PDA

Επιστροφή στο Forum : Το παλευω να χασω αλλα δεν!



ToniTsiou
01-05-11, 21:00
Καλησπερα και παλι παιδια,τωρα που πηρα το κολλαει λεω να κανω τις χρονιες απορειες που εχω! Βασικα θα ηθελα καποιον να με βοηθησει στην καλοκαιρινη διατροφη μου διοτι την εχω βγαλει εγω μεσα απο ερευνες,δν εχω ρωτησει πουθενα και σαφεστατα ειναι αρκετα λανθασμενη.Εχουμε και λεμε:

Πρωινο(10.00) 1.5scoop πρωτεινη καθαρη(Νιτροτεκ),80-100γρ βρωμη κουακερ με 1ποτηρι γαλα με 70% λιγοτερη λακτοζη
Δεκατιανο(12.00) 1 φρουτο,1 τοστ με 3φετες γαλοπουλα(μαυρο ψωμι) και 1 μπαρα με φυτικες ινες
Μεσημερακι(3.00) 1.5 τονο με μπολικη σαλατα(πρασινη),μακαρονια ολικης(1μεριδα νορμαλ) ή 2 κουπες ρυζι ολικης.
Προπονηση(5.00) 40λεπτα πριν νιτρικο,μετα προπονηση 1.5scoop πρωτεινη+γλουταμινη
Μεταπροπονητικο γευμα(7.00) φιλετο κοτοπουλο με σαλατα + 1 βραστη πατατα
ΤελικοΓευμα(7.40-8.00) 5-7 ασπραδια αυγου(1-2)κροκους αναλογως την διαθεση+1 φετα ψωμι ολικης
Πριν τον υπνο 1 φρουτο+γλουταμινη

*να προσθεσω πως το πρωι με αδειο στομαχι λαμβανω καρνιτινη+ωμεγα 3/6/9 οπως και αμινοξεα 3φορες την ημερα πριν απο τα κυρια γευματα*
Λετε να προσθεσω bcaa?? Τελος θα ηθελα να ζητησω την βοηθεια σας διοτι ειμαι σε φαση γραμμωσης εδω και 2 εβδομαδες,θελω να χασω κιλακια και να γραμμωσω αλλα δεν βλεπω κατι απο θεμα διατροφης γτ προπονητικα τα παω αρκετα καλα! Ευχαριστω πολυ ελπιζω να σας καλυψα..Μπορειτε να με βρισετε για τυχον βλακειες στην διατροφη!!;);););)

Spyrous
01-05-11, 22:16
Φιλε αμα δεν πειραματιστης μονο σου δεν προκιται να κανεις τιποτε ο κα8ενας οργανισμος λειτουργει κα8ως ταυτοχρονα αντιδρα και διαφορετικα....Μπορεις να ελλατωσεις το βραδινο σου ή ακομα καλυτερα οσω πλησιαζεις προς την βραδινη ζωνη να λιγοστεψεις την ποσοτητα...

Kaloutsikos
02-05-11, 17:33
Βγάλε το φρούτο πριν τον ύπνο, κατατάλα καλά είναι.
Μέτρα θερμίδες καλύτερα!