PDA

Επιστροφή στο Forum : προταση για δυνατο cutting στακ



Marios1991
11-05-11, 20:40
Γεια σας παιδια. Εχω ξεκινισει γραμμωση και θα ηθελα να στακαρο καποιο λιποδιαλυτη μαζι με το lean xtreme . Σκεφτηκα το lipo6 black . Ξερω οτι παιζει με θυροειδη . επισης εχω και το σιντα της ριφλεξ.

Τι θα μου προτεινατε εσεις για max αποτελεσματα (παραπανω το θελω για απωλεια λιπους)


Ευχαριστω

beefmeup
12-05-11, 00:45
παρε το sida κ καθαρισες.

procop
12-05-11, 12:43
παρε το sida κ καθαρισες.

το sida παιζει με θυροειδη??

arisfwtis
12-05-11, 12:45
οχι

Devil
12-05-11, 14:07
παρε το sida κ καθαρισες.

:thumbup:

βαλε και καφεινη....

Michaelangelo
12-05-11, 16:56
:thumbup:

βαλε και καφεινη....

Έχει ήδη. Τις Reflex είναι.

Devil
12-05-11, 17:01
Έχει ήδη. Τις Reflex είναι.

κακο αυτο... μπορει να θελει μεγαλητερες ποσοτητες σε sida....

Marios1991
12-05-11, 19:03
κακο αυτο... μπορει να θελει μεγαλητερες ποσοτητες σε sida....

Devil μου μπορεις να κοιταξεις τις αναλογιες του σιντα και να μου πεις αν η καφεινη ασπιρινη και σιντα(αλκαλια εφ...) ειναι καλες η θα πρεπει να αυξησω καποια δοση σε καποιο συστατικο? Ευχαριστω

Qlim4X
12-05-11, 20:58
Devil μου μπορεις να κοιταξεις τις αναλογιες του σιντα και να μου πεις αν η καφεινη ασπιρινη και σιντα(αλκαλια εφ...) ειναι καλες η θα πρεπει να αυξησω καποια δοση σε καποιο συστατικο? Ευχαριστω

2 καψουλες το πρωι πριν το αεροβιο
2 καωψουλες πριν τα βαροι το απογευμα
μαζι με 3γρ CLA

μου δουλεψαν πολυ καλα και ξελυποσα σε 3 weeks

βεβεα σε συνδιασμο με πια πολυ καλη διαιτα

sofos
12-05-11, 21:29
2 καψουλες το πρωι πριν το αεροβιο
2 καωψουλες πριν τα βαροι το απογευμα
μαζι με 3γρ CLA

μου δουλεψαν πολυ καλα και ξελυποσα σε 3 weeks

βεβεα σε συνδιασμο με πια πολυ καλη διαιτα

το σιντα της ρεφλεξ πηρες?γιατι εγω με 2 καψουλες ηταν σα να μη το παιρνα λολ

Qlim4X
12-05-11, 22:50
το σιντα της ρεφλεξ πηρες?γιατι εγω με 2 καψουλες ηταν σα να μη το παιρνα λολ

ναι τις reflex

και εγω περσι νομιζα οτι δεν δουλευε σε σχεση με ECA αλλα με 40λεπτα αεροβιο και αυστηρη διαιτα δουλευει μια χαρα;)

sofos
12-05-11, 23:13
ναι τις reflex

και εγω περσι νομιζα οτι δεν δουλευε σε σχεση με ECA αλλα με 40λεπτα αεροβιο και αυστηρη διαιτα δουλευει μια χαρα;)

μαλλον η διαιτα και το αεροβιο δουλεψαν :green::P;)

Qlim4X
12-05-11, 23:41
μαλλον η διαιτα και το αεροβιο δουλεψαν :green::P;)

και περσι ομως τα εκανα.

αν ειναι ετσι τοτε να το γυρισω σε ECA :P

Marios1991
13-05-11, 08:23
2 καψουλες το πρωι πριν το αεροβιο
2 καωψουλες πριν τα βαροι το απογευμα
μαζι με 3γρ CLA

μου δουλεψαν πολυ καλα και ξελυποσα σε 3 weeks

βεβεα σε συνδιασμο με πια πολυ καλη διαιτα

Ωραιος. Τι cla πηρες απο ποια εταιρεια?

Devil
13-05-11, 12:10
Devil μου μπορεις να κοιταξεις τις αναλογιες του σιντα και να μου πεις αν η καφεινη ασπιρινη και σιντα(αλκαλια εφ...) ειναι καλες η θα πρεπει να αυξησω καποια δοση σε καποιο συστατικο? Ευχαριστω

το sida μου φαινετε λιγο για να παρεις μια ικανοποιητικη ποσοτητα εφε (αν εχει...)

125mg Sida Cordifolia (10% Alkaloids)... ετσι οπως το βλεπω το κοβω για μινιμουμ 3 καπς... αλλα αμα παρεις 3 καπς εχεις και 300μγ καγεινη δωρακι....:green:

Marios1991
13-05-11, 15:51
το sida μου φαινετε λιγο για να παρεις μια ικανοποιητικη ποσοτητα εφε (αν εχει...)

125mg Sida Cordifolia (10% Alkaloids)... ετσι οπως το βλεπω το κοβω για μινιμουμ 3 καπς... αλλα αμα παρεις 3 καπς εχεις και 300μγ καγεινη δωρακι....:green:

ναι το προσεξα.. μπορω να το στακαρο με το lean xtreme ? πιστευω θα ειναι δυνατος συνδιασμος απλα στις δοσολογιες θα δυσκολευτω .. αν μπορει καποιος να με βοηθησει..

Marios1991
14-05-11, 16:51
καποιος :P ?!?

Qlim4X
14-05-11, 20:17
Ωραιος. Τι cla πηρες απο ποια εταιρεια?

QNT,Reflex, Myprotein

ολα δουλευουν το ιδιο

Αντωνης
14-05-11, 20:20
2 καψουλες το πρωι πριν το αεροβιο
2 καωψουλες πριν τα βαροι το απογευμα
μαζι με 3γρ CLA

μου δουλεψαν πολυ καλα και ξελυποσα σε 3 weeks

βεβεα σε συνδιασμο με πια πολυ καλη διαιτα

Qlimax περιπου ποσο %bf εχασες σε αυτες τις 3 βδομαδες?

Marios1991
14-05-11, 21:17
QNT,Reflex, Myprotein

ολα δουλευουν το ιδιο

Ευχαριστω Qlim4X.

Αν προσθεσω και το lean xtreme θα το παρατραβηξω ετσι ?

Qlim4X
14-05-11, 21:28
Qlimax περιπου ποσο %bf εχασες σε αυτες τις 3 βδομαδες?

δεν το μετραω πια. ο καθρευτις ειναι ο συμβουλος μου. στην προκιμενη περιπτοση ενο φενονταν οι κοιλιακοι μου τωρα εχουν ξεκινηση να εχουν φλεβες οι κατω και οι πλαγιοι εχουν καθαρισοι και φενοντε αρκετα.

το θεμα ειναι να μην περιμενεις απο συμπληροματα να δουλεψουν αν δεν δουλεψεις εσυ πρωτος.

Devil
14-05-11, 22:44
ναι το προσεξα.. μπορω να το στακαρο με το lean xtreme ? πιστευω θα ειναι δυνατος συνδιασμος απλα στις δοσολογιες θα δυσκολευτω .. αν μπορει καποιος να με βοηθησει..

ναι μπορεις να το στακαρεις.... διαφορετικα λειτουργει το ενα διαφορετικα το αλλο...

giannis64
16-05-11, 14:48
2 καψουλες το πρωι πριν το αεροβιο
2 καωψουλες πριν τα βαροι το απογευμα
μαζι με 3γρ CLA

μου δουλεψαν πολυ καλα και ξελυποσα σε 3 weeks

βεβεα σε συνδιασμο με πια πολυ καλη διαιτα


ναι τις reflex

και εγω περσι νομιζα οτι δεν δουλευε σε σχεση με ECA αλλα με 40λεπτα αεροβιο και αυστηρη διαιτα δουλευει μια χαρα;)


και περσι ομως τα εκανα.

αν ειναι ετσι τοτε να το γυρισω σε ECA :P

ελα... δεν νομιζω τακη. με τα cla και σιντα να βλεπεις φλεβες στους κοιλιακους σου..:unsure:

Niiick
16-05-11, 14:57
:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Michaelangelo
17-05-11, 12:45
Πιστεύω το Σίντα με το Lean θα σου είναι μια χαρά! Αν θες να το κανεις xtreme δυνατό, πάρε και το Xpel για να χάσεις τα υγρά (νομίζω είναι το καλύτερο στο είδος του και σχετικά φθηνό) και πιστεύω να έχεις ένα από τα καλύτερα και κορυφαία cutting stacks που μπορείς να χρησιμοποιήσεις!

Marios1991
17-05-11, 13:08
Πιστεύω το Σίντα με το Lean θα σου είναι μια χαρά! Αν θες να το κανεις xtreme δυνατό, πάρε και το Xpel για να χάσεις τα υγρά (νομίζω είναι το καλύτερο στο είδος του και σχετικά φθηνό) και πιστεύω να έχεις ένα από τα καλύτερα και κορυφαία cutting stacks που μπορείς να χρησιμοποιήσεις!

Φιλε μου ευχαριστω παρα πολυ με εχεις βοηθησει αρκετα. Αρχιζω απο εβδομαδας σιντα και lean και στην θεση του xpel σκεφτομαι για shreded της san. To cla για μενα μου φαινεται λιγο μουφα ,, θες πολυ καιρο να δεις αποτελεσματα.

Michaelangelo
17-05-11, 23:51
Φιλε μου ευχαριστω παρα πολυ με εχεις βοηθησει αρκετα. Αρχιζω απο εβδομαδας σιντα και lean και στην θεση του xpel σκεφτομαι για shreded της san. To cla για μενα μου φαινεται λιγο μουφα ,, θες πολυ καιρο να δεις αποτελεσματα.

Μην τα λες έτσι φίλε, με κάνεις και κοκκινίζω! Αν όντως σε βοηθήσει όμως, τις ευχαριστίες μπορείς να τις πεις μετά! Όπου ακούς πολλά κεράσια κράτα μικρό καλάθι λένε, οπότε μην ενθουσιάζεσαι!

Tn SAN ψιλο-μ'αρέσει σαν εταιρεία αλλά λίγο που το έψαξα, δεν έχει ενθουσιάσει και πολλούς. Σε αντίθεση με το XPEL που το παίρνουν πολλοί περισσότεροι και έχει υψηλή βαθμολογία.

Ναι, το CLA είναι από τις μεγαλύτερες μούφες, κατά προσωπική άποψη, πεταμένα λεφτά!