PDA

Επιστροφή στο Forum : αναπτυξη των χεριων με ληψη πρωτεινης



6packman
01-05-11, 18:23
ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ.ΕΙΜΕ 16 ΧΡΟΝΩΝ ΚΑΙ ΑΣΧΟΛΙΕΜΑΙ 1 ΜΙΣΙ ΧΡΟΝΟ ΜΕ ΤΙ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ(βαρη).ΚΑΝΩ ΔΙΑΤΡΟΦΗ ΑΥΣΤΗΡΑ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΑ ΕΙΜΑΙ ΣΕ ΑΡΚΕΤΑ ΠΡΟΧΟΡΗΜΕΝΟ ΕΠΙΠΕΔΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΗΛΙΚΙΑ ΜΟΥ.ΟΛΕΣ ΜΟΥ ΟΙ ΜΥΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΕΠΙΠΕΔΟ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΑ ΧΕΡΙΑ ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΤΑ ΕΙΧΑ ΠΑΡΑΜΕΛΗΣΕΙ ΛΙΓΟ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ Κ ΔΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΓΥΜΝΑΣΜΕΝΑ .ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΑΓΟΡΑΣΑ ΤΙΝ ΠΡΩΤΕΙΝΗ GOLD STANDARD.ΕΙΝΑΙ Η ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΠΕΡΝΩ ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑ ΚΑΙ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΝΑ ΤΗΝ ΠΑΙΡΝΩ ΜΕΤΑ ΤΙΝ ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ ΧΕΡΙΩΝ ΜΟΝΟ ΜΕ ΣΚΟΠΟ ΝΑ ΑΝΑΠΤΙΧΘΟΥΝ ΓΡΗΓΟΡΟΤΕΡΑ ΔΙΚΕΦΑΛΟΣ-ΤΡΙΚΕΦΑΛΟΣ-ΠΗΧΗΣ.ΘΕΛΩ ΤΗΝ ΑΠΟΨΗ ΣΑΣ ΠΑΙΔΙΑ ΕΠΙ ΤΟΥ ΘΕΜΑΤΟΣ ΟΠΟΙΟΔΙΠΟΤΕ ΣΧΟΛΙΟ ΔΕΚΤΟ.ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ :)

outnumb
01-05-11, 18:36
αν θες να παιρνεις συμπληρωμα πρωτεϊνης μονο μετα την προπονηση, καλυτερα ειναι να το παιρνεις μετα απο καθε προπονηση και οχι μονο μετα την προπονηση χεριων.. αφου λες και ο ιδιος οτι τα ειχες παραμελησει τα χερια αρα φυσιολογικο και να μην εχουν σωστη αναπτυξη... τη ''γρηγορη'' αναπτυξη των χεριων με ληψη πρωτεϊνης μονο μετα την προπονηση τους ξεχνα τη.... αν θες να παιρνεις πρωτεϊνη μετα την προπονηση τουλαχιστον καντο σωστα

Ramrod
01-05-11, 18:56
ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ.ΕΙΜΕ 16 ΧΡΟΝΩΝ ΚΑΙ ΑΣΧΟΛΙΕΜΑΙ 1 ΜΙΣΙ ΧΡΟΝΟ ΜΕ ΤΙ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ(βαρη).ΚΑΝΩ ΔΙΑΤΡΟΦΗ ΑΥΣΤΗΡΑ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΑ ΕΙΜΑΙ ΣΕ ΑΡΚΕΤΑ ΠΡΟΧΟΡΗΜΕΝΟ ΕΠΙΠΕΔΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΗΛΙΚΙΑ ΜΟΥ.ΟΛΕΣ ΜΟΥ ΟΙ ΜΥΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΕΠΙΠΕΔΟ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΑ ΧΕΡΙΑ ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΤΑ ΕΙΧΑ ΠΑΡΑΜΕΛΗΣΕΙ ΛΙΓΟ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ Κ ΔΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΓΥΜΝΑΣΜΕΝΑ .ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΑΓΟΡΑΣΑ ΤΙΝ ΠΡΩΤΕΙΝΗ GOLD STANDARD.ΕΙΝΑΙ Η ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΠΕΡΝΩ ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑ ΚΑΙ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΝΑ ΤΗΝ ΠΑΙΡΝΩ ΜΕΤΑ ΤΙΝ ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ ΧΕΡΙΩΝ ΜΟΝΟ ΜΕ ΣΚΟΠΟ ΝΑ ΑΝΑΠΤΙΧΘΟΥΝ ΓΡΗΓΟΡΟΤΕΡΑ ΔΙΚΕΦΑΛΟΣ-ΤΡΙΚΕΦΑΛΟΣ-ΠΗΧΗΣ.ΘΕΛΩ ΤΗΝ ΑΠΟΨΗ ΣΑΣ ΠΑΙΔΙΑ ΕΠΙ ΤΟΥ ΘΕΜΑΤΟΣ ΟΠΟΙΟΔΙΠΟΤΕ ΣΧΟΛΙΟ ΔΕΚΤΟ.ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ :)

Γιατί όλοι οι αρχάριοι (συμπεριλαμβάνομένου και εμού όταν ήμουν ανίδεος) πιστεύουν ότι η πρωτεϊνη είναι κάποιο είδος superfood? Απλή τροφή είναι οπότε δε θα σου δώσει κατι παραπάνω σε συγκεκριμένες στιγμές. Η διαφορά που κάνει δεν είναι οπτικά αντιληπτή...

Πάρε την πρωτεϊνη σου κανονικά και βρες ποιό είδος προγράμματος προπόνησης θα σου δώσει καλύτερη ανάπτυξη στα χέρια. Να ξέρεις ότι πρόβλημα με συγκεκριμένες μυϊκές ομάδες αντιμετωπίζουν πολύ, είναι θέμα κατασκευής. Πειραματίσου και θα το βρεις...

Polyneikos
01-05-11, 19:24
ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ.ΕΙΜΕ 16 ΧΡΟΝΩΝ ΚΑΙ ΑΣΧΟΛΙΕΜΑΙ 1 ΜΙΣΙ ΧΡΟΝΟ ΜΕ ΤΙ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ(βαρη).ΚΑΝΩ ΔΙΑΤΡΟΦΗ ΑΥΣΤΗΡΑ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΑ ΕΙΜΑΙ ΣΕ ΑΡΚΕΤΑ ΠΡΟΧΟΡΗΜΕΝΟ ΕΠΙΠΕΔΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΗΛΙΚΙΑ ΜΟΥ.ΟΛΕΣ ΜΟΥ ΟΙ ΜΥΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΕΠΙΠΕΔΟ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΑ ΧΕΡΙΑ ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΤΑ ΕΙΧΑ ΠΑΡΑΜΕΛΗΣΕΙ ΛΙΓΟ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ Κ ΔΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΓΥΜΝΑΣΜΕΝΑ .ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΑΓΟΡΑΣΑ ΤΙΝ ΠΡΩΤΕΙΝΗ GOLD STANDARD.ΕΙΝΑΙ Η ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΠΕΡΝΩ ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑ ΚΑΙ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΝΑ ΤΗΝ ΠΑΙΡΝΩ ΜΕΤΑ ΤΙΝ ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ ΧΕΡΙΩΝ ΜΟΝΟ ΜΕ ΣΚΟΠΟ ΝΑ ΑΝΑΠΤΙΧΘΟΥΝ ΓΡΗΓΟΡΟΤΕΡΑ ΔΙΚΕΦΑΛΟΣ-ΤΡΙΚΕΦΑΛΟΣ-ΠΗΧΗΣ.ΘΕΛΩ ΤΗΝ ΑΠΟΨΗ ΣΑΣ ΠΑΙΔΙΑ ΕΠΙ ΤΟΥ ΘΕΜΑΤΟΣ ΟΠΟΙΟΔΙΠΟΤΕ ΣΧΟΛΙΟ ΔΕΚΤΟ.ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ :)

Γραφε με μικρους χαρακτηρες ,εινια κανονας του φόρουμ και εισαι παλιο μελος ,αρα το ξερεις.Ο τιτλος δεν αφορα την gold standard αλλα την αναπτυξη των χεριων σου με ληψη πρωτεινης.Καντο 2 μηνες.Αφου την αγορασες.Όταν θα δεις τα αποτελεσματα,μπορουμε να το συζητησουμε.:unsure:

6packman
09-05-11, 22:09
σας ευχαριστω ολους παιδια για τις συμβουλες σας;)