PDA

Επιστροφή στο Forum : Νυχτερινος υδατανθρακας!



Bodytlk
28-04-11, 00:47
Ρε παιδια μου τελειωνει τωρα η μαλτοδεξτρινη που χρησιμοπειω και σκεφτηκα να κοιταξω για κατι καλυτερο και μου ειπαν για Vitargo,εγω ωμος αφτο δε το ξερω.
Αν καποιος ειδικος μπορει να μου πει τι ειναι καλυτερο για βραδυ απο αυτα τα 2 η ακομα και αν υπαρχει κατι καλυτερο θα ειμουν ευγνομων :bowdown::bowdown::bowdown:

sofos
28-04-11, 00:48
Ρε παιδια μου τελειωνει τωρα η μαλτοδεξτρινη που χρησιμοπειω και σκεφτηκα να κοιταξω για κατι καλυτερο και μου ειπαν για Vitargo,εγω ωμος αφτο δε το ξερω.
Αν καποιος ειδικος μπορει να μου πει τι ειναι καλυτερο για βραδυ απο αυτα τα 2 η ακομα και αν υπαρχει κατι καλυτερο θα ειμουν ευγνομων :bowdown::bowdown::bowdown:

αυτα τα 2 ειναι μονο για μετα την προπονηση για το βραδυ καλυτερα 0 υδατανθρακας,βαρια βαρια καμια βρωμη κανα καστανο ρυζι η καμια γλυκοπατα,αυτα αν κανεις για ογκο αν κανεις για γραμμωση καλυτερα σαλατα η σκετη πρωτεινη..

Bodytlk
28-04-11, 01:05
ναι φιλε μην ανυσηχεις για μεταπροπονιτικο τα θελω.
το τελευταιο γευμα μου ειναι σκετη πρωτεινη ;)

sofos
28-04-11, 01:06
ναι φιλε μην ανυσηχεις για μεταπροπονιτικο τα θελω.
το τελευταιο γευμα μου ειναι σκετη πρωτεινη ;)

αα γιατι ο τιτλος γραφει νυχτερινος υδατανθρακας,δοκιμασε αν θες και vitargo πολλοι λενε θετικα λογια γι αυτο τον υδατανθρακα...

Bodytlk
28-04-11, 01:11
ναι νυχτερινος γιατι τελειωνω κατα τις 9:00 τις προπονησεις μου.
Vitargo μου προτειναν και εμενα αλλα θελω να δω τι ειναι καλυτερο γιατι το θεμα ειναι πολυ λεπτο ;)

sofos
28-04-11, 01:14
ναι νυχτερινος γιατι τελειωνω κατα τις 9:00 τις προπονησεις μου.
Vitargo μου προτειναν και εμενα αλλα θελω να δω τι ειναι καλυτερο γιατι το θεμα ειναι πολυ λεπτο ;)

κοιταξε να δεις δοκιμασε το αφου τοσο καιρο επερνες μαλτοδεξτρινη,τωρα δοκιμασε για ενα μηνα αυτον,δεν εχεις να χασεις κ τπτ,παντως σιγουρα μουφα δεν ειναι γιατι ειναι κ πανακριβος...

Bodytlk
28-04-11, 01:16
Ναι φιλε σημαντικο θεμα ειναι και η τιμη του γιαυτο με προβληματιζει κιολας και μπορει να μην αξιζει και τοσο τα λεφτα του!

sofos
28-04-11, 01:19
Ναι φιλε σημαντικο θεμα ειναι και η τιμη του γιαυτο με προβληματιζει κιολας και μπορει να μην αξιζει και τοσο τα λεφτα του!

σωστος σ αυτο αλλα αν δεν δοκιμασεις δε θα μαθεις ποτε..εγω παντως για μετα την προπονηση τπτ απ αυτα δε χρησιμοποιω,μονο κανα φρουτο κ 1 κουταλια μελι

exkaliber
28-04-11, 01:28
οταν λες νυχτερινος υδατανθραξ. τι εννοεις?
οτι πας βραδυ στο γυμν.??

κι εγω μαλτο εχω και παιρνω 80γρ μιση ωρα πριν
για ποστ δεν βαζω

sofos
28-04-11, 01:30
οταν λες νυχτερινος υδατανθραξ. τι εννοεις?
οτι πας βραδυ στο γυμν.??

κι εγω μαλτο εχω και παιρνω 80γρ μιση ωρα πριν
για ποστ δεν βαζω

για ποστ ειναι η μαλτο,για πριν ειναι κανα waxy..

exkaliber
28-04-11, 01:34
για ποστ ειναι η μαλτο,για πριν ειναι κανα waxy..

οχι ρε συ
30-40 λεπτα κανει να φυγει απ το στομαχι

μια χαρα εβγαινε η προπονα

Bodytlk
28-04-11, 07:14
Exkaliber για μεταπροπονιτικο γευμα μιλαω.

sadistic
28-04-11, 10:21
ασχετο αλλα αν θελει κανεις καμμια 350 γραμμ[12 σκοοπ]μαλτο σε γευση φραουλα ας στειλει π.μ.αθηνα.ειναι φρεσκια απο τον φεβρουαριο αλλα δεν την χρεισιμοποιω πλεον.γευση φραουλα[τα σπαει]!!την εχω φερει απ εξω:thumbup:

Kaloutsikos
28-04-11, 15:15
ναι νυχτερινος γιατι τελειωνω κατα τις 9:00 τις προπονησεις μου.
Vitargo μου προτειναν και εμενα αλλα θελω να δω τι ειναι καλυτερο γιατι το θεμα ειναι πολυ λεπτο ;)

Και γω στις 9 τελειώνω δεν είναι και πολύ αργά αν κοιμάσαι κατά τις 12 με 1.

Εγώ waxy maize που χρησιμοποιώ δεν έχω φουσκώματα και τέτοια, είναι καλή επιλογή
και νομίζω πιο φτηνό από το vitargo.

Bodytlk
28-04-11, 15:31
Χμ το waxy δε το εχω δει ποτε να σου πω την αληθεια ουτε και το ξερω :unsure:

Kaloutsikos
28-04-11, 16:36
Χμ το waxy δε το εχω δει ποτε να σου πω την αληθεια ουτε και το ξερω :unsure:

Ρίξε μια ματιά ΕΔΩ (http://www.bodybuilding.gr/forum/showthread.php?7081-Waxymaize-%CE%AE-Vitargo-%CE%AE-%CE%9C%CE%B1%CE%BB%CF%84%CE%BF%CE%B4%CE%B5%CE%BE%CF%84%CF%81%CE%AF%CE%BD%CE%B7-%CE%94%CE%B5%CE%BE%CF%84%CF%81%CF%8C%CE%B6%CE%B7&highlight=waxy+maize) αν θέλεις, για να μπείς στο νόημα!

Bodytlk
28-04-11, 23:24
Μου φενεται πως θα επιλεξω vitargo :unsure:

noz1989
29-04-11, 00:53
Μου φενεται πως θα επιλεξω vitargo :unsure:
τσαμπα αγχωνεσαι και ανεβαζεις την κορτιζολη σου..:P

οτι υδατ και να βαλεις το ιδιο ειναι...