PDA

Επιστροφή στο Forum : Whey protein caramel!



Ximerakis
30-04-11, 15:18
Με ποια κριτιρια αξιολογουμε αν μια πρωτεινη whey ειναι καλη ή κακη?
Ποιες ουσιες που περιεχει πρεπει να ειναι σε σχετικα υψηλα επιπεδα και ποιες σε χαμηλα?

Συγνωμη για τις τοσο γενικες ερωτησεις αλλα δν εχω ασχοληθει με το συγκεκριμενο ζητημα και δεν ξερω απο που μπορω να ενημερωθω... γι`αυτο ρωταω.. :)

jannous44
30-04-11, 15:23
συνηθως με τη ποσοτητα γραμμαριων που περιεχει ανα 100γ. οι καλες ειναι γυρος στο 75-90γ πρωτ ανα 100γ. απο εκει και περα παει η γευση και η διαλυτοτα. το πως δηλαδη την καταναλωνεις. εμενα πλεον δεν με αγγιζουν αυτα μιας και εχω βρει την υγεια μου απο bulk και πινω μονο αγευστες. ολα ειναι θεμα συνηθειας.

Ximerakis
30-04-11, 15:36
τι ειναι το Bulk?

Ximerakis
30-04-11, 17:03
εγω παιδια θελω να παρω μια whey πρωτεινη με γευση καραμελα! τρελενομαι για καραμελα και θελω να παρω... ξερω οτι βγαζει η ON με καραμελα... εχει δοκιμασει κανεις να μου πει την γνωμη του? ή μηπως ξερετε καμια αλλη οικονομικοτερη εταιρια που να βγαζει καραμελα αλλα να ειναι και καλη πρωτεινη? ευχαριστω προκαταβολικα

sofos
30-04-11, 17:07
εγω παιδια θελω να παρω μια whey πρωτεινη με γευση καραμελα! τρελενομαι για καραμελα και θελω να παρω... ξερω οτι βγαζει η ON με καραμελα... εχει δοκιμασει κανεις να μου πει την γνωμη του? ή μηπως ξερετε καμια αλλη οικονομικοτερη εταιρια που να βγαζει καραμελα αλλα να ειναι και καλη πρωτεινη? ευχαριστω προκαταβολικα

παρε nitrotech chocolate caramel ειναι αρκετα φτηνη...

Ximerakis
30-04-11, 17:39
ποσο κανει δηλαδη? ειναι καλη πρωτεινη? απο γευση πως παει?

sofos
30-04-11, 17:58
ποσο κανει δηλαδη? ειναι καλη πρωτεινη? απο γευση πως παει?

*** ευρω απ τα bbclub :P

Gianna
30-04-11, 18:08
τι ειναι το Bulk?

Στην ενότητα με τα συμπληρώματα υπάρχει topic. ;)

Ximerakis
30-04-11, 18:08
οκ ευχαριστω!

Ximerakis
30-04-11, 18:24
το ειδα !;)