PDA

Επιστροφή στο Forum : Ποιο απο τα 2 για πρωινο γραμμωσης



Spyrous
28-04-11, 00:53
1) 2μιση κουταλιες της σουπας βρωμη 1μιση ποτηρι γαλα χαμιλων λιπαρων 2κουταλιες σουπας μελι και ενα ασπραδι

2) 2φετες στη8ος γαλοπουλας 1 ασπραδι 1 φετα μαυρο ψωμι

:unsure::unsure::unsure:

sofos
28-04-11, 00:58
1) 2μιση κουταλιες της σουπας βρωμη 1μιση ποτηρι γαλα χαμιλων λιπαρων 2κουταλιες σουπας μελι και ενα ασπραδι

2) 2φετες στη8ος γαλοπουλας 1 ασπραδι 1 φετα μαυρο ψωμι

:unsure::unsure::unsure:

βαλε περισσοτερα ασπραδια γιατι λιγη ειναι η πρωτεινη,βαλε 4-5 ασπραδια μ ενα ποτηρι γαλα κ μετα απο 1-2 ωρες φαε 2 τοστ με μαυρο ψωμι και γαλοπουλα..

exkaliber
28-04-11, 00:59
κανενα απο τα δυο

βαλε δημητριακα και βρωμη και σταφιδες με γαλα και αυγα
και μια χουφτα μυγδαλα

sofos
28-04-11, 01:01
κανενα απο τα δυο

βαλε δημητριακα και βρωμη και σταφιδες με γαλα και αυγα
και μια χουφτα μυγδαλα

γιατι ρε κανενα απ τα 2?βρωμη ειπε θα βαλει καλα θα ταν να προσθεσει κ λιγα αμυγδαλα,τα δημητριακα ειναι αλλουνου παπα ευαγγελιο....

Kaloutsikos
28-04-11, 01:05
κανενα απο τα δυο

βαλε δημητριακα και βρωμη και σταφιδες με γαλα και αυγα
και μια χουφτα μυγδαλα
+1


βαλε περισσοτερα ασπραδια γιατι λιγη ειναι η πρωτεινη,βαλε 4-5 ασπραδια μ ενα ποτηρι γαλα κ μετα απο 1-2 ωρες φαε 2 τοστ με μαυρο ψωμι και γαλοπουλα..

Εγώ την γαλοπούλα όσο μπορώ την αποφεύγω γιατί είναι επεξεργασμένη τροφή!

exkaliber
28-04-11, 01:05
μου φαινονται λιγο για πρωινο

exkaliber
28-04-11, 01:05
+1



Εγώ την γαλοπούλα όσο μπορώ την αποφεύγω γιατί είναι επεξεργασμένη τροφή!

πολυ καρυκευμα :thumbup::thumbup:

Spyrous
28-04-11, 01:07
μου φαινονται λιγο για πρωινο

Δηλαδη τι αλλο να κανω?
Να αφησω βρωμη γαλα μελι και ποσα αυγα?
Να φαω μετα απο καποια ωρα γαλοπουλα με ψωμακι?
:unsure::unsure:

pan0z
28-04-11, 01:10
1) 2μιση κουταλιες της σουπας βρωμη 1μιση ποτηρι γαλα χαμιλων λιπαρων 2κουταλιες σουπας μελι και ενα ασπραδι

2) 2φετες στη8ος γαλοπουλας 1 ασπραδι 1 φετα μαυρο ψωμι

:unsure::unsure::unsure:

το 1ο αλλα βαλε παραπανω γαλα-αυγα τουλαχιστον να βγαινει 25-30γρ πρωτεινης ολα τα αλλα ειναι οκ.

Spyrous
28-04-11, 01:12
το 1ο αλλα βαλε παραπανω γαλα-αυγα τουλαχιστον να βγαινει 25-30γρ πρωτεινης ολα τα αλλα ειναι οκ.

Το ψωμακι με την γαλοπουλα το τσιμπαω αν ναι και τι ωρα?

exkaliber
28-04-11, 01:15
το ενα σπραδι ποση πρωτεινη εχει? γυρω στα 6γρ??

βαλε 4 με 6 ασπραδια
ενα με δυο κροκους

1 με 2 σκουπ βρωμη
1 κουταλια μελι
300μλ γαλα
και αμυγδαλα

sofos
28-04-11, 01:21
+1



Εγώ την γαλοπούλα όσο μπορώ την αποφεύγω γιατί είναι επεξεργασμένη τροφή!

εγω την βαρεθηκα τοσα χρονια κ τωρα τρωω creta farm εν ελλαδι :green: :P λογικα κ αυτο μαπα ειναι :green:

Spyrous
28-04-11, 01:27
1 Φετα μαυρο ψωμακι 2 φετες γαλοπουλα και 3 αυγα καλα δεν ειναι??

tommygunz
28-04-11, 01:29
1) 2μιση κουταλιες της σουπας βρωμη 1μιση ποτηρι γαλα χαμιλων λιπαρων 2κουταλιες σουπας μελι και ενα ασπραδι

2) 2φετες στη8ος γαλοπουλας 1 ασπραδι 1 φετα μαυρο ψωμι

:unsure::unsure::unsure:

Εγώ θα έβαζα τη βρώμη μαζί με 2 ολόκληρα αυγά+1 ασπράδι (κρίμα να τους πετάμε τους κρόκους όλους, άλλοι δεν έχουν να φάνε, εκτός αν κατεβαίνουμε σε αγώνες bb οπότε οκ) και το γάλα.

Edit: Το μέλι βγάλτο. Τα αλλαντικά όσο μπορείς να τα αποφεύγεις, έχουνε πολύ αλάτι και γενικά δεν είναι και τόσο καλά όσο νομίζουμε.

Spyrous
28-04-11, 01:39
Εγώ θα έβαζα τη βρώμη μαζί με 2 ολόκληρα αυγά+1 ασπράδι (κρίμα να τους πετάμε τους κρόκους όλους, άλλοι δεν έχουν να φάνε, εκτός αν κατεβαίνουμε σε αγώνες bb οπότε οκ) και το γάλα.

Edit: Το μέλι βγάλτο. Τα αλλαντικά όσο μπορείς να τα αποφεύγεις, έχουνε πολύ αλάτι και γενικά δεν είναι και τόσο καλά όσο νομίζουμε.

Το πιτακι που τροω δυσκολο χωρις μελι :green::green:
Δεν 8α μπορουσα δηλαδη να συνδιαζα το 2 που αναφερα αρχικα με τον ιδανικοτερο τροπο ως γευμα γραμμωσης?

Kaloutsikos
28-04-11, 15:47
Το πιτακι που τροω δυσκολο χωρις μελι :green::green:
Δεν 8α μπορουσα δηλαδη να συνδιαζα το 2 που αναφερα αρχικα με τον ιδανικοτερο τροπο ως γευμα γραμμωσης?

Στο δεύτερο σαλάμι γαλοπούλα ή γαλοπούλα το πτηνό, εννοείς?

Ximerakis
28-04-11, 17:48
ΟΧΙ ΚΡΕΑΣ ΣΤΟ ΠΡΩΙΝΟ!!!

Στο πρωινο χρειαζεσαι whey ή ασπραδια αυγων γιατι το σωμα σου χρειαζεται γρηγορα πρωτεινη γιατι για 8 ωρες που κοιμασαι δν τρως και η πρωτεινη απο την γαλοπουλα και απο ολα αυτα τα κρεατικα που αναφερεται απορροφατε πολυ αργα... στο πρωινο και στο μεταπροπονητικο γευμα να θυμασαι οτι περνουμε παντα πρωτεινη που απορροφαται ΓΡΗΓΟΡΑ!!!


Εγω θα σου συστηνα να 5-6 απραδια αυγων μιας και δν παιρνεισ πρωτεινη σε σκονη + Βρωμη με γαλα + 1 κουταλια μελι (οχι 2 γιατι ειπαμε οτι ειναι διατροφη γραμμωσης)

Spyrous
28-04-11, 18:22
ΟΧΙ ΚΡΕΑΣ ΣΤΟ ΠΡΩΙΝΟ!!!

Στο πρωινο χρειαζεσαι whey ή ασπραδια αυγων γιατι το σωμα σου χρειαζεται γρηγορα πρωτεινη γιατι για 8 ωρες που κοιμασαι δν τρως και η πρωτεινη απο την γαλοπουλα και απο ολα αυτα τα κρεατικα που αναφερεται απορροφατε πολυ αργα... στο πρωινο και στο μεταπροπονητικο γευμα να θυμασαι οτι περνουμε παντα πρωτεινη που απορροφαται ΓΡΗΓΟΡΑ!!!


Εγω θα σου συστηνα να 5-6 απραδια αυγων μιας και δν παιρνεισ πρωτεινη σε σκονη + Βρωμη με γαλα + 1 κουταλια μελι (οχι 2 γιατι ειπαμε οτι ειναι διατροφη γραμμωσης)

Πιτακι να το κανω η κανονικα την βρωμη... Ειπα να τροω την 2 μου επιλογη που αναφερα αρχικα στηριζομενος στις 8ερμιδες που το 2 εχει λιγοτερες...

beefmeup
28-04-11, 18:26
ΟΧΙ ΚΡΕΑΣ ΣΤΟ ΠΡΩΙΝΟ!!!



γιατι καλε?

Spyrous
28-04-11, 18:52
γιατι καλε?

Για την ταχυα αποροφηση του οργανισμου το εψα3α μολις οντος εχει δικιο... Πιτακι η σκετο δηλαδη μεσα στο γαλατακι?

beefmeup
28-04-11, 18:55
Για την ταχυα αποροφηση του οργανισμου

γιατι το κρεας ειναι κακο για αυτο δλδ?
ειτε ασπραδια φας ειτε κοτοπουλο παλι το ιδιο αποτελεσμα θα χεις.

Spyrous
28-04-11, 19:00
γιατι το κρεας ειναι κακο για αυτο δλδ?
ειτε ασπραδια φας ειτε κοτοπουλο παλι το ιδιο αποτελεσμα θα χεις.

Εννοει στην πιο γρηγορη αποροφηση του οργανισμου το ιδιο ειναι αλλα μπαινει μεσα η ιστορια που λεγεται TIME ωσο πιο γρηγορα τοσο καλυτερα.. ;)

beefmeup
28-04-11, 19:01
σε εκεινη την φαση δεν θα σου κανει διαφορα αν θα παρεις κατι γρηγορο η κατι αργοτερα αποροφησιμο,αυτο προσπαθω να σου πω..
η αν υποθεσουμε οτι θα σου κανει,εσυ γιατι νομιζεις οτι θα γινει αυτο?

Spyrous
28-04-11, 19:05
σε εκεινη την φαση δεν θα σου κανει διαφορα αν θα παρεις κατι γρηγορο η κατι αργοτερα αποροφησιμο,αυτο προσπαθω να σου πω..
η αν υποθεσουμε οτι θα σου κανει,εσυ γιατι νομιζεις οτι θα γινει αυτο?

Αδερφε τωρα spamaris χωρις να μου δωσεις μια απαντιση κολας σε πραγμα που δν 8ελει αναλυση... Αλλο ρωταω

beefmeup
28-04-11, 19:08
αδερφε,το οτι σου απανταω πανω σε κατι που εγραψε ενας φιλος απο πανω,κ σου λεω οτι δεν ισχυει,εσυ το λες "σπαμαρω"?
κ το λες κ συγκεκριμενα σε μενα,που μαλλον δεν σπαμαρα ποτε εδω μεσα απο την πρωτη μερα που γραφτηκα.
το αν θελει αναλυση,δεν το ξερεις γιατι δεν εχεις τις γνωσεις για να το κρινεις..
αν τις ειχες δεν θα μου εγραφες οτι σπαμαρω.
τρωγε ασπραδια τοτε που αποροφουνται γρηγορα να γινεις τουμπανο.:welcome:

Spyrous
28-04-11, 19:11
αδερφε,το οτι σου απανταω πανω σε κατι που εγραψε ενας φιλος απο πανω,κ σου λεω οτι δεν ισχυει,εσυ το λες "σπαμαρω"?
κ το λες κ συγκεκριμενα σε μενα,που μαλλον δεν σπαμαρα ποτε εδω μεσα απο την πρωτη μερα που γραφτηκα.
το αν θελει αναλυση,δεν το ξερεις γιατι δεν εχεις τις γνωσεις για να το κρινεις..
αν τις ειχες δεν θα μου εγραφες οτι σπαμαρω.
τρωγε ασπραδια τοτε που αποροφουνται γρηγορα να γινεις τουμπανο.:welcome:

Ωραια καταλαβες οπως βλεπω αυτο που ειπα... τλσπ Σε λεει 1+1 κανουν 2 και εσυ ρωτας γιατι ε τι να σε πω ρ φιλε εγω για αλλο ρωταω

Ximerakis
30-04-11, 12:27
beefmeup μην κανεις οτι τα ξερεις ολα γιατι εχει δικιο το παλικαρι! παιζει πολυ σημαντικο ρολο απο που θα παρεις την πρωτεινη σου στο πρωινο... ρωτα να μαθεις και μετα ελα να το συζητησουμε...

Spyrous
30-04-11, 12:55
Ελα ρ εντα3ει ο κα8ενας μας η8ελε να μα8ει αυτο που η8ελε απλα επειδη εγω εκανα την ερωτιση που "καιγομουν" να μα8ω επρεπε να εχω μια σφαιρικη ιδεα και για τα δυο που αναφερα αρχικα.... Χιμερακι αυτο που ειπες τροω ρ αλλα με 3 ασπραδια περισσοτερο δν παει μπουκονω ρ φιλε δεν κατεβενει :P Παντος με πιανουν κατι τρελα για γλυκα μελι μερεντα τετια γαμισετα :rolf::rolf:

Ximerakis
30-04-11, 15:51
Νομιζω οτι η καλυτερη λυση τοτε ειναι να παρεις μια πρωτεινη Whey... Μπορεις να αντικαταστησεις ολα τα ασπραδια με την πρωτεινη... την βαζεις σε ενα ποτηρι γαλα και γινετε σαν milkshake!!!:toast::thumbup:

ειμαι σιγουρος οτι ετσι θα λυθει το προβλημα σου... αυτο κανω κι εγω! :thumbup:

sofos
30-04-11, 15:53
Νομιζω οτι η καλυτερη λυση τοτε ειναι να παρεις μια πρωτεινη Whey... Μπορεις να αντικαταστησεις ολα τα ασπραδια με την πρωτεινη... την βαζεις σε ενα ποτηρι γαλα και γινετε σαν milkshake!!!:toast::thumbup:

ειμαι σιγουρος οτι ετσι θα λυθει το προβλημα σου... αυτο κανω κι εγω! :thumbup:

:clap::thumbup:

beefmeup
30-04-11, 18:18
beefmeup μην κανεις οτι τα ξερεις ολα γιατι εχει δικιο το παλικαρι! παιζει πολυ σημαντικο ρολο απο που θα παρεις την πρωτεινη σου στο πρωινο... ρωτα να μαθεις και μετα ελα να το συζητησουμε...

καλη φαση:green:

το ΜΟΝΟ που θα σου κανει την διαφορα στο πρωινο(κ παλι παιζει) ειναι μια σκονη πρωτεινης,που αποτι βλεπω ο φιλος δεν εχει συμπεριλαβει.
αλλιως Ο,ΤΙ κ να φας το ιδιο ειναι..

και..δεν μου λες,μιας κ το θιγεις ποιον να ρωτησω,για να κανουμε κ μια κουβεντα επι του θεματος αν μπορεσεις να με πεισεις για οτι γραφεις..
που το στηριζεις οτι θα κανει διαφορα αν φας ασπραδια η κρεας στο πρωινο σε σχεση με την "ταχυτητα αποροφησης"?

Devil
30-04-11, 18:30
λοιπον beefmeup επειδη δεν ξερεις και δεν καθεσε να ακουσεις 2 πραγματα που σου λενε οι αλλοι... και δεν εχεις παραθεσει και σχετικη μελετη για να στιριξεις αυτα που λες....

το καλητερο πρωινο ειναι vitargo με bcaa για να πετυχουμε την μεγιστη ταχυτητα αποριφησης και ετσι να εχουμε μεγιστο αναβολισμο και να γεμισουμε το γλυκογονο γιατι εχει τελειωσει απο τον υπνο.....

αυτα!

οκ ας κοψουμε τις @@ για να μπω λιγο ον τοπικ....

κανε οτι πρωινο γουσταρεις φτανει να εχει τις απαρετητες θερμιδες και μακροσυστατικα για να συμπληρωνει την καθημερινη διατροφη σου....

τον αν θα εχει αργη η' γρηγορη πρωτεινη δεν λεει τιποτα...
οπως και αν θα εχει η' οχι υδατανθρακα η' λιπαρα....

Ximerakis
30-04-11, 18:40
http://www.bodybuilding.gr/forum/showthread.php?1303-E%CE%B9%CE%B4%CE%B7-%CF_%CF_%CF_%CF_%CE%B5%CF_%CE%BD%CE%B7%CF_-%CF_%CE%B5-%CF_%CE%BA%CF_%CE%BD%CE%B7

διαβασε αυτο απο το σημειο πο λεει ''Συμπερασμα'' και κατω... Συγκεκριμενα την πρωτη κουκιτσα!

beefmeup
30-04-11, 18:42
http://www.bodybuilding.gr/forum/showthread.php?1303-E%CE%B9%CE%B4%CE%B7-%CF_%CF_%CF_%CF_%CE%B5%CF_%CE%BD%CE%B7%CF_-%CF_%CE%B5-%CF_%CE%BA%CF_%CE%BD%CE%B7

διαβασε αυτο απο το σημειο πο λεει ''Συμπερασμα'' και κατω... Συγκεκριμενα την πρωτη κουκιτσα!


Οι γρήγορης ενεργοποίησης πρωτεΐνες (όπως του ορρού γάλακτος) πρόκειται να λειτουργήσουν καλύτερα κατά περιόδους όταν πιέζεται η πρωτεϊνική σύνθεση και απαιτείται η γρήγορη σύνθεση της .Αυτοί οι χρόνοι περιλαμβάνουν τη θέση του ορού γάλακτος στο μετά-προπονητικό γεύμα και αμέσως μετά το ξύπνημα.

εκτος αν διαβαζω αλλο αρθρο νομιζω οτι αναφερεται σε σκονες κ οχι σε φαγητα,εσυ τι λες γι αυτο?

αυτο το διαβασες που εγραψσ?




το ΜΟΝΟ που θα σου κανει την διαφορα στο πρωινο(κ παλι παιζει) ειναι μια σκονη πρωτεινης,που αποτι βλεπω ο φιλος δεν εχει συμπεριλαβει.
αλλιως Ο,ΤΙ κ να φας το ιδιο ειναι..

TToni Shark
30-04-11, 19:35
Το θέμα όμως φίλοι μου είναι να μπορείς και να τα φας όλα αυτά:unsure: Εγώ για παράδειγμα δεν μπορώ να φάω ασπράδια το πρωί.Τρώω μπισκότα ολικής χωρίς ζάχαρη με μαρμελάδα χωρίς ζάχαρη.Δεν πίνω πρωτεΐνη και το πρωί(πίνω μετά την προπόνηση)γιατί όταν το έκανα έβαλα 1 κιλό σε 1 εβδομάδα:(.Αναπληρώνω την πρωτεΐνη τις άλλες ώρες τις μέρας.Παρακαλώ τις απόψεις σας...:unsure:

TheWorst
30-04-11, 19:55
Παιδια ολα αυτα για μετα τη προπονηση και το πρωι , που θελουμε πρωτεινη γρηγορης απορροφησης ειναι λιγο παρατραβηγμενα , προπαγανδα ολα , πως αλλιως να αγορασουμε και τις πρωτεινες σε σκονη βεβαια..

aprosektos
01-05-11, 05:58
Το θέμα όμως φίλοι μου είναι να μπορείς και να τα φας όλα αυτά
σωστος

Παιδια ολα αυτα για μετα τη προπονηση και το πρωι , που θελουμε πρωτεινη γρηγορης απορροφησης ειναι λιγο παρατραβηγμενα , προπαγανδα ολα , πως αλλιως να αγορασουμε και τις πρωτεινες σε σκονη βεβαια..
συμφωνο με αυτη την λογικη.

Txc
02-05-11, 00:10
Το πρωινο σου ειναι απαραδεκτο για μενα...

Τι 2 κουταλιες βρωμη? Σπουργιτι εισαι?

Ειτε εισαι σε γραμμωση ειτε σε ογκο, το πρωινο και το μεταπροπονητικο ειναι τα πιο σημαντικα γευματα σε εναν αθλητη...

Το δικο μου πρωινο ειναι το εξης:

300 ml νερο σε shaker με 25γρ πρωτεινη καθαρη 90αρα...
1 κεσεδακι γιαουρτι 0% με 40-45γρ βρωμη και 1 μια κουταλια της σουπας μελι...
1 ΚΟΚΚΙΝΟ ( ποτε πρασινο ) μηλο...


Μετα απο κανα 2ωρο βαλε το δεκατιανο σου...

Το δικο μου δεκατιανο ειναι σαντουιτσακι μαυρο ψωμι πολυσπορο με 2 φετες γαλοπουλας και cottage cheese...

Αν δεν χρησημοποιεις πρωτεινη σε ροφημα ( πολυ κακως κατεμε ), καταναλωσε καμια 10αρια ασπραδια...

Bodybuilding χωρις συμπληρωματα και αδειος κατεμε ειναι χασιμο χρονου...

Προσωπικη μου αποψη...

Kaloutsikos
02-05-11, 17:22
1 ΚΟΚΚΙΝΟ ( ποτε πρασινο ) μηλο...
Γιατί όχι πράσινο??

Αν δεν χρησημοποιεις πρωτεινη σε ροφημα ( πολυ κακως κατεμε ), καταναλωσε καμια 10αρια ασπραδια...
Γιατί είναι κακός αν δεν χρησιμοποιεί?

Bodybuilding χωρις συμπληρωματα και αδειος κατεμε ειναι χασιμο χρονου...
Οταν λές συμπληρώματα να φανταστώ δεν μιλάς για μια απλή πρωτεΐνουλα, ε?
Προσωπικη μου αποψη...
,

Devil
02-05-11, 17:30
^^^ την ιδια απορεια ειχα και εγω με το κοκκινο μηλο....

μαλλον γαυρος θα ειναι.......:green::green::green:

COBRA_STYLE
02-05-11, 17:31
Αν δεν χρησημοποιεις πρωτεινη σε ροφημα ( πολυ κακως κατεμε ), καταναλωσε καμια 10αρια ασπραδια...

Bodybuilding χωρις συμπληρωματα και αδειος κατεμε ειναι χασιμο χρονου...

Προσωπικη μου αποψη...
:banghead::banghead::banghead::banghead::banghead::inandout:

Kaloutsikos
02-05-11, 17:48
^^^ την ιδια απορεια ειχα και εγω με το κοκκινο μηλο....

μαλλον γαυρος θα ειναι.......:green::green::green:

:green::green::green::green::green::bowdown::bowdown::bowdown:

Spyrous
02-05-11, 18:53
Το πρωινο σου ειναι απαραδεκτο για μενα...

Τι 2 κουταλιες βρωμη? Σπουργιτι εισαι?

Ειτε εισαι σε γραμμωση ειτε σε ογκο, το πρωινο και το μεταπροπονητικο ειναι τα πιο σημαντικα γευματα σε εναν αθλητη...

Το δικο μου πρωινο ειναι το εξης:

300 ml νερο σε shaker με 25γρ πρωτεινη καθαρη 90αρα...
1 κεσεδακι γιαουρτι 0% με 40-45γρ βρωμη και 1 μια κουταλια της σουπας μελι...
1 ΚΟΚΚΙΝΟ ( ποτε πρασινο ) μηλο...


Μετα απο κανα 2ωρο βαλε το δεκατιανο σου...

Το δικο μου δεκατιανο ειναι σαντουιτσακι μαυρο ψωμι πολυσπορο με 2 φετες γαλοπουλας και cottage cheese...

Αν δεν χρησημοποιεις πρωτεινη σε ροφημα ( πολυ κακως κατεμε ), καταναλωσε καμια 10αρια ασπραδια...

Bodybuilding χωρις συμπληρωματα και αδειος κατεμε ειναι χασιμο χρονου...

Προσωπικη μου αποψη...

Αμα μπεις στο 'τρυπακι' των συμπληροματων δεν βγενεις φιλε ή για να βγεις πρεπει να φας καμια γερη φαπα για να καταλαβεις..Ο πατερας μου κανει 40 χρονια γυμναστικη δν εχει βαλει ασπιρινι μεσα του και σου λεω αμα τον δεις 50cm 2δικεφαλο απλα ετρωγε πολυ και κοιλιακους και ολλα τλσπ εγω 8ελω να τα περνω απο την διατροφη μου...Λοιπον επειδη παω σχολειο αμα φαω ολλα αυτα για πρωι 8α βαρυνω δν μπορω..Ειναι σωστα αυτα που με εδωσες ως πρωινο αλλα τα δικα μου ειναι τα εξης για τοιχον διορ8ωσεις κοκκινιστεμε:P
7:15 Πρωινο
-60γραμμαρια βρωμης
-1ποτηρι 150ml γαλα ασπρο χαμιλων λιπαρων
-1κουταλια της σουπας μελι ή 2-3 μπουκιες απο γλυκο σπιτικο που εχει μυνει..[δεν τροω γλυκα]
-1ασπραδι
11παρα Δεκατιανο
-1 φετα μαυρο ψωμακι 2 φετες γαλοπουλα στο σχολειο.
2:20 Μεσημεριανο
-Οτι φαγητο εχει η μανα με αρκετη σαλατα παντα πχ μαρουλι ντοματα κρεμιδι και 2 σαλατα που παντα εχει..
Διαβασμα 1-2 καφερες:P
Προπονηση μεγαλης εντασης
Και μετα το μονο κακο που εχω ειναι οτι κλινει το στομαχι μου και δν κατεβενει τιποτα και την βγαζω με νερο και τσαι...