PDA

Επιστροφή στο Forum : Γραμμωση



djds83
11-05-11, 23:11
Καλησπερα παιδια,

Χρειαζομαι την βοηθεια σας για 2 συμπληρωματα. Θα παρω το tonalin cla της solgar και την καρνιτινη της ιδιας εταιριας. Ειναι καλος συνδιασμος?

djds83
12-05-11, 11:39
Παιδια αν παρω τελικα τους sida cordifolia της ριφλεξ επηδη παιρνω χαπια για αγχος υπαρχει καποιο προβλημα αν γνωριζεται?

Michaelangelo
12-05-11, 16:57
Δεν νομίζω να παίζει κάποιο ρολο σχετικά με το άγχος το Σίντα. Πάντως προϊόντα Solgar αν αγοράζεις, δεν το λέω να στη πω, είσαι θύμα! (από θέμα τιμής). Και μην περιμένεις το CLA να κάνει κάτι.

djds83
13-05-11, 11:20
Δεν νομίζω να παίζει κάποιο ρολο σχετικά με το άγχος το Σίντα. Πάντως προϊόντα Solgar αν αγοράζεις, δεν το λέω να στη πω, είσαι θύμα! (από θέμα τιμής). Και μην περιμένεις το CLA να κάνει κάτι.

Φιλε michealangelo ευχαριστω για την απαντηση σου. Οχι δεν εχω παρει προιοντα solgar , ρεφλεξ παιρνω μ'αρεσει πολυ αυτη η εταιρια απλα δεν ξερω κατα ποσο ειναι επικινδυνο το σιντα και κατα ποσο ερχεται σε αντιθεση με τα χαπια για το αγχος και τις διαταραχες που παιρνω γι'αυτο ειχα ως εναλακτικη λυση αυτη της solgar στο μυαλο μου. Εγω προτιμω χωρις δευτερη σκεψη το σιντα απλα θελω να ειμαι σιγουρος πριν το παρω οτι ειναι ασφαλες να το χρησιμοποιησω

Michaelangelo
13-05-11, 13:30
Φιλε michealangelo ευχαριστω για την απαντηση σου. Οχι δεν εχω παρει προιοντα solgar , ρεφλεξ παιρνω μ'αρεσει πολυ αυτη η εταιρια απλα δεν ξερω κατα ποσο ειναι επικινδυνο το σιντα και κατα ποσο ερχεται σε αντιθεση με τα χαπια για το αγχος και τις διαταραχες που παιρνω γι'αυτο ειχα ως εναλακτικη λυση αυτη της solgar στο μυαλο μου. Εγω προτιμω χωρις δευτερη σκεψη το σιντα απλα θελω να ειμαι σιγουρος πριν το παρω οτι ειναι ασφαλες να το χρησιμοποιησω

Νομίζω καλύτερο είναι να ρωτήσεις το γιατρό σου μήπως γίνεται τίποτα λόγο μίξης κάποιου από τα φάρμακα (που δεν νομίζω να έχουν σχέση). Η εφεδρίνη δίνεται για άσθμα, οποτε κάτι παρόμοιο είναι πες.

oldhiphop
13-05-11, 17:11
Παιδια επιδει εχω αρχιση και εγω γραμμωση,θελω να παρω κατι να με βοηθισει παραπανο.

λεω για L-Carnitine και Cla. απλα δεν ξερω πιας ετεριας το καθε ενα.

επισεις υπαρχη περιπτοση να παθω κατι? γιατι ειχα ενα πριξημο στο ποδι και μου ειπαν μετα τις εξετασεις οτι ο οργανισμος μου παραγει παραπανο ουρικο οξυ και να προσεχω τι τρώω.

djds83
13-05-11, 20:34
Νομίζω καλύτερο είναι να ρωτήσεις το γιατρό σου μήπως γίνεται τίποτα λόγο μίξης κάποιου από τα φάρμακα (που δεν νομίζω να έχουν σχέση). Η εφεδρίνη δίνεται για άσθμα, οποτε κάτι παρόμοιο είναι πες.

Ευχαριστω πολυ. Οχι δεν εχει σχεση με ασθμα αυτο. Ειναι καθαρα απο υπερβολικο αγχος και διαταραχες

Michaelangelo
14-05-11, 20:58
Παιδια επιδει εχω αρχιση και εγω γραμμωση,θελω να παρω κατι να με βοηθισει παραπανο.

λεω για L-Carnitine και Cla. απλα δεν ξερω πιας ετεριας το καθε ενα.

επισεις υπαρχη περιπτοση να παθω κατι? γιατι ειχα ενα πριξημο στο ποδι και μου ειπαν μετα τις εξετασεις οτι ο οργανισμος μου παραγει παραπανο ουρικο οξυ και να προσεχω τι τρώω.

Πεταμένα λεφτά και τα 2! Δεν έχουν καμία σχέση αυτά, μην σε ανησυχούν.

oldhiphop
14-05-11, 21:02
διλαδη μαζη με αεροβια δεν κανουν και πολλα? τι μου προτινεις σε κατι ιπιο φιλε μου?

djds83
15-05-11, 01:24
Το σιντα ειναι εφεδρινη?

Polyneikos
15-05-11, 17:48
Sida Cordifolia (http://www.bodybuilding.gr/forum/showthread.php?7769-Sida-Cordifolia)

Michaelangelo
15-05-11, 19:02
διλαδη μαζη με αεροβια δεν κανουν και πολλα? τι μου προτινεις σε κατι ιπιο φιλε μου?

Αμφισβητώ πλήρως τα αποτελέσματα τους. Θα ακούσεις στο φόρουμ πιστεύω από ελάχιστα έως τίποτα. Από τα ήπια εμένα το Σίντα της CNP με έπιασε, που πιστεύω βοηθάει στην αερόβια. Από κει και πέρα ακούω από άλλους καλά λόγια για το Lipo6 (το έχω ήδη παραγγείλει) και ακόμα πιο ήπιο (από ότι λένε) το Lean extreme είναι καλό.

djds83
16-05-11, 15:38
Αμφισβητώ πλήρως τα αποτελέσματα τους. Θα ακούσεις στο φόρουμ πιστεύω από ελάχιστα έως τίποτα. Από τα ήπια εμένα το Σίντα της CNP με έπιασε, που πιστεύω βοηθάει στην αερόβια. Από κει και πέρα ακούω από άλλους καλά λόγια για το Lipo6 (το έχω ήδη παραγγείλει) και ακόμα πιο ήπιο (από ότι λένε) το Lean extreme είναι καλό.

Το sida της reflex και το sida της CNP ειναι το ιδιο?

panakos
16-05-11, 17:24
καλησπερα παιδια!εδω και 20 περιπου μερες εχου μπει στη γραμμωση και σκοπος ειναι το στεγνωμα..Γι αυτο το λογο θελω την γνωμη σας για το αν χρειαζομαι καποιο παραπανω συμπληρωμα απο αυτα που θα σας αναφερω παρακατω:
1 πτωτεινη Myofusion για πριν την προπονηση
1 πρωτεινη on για μετα την προπονηση
λιποδιαλυτης
πολυβιταμινες
αμινοξεα
καρνιτινη

τι λετε αρκετα δεν ειναι η χρειαζομαι και κατι ακομα??

djds83
17-05-11, 00:05
Παιδια επηδη διαβασα πολλα και καπου εχω μπερδευτει λιγο θα ηθελα την γνωμη σας τι να παρω. Διαβασα για το sida (το οποιο ομως δεν ειμαι σιγουρος κατα ποσο μπορω να το παρω), το mitotropin, το hydroxycut hardcore pro, το Lipo6, το recreate. Βασικα θελω να παρω κατι απλα για να γραμμωσω καλυτερα τους μυες και ειδικα τους κοιλιακους. Το λιπος μου δεν ειναι αρκετο (12-13%) και φαινονται οι 4 απο τους 6 κοιλιακους (οχι τελεια) και απλα αυτο που ζητω ειναι να κανω το 6pack. Θελω να παρω κατι καλο αλλα χωρις παρενεργειες

lef
17-05-11, 00:09
Παιδια επηδη διαβασα πολλα και καπου εχω μπερδευτει λιγο θα ηθελα την γνωμη σας τι να παρω. Διαβασα για το sida (το οποιο ομως δεν ειμαι σιγουρος κατα ποσο μπορω να το παρω), το mitotropin, το hydroxycut hardcore pro, το Lipo6, το recreate. Βασικα θελω να παρω κατι απλα για να γραμμωσω καλυτερα τους μυες και ειδικα τους κοιλιακους. Το λιπος μου δεν ειναι αρκετο (12-13%) και φαινονται οι 4 απο τους 6 κοιλιακους (οχι τελεια) και απλα αυτο που ζητω ειναι να κανω το 6pack. Θελω να παρω κατι καλο αλλα χωρις παρενεργειες

αφου 8ες κατι χωρις παρενεργεις παρε το lipo6 το απλο
με σωστη διατροφη παντα εννοειται

Michaelangelo
17-05-11, 12:36
Το sida της reflex και το sida της CNP ειναι το ιδιο?

Όχι, δεν είναι ίδιο! Τnς CNP έχει λίγο παραπάνω Σίντα ενώ τις Reflex έχει και ασπιρίνη-καφεΐνη.

Προσωπικά εγώ περνώ τις και περνώ ασπιρίνη-καφεΐνη τις ημερες βαριάς αερόβιας μιας και δεν θέλω να συνηθίσω στην καφεΐνη, που τώρα είμαι σχετικά ευαίσθητος σε αυτήν και με πιάνει καλά!

djds83
18-05-11, 17:37
Ευχαριστω για τις απαντησεις σας. Να σας μεταφερω μια σκεψη μου και θελω την γνωμη σας. Αν μια βδομαδα ακολουθω προγραμμα ογκου και την επομενη βδομαδα προγραμμα γραμμωσης πως σας φαινεται?

Michaelangelo
18-05-11, 21:24
Ευχαριστω για τις απαντησεις σας. Να σας μεταφερω μια σκεψη μου και θελω την γνωμη σας. Αν μια βδομαδα ακολουθω προγραμμα ογκου και την επομενη βδομαδα προγραμμα γραμμωσης πως σας φαινεται?

Σε ασκήσεις οκ, αλλά σε φαγητό δεν μ'αρέσει προσωπικά.

djds83
18-05-11, 22:13
Σε ασκήσεις οκ, αλλά σε φαγητό δεν μ'αρέσει προσωπικά.

Σε ασκησεις εννοω

djds83
19-05-11, 00:45
Υπαρχει καποια φορμουλα που συνδιαζει και ογκο και γραμμωση μαζι?

Marios1991
19-05-11, 22:20
Υπαρχει καποια φορμουλα που συνδιαζει και ογκο και γραμμωση μαζι?

Φιλε οταν προσεξεις την διατροφη σου , θα φευγει το λιπος και ταυτοχρονα θα παρατηρας και ογκο στο σωμα σου. Εγω το παρατηρω παντα οταν αρχιζω διατροφες κτλ. Απλα περνω ενα λιποδιαλυτη για ενεργεια ,αμινοξεα και πρωτεινη.

djds83
20-05-11, 00:05
Το one stop xtreme της reflex ειναι φορμουλα ογκου ή βοηθαει και ογκο και γραμμωση ταυτοχρονα?

djds83
22-05-11, 21:45
Ποια η διαφορα του one stop απο το Οne stop extreme? Βοηθαει και για γραμμωση ή μονο για ογκο?

djds83
24-05-11, 12:18
Παιδια θελω την βοηθεια σας σε 2 αποριες που εχω. Εχω παρει την instant whey της reflex και θα παρω και το lipo6 και σε συνδιασμο με διατροφη και αεροβια αν μπορω σε 1 μηνα να εχω αισθητα αποτελεσματα. Η δευτερη ερωτηση ειναι ποια η διαφορα μεταξυ του one stop και του one stop xtreme και αν φορμουλες ογκου ή βοηθανε και σε περιοδο γραμμωσης?