup
11-04-11, 23:14
οκ lao
ευχαρηστω για τισ γρηγορεσ απαντησεισ....και σορρυ αμα σε ζαλισα απλα ο πρηχτησ ο φιλοσ μου τοση ωρα ειναι διπλα μου και μου εχει ζαλισει και μενα τον ερωτα
ευχαριστω και παλι!!!!!