PDA

Επιστροφή στο Forum : Διατροφή για γράμμωση; Ερώτηση (Έφηβος)



Hackerspy
08-05-11, 16:09
Είμαι 17 χρονών,ύψος 1.76 και κιλά 72. Κάνω πρόγραμμα όγκου για 3 γεμάτους μήνες πηγαίνοντας 3 φορές την εβδομάδα γυμναστήριο. (πλάτες,ώμους,στήθος,χέρια). Σε ένα περίπου μήνα σκέφτομαι να ξεκινήσω πρόγραμμα γράμμωσης, αλλά από ότι ξέρω χρειάζεται και η ανάλογη διατροφή. Μήπως θα μπορούσε κάποιος να μου δώσει κάποια διατροφή ; (Υ.Γ Συμβουλές θα ήταν επιθυμητές) :) :)

Giannistzn
08-05-11, 16:37
Γραψε παλι οτι εγραψες, να το δουμε και εμεις γιατι ετσι οπως ειναι θα βγαλουμε τα ματια μας!

Hackerspy
08-05-11, 16:39
Είμαι 17 χρονών,ύψος 1.76 και κιλά 72. Κάνω πρόγραμμα όγκου για 3 γεμάτους μήνες πηγαίνοντας 3 φορές την εβδομάδα γυμναστήριο. (πλάτες,ώμους,στήθος,χέρια). Σε ένα περίπου μήνα σκέφτομαι να ξεκινήσω πρόγραμμα γράμμωσης, αλλά από ότι ξέρω χρειάζεται και η ανάλογη διατροφή. Μήπως θα μπορούσε κάποιος να μου δώσει κάποια διατροφή ; (Υ.Γ Συμβουλές θα ήταν επιθυμητές)

(Για όσους τους είναι αδύνατον να διαβάσουν το αρχικό ποστ...)

Gaspari
08-05-11, 16:44
Γραψε παλι οτι εγραψες, να το δουμε και εμεις γιατι ετσι οπως ειναι θα βγαλουμε τα ματια μας!

Τι έξυπνος που σαι πανάθεμα σε..

SeXperT
08-05-11, 17:58
το φορουμ ειναι γεματο, βρες μια και προσαρμωσε την στα δικα σου δεδομενα, ποσταρε την μας και τοτε συζηταμε επ αυτου...

κανεις δεν προκειται να σου απαντησει ετσι γιατι πολυ απλα δεν ισχυουν ολα σε ολους...

Giannistzn
08-05-11, 18:37
Τι έξυπνος που σαι πανάθεμα σε..

Παρακαλω? Δεν ειρωνευτικα κανεναν. Ουτε το επαιξα εξυπνος. Προσωπικα δεν μου ειναι καθολου ευχαριστο να διαβασω αυτο το πραγμα.

Hackerspy
08-05-11, 19:19
Παρακαλω? Δεν ειρωνευτικα κανεναν. Ουτε το επαιξα εξυπνος. Προσωπικα δεν μου ειναι καθολου ευχαριστο να διαβασω αυτο το πραγμα.

πράγμα; (καθόλου ειρωνεία.... ;) )

Hackerspy
08-05-11, 22:03
το φορουμ ειναι γεματο, βρες μια και προσαρμωσε την στα δικα σου δεδομενα, ποσταρε την μας και τοτε συζηταμε επ αυτου...

κανεις δεν προκειται να σου απαντησει ετσι γιατι πολυ απλα δεν ισχυουν ολα σε ολους...

ευχαριστώ για την συμβουλή!! Απλώς επειδή είναι πάρα πολλά τα διαφορετικά προγράμματα διατροφής,σκέφτηκα μήπως υπήρχε κάποιο στανταρ...

Giannistzn
08-05-11, 22:12
Λειτουργω Mac και μου τα έβγαζε αραιογραμμενα με κενά ανάμεσα σε Κάθε γράμμα. Τώρα που το είδα απο άλλο σύστημα, βλέπω ότι φαίνονται κανονικά. Γι'αυτο και το πρώτο μου πόστ. Λάθος μου.

SeXperT
08-05-11, 22:12
ευχαριστώ για την συμβουλή!! Απλώς επειδή είναι πάρα πολλά τα διαφορετικά προγράμματα διατροφής,σκέφτηκα μήπως υπήρχε κάποιο στανταρ...

υπαρχουν καποια στανταρ οσον αφορα το τι τροφες να προτιμισεις, και ποτε ειναι καλυτερα να φας την καθε μια...

υπαρχουν στανταρ, αλλα ΔΕΝ αποτελουν κανονες... αυτο να θυμασαι

καλη αρχη φιλε

Hackerspy
08-05-11, 22:14
Λειτουργω Mac και μου τα έβγαζε αραιογραμμενα με κενά ανάμεσα σε Κάθε γράμμα. Τώρα που το είδα απο άλλο σύστημα, βλέπω ότι φαίνονται κανονικά. Γι'αυτο και το πρώτο μου πόστ. Λάθος μου.

Οκ φίλε, κανένα πρόβλημα!

Hackerspy
08-05-11, 22:15
υπαρχουν καποια στανταρ οσον αφορα το τι τροφες να προτιμισεις, και ποτε ειναι καλυτερα να φας την καθε μια...

υπαρχουν στανταρ, αλλα ΔΕΝ αποτελουν κανονες... αυτο να θυμασαι

καλη αρχη φιλε

ευχαριστώ !!! :thumbup: