PDA

Επιστροφή στο Forum : αγορα συμπληρωματος!



evdoxis
26-04-11, 14:52
καλησπερα παιδια... πριν 3 μηνεσ ξεκινησα γυμναστηριο..ημουν 83 κιλα.1,75 υψος... αρχισα μια πιο ελαφρια διατροφη και τωρα ειμαι 69-70 κιλα...μπορω να πω φετες..γενικα απο χερια..στηθος..πλατη..ωμους..ειμαι οκ...λιγο απο ποδια πασχω...και τωρα κανω διατροφη..οχι συγκεκριμενη αλλα προσπαθω να τρωω σωστα και οχι σαβουρα..θελω να παρω καποιο συμπληρωμα για ενα κλικ παραπανω...καμια προταση?

Ramrod
26-04-11, 14:58
καλησπερα παιδια... πριν 3 μηνεσ ξεκινησα γυμναστηριο..ημουν 83 κιλα.1,75 υψος... αρχισα μια πιο ελαφρια διατροφη και τωρα ειμαι 69-70 κιλα...μπορω να πω φετες..γενικα απο χερια..στηθος..πλατη..ωμους..ειμαι οκ...λιγο απο ποδια πασχω...και τωρα κανω διατροφη..οχι συγκεκριμενη αλλα προσπαθω να τρωω σωστα και οχι σαβουρα..θελω να παρω καποιο συμπληρωμα για ενα κλικ παραπανω...καμια προταση?

κρεατίνη

πολλά μου φαίνονται τα κιλά που έχασες για 3 μήνες...

evdoxis
26-04-11, 14:59
σκετη? μονοιδρικη? η σε φορμουλα? να παρω και πρωτεινη?

Ramrod
26-04-11, 15:10
σκετη? μονοιδρικη? η σε φορμουλα? να παρω και πρωτεινη?

Πρωτεϊνη για μετα την προπόνηση καλό θα ήταν και αν δε τα βγάζεις πέρα με τα πολλά γευματα ευκολα μπορείς να πίνεις και για να συμπληρώνεις...αλλά δε θα σου δώσει και τίποτα παραπάνω, μη φανταστείς...ελάχιστα πράγματα...

Η κρεατίνη θα σου δώσει ακριβώς αυτό το κλικ που λες. Το τι θα πάρεις είναι δικό σου θέμα, διάβασε το θέμα Ότι έχει σχέση με την κρεατίνη (http://www.bodybuilding.gr/forum/showthread.php?886-%CE%9F%CF%84%CE%B9-%CE%B5%CF%87%CE%B5%CE%B9-%CF%83%CF%87%CE%B5%CF%83%CE%B7-%CE%BC%CE%B5-%CF%84%CE%B7%CE%BD-%CE%9A%CF%81%CE%B5%CE%B1%CF%84%CE%B9%CE%BD%CE%B7) και θα σου λυθούν πολλές απορίες σχετικά...

evdoxis
26-04-11, 15:13
οκ...ευχαριστω!