PDA

Επιστροφή στο Forum : animal universal



koftakos
20-04-11, 21:54
παιδια θελω να με βοηθησετε να επιλεξω εναν καλο συμπληρωμα απο ολα αυτα γτ γινετε χαμος...animal shock therapy animal rage m-stack ,stack ολα κανουν σχεδον την ιδια δουλεια θελω να μ πειτε 2-3 συμπληρωματα απο αυτα να βαλω και να κανουν δουλεια... λεω να βαλω το shock therapy kai to animal storm....μετα σκεφτομαι και το rage δεν ξερω πιο να επιλεξω αν μπορειτε βοηθηστε με.....ευχαριστω....... :green:

sofos
20-04-11, 21:56
παιδια θελω να με βοηθησετε να επιλεξω εναν καλο συμπληρωμα απο ολα αυτα γτ γινετε χαμος...animal shock therapy animal rage m-stack ,stack ολα κανουν σχεδον την ιδια δουλεια θελω να μ πειτε 2-3 συμπληρωματα απο αυτα να βαλω και να κανουν δουλεια... λεω να βαλω το shock therapy kai to animal storm....μετα σκεφτομαι και το rage δεν ξερω πιο να επιλεξω αν μπορειτε βοηθηστε με.....ευχαριστω....... :green:

shock therapy-storm-animal stak....αυτα για μενα ειναι καλος συνδηασμος....

Polyneikos
20-04-11, 22:01
Check these stacks:

Animal (Universal) (http://www.bodybuilding.gr/forum/showthread.php?7103-Animal-(Universal))

koftakos
20-04-11, 22:46
oxi rage να μην το βαλω??

Lao
20-04-11, 22:52
koftakos, το ποια Animal θα συνδιάσεις, εξαρτάται από το ποιος είναι ο στόχος σου. Τι θέλεις, να γραμμώσεις, να πάρεις όγκο; Κάτι άλλο;

koftakos
20-04-11, 22:54
koftakos, το ποια Animal θα συνδιάσεις, εξαρτάται από το ποιος είναι ο στόχος σου. Τι θέλεις, να γραμμώσεις, να πάρεις όγκο; Κάτι άλλο;

ειμαι καλα σε θεμα ογκου να γραμωσω περισσοτερο και πριηιματα.......ποια θα ειναι καλυτερα??η θα ηταν καλυτερα shock therapy,m-stack kai stack???

Lao
20-04-11, 23:09
ειμαι καλα σε θεμα ογκου να γραμωσω περισσοτερο και πριηιματα.......ποια θα ειναι καλυτερα??

Αν και το «πριηιματα» δεν ξέρω τι είναι :green: λογικά θέλεις Animal Pak, Animal Cuts και Animal Omega. Νομίζω ότι αυτά μαζί με μια Whey θα σε βοηθήσουν.

koftakos
20-04-11, 23:09
??????

sofos
20-04-11, 23:12
Αν και το «πριηιματα» δεν ξέρω τι είναι :green: λογικά θέλεις Animal Pak, Animal Cuts και Animal Omega. Νομίζω ότι αυτά μαζί με μια Whey θα σε βοηθήσουν.

οχι ρε καμια σχεση αυτα που του προτεινες για γραμμωση ειναι,για πρηξιμο καθαρα ειναι shock therapy-animal pump και storm....

beefmeup
20-04-11, 23:12
η θα ηταν καλυτερα shock therapy,m-stack kai stack???

στην ηλικια σου,τα 2 τελευταια σου ειναι αχρηστα..
αλλα κ οταν θα μεγαλωσεις κι αλλο παλι αχρηστα θα μεινουν.:green:

το πρωτο ειναι καλο για ενεργεια πριν την προπονα,αλλα δεν εχει να κανει με το αν κανεις γραμμωση η ογκο,φιλε.

koftakos
20-04-11, 23:17
ωραια λοιπον να τ τρεηω ετσι shock therapy,storm,stack
shock therapy animal pump kai animal pak?? πως ειναι ο καλυτερος συνδιασμος??κανω ενα πακετο με amino ON,monster pump,fight factor,tribulus,και μια whey...και αυτα που σας λεω τα θλεω για το μαιο-ιουνιο......τι λετε να βαλω????ειμαι 95 κιλα 1.84 υψος 20 χρωνων.....

sofos
20-04-11, 23:18
ωραια λοιπον να τ τρεηω ετσι shock therapy,storm,stack
shock therapy animal pump kai animal pak?? πως ειναι ο καλυτερος συνδιασμος??κανω ενα πακετο με amino ON,monster pump,fight factor,tribulus,και μια whey...και αυτα που σας λεω τα θλεω για το μαιο-ιουνιο......τι λετε να βαλω????ειμαι 95 κιλα 1.84 υψος 20 χρωνων.....

το ανιμαλ πακ ειναι βιταμινες,το fight factor και το monster pump βαλτα αργοτερα,τωρα παρε storm-shock therapy και μια whey κ αν εχεις περισσεια φραγκα παρε κ το ανιμαλ πακ...

koftakos
20-04-11, 23:28
το ανιμαλ πακ ειναι βιταμινες,το fight factor και το monster pump βαλτα αργοτερα,τωρα παρε storm-shock therapy και μια whey κ αν εχεις περισσεια φραγκα παρε κ το ανιμαλ πακ...

τα συμπληροματα που εγραψα πιο πανω ειναι αυτο που χρησημοποιο τωρα τα ανιμαλ θελω να μ πειτε πως να τα βαλω και ποια να παρω?

sofos
20-04-11, 23:37
τα συμπληροματα που εγραψα πιο πανω ειναι αυτο που χρησημοποιο τωρα τα ανιμαλ θελω να μ πειτε πως να τα βαλω και ποια να παρω?

oταν τελειωσεις μ αυτα παρε αυτα που σ ειπα της ανιμαλ ειναι για πρηξιμο κ ενεργεια....

Lao
20-04-11, 23:44
ωραια λοιπον να τ τρεηω ετσι shock therapy,storm,stack
shock therapy animal pump kai animal pak?? πως ειναι ο καλυτερος συνδιασμος??κανω ενα πακετο με amino ON,monster pump,fight factor,tribulus,και μια whey...και αυτα που σας λεω τα θλεω για το μαιο-ιουνιο......τι λετε να βαλω????ειμαι 95 κιλα 1.84 υψος 20 χρωνων.....


τα συμπληροματα που εγραψα πιο πανω ειναι αυτο που χρησημοποιο τωρα τα ανιμαλ θελω να μ πειτε πως να τα βαλω και ποια να παρω?

Αν σου είναι εύκολο, γράφε πιο στρωτά ώστε να καταλαβαίνουμε τι λες και να σε βοηθήσουμε καλύτερα.

Τώρα, απορία: όλα αυτά τα συμπληρώματα τα θες για γράμμωση;

sofos
20-04-11, 23:49
Αν σου είναι εύκολο, γράφε πιο στρωτά ώστε να καταλαβαίνουμε τι λες και να σε βοηθήσουμε καλύτερα.

Τώρα, απορία: όλα αυτά τα συμπληρώματα τα θες για γράμμωση;

μαλλον για πρηξιματα τα θελει,αλλα μ αρεσει που ρωταει να γραμμωσει λες κ ξερουμε πως ειναι κ 2ον απ αυτον εξαρταται τι θελει κ ρωταει εμας λολ

Lao
20-04-11, 23:58
μαλλον για πρηξιματα τα θελει,αλλα μ αρεσει που ρωταει να γραμμωσει λες κ ξερουμε πως ειναι κ 2ον απ αυτον εξαρταται τι θελει κ ρωταει εμας λολ

Μα εκεί είναι το θέμα, δεν καταλαβαίνω τι σχέση έχουν όλα αυτά τα συμπληρώματα με την γράμμωση που λέει ότι θέλει ή μάλλον γιατί πιστεύει ότι τα χρειάζεται για να το πετύχει. :green:

koftakos
21-04-11, 02:09
μαλλον για πρηξιματα τα θελει,αλλα μ αρεσει που ρωταει να γραμμωσει λες κ ξερουμε πως ειναι κ 2ον απ αυτον εξαρταται τι θελει κ ρωταει εμας λολ

φιλε μ τα μπερδεψες εγω δεν ρωταω αυτο που νομιζεις.............
εγω ρωταω ποια απο τα προιοντα που εγραπψα ειναι πιο καλα ωστε να χρησημοποιησω καποια απο αυτα???(απο την σηρα ανιμαλ εννοω)και μετα σασ λεω ποια συμπληρωματα χρησιμοποιω τωρα.....και τα στατσ μου....

Anithos
21-04-11, 09:11
ωραια λοιπον να τ τρεηω ετσι shock therapy,storm,stack
shock therapy animal pump kai animal pak?? πως ειναι ο καλυτερος συνδιασμος??κανω ενα πακετο με amino ON,monster pump,fight factor,tribulus,και μια whey...και αυτα που σας λεω τα θλεω για το μαιο-ιουνιο......τι λετε να βαλω????ειμαι 95 κιλα 1.84 υψος 20 χρωνων.....

σαν συνδιασμούς εγω σου προτεινω το τους εξης :
1- (pre shock therapy) - (after storm )- animal pak
2- pre animal pump -after storm- stack i mstack

sofos
21-04-11, 09:49
σαν συνδιασμούς εγω σου προτεινω το τους εξης :
1- (pre shock therapy) - (after storm )- animal pak
2- pre animal pump -after storm- stack i mstack

:clap::clap:

pan0z
21-04-11, 12:49
σορρυ βγαινω off αλλα δεν κρατιεμε :green: koftakos εσυ εισαι στη φωτο γιατι βλεπω ειναι τραβηγμενη απο φωτογραφικη μηχανη

koftakos
21-04-11, 13:32
σαν συνδιασμούς εγω σου προτεινω το τους εξης :
1- (pre shock therapy) - (after storm )- animal pak
2- pre animal pump -after storm- stack i mstack

:bbbiceps: :thumbup:

tommygunz
21-04-11, 13:57
σορρυ βγαινω off αλλα δεν κρατιεμε :green: koftakos εσυ εισαι στη φωτο γιατι βλεπω ειναι τραβηγμενη απο φωτογραφικη μηχανη

Άμα ήταν αυτός λογικά δε θα ρωτούσε για τέτοιου είδους συμπληρώματα... Θα ήξερε πιστεύω.
Χωρίς να θέλω να προσβάλω koftakos, πάντα φιλικά.:toast:

tommygunz
21-04-11, 14:13
σαν συνδιασμούς εγω σου προτεινω το τους εξης :
1- (pre shock therapy) - (after storm )- animal pak
2- pre animal pump -after storm- stack i mstack

Ποιός ο λόγος να βάλεις το storm στο post-wo; Ναι μεν έχει 5 γρ. κρεατίνη μέσα, αλλά έχει και σχεδόν 4 γραμμάρια από ένα blend με τα εξής:

L-Taurine
Betaine Anhydrous
Citrulline Malate
L-Arginine AKG
Beta Alanine
Alpha-Lipoic Acid
4-Hydroxyisoleucine (20%)

Όλα αυτά για ποιόν λόγο να τα έχεις στο post-woκ και όχι στο pre-wo;

Για μένα για μετά την προπόνηση βάλε κρεατίνη μονούδρική μαζί με λίγο μάλτο ή αμινοξέα. Το storm με βάση τα συστατικά του δεν ταιριάζει και τόσο πολύ για μετά την προπόνηση, πιο πολύ για πριν πάει.

Εγώ θα έβαζα
Pre
Shock Therapy (+ Animal Rage)
ή
Animal Pump (+ Animal Rage)
(Το rage προαιρετικά, αν έχεις λεφτά να δώσεις)

Post
Αμινοξέα
(Αν θες από σειρά Αnimal όπωσδήποτε τότε έχει τα Nitro, καλά είναι, τα έχω χρησιμοποιήσει, αλλά λίγο ακριβά, μπορείς να βρεις και από άλλες εταιρείες πιο φθηνά)

Και με το γεύμα που τρως μετά την προπόνηση πρωτεΐνη μαζί με υδατάνθρακες (πατάτες, ρύζι ή ό,τι έχεις τέλος πάντων μαζί με κοτόπουλο, μπριζόλα, ψάρι κτλ) βάλε 3-5 γρ. κρεατίνη μονοϋδρική creapure (όπως της reflex για παράδειγμα ή της ON). Εννοείται να το τρως μέσα σε κάνα μισάωρο αφότου τελειώσεις την προπόνηση. Αλλιώς αμινοξέα και μετά από κάνα 25λεπτο την κρεατίνη μαζί με λίγη μάλτο.

Και βάλε και μια καλή πολυβιταμίνη. Αν έχεις λεφτά πάρε το Pak, αλλιώς και με την Adam την κάνεις τη δουλειά σου.