PDA

Επιστροφή στο Forum : καποιες απο τις φωτογραφιες μου ..



CRASHDΪET
17-04-11, 02:40
είναι σημερινές είμαι 25 ετών με ύψος 1.65 καθαρό και 66 κιλά.. τώρα απο λίπος πιστεύω πως βρίσκομαι περίπου στο 14 μπορεί και λιγότερο..239492395023951 πείτε μου την γνώμη σας τι να κάνω μιας και το καλοκαίρι έρχεται να συνεχίσω γράμμωση ? η να κάνω όγκο ?

tasos2
17-04-11, 13:18
Δεν εισαι 14% σιγουρα λιγοτερο. Εμενα αρκετα γραμμωμενος μου φαινεσαι τωρα οποτε δεν υπαρχει λογος να σταματησεις τον ογκο.

dionisos
17-04-11, 14:24
Συντήρηση κατά τη γνώμη μου!

CRASHDΪET
17-04-11, 15:07
εγω βασικά παιδιά θέλω να γραμμώσω περισσότερο μέχρι αρχές ιουλίου .. πιστεύω απο όγκο είμαι καλά και είμαι ευχαριστημένος .. αν το ρίξω στο 10-9% το λίπος μου θα είμαι ευχαριστημένος .

steg
17-04-11, 15:37
Τη λογική "να πέσω κάτω από 10%" των ανθρώπων που ούτε κατεβαίνουν σε αγώνες ούτε έχουν επαρκή (για τέτοια χαμηλά ποσοστά λίπους) μυικότητα, δεν την καταλαβαίνω. Το λες σαν να είναι το πιο εύκολο πράγμα στον κόσμο να πέσεις κάτω από 10%. Δεν είναι! Οπως κάνει πλατό η μυική ανάπτυξη και δύναμη έτσι κάνει πλατό και το χάσιμο λίπους κάτω από ένα οριακό σημείο. Για να πας κάτω από το 10% χωρίς συνέπειες για τις μάζες που έβαλες, θα χρειαστείς "υποστηρίγματα" (λέγε με ΑΑΣ). Και εν πάσει περιπτώσει, τι έχετε πάθει όλοι και συσχετίζετε το καλοκαίρι με τα επίπεδα λίπους όσων κατεβαίνουν σε αγώνες (πάνω-κάτω); Πιστεύεις ότι το 9% θα σε βοηθήσει να βγάλεις περισσότερα γκομενάκια από το 12-14% που είσαι τώρα; Συνέχισε με όγκο το Μάιο, κάνε συντήρηση ή μία ήπια υποθερμιδική τον Ιούνιο και από Σεπτέμβρη, γερά για όγκο.

Orc
17-04-11, 15:46
Ωραίο καλούπι crash. Στη θέση σου θα θυσίαζα λίγη γράμμωση και θα πήγαινα για όγκο όχι να ξεφύγεις πολύ όμως.

beefmeup
17-04-11, 15:49
Για να πας κάτω από το 10% χωρίς συνέπειες για τις μάζες που έβαλες, θα χρειαστείς "υποστηρίγματα" (λέγε με ΑΑΣ).

καλα αυτο μην το δενεις κομπο...


Πιστεύεις ότι το 9% θα σε βοηθήσει να βγάλεις περισσότερα γκομενάκια από το 12-14% που είσαι τώρα;

αυτο να το δεσεις,εχεις δικιο:thumbup:

CRASHDΪET
17-04-11, 15:56
εντάξει ρε συ μην βαράς και επίσης ούτε θέλω να πέσω στο 9 για περισσότερες γκόμενες ούτε τέτοια χαζά απλά πιστεύω πως θα φαίνομαι καλύτερα και επαναλαμβάνω δεν το κάνω για τις γκόμενες το κάνω μόνο κ μόνο για εμένα ... και ουδέποτε είπα οτι είναι εύκολο να πέσω στο 9% έτσι ?? απλά εάν λέω εάν καταφέρω να φτάσω τον στόχο μου θέλω να δώ πως θα είμαι και αν δε μου αρέσει μετά αλλάζω την φάση .

CRASHDΪET
17-04-11, 15:57
ευχαριστώ Orc :)

ionos1
18-04-11, 12:09
καλα αυτο μην το δενεις κομπο...



αυτο να το δεσεις,εχεις δικιο:thumbup:

:):):)
μια χαρα εισαι ανεβα λιγο ακομα και αργοτερα ξεκινα κοψιμο

Socratis100
18-04-11, 13:46
Παντως να ξερετε οτι οι γκομενες δεν γουσταρουν τους πολυ λεπτους και ας εχουν 6pack.Ποιο πολυ γουσταρουν τους γυμνασμενους ογκωδης.
Εγω ειμαι της φιλοσοφιας να κανεις καλη δουλεια χωρις να σε νοιζει αν ερθει το καλοκαιρι η οχι[απλα να κρατας την κοιλια σου flat].Δεν μπορεις πχ να χαραμιζεις καθαρο ογκο [που τον εκανες για πολυ καιρο και πηρες 5-6 καθαρα κιλα]για 2 μηνες που θα πας στην παραλλια.Αυτα απο εμενα .Εισαι παντως για τα κιλα σου πολυ καλος.

ionos1
18-04-11, 14:07
Παντως να ξερετε οτι οι γκομενες δεν γουσταρουν τους πολυ λεπτους και ας εχουν 6pack.Ποιο πολυ γουσταρουν τους γυμνασμενους ογκωδης.
Εγω ειμαι της φιλοσοφιας να κανεις καλη δουλεια χωρις να σε νοιζει αν ερθει το καλοκαιρι η οχι[απλα να κρατας την κοιλια σου flat].Δεν μπορεις πχ να χαραμιζεις καθαρο ογκο [που τον εκανες για πολυ καιρο και πηρες 5-6 καθαρα κιλα]για 2 μηνες που θα πας στην παραλλια.Αυτα απο εμενα .Εισαι παντως για τα κιλα σου πολυ καλος.

..οι γκομενες γουσταρουν το Λεωνιδα απο τους 300!!!:green::green::green::P:P:P (σιξ πακ ρουλς!!!!!!!!!!!)

CRASHDΪET
18-04-11, 17:15
ευχαριστώ παιδιά για τις συμβουλές σας ! θα το σκεφτώ καλά και θα πράξω ανάλογα σχετικά με το τι θα κάνω :)

tasos2
18-04-11, 17:52
..οι γκομενες γουσταρουν το Λεωνιδα απο τους 300!!!:green::green::green::P:P:P (σιξ πακ ρουλς!!!!!!!!!!!)

Aυτος ειχε και σιξ πακ και ογκο! Αν μπορει καποιος να ναι ετσι καλως. Αλλα οχι να ναι σαν ακτινογραφια και να χει σιξ πακ. Αυτο ειναι αντιαισθητικο

sofos
18-04-11, 18:04
Aυτος ειχε και σιξ πακ και ογκο! Αν μπορει καποιος να ναι ετσι καλως. Αλλα οχι να ναι σαν ακτινογραφια και να χει σιξ πακ. Αυτο ειναι αντιαισθητικο

:thumbup::clap::clap:

pan0z
18-04-11, 18:11
o six-pack σας στον ογκο :green: http://mygreekjournal.com/wp-content/uploads/2010/04/gerald-butler-fat.png

sofos
18-04-11, 18:38
o six-pack σας στον ογκο :green: http://mygreekjournal.com/wp-content/uploads/2010/04/gerald-butler-fat.png

εννοεις στα αριστερα μετα τα φαρμακα κ στα δεξια αφου τα παρατησε και αρχισε να τρωει οτι να ναι ;) :green:

kokos
18-04-11, 18:47
εγω βασικά παιδιά θέλω να γραμμώσω περισσότερο μέχρι αρχές ιουλίου .. πιστεύω απο όγκο είμαι καλά και είμαι ευχαριστημένος .. αν το ρίξω στο 10-9% το λίπος μου θα είμαι ευχαριστημένος .

φιλε μου εχεις κανει λυπομετρηση και λες οτι εχεις τοσο %λιπος ή το λες ετσι αοριστα..!Εγω πιστευω το λιπος σου ειναι πολι χαμιλο σχετικα με τα ποσοστα που αναφερεις..!!

CRASHDΪET
18-04-11, 20:55
φιλε να σου πω την αληθεια εχω πολυ καιρο να κανω .. πραγματικα δεν ξερω ποσο εχω.. εσυ ποσο πιστευεις μπορει να εχω?

pan0z
18-04-11, 21:14
γιατι ασχολειτε τοσο πολυ με τους αριθμους?Πεσε σε κιλα μεχρι να σου αρεσει το αποτελεσμα και ασε θελω να φτασω 9% και τετοια...

CRASHDΪET
18-04-11, 21:29
βασικα κανενας αξιοπιστος λιπομετριτης υπαρχει?? ειχα παει σε διατροφολογο πριν καιρο που δεν ημουν οπως τωρα και με εβγαλε 8.8 καλα ενταξει δεν παιζει με τιποτα να ηταν τοσο .. τωρα πλεον μονο απο τον καθρεφτη βγαζω συμπερασμα..συμφωνω πανο με σενα..

ionos1
18-04-11, 22:32
εννοεις στα αριστερα μετα τα φαρμακα κ στα δεξια αφου τα παρατησε και αρχισε να τρωει οτι να ναι ;) :green:

Το φαγατε το παιδι ρε ...... απλα ειναι off season :green::green::green::green::green::green::green::green::green::green:

pan0z
18-04-11, 22:44
Το φαγατε το παιδι ρε ...... απλα ειναι off season :green::green::green::green::green::green::green::green::green::green:

την αρχησε απο το καλοκαιρακι νωρις νωρις ωστε να προλαβει να βαλει αρκετη μαζα:green:

Socratis100
20-04-11, 15:30
..οι γκομενες γουσταρουν το Λεωνιδα απο τους 300!!!:green::green::green::P:P:P (σιξ πακ ρουλς!!!!!!!!!!!)

Ο λεωνιδας απο τους 300 ομως ηταν και 90κιλα βοδι:):)

El Topo
20-04-11, 19:40
Φίλε είσαι μια χαρά και κατά τη γνώμη μου δε χρειάζεσαι σε καμία περίπτωση περισσότερη γράμμωση.
Όπως σου είπε σωστά ένα παιδί παραπάνω, κάνε συντήρηση μέχρι το καλοκαίρι και μετά φουλ όγκο κι ας ανέβεις λίγο σε λίπος.

Τώρα ως προς τι θέλουν οι γυναίκες, καταρχάς δεν υπάρχει κανόνας.
Οι περισσότερες πάντως θέλουν μια απλή γράμμωση, σίγουρα όχι πολύ ογκώδη σώματα (τόσο μυαλό έχουν :green:).

Όσο για τον Leonidas που υποτίθεται πως είναι ογκώδης, ασχολίαστο.
Για έναν μέσο άνθρωπο μπορεί να φαίνεται λιγάκι, αλλά για τα δεδομένα όσων είμαστε εδώ μέσα (τουλάχιστον των περισσοτέρων), δε νομίζω πως ένα τέτοιο σώμα θεωρείται ογκώδες.
Απλά πιο ογκώδες από το νορμάλ.

CRASHDΪET
20-04-11, 21:15
φιλε μου θα το σκεφτω και αναλογως θα πραξω !!! βασικα δεν ξερω ακριβως ποσο λιπος εχω ρε συ .. απλα υπολογιζω εγω στο 14αρι αλλα τα παιδια μου λενε λιγοτερο.. τωρα θα δειξει βλεποντας και κανοντας :)

statuer2
05-05-11, 09:36
εννοεις στα αριστερα μετα τα φαρμακα κ στα δεξια αφου τα παρατησε και αρχισε να τρωει οτι να ναι ;) :green:

ΣΩΣΤΟΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
(επιτέλους και λίγη λογική!)

CRASHDΪET
29-05-11, 14:35
Σημερινή

Nosblos
29-05-11, 16:29
πολυ καλος....
μπραβο φιλε μου....;)

CRASHDΪET
29-05-11, 21:27
ευχαριστω !!

ihor
29-05-11, 21:44
ωραια υπογραφη φιλε!!!στο τσακ ημουν να την κουμπωσω!