PDA

Επιστροφή στο Forum : Ηλίας Τριανταφύλλου Gym



KATERINI 144
25-08-09, 21:44
ποιος ειπε πως τα γυμναστήρια δεν μπορει να ειναι πεντακάθαρα, χλιδάτα, αλλα και σιδεράδικα?!
δειτε μερικες εικονες απο το γυμναστηριο του φιλου και συμφορουμίτη Ηλία Τριανταφύλλου για να καταλάβετε πως πρέπει να ειναι τα γυμναστήρια :toast:


http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=4425&stc=1&d=1251225511

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=4426&stc=1&d=1251225522

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=4427&stc=1&d=1251225532

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=4428&stc=1&d=1251225540

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=4429&stc=1&d=1251225552

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=4430&stc=1&d=1251225561

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=4431&stc=1&d=1251225576

Levrone
25-08-09, 21:57
Ε-Ν-Τ-Υ-Π-Ω-Σ-Ι-Α-Κ-Ο-Τ-Α-Τ-Ο!

Συγχαρητηρια!

TRIANTAFYLLOU
25-08-09, 22:04
καλά ρε φωτη παπαράτσι πότε τις έβγαλες και δεν πήρα χαμπάρι , ούτε λές τίποτε να σου έλεγα να πας τέρμα πάνω στον τρίτο να δείς τις αίθουσες .
φαίνετε την ώρα που μιλούσα στο μσν εσείς ανεβήκατε πάνω και βγάζατε φωτο:P:P

Polyneikos
25-08-09, 22:11
Μπράβο Ηλία,πολυ νοικοκυρεμενος χώρος,πιστευω όλοι όσοι αθλουνται εκει θα είναι ευχαριστημενοι αλλα και τυχεροι που θα εχουν μια τόση έμπειρη καθοδήγηση !!:clap::clap:

flowin_through
25-08-09, 22:40
Δε θελω να τη σπασω σε κανεναν αλλα ενα γυμναστηριο (σιδεραδικο) ΔΕ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΜΠΑΡ ΜΕΣΑ. Γνωμη μου. Πολυ νοικοκυρεμενο, αλλα δεν εβγαλες ακριβως το βαρητζιδικο μερος του γυμναστηριου. Πιστευω οτι λειπουν οι φωτο με τα ελευθερα...

TRIANTAFYLLOU
25-08-09, 23:16
Δε θελω να τη σπασω σε κανεναν αλλα ενα γυμναστηριο (σιδεραδικο) ΔΕ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΜΠΑΡ ΜΕΣΑ. Γνωμη μου. Πολυ νοικοκυρεμενο, αλλα δεν εβγαλες ακριβως το βαρητζιδικο μερος του γυμναστηριου. Πιστευω οτι λειπουν οι φωτο με τα ελευθερα...


δεν είμαστε και κανίβαλοι να έχουμε πρόβλημα με το να εχει μπάρ ενα γυμναστήριο και αυτοί που είναι σκληροπυρηνικοί μια πρωτείνη η ενα ρόφημα δεν νομίζω να θελουν να το πιούν στον πάγκο πάνω και αν κάποιον τον ενοχλεί το μπάρ μπορεί να γυμναζετε και στην αποθήκη του σπιτιού του και εκεί όπως λέει η παροιμία μόνος χόρευε κι όσο θέλεις πήδα .

επίσης το γυμναστήριο πρέπει να σέβετε και να καλύπτει τις ανάγκες όλων των μελών και όχι μόνο του 1 % που μπορεί να είναι οι αγωνιστικοί που εμείς λόγω του ότι έχουμε αγωνιστικούς είναι στα δικά μας πρότυπα χωρίς να εμποδίζει η να είναι μη λειτουργικό στους μη αγωνιστικούς .

γι αυτό και όλα τα μηχανήματα τα βασικα υπάρχουν σε ελεύθερα όπως και πρέσα, σκουώτ χακ και όλοι οι πάγκοι με ολυμπιακά κιλα αλλα και μη ολυμπιακα .

το ότι λείπουν οι φωτο με ελευθερα βάρη η δεν φαίνονται απο την στιγμή που το λέει αυτός που εκανε το πόστ δεν σημαίνει πως δεν υπάρχουν.

και ποιός ο σκοπός δεν κάνουμε διαφήμηση απλα μια άποψη του γυμναστηρίου πως είναι μήπως θα έρθει να γραφτεί αυτός που είναι απο αθήνα ?

anjelica
25-08-09, 23:50
Παρα πολυ ωραιο γυμναστηριο!!!:thumbup:

KATERINI 144
25-08-09, 23:59
Δε θελω να τη σπασω σε κανεναν αλλα ενα γυμναστηριο (σιδεραδικο) ΔΕ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΜΠΑΡ ΜΕΣΑ. Γνωμη μου. Πολυ νοικοκυρεμενο, αλλα δεν εβγαλες ακριβως το βαρητζιδικο μερος του γυμναστηριου. Πιστευω οτι λειπουν οι φωτο με τα ελευθερα...ειπα απο την αρχη πως τα συνδυάζει ολα, δεν ειπα πως ειναι ΜΟΝΟ σιδεραδικο...............

εβαλα να δείτε μια άποψη του χωρου που εμενα τουλάχιστον με εντυπωσίασε, δεν ειμαι επαγγελματίας φωτογράφος, αλλα ενα έμπυρο ματι που ασχολείται με το άθλημα και εχει δει διάφορα γυμναστήρια μπορεί να καταλάβει, εδω στην κατερινη με 65 χιλιάδες κατοίκους και δεν έχουμε τέτοιο γυμναστήριο που έστω να το πλησιάζει .........................

για διαφήμιση δεν το συζητάμε, μονο διαφήμιση δε χρειαζεται ο ηλιας, αλώστε ουτε καν κατάλαβε πως εβγαλα τις φωτογραφίες του χώρου :toast::toast:

KATERINI 144
26-08-09, 00:11
υσ: με 3 ορόφους και απο 250 τετραγωνικά ο καθένας καπου θα υπάρχει χωρος για τα ελεύθερα :green:

ολα αυτα σε κωμόπολη των 12,000 κατοίκων :thumbup:

Georges
26-08-09, 00:24
Ε δεν το συζητάμε το γυμναστήριο είναι υπερπλήρης ακόμα και για τα δεδομένα μεγαλούπολης.



και ποιός ο σκοπός δεν κάνουμε διαφήμηση απλα μια άποψη του γυμναστηρίου πως είναι μήπως θα έρθει να γραφτεί αυτός που είναι απο αθήνα ?

Και από τα παραπάνω φαίνεται και ο "σπαθάτος" χαρακτήρας του ιδιοκτήτη :thumbup:

NASSER
26-08-09, 00:38
Πολυ ωραιο το γυμναστηριο σου Ηλια. Μπραβο! Φαινεται πως εχει φτιαχτει με μερακι και καλυπτει το ευρυ κοινο αθλουμενων.

Σιγουρα αμα ερθω στα μερη σου θα κανουμε και μια προπονηση μαζι. Και θα γουσταρω να αραξουμε στο μπαρ του γυμναστηριου γιατι πιστευω πως ειναι οτι καλυτερο εχει ενα γυμναστηριο γιατι φερνει τα μελη του σε επαφη και το κοινωνικο του περιβαλλον αποκταει ενδιαφερον. Αυτο εχει αποδεικνυεται και απο αλλα γυμναστηρια που εχω επισκεφθεί. :thumbup:

Μαρία
26-08-09, 00:54
Πολύ ωραίο γυμναστήριο και φουλ εξοπλισμένο για όλες τις απαιτήσεις!!!!Με άνετους χώρους,πολλα όργανα και μοντερνα διακόσμηση που θα ικανοποιούσε και τον πιο απαιτητικό!!!!
Μπράβο Ηλία το γυμναστήριο σου αποτελει κόσμημα για την περιοχή!!!
Και το πιο πιο βασικό απ΄όλα και να μην το ξεχνάμε ο ιδιοκτήτης και προπονητής είναι από τους μεγαλύτερους δασκαλους του χώρου με γνώσεις και εμπειρία δίνει ένα άλλο κύρος στο χώρο αυτό από θέμα εμπιστοσύνης σωστής προπόνησης από τον αρχάριο μέχρι τον επαγγελματία!!!:thumbup:

Muscleboss
26-08-09, 01:07
άψογος :clap: τύφλα να έχουν μεγάλα αθηναικά γυμναστήρια.

ΜΒ

TRIANTAFYLLOU
26-08-09, 01:21
ευχαριστώ παιδια ξέρω πως είναι λίγο υπερβολή αυτό για τα δεδομένα μιας μικρής πόλης αλλα αν κάνεις κάτι απο την αρχή σκέφτεσε και μελοντικα να υπάρχει προοπτική εξέλιξης , τα γυμναστήρια γενικα είναι χώροι αναγκαστικα μεγάλοι με πολλα έξοδα πάγια και συντήρησης και ο εξοπλισμός πανάκριβος ειδικα τα ηλεκτρονικα που γρήγορα χάνουν την αξία τους , αλλα αν κάτι το αγαπάς και θέλεις να το κάνεις σωστα δεν τα υπολογίζεις , με λίγα λόγια δεν λειτούργησα επιχειρηματικα αλλα με την συνείδηση.

τώρα ειληκρινα δεν είχα ιδέα οτι ο φωτης έβγαλε φωτο και μάλιστα μου είπε γιατι δεν έβαλα στο φόρουμ ,δεν μπήκα στο φόρουμ να κάνω διαφήμηση ,στην πρώτη φωτο φαίνομε που καθόμουν κάτω στη ρεσεψιον και κατι γραφω στο κινητο ενω ο φωτης είχαν ανεβει πάνω και κοιτούσαν, εδω ούτε πινακίδα δεν εχω απ΄έξω απλα το θεωρώ περιτό αφού όλοι στην περιοχή το ξέρουν και το κτήριο ξεχωρίζει, ήταν δική μου επινόηση ακόμη και στα σχέδια εξωτερικα και ειδικα εσωτερικα και δεν υπάρχει αλλο τέτοιο κτήριο στην περιοχή .

KATERINI 144
26-08-09, 08:33
παιδια εγω ξαναλεω, ειλικρινά, μου εκανε τρομερή εντύπωση, δεν περιμενα να δω ενα τετοιο συγκρότημα,
οταν ψαχναμε με το γιαννη να βρουμε το γυμναστηριο ο γιαννης το γνωρισε γιατι ειχε ξαναπαει πριν χρονια και μου λεει αυτο ειναι, εγω απαντησα αποκλειεται καμια νομαρχια η δημαρχειο μπορεί να ειναι τοσο μεγαλο κτίριο, γιατι πραγματι δεν εχει πινακιδα απεξω, κριμα που δεν εβγαλα και την εξωτερική αποψη μια φωτογραφία για να καταλαβαιτε γιατι κτίριο μιλάμε.

ovelix
26-08-09, 09:58
μπραβο φενεται αν καποιος εχει μερακι με αυτο που κανει :thumbup:

greekmusclenet
26-08-09, 10:56
Χμμ, και έλεγα που θα βρούμε κατάλληλο σκηνικό για την επόμενη ταινία μας. Εννοώ με σενάριο και σκηνές όχι προπονητικά βίντεο. Ο Ηλίας μας λύνει τα χέρια.

:clap: :clap: :clap:

Μαρία
26-08-09, 11:04
τώρα ειληκρινα δεν είχα ιδέα οτι ο φωτης έβγαλε φωτο και μάλιστα μου είπε γιατι δεν έβαλα στο φόρουμ ,δεν μπήκα στο φόρουμ να κάνω διαφήμηση ,στην πρώτη φωτο φαίνομε που καθόμουν κάτω στη ρεσεψιον και κατι γραφω στο κινητο ενω ο φωτης είχαν ανεβει πάνω και κοιτούσαν, εδω ούτε πινακίδα δεν εχω απ΄έξω απλα το θεωρώ περιτό αφού όλοι στην περιοχή το ξέρουν και το κτήριο ξεχωρίζει, ήταν δική μου επινόηση ακόμη και στα σχέδια εξωτερικα και ειδικα εσωτερικα και δεν υπάρχει αλλο τέτοιο κτήριο στην περιοχή .

Μπράβο και στο Φώτη που εβγαλέ φωτό γιατί τόσο καιρό γνωρίζαμε την ύπαρξη ενός τέτοιου γυμναστηρίου αλλα από την τοση μετριφροσύνη του Ηλία δεν είχαμε και οπτικό υλικό!!!!Τα καλά πράγματα πρέπει να φαίνονται και πόσο μάλλον ένα τέτοιο γυμναστήριο!!!!!Μακάρι να μπορέσουμε κάποια στιγμή να το επισκεφτούμε και από κοντα!!!!
Και πάλι μπράβο στον Ηλία είναι φανταστικο,μακάρι να είχαμε και άλλες φωτο!!!!

flexakis
26-08-09, 12:02
Συγχαρητηρια στον Ηλια,που με τις γνωσεις του και το επιχειρηματικο του μυαλο εφτιαξε ενα τετοιο γυμναστηριο στις μερες μας.
Και το λεω αυτο γιατι τα περισσοτερα γυμναστηρια σημερα ειναι ινστιτουτα ομορφιας και λιγοτερο γυμναστηρια,με πελατες που δεν θελουν να πρηστουν,αλλα να γραμμωση η κοιλια τους.(ο Ηλιας με πιανει)
Δεν μπορει να πιστευει καποιος οτι με καλωδια,δονησεις, και θερμενομενες κουβερτες θα αδυνατισει καποιος!
Ειναι κοροιδια αυτο,αλλα λογο τασεις μοδας και τεμπελιας συμβαινουν.
Τα αγαθα κοπεις κτωνται.
Αν δεν μυριζει η μπαρα σκουρια....

anjelica
26-08-09, 12:04
παιδια εγω ξαναλεω, ειλικρινά, μου εκανε τρομερή εντύπωση, δεν περιμενα να δω ενα τετοιο συγκρότημα,
οταν ψαχναμε με το γιαννη να βρουμε το γυμναστηριο ο γιαννης το γνωρισε γιατι ειχε ξαναπαει πριν χρονια και μου λεει αυτο ειναι, εγω απαντησα αποκλειεται καμια νομαρχια η δημαρχειο μπορεί να ειναι τοσο μεγαλο κτίριο, γιατι πραγματι δεν εχει πινακιδα απεξω, κριμα που δεν εβγαλα και την εξωτερική αποψη μια φωτογραφία για να καταλαβαιτε γιατι κτίριο μιλάμε.

οποιος θελει να δει και το κτιριο υπαρχουν φοτογραφιες στην σελιδα του κ. Τριανταφιλλου στο FACEBOOK paparazzi ;)

flowin_through
26-08-09, 12:18
Συγχαρητηρια στον Ηλια,που με τις γνωσεις του και το επιχειρηματικο του μυαλο εφτιαξε ενα τετοιο γυμναστηριο στις μερες μας.
Και το λεω αυτο γιατι τα περισσοτερα γυμναστηρια σημερα ειναι ινστιτουτα ομορφιας και λιγοτερο γυμναστηρια,με πελατες που δεν θελουν να πρηστουν,αλλα να γραμμωση η κοιλια τους.(ο Ηλιας με πιανει)
Δεν μπορει να πιστευει καποιος οτι με καλωδια,δονησεις, και θερμενομενες κουβερτες θα αδυνατισει καποιος!
Ειναι κοροιδια αυτο,αλλα λογο τασεις μοδας και τεμπελιας συμβαινουν.
Τα αγαθα κοπεις κτωνται.
Αν δεν μυριζει η μπαρα σκουρια....
++1000....... :clap::thumbup::thumbup::thumbup::clap:

TRIANTAFYLLOU
26-08-09, 15:37
σας ευχαριστώ παιδια όλους σας ,απλα έδωσα βάση στον χώρο να είναι άνετος με υλικα που καθαρίζονται εύκολα και δεν κρατάν βρωμια , ειδικα το πάτωμα στα βάρη είναι ενα υλικο που υπάρχει και στο χειρουργείο του νοσοκομείου της καβάλας απο εκεί είχε περισέψει και το είχα πάρει και δεν καίγετε , τα μηχανήματα είναι κλασικα δεν είναι τίποτε πανάκριβο μ ενδιαφέρει να είναι λειτουργικα αν και τα μηχανήματα είναι κάτι που αλλάζει τα βάζεις όποτε θέλεις και μπορείς ο χώρος είναι και η διαμόρφωση .

εκείνο που εμένα μ αρεσει είναι οι άιθουσες για πολεμικές τεχνες και αερόμπικ που εκτός δεν υπάρχει κολώνα έκανα στην οροφή κάτι σαν αίθριο να μπαίνει φως αλλα και να έχει ανοιγόμενα παραθυρα γύρω γύρω για να έχει φυσικό εξαερισμο να μην έχει μυρωδιές και να γίνετε ανακύκλωση του αέρα με φυσικό τρόπο , απλα ενω είναι υπερβολή για την περιοχή πιστεύω οτι αν γίνετε κάτι απο την αρχή πρέπει να έχει και προδιαγραφες για εξέληξη

Levrone
26-08-09, 16:23
υπάρχει και στο χειρουργείο του νοσοκομείου της καβάλας απο εκεί είχε περισέψει και το είχα πάρει.

αν γίνετε κάτι απο την αρχή πρέπει να έχει και προδιαγραφες για εξέληξη

αααα να γιατι το χειρουργειο μας εδω δεν εχει καλο υλικο στο πατωμα! και μας ειπαν λεει οτι εξαντληθηκε καπου στη Β.Ελλάδα!!!!!:P

σκεφτεσαι σωστα Ηλια. και καποιος που ειναι χρονια μεσα στη φαση ειναι λογικο να φτιαξει κατι σωστο σε σχεση με εναν ασχετο! γιατι ο γνωστης ξερει τις αναγκες!

καλες δουλειες, καλα λεφτα, αλλα πρωτα απ ολα καλοι αθλητες να βγουν απο το γυμναστηριο σου , που και εσενα νομιζω αυτο σε νοιαζει πρωτιστως!

LoneWolf
26-08-09, 17:20
Σικωνω τα χερια ψηλα!:bowdown::bowdown::bowdown:
Συγχαρητιρια:clap::clap::clap: τετοιο γυμναστηριο δεν εχω ξαναδει! Ευχομαι να εμενα εκει για να πηγαινω να αθλουμε σε εναν τετοιο καλοφτιαγμενο , εξοπλησμενο και καθαρο γυμναστηριο !
Καλες δουλειες!:thumbup:
:clap::clap::clap:

KATERINI 144
26-08-09, 21:58
επιδη ο ηλιας βαριέται (οχι δε βαριεται αλλα δε βαζει φωτο γιατι δεν θελει να πει κανενας πως κανει διαφήμιση) εχει στο φβ φωτογραφιες απο το εξωτερικό του γυμναστηριου, για ριχτε μια ματια να δειτε γιατι εντυπωσιάστηκα και αν εχω αδικο.................

http://photos-d.ak.fbcdn.net/photos-ak-snc1/v2341/215/98/1303811360/n1303811360_30083291_1360448.jpg (http://www.facebook.com/photo.php?pid=30083292&id=1303811360)

http://photos-g.ak.fbcdn.net/photos-ak-snc1/v2605/215/98/1303811360/n1303811360_30095814_5375182.jpg (http://www.facebook.com/photo.php?pid=30083292&id=1303811360)

http://photos-a.ak.fbcdn.net/photos-ak-snc1/v2605/215/98/1303811360/n1303811360_30095816_1080497.jpg (http://www.facebook.com/photo.php?pid=30083292&id=1303811360)

KATERINI 144
26-08-09, 21:59
http://photos-e.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc1/hs029.snc1/2398_1024356011519_1303811360_30071636_8281_n.jpg (http://www.facebook.com/photo.php?pid=30083292&id=1303811360)

:toast::toast::toast::toast:

Exci
26-08-09, 22:02
Ωραιο και μοντερνο :clap:

TRIANTAFYLLOU
27-08-09, 00:09
εξωτερικα έχει πολύ δουλεια ακόμη είναι έτσι εδω και 4 χρόνια γιατί θα γίνουν δρόμοι οι οποίοι είναι καινούριοι και είναι στην διαδικασία με τον δήμο χρυσούπολης και είναι ακριβώς γωνία με κεντρικό μεγάλο δρόμο και πεζόδρομο και θα φτιαχτεί και ο περιβάλοντας χωρος , αλλα σιγα σιγα γιατί αν δεν τελειώσουν οι δρόμοι δεν μπορούν να γίνουν εργασίες διαμόρφωσης εξωτερικα

Muscleboss
27-08-09, 00:46
όπως το βλέπω εξωτερικά, εμένα μου θυμίζει καλιφόρνια 8-)

καμία σχέση με τα υπόλοιπα κτήρια...

:thumbup:

ΜΒ

TRIANTAFYLLOU
27-08-09, 01:18
Χμμ, και έλεγα που θα βρούμε κατάλληλο σκηνικό για την επόμενη ταινία μας. Εννοώ με σενάριο και σκηνές όχι προπονητικά βίντεο. Ο Ηλίας μας λύνει τα χέρια.

:clap: :clap: :clap:


εμ τι σας έλεγα εγω μέχρι και επιστημονικής φαντασίας ταινία γυρίζουμε έχουμε και τιμ απο τεχνικούς, ηθοποιούς , όμορφες γυναίκες στο φόρουμ, ούτε μεταγραφές χρειαζόμαστε χαχαχαχαχα!!!:turtle::turtle::turtle:

Levrone
27-08-09, 01:26
εμ τι σας έλεγα εγω μέχρι και επιστημονικής φαντασίας ταινία γυρίζουμε έχουμε και τιμ απο τεχνικούς, ηθοποιούς , όμορφες γυναίκες στο φόρουμ, ούτε μεταγραφές χρειαζόμαστε χαχαχαχαχα!!!:turtle::turtle::turtle:

το γυμναστηριο ειναι μαματο και μην ακουω τωρα.....!

και εγω θελω και το μπαρ και αμα λαχει να βαλουμε και γυναικες εκει να πινουμε τα ουισκια μας στο καπακιμετα την προπονηση για εξτρα μυικη αποκατασταση!!!!!!!!! :turtle:

και Ηλια ξερω οτι τα κανες ολα για τη διαφημιση.. αλλωστε απ το `62 που σε γνωριζω τετοιος εισαι!!!!!!!! :turtle::turtle::turtle::turtle:

TRIANTAFYLLOU
27-08-09, 01:32
το γυμναστηριο ειναι μαματο και μην ακουω τωρα.....!

και εγω θελω και το μπαρ και αμα λαχει να βαλουμε και γυναικες εκει να πινουμε τα ουισκια μας στο καπακιμετα την προπονηση για εξτρα μυικη αποκατασταση!!!!!!!!! :turtle:

και Ηλια ξερω οτι τα κανες ολα για τη διαφημιση.. αλλωστε απ το `62 που σε γνωριζω τετοιος εισαι!!!!!!!! :turtle::turtle::turtle::turtle:

εντάξει κόψε κάτι τα έβγαλες όλα στην φόρα και μην λές ημερομηνίες θα μας νομίσουν για μεγάλους το 63 γνωριστήκαμε στο στρατό με μεγάλωσες κατα ενα χρόνο:turtle::turtle::turtle:

vAnY
27-08-09, 10:33
:toast: μπραβο Ηλια φαινεται σουπερ γυμναστηριο καθαρο κυριως και οργανωμενο , πρεπει να εισαι πολυ περιφανος γι αυτο που καταφερες, γιατι φανταζομαι δεν ειναι κι ευκολη δουλεια να στησεις καινουρια επιχειρηση.:thumbup:
ευγε! κι αν ανεβω προς τα ερη σου εκει θα ερθω για καφε!!!!:turtle:

TRIANTAFYLLOU
27-08-09, 17:32
:toast: μπραβο Ηλια φαινεται σουπερ γυμναστηριο καθαρο κυριως και οργανωμενο , πρεπει να εισαι πολυ περιφανος γι αυτο που καταφερες, γιατι φανταζομαι δεν ειναι κι ευκολη δουλεια να στησεις καινουρια επιχειρηση.:thumbup:
ευγε! κι αν ανεβω προς τα ερη σου εκει θα ερθω για καφε!!!!:turtle:
η αλήθεια είναι βάνυ δεν είναι εύκολο και είναι μεγάλη επένδυση για μία μικρή πόλη αλλα ήμουν ιδεολόγος γιατί όταν ήμουν μικρός δεν υπήρχε γυμναστήριο οργανωμένο στην περιοχή πέρα απο καρατε και ενω ήθελα και μου άρεσε έκανα με τσιμεντένια βάρη και με πρωτόγονα μέσα και ενω η δουλεια μου ήταν μηχανολόγος μηχανοτεχνίτης . ήθελα να κάνω κάτι που έλειπε απο την περιοχή και παράτησα μια πολύ καλή δουλεια να ασχοληθώ με το γυμναστήριο ,ενω θα μπορούσα με τις γνωριμίες που είχα να κάνω οπουδήποτε σε μια μεγάλη πόλη .

και μάλιστα έλεγα δεν κάνω καφετέρια η μπαράκι που ο καθενας μπορεί να κάνει αλλα κατι που έχει να προσφέρει και στην ποιότητα ζωής της περιοχής .

μακάρι αν έρθεις που δεν είναι δύσκολο βάνυ ακόμη και για διακοπές να έρθεις και για καφε και για προπόνηση και όταν έχει αγώνα παοκ ολυμπιακός θα σε πάρω στην τούμπα χαχαχαχα!!!!:turtle::turtle::turtle:

thegravijia
27-08-09, 17:41
η αλήθεια είναι βάνυ δεν είναι εύκολο και είναι μεγάλη επένδυση για μία μικρή πόλη αλλα ήμουν ιδεολόγος γιατί όταν ήμουν μικρός δεν υπήρχε γυμναστήριο οργανωμένο στην περιοχή πέρα απο καρατε και ενω ήθελα και μου άρεσε έκανα με τσιμεντένια βάρη και με πρωτόγονα μέσα και ενω η δουλεια μου ήταν μηχανολόγος μηχανοτεχνίτης . ήθελα να κάνω κάτι που έλειπε απο την περιοχή και παράτησα μια πολύ καλή δουλεια να ασχοληθώ με το γυμναστήριο ,ενω θα μπορούσα με τις γνωριμίες που είχα να κάνω οπουδήποτε σε μια μεγάλη πόλη .

και μάλιστα έλεγα δεν κάνω καφετέρια η μπαράκι που ο καθενας μπορεί να κάνει αλλα κατι που έχει να προσφέρει και στην ποιότητα ζωής της περιοχής .

μακάρι αν έρθεις που δεν είναι δύσκολο βάνυ ακόμη και για διακοπές να έρθεις και για καφε και για προπόνηση και όταν έχει αγώνα παοκ ολυμπιακός θα σε πάρω στην τούμπα χαχαχαχα!!!!:turtle::turtle::turtle:

στην αρχη δεν ηταν ενα ρισκο για σενα Ηλια ? κυριως οικονομικα..?

TRIANTAFYLLOU
27-08-09, 17:54
στην αρχη δεν ηταν ενα ρισκο για σενα Ηλια ? κυριως οικονομικα..?


ήταν ρίσκο αλλα δεν ξεκίνησα έτσι το πρώτο ήταν ενα μικρό γυμναστήριο που ξεκίνησε τον ιανουάριο του 89 μετα 3 χρόνια σε μεγαλύτερο μετα πάλι σε μεγαλύτερο και επειδή είχα βαρεθεί να φτιάχνω τα κτήρια των αλλονών και να ρίχνω λεφτα σε ξένα κτήρια συν τα ενοίκεια που ήταν πεταμένα λεφτα αποφάσισα να πάρω δάνειο και να τα πληρώνω στο δάνειο και στο τέλος να μου μείνει το κτήριο αλλα είναι δύσκολα γιατί είναι μικρή περιοχή και δεν γυμναζόταν κανένας εγω ήμουν αυτός που εκανα το πρώτο οργανωμένο γυμναστήριο και συνεχίζει για σχεδόν 21 χρόνια .

αλλα με την κρίση γενικότερα υπάρχει πρόβλημμα σε πολλες δουλειές γι αυτό ψαχτήκαμε και θέλουμε να κάνουμε ένα ακόμη σοβαρό εργο στην περιοχή και να εκμεταλευτούμε το φυσικό αγαθό πού είναι το νερό απο την πηγή παραδείσου (το χωριό πήρε το όνομα απο την ποιότητα και αφθονία του νερού που πηγάζει απο κεί) που είναι απο τα καλύτερα φυσικα μεταλικα νερα της ελλάδας αλλα επι χρόνια όλοι το λέγαν αλλα κανείς δεν τόλμησε να το κάνει.

όλα αυτα δεν xαρίζονται 3 χρόνια τρέχουμε γι αυτήν την δουλειά και σε ένα απο τωρα πιστεύουμε θα τελειώσει γιατί βάλαμε πλέον χρονοδιάγραμμα

thegravijia
27-08-09, 17:59
ήταν ρίσκο αλλα δεν ξεκίνησα έτσι το πρώτο ήταν ενα μικρό γυμναστήριο που ξεκίνησε τον ιανουάριο του 89 μετα 3 χρόνια σε μεγαλύτερο μετα πάλι σε μεγαλύτερο και επειδή είχα βαρεθεί να φτιάχνω τα κτήρια των αλλονών και να ρίχνω λεφτα σε ξένα κτήρια συν τα ενοίκεια που ήταν πεταμένα λεφτα αποφάσισα να πάρω δάνειο και να τα πληρώνω στο δάνειο και στο τέλος να μου μείνει το κτήριο αλλα είναι δύσκολα γιατί είναι μικρή περιοχή και δεν γυμναζόταν κανένας εγω ήμουν αυτός που εκανα το πρώτο οργανωμένο γυμναστήριο και συνεχίζει για σχεδόν 21 χρόνια .

αλλα με την κρίση γενικότερα υπάρχει πρόβλημμα σε πολλες δουλειές γι αυτό ψαχτήκαμε και θέλουμε να κάνουμε ένα ακόμη σοβαρό εργο στην περιοχή και να εκμεταλευτούμε το φυσικό αγαθό πού είναι το νερό απο την πηγή παραδείσου (το χωριό πήρε το όνομα απο την ποιότητα και αφθονία του νερού που πηγάζει απο κεί) που είναι απο τα καλύτερα φυσικα μεταλικα νερα της ελλάδας αλλα επι χρόνια όλοι το λέγαν αλλα κανείς δεν τόλμησε να το κάνει.

όλα αυτα δεν ζαρίζονται 3 χρόνια τρέχουμε γι αυτήν την δουλειά και σε ένα απο τωρα πιστεύουμε θα τελειώσει γιατί βάλαμε πλέον χρονοδιάγραμμα

εισαι ανθρωπος με οραμα που λενε...:clap:

Odisseas Minidis
10-05-11, 18:06
καλησπερα σε ολα τα μελη του foroum..το σκεφτηκα σημερα αρκετα για να γραψω αυτο το αρθρο,ηθελα να αναφερθω στο γυμναστηριο του ηλια στην χρυσουπολη το οποιο επισκέφθηκα σημερα.ο χωρος ειναι πολυ προσεγμενος,καθαρος και με τα καταληλα εφόδια για προπονηση.επισης ο ηλιας ειναι συνεργασιμος και ενημερωνει-βοηθα ολους τους αθλητες.συγχαρητηρια Ηλια ειναι κατι που χρειαζετε ειδικα στις επαρχιακες πόλεις:

Polyneikos
10-05-11, 18:35
Συγχωνευτηκαν 2 τόπικς που αφορουσαν το γυμναστηριο του Ηλία;)

magdaline
10-05-11, 20:54
oooooooo πολύ όμορφο περιβάλλον, κρίμα που δεν ειναι στη Καβάλα :(

TRIANTAFYLLOU
10-05-11, 21:57
καλησπερα σε ολα τα μελη του foroum..το σκεφτηκα σημερα αρκετα για να γραψω αυτο το αρθρο,ηθελα να αναφερθω στο γυμναστηριο του ηλια στην χρυσουπολη το οποιο επισκέφθηκα σημερα.ο χωρος ειναι πολυ προσεγμενος,καθαρος και με τα καταληλα εφόδια για προπονηση.επισης ο ηλιας ειναι συνεργασιμος και ενημερωνει-βοηθα ολους τους αθλητες.συγχαρητηρια Ηλια ειναι κατι που χρειαζετε ειδικα στις επαρχιακες πόλεις:


γειά σου ρε οδυσσεα αύριο σας περιμένω για προπόνηση , πρίν λίγο ρε συ έφυγε μια κοπέλα που έκανε προπόνηση απο κεραμωτή η καρμεν και μου είπε είναι ξαδέρφη σου , ρε δεν ήξερα ότι έχεις και σόι στα μέρη μας :P:P

just chris
13-05-11, 14:47
μπραβο ρε ηλια,πολυ προσεγμενο κ μπορει να ερθει ο καθενας κ οχι μονο σιδεραδες!!ευχομαι οι τιμες να ειναι προσιτες:P

giannis64
13-05-11, 20:02
ολα καλα ολα ωραια, αλλα αυτο που με χαλασε εμενα ειναι πως εχει μονο ποτηρια του παοκ για να πιεις καφε...:weights::turtle:

TRIANTAFYLLOU
13-05-11, 20:17
ολα καλα ολα ωραια, αλλα αυτο που με χαλασε εμενα ειναι πως εχει μονο ποτηρια του παοκ για να πιεις καφε...:weights::turtle:
και όχι μόνο ιερόσυλε:P:P ακόμη και τον δικέφαλο έχει μέσα σε μια κολώνα , αλλα και σένα σου άρεσε η φραπεδια στο παοκτσήδικο ποτήρι , έχεις και φώτο τρομάρα σου κάπου την είχαμε βάλει και στο φόρουμ .

και ρε γιάννη σε πάει ρε συ το μαυρόασπρο , ο φώτης μου είπε είσαι κρυφοπαοκτσής :P:P:P:turtle::green::green::green:

ελμερ
13-05-11, 20:21
καλησπερα...και μονο που καποιος κανει προπονηση στο γυμναστηριο και ασχολειται με την προπονηση του ο ηλιας (δασκαλος και ηθικος ανθρωπος ) αρκει για μενα.....

D.ANTONIADIS
13-05-11, 20:28
ILIA,
I PROMISE THIS SUMMER I VISIT YOU O.K WITH MY GIRLS.
LOL

TRIANTAFYLLOU
13-05-11, 20:34
ILIA,
I PROMISE THIS SUMMER I VISIT YOU O.K WITH MY GIRLS.
LOL


ε νομίζω καιρός είναι διονύση όλο στα κλεφτά περνάς και πηγαίνεις στο νησί απέναντι , να κάνουμε και καμια προπόνηση :toast::toast::toast:

TRIANTAFYLLOU
13-05-11, 20:44
καλησπερα...και μονο που καποιος κανει προπονηση στο γυμναστηριο και ασχολειται με την προπονηση του ο ηλιας (δασκαλος και ηθικος ανθρωπος ) αρκει για μενα.....


νομίζω κάποια πράγματα δεδομένα είναι και όταν κάποιος είναι γνώστης και έχει συνείδηση , για να έχει το κεφάλι του ήσυχο ότι ό άλλος θα κάνει σωστα τις ασκήσεις πρέπει να προσφέρει κάποια καθοδήγηση στην αρχή τουλάχιστον , είναι απλα το αίσθημα ευθύνης

ελμερ
13-05-11, 20:57
νομίζω κάποια πράγματα δεδομένα είναι και όταν κάποιος είναι γνώστης και έχει συνείδηση , για να έχει το κεφάλι του ήσυχο ότι ό άλλος θα κάνει σωστα τις ασκήσεις πρέπει να προσφέρει κάποια καθοδήγηση στην αρχή τουλάχιστον , είναι απλα το αίσθημα ευθύνης

συμφωνω ηλια,απλα αλλο ειναι να σε παρακολουθει ενας απλος γυμναστης και αλλος ενας μπαρουτοκαπνισμενος αθλητης του χωρου.....

spyros1979
14-05-11, 02:20
μπράβο για την τάξη που έχεις στο γυμναστήριό σου! έχεις βάλει τα γυαλιά σε πολλούς εδώ στην Αθήνα! :clap:

D.ANTONIADIS
14-05-11, 10:07
ε νομίζω καιρός είναι διονύση όλο στα κλεφτά περνάς και πηγαίνεις στο νησί απέναντι , να κάνουμε και καμια προπόνηση :toast::toast::toast:

ANTE NA START 2014 COMING SOON SO IS TIME TO COMPETE MY AND YOU FRONT OF OUR KIDS.
LOL
:toast::toast::thumbup::welcome::welcome:

***Γραφε με ελληνικους,μικρους χαρακτηρες.Ειναι κανονας του φόρουμ,καθως ειμαστε ελληνικο φόρουμ.Αν υπαρχει θεμα με το πληκτρολογιο κια την γλωσσα υπαρχει εργαλείο μετατροπης από greekenglish σε ελληνικα http://services.innoetics.com/Greeklish/ (http://services.innoetics.com/Greeklish/) ***

GyM=life
16-05-11, 00:22
τωρα μαλιστα...αυτα ειναι γυμναστηρια...οχι σαν τις δικιες μας μουφες εδω περα...

Spyros1993
16-05-11, 00:45
Μπράβο! :)

gmalamos
16-05-11, 00:51
Σε ενα γυμνατηριο δεν παιζει μονο ρολο ο χωρος ο οποιος φενεται πολυ προσεγμενος και ομορφος αλλα και τα ατομα που ειναι κει..Και στη συγκεκριμενη περιπτωση ειναι και τα δυο.Ηλια συγχαρητηρια!

magdaline
16-05-11, 01:15
Ηλία να περιμένεις μήνυμα στο ινμποξ κάποια στιγμή θα περάσω!

TRIANTAFYLLOU
17-05-11, 00:29
σας ευχαριστω παιδια , αλλα αν κάτι το κάνεις επειδη το αγαπας κάνεις ότι καλύτερο μπορείς γιατι εγω έχω κι άλλες ιδέες αλλα δυστυχώς δύσκολα πραγματοποιήσιμες σε μια μικρή κομώπολη , άλλωστε είναι το πρώτο οργανωμένο γυμναστήριο που έγινε στην περιοχή εδω και 23 χρόνια πρίν δεν υπήρχε γυμναστήριο μόνο καρατε

TRIANTAFYLLOU
17-05-11, 00:33
Ηλία να περιμένεις μήνυμα στο ινμποξ κάποια στιγμή θα περάσω!


όποτε θέλεις αφού σε είπα κυρία μαγδαλινή ,εγω σήμερα πάλι μέχρι τις 2 ήμουν καβάλα είχα δουλειές στη νομαρχία , σου είχα στείλει και το τηλέφωνο μου νομίζω ,αλλα εσυ ερωτευμένη γυναίκα μπορεί να το έχασες :P:P:P:P

magdaline
17-05-11, 00:54
αν μου το χεις στείλει θα το χω στο inbox! ω ναι είμαι ερωτευμένη
εντιτ: εγώ σημερα είχα από το πρωι μεχρι το απογευμα μαθημα

TRIANTAFYLLOU
17-05-11, 01:39
αν μου το χεις στείλει θα το χω στο inbox! ω ναι είμαι ερωτευμένη
εντιτ: εγώ σημερα είχα από το πρωι μεχρι το απογευμα μαθημα


καλό πράμα είναι ο έρωτας , μας δίνει δύναμη και ενέργεια και όρεξη να πραγματοποιήσουμε τούς στόχους μας , εκτός βέβαια τις αρωστημένες καταστάσεις που παθαίνουν μπλακ άουτ και δεν μπορούν να κάνουν τίποτε .

τι να κάνεις όσο και να διαβάσεις κάποτε θα τελειώσεις (το διάβασμα ενοώ έχουμε και πονηρά παιδια εδω μέσα:P:P) και θα είναι όλα αυτα τα χρόνια μια επένδυση για το μέλλον σου , θα ξεχάσεις την κούραση και το άγχος , γιατι σε ένα άτομο που γυμνάζετε εκείνο που το καταβάλει περισσότερο είναι η πνευματική κούραση :thumbup::thumbup:

magdaline
17-05-11, 01:59
Όπως λέει και το αγόρι μου.. Υγεία να χουμε να μαστε καλά. Αυτό είναι το σημαντικό. Δυσκολίες στη ζωή θα υπάρχουν πάντοτε..

TRIANTAFYLLOU
17-05-11, 02:52
Όπως λέει και το αγόρι μου.. Υγεία να χουμε να μαστε καλά. Αυτό είναι το σημαντικό. Δυσκολίες στη ζωή θα υπάρχουν πάντοτε..


χαρα να χουμε να μαστε καλα , γιατι αν έχεις χαρα τα έχεις όλα , ενας άνθρωπος δεν θα είναι χαρούμενος αν είναι υγιείς αλλα δεν είναι κάποιος που αγαπάει , φυσιολογικό και ανθρώπινο είναι αυτό .

όσο για τις δυσκολίες έχουν και τα θετικά τους, αυτές μας κάνουν να σεβόμαστε και να εκτιμάμε κάποια απλά πράγματα , γιατι αν είχαμε μόνο ευκολίες τίποτε δεν θα εκτιμούσαμε , είναι οι αντιθέσεις που λέμε , όπως για να καταλάβουμε ποσο γρήγορα τρέχουμε πρέπει να έχουμε δίπλα μας αντικειμενα να τα προσπερνάμε για σύγκριση , ακόμη και τα αεροπλάνα που πάνε γρήγορα αν δεν 'έχει σύννεφα δεν το καταλαβαίνεις αν είναι ψηλά

magdaline
17-05-11, 03:36
χαρα να χουμε να μαστε καλα , γιατι αν έχεις χαρα τα έχεις όλα , ενας άνθρωπος δεν θα είναι χαρούμενος αν είναι υγιείς αλλα δεν είναι κάποιος που αγαπάει , φυσιολογικό και ανθρώπινο είναι αυτό .

όσο για τις δυσκολίες έχουν και τα θετικά τους, αυτές μας κάνουν να σεβόμαστε και να εκτιμάμε κάποια απλά πράγματα , γιατι αν είχαμε μόνο ευκολίες τίποτε δεν θα εκτιμούσαμε , είναι οι αντιθέσεις που λέμε , όπως για να καταλάβουμε ποσο γρήγορα τρέχουμε πρέπει να έχουμε δίπλα μας αντικειμενα να τα προσπερνάμε για σύγκριση , ακόμη και τα αεροπλάνα που πάνε γρήγορα αν δεν 'έχει σύννεφα δεν το καταλαβαίνεις αν είναι ψηλά
Δεν θα είναι χαρούμενος αν είναι υγιής; Εγώ κάθε μέρα χαίρομαι που στέκομαι στα πόδια μου και που έχω την υγεία μου και δεν έχω προβλήματα. Αν δεν είσαι υγιής είσαι και ανήμπορος να ζήσεις, συνεπώς και να αγαπήσεις.
Συμφωνώ για τις δυσκολίες.

sofos
17-05-11, 03:39
Δεν θα είναι χαρούμενος αν είναι υγιής; Εγώ κάθε μέρα χαίρομαι που στέκομαι στα πόδια μου και που έχω την υγεία μου και δεν έχω προβλήματα. Αν δεν είσαι υγιής είσαι και ανήμπορος να ζήσεις, συνεπώς και να αγαπήσεις.
Συμφωνώ για τις δυσκολίες.

σκληρη και ρατσιστικη προταση....

TRIANTAFYLLOU
17-05-11, 03:47
Δεν θα είναι χαρούμενος αν είναι υγιής; Εγώ κάθε μέρα χαίρομαι που στέκομαι στα πόδια μου και που έχω την υγεία μου και δεν έχω προβλήματα. Αν δεν είσαι υγιής είσαι και ανήμπορος να ζήσεις, συνεπώς και να αγαπήσεις.
Συμφωνώ για τις δυσκολίες.


βεβαίως και θα είμαι χαρούμενος αν είμαι υγιής , αλλα τόνισα πως να είμαι χαρούμενος αν εγω είμαι υγιής και δεν είναι κάποιο αγαπημένο πρόσωπο , αυτο ενοούσα ότι αν έχεις χαρα έχεις και υγεία έχεις τα πάντα .

εμένα μου αρέσει να μιλάω ρεαλιστικα , πόσοι άνθρωποι είναι υγιής αλλα δεν είναι χαρούμενοι , ενω αν είσαι χαρούμενος συνεπάγετε θα έχεις και υγεία , αλλα εδω που φτάσαμε πρέπει να λαμβάνουμε υπόψιν και την ψυχική υγεία , αυτη είναι πιο δύσκολα ιάσιμη .

ακόμη και το χρήμα λίγη σημασία έχει, υποκειμενικό είναι κι αυτο γιατι πλούσιος είναι αυτός που δεν έχει ανάγκες

TRIANTAFYLLOU
17-05-11, 03:53
σκληρη και ρατσιστικη προταση....


ακόμη και σ αυτο έχω να πώ πως μπορεί κάποιος να μην έχει την υγεία του να είναι πχ τετραπληγικός σε καροτσάκι αλλα να αγαπήσει να κάνει οικογένεια και να είναι χαρούμενος , εχω παράδειγμα φίλου που ΄'επαθε ατύχημα με μηχανή , απο τους πιο δυνατούς ανθρώπους που έχω δεί στη ζωή μου , δουλεύει λαμαρινάς με αναπηρικό καροτσάκι , έχει οικογένεια και παιδια και όποτε τον δώ με το χαμόγελο και πάντα θα με πειράξει και όταν με πιάνει το χέρι τα χέρια του είναι σαν τανάλιες , του λέω δεν παίζω εσύ κανεις συνέχεια χέρια απο το καροτσάκι .

και άλλος που χαίρει άκρας υγείας να είναι με τα μούτρα κατεβασμένα όλη μέρα και μες την μελαγχολία

sofos
17-05-11, 04:57
ακόμη και σ αυτο έχω να πώ πως μπορεί κάποιος να μην έχει την υγεία του να είναι πχ τετραπληγικός σε καροτσάκι αλλα να αγαπήσει να κάνει οικογένεια και να είναι χαρούμενος , εχω παράδειγμα φίλου που ΄'επαθε ατύχημα με μηχανή , απο τους πιο δυνατούς ανθρώπους που έχω δεί στη ζωή μου , δουλεύει λαμαρινάς με αναπηρικό καροτσάκι , έχει οικογένεια και παιδια και όποτε τον δώ με το χαμόγελο και πάντα θα με πειράξει και όταν με πιάνει το χέρι τα χέρια του είναι σαν τανάλιες , του λέω δεν παίζω εσύ κανεις συνέχεια χέρια απο το καροτσάκι .

και άλλος που χαίρει άκρας υγείας να είναι με τα μούτρα κατεβασμένα όλη μέρα και μες την μελαγχολία

ξερω και ετσι πρεπει,γιατι ετσι οπως το γραψε η μαγδαληνη το οτι:Αν δεν είσαι υγιής είσαι και ανήμπορος να ζήσεις, συνεπώς και να αγαπήσεις....ειναι σα να λεγε οτι αν σου τυχει κατι,τοτε θα πρεπει να παψεις ν αγαπας και να ζεις...χτυπησε ασχημα στο ματι δηλαδη αυτη η προταση,αν κ οπως εχουμε πει πολλες φορες,ο γραπτος λογος ευκολα παρεξηγειται...

magdaline
17-05-11, 09:05
ξερω και ετσι πρεπει,γιατι ετσι οπως το γραψε η μαγδαληνη το οτι:Αν δεν είσαι υγιής είσαι και ανήμπορος να ζήσεις, συνεπώς και να αγαπήσεις....ειναι σα να λεγε οτι αν σου τυχει κατι,τοτε θα πρεπει να παψεις ν αγαπας και να ζεις...χτυπησε ασχημα στο ματι δηλαδη αυτη η προταση,αν κ οπως εχουμε πει πολλες φορες,ο γραπτος λογος ευκολα παρεξηγειται...
ε καλά δεν το είπα με αυτό το σκεπτικό μη τρελαίνεσαι σοφέ. Αλλά αμα βλέπεις τα ραδίκια ή ο καρκίνος εξαπλώνεται μέσα σε 3 μήνες σε όλο το σώμα, άντε να προλάβεις εσύ να αγαπήσεις ρε..

gmalamos
17-05-11, 10:28
ε καλά δεν το είπα με αυτό το σκεπτικό μη τρελαίνεσαι σοφέ. Αλλά αμα βλέπεις τα ραδίκια ή ο καρκίνος εξαπλώνεται μέσα σε 3 μήνες σε όλο το σώμα, άντε να προλάβεις εσύ να αγαπήσεις ρε..

Μπα παναγια μου..:shock::shock:

sofos
17-05-11, 22:45
ε καλά δεν το είπα με αυτό το σκεπτικό μη τρελαίνεσαι σοφέ. Αλλά αμα βλέπεις τα ραδίκια ή ο καρκίνος εξαπλώνεται μέσα σε 3 μήνες σε όλο το σώμα, άντε να προλάβεις εσύ να αγαπήσεις ρε..

δε μιλαμε για τετοιες περιπτωσεις....

hlias102
02-09-11, 19:32
Χθες πέρασα οικογενειακώς από το γυμναστήριο του κ Τρανταφύλλου στην Χρυσούπολη καθώς γύριζα από διακοπές στη Θάσο.Το 3όροφο γυμναστήριο πραγματικά πάρα πολύ καλό με τα βάρη στο ισόγειο,διαδρόμους-ποδήλατα κλπ μηχανήματα για αερόβια μαζί με την καφετέρια στον δεύτερο και στον τρίτο όροφο μία αίθουσα για αερόμπικ και μία αίθουσα για πολεμικές τέχνες.Ολοκληρομένο από όλες τις απόψεις.
Για τον Ηλία εχω να πώ μονο τα καλύτερα.Ευγενέστατος,υπομονετικός με τις κόρες μου που αναποδογύρισαν την καφετέρια:green: και πολύ ώριμος στα λεγόμενά του.Τον παραδέχομαι γιατί λέει τα πράγματα με το όνομά τους.Είναι τεράστιος και πραγματικά τον θαυμάζω γιατί εκτός από την εξωτερική του εμφάνιση και το σώμα που έχει,δεν κουβαλάει κανέναν κομπλεξισμό όπως μερικοί του χώρου του bb.Αντιθέτως κάθεται υπομονετικά και συζητάει μαζί σου για ότι απορία έχεις.Σε εμπνέει για όλο και καλύτερα αποτελέσματα.Μακάρι να μπορούσα να γυμνάζομαι και να έχω τον Ηλία "καθοδηγητή".
Ευχαριστώ πολύ για την φιλοξενία και τις συμβουλές σου Ηλία και σίγουρα με την πρώτη ευκαρία θα τα ξαναπούμε.

Ηλαπ
02-09-11, 19:47
Κ. Τριανταφυλλου υπαρχει περιπτωση να επεκταθειτε στην αθηνα????

TRIANTAFYLLOU
02-09-11, 20:07
Χθες πέρασα οικογενειακώς από το γυμναστήριο του κ Τρανταφύλλου στην Χρυσούπολη καθώς γύριζα από διακοπές στη Θάσο.Το 3όροφο γυμναστήριο πραγματικά πάρα πολύ καλό με τα βάρη στο ισόγειο,διαδρόμους-ποδήλατα κλπ μηχανήματα για αερόβια μαζί με την καφετέρια στον δεύτερο και στον τρίτο όροφο μία αίθουσα για αερόμπικ και μία αίθουσα για πολεμικές τέχνες.Ολοκληρομένο από όλες τις απόψεις.
Για τον Ηλία εχω να πώ μονο τα καλύτερα.Ευγενέστατος,υπομονετικός με τις κόρες μου που αναποδογύρισαν την καφετέρια:green: και πολύ ώριμος στα λεγόμενά του.Τον παραδέχομαι γιατί λέει τα πράγματα με το όνομά τους.Είναι τεράστιος και πραγματικά τον θαυμάζω γιατί εκτός από την εξωτερική του εμφάνιση και το σώμα που έχει,δεν κουβαλάει κανέναν κομπλεξισμό όπως μερικοί του χώρου του bb.Αντιθέτως κάθεται υπομονετικά και συζητάει μαζί σου για ότι απορία έχεις.Σε εμπνέει για όλο και καλύτερα αποτελέσματα.Μακάρι να μπορούσα να γυμνάζομαι και να έχω τον Ηλία "καθοδηγητή".
Ευχαριστώ πολύ για την φιλοξενία και τις συμβουλές σου Ηλία και σίγουρα με την πρώτη ευκαρία θα τα ξαναπούμε.

ρε λιάκο εγω στεναχωρέθηκα που δεν είχατε χρόνο να καθόσασταν και για φαγητό , όσο για τα μωρα εμένα δεν με κουράζουν καθόλου , χαρα είναι τα παιδια , άλλωστε είναι κορίτσια και έχω γιό και πρέπει να προσέχουμε τις υποψήφιες νύφες :P:P:P

όποτε ταιριαξει να ξαναπεράσετε , δεν θα μιλαμε μόνο διαδυκτιακά αλλα όταν υπάρχει δυνατότητα και λάιβ και ότι απορία έχεις μην διστάσεις , να στε πάντα καλά :toast::toast:

TRIANTAFYLLOU
02-09-11, 20:13
Κ. Τριανταφυλλου υπαρχει περιπτωση να επεκταθειτε στην αθηνα????

δεν το είχα σκεφτεί αυτο , ήταν κάτι που το σκεύτηκα πρίν το 89 αλλα όταν έκανα το πρώτο γυμναστήριο εδω στην χρυσούπολη μετα είπα 2 καρπούζια σε μια μασχάλη δεν χωράν και δεν το καλλιέργησα κάν σαν σκέψη , άλλωστε στην αθήνα έχει πολλα και καλα γυμναστήρια και πιστεύω υπάρχουν επιλογές για τον αθλούμενο , ο λόγος που όπως είπα το εκανα εδω ήταν καθαρα ιδεολογικός , επειδη μέχρι πρίν δεν υπήρχε ποτε ενα οργανωμένο γυμναστήριο στην περιοχή και γυμναζόμασταν με τσιμέντα και με σίδερα και είπα να κάνω κάτι καλό για τον τόπο μου και για παιδια όπως ήμουν και γω που θέλαν να γυμναστούν και δεν μπορούσαν

loufas
02-09-11, 20:24
hard core gym

jackaction
02-09-11, 21:41
για τα ατομα τις περιοχης που το περιμεναν δεν ειναι απλα ενα γυμναστηριο...κοινωνικο εργο ειναι:bowdown:
βλεπω και τα καλοκιαρια που πρεπει να ειμαι χαλκηδικη και δεν υπαρχει γυμναστηριο σε ακτινα 20 χιλιομετρων απο το σπιτι μου πως ειναι...
και ξανα :clap:

manos_
03-09-11, 14:53
Κοιτα γυμναστηρια που εχουν μικρες πολεις και στους αμπελοκηπους εδω ειναι το ενα χειροτερο απο το αλλο.Μονο ενα δυο ειναι για βαρη και αυτα υποχθονια τα αλλα ειναι πασαρελα για γκομενες και γκει.Μπραβο μεσιε τριανταφυλου και εις ανωτερα.

Tasos Green
03-09-11, 14:58
μου έλειψε λιγο το gym Ηλια... :(

Kostas95
03-09-11, 15:05
Α ρε να χαμε τετοιο γυμναστηριο στην Πατρα με τετοιο δασκαλο:unsure::unsure:

TRIANTAFYLLOU
03-09-11, 17:05
μου έλειψε λιγο το gym Ηλια... :(

τι να κάνεις ρε τάσο πολλες φορές η ζωή μας κάνει να αλλάζουμε τα σχέδια ΄μας , αρκεί να περνάς καλά τωρα εκεί και όλα γίνονται , προσαρμοζόμαστε στο περιβάλον μας :toast: