PDA

Επιστροφή στο Forum : Hcg



13ilias
26-04-11, 19:53
παιδια εχετε ακουσει για Τις hcg διαιτες?
γνωστος στο εξοτερικο που ειχα εχασε σε 40 ημερες 19 κιλα αγνοριστος ειναι σαν να εχει χασει 40 κιλα φενεται.
του απαγορευανε να παιρνει λιπαρα ακομα και τα ω3-ω9.
Αν ξερει κανεις περι του θεματος ας μιλισει..

Kaloutsikos
26-04-11, 23:20
παιδια εχετε ακουσει για Τις hcg διαιτες?
γνωστος στο εξοτερικο που ειχα εχασε σε 40 ημερες 19 κιλα αγνοριστος ειναι σαν να εχει χασει 40 κιλα φενεται.
του απαγορευανε να παιρνει λιπαρα ακομα και τα ω3-ω9.
Αν ξερει κανεις περι του θεματος ας μιλισει..

Και ήταν καλό αυτό όσον αφορά την υγεία του?:unsure:

Manos1989
26-04-11, 23:35
παιδια εχετε ακουσει για Τις hcg διαιτες?
γνωστος στο εξοτερικο που ειχα εχασε σε 40 ημερες 19 κιλα αγνοριστος ειναι σαν να εχει χασει 40 κιλα φενεται.
του απαγορευανε να παιρνει λιπαρα ακομα και τα ω3-ω9.
Αν ξερει κανεις περι του θεματος ας μιλισει..

Μα ποιος άνθρωπος,ειδικά παχύσαρκος δε θα αδυνατίσει με 500 θερμίδες τη μέρα?
Κάντο και χωρίς γοναδοτροπίνη, θα χάνεις κιλά αέρα για 2-3 μήνες το πολύ....γιατί να βαράς ενέσεις τσάμπα?
Aσε που είναι supressive το hcg και πιθανόν να χρειαστείς άλλα φάρμακα μετά.

Επίσης μάλλον πάει για κλείδωμα το thread γιατί μιλάμε για φάρμακο σε ανοιχτό φόρουμ;)

Nio
28-04-11, 02:17
παιδια εχετε ακουσει για Τις hcg διαιτες?

E, κάτι ψιλά έχει πάρει και εμάς το αυτί μας.


γνωστος στο εξοτερικο που ειχα εχασε σε 40 ημερες 19 κιλα αγνοριστος ειναι σαν να εχει χασει 40 κιλα φενεται.
του απαγορευανε να παιρνει λιπαρα ακομα και τα ω3-ω9.
Αν ξερει κανεις περι του θεματος ας μιλισει..

Δηλαδή αγαπητέ εξάντλησες όλους τους άλλους mainstream τρόπους για αδυνάτισμα και δεν δούλεψε κανένας πάνω σου, και έτσι σκέφτηκες/σκέφτεσαι hcg injections?

Δοκίμασε να βάλεις "ταβάνι" τις 500 calories την μέρα για κανα 3μήνο και θα μείνεις ευχαριστημένος από το αποτέλεσμα.

Και το κυριότερο: δεν θα έχεις άγχος για sides που ίσως δεν ξέρεις καν τ' όνομά τους.
Φιλικά :welcome:

deluxe
28-04-11, 21:04
Γιατι, αν παιρνει 1000 θερμιδες, ειναι χειροτερα; Ακομα και 1500 θερμιδες να παιρνει και να κανει αεροβια + γυμναστηριο 5 φορες την εβδομαδα, χανει κιλα. Εκτος και αν θελει να χασει αρκετα κιλα.

Nio
28-04-11, 21:23
Γιατι, αν παιρνει 1000 θερμιδες, ειναι χειροτερα; Ακομα και 1500 θερμιδες να παιρνει και να κανει αεροβια + γυμναστηριο 5 φορες την εβδομαδα, χανει κιλα. Εκτος και αν θελει να χασει αρκετα κιλα.

Μα ναι, συμφωνούμε.

Αυτό το '500' δεν το θέσαμε ο manos1989 και εγώ αυθαίρετα.

Το "πρωτόκολλο" μιας hCG δίαιτας βάζει ανώτατο όριο τις 500calories τη μέρα. και αν θυμάμαι καλά around zero carbs kai fat.

+βέβαια την hCG.

Nico Cárdenas
28-04-11, 21:38
OK US μένω και το HCG είναι πολύ διαδεδομένο εδώ. Βασικά αν θυμάμαι καλά από εδώ άρχισε. Όντος χάνεις βάρος, ένας φίλος μου μπήκε στο πρόγραμμα αυτό. Μου είπε πως προγραματίζει τον εγκέφαλο να κάψει περισσότερες θερμίδες.

Μου είπαν πως όταν είσαι στην θεραπεία δεν πρέπει να κάνεις καθόλου γυμναστήριο η οποιοδήποτε άλλη άσκηση η οποία καταπονεί τον οργανισμό σου. Είναι για τους exteme υπέρβαρους. Πιστευω πως αυτή η θεραπεία είναι για μεγαλα άτομα 45+ που ζυγίζουν απο 220lbs+ και δέν ξέρουν την λέξη γυμναστήριο ή για άτομα με σοβαρά προβλήματα υγείας τα οποία τους απαγορεύουν να γυμναστουν.

Η διαδικασία εδώ είναι απλή.
Προγραματίζεις ένα ραντεβού με τον γιατρό σου και σου δίνει τις ένέσεις (τα ακουμπάς κανονικά τα $) και σου βγάζει μια διατροφή περίπου 500kcal την ημέρα. Όταν τελειώσεις τις ενέσεις που σου έδωσε πρέπει να περιμένεις 2 μήνες και μετα να πας πάλι πίσω στον γιατρό για εξετάσεις. Παρακάτω είναι η διατροφή που δώθηκε στον ασθενή.

Διατροφή:

Πρωινό: Μαυρος καφές με 1 μικρό μήλο

Μεσημεριανό: Σαλάτα κοτόπουλο (στήθος) εναλακτικά ψάρι ψητό

Απογευματινο: Σαλάτα κοτόπουλο (στήθος) εναλακτικά ψάρι ψητό

Βραδυνο: 1 μήλο

Όταν το είδα είπα που είναι κρυμένοι οι υδατάνθρακες? :unsure: Δεν χρειάζονται μου είπε...:unsure: Το μήλο τι στα κομμάτια γυρευεί στον βραδυνό?:unsure: Δεν πήρα απάντηση..

deluxe
28-04-11, 22:55
Καλυτερο το μηλο στο απογευματινο και σαλατα κοτοπουλο στο βραδυνο.

Nico Cárdenas
29-04-11, 00:41
Καλυτερο το μηλο στο απογευματινο και σαλατα κοτοπουλο στο βραδυνο.
:thumbup:

noz1989
29-04-11, 00:42
OK US μένω και το HCG είναι πολύ διαδεδομένο εδώ. Βασικά αν θυμάμαι καλά από εδώ άρχισε. Όντος χάνεις βάρος, ένας φίλος μου μπήκε στο πρόγραμμα αυτό. Μου είπε πως προγραματίζει τον εγκέφαλο να κάψει περισσότερες θερμίδες.

Μου είπαν πως όταν είσαι στην θεραπεία δεν πρέπει να κάνεις καθόλου γυμναστήριο η οποιοδήποτε άλλη άσκηση η οποία καταπονεί τον οργανισμό σου. Είναι για τους exteme υπέρβαρους. Πιστευω πως αυτή η θεραπεία είναι για μεγαλα άτομα 45+ που ζυγίζουν απο 220lbs+ και δέν ξέρουν την λέξη γυμναστήριο ή για άτομα με σοβαρά προβλήματα υγείας τα οποία τους απαγορεύουν να γυμναστουν.

Η διαδικασία εδώ είναι απλή.
Προγραματίζεις ένα ραντεβού με τον γιατρό σου και σου δίνει τις ένέσεις (τα ακουμπάς κανονικά τα $) και σου βγάζει μια διατροφή περίπου 500kcal την ημέρα. Όταν τελειώσεις τις ενέσεις που σου έδωσε πρέπει να περιμένεις 2 μήνες και μετα να πας πάλι πίσω στον γιατρό για εξετάσεις. Παρακάτω είναι η διατροφή που δώθηκε στον ασθενή.

Διατροφή:

Πρωινό: Μαυρος καφές με 1 μικρό μήλο

Μεσημεριανό: Σαλάτα κοτόπουλο (στήθος) εναλακτικά ψάρι ψητό

Απογευματινο: Σαλάτα κοτόπουλο (στήθος) εναλακτικά ψάρι ψητό

Βραδυνο: 1 μήλο

Όταν το είδα είπα που είναι κρυμένοι οι υδατάνθρακες? :unsure: Δεν χρειάζονται μου είπε...:unsure: Το μήλο τι στα κομμάτια γυρευεί στον βραδυνό?:unsure: Δεν πήρα απάντηση..

χαχα..

πιστευεις οτι με 500 θερμιδες παιζει ρολο??

Δεν νομιζω Τακη....:green:

Nico Cárdenas
29-04-11, 03:14
Πάντος πολυς κόσμος εδώ προτιμάει τις ενεσούλες παρα να κανει μια εγραφή στο γυμναστήριο.... Lazy Americans.. :turtle::turtle:

13ilias
01-05-11, 12:10
Παιδια ηρεμειστε!! Δεν παω για ενεσης !.και μονο ι λεξη ενεση παει σε ποιο προχορημενα σταδια!
Ειναι σταγονες που τις βαζεις κατω απο τη γλωσσα (7-10 σταγονες τρις φορες τη μερα 15 λεπτα πριν τα γευματα).κοιταξτε τωρα. ι απλη καθαρη hcg κοστιζει (παντα τιμες αμερικης λεω γτ εχει τσαμπα τιμες)17 δολαρια.αυτη που πηρα εγω κοστιζη 70 δολαρια για το λογο του οτι εχει συστατικα που εμποδιζουν το μυικο καταβολισμο και τις παρενεργειες τις hcg(που μην φανταστειτε τπτ τρελες παρενεργειες. η χειροτερη ειναι ι δισκιλιοτητα :D).
Ας τη δοκιμασουμε. την παραγγειλα χθες απο αμερικη να δουμε ποτε τηα ερθει.

lila_1
01-05-11, 13:06
Lazy Americans..
Έτσι εξηγούνται οι πατέντες...

beefmeup
01-05-11, 15:15
Παιδια ηρεμειστε!! Δεν παω για ενεσης !.και μονο ι λεξη ενεση παει σε ποιο προχορημενα σταδια!
Ειναι σταγονες που τις βαζεις κατω απο τη γλωσσα (7-10 σταγονες τρις φορες τη μερα 15 λεπτα πριν τα γευματα).κοιταξτε τωρα. ι απλη καθαρη hcg κοστιζει (παντα τιμες αμερικης λεω γτ εχει τσαμπα τιμες)17 δολαρια.αυτη που πηρα εγω κοστιζη 70 δολαρια για το λογο του οτι εχει συστατικα που εμποδιζουν το μυικο καταβολισμο και τις παρενεργειες τις hcg(που μην φανταστειτε τπτ τρελες παρενεργειες. η χειροτερη ειναι ι δισκιλιοτητα :D).
Ας τη δοκιμασουμε. την παραγγειλα χθες απο αμερικη να δουμε ποτε τηα ερθει.

νομιζω οτι τα ειπαμε κ απο "εκει" για αυτο το θεμα??

αυτο που πηρες σε σταγονες ΔΕΝ εχει βιοδιαθεσιμοτητα.
τα πεπτιδια του ΔΕΝ αποροφουνται απτο γαστρεντερικο,τι να κανουμε τωρα..
απλα ΔΕΝ κανει τπτ...

13ilias
01-05-11, 18:27
νομιζω οτι τα ειπαμε κ απο "εκει" για αυτο το θεμα??

αυτο που πηρες σε σταγονες ΔΕΝ εχει βιοδιαθεσιμοτητα.
τα πεπτιδια του ΔΕΝ αποροφουνται απτο γαστρεντερικο,τι να κανουμε τωρα..
απλα ΔΕΝ κανει τπτ...

Ok ρε ντοκτορα που εβγαλες και το συμπερασμα. μπορει να μην ειναι τοσο αποτελεσματικο οσο οι ενεσιμη να συμφονησω αλλα δεν κανει τπτ θα το δουμε σε ενα μηνα εδω θα ειμαστε :)

noz1989
01-05-11, 18:32
με φιλε μου οτι θα χασεις βαρος θα χασεις... λογικο ειναι με 500 θερμιδες...

απλα αυτο που λεμε ειαι οτι αυτο δεν θα καει τπτ στο θεμα..

beefmeup
03-05-11, 10:08
Ok ρε ντοκτορα που εβγαλες και το συμπερασμα. μπορει να μην ειναι τοσο αποτελεσματικο οσο οι ενεσιμη να συμφονησω αλλα δεν κανει τπτ θα το δουμε σε ενα μηνα εδω θα ειμαστε :)

λοιπον φιλε ακου..

ανοιγεις ενα θεμα κ κανεις μια ερωτηση..που σημαινει οτι δεν ξερεις,γιαυτο ρωτας.
μπαινουμε κ σου απανταμε,κ επειδη δεν σου λεμε "μπραβο φιλε,καλα κανεις,γαμω τα συμπληρωματα θα δουλεψει" κ ενα σωρο αλλες πιπες,αλλα σου λεμε τι γινεται πραγματικα με αυτο το πραγμα που θες να παρεις γινομαστε "δοκτορες"..
αν ΔΕΝ γουστερνεις να διαβαζεις απαντησεις που δεν σε βολευουν ΜΗΝ κανεις ερωτησεις..

αντε γεια σου τωρα.:welcome: